Forum ManagerZone Polska

Bytom - Bytom w TM

Banan01 - 2007-05-22, 11:01
Temat postu: Bytom w TM
Kolejka 2 22.05.2007r.
Mysłowice II - Bytom 3:9
MYSLOWITZ FC(grzegorzg)-Olimpia Sójcze (slise) 0-2
Skota M-ce(x_men1978) -Haski Team (timer6) 0-7
KOLPYNG MYSLOWICE(pawelpixi1)-Lech Bytom (nc) 0-1
EKIPA REMONTOWA-MYSLOWICE(koko23)-Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer) 2-0

ladnie Smile

[ Dodano: 2007-05-22, 12:04 ]
Bytom - Siemianowice III

czekamy na sklad przeciwnikow
Slise - 2007-05-22, 18:25
Temat postu:
Kolejka 2 22.05.2007r.
Mysłowice II - Bytom 3-21 ! (3:9 0-12)

MYSLOWITZ FC(grzegorzg)-Olimpia Sójcze (slise) 0-2 0-5
Skota M-ce(x_men1978) -Haski Team (timer6) 0-7 2-3
KOLPYNG MYSLOWICE(pawelpixi1)-Lech Bytom (nc) 0-1 0-3
EKIPA REMONTOWA-MYSLOWICE(koko23)-Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer) 2-0 1-3

BRAWO BRAWO i JESZCZE RAZ BRAWO Smile

Tylko tak dalej a EKSTRAKLASA BEDZIE NASZA Smile

Nad skladem na nastepna kolejke musze pomyslec a za ta chcialem Wam podziekowac Smile
Slise - 2007-05-29, 18:29
Temat postu:
Bytom - Siemianowice III 16-7 (9:3 7-4)

Haski Team(timer6)-Guardian Force (loki_siemce) 1-2 0-2
Olimpia Sójcze(slise)-K.S.Bykowina (ali11) 3-1 2-0
Lech Bytom(nc)-Cider Team (rmal) 2-1 2-2
AC LOLKI(banan01)-KS 1920 (pyjter73) 2-1 3-1


Brawisimo Smile

za tydizen haski pauzuje trzymac termin panowie Wink jedizemy na Ekstraklase Very Happy
BoBeeR - 2007-05-29, 19:37
Temat postu:
Gratulacje, oby tak dalej Smile
Teraz Opole II, w pierwszych 2 meczach 2 walkowery ale moze się zmobilizują

[ Dodano: 2007-05-30, 16:08 ]
Widze że jednak będziemy mieli wolne w przyszłym tyg. Opole II usunięte z powodu 3 walkowerów .
Slise - 2007-06-01, 06:06
Temat postu:
Tak mecz anulowany ..


Pouszkajcie sobie rywali na wtorek Smile

[ Dodano: 2007-06-06, 21:15 ]
Wtorek 12.06
Bytom - Nowy Sącz

Olimpia Sójcze(slise) - AK 4 Nowy Sacz(fugas)
Lech Bytom (nc) - Nerwiki(nerwik_ns)
AC LOLKI (banan01) - UHNENERV(uhnenerv)
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)- Szczury(darex22)

My wyzywamy !

[/b]

[ Dodano: 2007-06-06, 21:19 ]
Lech i Bober maja przeciwnikow z 4 div ja i banan 5 div, specjalnie tak dobralem ,mysle ze dacie rade Wink
Banan01 - 2007-06-12, 11:10
Temat postu:
Bytom - Nowy Sącz 9:3

Olimpia Sójcze(slise) - AK 4 Nowy Sacz(fugas) 4-0
Lech Bytom (nc) - Nerwiki(nerwik_ns) 5-0
AC LOLKI (banan01) - UHNENERV(uhnenerv) 1-5
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)- Szczury(darex22) 3-0
co do mojego meczu to nie wiem co jest grane Shocked
w sc 24:18 i taki wynik Rolling Eyes
Slise - 2007-06-12, 14:10
Temat postu:
brawo panowie brawo Wink

banan wieczorem szansa sie zrechabilitowac Smile

[ Dodano: 2007-06-13, 09:10 ]
Bytom - Nowy Sącz 18-6 (9:3 9-3)

Olimpia Sójcze(slise) - AK 4 Nowy Sacz(fugas) 4-0 3-0
Lech Bytom (nc) - Nerwiki(nerwik_ns) 5-0 2-1
AC LOLKI (banan01) - UHNENERV(uhnenerv) 1-5 2-1
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)- Szczury(darex22) 3-0 1-2


Brawo Brawo Smile nie mam pytan Smile i teraz kogo ja mam wystawic w nastepnej kolejce? Very Happy ciezko ciezko Very Happy

[ Dodano: 2007-06-13, 09:33 ]
gr C Krakow III - Bytom

........................-Haski Team (timer6)
........................-Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer)
........................-Ac Lolki (banan01)
........................-Oker Goslar (adicek)

gramy ze slabszym zespołem , czas na debiut adicka Wink za tydzien szykowac sie na najwaniejszy mecz , mecz o mistrza z Lipnem ! 2 najlepszych z tego skladu dolaczy do mnie i nc na ten mecz wlasnie...

Powodzenia Smile
BoBeeR - 2007-06-12, 22:14
Temat postu:
Wygrana cieszy i oby tak dalej Smile

Banan01 napisał/a:
Bytom - Nowy Sącz 9:3

Olimpia Sójcze(slise) - AK 4 Nowy Sacz(fugas) 4-0
Lech Bytom (nc) - Nerwiki(nerwik_ns) 5-0
AC LOLKI (banan01) - UHNENERV(uhnenerv) 1-5
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)- Szczury(darex22) 3-0
co do mojego meczu to nie wiem co jest grane Shocked
w sc 24:18 i taki wynik Rolling Eyes


A co do skuteczności to w rewanżu przegrałem 2:1 przy SC: 6:16
Slise - 2007-06-13, 03:55
Temat postu:
Widzisz bobeer czasami tak jest Smile to jest mz, jak prawdziwa pilka zawsze sa niespodzianki bo gdyby ich nie bylo to bylo by to nudne Wink

6 kolejka 19.06
Krakow III - Bytom

YOUNG DRAGONS (sfinks68)-Haski Team (timer6)
Sapy KRAKOW (a-r-o-n )-Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer)
Ks Niezatapialni Krakow (bullus)-Ac Lolki (banan01)
Strachówka (retroper)-Oker Goslar (adicek)

czekajcie na wyzwania Smile
paweldobrze - 2007-06-16, 21:51
Temat postu:
widze Bytom się rozkręca mam nadzieje ze tez będę miał mozliwość zagrania jakiegoś szpilu ;] kupuje pomocnika obronca wroci obozu i licze na powołanie ;]
Banan01 - 2007-06-19, 10:26
Temat postu:
Krakow III - Bytom 7-4

YOUNG DRAGONS (sfinks68)-Haski Team (timer6) 4-1
Sapy KRAKOW (a-r-o-n )-Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer) 5-3
Ks Niezatapialni Krakow (bullus)-Ac Lolki (banan01) 1-1
Strachówka (retroper)-Oker Goslar (adicek) 2-4

Wieczorem musimy powalaczyc
nc - 2007-06-19, 18:50
Temat postu:
pawel jak bedziesz juz mial skompletowany sklad, daj znac to zagrasz z kims z nas towarzyskie na 1sklady i bedzie mozna okreslic mniej wiecej twoja sile ;p

co do dzisiejszego meczu, to podobala mi sie wieczorna mobilizacja, aczkolwiek bardzo nerwowo bylo, co nie powinno sie zdarzyc :>

Krakow III - Bytom 10 - 13

YOUNG DRAGONS (sfinks68)-Haski Team (timer6) 4-1 0 - 2
Sapy KRAKOW (a-r-o-n )-Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer) 5-3 2-1
Ks Niezatapialni Krakow (bullus)-Ac Lolki (banan01) 1-1 1-2
Strachówka (retroper)-Oker Goslar (adicek) 2-4 2-3

sklad na Lipno zaraz podam, bedzie tak jak przed ta kolejka pisal slise, czyli ja slise + 2 ktorzy sie najlepiej zaprezentuja w dzisiejszej kolejce (czyli adicek i banan) Wink
BoBeeR - 2007-06-19, 19:20
Temat postu:
U mnie ze skutecznością ostatnio tragicznie, od czasu jak sprzedałem doświadczonego napadziora więcej bramek strzelają obrońcy niż napastnicy, dopuki kogos nie kupie bedzie ciężko. Dziś w rewanżu SC 13:7 dla mnie a wyik 1:2 Sad

Całe szczęście że nie zawalilismy tego meczu Smile
Slise - 2007-06-26, 10:24
Temat postu:
Grupa C

Lipno - Bytom 26.06

ArisTeam Lipno(czaja)-Lech Bytom(nc) 3-3
Dullen Lipno(mavik2)-Olimpia Sójcze(slise) 2-1 Sad
AC ALEX LIPNO(alex35)-Ac Lolki (banan01) 4-2
LADYLUCK(neo1997)-Oker Goslar (adicek) 3-4

7-4 po pierwszych meczach ... szkoda ze stracilem obydwie bramki pod koniec 80 i 92 bo mozna by odwrocic wynik a tak trzeba walczyc wieczorem , ciezko bedzie...

[ Dodano: 2007-06-27, 11:01 ]
19-4 z Lipnem zlali nas jak nie wiem , no ale to pokazuje ile jeszcze pracy przed ekstraklasa , nawet jak awansujemy...


03.07.2007r.

