Forum ManagerZone Polska

Lublin - Skład na XII edycję TM

wredny - 2006-05-14, 23:32
Temat postu: Skład na XII edycję TM
Lublin I

Barkowo SA(slawek575) - kapitan
KS Wisla Pulawy(calyx)
Motor Lublin(kaziu)
Queens of Lublin(natka90)
SC Ronsko 07(sfistaak)
Jabolowe Ofiary (wredny) – z-ca kapitana





zespoły z naszego regionu na razie nie grające w TM

Ceimorts Biala Podl (wakul)
Get Out Of My Way Baby (kylas)
Chotel (voltek85)
Fc Protector (jazder)
Manchester United (united123)
Motor Lublin (mieczyk102)
Dolaszewo SA (pibitoo)
Motor Lublin (siber)
gosharpwp - 2009-01-17, 20:43
Temat postu:
jest tu ktoś z Lublina? jaka jest szansa załapania się do reprezentacji?
kaziu - 2009-01-26, 18:51
Temat postu:
Szanse sa zadne bo reprezentacji Lublina w TM nie ma. Kiedys byly dwie, jak sie polaczyly to znikly. O wszystkim mozesz poczytac jak ci sie chce. Ale zawsze mozesz probowac ja zalozyc i prowadzic.
gosharpwp - 2009-01-28, 13:11
Temat postu:
jakby co to piszesz się do niej kaziu? wredny obiecał, że zagra Laughing
kaziu - 2009-02-01, 15:14
Temat postu:
Jesli odtworzysz repre z takim samym skladem to scenariusz bedzie taki sam i taki sam jej koniec. Obawiam sie, ze jak zagra wredny to nie zagra natka czy tam odwrotnie, a nie ma w MZ innych czterech silnych lubelskich druzyn kt managerowie traktowali by powaznie TM tzn. trzymali wolne terminy i wysylali na czas wyzwania, czesc ma slomiany zapal i po jakim czasie im sie nudzi wiec brac ich tez nie ma sensu.
Ze mnie zreszta zadny pozytek, spadek z 2 ligi a teraz pewnie bedzie i z 3 bo wszystko w plecy.
gosharpwp - 2009-02-01, 15:48
Temat postu:
Ale mistrzostwa od razu chyba nie zamierzamy zdobywać? Chodzi mi o reprezentację naszego miasta. Cholera mnie trafia jak widzę po kilka drużyn z jednego miasta. Wg mnie w Turnieju Miast każde z nich powinno mieć po jednej drużynie, ale to tylko moje zdanie. Lublin powinien zaistnieć w tym turnieju a na początku wynik jest sprawą drugorzędną. Ja gram w Div.6 ale zamierzam rozwijać swoją drużynę i będę to robił mimo wszystko. Mój kumpel - bobleccinum (też Div.6) to pojętna bestia i również nie będzie się cofał. Więc zapraszam wszystkich pasjonatów

2.0 powered by phpBB modified by Przemo © 2003-2005 phpBB Group