Forum ManagerZone Polska

Ekstraklasa - Księga próśb, skarg i zażaleń - dotyczące Extraklasy

rogal71 - 2009-06-14, 08:17
Temat postu: Księga próśb, skarg i zażaleń - dotyczące Extraklasy
Proszę o wpisy dotyczące Extraklansy, sprawy ogolne w KPSiZ na forum ogólnym.
pawcio1980 - 2009-07-07, 19:16
Temat postu:
EKSTRAKLASA, Runda 1 - 10.07.2009

Monkey Clan- Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą

Lipiny Dragons (tracid) - Srebrny Grom DK (yaretzky)

Brak wyzwań od tracida ... zgłaszam vo na korzyść yaretzky'ego
pawcio1980 - 2009-11-03, 08:22
Temat postu:
EKSTRAKLASA; Runda 2 - 06.11.2009

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Fugazi


Srebrny Grom DK (yaretzky) - Cegia CREW (cegia)

Cegia ma zajęty termin. Wnoszę o walkower na korzyść yaretzky'ego.
zajafkowo - 2010-09-01, 21:18
Temat postu:
Tiger_10 napisał/a:
Magic Players - Emigranci

FC LSG (lsg) - Brodwino (edwinsopot)

edwin nie przyjął wyzwań.



Dostalem smsa ze wyzwan nie ma
mezofeel - 2010-09-02, 12:45
Temat postu:
A po tym jak się dowiedział o zamieszaniu sam wysłał wyzwania do lsg, które wiszą do teraz...
vvvjjj - 2010-09-02, 18:15
Temat postu:
ponieważ edwinsopot nie przyjął wyzwań w odpowiednim terminie, dlatego lsg zrobił screena i skasował wyzwania
zajafkowo - 2010-09-02, 18:20
Temat postu:
Cytat:
ponieważ edwinsopot nie przyjął wyzwań w odpowiednim terminie, dlatego lsg zrobił screena i skasował wyzwania


To teraz jest taka polityka klanow z Ekstraklasy ??
Jak tak to ja gratul;uje
jocerek_pl - 2010-09-02, 18:37
Temat postu:
vvvjjj napisał/a:
ponieważ edwinsopot nie przyjął wyzwań w odpowiednim terminie, dlatego lsg zrobił screena i skasował wyzwania



nie mozna sobie ot tak skasowac wyzwan, poki nie ma akceptacji wniosku o vo.
pelna samowolka

wnosze o vo dla lsg, za unikanie gry
zajafkowo - 2010-09-02, 18:42
Temat postu:
jocerek_pl napisał/a:
wnosze o vo dla lsg, za unikanie gry


Jocus to jest moj byly klanowicz bardzo fajny i powazny czlowiek gral u mnie w OSE i sadze ze gdyby nie odgorne czyjes zasady w zyciu by tego nie zrobil !!
vvvjjj - 2010-09-02, 18:49
Temat postu:
skoro jest zasada, że przyjmuję się wyzwania do godziny 12.00to chyba tego należy się trzymać, bo czekanie na akceptację wniosku może trwać kilka godzin, a nawet jak w tym przypadku przez cały dzień nikt z "góry" się nie wypowiedział na ten temat
jocerek_pl - 2010-09-02, 18:52
Temat postu:
ja bede sie trzymal swojej wersji
zajafkowo - 2010-09-02, 19:13
Temat postu:
Cytat:
skoro jest zasada, że przyjmuję się wyzwania do godziny 12.00to chyba tego należy się trzymać, bo czekanie na akceptację wniosku może trwać kilka godzin, a nawet jak w tym przypadku przez cały dzień nikt z "góry" się nie wypowiedział na ten temat


Owszem ale prawda jest taka ze screeny nigdy nie byly dowodem ... a orgiem w Lk tez bylem Smile Jednym slowem takie pisanie dziala tylko przeciwko Wam!!
pawel-liman - 2010-09-02, 20:57
Temat postu:
LK to przede wszystkim zabawa, jeżeli was interesuje wygrywanie za wszelka cenę, a nie to żeby się dobrze bawić, to zrezygnujcie , taki jak wy tu nie potrzeba. Skoro jesteście słabi i tak bardzo się boicie, to po gracie? Poukładajcie sobie puzzle lepiej, a nie innym zabawę psujecie.
Tiger_10 - 2010-09-02, 21:12
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Jocus to jest moj byly klanowicz bardzo fajny i powazny czlowiek gral u mnie w OSE i sadze ze gdyby nie odgorne czyjes zasady w zyciu by tego nie zrobil !!


i tu się mylisz.
dużo razy przyjmowano po czasie nam i nawet on nie zdążył ustawić odpowiednich taktych, więc teraz jest na to uczulony.

lsg napisał/a:
ja jestem bardzo za graniem wg zasad, i nie lubie jak sie zgadzamy na mecze po czasie

usuwac mamy po ostatniej akcji, jak nam nie uznali wo bo gosciu zakaepotwoal, jak ja trzymalem wyzwania, i 6 pkt w plecy bo nie ustawialem taktyki nawet

pamietajmy, ze inni nas jeb** zawsze w dupe w takich przypadkach,

a jesli sa tacy mocni to i tak bez tego nas rozjeb** Smile


=============


pawel-liman napisał/a:
LK to przede wszystkim zabawa, jeżeli was interesuje wygrywanie za wszelka cenę, a nie to żeby się dobrze bawić, to zrezygnujcie , taki jak wy tu nie potrzeba. Skoro jesteście słabi i tak bardzo się boicie, to po gracie? Poukładajcie sobie puzzle lepiej, a nie innym zabawę psujecie.


kolego zawsze czekaliśmy, aż przyjmą, dużo razy tak było, ale w tym przypadku lsg po swoich doświadczeniach podjął inną decyzję i tyle;)
Picu - 2010-09-02, 21:18
Temat postu:
Panowie Czego można się spodziewać po 15 letnim dziecku zarządzającym klanem? Dziwi mnie postawa samego zainteresowanego czyli LSG, który skasował wyzwania bo przyszły po czasie, mimo, że mógł je zaklepać i rozegrać mecze na boisku. Ładny przykład dajecie nowym klanom, a później się dziwić, że w niższych ligach walkowery na potęgę są zgłaszane Sad Najlepsza opcja to potraktować dwumecz jako nierozegrany i w przyszłości uważać na niedojrzałych emocjonalnie małolatów! Oczywiście złoić reszcie dupę jutro to swoją drogą Very Happy
Tiger_10 - 2010-09-02, 21:26
Temat postu:
Picu- widzę ciężko śmieszny jesteś Wink ja już wytłumaczyłem nic nie rozmawiałem z lsg, nic nie mówiłem, żeby nie przyjmował. zraził się po tym jak późno ostatnio przyjęli wyzwania i nie mógł zmienić taks. w sumie to mu się nie dziwie. nie mam ochoty się kłócić .;]
Tiger_10 - 2010-09-02, 21:34
Temat postu:
[quote="lsg]
ej, wkurwil mnie ciec na forum, pisze ze to tylko zabawa i my ja psujemy.
Ja bym chcial zauwazyć ze zabawa jest tylko wtedy kiedy zasady sa rowne.
A jak widac ponizej to nas ciagle ruchaja w dupe, i to dla mnie nie jest zabawa.
Oni nas ruchaja jak leci, ale my nie mamy prawa sie domagac swojego, bo jestesmy mlodym klanem nie tak zasluzonym jak tamte gwiazdroskie klany.

Przykłady kiedy inni psuli gre:
Runda 4 – 02.07.2010
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Magic Players
30:0 - nie mogli zaakcpetowac tego, ze skald byl wyslany pozniej?

Runda 7 - 23.07.2010
Magic Players - Blood Warriors
tiger niechcacy wystawil adgale zamiast pabla
Znowu popsuli gre, bo sie nei zogdzili i wo bylo dla nich


Runda 9 - 06.08.2010
Magic Players - Zagubieni Miedzy Bramkami AFC

Galbia (adgala) - Fedaykins (muadeep)
Olimpia HSB (gadzina86) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)
FC Bartoszyce (pabel1) - RKS Królewscy (przemolubek)
FC LSG (lsg) - Czechovitz Czechowice (marchol)
Olimpia Kolo (blizniak) - Juventus Turyn (pajda9)

iktorn i marchol nie zaakceptowali meczy na czas, niestety posulismy gre zglaszajac w.o., ktore nie zostaly przyznane...

Jak tak dalej bedzie to ja rezygnuje z klanow i sram na to.
Wszyscy nas jebia w dupe jak leci.
Zero zabawy jak dla mnie skoro zasady sa naginane w zaleznosci od tego ktory klan zawalil.[/quote]
Picu - 2010-09-02, 21:38
Temat postu:
@Zajafek co do postawy Twojego kumpla LSG to przychodzi mi do głowy myśl Jarka Kaczyńskiego: "Ty jesteś tu gdzie wtedy, LSG tam, gdzie stało ZOMO" Very Happy
pawel-liman - 2010-09-02, 21:42
Temat postu:
powiedz swojemu nie doinformowanemu koledze, że cieciem to sobie może sobie nazywać kolegów z piaskownicy. Niech rezygnuje z klanów, na pewno nikt za nim płakać nie będzie, tacy jak on są tu kompletnie nie potrzebni.

co to są za przykłady w ogóle, niestety w LK nigdy nie można było podmieniać drużyn, również za podanie składu po terminie zawsze były czerwone kartki bez możliwości odkręcenia, natomiast akceptacja wyzwań po terminie zawsze była dopuszczalna.
zajafkowo - 2010-09-02, 21:45
Temat postu:
Tiger_10 napisał/a:
Magic Players - Emigranci

FC LSG (lsg) - Brodwino (edwinsopot)

edwin nie przyjął wyzwań.


FC LSG (lsg) 3-0 3-0 żółta kartka Brodwino (edwinsopot)


Na jakiej podstawie przyznano walkower??
jocerek_pl - 2010-09-02, 21:48
Temat postu:
Jak byscie znali regulamin i wiedzieli co mozna a co nie mozna to bym was zrozumial.
a tak to lament jakiegos rozkapryszonego gracza i nic nie wnoszace zale do idei LK.

Nie daleko szukac......ze zacytuje post od nas z forum:

nc napisał/a:
myślałem, że takie numery się już nie zdarzają ...

jeszcze fakt skasowania wyzwań i zrobienie screena - nieźle ...

szkoda, że tak terminarz się ułożył bo niedawno z nimi graliśmy i przyjąłem wyzwania około 1dnia po czasie bez zgłaszania wo i nawet przypominając ich kpt o tym dzięki czemu zawdzięczają 3pkt które z nimi straciliśmy ...


rozumiem ze taka postawa sportowa juz wam umknela sprzed oczu. Gdzie klan nie przyjmujac wyzwan pewnie by nadal byl w grze o mistrzostwo.
Rozumeim ze wasze lamenty ograniczaja sie tylko do wniskow plynacych z nieznajomosci Regulaminu.
Ktos idzie wam na reke, a wy pozniej innemu wala pokazujecie...... to jest ta wasza sprawiedliwosc dziejowa Very Happy
zajafkowo - 2010-09-02, 22:04
Temat postu:
To teraz do rzeczy!!

- W historii LK nie bralo sie nigdy pod uwage screenow!!
- Nawet jak Emigrant nie przyjal wyzwan w terminie nie zwalnia to z obowiazku trzymania wyzwan przez lsg.
- Fakt jest taki ze edwin sie logowal w srode i skad mamy wiedziec ze np lsg nie zapomnial wyslac wyzwan w terminie wszedl wyslal o okreslonej porze i je skasowal np w srode o 11.59 i je skasowal mniejsza o to
- log edwina jest w srode na consoli a wyzwan wtedy nie mial, gdzies mam screen czytaj wyzej nie sa one strona w sporze
- fakt jest taki ze lsg loguje sie codziennie tez sprawdzona informacja, nawet jak wyzwania nie zostaly przyjete w terminie nie ma prawa ich kasowac dopoki walkower nie zostanie zaakceptowany podarzamy dalej nie ma prawa zajac terminu!! Fakt codziennego logowania stwierdza ze unika gry gdyz walkowery zostaly przyznane dopiero okolo godz 21 w czwartek!!

I jak ma ktos na tyle uprzejmosc niech sie ujawni kto przyznal walkower!!
al_bundy_ - 2010-09-02, 22:05
Temat postu:
zacznę sobie od tego, że:
Cytat:
Składamy Ci gratulacje z okazji 21 urodzin.

Użytkownicy i administratorzy forum

Zamknij Okno


Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group


dziękuję :* hehe

a teraz do was wsyzstkich xD
[img]http://c.wrzuta.pl/wi3837/abb0e2b6000529364b6c72a6/0/wez%20ogarnij[/img]

mezofeel napisał/a:
A po tym jak się dowiedział o zamieszaniu sam wysłał wyzwania do lsg, które wiszą do teraz...


nagle tak mu się przyspieszenie włączyło, a przez 2 dni nie mógł zaakceptować? Wink imposible is nothing xD

jocerek_pl napisał/a:
vvvjjj napisał/a:
ponieważ edwinsopot nie przyjął wyzwań w odpowiednim terminie, dlatego lsg zrobił screena i skasował wyzwania



nie mozna sobie ot tak skasowac wyzwan, poki nie ma akceptacji wniosku o vo.
pelna samowolka

wnosze o vo dla lsg, za unikanie gry


sranie w banie, marmolada Smile w regulaminie jest akceptacja do 12! Wink jakbyś tak czytać nie potrafił, udowodnił, że wysłane były wyzwania, nam to lata koło chu...stki czy usunłą czy nie Smile
spełnił regulaminowe wymogi i tyle, jeśłi tak to zmienić regulamin, że można zgłósić walkowera po 12 w środę a usunąc wyzwania po przyznaniu walkowerów xD

zajafkowo napisał/a:
Cytat:
ponieważ edwinsopot nie przyjął wyzwań w odpowiednim terminie, dlatego lsg zrobił screena i skasował wyzwania


To teraz jest taka polityka klanow z Ekstraklasy ??
Jak tak to ja gratul;uje


dziękuję Smile

pawel-liman napisał/a:
LK to przede wszystkim zabawa, jeżeli was interesuje wygrywanie za wszelka cenę, a nie to żeby się dobrze bawić, to zrezygnujcie , taki jak wy tu nie potrzeba. Skoro jesteście słabi i tak bardzo się boicie, to po gracie? Poukładajcie sobie puzzle lepiej, a nie innym zabawę psujecie.


dojeba***ś jak dzik do sosny Very Happy
le to już razy przyjmowaliśmy jako klan spóźnione wyzwania? ile razy nas ruchano w dupę za spóżnienie wysłania o 10 minut? ile razy nas ruchanoo w dupę za minutowe łamanie regulaminu?
może w regulaminie dopiszemy:
$666 a) jeśli wyruchaliście w dupę MPO to jest to uczciwe i można isę powołać na reglamin
$666 b) jeśli MPO chce uczciwie miec przyznanego walkowera to ich wina bo chcą wygrac przy zielonym stoliku ;]

Picu napisał/a:
Panowie Czego można się spodziewać po 15 letnim dziecku zarządzającym klanem? Dziwi mnie postawa samego zainteresowanego czyli LSG, który skasował wyzwania bo przyszły po czasie, mimo, że mógł je zaklepać i rozegrać mecze na boisku. Ładny przykład dajecie nowym klanom, a później się dziwić, że w niższych ligach walkowery na potęgę są zgłaszane Sad Najlepsza opcja to potraktować dwumecz jako nierozegrany i w przyszłości uważać na niedojrzałych emocjonalnie małolatów! Oczywiście złoić reszcie dupę jutro to swoją drogą Very Happy


i po co wtrącasz swoje 2 grosze? Wink
lsg sam tak zdecydowął, może mamy go przywiązać do łózką i biczować? bo nie wiem Smile
a co ma do tego wiek założyciela? nie orzumiem, możesz mi to narysować? xD

jocerek_pl napisał/a:
Jak byscie znali regulamin i wiedzieli co mozna a co nie mozna to bym was zrozumial.
a tak to lament jakiegos rozkapryszonego gracza i nic nie wnoszace zale do idei LK.

Nie daleko szukac......ze zacytuje post od nas z forum:

nc napisał/a:
myślałem, że takie numery się już nie zdarzają ...

jeszcze fakt skasowania wyzwań i zrobienie screena - nieźle ...

szkoda, że tak terminarz się ułożył bo niedawno z nimi graliśmy i przyjąłem wyzwania około 1dnia po czasie bez zgłaszania wo i nawet przypominając ich kpt o tym dzięki czemu zawdzięczają 3pkt które z nimi straciliśmy ...


rozumiem ze taka postawa sportowa juz wam umknela sprzed oczu. Gdzie klan nie przyjmujac wyzwan pewnie by nadal byl w grze o mistrzostwo.
Rozumeim ze wasze lamenty ograniczaja sie tylko do wniskow plynacych z nieznajomosci Regulaminu.
Ktos idzie wam na reke, a wy pozniej innemu wala pokazujecie...... to jest ta wasza sprawiedliwosc dziejowa Very Happy


a to najlepiej odwrócić kota ogonem i zwalić na nas winę za niezgłoszenie przez kogos walkowera? tak? Wink to już nie nasz problem...
Ja mam inną kwestię niż LSG mi tam lata koło nosa ta gra, i uj mnie obchodza te wirtualne medale, puchary i powidła xD
takie zyćie walkwower zgłoszony słusznie, przyznany słusznie i ciszaaaaaaaaaaaa Very Happy
grubebolki - 2010-09-02, 22:11
Temat postu:
rozumiem że można nie czekać ze swoimi wyzwaniami jak nie można ustalić później taksy, ale jak się odrzuca czyjeś wyzwania to już wyraźnie jest gra na walkower i takie zachowanie powinno być karane czerwoną kartką - i wnoszę o dodanie takiego punktu do regulaminu by takie zachowania nie powtarzały się - w Hokejowej Lidze Klanów każdy klan stara się by wszystkie spotkania były rozgrywane i jak nawet czasami nie można rozegrać spotkań w piątek to są one rozgrywane w sobotę - no ale wszystko zależy od ludzi - czy jest to dla nich zabawą - czy grą na śmierć i życie - widać dla niektórych bardziej od zabawy liczy się wygrana przy zielonym stoliku - Pozdrawiam i liczę że mój wniosek do regulaminu zostanie pozytywnie rozpatrzony przez organizatorów
zajafkowo - 2010-09-02, 22:39
Temat postu:
Chcialbym sie dowiedziec kto jest tutaj orgiem i kto przyznal walkower??
pawcio1980 - 2010-09-02, 23:16
Temat postu:
Tiger_10 napisał/a:
[quote="lsg]
Przykłady kiedy inni psuli gre:
Runda 4 – 02.07.2010
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Magic Players
30:0 - nie mogli zaakcpetowac tego, ze skald byl wyslany pozniej?


Nie od nas to zależało ... decyzja odgórna Orgów, zresztą w tych przypadkach zawsze jest stosowana ta sama miara ... każdy wie, że w innych warunkach mecz by się odbył ... jest to chyba jedyna taka sytuacja w LK gdzie nie ma negocjacji, ukladania się => - skład podany po terminie = vo ... uważam cytowany wpis za co najmniej niestosowny ... reszty nie komentuję, bo nie widzę sensu ...
dresiu - 2010-09-03, 07:48
Temat postu:
Kilka osób w tym temacie użyło zbyt mocnych słów i myślę, że w gronie organizatorów przedyskutujemy kary dyscyplinarne w tym zakresie.
Nie pochwalam postawy jaką prezentują członkowie klanu Magic Players. Jako organizator specjalnie opóźniam akceptowanie walkowerów aby Ci spóźnialscy jeszcze sobie poustalali mecze, natomiast gdy chodzi o spóźnione podanie składu to jest zupełnie inna bajka - tutaj wina leży po stronie kapitana, który bierze na siebie ciężar odpowiedzialności za klan.
Niestety cała sytuacja jest zgodna z regulaminem.
rogal71 - 2010-09-03, 09:12
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Chcialbym sie dowiedziec kto jest tutaj orgiem i kto przyznal walkower??


ja
zajafkowo - 2010-09-03, 15:38
Temat postu:
Mam pytanie czy jest zgode z regulaminem skasowanie wyzwan o 12.01 w srode?? I na jakiej podstawie jestescie wstanie stwierdzicv czy je wyslal rzeczywiscie wczesniej a nie w momencie zglaszania walkoweru np w srode o 20.00. Screeny sie bowiem nie licza.
Jak dla mnie rywal nie mial prawa tak zrobic ... wiec chcialbym zeby ktos sie tutaj wypowiedzial bo dopoki walkowery nie zostaly przyznane wyzwania powinny wisiec.
Prosze mi wskazac gdzie jest blad w moim mysleniu. I zeby nie bylo nie mowie ze edwin jest bez winny bo tego niekwestionuje chodzi mi o sytuacje.
xerses - 2010-09-03, 16:00
Temat postu:
grubebolki napisał/a:
rozumiem że można nie czekać ze swoimi wyzwaniami jak nie można ustalić później taksy, ale jak się odrzuca czyjeś wyzwania to już wyraźnie jest gra na walkower i takie zachowanie powinno być karane czerwoną kartką - i wnoszę o dodanie takiego punktu do regulaminu by takie zachowania nie powtarzały się - w Hokejowej Lidze Klanów każdy klan stara się by wszystkie spotkania były rozgrywane i jak nawet czasami nie można rozegrać spotkań w piątek to są one rozgrywane w sobotę - no ale wszystko zależy od ludzi - czy jest to dla nich zabawą - czy grą na śmierć i życie - widać dla niektórych bardziej od zabawy liczy się wygrana przy zielonym stoliku - Pozdrawiam i liczę że mój wniosek do regulaminu zostanie pozytywnie rozpatrzony przez organizatorów



nie raz już spotkałem sie z faktem iż walkowery są zgłaszane o 12:01 we wtorek albo w środę i jeśli znasz orga to po chwili masz przyznanego walkowera i po sprawie, a czasami te zgłoszenia wiszą i do 21-22 w środę chyba tylko po to aby kolego mógł zdążyć przyjąć wyzwanie, ogólnie prawdą jest iż w LK niewiele osób gra jak trzeba i akceptują spóźnione wyzwania co jest reguła w TM i teraz rozpisywanie się iż wszyscy by to wyzwanie przyjęli a tylko jeden LSG wolał wybrać walkower który według regulaminu mu się należał jest niczym innym jak Waszą obłudą i chyba sami w to nie wierzycie
rozgryf - 2010-09-03, 16:01
Temat postu:
Słabe te wasz wypociny. Pisze to do Was gracze MP czy teraz już MF. Co nas obchodzi kto wam co zrobił. Przytoczcie mi jedną sytuacje w której Emigranci was wyrolowali, to zrozumiem wasze żałosne zachowanie.
rozgryf - 2010-09-03, 16:02
Temat postu:
Słabe te wasz wypociny. Pisze to do Was gracze MP czy teraz już MF. Co nas obchodzi kto wam co zrobił. Przytoczcie mi jedną sytuacje w której Emigranci was wyrolowali, to zrozumiem wasze żałosne zachowanie.
muadeep - 2010-09-03, 17:17
Temat postu:
v/o zostal przyznany zgodnie z regulaminem przeciez, za to MP niezle sie skompromitowalo, moze rzeczywiscie zrezygnujcie z LK skoro Wam to tyle stresu, nerwow i problemow sprawia, bo pozniej bedziecie odreagowywac na zonie, matce itd.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
muadeep - 2010-09-03, 17:21
Temat postu:
aha, zajafkowo, nie wolno zajmowac terminow z tego co wiem, a o nie kasowaniu wyzwan nic nie kojarze Wink wiele razy zreszta ludzie tak robia w nizszych ligach, w sumie, mozesz tego nie wiedziec Very Happy
zajafkowo - 2010-09-03, 17:24
Temat postu:
muaa ja tylko na monitorze Smile
zajafkowo - 2010-09-03, 17:25
Temat postu:
Cytat:
v/o zostal przyznany zgodnie z regulaminem przeciez, za to MP niezle sie skompromitowalo, moze rzeczywiscie zrezygnujcie z LK skoro Wam to tyle stresu, nerwow i problemow sprawia, bo pozniej bedziecie odreagowywac na zonie, matce itd.