Bytom - Debica

Lech Bytom(nc)- Chemik Pustków (hamaluzs)
Oker Goslar(adicek)- FC ROYAL CHESTERFIELD (jocerek_pl)
Haski Team(timer6) - Pretorians Tarnów (lord_fresk)
Olimpia Sójcze(slise)- Frontline Tarnów (mezs7)

My wyzywamy
adicek - 2007-06-30, 17:06
Temat postu:
Mmmmm jak fajnie dostałem 1 ligowca haha Very Happy Ale musimy powalczyć ^^
Slise - 2007-07-08, 19:38
Temat postu:
gr C

10.07

Szczecin II - Bytom
MKS Pogoń Szczecin(debe) - Olimpia Sójcze (slise)
PIONIER SZCZECIN(krokodyl) - Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer)
AC Police (cycunia) - Ac Lolki (banan01)
PKS Bolciosy(bolcio) - sflaczale zafajdance (paweldobrze)

prawdopodobnie bedzie juz 0-6 bo krokodyl nie przyjol wyzwan ale bobeer wstrzymaj sie jeszcze z meczem ... bo nie przyznali jeszcze w/o
Banan01 - 2007-07-10, 11:23
Temat postu:
Szczecin II - Bytom 4-10
MKS Pogoń Szczecin(debe) - Olimpia Sójcze (slise) 4-2
PIONIER SZCZECIN(krokodyl) - Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer) 0-3 0-3
AC Police (cycunia) - Ac Lolki (banan01) 2-4
PKS Bolciosy(bolcio) - sflaczale zafajdance (paweldobrze) 2-2

Smile
Slise - 2007-07-10, 14:16
Temat postu:
4-2 po mojej przewadze.... ile juz takich meczy bylo ... moze w rewanzu bedzie lepiej


Brawa dla reszty !! szczegolnie dla banana !
paweldobrze - 2007-07-10, 18:24
Temat postu:
debiut moge udać do udanych w pierwszym meczu 2-2 w drugim nie pozostwiłem zludzeń kto jest lepszy i wygralem 5-1 Very Happy

[ Dodano: 2007-07-10, 19:28 ]
rewanże wszyscy wygrali a więc

Szczecin II - Bytom 4-19

MKS Pogoń Szczecin(debe) - Olimpia Sójcze (slise) 4-2 0-1
PIONIER SZCZECIN(krokodyl) - Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer) 0-3 0-3
AC Police (cycunia) - Ac Lolki (banan01) 2-4 0-3
PKS Bolciosy(bolcio) - sflaczale zafajdance (paweldobrze) 2-2 1-5

Bytom to jest potęga Bytom najlepszy jest Very HappyVery Happy
BoBeeR - 2007-07-10, 18:57
Temat postu:
Gratulacje , ja nie mialem możliwości się wykazać.
Jeżeli w nast. kolejce wygramy z Wrocławiem mamy już pewny awans.
Slise - 2007-07-10, 19:20
Temat postu:
Brawo Brawo jeszcze raz Brawo Smile

Kolejne przekonywujace zwyciestwo , nie znaczy to jednak ze mozemy osiasc na laurach ..

Za tydzien spotkanie z Wroclawiem praktycznie o awans !

Jesli przegramy to sie bardzo pokomplikuje bedziemy mieli tyle samo punktow a Wroclaw by wygral mecz pomiedzy nami i awansowal , wiec za zadne skarby nie mozemy tego meczu odpuscic !!

Czekam na sklad Wroclawia ale poki co my zagramy w zestawieniu :

nc,bobeer,banan , paweldobrze Smile
paweldobrze - 2007-07-10, 19:30
Temat postu:
podałeś juz ten skład bo nie wiem czy za tydzień będę mial bramkarza ;/ mam emeryta która ma 5 forme i w każdej chwili może odejść więc może ktoś inny powinen zagrać ;]
Slise - 2007-07-10, 19:34
Temat postu:
mala zmiana planow , zamiast pawladobrze zagra timer , paweldobrze nie wiadomo czy bedzie mial bramkarza i poprosil o zmiane Wink

[ Dodano: 2007-07-12, 05:30 ]
Grupa C:

17.07.07 Mam nadzieje ze siodemki beda szczesliwe dla nas Wink

Bytom - Wrocław III
Lech Bytom(nc) - Victoria Przyborów(astard)
Haski Team(timer6)-Celebrities(goki)
AC LOLKI(banan01)-RS Wikowyje(sirralf)
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)Huby Fans Hooligans (killah1)

Bardzo trudny mecz !! , najwazniejszy w sezonie , jesli chcemy awansowac nie powinnismy go przegrac , a i przy remisie bedzie ciezko...

Wierze w Was Wink
Banan01 - 2007-07-17, 16:58
Temat postu:
Bytom - Wrocław III 3-9
Lech Bytom(nc) - Victoria Przyborów(astard) 4-6
Haski Team(timer6)-Celebrities(goki 0-1
AC LOLKI(banan01)-RS Wikowyje(sirralf) 3-4
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)Huby Fans Hooligans (killah1) 3-0

jest zle Confused
nc - 2007-07-17, 22:43
Temat postu:
Bytom - Wrocław III 7 - 16
Lech Bytom(nc) - Victoria Przyborów(astard) 4-6 0-3
Haski Team(timer6)-Celebrities(goki 0-1 2-5
AC LOLKI(banan01)-RS Wikowyje(sirralf) 3-4 2-1
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)Huby Fans Hooligans (killah1) 3-0 1-1

co tu duzo mowic, zawalilem w sumie caly mecz, najgorsze ze chyba z koniecznosci musze siebie wystawic na nastepna kolejke, bo nie wiem jak z pawlem, a bobeer prosil o troche przerwy ...
Slise - 2007-07-26, 11:50
Temat postu:
Koniec sezonu w Tm , pechowo nie awansowalismy do nastepnej rundy w walce o Ekstraklase no ale coz tak bywa , w zwiazku z tym ze juz nie rozgrywamy zadnych meczy postanowilem przeprowadzac tymczasowo sparingi wewnatrz miastowe , bedzie mi to potrzebne przy ustalaniu skladu na nastepny sezon i tak teraz we wtorek zagraja :

Wtorek 31.07.2007

Oker Goslar(adicek)-Haski Team[(timer6)
Olimpia Sójcze(slise)-Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)
Lech Bytom(nc) - Ac Lolki(banan01)
MKS STAL Sójcze(koxx)-Polonia Bytom(dab29)
sflaczale zafajdance(paweldobrze) - KS GWARDIA Sójcze(ernan11)

[ Dodano: 2007-07-31, 06:43 ]
W przyszlym tygodniu gramy o miejsca w koncowej klasyfikacji sezonu i rozgrywamy

Proponuje aby reszta rozegrala sparingi wewnatrz miastowe z reszta kolejne , przyda mi sie to..

Lech Bytom-Beer Boys Honczary Byom(bobeer) 3-1 0-1
sflaczale zafajdance(paweldobrze)-MKS Stal Sójcze(koxx) x-x x-x
KS Gwardia Sójcze-Movistar Bytom(vatten20) 3-1 4-1
Polonia Bytom (dab29)- pauzuje

[ Dodano: 2007-08-08, 10:37 ]
14.08

Miejsca 33-40
Gr H
Lublin - Bytom

Lech Bytom (nc)
Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer)
Olimpia Sójcze (slise)
AC LOLKI (banan01)

czekamy na sq

Mecze wewnatrzmiastowe:

14.08.


sflaczale zafajdance(paweldobrze)-MKS Stal Sójcze(koxx)
KS Gwardia Sójcze-Polonia Bytom (dab29)
Movistar Bytom(vatten20) - Haski Team
Oker Goslar (adicek) -pauza Smile
slawek575 - 2007-08-09, 19:51
Temat postu:
WITAM

Niestety Natka omyłkowa przyjęła wyzwania od kogoś innego, czy zgodzicie się na inny termin rozegrania meczu tj. sobota ?

Pozdrawiam
Slise - 2007-08-15, 08:11
Temat postu:
jako ze zwycieskiego skladu sie nie zmienia wiec narazie sprobujemy ta 4 jak ostatnio

Bytom - Kraków II 21.08

Lech Bytom(nc) - Ziomki (pereszczak)
Olimpia Sójcze(slise)-SwierszczyPakaZgroduKraka (michalsg)
AC LOLKI (banan01) -Halgasos AC (phasi)
BEER BOYS HONCZARY BYTOM(bobeer)-Sowin Kraków (sekur)

[ Dodano: 2007-08-15, 20:16 ]
sflaczale zafajdance(paweldobrze)-MKS Stal Sójcze(koxx) 2-2 2-1
KS Gwardia Sójcze-Polonia Bytom (dab29) 2-2 0-2
Movistar Bytom(vatten20) - Haski Team x-x x-x
Oker Goslar (adicek) -pauza Smile




Kolejne sparingi: 21.08

Haski Team(timer6) - Polonia Bytom(dab29)
KS Gwardia Sójcze - MKS Stal Sójcze (koxx)
Movistar Bytom(vatten20)-sflaczale zafajdance (paweldobrze)
Oker pauza

[ Dodano: 2007-08-23, 01:03 ]
Bytom - Kraków II 6 - 18
Lech Bytom(nc) - Ziomki (pereszczak) 3-1 8-1
Olimpia Sójcze(slise)-SwierszczyPakaZgroduKraka (michalsg) 2-3 2-3
AC LOLKI (banan01) -Halgasos AC (phasi) 4-5 1-2
BEER BOYS HONCZARY BYTOM(bobeer)-Sowin Kraków (sekur) 1-4 1-2

ale nas zlali Wink szczesliwie bo szczesliwie ale wygrali ...


Haski Team(timer6) - Polonia Bytom(dab29) 1-1 2-1
KS Gwardia Sójcze - MKS Stal Sójcze (koxx) 4-3 0-12
Movistar Bytom(vatten20)-sflaczale zafajdance (paweldobrze) x-x x-x ??????








28.08

Lech Bytom(nc)-Olimpia Sójcze(slise)
BEER BOYS HONCZARY BYTOM(bobeer)-MKS Stal Sójcze (koxx)
AC LOLKI (banan01)-Polonia Bytom(dab29)
KS Gwardia Sójcze (ernan11)-Haski Team(timer6)
nc - 2007-08-22, 14:30
Temat postu:
maly rewanz moralny za mecz z wroclawiem, gdzie jedyny nie wyrwalem pkt :>
Slise - 2007-08-29, 08:32
Temat postu:
Lech Bytom(nc)-Olimpia Sójcze(slise) 1-6 0-1
BEER BOYS HONCZARY BYTOM(bobeer)-MKS Stal Sójcze (koxx) 6-4 2-5
AC LOLKI (banan01)-Polonia Bytom(dab29) 0-1 2-0
KS Gwardia Sójcze (ernan11)-Haski Team(timer6) 3-2 2-1

[ Dodano: 2007-08-29, 20:37 ]
04.09

Sparingi

Haski Team[(timer6)-Ac Lolki(banan01)
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)-Polonia Bytom(dab29)
KS GWARDIA Sójcze(ernan11) -Lech Bytom(nc)
MKS STAL Sójcze(koxx)-Olimpia Sójcze(slise)
Movistar Bytom(vatten20) -sflaczale zafajdance(paweldobrze)
nc - 2007-08-29, 12:51
Temat postu:
Slise napisał/a:
Lech Bytom(nc)-Olimpia Sójcze(slise) 1-6 1-0


robi wielka roznice Wink
Slise - 2007-09-05, 18:04
Temat postu:
Sparingi

Haski Team[(timer6)-Ac Lolki(banan01) 1-1 2-4
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)-Polonia Bytom(dab29) 2-2 2-4
KS GWARDIA Sójcze(ernan11) -Lech Bytom(nc) 3-6 2-1
MKS STAL Sójcze(koxx)-Olimpia Sójcze(slise) 1-2 1-0
Movistar Bytom(vatten20) -sflaczale zafajdance(paweldobrze) 0-1 0-4


Kolejne mecze przygotowujace do sezonu :

Sezon rozpoczyna sie 25 wrzesnia wiec mamy jeszcze szanse na 2 kolejki sparingow , jesli chcesz wybrac sobie rywala pisz Smile

Pary na przedostatni tydzien :

Olimpia Sójcze(slise)-Haski Team[(timer6)
sflaczale zafajdance(paweldobrze) - Lech Bytom(nc)
Movistar Bytom(vatten20)- Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)
Ac Lolki(banan01)-Polonia Bytom(dab29)
KS GWARDIA Sójcze(ernan11)-MKS STAL Sójcze(koxx)

[ Dodano: 2007-09-16, 23:33 ]
Teraz we wtorek macie wolne Smile zagrajcie z kim chcecie ... remont w domu i nie mam czasu zeby dobrac pary jakies konkretne...

Przypominam ze za tydzien tj. 25.09 zaczynamy Turniej Miast Smile
roju - 2007-09-19, 15:10
Temat postu:
Jeśli chcecie dalej zagrać sparing z Knurowem. Wpiszcie do mojego GB lub na forum Knurowa swój skład na ten mecz. MAx 10 osób. Wink
roju - 2007-09-19, 23:38
Temat postu:
Bytom - Knurów
Zakrzewo SSA (detoks99) - Olimpia Sójcze(slise)
MidBass Kickers (sliwa01) - Lech Bytom(nc)
Apogeum Knurów (roju) - Haski Team[(timer6)
ROT WEISS AHLEN-KNURÓW (knurow) - Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)
WKS Czekanow (gietki_) - Ac Lolki(banan01)
FC Gliwice (sdhans) - sflaczale zafajdance(paweldobrze)
Niepelnosprytne Patyki (xaos) - Polonia Bytom(dab29)
Rzeznik Knurow (sylwek16) - KS GWARDIA Sójcze(ernan11)
Wodzislawska e-Odra (imperio) - MKS STAL Sójcze(koxx)
Idealni Knurów(idealny) - Movistar Bytom(vatten20)

Powodzenia/ Wink
Slise - 2007-09-25, 14:38
Temat postu:
Knurów 22:7 Bytom 12:18 ogolnie 34-25

Zakrzewo SSA (detoks99) - Olimpia Sójcze(slise) 0:5 1:0
MidBass Kickers (sliwa01) - Lech Bytom(nc) 3:0 8-3
Apogeum Knurów (roju) - Haski Team[(timer6) 3:2 0-12
ROT WEISS AHLEN-KNURÓW (knurow) - Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 8:0 4-3
WKS Czekanow (gietki_) - Ac Lolki(banan01) 1:1 0-7
FC Gliwice (sdhans) - sflaczale zafajdance(paweldobrze) 6:5 3-6
Niepelnosprytne Patyki (xaos) - Polonia Bytom(dab29) 1:2 4-0
Rzeznik Knurow (sylwek16) - KS GWARDIA Sójcze(ernan11) 3:1 2-3
Wodzislawska e-Odra (imperio) - MKS STAL Sójcze(koxx) 5:1 2-1
Idealni Knurów(idealny) - Movistar Bytom(vatten20) 2:1 0-1

moze pechowo bo 3 mecze przegrana 1 bramka.. ale po porannych spotkaniach niezle nas gromia...

bobeer? Shocked


wieczorem juz znacznie lepiej ... ogolnie Knurow ma mocna ekipe i jestem zadowolony z wyniku myslalem ze bedie gorzej tym bardziej kiedy po rannych meczach dostawalismy sromotne baty ..
BoBeeR - 2007-09-25, 18:38
Temat postu:
Slise napisał/a:
Knurów 22:7 Bytom

...

bobeer? Shocked


Pierwszy raz mnie ktoś złoił w takim stylu kiedy grałem pierwszym składem, ale wieczorem juz tylko 3:4 dostalem i nie wykozystany karny po mojej stronie.
Niestety przy wartości jedenastki prawie 8mln i doświadczonych zawodnikach przeciwnika, nic nie mogłem zrobić.
Slise - 2007-09-25, 19:19
Temat postu:
Czeka nas ostatni tydzien przerwy ,bo juz za 2 tygodnie rozegrane zostana mecze sprawdzajace do Turnieju Miast ,wyniki nie sa wazne jest to po prostu sprawdzenie organizatorow w jakim stopniu dane miasto chce grac i potrafi sobie poradzic z wystawianiem skladu wyzywaniem itd. i tak 9 pazdziernika Bytom I rozegra mecz z zespolem Czechowice-Dziedzice natomiast Bytom II z Boleslawcem sklady podam pozniej.
Jesli chodzi o przyszly tydzien chcialbym przeprowadzic ostatni sprawdzian i rozegrac sparing wlasnie miedzy druzynami I i II i tak:

Bytom I-Bytom II 02.10

Olimpia Sójcze(slise) - Oker Goslar(adicek)
Lech Bytom(nc) - Polonia Bytom(dab29)
Haski Team[(timer6) - KS GWARDIA Sójcze(ernan11)
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - sflaczale zafajdance(paweldobrze)
Ac Lolki(banan01) - MKS STAL Sójcze(koxx)

wyzywa Bytom I
mamboleo - 2007-09-26, 13:50
Temat postu:
gratuluje swietnej postawy, zwlaszcza Tobie Slise Smile detoks99 to nasz podstawowy gracz Wink

Mam nadzieje, ze dobrze wam pojdzie w tej edycji, zreszta nam rowniez, bo poprzedni sezon do udanych nie nalezal.

A co do managera knurowa, to jak juz zauwazyliscie ma cholernie silna pake, wiec nie macie sie co dziwic, wlasnie wraca na dobre do gry o najwyzsze cele.
Slise - 2007-10-02, 18:29
Temat postu:
Bytom I-Bytom II 02.10

13-13

Olimpia Sójcze(slise) - Oker Goslar(adicek) 3-2 4-1
Lech Bytom(nc) - Polonia Bytom(dab29) 1-1 4-1
Haski Team[(timer6) - KS GWARDIA Sójcze(ernan11) 0-4 0-1
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - sflaczale zafajdance(paweldobrze) 4-3 3-3
Ac Lolki(banan01) - MKS STAL Sójcze(koxx) 3-6 1-4

Tak jak mowilem wyrownane reprezentacje Wink to swiadczy tylko o tym ze obydwie moga zajsc wysoko Smile

[ Dodano: 2007-10-08, 19:06 ]
Zaszla mala zmiana planow , w porozumieniu z nc postanowilem zmienic troche sklady reprezentacji i tak:

Haski Team wedruje do druzyny Bytom II natomiast KS Gwardia Sójcze do 1 reperzentacji Bytomia.