I to nie stresy a wkurzenie na maksa. To zabija wszystko ... a najlepsze ze ten czlek wyrosl z pod mojej miotly wiec jest mi tym bardziej wstyd. Oni sie nie skompromitowali Oni beda niszczeni Very Happy A zaczniemy na zlocie Evil or Very Mad
BIALY30 - 2010-09-03, 17:48
Temat postu:
al_bundy_ decyzją organizatorów zostaje ukarany żółta kartka dyscyplinarną za niestosowne słownictwo

lsg żółta kartka dyscyplinarna za niestosowne słownictwo
xerses - 2010-09-03, 17:49
Temat postu:
i tutaj sami zaczynacie się kompromitować, tym co właśnie wypisujecie, czy to tak trudno przejść nad tym do porządku dziennego skoro Wasz gracz dał plame i nie chciało mu się na czas wejść i zaakceptować wyzwań to nie obwiniajcie innych, że grają według regulaminu i zgłosili walkower, równie dobrze LSG mógł przyjąć potem te wyzwania które dostał, ale to jego wybór i miał takie prawo, a w chwili obecnej to sami się ośmieszacie i zachowujecie jak małe dzieci nie ważne, że to Wasz zawodnik zawalił sprawę, teraz trzeba odwrócić kota ogonem i to wina LSG że zgłosił walkower, a nie Waszego zawodnika iż na czas go nie zaakceptował, dajcie sobie trochę na wstrzymanie i wyluzujcie
xerses - 2010-09-03, 17:53
Temat postu:
BIALY30 napisał/a:
al_bundy_ decyzją organizatorów zostaje ukarany żółta kartka dyscyplinarną za niestosowne słownictwo

lsg żółta kartka dyscyplinarna za niestosowne słownictwo


Biały nie ośmieszaj siebie i organizatorów pokaż chociaż jedną wypowiedź którą napisał tutaj LSG przecież on nawet nie ma założonego tu konta, a karanie go za wypowiedzi na naszym forum które zostały tutaj umieszczone nie koniecznie za jego wiedzą jest niedorzeczne
zajafkowo - 2010-09-03, 17:55
Temat postu:
BIALY30 napisał/a:
lsg żółta kartka dyscyplinarna za niestosowne słownictwo


Przeciez jego tutaj nawet nie bylo Smile
zajafkowo - 2010-09-03, 18:03
Temat postu:
Cytat:
i tutaj sami zaczynacie się kompromitować, tym co właśnie wypisujecie, czy to tak trudno przejść nad tym do porządku dziennego skoro Wasz gracz dał plame i nie chciało mu się na czas wejść i zaakceptować wyzwań to nie obwiniajcie innych, że grają według regulaminu i zgłosili walkower, równie dobrze LSG mógł przyjąć potem te wyzwania które dostał, ale to jego wybór i miał takie prawo, a w chwili obecnej to sami się ośmieszacie i zachowujecie jak małe dzieci nie ważne, że to Wasz zawodnik zawalił sprawę, teraz trzeba odwrócić kota ogonem i to wina LSG że zgłosił walkower, a nie Waszego zawodnika iż na czas go nie zaakceptował, dajcie sobie trochę na wstrzymanie i wyluzujcie


Eh a Ty nadal nic nie rozumiesz Sad
muadeep - 2010-09-03, 18:08
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
BIALY30 napisał/a:
lsg żółta kartka dyscyplinarna za niestosowne słownictwo


Przeciez jego tutaj nawet nie bylo Smile


dokladnie, smieszne Very Happy

Emigranci rzeczywiscie troche przesadzili z reakcja Very Happy

ale i tak najbardziej rozwalil mnie kompleks "nowego klanu w elicie" hahaha Very Happy

ale taka jest prawda ze w ekstraklasie zawsze byla inna kultura klanow niz w nizszych ligach, widac pomalu sie worownuje Wink
dresiu - 2010-09-03, 18:22
Temat postu:
Wniosek o kary dyscyplinarne w tej sprawie został wysunięty przeze mnie.
Kwestię kartki lsg niech rozważy Tiger_10, który wrzucił tutaj jego wypowiedzi w pełnej krasie.
Przypominam, iż kartki rozdawane są również za domaganie się gry fair-play. W gronie organizatorów zostanie jeszcze przedyskutowana sytuacja kartek dla osób nadmiernie udzielających się w ten sposób w temacie.
Walkower pozostanie, a jedyną możliwością rozwiązania konfliktu jest próba zapobiegnięcia takim sytuacjom w przyszłości. W odpowiednim temacie wysunąłem już propozycję zmian w regulaminie i liczę, że zamiast się tu kłócić parę osób spróbuje coś wymyślić aby to się już nie powtórzyło.
jocerek_pl - 2010-09-03, 18:24
Temat postu:
Tiger_10 napisał/a:
Magic Players - Emigranci

FC LSG (lsg) - Brodwino (edwinsopot)

edwin nie przyjął wyzwań.


FC LSG (lsg) 3-0 3-0 żółta kartka Brodwino (edwinsopot)



13. Wszystkie wnioski o walkower, które nie będą zawierały grupy, nazwy klanów pomiędzy którymi jest mecz nie będą rozpatrywane. Walkower nie zostanie przyznany, jednak zgłaszający za nierozegrany mecz nie otrzyma wówczas żółtej kartki.

w poscie Tiger nie ma podanej ligi jakies dotyczy vo.
prosze o anulowanie vo w tym spotaniu,
wniosek w oparciu o pkt13 regulaminu
dresiu - 2010-09-03, 18:32
Temat postu:
jocerek_pl, wniosek bezzasadny, punkt V.13 regulaminu LK odnosi się do grup. Najwyższa liga oraz jej zaplecze takowych nie posiadają. Grupy pojawiają się dopiero w lidze III oraz niżej.
zajafkowo - 2010-09-03, 18:35
Temat postu:
dresiu napisał/a:
Walkower pozostanie, a jedyną możliwością rozwiązania konfliktu jest próba zapobiegnięcia takim sytuacjom w przyszłości. W odpowiednim temacie wysunąłem już propozycję zmian w regulaminie i liczę, że zamiast się tu kłócić parę osób spróbuje coś wymyślić aby to się już nie powtórzyło.


Dresiu a nad czym dyskutowac? Niestety nie ma zlotego srodka kazda propozycja bedzie miala wady i zalety? Ale powinno sie grac, bo to jest zabawa i nie mowie ze Nasz gracz nie zawinil bo tak nie bylo ale jezeli bedziemy przedkladac gre nad zycie codzienne to gratuluje.
Taka sytuacja powoduje tylko irrytacje bowiem w Ekstraklasie jest niepisanna zasada ze wzajemnie siebie szanujemy w postaci czekania i wiekszosc tak robi. Nie bede tutaj wywlekal historii z dawien dawna bo nie ma sensu ale jak Wy chcecie dawac kartki za to co wlasciwe to ja naprawde zwariowalem.
Zadalismy pewne pytania w tym temacie niestety totalna ignorancja, a ja uwielbiam argumenty. Niestety wszyscy jestesmy winni po trochu nie znajdzie sie osob, ktora zgodnie z cytatem kto jest bez winny niech pierwszy rzuci kamien nie wyjdzie przed szereg.
jocerek_pl - 2010-09-03, 18:36
Temat postu:
dresiu napisał/a:
jocerek_pl, wniosek bezzasadny, punkt V.13 regulaminu LK odnosi się do grup. Najwyższa liga oraz jej zaplecze takowych nie posiadają. Grupy pojawiają się dopiero w lidze III oraz niżej.



W regulaminie nigdzi enie pisze ze sie nie odnosi ten pkt do Ekstraklasy.
wiec wg mnie obowiazuje
dresiu - 2010-09-03, 18:49
Temat postu:
jocerek_pl, mylisz pojęcia grupa i liga. Ligi (Ekstraklasa, II liga, III liga, itd.) nie trzeba podawać. Należy podawać grupę (A, B, C, D), Ekstraklasa i II liga grup nie posiadają więc nie ma co podawać.
muadeep - 2010-09-03, 20:11
Temat postu:
jocerek, wyluzuj, idz na piwo, remis przez v/o to nie koniec swiata Very Happy
rozgryf - 2010-09-03, 21:09
Temat postu:
jocker i zajaf po co drazyc ten temat? Walkower słuszny, a zachowanie rywali to inna para kaloszy i nie widze sensu by to dalej ciagnac.
Tiger_10 - 2010-09-03, 21:24
Temat postu:
a poza tym

lsg napisał/a:
napisz im ze to ja wyzywalem edwina i czekalem na akcpetacje, i zadnych jego wyzwan nie kasowalem, cos im sie poj*** chyba

f-16 - 2010-09-03, 22:37
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
BIALY30 napisał/a:
lsg żółta kartka dyscyplinarna za niestosowne słownictwo


Przeciez jego tutaj nawet nie bylo Smile


racja, i jemu kartka sie nei nalezy, a osobie ktora wkleila tekst, czylI:
żółta kartka Tiger10 (powód jak wyżej)
kusabi3 - 2010-09-03, 22:47
Temat postu:
lepiej na zlot nie jedźcie !! Laughing rozniesiecie budę i dawes tylko za szkody płacił będzie.
zajafkowo - 2010-09-03, 22:49
Temat postu:
f-16 napisał/a:
racja, i jemu kartka sie nei nalezy, a osobie ktora wkleila tekst, czylI:
żółta kartka Tiger10 (powód jak wyżej)


dajcie spokoj z tymi kartkami .... mam prosbe.
Moze sie wreszcie czegos naucza misiaki Smile
zajafkowo - 2010-09-03, 22:50
Temat postu:
kusabi3 napisał/a:
lepiej na zlot nie jedźcie !! Laughing rozniesiecie budę i dawes tylko za szkody płacił będzie.


dawsikowi nigdy bym tego nie zrobil ja zawsze kultura Smile
f-16 - 2010-09-03, 23:33
Temat postu:
znowu będą drzwi w łazience "latać" czy co sie tam z nimi działo XD
al_bundy_ - 2010-09-04, 00:20
Temat postu:
BIALY30 napisał/a:
al_bundy_ decyzją organizatorów zostaje ukarany żółta kartka dyscyplinarną za niestosowne słownictwo

lsg żółta kartka dyscyplinarna za niestosowne słownictwo


http://rockfan.pl/system/files/fckeditor/facepalm_statue.jpg

buahahahhahaha xD dziękuję za kartkę tylko szkoda, że nie gram w żadnym klanie Smile
a lsg nawet nic tutaj nie pisał Very Happy Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

i poprosze konkretny fragment za który zostałem ukarany żółta kartka Smile

jocerek_pl napisał/a:
Tiger_10 napisał/a:
Magic Players - Emigranci

FC LSG (lsg) - Brodwino (edwinsopot)

edwin nie przyjął wyzwań.


FC LSG (lsg) 3-0 3-0 żółta kartka Brodwino (edwinsopot)



13. Wszystkie wnioski o walkower, które nie będą zawierały grupy, nazwy klanów pomiędzy którymi jest mecz nie będą rozpatrywane. Walkower nie zostanie przyznany, jednak zgłaszający za nierozegrany mecz nie otrzyma wówczas żółtej kartki.

w poscie Tiger nie ma podanej ligi jakies dotyczy vo.
prosze o anulowanie vo w tym spotaniu,
wniosek w oparciu o pkt13 regulaminu


http://sondrak.com/images/uploads/pope_face_palm.jpg

nie piszę że trzeba podawać ligę, tylko grupę która tak jak napisał dresiu w ekstra nie występuje xD czytanie ze zrozumieniem szwankuje? Very Happy

kusabi3 napisał/a:
lepiej na zlot nie jedźcie !! Laughing rozniesiecie budę i dawes tylko za szkody płacił będzie.


Gdybym miał odpowiedni zasób czasu bym z chęcią tam zawitał Smile xD

pozdro Wink

//edit: dresiu
zajafkowo - 2010-09-04, 00:55
Temat postu:
Gosciu od Religii to wara!! za te rysunki powinnienes miec bana na rok!!
dresiu - 2010-09-04, 07:13
Temat postu:
al_bundy_, nie zamierzam dyskutować z osobą, która w całym swoim dorobku na tym forum tylko wszczyna awantury i została wyrzucona nie tylko z LK, ale również z LKJ. Jeżeli Twoje żałosne zachowanie nie ulegnie zmianie zostanie wysłany wniosek do administratora o wystosowanie odpowiedniej kary dla Ciebie. Żegnam.
wiesiek - 2010-09-12, 19:22
Temat postu:
nie chce sie wtracac za mocno, tylko sie zastanawiam, gdzie jest opublikowany obowiazujacy regulamin LK? slyszalem i czytalem wczesniej o jakichs zmianach, ale wciaz w temacie "Regulamin Ligi Klanow" (adres: http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=27105) widac regulamin cyt.: "Wysłany: 2009-10-25, 11:56"... wiec to nie moze byc TEN regulamin, o ktorym pisze rogal, cyt.:"jeśli nie to pora regulamin przeczytać tylko ten z sezonu XXI" ???
pomocy, bo gubie sie w tym temacie... i widze, ze chyba nawet sami organizatorzy tez...
rogal71 - 2010-09-12, 19:34
Temat postu:
Regulamin który cytujesz jest właśnie regulaminem obowiązujacym na sezon XXI

I jednak dresiu ma racje, po prostu w extraklasie w temacie kartki nie było informacji o tym iż BW dostało 3 czerwona kartke, czyli 2 w LR, moi bład powinienem to sprawdzic.

Przepraszam
detoks99 - 2010-09-14, 10:28
Temat postu:
Runda 14 - 10.09.2010

Shado Klan- Nadzieja Polskiego Futbolu 15:15

FC DZIKI SZCZECIN SSA (fc_dziki_2003) - Zakrzewo SSA (detoks99) 0:4 2:5
FC Wypyszek (pawel-w4) - FC Alkomaty (robertobaggio10) 1:2 6:0
Gryf Szczecin (debe) - Przydonica SSA (nestleuser) 5:2 5:2
TERROR CORPS (pawel82) - Tybur Team (tybur) 3:1 2:4
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - syCKam Gdynia (syckam) 0:4 4:3
wiesiek - 2010-09-19, 12:06
Temat postu:
pytanie do organizatorow - co z karą -5 pkt dla Blood Warriors w sezonie XXI za 3 czerwone kartki (1 w ekstraklasie i 2 w LR)? dlaczego w archiwum sezonu XXI jest tabela, która tej kary nie uwzglednia?
pawel-liman - 2010-09-20, 17:11
Temat postu:
Gdzie mogę znaleźć żółte kartki z zakończonego sezonu? Szukałem po archiwum, ale nie mogę znaleźć :/
wredny - 2010-09-21, 11:58
Temat postu:
A gdzie mogę znaleźć składy z XXI sezonu? Też wszędzie szukałem i nic, wycięte?

W ogóle patrzy tu któryś z orgów?
rogal71 - 2010-09-22, 17:53
Temat postu:
od czasu do czasu

składy : http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=29088&postdays=0&postorder=asc&start=1079

kartki : http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=29088&postdays=0&postorder=asc&start=1845
wiesiek - 2010-09-22, 20:58
Temat postu:
rogal71 napisał/a:
od czasu do czasu

od czasu do czasu warto odpowiedziec rowniez na inne pytania, ktore tu postawiono... co z -5 pkt Blood Warriors, panie organizatorze...
rogal71 - 2010-09-22, 21:36
Temat postu:
twoim zdaniem moze i warto, moim nie warto.
wiesiek - 2010-09-23, 04:54
Temat postu:
rogal71 napisał/a:
I jednak dresiu ma racje, po prostu w extraklasie w temacie kartki nie było informacji o tym iż BW dostało 3 czerwona kartke, czyli 2 w LR, moi bład powinienem to sprawdzic.

Przepraszam


rogal71 napisał/a:
twoim zdaniem moze i warto, moim nie warto.

hahahah, nie ma to jak posmiaci sie z samego rana Laughing tak trzymac wielki orgu Very Happy LOL 2010 jest juz znany Smile
wiesiek - 2010-09-23, 06:38
Temat postu:
swoja droga rogal jak masz cos do mnie, to zapraszam na priva, a nie osmieszasz publicznie siebie i te zacne w koncu rozgrywki.
rogal71 - 2010-09-23, 07:31
Temat postu:
Cytat:
1. Emigranci 14 10-3-1 +87 33 pkt
2. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 14 9-1-4 28 pkt
3. Magic Players 14 7-2-5 23 pkt
4. Shado Klan 14 5-2-5 17 pkt
5. Blood Warriors 14 7-1-6 17 pkt /-5
6.Zagubieni Miedzy Bramkami AFC 14 4-3-7 15 pkt
7. Nadzieja Polskiego Futbolu 14 4-3-7 15 pkt
8. Fugazi 14 2-1-11 7 pkt

Wycinek z tematu Archiwum sezon xxi
ostatnia zmiana postu 19-09-2010


sprawa BW była wyjaśniona wczesniej, po twoim poscie iz w archiwum jest nadal po staremu, tabele poprawiłem.
Jednak ty dalej dopytujesz co z -5, sam cytujesz moją odpowiedz, nie wiem czego wiecej oczekujesz pewnie jakiegoś posta składającego się z 1000 słów abyś moł coś zacytować i sie do tego ustosunkować.
Chcesz sie wypisać to pisz jak będzie cos ciekawego lub kontrowersyjnego to pewnie się odniosę, ale jak napiszesz znowu co z -5 dla BW to nieoczekuj na moja reakcje bo ta sprawę już wyjaśniałem.
wiesiek napisał/a:
swoja droga rogal jak masz cos do mnie,

jak widac to nie ja mam cos do ciebie tylko ty do mnie, wnoszę to po tym iz chyba chcesz sobie zemna pogadac ale nie za bardzo wiesz o czym bo ciagle tylko co z -5 dla BW i co z -5 dla BW.

edit:8:13
Aby wyjaśnić ci te -5 do konca bo moze moi wczesniejszy post z 12-09 jest dla ciebie niewystarczający bo cos tam cos tam, to jeszcze raz :
f-16 napisał/a:
Czerwone kartki dla klanów

I Liga
Blood Warriors (1) (12lr)
Fugazi (4)
Magic Players (4)


tak wyglądał post z kartkami po 14 kolejce jak widać uzupełniający kartki nie wpisał kartki z 4 kolejki LR, to przyczyna nie odjęcia -5 punktów w tabeli po 14 kolejce. Później pojawił sie post Dresia iz BW powinno miec -5, na forum organizatorów była jakaś rozmowa o zmianie minusowych puktów za czerwone kartki przy 2 czerwonych dlatego napisałem ze to chyba żart i obowiązuje regulamin z XXI sezonu, sprawdziłem czy czasami BW w 14 kolejce nie dostało jakieis czerwonej karki i zgodnie z regulaminem za 2 kartki które klan BW miał w poscie z kartkami nie przysługiwały ujemne punkty. Kolejny post to twoi pos o tym iz cos jest jednak nie tak. Po raz drugi zajołem się to sprawa i wtedy okazało się ze BW dostało tez czerwona w 4 kolejce LR. Wtedy napisałem post który cytujesz i poprawiłem tabele, jednak wczesniej już przekopiowałem terminarz z tabela do tematu archiwum XXI sezon tam zapomniałem poprawic, jednak po poscie z 19-09 godzina 12 poprawiłem i tam 19-09 o 17. Moim zdaniem sprawe BW załatwiliśmy 19-09 o 17 dzis mamy 23-09 a tu dalej -5 BW. Shocked

Mam nadzieje ze to wyjaśnienie już cie usatysfakcjonuje i dasz spokoi z tym -5 dla BW

pozdrawiam
wiesiek - 2010-09-23, 11:30
Temat postu:
dziekuje za obszerne wyjasnienie, mozna to bylo napisac znacznie krocej i wczesniej, bez fochow primadonny... zwyczajnie nie przyszlo mi do glowy, ze to zostalo poprawione, widzialem blad, zapytalem o niego, nie dostalem odpowiedzi, wiec zapytalem ponownie... skad mialem przypuszczac, ze zostal poprawiony? wrozka nie jestem, jesli dla ciebie jest problemem napisanie "poprawione", to bedziesz mial czesciej takie niejasne sytuacje...

poza tym sprawa do konca nie jest zalatwiona, piszac o archiwum nie mialem na mysli tylko tematu "Archiwum sezon XXI" (http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?p=625796), lecz glownie temat "Mistrzostwa Ligi Klanow" (http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?t=2084) stanowiacy podstawe wyliczen klasyfikacji punktowych i medalowych LK, ktore zamieszczam po kazdym sezonie LK w TZ i teraz tez chce to zrobic, a nie umialem zinterpretowac, czy jest ta kara dla BW, czy nie, i jaka jest ostateczna kolejnosc klanow, skoro nie raczyles odpowiedziec, a tam zmiany nie widzialem i nie ma jej nadal...

dogadalismy sie w koncu? ja naprawde nie mam nic do ciebie i nie wypisuje tu esejow z tego powodu, ze teskno mi do twojego aksamitnego odpisywania, jesli pytam, to o konkrety i chcialbym jedynie zobaczyc na nie odpowiedz, bez dodatkowych, zbednych komentarzy.
rowniez pozdrawiam.
wredny - 2010-10-02, 10:11
Temat postu:
Proszę orgów, aby wytłumaczyli pewną sytuację w stosunku do punktu regulaminu, który mówi:

V.7
Po zakończeniu sezonu klan, który w ciągu trwania sezonu uzyskał przynajmniej dwie czerwone kartki, otrzymuje pięć punktów karnych za każdą otrzymaną czerwoną kartkę. W klanach posiadających rezerwy kartki z LK I LR są sumowane a punkty minusowe przyznawane za 3 i wiecej czerwonych kartek. Punkty karne odliczane są od łącznego dorobku punktowego uzyskanego przez dany klan w ciągu trwania całego sezonu. W przypadku, gdy klan otrzyma więcej punktów karnych niż zdobył w ciągu sezonu, nadwyżka punktów karnych przechodzi na przyszły sezon w postaci ujemnych punktów przed rozpoczęciem sezonu. Po weryfikacji czerwonych kartek i odliczeniu punktów karnych następuje przetasowanie tabeli i korekta spadków i awansów.


W poprzednim sezonie Blood Warriors mieli 3 czerwone kartki. 1 z Ekstraklasy, 2 z LR. W przytoczonym punkcie regulaminu jest napisane "pięć punktów karnych ZA KAŻDĄ czerwoną kartkę..." więc czemu klanowi BW odjęto jedynie 5pkt? Nie powinniście odjąć ich 15? Klan i jego rezerwy to jedność, kartki z LR obciążają pierwszy zespół.
Rozumiem, że będzie problem, aby jeszcze raz wystartować sezon (BW wg. regulaminu powinni być w 2 lidze), ale chyba jakaś kara być powinna ? Czy aby tego nie przeoczyliście?
soul_reaver - 2010-10-02, 11:35
Temat postu:
wredny a to nie jest tak, że zostały im odjęte punkty w LK i w LR? W LK 5 a w LR 10?
No startować jeszcze raz nie ma co... ale jeśli to jedność, to teraz powinni zacząć sezon z 10 ujemnymi...
wredny - 2010-10-02, 12:32
Temat postu:
Zanim wprowadzono punkty ujemne, drużyna jeśli otrzymała 3 czerwone w LR to byli wykluczeni z LK bez względu na to, że przewinił ktoś z rezerw a nie z pierwszego składu.

Odjęto właśnie tak punkty (-5 w LK i -10 w LR),ale to było trochę bez sensu. Pierwszy skład i rezerwy to w praktyce TEN SAM KLAN, grający w lidze LK i LR. Zawodnicy mogą przechodzić między klanami, kartki ich się sumują (klan bez rezerw ma od 2 czerwonych kartek kare a nie od 3).
W regulaminie zresztą nie ma napisane, że każda ekipa odpowiada za swoje winy. Winy (kary) ponosi zawsze pierwszy skład jeśli jest z rezerwami, a przynajmniej tak zawsze było.
Druzyny pauzujące np. za kartki w LR nie mogły grać też w LK, ponieważ to było jedno ciało, podzielone jedynie na tzw. rezerwy, stworzone po to aby w razie potrzeby wzmocnic 1 sklad i aby nie graly towarzyskich.