Bedzie to uwzglerdnione juz od 1 kolejki w TM ,czyli juz za tydzien

[ Dodano: 2007-10-09, 23:04 ]
Bytom - Czechowice-Dziedzice 7-16 (1-10 6-6)

zlali nas i tyle ... dobrze ze to runda eliminacyjna


AC Lolki(banan01)-Czechovitz Czechowice (marchol) 1-5 0-4
Lech Bytom(nc)-RKS Królewscy (przemolubek) 1-1 2-6
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)-FC REAL Bielsko-Biala (dareksz) 3-4 3-1
Olimpia Sójcze(slise)-Kulawe Slimaki (majox) 2-4 4-2

Bolesławiec - Bytom II 13-10 ( 7-4 6-6)

tutaj juz jakas walka byla nawiazana , licze ze w normalnym sezonie juz pokazemy na co nas stac

BKS Boleslawiec (legionista170) - KS Gwardia Sójcze (ernan11) 4-1 4-2
Legnica White Niggaz (pawelt) - sflaczale zafajdance (paweldobrze) 3-1 1-4
Goszczanowiec SSA (malaa) - Polonia Bytom (dab29) 1-3 2-1
JAZDA POLSKA B-C (frikol_pl) - MKS Stal Sójcze (koxx) 2-2 1-2
dab29 - 2007-10-09, 19:55
Temat postu:
Ech w rewanzu porazka, jednak brak obroncy na skrzydle( konsekwencja czerwonej kartki) mial w tym meczu decydujace znaczenie
Slise - 2007-10-10, 09:17
Temat postu:
Turniej Miast - grupy eliminacyjne:

Gr.C

1.Siemianowice II...0 0-0-0 0- 0 0
2.Wrocław IV........0 0-0-0 0- 0 0
3.Pruszcz Gd II.....0 0-0-0 0- 0 0
4.Bydgoszcz III.....0 0-0-0 0- 0 0
5.Bytom II..........0 0-0-0 0- 0 0
6.Kielce............0 0-0-0 0- 0 0
7.Warszawa IV.......0 0-0-0 0- 0 0



Gr. E

1.Krosno............0 0-0-0 0- 0 0
2.Bytom.............0 0-0-0 0- 0 0
3.Szczecin II.......0 0-0-0 0- 0 0
4.Bełchatów.........0 0-0-0 0- 0 0
5.Częstochowa II....0 0-0-0 0- 0 0
6.Międzyrzecz P.....0 0-0-0 0- 0 0


Latwo nie bedzie ale mysla ze przy dobrej naszej grze obydwie reprezentacje maja szanse na awans , tym bardziej ze awansuja po 2 druzyny z grupy.
Banan01 - 2007-10-10, 11:52
Temat postu:
dalem ciala Evil or Very Mad
Slise - 2007-10-10, 22:40
Temat postu:
Banan01 napisał/a:
dalem ciala Evil or Very Mad



to byl spar banan nie przejmuj sie tym wazne zeby teraz wygrywac Smile

[ Dodano: 2007-10-17, 02:35 ]
Grupa E

Bytom - Międzyrzec Podlaski 15-9 (9-3 6-6)

Olimpia Sójcze(slise)- F.c Miedzyrzec United (lecho16) 4-2 4-0
KS GWARDIA Sójcze(ernan11)- Siknidah (alli) 12-1 2-3
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)- Maly Sprinterek (blue1983siedlce) 6-1 4-2
Lech Bytom(nc)- Huragan Miedzyrzec Podl. (kozio) 2-4 1-6

Brawo ! Smile Pierwsze punkty i to nie z byle jakim rywalem Smile


Siemianowice II - Bytom II 17-5 (7-4 9-1)

Milanos.pl Chorzów (milan555) - sflaczale zafajdance(paweldobrze) 2-1 3-1
Gawronki Siemce (varix) - MKS STAL Sójcze(koxx) 2-2 4-0
Cider Team (rmal) - Oker Goslar(adicek) 6-2 2-2
Wieps (adamuso) - Movistar Bytom(vatten20) 3-5 3-1

Wieczorem pogrom no i skonczylo sie porazka... mam nadzieje ze jeszcze sie przebudzicie.


Od dzisiaj Movistar Bytom juz dla nas nie gra , poprosil o skreslenie z listy uczestnikow TM... powod: prawdopodobnie wyprzedaz druzyny...

[ Dodano: 2007-10-17, 09:56 ]
2 kolejka

16.10

GR.C

Bytom II - Bydgoszcz III

sflaczale zafajdance(paweldobrze)- FC DEKA (deka11197)
Haski Team(timer6)- 4Don Team (tadziu)
MKS Stal Sójcze(koxx)- FcBlonie (romek95)
Polonia Bytom(dab29)- TEAMGEIST Fotball Club (pawcio_pp)



GR.E

Bytom I pauzuje...
BoBeeR - 2007-10-17, 18:06
Temat postu:
Slise napisał/a:


Brawo ! Smile Pierwsze punkty i to nie z byle jakim rywalem Smile


No to najgroźniejszego rywala odprawiliśmy z kwitkiem Smile Bez problemu powinna być pierwsza dwójka.
Slise - 2007-10-23, 13:21
Temat postu:
16.10

GR.C

Bytom II - Bydgoszcz III 7-4 12-0 ! co daje 19-4


Brawo Smile

sflaczale zafajdance(paweldobrze)- FC DEKA (deka11197) 5-0 8-1
Haski Team(timer6)- 4Don Team (tadziu) 2-3 2-1
MKS Stal Sójcze(koxx)- FcBlonie (romek95) 4-0 4-1
Polonia Bytom(dab29)- TEAMGEIST Fotball Club (pawcio_pp) 2-2 1-0

[ Dodano: 2007-10-24, 01:41 ]



GR: C

Pruszcz Gd II - Bytom II 7-16 (4-7 3-9)


CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (skrzecz23) - Oker Goslar(adicek) 1-3 1-2
K.S.Lol Pruszcz Gdański (lukaszgda) - sflaczale zafajdance(paweldobrze) 4-0 1-2
Bks Lechia (robson_35) - Haski Team[(timer6) 2-4 2-1
Potok Pszczolki (radziola) - MKS STAL Sójcze(koxx) 1-1 1-5

BRAWO Smile

[ Dodano: 2007-10-31, 09:08 ]
4 kolejka

06.11

Gr C.
Bytom II - Wrocław IV


Wazny mecz... ktory sie nie odbedzie Smile vo 24-0 Wroclaw wycofal sie z rozgrywek Smile
BoBeeR - 2007-10-31, 23:36
Temat postu:
Slise napisał/a:
Gr. E

Częstochowa II-Bytom
------------------KS Gwardia Sójcze (ernan11)
------------------Beer Boys Honczary Bytom(bobber)
------------------Olimpia Sójcze (slise)
------------------AC LOLKI (banan01)


Nie chce wytykać błędów ale widzialem że w temacie gdzie podaje się składy na mecze turnieju miast też jest błąd.
Może trzeba by to zgłosić , bo głupio by bylo dostać wo za taką błahą sprawe.

ps. powinno byś bobeer Wink
Slise - 2007-11-01, 10:35
Temat postu:
Kolejka 4

Częstochowa II-Bytom 3-21

POGROM ! Smile

Trzech Wieszczy Cz-wa(warez) - KS Gwardia Sójcze (ernan11) 0-11 0-7
Иуг Компания Ченстохова (oiom) - Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) 2-6 2-6
Author Team(trek1) - Olimpia Sójcze (slise) 0-1 0-3
TOTUS TUUS(waszko) - AC LOLKI (banan01) 3-0 1-2


Kolejka 5
GRUPA C

Bytom II - Kielce 3-18



MKS STAL Sójcze(koxx) - SAMSON (kubicki) 2-3 1-5
Oker Goslar(adicek) - KOLPORTER SSA (fulbik) 0-3 2-2
POLONIA BYTOM (dab29)- Orleta Kielce II (tomasz) 3-3 2-2
Haski Team[(timer6) - WHIZERS CLUB CK (kendegregor) 0-6 3-7

GRUPA E

Krosno - Bytom 15-9



RYSZKINS 1986 KROSNO (ryszkins) - KS Gwardia Sójcze (ernan11) 1-4 3-2
Karpaty Krosno (kirath) - Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) 1-2 2-1
Tylmanowa (wedkarz1) - Olimpia Sójcze (slise) 3-2 1-4
GT Real Krosno (durgund) - AC LOLKI (banan01) 2-0 5-3



[ Dodano: 2007-11-14, 18:38 ]

Kolejka 6
20.11

Gr C

Warszawa IV - Bytom II 4:19

KS Pacany(matt_darson) - sflaczale zafajdance (paweldobrze) 3:1 3:3
Palecznica SSA(zales15) - POLONIA BYTOM (dab29) 0:7 1:4
FC Szmulowizna Warszawa(j_kaminski) - Oker Goslar(adicek) 0:2 1:4
Swit(regan74) - MKS STAL Sójcze(koxx) 2:4 1:2


20.11

Grupa E
Bytom - Bełchatów 18-6

Lech Bytom(nc) - B.K.S.BELCHATOVIA S.S.A. (golum1) 3-0 3-0
KS Gwardia Sójcze (ernan11) - GKS Polonia Belchatow (bialywilk) 4-0 1-5
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) - Brunatna Stolica (bibek1983) 5-4 7-1
Olimpia Sójcze (slise) - VoX Team (vx) 4-6 5-0
samper - 2007-11-18, 13:57
Temat postu:
"GRUPA C
Warszawa IV - Bytom II

KS Pacany(matt_darson) - sflaczale zafajdance (paweldobrze)
paweldobrze nie przyjął wyzwania.


Co jest Panowie, chyba nie chcecie bez walki tracić punktów?
Slise - 2007-11-18, 16:26
Temat postu:
juz wszystko gra Wink wyzwania przyjete

[ Dodano: 2007-11-21, 10:29 ]
27.10

Grupa C
Bytom II pauzuje


Grupa E

Bytom - Szczecin II
4-7
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer)- MKS Pogoń Szczecin (debe) 2-5
Lech Bytom(nc)- Titania Stettin (bartas24) 2-2
KS Gwardia Sójcze - TERROR CORPS(pawel82) 3-2
Olimpia Sójcze (slise)- Pogon Barlinek(roberto28) 3-4
nc - 2007-11-28, 21:24
Temat postu:
Bytom - Szczecin II 8 - 14

Beer Boys Honczary Bytom(bobeer)- MKS Pogoń Szczecin (debe) 2-5; 1-3
Lech Bytom(nc)- Titania Stettin (bartas24) 2-2; 3-1
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - TERROR CORPS(pawel82) 3-2; 3-3
Olimpia Sójcze (slise)- Pogon Barlinek(roberto28) 3-4; 1-2

remis i zwyciestwo dawaly nam awans do ekstraklasy.....
do 3 razy sztuka ? Confused
Slise - 2007-11-29, 04:19
Temat postu:
teraz krotka przerwa ale 11 grudnia gramy dalej o miejsca bodajze 46-72 ,, szkoda tej porazki ze Szczecinem Crying or Very sad

[ Dodano: 2007-12-05, 02:22 ]
Grupa R

Bytom II
- Białystok III 20-2
MKS Stal Sójcze (koxx)- Jagiellonia B-stok (tomas27) 4-2 3-2
Oker Goslar(adicek)- SKONCZENI FRAJERZY (krzysiekbialy) 1-1 2-2
AKS Śląsk Sójcze(banero)- ALIEN IFC (kepke) 5-3 4-1
Polonia Bytom(dab29)- fajny tim (bags) 3-1 3-1

[ Dodano: 2007-12-06, 04:53 ]
Gr.S
Bytom
- Tychy II 19-4
AC Lolki(banan01)-El Ciulos Lamos(tyszanin15) 2-1 5-0
Beer Boys HONCZARY Bytom (bobeer)-Bullshitz FC (woras) 3-3 3-2
Lech Bytom(nc)-Tychy Fight Club (majkel1) 6-1 3-2
KS Gwardia Sójcze(ernan11)-THE FAVOURITES (michle) 3-4 5-1


czemu nie graliscie tak w normalnym sezonie? ....Wink

[ Dodano: 2007-12-12, 22:56 ]
2 kolejka o miejsca 41-56

GR S
Bytom
- Mysłowice II 24-0
Olimpia Sójcze(slise)-Bombardiero Mysłowice(koko23) 3-1 3-2
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer)-MYSLOWITZ FC(grzegorzg) 6-2 5-1
Lech Bytom(nc)-FENIX MYSLOWICE(seba23) 5-2 3-1
AC Lolki (banan01) -Niescenscie (watlan) 3-0 2-1

GR. R
Kraków III - Bytom II 14-8
TS Barca Skawina (miruswspanialy)-MKS Stal Sójcze (koxx) 3-0 3-0
Strachówka (retroper)-Oker Goslar(adicek) 5-2 3-1
Barzowice (k0niak)-AKS Śląsk Sójcze(banero) 3-3 0-1
FC Kurdeflaszki Kraków(kurdeflaszka)-Polonia Bytom(dab29) 0-1 2-2
Slise - 2007-12-19, 16:02
Temat postu:
3 kolejka 2 rundy

25.12
Grupa S
Poznań II - Bytom 1-22
Victoria Września (loj221) - Lech Bytom (nc) 1-1 0-1
FC Barcelona (barcel) - KS GWARDIA Sójcze (ernan11) 1-6 1-7
Waleczne Sciemy Poznan (lord_artas) - Olimpia Sójcze (slise) 2-4 1-5
AJAX Rojów 84 (dyloo) - Ac Lolki (banan01) 0-11 0-10

Bytom II wygral w/o
Slise - 2007-12-27, 08:11
Temat postu:
No to niezle jaja Smile

Bytom i Bytom II wygrali swoje grupy i zagramy razem w polfinale .... Cool

Miejsca 41-44
1N – 1P Ruda Śl - Bydgoszcz
1R – 1S Bytom II - Bytom


czyli praktycznie najlepsza czworka z tych "przegranych" 3 miejsc z kazdej grupy
Slise - 2007-12-27, 08:21
Temat postu:
01.01.2008

Miejsca 41-44

Bytom II - Bytom
10-10
Oker Goslar(adicek)-Ac Lolki(banan01) 7-2 2-1
Polonia Bytom(dab29)-Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 2-0 2-3
MKS STAL Sójcze(koxx)-KS GWARDIA Sójcze(ernan11) 3-7 4-7
AKS Śląsk Sójcze(banero)-Lech Bytom(nc) 2-2 3-3



tak jak przypuszczalem ze bedzie wyrownanie... Smile
Slise - 2008-01-02, 09:43
Temat postu:
Z powodu malego zamieszania nastapilo male nieporozumienie za ktore przepraszam...

Mecze wczorajsze sa niewazne dlatego ze 1 kolejka 3 rundy rozegrana bedzie dopiero za tydzien 8 stycznia..

Oto zestaw par na ta kolejke:
08.01.2008

Miejsca 41-44

Bytom II - Bytom
7-16
Oker Goslar(adicek)-Olimpia Sójcze (slise) 1-2 2-2
MKS STAL Sójcze(koxx)-Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 3-4 1-3
AKS Śląsk Sójcze(banero)-KS GWARDIA Sójcze(ernan11) 0-3 4-5
Polonia Bytom(dab29)-Lech Bytom(nc) 5-3 2-1
Slise - 2008-01-09, 15:32
Temat postu:
O miejsce 41
Bytom
– Ruda Śl.

O miejsce 43
Bydgoszcz – Bytom II
.................-MKS Stal Sójcze(koxx)
.................-Oker Goslar(adicek)
.................-Polonia Bytom(dab29)
.................-AKS Śląsk Sójcze(banero)
Slise - 2008-01-13, 07:32
Temat postu:
O miejsce 41
Bytom
– Ruda Śl.
O miejsce 43
Bydgoszcz – Bytom II

Nasi przeciwnicy nie podali skladu a juz niedziela takze mozecie zajmowac terminy
Slise - 2008-01-29, 20:29
Temat postu:
5 lutego prawdopodobnie zagramy sparing z Siemianowicami takze trzymajcie termin
dawes - 2008-01-30, 04:55
Temat postu:
Bytom – Siemianowice 05.02.2008

Olimpia Sójcze(slise) - FC Gorylasy (worms)
Lech Bytom(nc) - UltraZ Katowice S.C. (heniek198)
KS GWARDIA Sójcze(ernan11) - Chorzów Kickers (mdanda)
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - Lipiny Dragons (tracid)

Bytom – Siemianowice 05.02.2008

Ac Lolki(banan01) - FC Rasiaki Siemianowice (dawes)
Oker Goslar(adicek) - AKS WIRUS (wirusik73)
MKS STAL Sójcze(koxx) - POLNIOKI SIEMIANOWICE (pietrucha)
Polonia Bytom(dab29) - Spirit of Siemianowice (filippo)
AKS Slask Sojcze(banero) - ®TEK® FC InteR ChoRzów (intermh85)
dawes - 2008-01-30, 04:58
Temat postu:
slise jakbys mial jeszcze jedna osobe albo dwie to wez dodaj do skladu

nie mam pary dla marcin_wrobel i micchal, jakbys znalazl kogos to marcina dokoptuj do 1 a micchala na 3jki czyli tam gdzie ja gram i daj im prosze wtedy info na GB bo ja zaraz wyjezdzam do malborka

nie gramy o zlote gacie Smile
Slise - 2008-01-30, 15:56
Temat postu:
ciezko bedzie dawes nikogo nie mam juz...
dawes - 2008-02-05, 16:08
Temat postu:
Bytom – Siemianowice 6-6

Olimpia Sójcze(slise) - FC Gorylasy (worms) 3-6
Lech Bytom(nc) - UltraZ Katowice S.C. (heniek198) 5-3
KS GWARDIA Sójcze(ernan11) - Chorzów Kickers (mdanda) 17-0
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - Lipiny Dragons (tracid) 1-5

Bytom – Siemianowice 9-3

Ac Lolki(banan01) - FC Rasiaki Siemianowice (dawes) 3-5
Oker Goslar(adicek) - AKS WIRUS (wirusik73) x-x i x-x
MKS STAL Sójcze(koxx) - POLNIOKI SIEMIANOWICE (pietrucha) 3-1
Polonia Bytom(dab29) - Spirit of Siemianowice (filippo) 4-0
AKS Slask Sojcze(banero) - ®TEK® FC InteR ChoRzów (intermh85) 4-2
dawes - 2008-02-05, 19:29
Temat postu:
Bytom – Siemianowice 16-7

Ac Lolki(banan01) - FC Rasiaki Siemianowice (dawes) 3-5 i 2-2
Oker Goslar(adicek) - AKS WIRUS (wirusik73) x-x i x-x
MKS STAL Sójcze(koxx) - POLNIOKI SIEMIANOWICE (pietrucha) 3-1 i 3-2
Polonia Bytom(dab29) - Spirit of Siemianowice (filippo) 4-0 i 1-2
AKS Slask Sojcze(banero) - ®TEK® FC InteR ChoRzów (intermh85) 4-2 i 7-0
Slise - 2008-02-06, 12:49
Temat postu:
Bytom – Siemianowice 9-15

Olimpia Sójcze(slise) - FC Gorylasy (worms) 3-6 i 1-5
Lech Bytom(nc) - UltraZ Katowice S.C. (heniek198) 5-3 i 5-0
KS GWARDIA Sójcze(ernan11) - Chorzów Kickers (mdanda) 17-0 i 4-6
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - Lipiny Dragons (tracid) 1-5 i 1-
Slise - 2008-02-13, 09:53
Temat postu:
04.03 zostanie rozegrany Mecz Gwiazd i runda wstępna dla Grup Eliminacyjnych


takze jeszcze macie z 2 tygodnie przerwy pozniej zeby mi sie nikt nie zapomnial Smile
Slise - 2008-02-24, 20:31
Temat postu:
Panowie za tydzien zaczynamy rozgrywki TM

runda eliminacyjna

Bytom - Radzionków
Bytom II - Piotrków Trybunalski

czekamy na pary ale wy juz trzymajcie terminy
Slise - 2008-02-25, 10:37
Temat postu:
Runda wstepna Turnieju Miast
grupy eliminacyjne:

Bytom - Radzionków

Olimpia Sójcze(slise)- Ruch Radzionków (cidrok88 )
Lech Bytom(nc)- Ochajo Team (gucio1987 )
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) - Warnice SSA (agiiin )
KS Gwardia Sójcze(ernan11)- ChorzowskaKG (plasterek)