Chciałbym uzyskać na to odpowiedź, abym wiedział czy mogę w tym sezonie pozwolić sobie na kilka czerwonych kartek w LR, tak aby nie odbiło się to czkawką na pierwszym składzie.

Wydaje mi się, że właśnie to miał na myśli dresiu pod koniec poprzedniego sezonu reagując na 3 czerwoną kartkę u BW i pisząc, że spadają do 2 ligi. Jeśli to miał na myśli...

I jeszcze na koniec taka zagadka. Klan, który posiada rezerwy nie zgłasza się, bądź zostaje usunięty z LK. I co wtedy z rezerwami? Grają dalej w kolejnym sezonie? Przecież nie mogą być rezerwami pierwszego składu, którego nie ma! Mimo iż nie zawiniły, tak samo ponoszą odpowiedzialność za czyny pier3wszego składu i na odwrót.
Przecież dlatego kartki są sumowane, a w tym przypadku jaki był widać pewną nieścisłość nie tylko z regulaminem, ale i sensownym rozumowaniem.

Istnienie rezerw to nie tylko jakiś mały handikap (ewentualne wzmocnienie nawet 2 zespołami rezerw co kolejke), ale również większa odpowiedzialność. Po co inaczej czerwone kartki miałyby się sumować???
soul_reaver - 2010-10-02, 13:52
Temat postu:
wredny masz rację Smile
jak ktoś dostaje w rezerwach kartki to również pierwszy skład powinien ponosić odpowiedzialność, bo drużyny z rezerw mogą grać w tym pierwszym składzie czyli są jego częścią.
wredny - 2010-10-02, 14:19
Temat postu:
Przynajmniej zawsze tak było stąd moje zapytanie/wątpliwości.
rogal71 - 2010-10-02, 21:59
Temat postu:
wredny,
Pewnie troszkę racji masz rozumowanie twoje pewnie nie jest błedne co do -15 dla rezerw i -15 dla pierwszego skłądu, ale tak to miało wyglądać ze klan pierwszy otrzymuje tyle minusów ile miał kartek a klan rezerw tyle ile złapał kartek.

7. Po zakończeniu sezonu klan, który w ciągu trwania sezonu uzyskał przynajmniej dwie czerwone kartki, otrzymuje pięć punktów karnych za każdą otrzymaną czerwoną kartkę. W klanach posiadających rezerwy kartki z LK I LR są sumowane a punkty minusowe przyznawane za 3 i wiecej czerwonych kartek. Punkty karne odliczane są od łącznego dorobku punktowego uzyskanego przez dany klan w ciągu trwania całego sezonu. W przypadku, gdy klan otrzyma więcej punktów karnych niż zdobył w ciągu sezonu, nadwyżka punktów karnych przechodzi na przyszły sezon w postaci ujemnych punktów przed rozpoczęciem sezonu. Po weryfikacji czerwonych kartek i odliczeniu punktów karnych następuje przetasowanie tabeli i korekta spadków i awansów.
8. Klan, który w ciągu jednego sezonu uzyska trzy czerwone kartki w trzech kolejnych meczach, zostaje wyeliminowany z rozgrywek. W liczeniu ciągłości kartek nie uwzględnia się kolejek w których klan ma pauzę wynikającą z terminarza rozgrywek.

o tym miał swiadczyć pogrubiony fragment w zacytowanym regulaminie, jednak jak sie czyta ten punkt to faktycznie "przez dany klan" mozna zrozumiec ze poprostu chodzi w tym przypadku o całośc BW jedynak i LR.

Ale tak to miało wygladać i tak to bedzie wygladac w przyszłosci mozesz sie nie martwic napewno nie zmienimy interpretacji w pzrszłości gdyby np. miało to dotyczyć Shado.

Jesli klan w LR otrzyma 3 czerwone pod rzad to wylatuje z LR i z normalnych rozgrywek, podobnie jak podstawowy otrzyma 3 to wylatuje tez LR.
muadeep - 2010-10-02, 23:46
Temat postu:
rogal71, moze warto dopisac to co napisales do regulaminu? bo teraz z niego to jasno nie wynika i w przyszlosci na pewno ktos sie do tego doczepi Smile
wredny - 2010-10-03, 21:21
Temat postu:
Dokładnie, trzeba to dopisać, przez takie czepianie się właśnie regulamin w takich przypadkach uzyska odpowiedni szlif Wink

Ten DANY KLAN trzeba jakoś zamienić na pierwsza drużyna danego klanu i rezerwy danego klanu, nie wiem jak to inaczej ująć, może lepiej to nazwiesz.
soul_reaver - 2010-10-04, 23:10
Temat postu:
"Punkty karne są odliczane oddzielnie w rozgrywkach LK i oddzielnie w LR - ilość odjętych punktów karnych zależy od ilości czerwonych kartek uzyskanych w odpowiadających im rozgrywkach."

coś w tym stylu by wyjaśniało sprawę chyba no nie?
rogal71 - 2010-10-06, 18:41
Temat postu:
7. Po zakończeniu sezonu klan, który w ciągu trwania sezonu uzyskał przynajmniej dwie czerwone kartki, otrzymuje pięć punktów karnych za każdą otrzymaną czerwoną kartkę. W klanach posiadających rezerwy kartki z LK I LR są sumowane a punkty minusowe przyznawane za 3 i wiecej czerwonych kartek. Punkty karne są odliczane oddzielnie w rozgrywkach LK i oddzielnie w LR - ilość odjętych punktów karnych zależy od ilości czerwonych kartek uzyskanych w odpowiadających im rozgrywkach. W przypadku, gdy klan otrzyma więcej punktów karnych niż zdobył w ciągu sezonu, nadwyżka punktów karnych przechodzi na przyszły sezon w postaci ujemnych punktów przed rozpoczęciem sezonu. Po weryfikacji czerwonych kartek i odliczeniu punktów karnych następuje przetasowanie tabeli i korekta spadków i awansów.
wredny - 2010-10-06, 18:55
Temat postu:
ok, teraz jest jasne i co najważniejsze - potwierdzone na "papierze"
pawcio1980 - 2011-04-28, 11:57
Temat postu:
NA WSZELKI WYPADEK DAJĘ TEŻ TUTAJ:

EKSTRAKLASA; Runda 14 - 29.04.2011

Shado Klan- Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą

Mitchells Crusaders (mitch1029) - Langut SSA (fazik)

Brak wyzwań od mitch'a.
nex01 - 2011-06-25, 15:09
Temat postu:
Na aktualnej liście MVP chyba w ostatniej kolejce 3 pkt zostały wpisane finkkowi, zamiast frookiemu Razz (RCR).
rogal71 - 2011-06-25, 18:30
Temat postu:
poprawione
finekk - 2011-06-27, 14:43
Temat postu:
eeeej ;>
pawel-liman - 2011-06-27, 22:04
Temat postu:
Cytat:
8. Zmiana klanu możliwa jest tylko w pierwszej połowie zmagań ligowych (do czwartku 23:59 przed 8 kolejką). W drugiej połowie dopuszczalny jest transfer wewnętrzny – z klanu rezerw do klanu głównego.


Mam pytanie, bo nie jest to jednoznacznie zaznaczone. Mianowicie, czy po 8 kolejce można przenieść tylko drużynę z LR do LK, czy transfer na odwrót jest też możliwy?
rogal71 - 2011-06-28, 15:47
Temat postu:
po 8 kolejce tylko z LR do LK.
wiesiek - 2011-06-30, 05:34
Temat postu:
Ekstraklasa, 7 kolejka (01.07.2011)
Black Phoenix Clan- RATAMATAFON
Phoenix Baia-Mare -MM- (alex_b) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)
brak wyzwan od alex_b
pawel-liman - 2011-07-01, 19:51
Temat postu:
LOL, co za inteligent wymyślił, żeby układać terminarz tak jak w lidze na managerzone? Czy musimy przenosić na LK błędy z gry?
miniokini - 2011-07-01, 20:44
Temat postu:
tez jestem zdania ze to bez sensu. Szwedzi maja blad i to Oni powinni zmienic a nie my sie do nich dostosowywac.
wiesiek - 2011-07-01, 23:51
Temat postu:
na dodatek w poprzednich sezonach terminarz byl normalny, wiec o co biega, rogal?
rogal71 - 2011-07-02, 09:18
Temat postu:
Sprawa jest jest banalnie prosta po LK krążą dwa rodzaje terminarza nazwijmy je (1-7 7-1) (1-7 1-7), przed sezonem każdy opiekun ma ułożyć terminarz na nowy sezon, jak widać zazwyczaj korzystałem ze swojej wersji terminarza (1-7 1-7) i taki ostatnimi czasy był w ligach 1 i 2 ale w tym sezonie nie wiem czemu skorzystałem z terminarza który był juz zrobiony dla 3 ligi podmieniłem w nim tylko klany okazało sie ze jest to terminarz w/g wzoru (1-7 7-1).
Jak widać bardziej odpowiada wam wersja (1-7 1-7) a wiec postaram się w przyszłych sezonach aby obowiązywał terminarz w wersji (1-7 1-7).

P.S.
oczywiście można by było to zmienić jeszcze w tym sezonie, ale skoro rozwiązywanie problemu zaczyna się od złośliwości w moim kierunku to i ja będę złośliwy i pozostanie tak jak jest.

Chodziły słuchy po Lk ze w ligach wyższych załatwia się problemy, a w ligach niższych najpierw obraża się innych a potem ewentualnie przedstawia problem, szkoda że co poniektórzy zaczynają równać niestety w dół.
pawel-liman - 2011-07-02, 11:07
Temat postu:
Już się tak rogal nie obrażaj Smile

Teraz i tak już by było za późno na zmianę. Ważne, żeby w przyszłości unikać takich błędów Smile
Bochyn - 2011-10-15, 23:41
Temat postu:
pawel-liman napisał/a:
6 kolejka -- 14.10 2011r.

BLOOD WARRIORS --- Emigranci

RPF Grabarze Olesnica (mezofeel)
LUZAKI Trzcianka (alex1968)
Grube Bolki Gizycko (grubebolki)
KS Blizne (maximus491)
Greengos Pruszcz Gd. (ketlan)

6 kolejka -- 14.10 2011r.
Blood Warriors --- Emigranci

WaRSaW DeVILS (toma123)
CKS Armia Zaglebia (xamaxs)
nieETIkalni Lebork (rozgryf)
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman)
GORNIK PIASKI (jery53)
Legion Sosnowiec (waldi111)
KP Primator Olawa (fig0)
KS Piastów Sosnowiec (zulus777)

Za tydzień na obydwu frontach gramy z panienkami z bw. Jocerek będzie miał dłuższą pauzę z powodu kartek.


maximus491 napisał/a:
Szelki Sosnowiec (dawid750) - KS Blizne (maximus491)

Brak wyzwania od Dawida.



pawel-liman napisał/a:

Zgłoszone, czekamy na potwierdzenie. Tak jak wyżej psiałem, od nich spóźnionych wyzwań nie przyjmujemy.


maximus491 napisał/a:
Wyzwał mnie... Mam odrzucić, czy nie przyjmować, niech tak wisi?



pawel-liman napisał/a:

Walkowery przyznane. Możesz odrzucić i zająć sobie ternmin z kimś innym.

u Zulusa to samo.


zulus777 napisał/a:
FC Maggots (maro) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777) brak wyzwań od (maro)


pawel-liman napisał/a:

spóźnionych wyzwań nie przyjmujemy.


zulus777 napisał/a:
Troche to dla nie dziwne ale chyba pamiętam historię pewnej sprzeczki ....

No dobra, nie przyjmę .



zulus777 napisał/a:
A ja sie skurw.......łem a Evil or Very Mad i tak w dupsko


BLOOD WARRIORS --- Emigranci 16:13
Slaytanic Army (bozzz) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 3:5 ; 3:1
Chelmza Team (superjasiu) - LUZAKI Trzcianka (alex1968) 8:1 ; 8:0
MS Rybnik (maverick55) - Grube Bolki Gizycko (grubebolki) 4:0 ; 2:7
Szelki Sosnowiec (dawid750) - KS Blizne (maximus491) 0:3 ; 0:3
Bochyn Team Zabrze (bochyn) - Greengos Pruszcz Gd. (ketlan) 3:1 ; 3:3

Blood Warriors --- Emigranci 26 : 17
Fedaykins (muadeep) - WaRSaW DeVILS (toma123) 5:3 ; 0:0
Real Gliwice (szymi12) - CKS Armia Zaglebia (xamaxs) 3:3 ;0:5
FC Nazgulce (nazgul666) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 0:0 ; 5:1
Wyznawcy Wódki (sexvestratorr) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 1:3 ; 3:2
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - GORNIK PIASKI (jery53) 2:2 ; 4:1
DOJO ZABRZE (dojo1) - Legion Sosnowiec (waldi111) 4:0 ; 3:0
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - KP Primator Olawa (fig0) 9:1 ; 1:1
FC Maggots (maro) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777) 0:3 ; 0:3

gratulujemy emigrantom udanych pojedynkow i jedyne czego moga zalowac to niezgloszenie walkowerow w meczu alexa z superjasiem
- z tego co mi wiadomo jasiu spoznil sie z wyzwaniami okolo 20 minut, szkoda Twisted Evil Very Happy Very Happy

moja sugestia, sprawdzac wyzwania o godz 12.01 wtedy szansa na zainkasowanie
kompletu punktow moze byc o wiele wyzsza, ewentualnie z braku czasu udostepnic
haselka limalkowi - wtedy macie gwaracje ze bedzie warowal od czwartku i posprawdza wszystkie wyzwania punkt 12 - tylko sie nie chwalcie bo to niezgodne z regulaminem
i moga sie bany posypac - jednak czy szansa na walkowera nie jest tego w arta Laughing Laughing

serdeczne pozdrowienia dla kolezanek z emg od "panienek" z Blood Warriors Wink Laughing

szacunek i szczere pozdrowienia dla zulusa ktory nas wyreczyl i nazwal rzeczy po
imieniu:
zulus777 napisał/a:
A ja sie skurw.......łem a Evil or Very Mad i tak w dupsko

Bochyn - 2011-10-15, 23:45
Temat postu:
nie w tym oknie sie wkleilo a edytowac sie nie da,
mam nadzieje ze zostanie to przeklejone/przeniesione
dla potomych do innego tematu a nie usuniete
pawel-liman - 2011-10-16, 11:09
Temat postu:
Bochyn napisał/a:

moja sugestia, sprawdzac wyzwania o godz 12.01 wtedy szansa na zainkasowanie


hahaha, ale trzeba być ograniczonym człowiekiem, polując ciągle na walkowery, a potem jak się samemu dało dupy mieć pretensje do całego świata. Prostaczku zapamiętaj sobie, że wszystko kiedyś do ciebie wróci.

P.S. Coś jak na ciebie mało obraźliwych słów w poście, bo akurat w tym oraz kłamaniu jesteś naprawdę dobry.
Bochyn - 2011-10-18, 23:10
Temat postu:
jesli juz limalku wspominasz cos o dawaniu dupy to ta sytuacja bardzo przypomina sytuacje z "Chlopaki nie placza" - dala "pani lekkich obyczajow" dupy a kasy od Bolca nie dostala Very Happy - w waszym przypadku to nawet dwukrotnie w ciagu jednego dnia Laughing

jeszcze pytanko do organizatorow czemu limalek nie otrzymal jeszcze zoltych kartek - kilka tygodni temu byla analogiczna sytuacja - w przypadku tego ograniczonego uzytkownika to juz recydywa - nie bede przytaczal pkt regulaminu bo rogal wtedy sprawe prowadzil i dokladnie wie jakie to punkty
pawel-liman - 2011-10-19, 18:42
Temat postu:
Bochyn napisał/a:
eszcze pytanko do organizatorow czemu limalek nie otrzymal jeszcze zoltych kartek - kilka tygodni temu byla analogiczna sytuacja


Widzę, że jeszcze problemy z pamięcią dochodzą, z tego co, wiem to tylko dzięki dziwnej uprzejmości rogala dostałeś tylko jedną żółtą kartkę za obrażanie.

Musisz mieć bardzo wkurzające życie skoro tak na forum się rzucasz, pewnie chłopak nie daje.
Picu - 2012-07-18, 13:31
Temat postu:
Pytanie do organizatora Ligi:

możliwe jeszcze jest dodanie nowego zawodnika, tak żeby w barażach mógł grać?

zawodnik nowy, nie grał jeszcze w LK Smile

proszę o możliwie szybką odpowiedź, dzięki!
deptak - 2012-07-18, 14:57
Temat postu:
Regulamin
II Klany
7. W trakcie trwania sezonu klan może dokonać maksymalnie 2 zasileń klanu (klan+rezerwy to jeden klan 2 zasilenie, przeniesienie z rezerw do 1 skłądu i na odwrót to tez zasilenie).
8. Jeden zespół może w ciągu jednego sezonu reprezentować maksymalnie 2 klany.
9. Zmiana klanu możliwa jest tylko w pierwszej połowie zmagań ligowych (do czwartku 23:59 przed 8 kolejką). W drugiej połowie dopuszczalny jest transfer wewnętrzny – z klanu rezerw do klanu głównego.
10. Wszelkie zmiany w składach klanu należy zgłaszać w temacie „Składy Sezon …”.
11. Zespół poprawnie zgłoszony może występować w najbliższej kolejce ligowej. W innym wypadku zespół zostanie potraktowany jako drużyna nieuprawniona do gry (np. 3 zasilenie klanu, 3 obcokrajowiec, 3 klan danego zespołu w sezonie, zmiana klanu w drugiej połowie zmagań ligowych) co będzie skutkowało walkowerem w całym meczu na korzyść rywala.


Czytam te punkty i nie widzę przeszkód, aby dodać do klanu nowy zespół. Warunki to: a) ten zespół nie mógł w tym sezonie występować w żadnym innym klanie i b) jest to Wasze pierwsze bądź drugie zasilenie.
Picu - 2012-07-18, 17:09
Temat postu:
no to ja też czytałem i też nie widziałem przeszkód ale wolałem się upewnić Smile oczywiście oba punkty będą spełnione Cool
dresiu - 2013-03-02, 10:42
Temat postu:
Inne ligi robią mecze gwiazd, nie warto byłoby zrobić takiego meczu w najwyższej klasie rozgrywkowej w terminie przerwy międzysezonowej (jak dobrze liczę 22 marca)?
Według dawnych zasad kapitanem jednej strony byłby kapitan klanu z 1 miejsca, a kapitanem drugiej strony kapitan klanu z 2 miejsca, każdy klan zgłosiłby 2 drużyny do meczu gwiazd i rozgrywany byłby 8-8. Klany z miejsc 1,3,5,7 na klany z miejsc 2,4,6,8. Pierw kapitan jednej strony podaje 4 drużyny, potem kapitan drugiej strony dobiera pary dla tych 4 drużyn oraz wystawia 4 drużyny do których pary dobiera pierwszy kapitan. Przynajmniej tak było kiedyś. Rolling Eyes
az19krzysiek - 2013-03-02, 10:54
Temat postu:
5 klan gra w barażach i nie zagrałbym pewnie ...
wiesiek - 2013-03-02, 11:06
Temat postu:
ja ostatnio zastanawiałem się nad czymś na kształt Pucharu Ligi, ale ponieważ są tylko 2 tygodnie przerwy, to siłą rzeczy mogłyby w nim uczestniczyć tylko 4 klany (z miejsc 1-4):
1 tydzień półfinały:
4.miejsce - 1.miejsce
3.miejsce - 2. miejsce
wygrani graja o puchar, przegrani mecz o 3. miejsce
Wink
wiesiek - 2013-03-02, 11:07
Temat postu:
az19krzysiek napisał/a:
5 klan gra w barażach i nie zagrałbym pewnie ...

baraże gra 6. klan, ale nie zmienia to faktu, że pewnie nie wystawiłby reprezentantow do meczu gwiazd.
az19krzysiek - 2013-03-02, 11:17
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
ja ostatnio zastanawiałem się nad czymś na kształt Pucharu Ligi, ale ponieważ są tylko 2 tygodnie przerwy, to siłą rzeczy mogłyby w nim uczestniczyć tylko 4 klany (z miejsc 1-4):
1 tydzień półfinały:
4.miejsce - 1.miejsce
3.miejsce - 2. miejsce
wygrani graja o puchar, przegrani mecz o 3. miejsce
Wink


skąd ja to znam Wink Tak rzeczywiście 6 klan gra w barażach nie piąty - przepraszam za pomyłkę
wiesiek - 2013-03-02, 11:20
Temat postu:
az19krzysiek napisał/a:
skąd ja to znam Wink

teraz to już sam nie wiem, czy wcześniej o tym myślałem, czy Twój puchar podsunął mi ten pomysł Wink ale spokojnie mogę oddać Ci prawa autorskie Smile
az19krzysiek - 2013-03-02, 11:23
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
az19krzysiek napisał/a:
skąd ja to znam Wink

teraz to już sam nie wiem, czy wcześniej o tym myślałem, czy Twój puchar podsunął mi ten pomysł Wink ale spokojnie mogę oddać Ci prawa autorskie Smile


nie spokojnie ... twój pomysł, jest inny, więc dlaczego prawa autorskie mają należeć do mnie ...
dresiu - 2013-03-02, 11:58
Temat postu:
http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?p=737625#737625

Myślałem, że zgodnie z tym postem jest jeden piątek wolny, nawet dla klanów z barażami. Wink Jeżeli jednak nie to można pomyśleć o innych formach rozgrywki...
Picu - 2013-03-06, 22:34
Temat postu:
Na jakiej zasadzie jest respektowany punkt regulaminu:

"4a. Istnieje możliwość rozegrania meczów klanowych jeśli gospodarze spóźnią się z podaniem składu pod następującymi warunkami:
- kapitan klanu gości wyrazi zgodę na rozegranie meczów w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy..."

rozumiem, że jeżeli nie wyraził chęci gry to zostaje walkower?


Do tej pory niezależnie do klanów, które grały w Ekstraklasie panowały tutaj zasady wychodzące poza regulamin LK. Zgłoszenie walkowera za brak akceptacji czy samych wyzwań nie oznaczał nierozegrania meczu. Niektórzy nasi rywale w barażu dostali wyzwania już w poniedziałek wieczorem. Zaplanowanych jest 4 z 5 dwumeczy i wynik z boiska nie będzie się liczył? Zaraz odezwą się głosy, że my nie czujemy się winni. Otóż, czuję się winny ja i Zajafkowo pewnie jeszcze bardziej. Wiemy również jaki był stary regulamin i wtedy byśmy nie dyskutowali. Ale skoro ktoś pomyślał by dać drugą szansę i dopisał taki punkt do regulaminu, który pozwala rozegrać mecz mimo spóźnionych składów to na poziomie Ekstraklasy trzeba z tego skorzystać. Gdybyśmy podali skład w czwartek to rozumiem, że jest późno, rywale zaklepali sparingi. Ale gdy zaplanowane jest 80% meczy i liczymy walkowera za spóźnienie to coś jest tutaj nie tak. Zabawa i rywalizacja odchodzą na 2 plan, bo pojawiają się karierowicze z wielkim parciem na szkło. Są niepisane zasady, które obowiązują w pewnych miejscach i bywalcy tych miejsc znają te zasady. W teatrze nie pisze przed wejściem "obowiązują stroje wizytowe" a jednak nikt w dresie nie przychodzi. Proszę nie traktować tego postu jako próba nacisku na kapitana rywali, on też kiedyś dorośnie do męskich decyzji.
zajafkowo - 2013-03-06, 22:45
Temat postu:
Picu napisał/a:
Do tej pory niezależnie do klanów, które grały w Ekstraklasie panowały tutaj zasady wychodzące poza regulamin LK. Zgłoszenie walkowera za brak akceptacji czy samych wyzwań nie oznaczał nierozegrania meczu. Niektórzy nasi rywale w barażu dostali wyzwania już w poniedziałek wieczorem. Zaplanowanych jest 4 z 5 dwumeczy i wynik z boiska nie będzie się liczył? Zaraz odezwą się głosy, że my nie czujemy się winni. Otóż, czuję się winny ja i Zajafkowo pewnie jeszcze bardziej. Wiemy również jaki był stary regulamin i wtedy byśmy nie dyskutowali. Ale skoro ktoś pomyślał by dać drugą szansę i dopisał taki punkt do regulaminu, który pozwala rozegrać mecz mimo spóźnionych składów to na poziomie Ekstraklasy trzeba z tego skorzystać. Gdybyśmy podali skład w czwartek to rozumiem, że jest późno, rywale zaklepali sparingi. Ale gdy zaplanowane jest 80% meczy i liczymy walkowera za spóźnienie to coś jest tutaj nie tak. Zabawa i rywalizacja odchodzą na 2 plan, bo pojawiają się karierowicze z wielkim parciem na szkło. Są niepisane zasady, które obowiązują w pewnych miejscach i bywalcy tych miejsc znają te zasady. W teatrze nie pisze przed wejściem "obowiązują stroje wizytowe" a jednak nikt w dresie nie przychodzi. Proszę nie traktować tego postu jako próba nacisku na kapitana rywali, on też kiedyś dorośnie do męskich decyzji.


Kapitan gosci do czasu jak nie napisze, jak dla mnie ze chca grac, nie ma tematu uznania wynikow z boiska nawet jak mecze sa ustawione.
Firefox78 - 2013-03-07, 06:02
Temat postu:
Picu napisał/a:
Na jakiej zasadzie jest respektowany punkt regulaminu:

"4a. Istnieje możliwość rozegrania meczów klanowych jeśli gospodarze spóźnią się z podaniem składu pod następującymi warunkami:
- kapitan klanu gości wyrazi zgodę na rozegranie meczów w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy..."

rozumiem, że jeżeli nie wyraził chęci gry to zostaje walkower?


Do tej pory niezależnie do klanów, które grały w Ekstraklasie panowały tutaj zasady wychodzące poza regulamin LK. Zgłoszenie walkowera za brak akceptacji czy samych wyzwań nie oznaczał nierozegrania meczu. Niektórzy nasi rywale w barażu dostali wyzwania już w poniedziałek wieczorem. Zaplanowanych jest 4 z 5 dwumeczy i wynik z boiska nie będzie się liczył? Zaraz odezwą się głosy, że my nie czujemy się winni. Otóż, czuję się winny ja i Zajafkowo pewnie jeszcze bardziej. Wiemy również jaki był stary regulamin i wtedy byśmy nie dyskutowali. Ale skoro ktoś pomyślał by dać drugą szansę i dopisał taki punkt do regulaminu, który pozwala rozegrać mecz mimo spóźnionych składów to na poziomie Ekstraklasy trzeba z tego skorzystać. Gdybyśmy podali skład w czwartek to rozumiem, że jest późno, rywale zaklepali sparingi. Ale gdy zaplanowane jest 80% meczy i liczymy walkowera za spóźnienie to coś jest tutaj nie tak. Zabawa i rywalizacja odchodzą na 2 plan, bo pojawiają się karierowicze z wielkim parciem na szkło. Są niepisane zasady, które obowiązują w pewnych miejscach i bywalcy tych miejsc znają te zasady. W teatrze nie pisze przed wejściem "obowiązują stroje wizytowe" a jednak nikt w dresie nie przychodzi. Proszę nie traktować tego postu jako próba nacisku na kapitana rywali, on też kiedyś dorośnie do męskich decyzji.


Sytuacja jest prosta, ktoś nawala z terminem podania składu to prosi przeciwnika o danie szansy na rozegranie tego meczu w podanym w regulaminie temacie. W tym samym temacie przeciwnik musi odpowiedzieć na tą propozycję pozytywnie, jeśli to zrobi mecz dochodzi do skutku i są liczone wyniki z boiska. Jeśli tego nie zrobi lub nie wyrazi zgody to jest pozamiatane. Jednak najpierw trzeba złożyć wniosek do przeciwnika z prośbą o możliwość zagrania takiego meczu.

firefox78

Picu - 2013-03-07, 08:10
Temat postu:
Dobra wszystko już wiem, gramy, także podziękowania dla rywali jako klanu i dla każdego gracza z osobna.
mezs7 - 2013-03-30, 12:35
Temat postu:
a propo żółtej kartki, to chyba logiczne jest że skład jest na najbliższą kolejkę, poza tym prosze sie powołać na pkt regulaminu bo szukając na szybko nie widziałem żeby obowiązywała kartka za takie buble
mezs7 - 2013-03-30, 12:39
Temat postu:
"14. Posty z brakującymi lub skorygowanymi informacjami (nie dotyczy fragmentów postów zawierających skład lub zestaw par na najbliższą kolejkę) należy uzupełnić w nowym poście. Jeżeli zostanie to uczynione w ciągu godziny od wysłania postu, którego dotyczyć będzie ta korekta, nie będzie się to wiązało z żadnymi konsekwencjami. Korekty można dokonywać tylko jednokrotnie. Organizator nie ma obowiązku przypominać o takiej konieczności. "

już sobie znalazłem, co nie zmienia faktu że i tak uważam za logiczne że chodzi o najbliższą kolejkę....

Dostałeś dyscyplinarną kolego bo ja nie pierwszy raz o wpisywaniu kolejki przypominałem , mi to ułatwia pracę a Ty w prosty i drobny sposób ją utrudniasz.
W niższych ligach za taką wstawkę dostałbyś żółtko tu nie jest inaczej po prostu kopiuj/wklej z składów i żegnaj.

rejbonaldinho - 2013-06-02, 00:54
Temat postu:
Ale o co chodzi z tymi kartkami dla UPSG??? chris30103 nie dostał wg mnie kartki w drugiej kolejce, przynajmniej nie ma żadnych takich zapisów w terminarzu. Czy mozna prosic o wyjaśnienie??

/massior
Rzeczywiście jest błędnie kolejka podana, chris30103 dostał kartkę w 4 kolejce.

dresiu - 2013-06-02, 08:32
Temat postu:
rejbonaldinho, http://forum.managerzone.pl/viewtopic.php?p=750852#750852

Poza tym myślałem, że X sezonów temu przeszedł już zapis, że w przypadku wystawienia nieuprawnionej drużyny jest walkower w jej meczu, kartka dla kapitana, ale reszta to wynik z boiska... Rolling Eyes
wiesiek - 2013-06-02, 09:20
Temat postu:
rejbonaldinho napisał/a:
Ale o co chodzi z tymi kartkami dla UPSG??? chris30103 nie dostał wg mnie kartki w drugiej kolejce, przynajmniej nie ma żadnych takich zapisów w terminarzu. Czy mozna prosic o wyjaśnienie??

/massior
Rzeczywiście jest błędnie kolejka podana, chris30103 dostał kartkę w 4 kolejce.


nie, wszystko się zgadza, Ty massior spojrzałeś na archiwum jeszcze z poprzedniego sezonu (swoją drogą archiwum należy nieco "przeczyścić" Wink )...
link podany przez dresia wyjaśnia wszystko, niestety rejbonaldinho - nie ma w tym przypadku pomyłki. wielka szkoda, ale taki jest regulamin.

Lapatrenera - 2013-06-02, 10:15
Temat postu:
Niestety co do walkowerów dla klanu wszystko jest prawidłowe, pozostaje smutek ze org nie wychaczył tego faktu wczesniej skończyło by sie na jednym czerwie i tyle, a tak te -10 pkt jest zabójcze. ale damy rade Smile

Natomiast wnosze o usuniecie kartek rejbo na podstawie tego zapisku z regulaminu:


"13. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 30-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę."

W tym wypadku kartkami powinien zostac ukarany az19krzysiek bo to on podawał składy
wiesiek - 2013-06-02, 10:57
Temat postu:
Lapatrenera napisał/a:
pozostaje smutek ze org nie wychaczył tego faktu wczesniej skończyło by sie na jednym czerwie i tyle, a tak te -10 pkt jest zabójcze.


też mi jest smutno, bo po części to moja wina, gdyż w ostatnich dniach massior bywał dość rzadko na forum i ja go z doskoku zastępowałem. zupełnie nie przyszło mi do głowy sprawdzanie kartek, a gdy massior to zauważył, to już mleko się rozlało... bardzo UPSG przepraszam, ale wierzę, że dacie radę. trzymam za Was kciuki.

Lapatrenera napisał/a:
Natomiast wnosze o usuniecie kartek rejbo na podstawie tego zapisku z regulaminu:

"13. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 30-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę."

W tym wypadku kartkami powinien zostac ukarany az19krzysiek bo to on podawał składy


co do tego wniosku, to częściowo się zgadzam, choć należy przytoczyć jeszcze pozostałą treść tego punktu regulaminu:

regulamin napisał/a:
Jeżeli osoba upoważniona nie należy do ukaranego klanu - kartkę otrzymuje kapitan klanu.


wystawiał skład az19krzysiek, ale ponieważ on nie należy do klanu (jest tylko upoważnionym), to kartki powinien otrzymać FC NRG™ NOT MAXED (chrismaster22), który jest oficjalnie zgłoszonym kapitanem UPSG.
tak więc kartki rejbonaldinho zostają anulowane, natomiast karę indywidualną poniesie chrismaster22.

wiesiek - 2013-06-02, 11:03
Temat postu:
PS. Ponieważ UPSG wystawiło juz skład na 11. kolejkę i w składzie znajduje się FC NRG™ NOT MAXED (chrismaster22), to jego kara indywidualna rozpocznie się od 12. kolejki.
massior - 2013-06-02, 11:29
Temat postu:
Faktycznie muszę przeczyścić archiwum bo się pogubić można Embarassed , ale czerwone kartki przyznane słusznie.

Przepraszam za pomyłkę UPSG a zwłaszcza Rejbonaldinho moje niedopatrzenie z przydziałem żółtych kartek dla kapitana Chrismaster22 źle spojrzałem w pośpiechu i pomyliłem Ciebie jako zastępcę.

I zgadza się byłem ostatnio zastąpiony bo miałem mało czasu teraz zrobiłem przegląd w lidze i niestety wyszedł błąd wystawiającego składy u was.

rejbonaldinho - 2013-06-02, 12:41
Temat postu:
Nie zgadzam się z tą karą. W terminarzu nie ma zaznaczonej kartki dla chrisa, za prawidłowosc funkcjonowania LK odpowiadają tylko i wyłącznie organizatorzy. Brak odpowiedniego zapisu w teminarzu dotyczącego kartek pokazuje, że mieliśmy podstawy aby wystawiac tych a nie innych graczy. Za bałagan w poszczególnych działach nie mogą odpowiadac uczestnicy LK. No chyba, że komuś zależy aby UPSG nie grało w LK..
rejbonaldinho - 2013-06-02, 12:46
Temat postu:
Dodac jeszcze należy, że w temacie o kartkach NADAL TKWI BŁĄD dotyczący kolejki, w której chris3103 dostał rzekomą kartkę. Podkreślam raz jeszcze, uczestnicy LK nie moga odpowiadac za bałagan i błędy organizatorów. Proszę więc o anulowanie tej skądinąd dziwnej kary i dokończenie rozgrywek w duchu fair play. Jakieś dziwne rozgrywki przy zielonym stoliku są naprawdę zbędne.
wiesiek - 2013-06-02, 18:14
Temat postu:
rejbonaldinho napisał/a:
Nie zgadzam się z tą karą. W terminarzu nie ma zaznaczonej kartki dla chrisa, za prawidłowosc funkcjonowania LK odpowiadają tylko i wyłącznie organizatorzy. Brak odpowiedniego zapisu w teminarzu dotyczącego kartek pokazuje, że mieliśmy podstawy aby wystawiac tych a nie innych graczy. Za bałagan w poszczególnych działach nie mogą odpowiadac uczestnicy LK. No chyba, że komuś zależy aby UPSG nie grało w LK..


rejbonaldinho, rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale kartki sprawdza się nie w "Terminarzu", lecz w temacie dedykowanym pt.: "Kartki i pauzy sezon ...", a tam było wszystko czarno na białym.
zresztą regulamin mówi o tym wyraźnie:

regulamin napisał/a:

V.5. Kapitan (lub zastępca, upoważniony manager) są zobowiązani do przeglądania tematu "Kartki i pauzy sezon...".


natomiast co do zarzucania nam, organizatorom, bałaganu, to napiszę tak: nie jest idealnie, ale staramy się... natomiast pojęciem "bałagan" mogę się tak samo odwdzięczyć klanowi UPSG w kwestii Waszej organizacji w całym bieżącym sezonie... piszę tak, ponieważ niemal wszystkie Wasze "odłamy" mają jakieś większe, bądź mniejsze problemy.
uważam, że moglibyście większość z nich rozwiązywać na swoim forum, gdyż z zewnątrz można odnieść wrażenie, że brakuje Wam zwykłej wewnętrznej komunikacji...

ps. co do insynuacji, że komuś zależy na tym, aby spuścić UPSG z ekstraklasy, to po prostu brak słów i nie będę brał udziału w takiej dyskusji.
rejbonaldinho - 2013-06-02, 19:37
Temat postu:
W temacie o kartkach przez cały czas widniał ZŁY ZAPIS dotyczący kartki dla chrisa3103. W terminarzu natomiast takiego zapisu nawet nie było. I mylisz się, terminarz również jest wykładnią o karach skoro we wszystkich innych miejscach kartki są prawidłowo zaznaczone. Organizatorzy popełnili zatem DWA BŁĘDY, przez które nasz klan najprawdopodobniej zleci z ekstraklasy.
Ja wiem, że do błędów się nie przyznasz i będziecie bronili siebie nawzajem. Jednak to tylko i wyłącznie wasze niedopatrzenia doprowadziły do tej sytuacji. Natomiast nasze wewnętrzne sprawy, niech zostaną sprawami klanu UPSG.
dresiu - 2013-06-02, 19:42
Temat postu:
Ale jaki błędny zapis w temacie z kartkami? Była 2 kolejka, potem 7... chyba ok? W terminarzu kartka nie była zaznaczona bo przy podawaniu wyniku nikt jej nie przekleił, a mecz był rozegrany.
wiesiek - 2013-06-02, 20:04
Temat postu:
rejbonaldinho napisał/a:
W temacie o kartkach przez cały czas widniał ZŁY ZAPIS dotyczący kartki dla chrisa3103.

jaki zły zapis??? wytłumacz proszę Exclamation
rejbonaldinho - 2013-06-02, 20:17
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
rejbonaldinho napisał/a:
W temacie o kartkach przez cały czas widniał ZŁY ZAPIS dotyczący kartki dla chrisa3103.

jaki zły zapis??? wytłumacz proszę Exclamation


Nieprawidłowy zapis kolejki, w której chris dostał kartkę.
wiesiek - 2013-06-02, 20:54
Temat postu:
rejbonaldinho napisał/a:
wiesiek napisał/a:
rejbonaldinho napisał/a:
W temacie o kartkach przez cały czas widniał ZŁY ZAPIS dotyczący kartki dla chrisa3103.

jaki zły zapis??? wytłumacz proszę Exclamation


Nieprawidłowy zapis kolejki, w której chris dostał kartkę.

a w której kolejce wg Ciebie chris dostał kartkę?
od momentu, gdy w 7 kolejce chris3103 złapał drugą żółtą kartkę, to w temacie "Kartki i pauzy sezon XXX" widniała informacja o tym, że cyt: "chris3103 pauzuje 8, 9 i 10 kolejkę"
co tutaj jest niezrozumiałe?

rejbonaldinho napisał/a:
W temacie o kartkach przez cały czas widniał ZŁY ZAPIS dotyczący kartki dla chrisa3103. W terminarzu natomiast takiego zapisu nawet nie było. I mylisz się, terminarz również jest wykładnią o karach skoro we wszystkich innych miejscach kartki są prawidłowo zaznaczone. Organizatorzy popełnili zatem DWA BŁĘDY, przez które nasz klan najprawdopodobniej zleci z ekstraklasy.
Ja wiem, że do błędów się nie przyznasz i będziecie bronili siebie nawzajem. Jednak to tylko i wyłącznie wasze niedopatrzenia doprowadziły do tej sytuacji. Natomiast nasze wewnętrzne sprawy, niech zostaną sprawami klanu UPSG.


sorry, rejbonaldinho, błędy popełnił Twój klan, a ja nie mam zamiaru tłumaczyć organizatorów LK za Was.
massior - 2013-06-02, 20:55
Temat postu:
hmm błąd był w zapisie przy kartce z 2 kolejki ale tylko wczoraj gdyż przegrzebywałem archiwum by się upewnić że na pewno Chris dostał żółtą kartkę a zawierało ono jeszcze poprzedni sezon gdzie dostał on kartkę w 4 kolejce zmieniłem więc zapis kary z 2 na 4 kolejkę (chodzi o 1 kartkę w obecnym sezonie) i w niespełna kilkanaście godzin po tym Wiesiek to poprawił znów na poprawną (2 kolejkę) natomiast nie było jakiegokolwiek błędu w zapisie drugiej żółtej kartki z 7 kolejki co ewidentnie mówi nam że zawodnik będzie pauzował 3 kolejki i była informacja w odpowiednim temacie z kartkami który każdy wystawiający skład powinien przejrzeć przed wystawieniem składu bądź mieć pojęcie co się dzieje w sekcji klanu więc mówiąc krótko jakie to ma znaczenie ?
Dla mnie to nieprzyjemne szukanie dziury i wymuszenie zmiany decyzji na organizatorach ze względu na wasz brak organizacji, czasu albo jak wcześniej wspomniałem celowe ciągnięcie tematu.
rejbonaldinho - 2013-06-02, 23:11
Temat postu:
Stwierdziłem tylko jakie popełniliście błędy. Nie przyznajecie się do nich jak zawsze. Nie było już jednak dla mnie tematu. Państwo w państwie. Bez odbioru.
az19krzysiek - 2013-06-03, 20:35
Temat postu:
Nie było mnie jakiś czas (delikatnie ponad tydzień) i widzę niemiłą niespodziankę po powrocie do domu. Bardzo przykre jest to, że LK (regulamin i organizatorzy) wciąż są tak bardzo drobiazgowi. Sytuację znam doskonale, lecz piszę z pamięci i niektóre fakty mogę źle zrozumieć, przeoczyć, gdyż to wszystko czytałem raz wczoraj na szybko i dzisiaj na spokojnie.

Zarzucacie UPSG brak prawidłowej organizacji. Pomijając pierwszą sekcję, w II mamy jedną żółtą kartkę i tak samo w UPSG III to chyba nie jest tak źle. UPSG IV zostało usunięte z LK, gdyż ja sam, przez przypadek nie dopisałem siebie do upoważniony i ja podawałem skład jako osoba nieupoważniona i później kolega z klanu wystawił przez przypadek nieupoważnioną drużynę. Ok wówczas w trzeciej kolejce powinien być walkower, ale za dwie poprzedni, czy przewinienie było aż tak duże, żeby usuwać klan z rozgrywek. Teraz w eliminacjach grają IV i V mają dwie żółte, jedna moją, gdyż mnie nie było, a druga za spóźnienie, a dwumecz doszedł do skutku. To według mnie nie tak źle, ale do tego nikt inny z poza klanu nie powinien mieć zastrzeżeń, gdyż to sprawa tylko klanu.

Ogólnie ja osobiście odnoszę wrażenie, że w regulaminie kary są po to, żeby klany pewne organizacyjnie pilnujące regulaminu nie były na równi traktowane z tymi co sobie olewają, nie podają składu. Niedawno wprowadzono możliwość rozegrania po spóźnionych parach/składzie, gdyż nikt nie jest idealny i każdemu może się zdarzyć.

Kurna trochę za dużo się rozpisałem wracając do sedna sprawy.

Dostajemy -10 punktów i automatyczny walkower w jednym wygranym z dwóch granych spotkań, czyli razem -13 punktów, za to, że chris3103 dwa razy spóźnił się z wyzwaniami, lecz jego przeciwnik nie ucierpiał na tym, gdyż spotkania rozegrał, formy przez to nie stracił i w obu przypadkach dwukrotnie wygrał, więc satysfakcja większa niż po walkowerze. Ja odnoszę wrażenie, że nie bez powodu po jednej żółtej kartce nie ma żadnych konsekwencji, gdyż każdemu może się zdarzyć, po drugiej już jest przez 3 kolejki pauza, gdyż wydaje się być ten manager nie pewny i może on nie rozgrywać kolejnych spotkań i psuć zdrową rywalizację, lecz chris3103 do tego grona na pewno nie należy nie wiem jak wcześniej, ale w poprzednim sezonie nie miał żadnej kartki i w tym wszystkie spotkania rozegrane.

Podsumowując za dwa spóźnienia z wyzwaniami, klan dostaje karę 13 punktów ujemnych i ze składem pozwalającym walczyć o medale najprawdopodobniej ma spać do I Ligi.

Z premedytacją wyżej pominąłem fakt, że chris3103 powinien przez trzy kolejki pauzować, a nie grać, gdyż NIBY był niepewny organizacji i MÓGŁ ZABURZYĆ ZDROWĄ RYWALIZACJĘ w meczach klanu. Lecz prawidłowo rozegrane po pauzie dwie kolejki pokazują, że na pauzę w praktyce zupełnie nie zasługiwał. Porównując do piłki nożnej, jeśli piłkarz A dostanie żółtą kartkę w 2 i później w 3 kolejce żółtą kartkę to w 4 już nie może zagrać, lecz jeśli dostanie w 2 i w 7 kolejce to może grać i w 8, 9, 10 i każdej kolejnej.
Picu - 2013-06-03, 21:29
Temat postu:
To trochę tak jak z mandatem, 500 km jechał przepisowo ale 2 razy na kilometrze wyprzedzał na przejściach dla pieszych, 400 zł do zapłacenia oraz 20 pkt. karnych - jak można go ukarać jak on całe 500 km jechał przepisowo Very Happy Nie jego wina, że wyprzedzał na pasach ale tych, co taryfikator stworzyli, przecież całe 500 km jechał przepisowo Twisted Evil taki żarcik sytuacyjny, jak już krzysiek nawiązał do spraw realnych Laughing
pawcio1980 - 2013-06-18, 00:16
Temat postu:
Wpadłem sobie poczytać, a tu proszę ... jakiś sajgon Sad

Wiesiu, mam się wczytywać w temat i ostrzyć szablę, czy już pozamiatane?

Daj chociaż jakąś szansę na polemikę ... może akurat się wkręcę i będzie jakiś bodziec na powrót do społeczności Smile
wiesiek - 2013-06-18, 08:16
Temat postu:
pozamiatane.
natomiast widzę, że Monkey Clan postanowił uratować UPSG i przedłużyć Wam szanse na pozostanie w ektraklasie...
generalnie organizacja w najwyższej klasie rozgrywkowej leży i kwiczy w tym sezonie... Sad
dresiu - 2013-06-18, 10:59
Temat postu:
Monkey Clan po sezonie przestaje istnieć - przynajmniej jako Monkey Clan, jeżeli ktoś z klanu będzie chciał pociągnąć dalej organizację to możliwe, że jeszcze potwierdzimy udział i zmienimy nazwę. Dlatego też są u nas problemy organizacyjne - dlatego też kończymy, chcieliśmy dobić do końca sezon, ale w tym wypadku o wpadki jest o wiele łatwiej. Więcej o końcu MC będzie gdzieś kiedyś w TZ...
wiesiek - 2013-06-18, 15:30
Temat postu:
no to wielka szkoda, dresiu... jedna z legend LK kończy swój długi i owocny w dokonania byt... liczę, że zmienicie jednak zdanie, choć z drugiej strony wiem, że każdego czeka kiedyś koniec... Sad
wiesiek - 2013-06-26, 08:36
Temat postu:
UWAGA! w związku z zapowiedzią rozwiązania Monkey Clan bardzo proszę o możliwie pilne potwierdzenie bądź zaprzeczenie tej deklaracji. ostateczna decyzja będzie miała bardzo duży wpływ na organizację nowego sezonu XXXI (ewentualne przetasowania w parach barażowych i niższych ligach).
dresiu - 2013-06-26, 18:52
Temat postu:
Z tego co wiem z przerobienia MC na Poznań Clan nic nie wyszło i część graczy odchodzi do nowego mistrza LK - Drastic. Nie chcę decydować bezpośrednio za rozola84 czy romka99993, ale z informacji jakie uzyskałem i warunków jakie postawiłem (nie interesują mnie żadne fuzje dzięki którym jakiś klan by "dostał" miejsce w II lidze) Monkey Clan definitywnie wycofuje się z rozgrywek, a więc organizatorów czeka przestawianie nieco awansów i spadków.
Skoro już tak oficjalnie...
20 czerwca minęło 9 lat od powstania MC. Artykułu do TZ jeszcze nie skończyłem, ale coś tam się pojawi i to pewnie w kilku numerach. Dlatego tutaj krótko... Dziękuję wszystkim bawiącym się w LK za te wspólne 9 lat. Wink
dymus - 2013-06-27, 15:20
Temat postu:
Ja Ciez nie moge, coooooo?!!!! Shocked
master789 - 2013-08-19, 11:29
Temat postu:
Poprawny wynik w meczu ostatniej kolejki to:
Emigranci - Pro Gejmerzy 7-22

Drobnostka, ale może akurat te 3 małe punkty zadecydują o mistrzostwie Very Happy
massior - 2013-08-19, 18:43
Temat postu:
Poprawione Wink
Picu - 2013-10-01, 10:32
Temat postu:
Ekstraklasa
Runda 12 – 04.10.2013

Pro Gejmerzy - Emigranci

The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Kromolin SA (nosferatu19821)

maly_pl zajął termin, wnioskuję o walkowery Rolling Eyes
zajafkowo - 2013-10-01, 11:38
Temat postu:
Ty picu a gdzie ty walkowery zglaszasz Razz Smile
Picu - 2013-10-01, 12:49
Temat postu:
poskarżyłem się na rywali, to chyba księga skarg co? Very Happy
Picu - 2013-11-07, 21:07
Temat postu:
jakiś terminarz będzie? Very Happy
deptak - 2013-11-07, 22:55
Temat postu:
Picu napisał/a:
jakiś terminarz będzie? Very Happy


a po co? Very Happy
massior - 2013-11-07, 23:10
Temat postu:
deptak napisał/a:
Picu napisał/a:
jakiś terminarz będzie? Very Happy


a po co? Very Happy


spokojnie nie pali się Smile
Picu - 2014-04-19, 08:30
Temat postu:
Przeglądając składy IV ligi natknąłem się na taki oto wpis w składzie Fugazi:

Cytat:
FUGAZI
CIENIASY ROGALA (rogal_rts) - zca kapitana ----> nick z Forum rogal71


Cytat:
11. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 15-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę Jeśli skład zostanie wystawiony przez osobę nieupoważnioną, to nie będzie on w ogóle brany pod uwagę. Walkowery można zgłaszać do piątku kończącego dany sezon. Zgłoszenia może dokonać każdy, kto powyższy fakt zaobserwuje, w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy" odpowiedniej ligi.