Bytom II - Piotrków Trybunalski

Polonia Bytom(dab29)- Black Tigers Piotrków (too_strong_for_you)
Oker Goslar(adicek)- Arsenal FC (stokrotek87)
MKS Stał Sójcze(koxx)- Real Piotrków SSA (widzewiak100)
AKS Śląsk Sójcze (banero)- Arsenal Piotrków (jacus4)

My wyzywamy ! mamy czas do czwartku do 24.00
Przeciwnik przyjmuje wyzwania do soboty do 24.00 w przypadku braku akceptacji pisac na gg/forum/gb
Slise - 2008-03-04, 11:26
Temat postu:
Runda wstepna Turnieju Miast
grupy eliminacyjne:

Bytom - Radzionków 24-0 (12-0 12-0)

Olimpia Sójcze(slise)- Ruch Radzionków (cidrok88 ) 10-1 6-0
Lech Bytom(nc)- Ochajo Team (gucio1987 ) 13-0 15-0
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) - Warnice SSA (agiiin ) 6-0 12-0
KS Gwardia Sójcze(ernan11)- ChorzowskaKG (plasterek) 9-1 10-1



Bytom II - Piotrków Trybunalski 24-0 (12-0 12-0)

Polonia Bytom(dab29)- Black Tigers Piotrków (too_strong_for_you) 2-0 3-0
Oker Goslar(adicek)- Arsenal FC (stokrotek87) 8-2 5-1
MKS Stał Sójcze(koxx)- Real Piotrków SSA (widzewiak100) 5-2 13-0
AKS Śląsk Sójcze (banero)- Arsenal Piotrków (jacus4) 5-1 5-0


Mam nadzieje ze taka forme pokazemy rowniez w normalnym sezonie i wreszcie po 3 sezonach uda sie awansowac do ekstraklasy bo mamy mozliwosci Smile
Slise - 2008-03-04, 23:32
Temat postu:
I zaczelo sie ... 3 sezon naszych zmagan w TM Smile

Grupa A
Szczecin III
Pruszcz Gd. II
Bytom
Gliwice
Kraków III
Radzionków II
Krynica Zdrój
Tychy IV

Grupa B
Warszawa II
Bydgoszcz III
Bolesławiec
Gliwice II
Bytom II
Sosnowiec II
Siemianowice III
Wałbrzych
Slise - 2008-03-05, 00:04
Temat postu:
Grupy Eliminacyjne

11.03
Grupa A

Bytom - Gliwice 11-11 (6-6 5-5)

KS Gwardia Sójcze(ernan11)- GKS Piast Gliwice (kwiaciarnia) 1-2 2-3
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - Total Eclipse 2-3 3-2
Lech Bytmo(nc) - FC Tworog Maly (marqs) 3-1 3-3
Olimpia Sójcze (slise)- Trantitle (metaliczek) 3-2 0-0



Grupa B

Bytom II - Sosnowiec II
5-17

AKS Slask Sójcze(banero)-GORNIK PIASKI (jery53) 1-3 0-1
AC Lolki (banan01) -W.A.P Sosnowiec (leon1980) 2-2 3-1
Oker Goslar(adicek)-Emeryt Sosnowiec (kaniatomaszek) 2-2 2-3
Polonia Bytom(dab29)-KS Ekipa Sosnowiec (alisamyyen) 0-3 0-3 w/o

nie mam pytan... zeby Sosnowiec nas tak zlał...
Slise - 2008-03-11, 21:46
Temat postu:
2 kolejka

Grupa A
Radzionków II - Bytom 0-24 (0-12 0-12)

Niebieska Vendetta (pitong) -Olimpia Sójcze (slise) 0-13 0-15
Ziomale Kaczora Donalda(radzio9) -Lech Bytom(nc) 0-2 0-6
Dream Team (irson1986)-Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) 0-18 0-14
Górka Radzionków (coccosteus) -KS Gwardia Sójcze (ernan11) 0-18 0-18


Grupa B
Wałbrzych - Bytom II 2-20 (1-10 1-10)

A.C. Walbrzych (gawlok) - Polonia Bytom(dab29) 0-4 1-1
Chełmiec Wałbrzych (kmoszek) - AC Lolki (banan01) 0-4 2-3
Gornik Walbrzych (grzegorz78) - Oker Goslar (adicek) 2-8 2-5
MKS 1985 Szczawno-Zdrój (rafaello3124) - MKS Stal Sójcze (koxx) 0-0 1-4
Slise - 2008-03-19, 07:14
Temat postu:
3 kolejka

Grupa A

Bytom - Tychy IV 22-1 (10-1 12-0)

Lech Bytom (nc) - FC Pieprzu(pieprzu) 2-2 3-0
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - Siemens Tychy (kartis88) 16-0 7-1
Olimpia Sójcze (slise)-PUKKS CHRZCICIEL TYCHY (bartigol) 6-1 4-0
Beer Boys Honczary Bytom (bobeer) - FC Gruchlandia (gsg) 5-0 6-1

Grupa B
Bytom II - Bydgoszcz III 24-0 (12-0 12-0)

Oker Goslar(adicek)- Burza Smerzyn (lutasnww) 8-0 3-1
MKS Stal Sójcze (koxx)- Gryf Sicienko (wesolek69) 8-2 11-0
Polonia Bytom (dab29)- Frombork SSA (niuf) 5-1 7-0
AC Lolki (banan01) - Burzowianka NWW (eciknww) 3-0 4-0
Slise - 2008-03-26, 09:43
Temat postu:
4 kolejka 01.04

GRUPA A
Pruszcz Gd. II - Bytom 0-24

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (skrzecz23) - Olimpia Sójcze(slise) 3-4 0-8
Bks Lechia (robson_35)-Lech Bytom(nc) 0-3 w/o 0-3 w/o
KOCHONEZ (mastahneo) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 2-3 2-3
FC Jagielonka (pyrek13) - Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) 0-11 0-19

Grupa B
Grupa B
Gliwice II - Bytom II 11-11

everRed (ipwnnoobs) - MKS Stal Sójcze(koxx) 3-3 1-2
Abandon All Hope (krawon) - Oker Goslar (adicek) 4-1 1-1
Dunkowa SA (kiker85) - Polonia Bytom(dab29) 1-0 2-1
FC Soslandia (Luszczyk) - AC Lolki(banan01) 0-4 2-3
Slise - 2008-04-01, 16:58
Temat postu:
5 kolejka 8 .04

Grupa A
Szczecin III - Bytom 7-16

Christoph Szczecin (christoph) - Olimpia Sójcze (slise) 3-4 3-2
FC DZIKI SZCZECIN SSA (fc_dziki_2003) - Lech Bytom (nc) 2-1 2-2
MKS Red Devils Szczecin (emsi9) - KS Gwardia Sójcze (ernan11) 1-5 0-6
MKS Volve (volve) - Beer Boys Honczary Bytom (bobeer) 3-5 1-5

Grupa B
Siemianowice III - Bytom II 9-15

MKS Michalkowice (marcin_wrobel).- Polonia Bytom(dab29) 1-3 1-7
Wieps (adamuso) - AKS Śląsk Sójcze(banero) 1-3 1-2
J.A.C.A. Bykowina C.F. (cobrietti) - MKS Stal Sójcze(koxx) 5-0 1-2
®TEK® AC MUSTANG ZGODA (kris63) - AC Lolki(banan01) 5-3 4-1
Slise - 2008-04-08, 14:10
Temat postu:
15.04 6 kolejka
Grupa A
Bytom - Krynica Zdrój 20-2

Olimpia Sójcze(slise) - ®TEK® Jo Piepsze(ralfio1) 3-3 3-1
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) - Power Roman FC (karpacki) 6-2 4-0
Lech Bytom(nc) - Git Squad Nowy Sacz(bertekk) 4-1 7-2
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - Mucka Team(lukasp) 4-1 1-1

Grupa B
Bytom II - Warszawa II 6-15


Polonia Bytom(dab29)-Klaudyny Wawa (pepemasta) 2-3 3-4
AKS Śląsk Sójcze(banero)-FC HARZ (xonox) 3-3 1-1
Oker Goslar(adicek)-Pablo Boyz (ciechan) 3-2 2-2
MKS Stal Sójcze(koxx)-Snakes Warszawa (marcinwezyk) 0-3 vo / 0-3 vo Shocked nie mam pytan
Slise - 2008-04-15, 22:27
Temat postu:
7 kolejka 22.04
Grupa A
Bytom - Kraków III 15-9

Olimpia Sójcze(slise) -FC Kurdeflaszki Kraków(kurdeflaszka) 3-2 6-5
Lech Bytom(nc) - Strachówka (retroper) 4-2 2-0
KS Gwardia Sójcze(ernan11)-Sowin (sekur) 5-2 1-3
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - JKG KrK (songooo) 3-6 1-4

GRUPA B
Bolesławiec - Bytom II 9-15

LEGIA WARSZAWA (stefan28) - Polonia Bytom(dab29) 3-1 2-3
Legnica White Niggaz (pawelt) - Oker Goslar(adicek) 4-1 3-1
JAZDA POLSKA BC (frikol_pl) - AC Lolki(banan01) 0-3 2-4
Kotwica Kołobrzeg (adi_legia) - AKS Śląsk Sójcze(banero) 0-1 1-3
Slise - 2008-04-28, 21:10
Temat postu:
Grupa J
Bytom - Czechowice Dz 12-12

Lech Bytom(nc) - FOR SALE (jarqa) 1-4 2-1
FREE TIBET GWARDIA Sójcze(ernan11) - Czechovitz Czechowice (marchol) 1-2 3-1
Olimpia Sójcze(slise)-RKS Królewscy (przemolubek) 3-2 4-2
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - Kulawe Ślimaki (majox) 0-4 2-3