Sytuacje aby nick z forum różnił się od nicka z MZta są sporadyczne ale... czy w związku z powyższym punktem regulaminu wystawianie składu klanu Happy Drastic Clan w tym sezonie przez użytkownika SYFYS jest zgodne z tym punktem regulaminu? użytkownik ten nie widnieje w składzie HDC ani wśród osób upoważnionych, proszę o odpowiedź organizatora...
massior - 2014-04-22, 10:58
Temat postu:
Picu napisał/a:
Przeglądając składy IV ligi natknąłem się na taki oto wpis w składzie Fugazi:

Cytat:
FUGAZI
CIENIASY ROGALA (rogal_rts) - zca kapitana ----> nick z Forum rogal71


Cytat:
11. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 15-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę Jeśli skład zostanie wystawiony przez osobę nieupoważnioną, to nie będzie on w ogóle brany pod uwagę. Walkowery można zgłaszać do piątku kończącego dany sezon. Zgłoszenia może dokonać każdy, kto powyższy fakt zaobserwuje, w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy" odpowiedniej ligi.


Sytuacje aby nick z forum różnił się od nicka z MZta są sporadyczne ale... czy w związku z powyższym punktem regulaminu wystawianie składu klanu Happy Drastic Clan w tym sezonie przez użytkownika SYFYS jest zgodne z tym punktem regulaminu? użytkownik ten nie widnieje w składzie HDC ani wśród osób upoważnionych, proszę o odpowiedź organizatora...



Zwracałem na to uwagę w innym sezonie, wnosiłem o ukaranie syfysa ale bez skutku.
Nie zamierzam dalej o tym dyskutować, zapraszam do dyskusji z Tobą orga, który uważał, że nie widzi podstaw do podjęcia jakichkolwiek kroków.
Firefox78 - 2014-04-22, 11:22
Temat postu:
massior napisał/a:
Picu napisał/a:
Przeglądając składy IV ligi natknąłem się na taki oto wpis w składzie Fugazi:

Cytat:
FUGAZI
CIENIASY ROGALA (rogal_rts) - zca kapitana ----> nick z Forum rogal71


Cytat:
11. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 15-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę Jeśli skład zostanie wystawiony przez osobę nieupoważnioną, to nie będzie on w ogóle brany pod uwagę. Walkowery można zgłaszać do piątku kończącego dany sezon. Zgłoszenia może dokonać każdy, kto powyższy fakt zaobserwuje, w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy" odpowiedniej ligi.


Sytuacje aby nick z forum różnił się od nicka z MZta są sporadyczne ale... czy w związku z powyższym punktem regulaminu wystawianie składu klanu Happy Drastic Clan w tym sezonie przez użytkownika SYFYS jest zgodne z tym punktem regulaminu? użytkownik ten nie widnieje w składzie HDC ani wśród osób upoważnionych, proszę o odpowiedź organizatora...



Zwracałem na to uwagę w innym sezonie, wnosiłem o ukaranie syfysa ale bez skutku.
Nie zamierzam dalej o tym dyskutować, zapraszam do dyskusji z Tobą orga, który uważał, że nie widzi podstaw do podjęcia jakichkolwiek kroków.


Pewnie chodzi o mnie. Nadal nie widzę jakiś wyraźnych podstaw do karania, ale na upartego można to zrobić. Jednak ten problem muszą rozstrzygnąć osoby bezstronne, a taką ja nie jestem. Rzucam temat na forum orgów, czyli samą informację o problemie, bo w rozmowie na ten temat nie mam zamiaru uczestniczyć żeby nie być posadzony o lobbowanie na rzecz swojego klanu.

firefox78


Edit. Syfy zmienił login na forum X na prawidłowy, w wyniku czego wszystkie jego posty są teraz prawidłowe, więc problem sam się rozwiązał.

firefox78

Picu - 2014-04-22, 13:10
Temat postu:
No ale dotychczas wystawial sklad jako syfys wiec niezgodnie z regulaminem... takze zostanie rozpatrzony wniosek zbiorowy czy mam wnioskowac o walkowery za poszczegolne mecze? Nie rozumiem tez sytuacji ze ten czy tamten organizator nie rozpatrzy, przeciez dla wszystkich regulamin jest taki sam...
aimar79 - 2014-04-22, 13:12
Temat postu:
Firefox78 napisał/a:
massior napisał/a:
Picu napisał/a:
Przeglądając składy IV ligi natknąłem się na taki oto wpis w składzie Fugazi:

Cytat:
FUGAZI
CIENIASY ROGALA (rogal_rts) - zca kapitana ----> nick z Forum rogal71


Cytat:
11. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 15-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę Jeśli skład zostanie wystawiony przez osobę nieupoważnioną, to nie będzie on w ogóle brany pod uwagę. Walkowery można zgłaszać do piątku kończącego dany sezon. Zgłoszenia może dokonać każdy, kto powyższy fakt zaobserwuje, w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy" odpowiedniej ligi.


Sytuacje aby nick z forum różnił się od nicka z MZta są sporadyczne ale... czy w związku z powyższym punktem regulaminu wystawianie składu klanu Happy Drastic Clan w tym sezonie przez użytkownika SYFYS jest zgodne z tym punktem regulaminu? użytkownik ten nie widnieje w składzie HDC ani wśród osób upoważnionych, proszę o odpowiedź organizatora...



Zwracałem na to uwagę w innym sezonie, wnosiłem o ukaranie syfysa ale bez skutku.
Nie zamierzam dalej o tym dyskutować, zapraszam do dyskusji z Tobą orga, który uważał, że nie widzi podstaw do podjęcia jakichkolwiek kroków.


Pewnie chodzi o mnie. Nadal nie widzę jakiś wyraźnych podstaw do karania, ale na upartego można to zrobić. Jednak ten problem muszą rozstrzygnąć osoby bezstronne, a taką ja nie jestem. Rzucam temat na forum orgów, czyli samą informację o problemie, bo w rozmowie na ten temat nie mam zamiaru uczestniczyć żeby nie być posadzony o lobbowanie na rzecz swojego klanu.

firefox78


Edit. Syfy zmienił login na forum X na prawidłowy, w wyniku czego wszystkie jego posty są teraz prawidłowe, więc problem sam się rozwiązał.

firefox78



świetnie, fire, świetnie.

wobec czego ja za chwilę zmieniam login, dodając lub ucinając sobie 1 literkę, i problem powraca - tzn. jeśli zgłaszałem skład/wynik/cokolwiek w sekcji której gram (2liga) - to należy się żółtko w meczu w którym grałem, dobrze myślę? bo przecież login przy drużynie nie zmieni się...

mnie akurat na walkowerach przeciw Wam nie zależy, bo wygraliśmy na boisku i byłaby to dla nas strata punktów. dodam również, iż jestem tyle sezonów w PF a nigdy nie poznałem tajemnicy "rzekomej wojny" między naszymi klanami.

uważam tylko, że jako osoba bezstronna, którą się wyżej tytułowałeś, nie powinieneś nawet przez chwilę dodawać tak bezmyślnego EDITa.

mieliście jaja dawać kartki za finek, mimo iż wszyscy wiedzieli, ze to finekk - nie macie ich teraz? a po sezonie amnestia...

przecież 0 punktów w tym momencie i tak jest lepsze niż 0 na koniec - wtedy huk byłby większy.

powtórzę raz jeszcze - mnie na wo nie zależy, ale według mnie ostatnie zdanie punktu 11tego jest jak najbardziej nadal aktualne - sam napisałeś "wszystkie jego posty są [b]teraz[/]prawidłowe". teraz to nie wczoraj...
pawel-w4 - 2014-04-22, 13:26
Temat postu:
Cytat:
11. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 15-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę Jeśli skład zostanie wystawiony przez osobę nieupoważnioną, to nie będzie on w ogóle brany pod uwagę. Walkowery można zgłaszać do piątku kończącego dany sezon. Zgłoszenia może dokonać każdy, kto powyższy fakt zaobserwuje, w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy" odpowiedniej ligi.


Jak byk jest napisane, że skład wystawiony przez osobę nieupoważnioną a nie "przez osobę upoważnioną posługującą się nieprawidłowym nickiem". Syfys był cały czas osoba upoważnioną, ale podawał składy pod starym nickiem. W całym regulaminie nie ma zapisu mówiącego o poprawności nicku osoby wklejającej pary. Proszę więc wskazać panowie, który punkt regulaminu LK złamał syfys, bo na pewno nie ten wklejony przez Was. Możemy sprawdzić IP osoby wklejającej składy czy aby na 100% cały czas był to syfys.

Jedyna rzecz, do której możecie się przyczepić to łamanie regulaminu FORUM.MANAGERZONE.PL. Na szczęście zostało już to naprawione a poza tym i tak nie ma wpływu na regulamin LK.

p.s. strasznie niskie pobudki Wami kierują, wstyd
Firefox78 - 2014-04-22, 13:31
Temat postu:
aimar79 - wczoraj fakt, nie były prawidłowe, ale dzisiaj są prawidłowe i to z "wczorajszą datą", choć nikt nie edytował postu, bo to nie byłoby zgodne z regulaminem. Została wykorzystana luka w systemie i to był najłatwiejszy sposób załatwienia tego problemu. Jeśli uda Ci się zrobić tak, że poprawisz skład bez jego edycji to wtedy taka poprawkę zaakceptuję (sprawa finekk). Co do wojenki między klanami to ja do tego ręki nie mam zamiaru przyłożyć, choć próbuje mnie wiele osób w to wciągnąć. O co wojna toczy się, a raczej toczyła między naszymi klanami (moim zdaniem większości już przeszło) spytaj kolegów orgów LKJ, którzy dopiero są specjalistami w wykorzystywaniu luk systemu.

Pozdrawiam
firefox78

aimar79 - 2014-04-22, 13:33
Temat postu:
pawel, odnosząc się do Twojego postu, przypomnę raz jeszcze sytuację z zeszłego sezonu w związku z extremalną sytuacją przedstawioną przeze mnie :

finek-k dostał żółtko za brak "k". dostałby je również gdyby to on sam zgłaszał skład jako finekk,a chochlik mu to "k" uciął. mimo tego, iż wszyscy wiedzieli kto zacz i IP również można było sprawdzić.

regulamin powinien być jednakowy w analogicznych sytuacjach.

mną kieruje tylko wyżej wskazana pobudka, a zmiana loginu aby uniknąć regulaminowej kary jest przyznasz maluczka. wstyd Wink
marcino86 - 2014-04-22, 13:33
Temat postu:
hehhe ale jajca, faktycznie można zmienić nick w edycji profilu Very Happy Very Happy to daje nowe możliwości przy podawaniu składów Smile

aimar79, zamienimy się nickami ? Orgowie podliczą walkowery i wszystkie tabele 10 sezonów wstecz a po tygodniu znowu zrobimy zamiankę Very Happy
mmmm111 - 2014-04-22, 13:34
Temat postu:
samemu nie mozna zmienic, wiec z twoich planow nici
ujarany - 2014-04-22, 13:36
Temat postu:
marcino86 napisał/a:
hehhe ale jajca, faktycznie można zmienić nick w edycji profilu Very Happy Very Happy to daje nowe możliwości przy podawaniu składów Smile

aimar79, zamienimy się nickami ? Orgowie podliczą walkowery i wszystkie tabele 10 sezonów wstecz a po tygodniu znowu zrobimy zamiankę Very Happy


rozumiem że chciałeś być zabawny? Troszke nie pykło Sad
aimar79 - 2014-04-22, 13:36
Temat postu:
samemu być może nie, ale "łasząc" sie na kg admina pewnie tak. wstyd Crying or Very sad
marcino86 - 2014-04-22, 13:39
Temat postu:
pawel-w4, wyjdź z klanu i przeczytaj punkt ktory wkleiłeś.

"skład wystawiony przez osobę nieupoważnioną" - osoby upowaznione są wymienione w specjalnie wyznaczonym temacie, pozostałe nalezy traktować jako nieupoważnione.
pawel-w4 - 2014-04-22, 13:46
Temat postu:
Nie ma co kruszyć kopii na marne. Przyjdą orgowie i zadecydują.

Dla mnie niepodważalne są fakty:
- syfys i syfyscomeback to jedna i ta sama osoba. Po prostu syfys kiedyś miał stare konto na MZcie i nie zaktualizował tu loginu aż do dzisiejszego dnia.
- osoba upoważniona podawała składy, tylko robiła to nie podzaktualizowanym nickiem, co stało się dzisiaj. Jednak aktualizacja nicku nie zmienia fakty, że robił to cały czas ten sam manager.
mmmm111 - 2014-04-22, 13:47
Temat postu:
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - kapitan

syfys jest wymieniony w danym temacie wiec jest upowazniony
regulamin lk nie precyzuje stwierdzenia "upowazniony", wiec skoro jestes takim sluzbista to powinienes to rozumiec, nick sie zgadza z mz, druzyna tez, nie bylo tu zlamania ZADNEGO punktu regulaminu LK
aimar79 - 2014-04-22, 13:49
Temat postu:
pawel-w4 napisał/a:
Nie ma co kruszyć kopii na marne. Przyjdą orgowie i zadecydują.

Dla mnie niepodważalne są fakty:
- syfys i syfyscomeback to jedna i ta sama osoba. Po prostu syfys kiedyś miał stare konto na MZcie i nie zaktualizował tu loginu aż do dzisiejszego dnia.
- osoba upoważniona podawała składy, tylko robiła to nie podzaktualizowanym nickiem, co stało się dzisiaj. Jednak aktualizacja nicku nie zmienia fakty, że robił to cały czas ten sam manager.


w końcu jakoś dobrze mówisz. tym bardziej, że formalne wnioski o wo nie zostały zgłoszone i bynajmniej ja, z tych samych powodów co fire, tego nie zrobię. My Wam damy szansę na rewanż na boisku, nieudany dla Was, ale jednak...

chodzi cały czas, od wielu sezonów, o bezmyślne punkty "kartkowe", które i tak kończą się amnestią.

jak to kiedyś ktoś powiedział po szklance jakiegoś syfu - "Największym wrogiem życia jest samo życie"
Firefox78 - 2014-04-22, 13:49
Temat postu:
Panowie koniec tematu proszę. Myślę, że sprawa została załatwiona, choć muszę przyznać, że nie do końca elegancko. Obie strony mają swoje racje. Taki sposób załatwienia sprawy wydał mi się najrozsądniejszy i jak chcecie zlinczować kogoś to tylko mnie. Nie mam zamiaru rozpisywać się jakie punkty, interpretacje itp. były za tym żeby ukarać nasz klan i wymieniać takie, które mogłyby nam tyłek uratować, bo by dopiero była burzliwa i niepotrzebna dyskusja, która już w sumie się zaczyna. Moim zdaniem sprawa powinna być zamknięta. Jeśli się mylę to inni orgowie o tym zadecydują, a do tej pory proszę o rozsądek i bez zbędnych licytacji itp.

Pozdrawiam
firefox78

aimar79 - 2014-04-22, 13:51
Temat postu:
mmmm111 napisał/a:
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - kapitan

syfys jest wymieniony w danym temacie wiec jest upowazniony
regulamin lk nie precyzuje stwierdzenia "upowazniony", wiec skoro jestes takim sluzbista to powinienes to rozumiec, nick sie zgadza z mz, druzyna tez, nie bylo tu zlamania ZADNEGO punktu regulaminu LK


no tu akurat brak Ci doświadczenia, tzn. rozrózniania funkcji rzekłbym i kilku niuansów regulaminu. jesteś nowy?
Ughi - 2014-04-22, 13:53
Temat postu:
nie gram w LK, ale tak trafilem tutaj bo widze, że żywa dyskusja:

jak dla mnie: ughii a ughi nie musi byc ta sama osoba a nick jest po to, zeby nie cudowac ze sprawdzaniem IP..
to troche jak z lewym paszportem - niby osoba sie zgadza a dane juz nie - co jak wiadomo sluzbom celnym nie do konca pasuje..

jesli klan Finkka zostal zdegradowany za to samo, jak tutaj sie pisze (choc nie znam do konca tej sprawy) - wszystko jest proste.. chybaze sa rowni i rowniejsi ;]
mmmm111 - 2014-04-22, 13:55
Temat postu:
funkcja kapitan tez nie jest jasno okreslona w regulaminie, wiec tez nie macie zadnych podstaw aby wnioskowac o vo, bo nie zostal zlamany zaden, absolutnie zaden punkt regulaminu LK
czy jestem nowy? spojrz na moja date rejestracji i swoja
bez odbioru
mmmm111 - 2014-04-22, 13:57
Temat postu:
ughi

nie, nie zostal za to samo, bo wszelkie pomylki z nickami z mz sa jasno regulowane przez regulamin lk i te dwie sytuacje sa calkowicie inne
aimar79 - 2014-04-22, 13:57
Temat postu:
nie chodziło mi o datę rejestracji. a może ją też można zmienić? po prostu "nie rzucasz się w oczy" w LK.

fire - ale to nie jest temat na zasadzie "plusy żeby nas nie karać, plusy żeby nas nie karać" = 3:2 albo 3:4.

Ty jesteś orgiem, a zamiatasz to bo dotyczy Twojego klanu.
aimar79 - 2014-04-22, 13:59
Temat postu:
mmmm111 napisał/a:
ughi

nie, nie zostal za to samo, bo wszelkie pomylki z nickami z mz sa jasno regulowane przez regulamin lk i te dwie sytuacje sa calkowicie inne


są całkiem analogiczne co wykazałem wyżej.

login jest login...
mmmm111 - 2014-04-22, 14:03
Temat postu:
login "nie jest" login, bo syfys gral pod takim samym nickiem na mz, ale dostal bana (mozesz tego nie pamietac, bo wtedy chyba nie grales, nie rzucales mi sie w oczy jakos), zalozyl nowe konto na mz, ale nie uaktulanil loginu na tym forum, a to nie lamie zadnego punktu regulaminu (jak juz pisalem kilka razy wczesniej)

oczywiscie, ze date mozna zmienic, ja nie mam zycia towarzyskiego i sobie zmieniam wszystkie dane profilu 3 razy w tygodniu, tak dla zmylki
Firefox78 - 2014-04-22, 14:07
Temat postu:
aimar79 napisał/a:
nie chodziło mi o datę rejestracji. a może ją też można zmienić? po prostu "nie rzucasz się w oczy" w LK.

fire - ale to nie jest temat na zasadzie "plusy żeby nas nie karać, plusy żeby nas nie karać" = 3:2 albo 3:4.

Ty jesteś orgiem, a zamiatasz to bo dotyczy Twojego klanu.


Napiszę jak ja to widzę i mam nadzieję, że na tym się skończy. Później jak będą pisać to inni orgowie.

Był wczoraj trup, czyli zły login tutaj na forum Syfy, więc był i winny zabójstwa lub czegoś w tym stylu, jak zwał tak zwał.

Dziś okazało się, że gościu zmartwychwstał (popraw loginy syfy), więc jak można karać za coś czego nie było. Nie ma trupa, nie ma przewinienia. Tak ja to widzę, w bardzo dużym uproszczeniu.

Tak to mój klan i teraz jego bronię, ale nie naginam zasad regulaminu, tylko wykorzystuję lukę w systemie, nie regulaminie. Jednak nie mam zamiaru iść w zaparte i jeśli koledzy orgowie zadecydują inaczej to będzie inna decyzja.

firefox78

aimar79 - 2014-04-22, 14:13
Temat postu:
Firefox78 napisał/a:
(...)ale nie naginam zasad regulaminu, tylko wykorzystuję lukę w systemie, nie regulaminie. Jednak nie mam zamiaru iść w zaparte i jeśli koledzy orgowie zadecydują inaczej to będzie inna decyzja.


wykorzystujesz lukę w systemie, aby dopasować do regulaminu coś, co ewidentnie przez 8 kolejek było jego naruszeniem, w rozumieniu tegoż regulaminu i sytuacji z zeszłego i poprzednich sezonów.

jak zdecydują orgowie, tak będzie
aimar79 - 2014-04-22, 14:19
Temat postu:
mmmm111 napisał/a:
login "nie jest" login, bo syfys gral pod takim samym nickiem na mz, ale dostal bana (mozesz tego nie pamietac, bo wtedy chyba nie grales, nie rzucales mi sie w oczy jakos), zalozyl nowe konto na mz, ale nie uaktulanil loginu na tym forum, a to nie lamie zadnego punktu regulaminu (jak juz pisalem kilka razy wczesniej)

oczywiscie, ze date mozna zmienic, ja nie mam zycia towarzyskiego i sobie zmieniam wszystkie dane profilu 3 razy w tygodniu, tak dla zmylki


i tu się mylisz. nic do Ciebie nie mam, nie znam Cię. dziwne, ze mój login z poprzedniego podejścia do mz nadal jest na xonoxie. mimo to - bo od mzeta nie da się tak po prostu uciec - po roku wróciłem i używam wszędzia loginu aktualnego.

chciałbym po raz wtóry zaznaczyć, ze personalnie nie mam do Was razem i każdego z osobna NIC, mimo iż pewnie Wasz szutbox kipi grochem co do mojej osoby, ale w świetle przedstawionych tu argumentów więcej przemawia za karą, niż uratowaniem Wam tyłka.

dodam, iż po takiej karze my "tracimy" 3 punkty, a zyskuje je każdy, kto z Wami przegrał
marcino86 - 2014-04-22, 14:22
Temat postu:
Panowie, fajnie pożartowaliśmy, niektórzy trochę za mocno ale chyba wszyscy wiedzą że syfys to syfyscomeback a syfyscomeback to syfys. Poza tym, tak napisał aimar, nie przyszliśmy tutaj wnioskować o walkowery.

Jedyne co mi się nie podoba to sposób załatwienia tej sprawy i chciałbym wyjaśnień innego organizatora. Jest jakiś head ? Wiesiek ? Ostatnio nie jestem na bieżąco.
Firefox78 - 2014-04-22, 14:27
Temat postu:
marcino86 napisał/a:
Panowie, fajnie pożartowaliśmy, niektórzy trochę za mocno ale chyba wszyscy wiedzą że syfys to syfyscomeback a syfyscomeback to syfys. Poza tym, tak napisał aimar, nie przyszliśmy tutaj wnioskować o walkowery.