Grupa R
Gdynia - Bytom II 15-9

syCKam Gdynia (syckam)-MKS Stal Sójcze(koxx) 5-1 7-1
FC Gdynia 9(pietras790)-AKS Śląsk Sójcze(banero) 3-2 2-7
FC Chylonka(mudcio)-Polonia Bytom(dab29) 5-1 1-3
Kiler Whales Gdynia(iwa)-AC Lolki(banan01) 1-2 3-1
BoBeeR - 2008-05-06, 22:21
Temat postu:
Widze że tylko mi sie nie udało urwać przeciwnikowi nawet punktu, ale zrobiłem wszystko co się dało.
Kupiłem nawet szwedzkiego emeryta specjalnie na ten dwumecz ale niestety nie powiodło sie.
Gratulacje dla Was że udało Wam się wyciągnąć remis.
Slise - 2008-05-08, 07:16
Temat postu:
Grupa J
Bełchatów - Bytom 3-18

Concordia SSA (absit_omen)-Lech Bytom(nc) 0-5 1-3
VoX Team (vx)-FREE TIBET GWARDIA Sójcze(ernan11) 1-6 2-3
Belchatow UNITED (awaszki)-Olimpia Sójcze(slise) 3-3 0-3
GKS Polonia Belchatow (bialywilk)-Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 3-3

Grupa R
Oleśnica - Bytom II 8-14

EYE Of The TIGER (hooligan_91)-MKS Stal Sójcze(koxx) 2-3 2-4
ThornesJałowiecOleśnica (cmac)-AKS Śląsk Sójcze(banero) 1-2 0-4
Ks Widawa Kielczow (kubik)-Polonia Bytom(dab29) 4-2 1-1
FC Suchary (stratore)-AC Lolki(banan01) 5-0 1-1
Slise - 2008-05-14, 19:07
Temat postu:
Grupa J
Bytom - Kraków II 17-5

Lech Bytom(nc) - GALICJA KRAKÓW (bombalina) 3-1 1-1
FREE TIBER Gwardia Sójcze(ernan11) - Mafia Koniaka (k0niak) 4-2 3-4
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - MATRIX KRAKOW (seba-matrix) 2-1 3-2
Olimpia Sójcze(slise) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2-2 2-1

Grupa R
Bytom II - Kraków IV 16-7

MKS Stal Sójcze(koxx) -Utah Jazz (mookie) 4-2 3-6
AKS Śląsk Sójcze(banero) - Rudzica SA (koval113) 6-1 3-3
Polonia Bytom(dab29) - Rebuild Niezatapialnych (bullus) 2-1 2-1
AC Lolki(banan01) - TS Visla Cracov (scharic) 3-4 6-0
Slise - 2008-05-27, 22:52
Temat postu:
Miejsca 29-32 (2 miejsca w barażach)
Bytom - Sosnowiec II 19-4

Lech Bytom(nc) - Sosnowiec Predators (janish) 3-0 3-1
FREE TIBET GWARDIA SÓJCZE(ernan11) - GORNIK PIASKI (jery53) 5-2 1-1
Olimpia Sójcze(slise) - Emeryt Sosnowiec (kaniatomaszek) 2-0 2-3
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - W.A.P Sosnowiec (leon1980) 5-2 1-0


BRAWO Smile
Slise - 2008-06-11, 14:30
Temat postu:
O miejsce 29
Bytom - Siemianowice 16-7

Olimpia Sójcze(slise) -FC Gorylasy (worms) 3-2 4-2
Lech Bytom(nc)-Lipiny Dragons (tracid) 0-3 0-1
FREE TIBET GWARDIA Sójcze(ernan11)-Chorzów Kickers (mdanda) 3-0 4-2
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)-Tu sei tutta la mia vita! (franki22) 2-2 1-0
tytus_160 - 2008-07-03, 21:10
Temat postu:
http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?p=458757#458757
Jest baraż o ekstraklasę TM do rozegrania.
Propozycja terminu to za tydzień w czwartek albo we wtorek 15 lipca.
Proszę kapitana o wypowiedzenie się w w/w temacie Smile
volve - 2008-07-09, 20:00
Temat postu:
Witam!

Otóż zakończył się już jakiś czas temu sezon TM(pozostały do rozegrania baraże) i niestety nasz wieloletni organizator sekur musiał zakończyć działalność na rzecz TM. Niestety nie wyznaczył nikogo nowego na tą role, dlatego też postanowiliśmy sami znaleźć wśród nas nowych organizatorów i ruszyć z następnym sezonem, bo szkodaby było zaprzepaścić te parę lat gry w tych jakże ciekawych rozgrywkach.

Pod poniższym adresem znajduje się temat założony na forum TM odnoszący się do wyboru nowych organizatorów. Proszę o dodanie swojej opinii. W końcu nie chcemy, aby kilku podejmowało tak ważne decyzje za wszystkich.

http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=22265&postdays=0&postorder=asc&start=0


Pozdrawiam volve
Slise - 2008-07-15, 14:03
Temat postu:
Wrocław III - Bytom 13-10
Huby Fans Hooligans (killah1)-Lech Bytom(nc) 0-3 0-3 v/o
RS Wikowyje (sirralf)-FREE TIBET Gwardia Sójcze(ernan11) 5-0 1-1
Venomous Vipers FC (szymcio)-Olimpia Sójcze(slise) 1-4 3-1
Victoria Przyborów (astard)-Beer Boys Honczary Bytom (bobeer) 4-1 4-0
volve - 2008-07-19, 13:18
Temat postu:
Witam!

Proszę o jak najszybsze zgłoszenie jednego managera do rady w tym temacie:

http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=22479

Pozdrawiam volve
samper - 2008-07-31, 21:42
Temat postu:
Witam,
Runda wstępna 05.08

Bytom II - Warszawa V
- YelonkY F.C(kaczan24)
- Arsenal Londyn Poland(madej001)
- FC Szmulowizna Warszawa (j_kaminski)
- Probarg SSA (samper)
Slise - 2008-08-02, 08:52
Temat postu:
Runda wstępna 05.08

Bytom II - Warszawa V

Polonia Bytom (dab29) - YelonkY F.C(kaczan24)
MKS Stal Sójcze (koxx) - Arsenal Londyn Poland(madej001)
AKS Slask Sójcze(banero)- FC Szmulowizna Warszawa (j_kaminski)
AC Lolki (banan01) - Probarg SSA (samper)
samper - 2008-08-02, 19:29
Temat postu:
Dzięki za pary i jeśli chodzi o mecz Szmulowizny, to myślę,że lepiej zgłoście w Problemach i uwagach(biorąc pod uwagę sezon wakacyjny i tryb szybki rundy wstępnej może nas nie wykluczą Wink )
Bo niestety nawet nie mamy kim Go zastąpić, regan zajął już termin, natomiast barcelonczyk jest do 05.08 na urlopie Sad
ripost - 2008-08-05, 21:00
Temat postu:
Gr. A

1 Kolejka 12.VIII.2008

Bytom II - Warszawa IV

... - Ks Hetman (ripost)
... - Wilanovia Warszawa (menel9)
... - Legia Warszawa(apogeum)
... - Soul Hunters(soul_reaver)
ripost - 2008-08-05, 21:09
Temat postu:
Gr. A

1 Kolejka 12.VIII.2008

Bytom II - Warszawa IV

... - Ks Hetman (ripost)
... - Wilanovia Warszawa (menel9)
... - Legia Warszawa(apogeum)
... - Soul Hunters(soul_reaver)
Slise - 2008-08-05, 21:26
Temat postu:
TM - Runda wstępna

Bytom II - Warszawa V 18-0 (9-0 9-0)

Polonia Bytom (dab29) - YelonkY F.C(kaczan24) 4-1 5-0
MKS Stal Sójcze (koxx) - Arsenal Londyn Poland(madej001) 5-1 8-0
AKS Slask Sójcze(banero)- FC Szmulowizna Warszawa (j_kaminski) x-x x-x
AC Lolki (banan01) - Probarg SSA (samper) 4-1 4-2
Slise - 2008-08-05, 21:34
Temat postu:
GRUPA A
Kolejka 1 - 12.08.2008
Bytom - Warszawa 15-9


Olimpia Sójcze(slise)- Warsaw Angels (schrek) 1-2 3-0
Lech Bytom(nc) - Yelonki Juniors (kostrzak16) 1-2 5-1
FREE TIBET Gwardia Sójcze(ernan11) - Game Over (metallicafan) 3-1 3-0
Polonia Bytom(dab29) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 5-2 4-6
Slise - 2008-08-05, 21:40
Temat postu:
Grupy eliminacyjne

Grupa A

Bytom II - Warszawa IV 19-4

MKS Stal Sójcze(koxx)- Ks Hetman (ripost) 3-2 2-2
AKS Slask Sojcze(banero)- Wilanovia Warszawa (menel9) 3-1 4-1
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer)- Legia Warszawa(apogeum) 2-1 3-0
AC Lolki (banan01) - Soul Hunters(soul_reaver) 4-0 1-3
Slise - 2008-08-12, 17:47
Temat postu:
GRUPA A
Kolejka 2 - 19.08.2008

Ostrowiec Świętokrzyski - Bytom 15-9

Suvalki SA (woojeq) - Lech Bytom (nc) 3-2 1-2
Podlodówek (cys88) - KS GWARDIA Sójcze (ernan11) 5-3 2-1
Ślepawe Orełki (septirion) - Olimpia Sójcze (slise) 2-4 2-4
Langut SSA (fazik) - POLONIA BYTOM (dab29) 0-4 0-2

szkoda ze dab albo ernan nie wyrwali 1 zwyciestwa bylby remis...
Slise - 2008-08-12, 18:53
Temat postu:
2 Kolejka 19.VIII.2008