Jedyne co mi się nie podoba to sposób załatwienia tej sprawy i chciałbym wyjaśnień innego organizatora. Jest jakiś head ? Wiesiek ? Ostatnio nie jestem na bieżąco.


Tak i poinformowałem ich na forum orgów o tej sytuacji i Wiesiek podejmie ostateczną decyzję. Tak jak napisałem wyżej, dlatego proszę o wstrzymaniem się z dalszymi komentarzami, bo one nic nie dadzą. Zazwyczaj pojawiają się wieczorami, więc proszę o cierpliwość. Ja napisałem prawdę jak jest i dobrym podsumowaniem jest post aimara.

firefox78

fenikss123 - 2014-04-22, 15:42
Temat postu:
temat dotyczy LKJ

zajcev napisał/a:
Ekstraklasa
5 kolejka [23.11.2013]

Drastic. Dies Irae - Heroic Freaks Rookies
- OLA JUNIORS JASTRZĘBIE
- Arsenal London (lego90)
- ManU Zabrze (zajcev)
- Nightmare (nightmare)


feniks123 napisał/a:

witam,
jak jest decyzja organizatorów w sprawie podania tylko nazwy drużyny bez nicka??

pozdrawiam,

Regulamin ma w tym miejscu dziurę i nie obejmuje tego. Po sezonie (żeby było tak samo dla wszystkich w tym) zostanie to uwzględnione. Czyli normalnie dobieracie gracza do olseb
adikol516


feniks123 napisał/a:


dziwne podejście dla mnie interpretacja powinna być inna, ale zdążyłem się już przyzwyczaić do decyzji podejmowanych z niekorzyścią dla nas z dopiskiem, że po sezonie zostanie uwzględnione

Sprawa zostanie drugi raz rozpatrzona.
adikol516

Zostaje poprzednia decyzja.
adikol516



Zanim aimar79 będziesz osądzał o stronniczość graczy innych klanów. Dodam tylko, że ta wspaniałomyślna decyzja wtedy przyniosła nam remis w meczu bo akurat jeden mecz olseb zremisował. W ostatecznym rozrachunku zajeliśmy 2 miejsce a PFJ 1 (taka sama ilość pkt). Gdyby adikol516 podjął inną decyzje złoto byłoby nasze ale nigdy z orgami PF nie było nam z górki Smile
adikol516 - 2014-04-22, 16:25
Temat postu:
@fenikss123
Wtedy nie było o tym wspomniane w regulaminie, ktorego ja nie ukladalem, a ktorego ciagle ulepszamy. Nie zarzucaj mi stronniczego orgowania bo zawsze podejmuje decyzje zgodne z regulaminem. Zreszta nikt sam w LKJ nie podejmuje waznych decyzji, zawsze jest to wspolna decyzja wszystkich trzech organizatorow (ja, sirralf, gram_pl). I ja nigdy nie staram sie wykorzystac luk w regulaminie na korzysc swojego klanu tak jak to tutaj sie dzieje, do czego sie oficjalnie przyznano. Najwiekszy szacunek z DC mam do Ciebie fenikss i do firefoxa i nie chce tego zmieniac.
zajafkowo - 2014-04-22, 16:39
Temat postu:
ja zadam jedno kluczowe zasadnicze pytanie ...

czy wystawianie przez gracza syfys bylo legalne?, otoz nie ... sklad podawac powinien gracz syfyscomeback.
Organizatorzy tego forum przestrzegaja zasad regulaminu jak amen w pacierzu i teraz niby Panowie robicie wyjatki.

Zacytuje punkt forum xonoxa : Jedynym prawidłowym loginem (nickiem) jest ten, na który zarejestrowałeś się w ManagerZone.

Syfys niestety niedopelnil formalnosci i zlamal remulamin tego forum.

Co do sprawdzania IP tez mnie to niestety nie obchodzi ... powiem brutalnie niestety kazdy z Nas byl na tym forum pietnowany za duperele, ja to tak okreslalem, ale niestety kary byly i nie uciekles od nich. NIE WAZNE BYLY ARGUMENTY, DUCH FAIR PLAY!!
Wiesiek doskonale w min 4 sytuacjach wie o co chodzi.

Regulamin mowi jasno, a gracza syfys nie bylo w skladzie klanu HAPPY DRASTIC CLAN byl gracz syfyscomeback, ale jak sie czepiamy jednej literki w nicku i dajemy walkower to powiedzcie mi czemu tutaj ma byc inaczej?

I nie bierzcie chlopaki tego do siebie ale niestety to organizatorzy doprowadzili do tej sytuacji trzymaniem sie regulaminu, a wniosek o walkowery ja osobiscie uwazam za mocno zasadny, a to ze nick zostal zmieniony przepraszam ale co to kogo obchodzi?

Wystawiasz sklad na forum brakuje literki, poprawiasz blad i tak jest walkower!!!!!!!!!

To sa nasze/WASZE Zasady!!!
aimar79 - 2014-04-22, 16:40
Temat postu:
fenikss123 Ttwój post nie ma żadnego związku z tematem,a jak wielokrotnie wspomniałem satysfakcję sprawia mi V na boiskuna regulaminie lkj się nie znam. czekam na decyzję, choć wniosków o wo nadal nie ma, a tych stronnicze PF nie złoży
pawel-w4 - 2014-04-22, 16:49
Temat postu:
zajafek: punkt regulaminu wskaż, który został złamany. Póki co nikt mi go nie pokazał.
zajafkowo - 2014-04-22, 16:52
Temat postu:
Happy Drastic Clan

WiTeK TeAm (syfyscomeback) - kapitan
Baboszewo (jahu29pl) - zastępca
Apogeum Knurów (roju)
Widzew Łódź (seba_83)
FC Wypyszek (pawel-w4) - zastępca

11. W przypadku wystawienia do gry drużyny nieuprawnionej (drużyna pauzująca za kartki, drużyna nie będąca w składzie klanu itp.) mecz klanów weryfikowany jest jako walkower czyli 15-0 vo. i klan karany jest czerwoną kartką. Kapitan klanu, zastępca albo osoba upoważniona, która wystawiła nieuprawnioną drużynę otrzymuje żółtą kartkę Jeśli skład zostanie wystawiony przez osobę nieupoważnioną, to nie będzie on w ogóle brany pod uwagę. Walkowery można zgłaszać do piątku kończącego dany sezon. Zgłoszenia może dokonać każdy, kto powyższy fakt zaobserwuje, w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy" odpowiedniej ligi.

Mam pytanie czy sklad wystawial gracz syfyscomeback?


NIE NIE NIE.

I to co napisalem na gorze ... a w ogole nie byloby tematu gdyby ... bylo ludzkie podchodzenie do sprawy zabawy jaka jest LK.
adikol516 - 2014-04-22, 16:53
Temat postu:
pawel-w4 napisał/a:
zajafek: punkt regulaminu wskaż, który został złamany. Póki co nikt mi go nie pokazał.


Picu go wskazal ma samym poczatku...
zajafkowo - 2014-04-22, 16:56
Temat postu:
wystawial go SYFYS i widzisz w tym caly paradoks ze ja wiem ze to ta sama osoba, ale jak finekk wystawial sezon temu sklad i zapomnialwstawic jednej literki k byl walkower mimo ze zaraz blad zostal naprawiony.
Niestety regulamin zostal zlamany ale jak przedstawicie mi argumenty temat odpuszcze.
zajafkowo - 2014-04-22, 17:00
Temat postu:
Firefox78 napisał/a:
Napiszę jak ja to widzę i mam nadzieję, że na tym się skończy. Później jak będą pisać to inni orgowie.

Był wczoraj trup, czyli zły login tutaj na forum Syfy, więc był i winny zabójstwa lub czegoś w tym stylu, jak zwał tak zwał.

Dziś okazało się, że gościu zmartwychwstał (popraw loginy syfy), więc jak można karać za coś czego nie było. Nie ma trupa, nie ma przewinienia. Tak ja to widzę, w bardzo dużym uproszczeniu.

Tak to mój klan i teraz jego bronię, ale nie naginam zasad regulaminu, tylko wykorzystuję lukę w systemie, nie regulaminie. Jednak nie mam zamiaru iść w zaparte i jeśli koledzy orgowie zadecydują inaczej to będzie inna decyzja.

firefox78


to inaczej czy syfys nie dopuscil sie niedopatrzenia? ja twoja arumentacje rozumiem, ale do jasnej ciasnej to WY sami nauczyliscie Nas ze na tym forum mylic sie nie mozna bo za wszystko jest kartka!!!!!!!!
aimar79 - 2014-04-22, 17:06
Temat postu:
i coby już tak nie dawać satysfakcji niektórym panom z DC zaproponuje chwilową zamianę miejscami. wy usiadziecie przed moim kompem w moim klanie, ją przed waszym kompem w waszym klanie ...

i co? lepsze jest strazakowanie regulaminu czy obrona własnego klanu,kosztem innych? 99% z was,znając opisana sytuację, będąc na moimmiejscu zachowalaby się tak samo/podobnie, a ją będąc na waszym miejscu w 99% bronilbym się. wiecie że mam zwykła, polsko-mentalna rację.

został złamany regulamin. a regulamin jest po to aby go przestrzegać. czasem nawet tak nadgorliwie, i to przez head orga, jak w sprawie PF vs RCR czy też finkka, last season...
Picu - 2014-04-22, 17:09
Temat postu:
Nie oszukujmy się Panowie, przecież nigdy nie ma 100% pewności, że syfys to ta sama osoba co syfyscomeback, nawet jak sprawdzimy IP to nowe konto mogła założyć żona, teściowa bo akurat wpadła z odwiedzinami, nieświadomy powagi sytuacji syn, który założył konto by pomścić zbanowanego ojca itd. Zakładając nawet, że Wam wierzę... to niestety gracza sysfys nie było i nie ma nadal wśród kapitanów, zastępców i upowaznionych do podawania składów, a tylko te osoby mogą skład podawać. Jest to jasno i wyraźnie napisane w punkcie regulaminu który przytoczyłem, i teraz powtórzył to Zajaf... czekamy na decyzję orga, który interpretuje ten sam regulamin inaczej lub tak samo jak orgowie z DC Shocked
mmmm111 - 2014-04-22, 17:11
Temat postu:
Nie zachowalbym sie tak samo, bo nawet by mi nie przyszlo do glowy prowadzic jakies sledztwo kto podaje sklad w jakiej sekcji, sprawdzac i porownywac nicki i rozpoczynac jakas awanture, bo to tylko gra, w ktora gramy dla przyjemnosci.

Milion razy bylo juz pisane, ze sprawa finka byla inna, bo tam chodzilo o zle podanie loginu na mz w skladzie, co moglo skutkowac wyslaniem wyzwan komus innemu (nie wnikam teraz ilu finkow jest na mz) i taka sprawa jest bardzo jasno regulowana przez przepisy LK.

Rownie dobrze teraz mozna napisac, ze paradoks jest taki, ze kazdy wie ze nick na tym forum syfys zmienil dzis, ale wszystkie posty sa teraz przypisane pod konto syfyscomeback, a posty edytowane nie byly, wiec regulamin w ogole nie jest zlamany.

Jak juz orgowie zdecyduja, tak zdecyduja, ale skonczcie pisac w kolko to samo.
aimar79 - 2014-04-22, 17:20
Temat postu:
mmmm111 napisał/a:
Nie zachowalbym sie tak samo, bo nawet by mi nie przyszlo do glowy prowadzic jakies sledztwo kto podaje sklad w jakiej sekcji, sprawdzac i porownywac nicki i rozpoczynac jakas awanture, bo to tylko gra, w ktora gramy dla przyjemności .


odniose się tylko do tego - zajafkowo dobrze napisał - ZASAD NAUCZYLI NAS ORGOWIE.

pomyslcie jak byłoby ciekawiej, gdyby jedyną zasada było dobranie męczy 5 vs 5, a w piątek wklepanie wyniku z męczy tylko rozegranych! bez pytań, wniosków owo,o kartek
... wyniki typu 6:4 bo ktoś nie zagrał, 21:9 bo zagrali wszyscy.to urozmaiciloby tabele.

kary regulaminowe i amnestia...hmm
pawel-w4 - 2014-04-22, 17:21
Temat postu:
Ostatecznym dowodem na to, że syfys to syfys jest zmiana jego loginu przez XoNoX'a.

I jestem przekonany w 100%, że nie zachowałbym się tak samo jak Wy bo miałbym to w pompie i czekał na rozstrzygnięcie w duchu fair-play zamiast czepiać się małostkowych rzeczy.

p.s. nie znam sprawy z finkkiem, ale jeżeli mówicie, że jedna literówka miała takie konsekwencje to decyzja wypacza całkowicie charakter LK, która ma być chyba przede wszystkim zabawą dla nas wszystkich. Nie zmienia to jednak faktu, że nie jest to sytuacja analogiczna, bo do naszej sytuacji nie ma po prostu precyzyjnego punktu w regulaminie. Koniec. Kropka.
Picu - 2014-04-22, 17:27
Temat postu:
a Massior mówił; Firefoxie, Syfysie, nie idźcie tą drogą! Laughing
aimar79 - 2014-04-22, 17:28
Temat postu:
chodzi mi o zachowanie w sytuacji gdy już temat wypłynął... nie prowadziłem śledztwa.

tylko w mz można dać sobie w mordę na różnych forach , szutboxach, kg, ale wszystkich za chwilę łączy chęć wygrania z rywalem w różnej maści rozgrywkach,pewnie nieraz grałem z Wami, no i przede wszystkim lajki na fejsie i bonus !

czyż nie to nas trzyma w tej grze,choćby teraz SmileSmileSmile

Kto nie skacze,ten z Madrytu !
massior - 2014-04-22, 17:33
Temat postu:
Myślę, że obie strony napisały wystarczająco by inni orgowie mogli to przeanalizować, proszę o cierpliwość i zajęcie się przyjemniejszymi sprawami. W pewnym momencie rozmowa obrała zły kierunek, więc jeżeli ktoś bardzo chce coś jeszcze dodać, proszę o kierowanie to w stronę czytających orgów, a nie przekrzykiwanie się wzajemnie. Proszę również o pisanie na temat.
zajafkowo - 2014-04-22, 17:35
Temat postu:
pawel-w4 napisał/a:
Ostatecznym dowodem na to, że syfys to syfys jest zmiana jego loginu przez XoNoX'a.

I jestem przekonany w 100%, że nie zachowałbym się tak samo jak Wy bo miałbym to w pompie i czekał na rozstrzygnięcie w duchu fair-play zamiast czepiać się małostkowych rzeczy.


Xonox naprawil blad wynikajacy z regulaminu tego forum, powtarzam naprawil blad syfysa!!
ten regulamin błędów nie wybacza, przynajmniej do tej pory tak było, a jak się tak zdarzy to niestety wypada stwierdzić ze sa równi i równiejsi jak to ktoś wskazał powyżej.

Sprawy finkka nie znasz .... a widzisz toczyłem zażarta dyskusje z Orgami i dostałem kartkę, za bronienie nie swego klanu i zasad fair play. Gdzie wtedy byliscie?
zajafkowo - 2014-04-22, 17:36
Temat postu:
Pawelku i ja poprosilem tylko o argumenty ...
adikol516 - 2014-04-22, 17:38
Temat postu:
pawel-w4 napisał/a:
Ostatecznym dowodem na to, że syfys to syfys jest zmiana jego loginu przez XoNoX'a.

...


Tez sezon temu napisano ze finek to finekk Wink
mmmm111 - 2014-04-22, 17:45
Temat postu:
zajafkowo

Regulamin forum ma sie nijak do regulaminu LK, blad z regulaminem forum zostal naprawiony. Nick syfyscomeback jest w mz? Jest. Druzyna Witek Team jest? Jest, wiec zaden punkt regulaminu LK nie zostal zlamany. W regulaminie LK nie ma nic co kaze uzytkownikom uzywac tego samego loginu na mz i tym forum.
pawel-w4 - 2014-04-22, 18:15
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Pawelku i ja poprosilem tylko o argumenty ...


chciałem Ci odpisać, ale zrobił to za mnie kolega:

mmmm111 napisał/a:
zajafkowo

Regulamin forum ma sie nijak do regulaminu LK, blad z regulaminem forum zostal naprawiony. Nick syfyscomeback jest w mz? Jest. Druzyna Witek Team jest? Jest, wiec zaden punkt regulaminu LK nie zostal zlamany. W regulaminie LK nie ma nic co kaze uzytkownikom uzywac tego samego loginu na mz i tym forum.


Jeszcze jedno. Sprawa finkka(dla mnie absurdalna) dotyczy tego punktu regulaminu:

Cytat:
4. Po podaniu składu lub par nie ma możliwości zmian ani poprawek. Nie dotyczy to ewentualnego dopisania lub poprawienia rundy, terminu, ligi, grupy i nazw klanów, zgodnie z pkt V.14. W składach ma być podana nazwa drużyny i prawidłowy nick.


natomiast, którego punktu regulaminu dotyczą Wasze dzisiejsze wątpliwości? Nie wiem, bo na pewno trafnym nie jest podawany tutaj cały czas cytat ze względu na to co pisałem tutaj już wielokrotnie i nie tylko ja(chociażby mmmm111).

pozdrawiam
wiesiek - 2014-04-22, 18:16
Temat postu:
panowie, trochę rozsądku i umiarkowania Exclamation widać po świętach adrenaliny w narodzie nie brakuje, ale to nie powód do wszczynania kolejnej wojny polsko-polskiej...

kluczową sprawą jest to, czy syfys i syfyscomeback jest jedną i tą samą osobą... ja akurat wątpliwości w tej kwestii dotąd żadnych nie miałem i nie mam również obecnie (choć osobiście człowieka nie znam). widziałem jego posty od wielu miesięcy, zresztą wszyscy inni zapewne też, więc skąd ten nagły rwetes? chce ktoś coś na tym ugrać?

posługiwanie się innym nickiem niż w MZ na tym forum (uwaga! - do obsługi postów, a nie ich treści - i to chciałbym bardzo wyraźnie podkreślić Exclamation ) nie jest opisane w regulaminie LK, więc jako takie nie jest zabronione (vide casus rogala z Fugazi), aczkolwiek po tej sprawie zapewne się to zmieni.

regulamin LK wyraźnie określa, że (pkt. II.11), że cyt.: "Jeśli skład zostanie wystawiony przez osobę nieupoważnioną, to nie będzie on w ogóle brany pod uwagę.", jednak syfyscomeback (nick na forum - syfys) jest kapitanem swojego klanu i zdecydowanie ma prawo wystawiać skład...

również istotne jest, że w podawanych przez syfysa składach występował on jako syfyscomeback, czyli zapis pkt III.13 regulaminu LK (cyt.: "Jeśli kapitan klanu, zastępca lub osoba upoważniona w podanym składzie na mecz umieści drużynę z błędnym nickiem, niekompletnym nickiem, lub brakiem nicku - (niezgodnym z podanym w temacie składy) to w tym meczu jest walkower 0-3 0-3") nie ma tutaj zastosowania.

podsumowując - jest w tej całej sprawie pewna niejasność i ja ją widzę oraz rozumiem zastrzeżenia oponentów, ale biorąc pod uwagę dobro rozgrywek, sportowego ducha walki w LK i nade wszystko - brak wyraźnego złamania przepisów regulaminu LK - nie widzę podstaw do walkowerów i tym podobnych roszczeń.

to jest moje oficjalne stanowisko.
massior - 2014-04-22, 18:22
Temat postu:
Ok decyzja więc zapadła.
Temat zamknięty.

Firefox78 - 2014-04-22, 18:23
Temat postu:
Panowie, krótko, rzeczowo i na temat. Mam nadzieję, że to zakończy temat. W regulaminie LK jest napisane, co można zmieniać, a czego nie można. Proszę mi pokazać punkt regulaminu, który wspomina coś na temat poprawki odnośnie loginu osoby podającej składy, wyniki itp. Nie ma nic na ten temat. Nie pisze czy można takin login zmieniać, nie pisze ile jest czasu jest na poprawę itp. Regulamin nie przewidział takiej sytuacji. Skoro nie ma nic na ten temat to decyduje o tym org. Ja jestem osobą stronniczą, więc pisze tylko jak jest i nie podejmuję decyzji. Decyzje podejmie Wiesiek. Jeszcze raz proszę o wstrzymanie się z komentarzami, bo wiele osób próbuje łączyć tematy, które pozornie wydają się identyczne, a nie są.

Pozdrawiam
firefox78

deptak - 2014-04-22, 18:28
Temat postu:
wiesiek napisał/a:

podsumowując - jest w tej całej sprawie pewna niejasność i ja ją widzę oraz rozumiem zastrzeżenia oponentów, ale biorąc pod uwagę dobro rozgrywek, sportowego ducha walki w LK


no w końcu Very Happy
Brawo za to uzasadnienie. Przyznam się, że miałem obawy co do Waszej decyzji (bo spokojnie można było też przyjąć rozstrzygnięcie w druga stronę), ale tym razem dostrzegliście jednak ducha gry i to, że jest to tylko zabawa Smile) I oby ta idea częściej przyświecała przy rozstrzyganiu mniejszych i większych dylematów - a gdy są (jak to zostało ładnie ujęte) pewne "niejasności" to warto je jednak rozstrzygać na korzyść graczy ... Wink
wiesiek - 2014-04-22, 18:40
Temat postu:
deptak, w każdej wątpliwej i nieopisanej regulaminem sprawie możesz być pewny, że właśnie tak postępujemy. jeśli jednak na przeszkodzie stoją jawne i wyraźne zapisy regulaminu, to NIE MAMY WYJŚCIA (regulamin obowiązuje obie strony - graczy i orgów).
aimar79 - 2014-04-22, 19:17
Temat postu:
proszę o zaktualizowanie tabeli, opóźnienia są


Można policzyć w pamięci albo w notatniku jeśli ktoś ma taką pilną potrzebę.
massior

zadi86 - 2014-04-22, 19:47
Temat postu:
aimar79 napisał/a:
proszę o zaktualizowanie tabeli, opóźnienia są


Można policzyć w pamięci albo w notatniku jeśli ktoś ma taką pilną potrzebę.
massior


Coz za cieta i yntelygenta riposta

Niestety aimar, ale malo jest takich profesjonalistow i pasjonatow jak ty Sad
Picu - 2014-04-22, 20:00
Temat postu:
Cytat:
aimar 79 napisał: proszę o zaktualizowanie tabeli, opóźnienia są


Można policzyć w pamięci albo w notatniku jeśli ktoś ma taką pilną potrzebę.
massior


pisałem Ci na forum PF, żeby nie upubliczniać afery z syfysem to się uparłeś, teraz będziemy sobie tabelę w notatniku obliczać Laughing
aimar79 - 2014-04-22, 20:02
Temat postu:
Picu napisał/a:
Cytat:
aimar 79 napisał: proszę o zaktualizowanie tabeli, opóźnienia są


Można policzyć w pamięci albo w notatniku jeśli ktoś ma taką pilną potrzebę.
massior


pisałem Ci na forum PF, żeby nie upubliczniać afery z syfysem to się uparłeś, teraz będziemy sobie tabelę w notatniku obliczać Laughing


zostaw już ten temat, sprawa jest rozwiązana. i nie zganiaj na mnie
dla rozluźnienia proponuję lige mistrzów albo fifę, ponoć pomaga
zajafkowo - 2014-04-22, 21:29
Temat postu:
aimar79 napisał/a:
Można policzyć w pamięci albo w notatniku jeśli ktoś ma taką pilną potrzebę.
massior


Czy Tobie sie w glowce nie poprzewracalo? Napisal slowo prosze ... jaka LK taki organizator


LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) żółta kartka
massior

zajafkowo - 2014-04-22, 21:32
Temat postu:
1. Happy Drastic Clan 7 (6,0,1) +96 18pkt
2. RATAMATAFON 7 (6,0,1) +57 18pkt
3. Postrzeleni Futbolówką 7 (5,1,1) +36 16pkt
4. Pro Gejmerzy 7 (3,0,4) +9 9pkt
5. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 7 (3,0,4) -24 9pkt
6. Drastic Clan 7 (2,0,5) -48 6pkt
7. Emigranci 7 (2,0,5) -54 6pkt
8. Silesia AFC 7 (0,1,6) -72 1pkt
zajafkowo - 2014-04-22, 21:36
Temat postu:
Ja tez przesadzilem za co przepraszam, jak nie masz czasu w danym momencie to napisz prosze, przeciez tutaj nikt pretensji nie ma
deptak - 2014-04-22, 23:30
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
jeśli jednak na przeszkodzie stoją jawne i wyraźne zapisy regulaminu, to NIE MAMY WYJŚCIA (regulamin obowiązuje obie strony - graczy i orgów).


hmmm aż mi się przez moment Was żal zrobiło, że tacy pod ściana postawieni jesteście.... ale przecież każdy kij ma 2 końce i wyjście też można wybrać lepsze lub gorsze ... a w tej konkretnej sprawie udało się je Wam dobrze odnaleźć ... nawet jeśli nieświadomie, albo z mylnie przyjętych założeń...
zajafkowo - 2014-04-23, 10:04
Temat postu:
To ja mam do Szanownych Panów Organizatorów teraz jedno kluczowe pytanie ... bo kupiłem to wszystko co napisał wiesiek, nie patrzac na jego ostatni post:

ktoś zapomni literki "a" w nicku,
nie poda grupy bądź czegoś tam jeszcze mało ważnego

walkowerów nie będzie? dacie szanse na naprawienie błędu? i bedziemy sie bawić o co zawsze apeluje!!?
Firefox78 - 2014-04-23, 11:58
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
To ja mam do Szanownych Panów Organizatorów teraz jedno kluczowe pytanie ... bo kupiłem to wszystko co napisał wiesiek, nie patrzac na jego ostatni post:

ktoś zapomni literki "a" w nicku,
nie poda grupy bądź czegoś tam jeszcze mało ważnego

walkowerów nie będzie? dacie szanse na naprawienie błędu? i bedziemy sie bawić o co zawsze apeluje!!?


Ja gdzie mogę to puszczam i chyba jeden z przykładów jest u mnie w lidze gdzie jeden z rywali namieszał z nazwą klanów, a inny "domagał się" za to walkowera dla jego klanu. Regulamin jest tak napisany, że według mnie była szansa na grę, więc to puściłem z tzw. duchem gry. Była kara w postaci kartki dla tego, który popełnił błąd, ale mecz odbył się normalnie. Na pewno nie będzie tak, że nagle zaczniemy puszczać to za co wcześniej karaliśmy. Żeby to zrobić najpierw trzeba zmienić regulamin i jeśli chcecie coś zmienić w tej gestii to przede wszystkim jeszcze raz apeluje o składanie propozycji zmiany regulaminu i na rzeczową dyskusję na ten temat w odpowiednim temacie. Regulamin nie jest dla organizatorów, a przede wszystkim dla graczy.

Pozdrawiam
firefox78

zajafkowo - 2014-04-23, 12:31
Temat postu:
Ja do Ciebie pretensji nie mam i to juz powtarzalem, to wytlumaczcie mi jedno...

13. Jeśli kapitan klanu, zastępca lub osoba upoważniona w podanym składzie na mecz umieści drużynę z błędnym nickiem, niekompletnym nickiem, lub brakiem nicku - (niezgodnym z podanym w temacie składy) to w tym meczu jest walkower 0-3 0-3, błędy w nazwie drużyny nie są karane.

karzemy ludzi za wystawienie teamu z blednym nickiem bez mozliwosci korekty, bo tak jest i basta. Ale preciez:
primo: mozna wejsc w sklady i masz caly dobrze wpisany nick
secundo: mozna go tez w odrebnym poscie poprawic

i znowu anologia ktorej czepiam sie z premedytacja ...
wiesiek napisal w swoim wywodzie ze cyt:

kluczową sprawą jest to, czy syfys i syfyscomeback jest jedną i tą samą osobą... ja akurat wątpliwości w tej kwestii dotąd żadnych nie miałem i nie mam również obecnie (choć osobiście człowieka nie znam). widziałem jego posty od wielu miesięcy, zresztą wszyscy inni zapewne też, więc skąd ten nagły rwetes? chce ktoś coś na tym ugrać?


i teraz odwrocmy sytuacje wystawiam sklad jako kapitan i podaje

Lightning Could Strike ( zajafkow) powinno byc zajafkowo
z automatu jest kartka i walkower

przeciez wiadomo ze ja to ja, bo w temacie ze skladami wpisany jestem prawidlowom ale kartke i walkower przyznajecie

Wrocmy do tematu syfysa - od pierwszego postu nie chodzilo mi o to czy syfys i syfyscomeback to ta sama osoba a o fakt ze gracz syfys bez znaczenia kim jest nie widnial w skladzie klanu Happy Drastic Clan, zacytowalem tez regulamin tego forum ze jedynym dobrym nickiem na tym forum jest nick z Mz-ta!! Syfys naprawil ten blad dopiero wczoraj i teraz ale zadnego nie mam ale wczesniej byly nieprawidlowosci bo byly.

Powiedzcie w ktorym miejscu mojego rozumowania jest blad

Widzisz, Ty, ja i wiele innych osób weszłoby w temat składy i sprawdziłoby jak się dany gracz nazywa gdyby było coś nie tak z nazwą, ale znalazłoby się wielu, dla których byłoby to ponad siły i powstałaby ogólna histeria, że on nie ma czasu na takie pierdoły itp. Teraz też wielu narzeka na wyzwania obustronne, ale na szczęście jest to garstka. Stąd ten zapis w regulaminie, bo jakby nie było to jest to jakieś tam utrudnienie dla gracza. Inna sprawa, że mogłyby być historie typu, że mały błąd w nazwie i mamy do wyboru dwóch graczy, skrajny, ale możliwy przypadek. Wystarczy, że będzie 2 graczy madej01 i madej00 i obaj mają taką samą nazwę drużyny, ktoś podaj login madej0 i co wtedy? Zwróć też uwagę, że takiego problemu nie ma z loginem osoby podającej skład, wyniki itp. Zwykłego gracza nie interesuje kto podał skład tylko jaki podał, bo chce wiedzieć z kim gra. Nie boli go błąd w nazwie loginu osoby podającej, ważne jest tylko żeby było wiadomo, że dana osoba jest upoważniona w danym klanie i tyle. Na dowód masz to, że syfy tyle sezon grał w ten sposób, a dopiero teraz wybuchła afera z jego udziałem. Gdyby to był problem w składzie to zapewne przy pierwszym podejściu byłaby kara, bo jeśli organizator by tego nie wychwycił to zrobiłby to przeciwnik.

Pozdrawiam
firefox78

sowacz - 2014-04-23, 12:55
Temat postu:
Jakoś tak mam luźne skojarzenie z tym jak czytam tą całą aferę:

https://www.youtube.com/watch?v=dlaf4NfYtJE
zajafkowo - 2014-04-23, 12:59
Temat postu:
Dziękuję tematu już nie drążę
adikol516 - 2014-05-09, 22:46
Temat postu:
Panowie co się dzieje, nie idzie wkleić postu do tematu z wynikami, składami.

Cytat:
Forbidden

You don't have permission to access /posting.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Takie coś wywala.
aimar79 - 2014-05-10, 09:36
Temat postu:
W związku z powyższym, ponieważ sytuacja nadal jest jakby niezrozumiała (FF, Chrome, 2 stanowiska z mojej strony), adikol 516 to samo, master789 to samo - proszę o decyzję organizatorów co mamy zrobić?

próbowałem wklejać bez nazwy drużyny master789, jako ewtl podejrzanych znaków - nie udało się Sad
próbowałem bez meczu Portugalczyka z "Kanadyjczykiem" - choć wynik byłby niekompletny - nie udało się Sad
bez "X" w słowie Extra - nie udało się Sad
tylko na zasadzie Nazwa Klanu - Nazwa Klanu 9:18, a wyniki cząstkowe login vs login X:X, X:X - nie udało się Sad
przepisywałem od nowa, nie wklejałem - nie udało się Sad

co takiego jest w nazwach naszych klanów/drużyn, że to nie chce przejść?

nie mogę nawet zacytować posta z parami na 10 kolejkę, bo ja dobierałem, może tak by się udało?

nie mogę również wkleić par na 11 kolejkę ani w odpowiednim temacie, ani nawet TU - traktując to jako prośbę do organizatorów.

mam kombinować ze skrinem / linkiem Very Happy
?
adikol516 - 2014-05-10, 09:44
Temat postu:
Obrazek z wynikiem i składem udało się wkleić. Cuda się dzieją Laughing
massior - 2014-05-10, 10:08
Temat postu:
Tak jak pisałem wcześniej, podeślij do mnie na KG i będzie ok Wink
aimar79 - 2014-05-10, 10:13
Temat postu:
massior napisał/a:
Tak jak pisałem wcześniej, podeślij do mnie na KG i będzie ok Wink


adikol wkleił jako obrazek w temacie wyników - wynik z wczoraj i pary na 11 kolejkę.

ja napisałem o sprawie xonoxowi na kg, od strony technicznej myślę coś "wisi"
massior - 2014-05-10, 10:26
Temat postu:
Ja również nie moge wkleić Rolling Eyes
Picu - 2014-05-31, 10:36
Temat postu:
Ekstraklasa
Runda 13 – 30.05.2014

Drastic Clan --- Happy Drastic Clan 19-10

Jahu zapomniał o ustawce, miał wygrać by stworzyć pozory walki na 100% czy sim wywinął numer? Laughing
pawel-w4 - 2014-05-31, 10:55
Temat postu:
Musiał chyba zapomnieć, dostanie kare finansową i zapomnimy o sprawie.

Jak masz głupio pierdolić to przejrzyj statystyki i sprawdź czy była ustawka. Zresztą w sumie to słyniesz raczej tylko z głupiego gadania, więc czego ja wymagam Smile
Picu - 2014-05-31, 11:22
Temat postu:
przeglądałem wyobraź sobie i statystyki i całe mecze w 3D, nawet porównałem taksy jakimi graliście od początku tego sezonu, składy również porównałem w tym meczu i w meczach od początku sezonu w LK, lidze i oficjalnych pucharach, zostanie lada chwila powołana komisja która zbada sprawę i przedstawi raport bo sprawa śmierdzi na odległość... jakby któryś z organizatorów nie związany bezpośrednio z tą sprawą (czytaj nie wywodzący się z klanu który zrobił wałek) chciał uczestniczyć w pracach komisji to zapraszamy, póki co jestem ja, aimar i zajafkowy, może dołączy deptak... także bezstronność jest gwarantowana Cool


a tak swoją drogą to nie oceniam osób których nie znam i pierdolę świadomie jak mnie najdzie ochota, jak nie ma nic w telewizji... także daruj sobie personalne wywody i nie mierz wszystkich swoją miarą... zapisz się do szkoły rodzenia to zaczniesz panować nad oddechem Laughing
pawel-w4 - 2014-05-31, 11:58
Temat postu:
Oceniam Twoje akcje, które są po prostu słabe a nie Ciebie personalnie, bo tego nie jestem w stanie zrobić.

W sumie racja, rób i pisz co chcesz, Kononowicz też miał swoje 5 minut.
Picu - 2014-05-31, 12:35
Temat postu:
dokładnie, także Twój czas tez kiedyś nadejdzie, tylko sweterek kup Very Happy
aimar79 - 2014-05-31, 12:49
Temat postu:
hmm... widzę że picu powołał mnie w skład jakiejś komisji?!?!? nie mam czasu, nic nie analizowałem, nie wiem w czym rzecz. tym razem wybaczcie.....
mmmm111 - 2014-05-31, 12:59
Temat postu:
Picu

Musisz miec naprawde smutne zycie skoro poswiecasz tyle czasu na analizowanie taktyk czy skladow druzyn w meczu w ogole nie zwiazanym z Twoim klanem. My wiemy ze mecz byl rozegrany jak najbardziej uczciwie, bo nie jestesmy jakimis no - life'ami (w przeciwienstwie do Ciebie), ktorych calym zyciem jest mz. Takze szczekaj sobie dalej, kazdy normalny czlowiek te bzdurne wywody bedzie mial w dupie.
Picu - 2014-05-31, 15:44
Temat postu:
hehehe kolego jaki ty musisz byś naiwny, że wierzysz w 100% to co ja pisze, jakby wszyscy byli tak sztywni jak Ty, to to forum ograniczałoby się do podawania składów i wyników, wrzuć na luz, tak jak piszesz każdy normalny człowiek te wywody ma w dupie a Ty w nie uwierzyłeś...

także oświadczam, że moje powyższe wywody są pisane z przymrużeniem oka (wyjaśnienie dla kolegi powyżej: dla jaj) i proszę nie traktować ich poważnie, komisja śledcza zostaje nie powstałą i nie powstanie,nie mam żadnych roszczeń ani wątpliwości że mecz, o którym mowa "był ustawiony", przepraszam bez urazy "członków" zainteresowanych klanów, którzy poczuli się urażeni Smile apeluje aby nie zlatywała się tutaj reszta członków i podnosiła raban, problemu nie było, nie ma i nie będzie!!! proszę o usunięcie postów związanych z tym wątkiem Cool
massior - 2014-05-31, 19:07
Temat postu:
Picu napisał/a:
proszę o usunięcie postów związanych z tym wątkiem Cool


Nie widzę takiej potrzeby.
zajafkowo - 2015-02-22, 18:34
Temat postu:
Picu napisał/a:
Wniosek został złożony przed regulaminowym terminem na przyjęcie wyzwań, więc przyjąć go nie można.
Wniosek nie przyjęty.

/kazdab 2015-02-22 10:37


chyba sobie jaja robisz ...
zajafkowo - 2015-02-22, 18:38
Temat postu:
Panowie nie robcie z Nas debili ...
8. Walkowery można zgłaszać do godz. 20:00 w czwartek poprzedzający daną kolejkę. Wniosek należy złożyć w temacie "Tabele, wyniki, pary i składy" właściwym dla ligi której on dotyczy. W przypadku spóźnionego zgłoszenia mecz traktowany jest jako nierozegrany (na zasadach opisanych w pkt. 9). Wnioski o walkower może składać kapitan, zastępca, osoba upoważniona lub sam zainteresowany.

Ktory punkt regulaminu pogwalcilismy?
Gdzie jest napsiane ze wniosku nie mozna zglosic wczesniej?
Ktory punkt regulaminu zlamal moj klanowicz ze dostal kartke?
Karzesz go za to ze wyslal wyzwania czekal do piatku zeby rywal je przyjal i za to ma zolta kartke dostac?
zajafkowo - 2015-02-22, 18:39
Temat postu:
W regulaminie nie ma czegoś takiego jak za szybki wniosek!!
zajafkowo - 2015-02-22, 18:43
Temat postu:
A teraz na spokojnie ktory punkt regulaminu pogwalcilismy?
zajafkowo - 2015-02-22, 18:46
Temat postu:
Prosilbym o przedyskutowanie sytuacji na forum Orgow i ustosunkowanie sie do zapytań
Picu - 2015-02-22, 19:21
Temat postu:
ej dobra Zajaf odpuszczamy, niedopilnowałem... nie ma co się kopać z koniem, regulamin jest jaki jest, walkower zgłosiłem wcześniej bo akurat miałem czas, później można zapomnieć, nie mieć czasu itd.... różnie to bywa, napisałem oczywiście że czekamy do końca dnia w czwartek, jakby rywal klepnął mecze to byśmy oczywiście grali... to, że jest czas na zaplanowanie meczy do 23:59 w środę wyklucza wcześniejsze zgłoszenie walkowera? @kazdab tak z ciekawości jaka jest różnica czy zgłosiłem walkower o 21:33 w środę czy o 9 rano w czwartek skoro Ty go rozpatrzyłeś w niedziele? mecze się nie odbyły, masz czas na rozpatrzenie do 21 w czwartek później można zajmowac terminy, rozpatrzyłes 3 dni po zgłoszeniu... nie chodzi tu o te 1,5 godziny ale o to, że mój klanowicz dostaje kartkę za free bo rywal nie klepnął meczy, sorry ale śmieszne to jest... Rolling Eyes
aimar79 - 2015-02-22, 19:26
Temat postu:
wnosze o anulowanie kartki lokiemu, mój klanowicz nie byłby w stanie zaakceptować meczy w zadny dzień tamtego tygodnia,o czym nie wiedziałem wystawiając go do składu.
loki nic tu nie zawinił
zajafkowo - 2015-02-22, 19:27
Temat postu:
Przepraszam ale nie odpuszczam, bo loki jest Bogu ducha winny i kartka sie nie nalezy. I w regulaminie nie jest to napsiane ze walkowery mozna zglaszac tylko przez 20 godzin.
zajafkowo - 2015-02-22, 19:27
Temat postu:
I to jest postawa godna nasladowania, brawo Aimar!!
wiesiek - 2015-02-22, 20:35
Temat postu:
i po co ten dym? nudzi Wam się?
wniosek o walkowera złożono przed czasem, czyli tak, jakby go nie złożono wcale.
decyzja kazdaba jest wzorowa.

zajafkowo - 2015-02-22, 20:45
Temat postu:
Zadalem proste pytania i prosze o odpowiedzi ..
wiesiek - 2015-02-22, 20:47
Temat postu:
o które pytanie chodzi?
Picu - 2015-02-22, 20:52
Temat postu:
wiesiu proste pytanie: w którym punkcie regulaminu jest napisane, ze nie moge zgłosic walkowera wcześniej niż po północy w środę?
zajafkowo - 2015-02-22, 20:53
Temat postu:
Na podstawie ktorego punktu regulaminu nie moge zglosic walkoweru wczesniej, jezeli mam informacje ze rywal nie zaakceptowal wyzwan i ten post nie ma mocy sprawczej jezeli rzeczywiscie to wina rywala i to on nie dopelnil formalnosci?
Gdzie w regulaminie jest napisane ze post sporządzony przed czasem nie może być brany pod uwagę?Jezeli pozniej rywal wyzwan nie przyjal a moj klanowicz ma/mial wolne terminy?
wiesiek - 2015-02-22, 20:54
Temat postu:
Picu napisał/a:
wiesiu proste pytanie: w którym punkcie regulaminu jest napisane, ze nie moge zgłosic walkowera wcześniej niż po północy w środę?

czas na zaplanowanie meczyków jest do 23:59 w środę (reg. LK pkt. III.5)
jeszcze jakieś pytania?
wiesiek - 2015-02-22, 20:55
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Na podstawie ktorego punktu regulaminu nie moge zglosic walkoweru wczesniej, jezeli mam informacje ze rywal nie zaakceptowal wyzwan i ten post nie ma mocy sprawczej jezeli rzeczywiscie to wina rywala i to on nie dopelnil formalnosci?
Gdzie w regulaminie jest napisane ze post sporządzony przed czasem nie może być brany pod uwagę?Jezeli pozniej rywal wyzwan nie przyjal a moj klanowicz ma/mial wolne terminy?

odpowiedziałem powyżej.
jeszcze jakieś pytania?
zajafkowo - 2015-02-22, 20:56
Temat postu:
Wieśku to nie dym to irytacja. Uważasz, ze zasłużył loki na kartkę? Zrobił wszystko, żeby mecze się odbyły. Masz na tacy napisane że rywal wyzwań przyjąć nie mógł od kapitana klanu rywali i jeszcze mało?
Picu - 2015-02-22, 21:05
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
czas na zaplanowanie meczyków jest do 23:59 w środę (reg. LK pkt. III.5)
jeszcze jakieś pytania?


no i co z tego... przecież jak ktoś zajął termin w sobotę to nie ma sensu chyba czekać do czwartku żeby to zgłosić więc ten punkt nie jest taki oczywisty i nie wyklucza możliwości wcześniejszego zgłoszenia walkowera, zresztą w lidze IVA mamy taką sytuację, zajęty termin i walkower przyznany juz dziś Rolling Eyes rozumiem jakby walkower był przyznany przed czasem, ale skoro walkower rozpatrywany jest w niedziele to sorry ale czas zgłoszenia nie ma zbyt dużego znaczenia... trochę zdrowego rozsądku Panowie organizatorzy, regulamin nie był, nie jest i pewnie nie będzie doskonały... ale pomyśleć czasami warto i pójść na ustępstwa w spornych sytuacjach Evil or Very Mad
wiesiek - 2015-02-22, 21:09
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Wieśku to nie dym to irytacja. Uważasz, ze zasłużył loki na kartkę? Zrobił wszystko, żeby mecze się odbyły. Masz na tacy napisane że rywal wyzwań przyjąć nie mógł od kapitana klanu rywali i jeszcze mało?

jako organizator LK nie wnikam w szczegóły życia prywatnego poszczególnych uczestników rozgrywek i ich dostępności. mnie interesują wyłącznie fakty wpływające na przebieg rozgrywek.
aimar79 - 2015-02-22, 21:12
Temat postu:
anulujcie lokiemu tą kartkę i będzie po sprawie.gdzie się ukrył "duch gry" - w tym sezonie ma wolne?

napisze po raz kolejny - wystswilem dani1927 nie wiedząc,że nie będzie w stanie acceptnąć. na równi z picem powzialem tę wiedzę w środę, zaczynając od 0:6, a lomotem 2:26 kończąc. na myśl mi nawet nie przyszło,że dziś będzie tu kolejny lomot
zajafkowo - 2015-02-22, 21:13
Temat postu:
A jak sie ustosunkujesz do postu pica? Nie uwazasz, ze argumenty dajemy sensowne?
Nie wnikasz w zycie prywatne ale Orga 5 dni na forum moze nie byc i w tym juz nic zlego nie widzisz?
zajafkowo - 2015-02-22, 21:17
Temat postu:
aimar79 napisał/a:
anulujcie lokiemu tą kartkę i będzie po sprawie.gdzie się ukrył "duch gry" - w tym sezonie ma wolne?


ma wolne niestety ...
zajafkowo - 2015-02-22, 21:21
Temat postu:
Mam prosbe przedyskutujcie sprawę na forum Orgów ...
wiesiek - 2015-02-22, 21:28
Temat postu:
Picu napisał/a:
wiesiek napisał/a:
czas na zaplanowanie meczyków jest do 23:59 w środę (reg. LK pkt. III.5)
jeszcze jakieś pytania?


no i co z tego... przecież jak ktoś zajął termin w sobotę to nie ma sensu chyba czekać do czwartku żeby to zgłosić więc ten punkt nie jest taki oczywisty i nie wyklucza możliwości wcześniejszego zgłoszenia walkowera, zresztą w lidze IVA mamy taką sytuację, zajęty termin i walkower przyznany juz dziś Rolling Eyes rozumiem jakby walkower był przyznany przed czasem, ale skoro walkower rozpatrywany jest w niedziele to sorry ale czas zgłoszenia nie ma zbyt dużego znaczenia... trochę zdrowego rozsądku Panowie organizatorzy, regulamin nie był, nie jest i pewnie nie będzie doskonały... ale pomyśleć czasami warto i pójść na ustępstwa w spornych sytuacjach Evil or Very Mad

o ile walkowery z powodu zajętego terminu przez rywala rozpatrujemy od ręki, o tyle wnioski o walkowera w powodu braku przyjęcia zaproszeń trafiają "do poczekalni", tj. nigdy od razu nie ma orzeczenia o winie/karze, gdyż - ze względu na ducha rywalizacji, o którego nieraz sami prosiliście - zostało to uwzględnione.
w istocie rzeczy nie wiem, czy przedwczesne zgłaszanie walkowera nie podlega pod paragraf o próbie wymuszenia walkowera Razz (żart)
w całym zamieszaniu akurat Ty picu tu zawiniłeś, więc nie wiem, skąd taka wielka asertywność w wyrażaniu jakichkolwiek wątpliwości?
klenczonu - 2015-02-22, 21:29
Temat postu:
Panowie nie ma się co złościć. Przeczytajcie na spokojnie proszę:

Regulamin LK napisał/a:
III Mecze Ligi Klanów
5. Zaplanowanie meczów jest obowiązkiem obustronnym. Mecze powinny być zaplanowane najpóźniej do środy, do godz. 23.59.

i dalej:
Cytat:
III Mecze Ligi Klanów
6. W przypadku nieprzyjęcia wyzwań przez przeciwnika w w/w terminie należy zgłosić wniosek o walkower. Pod pojęciem "walkower" rozumie się zweryfikowanie wyniku dwumeczu, który został nierozegrany na 3:0 3:0 (lub 3:0 w przypadku walkowera połowicznego) na korzyść strony wnioskującej oraz ukaranie przeciwnika żółtą kartką.