Krosno - Bytom II 13-10

FC Grodzka (lukasz13) -Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 2-1 2-0
Dalewice SA (daniel0) -MKS Stal Sójcze(koxx) 2-3 3-3
RYSZKINS 1986 KROSNO (ryszkins) -AKS Slask Sojcze(banero) 2-1 4-6
White & Blue Warriors (tommi-one) -VFL Olimpia Piekary SL (sory_ale_wygram) 4-2 3-4
Slise - 2008-08-21, 08:19
Temat postu:
GRUPA A

Bytom - Wrocław II 9-15

Lech Bytom(nc) - FC Detronizacja Leszczy(mateosz91) 3-2 2-3
Olimpia Sójcze(slise) - Brzytwa Drawno(wojku) 2-1 5-0
KS Gwardia Sójcze(ernan11)- Olbin Wroclaw(w_kemot) 2-3 0-4
Polonia Bytom(dab29) - Skarbkowa(gziolo) 0-3 0-4


identyczna sytuacja jak kolejke temu... wysatrczylo by ernan lub dab urwali 3 pkt rywalowi i bylby remis a tak znowu bez punktow jestesmy..
Slise - 2008-08-21, 08:26
Temat postu:
GRUPA A
3 kolejka 26.08

Bytom II - Siedlce II19-4

AKS Slask Sójcze (banero) - Maly Sprinterek (blue1983siedlce) 7-0 6-0
MKS Stal Sójcze (koxx)-FC Sokol Siedlce (marcinsiedlce) 7-0 5-0
AC Lolki (banan01) - Wschód Siedlce (marrad) 4-4 0-1
VFL Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram) - SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona) 3-1 5-3
Slise - 2008-08-26, 18:33
Temat postu:
4 Kolejka 2.IX.2008
Szczecin II - Bytom II 14-8

Sztorm Szczecin (kurczaq) - MKS Stal Sójcze(koxx) 2-1 4-4
Titania Stettin (bartas24) - AKS Slask Sójcze(banero) 5-3 0-1
MKS Pogoń Szczecin (debe) - Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) 4-1 1-0
MKS Red Devils Szczecin (emsi9) - VFL Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram) 1-3 1-1
Slise - 2008-08-26, 18:36
Temat postu:
Kolejka 4 - 02.09.2008

Kielce - Bytom 22-1

KOLPORTER SSA(fulbik) - Olimpia Sójcze(slise) 1-1 3-2
Orleta Kielce II (tomasz) - Lech Bytom(nc) 5-0 4-2
HSO Sandomierz (misiekmk) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 3-2 3-0
SAMSON (kubicki) - POLONIA BYTOM(dab29) 2-0 7-2
Slise - 2008-09-03, 15:38
Temat postu:
5 kolejka 09.09.2008
Grupa A
Bytom - Białystok II14-7

Olimpia Sójcze(slise) -Jagiellonia Bialystok (przemek77) 3-2 1-4
Lech Bytom(nc) - ALIEN IFC (kepke) 1-0 0-0
KS Gwardia Sójcze(ernan11) -FAJNY TIM (bags) 3-1 3-2
POLONIA BYTOM(dab29) - IFC Polmos Bialystok (kepal) 1-2 1-1
Slise - 2008-09-03, 15:43
Temat postu:
GRUPA A

Bytom II - Poznań III 9-15

MKS Stal Sójcze(koxx)- Lech Poznań (mikaelo) 2-3 1-5
AKS Slask Sojcze(banero) - KS Iskra Swarzedz (krl) 2-3 2-0
AC Lolki (banan01) - FC Barcelona (barcel) 3-4 1-4
VFL Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram) - Rapid Puszczykowo (dresiu) 2-0 4-1
Slise - 2008-09-10, 21:59
Temat postu:
GRUPA A
Bytom - Czechowice-Dziedzice 0-12


Olimpia Sójcze(slise) - Kulawe Ślimaki (majox) 0-4
Lech Bytom(nc) - Czechovitz Czechowice (marchol) 0-3
Polonia Bytom(dab29) - RKS Królewscy (przemolubek) 0-6
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - FOR SALE (jarqa) 3-4

Shocked
Slise - 2008-09-12, 08:15
Temat postu:
Grupa A

Stalowa Wola - Bytom II

NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32)-Beer Boys HONCZARY BYTOM(bobeer)
Pogromcy Boisk (sliderr)-AKS Slask Sojcze(banero)
Kids Against Hell (nodii)-AC Lolki (banan01)
Podkarpackie Owoce Morza (el_polacco-VFL) Olimpia Piekary SL(sory_ale_wygram)
Slise - 2008-09-23, 13:23
Temat postu:
GRUPA A
Głogów - Bytom 8-14
Hacki (christo) - Olimpia Sójcze(slise) 1-4 1-3
FX Trader Forex Glogow (natraj) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 3-0 2-3
vel leszki (samwichura) - Lech Bytom(nc) 2-2 1-1
®TEK® KKS Kalisz Team (jendrekkks) - POLONIA BYTOM(dab29) 1-0 2-3


!!!! Shocked jestem pod ogromnym wrazeniem
Slise - 2008-09-30, 10:57
Temat postu:
Wrocław I - Bytom 18-6
FC CZARNUCHY (maradona16) - Olimpia Sójcze (slise) 3-2 1-3
Victoria Przyborów (astard) - Lech Bytom(nc) 6-2 0-5
Rokita Brzeg Dolny (florens) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 2-0 3-0
WKS BERLIK (sirberlik) - POLONIA BYTOM(dab29) 4-1 2-0
Slise - 2008-10-01, 09:16
Temat postu:
GR A

Bytom - Opole 13-10

POLONIA BYTOM(dab29) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 1-0 2-5
Lech Bytom(nc) - ODERKA Opole (milek72) 0-1 2-4
Olimpia Sójcze(slise) - Odra Opole (dread) 2-1 1-1
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - Fifth Chicken (kacperek) 3-0 7-0

Shocked BRAWO ! wieczorem powtorzyc i sukces Smile
Slise - 2008-10-08, 03:45
Temat postu:
GR:A
Sosnowiec - Bytom 6-15

FC Rogers Sosnowiec (rogerkania)-Olimpia Sójcze(slise) 0-1 3-2
Meravigliosi Sosnowiec (pietom)-Lech Bytom(nc) 1-3 1-1
Szerszenie Sosnowiec (tata109)-Polonia Bytom(dab29) 1-2 0-0
Emeryt Sosnowiec (kaniatomaszek)-KS Gwardia Sójcze(ernan11) 0-2 0-0
Slise - 2008-10-15, 06:24
Temat postu:
mamy utrzmanie juz Smile
Slise - 2008-10-15, 18:15
Temat postu:
GRUPA A
Kolejka 11 - 21.10.2008
Bytom - Tychy 2-20


Olimpia Sójcze(slise) - Ekipa Damcia (damcio) 2-2 0-3
KS Gwardia Sójcze (ernan11) - - Koniecpol SA (tytus_160) 1-2 2-4
Lech Bytom(nc) - Slaytanic Army (bozzz) 2-2 0-1
Polonia Bytom(dab29)- PKE Laziska (bercik7522) 0-3 0-3 v/o
tytus_160 - 2008-10-20, 18:59
Temat postu:
Tak poświętowaliście utrzymanie w ekstra że od 0:6 zaczynacie? Razz
Slise - 2008-11-04, 16:26
Temat postu:
Wrocław III (6b) - Bytom (7a) 9-15
Venomous Vipers FC (szymcio) - Olimpia Sójcze(slise) 0-3 0-3 w/o
RS Wikowyje (sirralf) - Lech Bytom(nc) 5-3 1-5
Celebrities(goki) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 1-7 2-1
Huby Fans Hooligans(killah1) - POLONIA BYTOM(dab29) 0-3 6-0
Slise - 2008-11-11, 11:24
Temat postu:
Miejsca 9-12
Kielce (5a) -Bytom (7a) 7-16

KOLPORTER SSA(fulbik) - Olimpia Sójcze(slise) 2-3 0-3
Orleta Kielce II (tomasz) - Lech Bytom(nc) 2-3 1-2
HSO Sandomierz (misiekmk) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 2-3 1-0
SAMSON (kubicki) - POLONIA BYTOM(dab29) 5-2 1-1
dawes - 2008-11-12, 14:42
Temat postu:
witam

a bytom II to jeszcze gra? bo czekamy na sklady Smile
Slise - 2008-11-13, 09:18
Temat postu:
Mecz o 9 miejsce
Bytom-Tychy 1-22

Olimpia Sójcze(slise)- Ekipa Damcia (damcio) 1-2 2-5
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - Koniecpol SA (tytus_160) 0-3 1-2
Lech Bytom(nc) - Slaytanic Army (bozzz) 1-6 1-8
Polonia Bytom(dab29) - KS Polonia Laziska Gorne (emiliano_rodriguez) 3-5 2-2

10 miejsce na koniec
Slise - 2008-12-11, 16:06
Temat postu:
Bytom II - Bełchatów II
AKS Slask Sójcze*banero) - Fc Boberki Bełchatów (zubr)
MKS Stal Sójcze (koxx) - GKS BEŁCHATÓW (przemkus)
POLONIA BYTOM(dab29) - Fc Stefano Boys (zawek)
Haski Team (timer6) - Iskra Bełchatów (diana88)
Slise - 2009-01-27, 15:15
Temat postu:
Bytom - Poznań I 6-6
LechBytom(nc) - Victoria Wrzesnia (loj221) 3-2
Olimpia Sójcze (slise)- Nieposkromione Lwy Poznań (romek99993) 0-1
KS GWARDIA Sójcze (ernan11) - Kramolin SA (nosferatu19821) 2-3
Beer Boys HONCZARY Bytom(bobeer) - Obra Koscian (arkooo1) 3-0
lippi99 - 2011-12-21, 18:42
Temat postu:
Witam, czy jest ktoś chętny do uczestniczenia w reprezentacji Bytomia w TM?

2.0 powered by phpBB modified by Przemo © 2003-2005 phpBB Group