Z przytoczonego przeze mnie regulaminu jasno wynika, że wniosek o walkower można składać dopiero kiedy minie czas przewidziany na przyjmowanie wyzwań ( przyp. środa godz. 23.59). Ponieważ wniosek został złożony w środę o godz. 21.33 to wydaje mi się, że nikomu nie trzeba tłumaczyć, iż nastąpiło to o 2 godz. 26 min. za wcześnie. A co za tym idzie, wniosek nie mógł zostać rozpatrzony i był nieważny. Przeciwnik miał jeszcze sporo czasu na przyjęcie wyzwań.
Trzymajmy się regulaminu i czytajmy go ze zrozumieniem a jestem przekonany, że nie będzie więcej takich spornych sytuacji. Zresztą w przedmiotowej sprawie dyskutują sami "starzy wyjadacze" także moja wykładnia regulaminu chyba zupełnie nie jest potrzebna.

Pozdrawiam
/klenczonu/
Picu - 2015-02-22, 21:48
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
o ile walkowery z powodu zajętego terminu przez rywala rozpatrujemy od ręki, o tyle wnioski o walkowera w powodu braku przyjęcia zaproszeń trafiają "do poczekalni", tj. nigdy od razu nie ma orzeczenia o winie/karze, gdyż - ze względu na ducha rywalizacji, o którego nieraz sami prosiliście - zostało to uwzględnione.
w istocie rzeczy nie wiem, czy przedwczesne zgłaszanie walkowera nie podlega pod paragraf o próbie wymuszenia walkowera (żart)
w całym zamieszaniu akurat Ty picu tu zawiniłeś, więc nie wiem, skąd taka wielka asertywność w wyrażaniu jakichkolwiek wątpliwości?


o tyle o ile Very Happy walkowery przy zajętym terminie rozpatrujecie od ręki bo wiadomo, że już mecz nie zostanie ustalony skoro ktoś ma zajęty termin, ale skoro normalne wnioski czekają w poczekalni to jakie znaczenie ma te 1,5 godziny? przecież jeżeli mecz się odbył/jest zaklepany to i tak idzie wynik z boiska, a tak jak w naszym przypadku mecz się sie nie odbył to idą walkowery, i nie ma znaczenia czy przy rozpatrywaniu walkowera jest sobota czy niedziela, więc w czym problem z tym 1,5 godziny? chodzi mi tylko o to, i czemu nasz gracz dostaje kartkę, skoro wina nie leży po jego stronie... poproszę kartkę dla mnie w takim razie skoro ja zawiniłem, zresztą napisałem to już wcześniej i nie mam z tym problemu, przejmuje na siebie kartkę jako kapitan Klanu Cool
diego_12 - 2015-02-22, 21:56
Temat postu:
Picu nie rozumiem o co się tak pieklisz. Przecież regulamin jest zrozumiały, walkower nie ważny to mecz nie rozegrany. Mecze nie rozegrany to kartki dla obu graczy. Żadnego precedensu z powodu tego, że ty tak chcesz nie będzie. Złóż wniosek o zmianę regulaminu, ale to na pewno nie przejdzie.

Miałem taką samą sytuację w tamtym sezonie i jakoś i ja jako kapitan i mój zawodnik trochę się ..., ale regulamin jest taki więc co tu poradzisz.
wiesiek - 2015-02-22, 22:03
Temat postu:
no masz, picu... Razz gracz neutralny w całej kwestii wyraźnie napisał Ci dokładnie to, co sam dobrze wiesz... więc ponownie pytam się - po co to wszystko? nudzisz się w niedzielny wieczór? Wink
ps. jak chcecie zmian - to zgłaszajcie propozycje w dedykowanym temacie.
zajafkowo - 2015-02-22, 22:12
Temat postu:
Klenczonu ja to rozumiem ale czasami regulamin moze nie byc zyciowy i nie jest dostosowany pod kazda sytuacje. Uwazam ze w tej konkretnej loki niczym nie zawinil a zostaje ukarany. Jako klan zrobiliśmy wszystko zeby mecze sie odbyly. Wina lezala tylko i wylacznie po stronie rywala. Loki zglosil fakt kapitanowi a On w dobrej wierze zglosil walkower. Myslicie ze specjalnie go zglosil wczesniej zeby byly te klotnie i zwady? Otoz nie gdyz dzialal w dobrej wierze. I to jest przypadek ktory nigdy nie bedzie do konca uwzgledniony przez regulamin. My kapitanowie, gracze musimy byc na tip top. Musimy byc jak saperzy bo kazdy błąd spowoduje powazne sankcje.
A post sobie wisial i wisial, a Org zajal sie nim dopiero w niedzielę i w tym juz problemu nie ma. A jakby od razu byla informacja ze jest blad to bylby on naprawiony. Klenczonu i wybacz mi ale organozatorzy regulamin czesto interpretowali nawet wbrew jego zapisom i bardzo dobrze bo jak napisalem na wstepie sa rozne sytuacje ktorych przewidzieć nie mozna.
Picu - 2015-02-22, 22:22
Temat postu:
napisałem już wyżej, nawet najlepiej napisany regulamin nie zwalnia zarówno mnie jak i Was - organizatorów z konieczności myślenia, bo nie da się w regulaminie opisać wszystkich sytuacji, które na MZcie mają miejsce, nie ma sensu dalej tego ciągnąć, wiedzieliśmy, że wyzwania nie zostaną klepnięte bo gracz Postrzelonych nie zagląda od kilku tygodni do MZta, mecze się nie odbyły z jego winy, wiemy o tym wszyscy i potwierdza to kapitan PF, żaden regulamin nie opisze takiej sytuacji, ale pomyśleć można czasami i wykazać trochę dobrej woli, ale tak to już jest, że ludzie idą w niedziele do Kościoła, śpiewają najgłośniej siedząc w pierwszej ławce, a później siadają przed kompem za zapominają o wartościach, które kultywowali jeszcze chwile temu w Kościele, jak widać szatan jest wszędzie i nawet organizatorów LK sprowadza na złą drogę, Wieśku, Kazdabie nie idźcie tą drogą Laughing Laughing Laughing
Picu - 2015-02-22, 22:26
Temat postu:
dobra ostatnie pytanie: czy jako kapitan mogę przyjąć na siebie kartkę Lokiego? on nie jest niczemu winny w tej sytuacji...
wiesiek - 2015-02-22, 22:42
Temat postu:
Picu napisał/a:
napisałem już wyżej, nawet najlepiej napisany regulamin nie zwalnia zarówno mnie jak i Was - organizatorów z konieczności myślenia, bo nie da się w regulaminie opisać wszystkich sytuacji, które na MZcie mają miejsce, nie ma sensu dalej tego ciągnąć, wiedzieliśmy, że wyzwania nie zostaną klepnięte bo gracz Postrzelonych nie zagląda od kilku tygodni do MZta, mecze się nie odbyły z jego winy, wiemy o tym wszyscy i potwierdza to kapitan PF, żaden regulamin nie opisze takiej sytuacji, ale pomyśleć można czasami i wykazać trochę dobrej woli, ale tak to już jest, że ludzie idą w niedziele do Kościoła, śpiewają najgłośniej siedząc w pierwszej ławce, a później siadają przed kompem za zapominają o wartościach, które kultywowali jeszcze chwile temu w Kościele, jak widać szatan jest wszędzie i nawet organizatorów LK sprowadza na złą drogę, Wieśku, Kazdabie nie idźcie tą drogą Laughing Laughing Laughing

ja jestem ateistą, nie wierzę ani w Boga, ani szatana Razz regulamin LK jest dla mnie dekalogiem Razz
wiesiek - 2015-02-22, 22:43
Temat postu:
Picu napisał/a:
dobra ostatnie pytanie: czy jako kapitan mogę przyjąć na siebie kartkę Lokiego? on nie jest niczemu winny w tej sytuacji...

nie.
klenczonu - 2015-02-22, 22:48
Temat postu:
Jestem, krótko orgiem ale już zdążyłem się przekonać na własnej skórze, że należy trzymać się zasad zawartych w regulaminie. Pewne jego punkty u niektórych mogą budzić wątpliwości lub niezadowolenie, ale jak to wcześniej Wiesiek napisał, trzeba takie sprawy zgłaszać w odpowiednim temacie. Przecież po to został on stworzony i co jakiś czas widać, że coś się w tym temacie dzieje.
I już tak na koniec - bardzo szanuję i doceniam pracę kapitanów, zastępców i wiem, że czasem trzeba się nieźle narobić aby się to wszystko kulało. Mam tylko nadzieję, że takich wątpliwości i niejasności będzie jak najmniej i dalej będziemy się fajnie bawić. Amen Smile

Ps. Przepraszam za offtopa

/klenczonu/
zajafkowo - 2015-02-22, 22:48
Temat postu:
Wiesku obaj wiemy ze do konca tak nie jest...
wiesiek - 2015-02-22, 22:52
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Wiesku obaj wiemy ze do konca tak nie jest...

co masz na myśli?
zajafkowo - 2015-02-22, 22:57
Temat postu:
Dziękuję za poświęcony czas. Szkoda ze zaslaniacie sie regulaminem a nie podchodzicie do sprawy zyciowo. I o to mam żal ogromny. "Kwiatki" powstaną zawsze i fajnie jakby mozna je bylo rozwiazywac od razu. Poraz kolejny regulamin okazal sie wazniejszy niz dobra zabawa i solidne argumenty.
zajafkowo - 2015-02-22, 22:59
Temat postu:
O Regulamin i dekalog.
Zycze milej nocy i decyzje wasza przyjmuje bo nic mi niestety innego nie pozostaje.
Firefox78 - 2015-02-23, 11:45
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Dziękuję za poświęcony czas. Szkoda ze zaslaniacie sie regulaminem a nie podchodzicie do sprawy zyciowo. I o to mam żal ogromny. "Kwiatki" powstaną zawsze i fajnie jakby mozna je bylo rozwiazywac od razu. Poraz kolejny regulamin okazal sie wazniejszy niz dobra zabawa i solidne argumenty.


Zajafkowo, od początku gdy wprowadzono wyzwania obustronne nie można było w takich wypadkach pisać wniosków przed czasem i teraz nagle wynikła z tego afera, bo trafiło na takiego, a nie innego kapitana. Przerabiałem ten temat już wielokrotnie w 3 lidze, która prowadziłem i o dziwo do większości bardzo szybko argumenty trafiły i nie była potrzebna tak rozbudowana dyskusja. Jak można wnioskować o karanie kogoś, że czegoś nie zrobił skoro ma jeszcze czas na wykonanie powierzonego mu zadania? To tak jakby w pracy Twój kierownik wnioskował do dyrektora o naganę, że nie wykonałeś swojej pracy, a przecież zgodnie z ustaleniami masz na to jeszcze czas. Ciekawe co by o takim kierowniku dyrektor pomyślał? Teraz jak to wygląda od sprawy organizacyjnej:
- teoretycznie można podciągnąć to pod wymuszenie walkowera, skutek znamy,
- zakładając, że nie podciągamy takiego zachowania jak wyżej to zapobiegawczo każdy kapitan taki wniosek mógłby napisać zaraz po tym jakby dostał info od swojego gracza, że wyzwania wysłał rywalowi i w rezultacie może powstać jeden wielki bałagan, a w szczególności w niższych ligach gdzie tych grup jest sporo,
- traktujemy takie wnioski za nieważne, tak jak obecnie - co moim zdaniem jest najrozsądniejszym wyjściem.

Z czego najczęściej biorą się problemy, które wywołują tego typu dyskusje:
- błąd orga - każdemu błędy mogą się zdarzyć,
- błąd gracza, który żeby jakoś błąd naprawić lub żeby uniknąć kary szuka luk w regulaminie itp.,
- szukanie haka na rywali żeby móc z nimi wygrać poza boiskiem.

Wymieniłem najważniejsze i myślę, że tą sytuację da się podciągnąć pod jeden z tych punktów.
dresiu - 2015-02-23, 12:57
Temat postu:
Ja ze swojej strony tylko zasugeruję żeby takie rzeczy rozpatrywać szybciej.
Gdyby 19-tego w czwartek było info, że wniosek nie będzie rozpatrzony bo został źle złożony nie byłoby problemu. Problem jest taki, że jakąkolwiek decyzję organizator podjął już w momencie kiedy nie można było nic zrobić.
Czy jeżeli wniosek byłby złożony o 00:01, i bym sobie tejże nocy klepnął inne mecze żeby nie stracić formy to jakby był rozpatrzony wniosek? Rolling Eyes
zajafkowo - 2015-02-23, 13:27
Temat postu:
Firefox78 napisał/a:
Zajafkowo, od początku gdy wprowadzono wyzwania obustronne nie można było w takich wypadkach pisać wniosków przed czasem i teraz nagle wynikła z tego afera, bo trafiło na takiego, a nie innego kapitana. Przerabiałem ten temat już wielokrotnie w 3 lidze, która prowadziłem i o dziwo do większości bardzo szybko argumenty trafiły i nie była potrzebna tak rozbudowana dyskusja. Jak można wnioskować o karanie kogoś, że czegoś nie zrobił skoro ma jeszcze czas na wykonanie powierzonego mu zadania? To tak jakby w pracy Twój kierownik wnioskował do dyrektora o naganę, że nie wykonałeś swojej pracy, a przecież zgodnie z ustaleniami masz na to jeszcze czas. Ciekawe co by o takim kierowniku dyrektor pomyślał? Teraz jak to wygląda od sprawy organizacyjnej:
- teoretycznie można podciągnąć to pod wymuszenie walkowera, skutek znamy,
- zakładając, że nie podciągamy takiego zachowania jak wyżej to zapobiegawczo każdy kapitan taki wniosek mógłby napisać zaraz po tym jakby dostał info od swojego gracza, że wyzwania wysłał rywalowi i w rezultacie może powstać jeden wielki bałagan, a w szczególności w niższych ligach gdzie tych grup jest sporo,
- traktujemy takie wnioski za nieważne, tak jak obecnie - co moim zdaniem jest najrozsądniejszym wyjściem.

Z czego najczęściej biorą się problemy, które wywołują tego typu dyskusje:
- błąd orga - każdemu błędy mogą się zdarzyć,
- błąd gracza, który żeby jakoś błąd naprawić lub żeby uniknąć kary szuka luk w regulaminie itp.,
- szukanie haka na rywali żeby móc z nimi wygrać poza boiskiem.

Wymieniłem najważniejsze i myślę, że tą sytuację da się podciągnąć pod jeden z tych punktów.


przyjałem do wiadomości. Mam prosbe taka sama jak dresiu zeby szybciej reagowac na nasze posty i pomagac nam przy naszych bledach.
Firefox78 - 2015-02-23, 13:38
Temat postu:
dresiu napisał/a:
Ja ze swojej strony tylko zasugeruję żeby takie rzeczy rozpatrywać szybciej.
Gdyby 19-tego w czwartek było info, że wniosek nie będzie rozpatrzony bo został źle złożony nie byłoby problemu. Problem jest taki, że jakąkolwiek decyzję organizator podjął już w momencie kiedy nie można było nic zrobić.
Czy jeżeli wniosek byłby złożony o 00:01, i bym sobie tejże nocy klepnął inne mecze żeby nie stracić formy to jakby był rozpatrzony wniosek? Rolling Eyes


Niestety splot niekorzystnych wydarzeń tutaj miało miejsce Sad Organizator ekstraklasy ma pewne problemy i prawdopodobnie przez to mniej czasu. Ja też obecnie mam sytuację niewesołą, ale koledzy o tym wiedzą i mnie asekurują w razie potrzeby. Tutaj prawdopodobnie takiej informacji za brakło i wyszło jak wyszło.
zajafkowo - 2015-02-23, 14:03
Temat postu:
Cytat:
Niestety splot niekorzystnych wydarzeń tutaj miało miejsce Sad Organizator ekstraklasy ma pewne problemy i prawdopodobnie przez to mniej czasu. Ja też obecnie mam sytuację niewesołą, ale koledzy o tym wiedzą i mnie asekurują w razie potrzeby. Tutaj prawdopodobnie takiej informacji za brakło i wyszło jak wyszło.


I właśnie dlatego się wypowiadałem bo nasze życie i czas jest najważniejsze i do spraw należy podchodzić życiowo. Nie wymagam żeby Org przesiadywal na forum i tak poswiecam swoj wlasny czas na zapewnieni nam zabawy. Od samego poczatku chodzilo mi tylko o lokiego i kartke dla niego. Zresztą nieważne
kazdab - 2015-02-23, 16:52
Temat postu:
Powinienem i ja zabrać głos w tej jakże gorącej dyskusji.
Ja wiem, że takie decyzje nie są popularne ani też nie są lubiane przez nikogo, ale ja mam teraz pytanie. Gramy wg określonych zasad i reguł, czy gramy jak komu wygodnie?
Jeśli nie widzicie różnicy pomiędzy wnioskiem napisanym w środę a w czwartek? to nie jestem w stanie Wam tego wytłumaczyć a jaka jest różnica pomiędzy wnioskiem napisanym we wtorek albo nawet w poniedziałek a tym napisanym w środę?
Wyobraźcie sobie sytuację, że Wy podajecie składy w sobotę, przeciwnik dobiera pary w poniedziałek a we wtorek rano macie pięć wniosków o walkower bo pięć wyzwań zostało wysłanych ale jak najbardziej będą czekać do czwartku. O to chodzi? Jak byście wówczas zareagowali?
Do spraw należy podchodzić życiowo, jak piszecie, tak, teraz to jest sprawa życiowa dla Was, dla innych inna sprawa będzie życiową i tak dalej i tak dalej, aż w końcu regulamin będziemy mogli sobie wsadzić w buty i zaczniemy grać tak jak komu wygodniej. Może o to chodzi, że podjęliście takie larum, bo akurat ja totalnie nie rozumiem celu całego tego zamieszania.
Uważam, że podjąłem właściwą decyzję, zgodną z regulaminem i z duchem gry Ligi Klanów, sprawiedliwej gry, jednakowej dla każdego, bez wyjątków, wskażcie mi proszę, kiedy podjąłem decyzję niezgodną z regulaminem albo różną dla różnych klanów, nie można zgłaszać wniosków o walkower zanim nie upłynie termin na przyjęcie wyzwania, bo wniosek zgłasza się w przypadku nie przyjęcia wyzwań a nie profilaktycznie na wypadek nieprzyjęcia wyzwania.
Picu - 2015-02-23, 18:34
Temat postu:
oczywiście masz rację, różnicy większej nie ma poza tym, że w przypadku zgłoszenia wniosku w poniedziałek zostaje na zaplanowanie meczy 3 dni, a w tym przypadku zostało 2,5 godziny, co nie zmienia faktu, że w obu przypadkach został jeszcze czas na zaplanowanie meczy... tak naprawdę nie o to jest walka, ale o kartkę dla Naszego gracza w przypadku gdy wina w 80% leży po stronie jego rywala i w 20% po mojej stronie bo zgłosiłem za wcześnie walkower, to nas najbardziej boli... ale nie zamierzamy kłócić się w nieskończoność, możecie iść na nam na rękę ale nie musicie i tyle w temacie, regulamin nie jest życiowy ale punkt: 1 w Uwagach końcowych daje Wam taką furtkę w tej nie do końca opisanej w regulaminie sytuacje, wystarczy trochę dobrej woli Cool
wiesiek - 2015-02-23, 18:35
Temat postu:
dresiu napisał/a:
Ja ze swojej strony tylko zasugeruję żeby takie rzeczy rozpatrywać szybciej.
Gdyby 19-tego w czwartek było info, że wniosek nie będzie rozpatrzony bo został źle złożony nie byłoby problemu. Problem jest taki, że jakąkolwiek decyzję organizator podjął już w momencie kiedy nie można było nic zrobić.

tu masz trochę racji, dresiu, gdyby było info od massiora, który powinien się zająć wnioskiem, że jest on nieważny - może potoczyłoby się to inaczej. ale gdybać nie ma sensu. massior tymczasowo "zaginął"... co nie zwalnia kapitanów, zastępców i upoważnionych od znajomości regulaminu i przestrzegania jego zapisów, w tym terminów zgłaszania wałków.

dresiu napisał/a:
Czy jeżeli wniosek byłby złożony o 00:01, i bym sobie tejże nocy klepnął inne mecze żeby nie stracić formy to jakby był rozpatrzony wniosek? Rolling Eyes

otrzymałbyś zółtą kartkę. regulamin precyzuje to w pkt. III.8b i III.10.

ale wracając do meritum... jest jeszcze w regulaminie LK taki zapis:
regulamin napisał/a:
5. W każdym klanie musi zostać wybrany kapitan oraz zastępca, którzy muszą być członkami klanu. Istnieje możliwość upoważnienia innego managera (do podawania składów, zgłaszania walkowerów itp.) grającego w innym klanie, wymagane jest jednak wskazanie klanu i ligi LK, w której upoważniony gra. Funkcje kapitana, zastępcy i osoby upoważnionej wiążą się z odpowiedzialnością za nieprzestrzeganie regulaminu, w zakresie określonym przez niniejszy regulamin. W przypadku odsunięcia kapitana od rozgrywek, odpowiedzialność na nim spoczywająca spada na zastępcę.

pogrubiłem fragment, na podstawie którego - zgodnie z życzeniem wyrażanym tu wcześniej - moglibyśmy prawdopodobnie zamienić żółtą kartkę lokiego na żółtą kartkę dla picu. jeśli taka Wasza wola, to myślę, że możemy to jeszcze przedyskutować w gronie orgów. wiem, że moi koledzy mogą się na mnie nieco wkurzyć za pozostawienie tej furtki, ale co tam - dobro i satysfakcja narodu najważniejsze Very Happy
zajafkowo - 2015-02-23, 18:42
Temat postu:
ja zaczalem temat i wielokrotnie o to tylko wnioskowalem zeby lokiego kartka nie karać. Prosilbym o przedyskutowanie sprawy.
Firefox78 - 2015-02-23, 18:53
Temat postu:
Odnośnie przepisania kartki z gracza A na gracza B to jest śliska sprawa, ponieważ czasem może być to wykorzystywane przez graczy żeby uchronić danego gracza od pauzy w danym meczu. Jak ja to widzę? Są dwa wyjścia:
1. nie dopuszczamy takiej możliwości - najłatwiejsze podejście do sprawy, ale jak niektórzy napiszą trochę takie nieżyciowe Smile
2. każdą taką sytuację z osobna rozpatruje org lub grono orgów i jeśli nie ma wątpliwości, że gracz A nie zasłużył na kartkę, to przepisujemy ją na gracza B (kapitana/osobę upoważnioną).

W tym konkretnym wypadku gdyby to sprawy podejść według propozycji nr.2 to myślę, że spokojnie można tą kartkę przepisać na osobę upoważnioną, która zawaliła (sorki, ale nie chce mi się sprawdzić, kto dokładnie zawalił)
Picu - 2015-02-23, 19:25
Temat postu:
Firefox78 napisał/a:
W tym konkretnym wypadku gdyby to sprawy podejść według propozycji nr.2 to myślę, że spokojnie można tą kartkę przepisać na osobę upoważnioną, która zawaliła (sorki, ale nie chce mi się sprawdzić, kto dokładnie zawalił)


no to przecież ja zgłaszałem walkower i wnioskowałem 2 razy o dobrowolne poddanie się karze, wiesiek napisał, że nie ma takiej opcji... Rolling Eyes
wiesiek - 2015-02-23, 19:27
Temat postu:
Picu napisał/a:
Firefox78 napisał/a:
W tym konkretnym wypadku gdyby to sprawy podejść według propozycji nr.2 to myślę, że spokojnie można tą kartkę przepisać na osobę upoważnioną, która zawaliła (sorki, ale nie chce mi się sprawdzić, kto dokładnie zawalił)


no to przecież ja zgłaszałem walkower i wnioskowałem 2 razy o dobrowolne poddanie się karze, wiesiek napisał, że nie ma takiej opcji... Rolling Eyes

wiesiek nie jest cyborgiem, czasem też okazuje ludzkie uczucia Razz
kazdab - 2015-02-23, 19:38
Temat postu:
A widzę, że głosujemy jawnie Smile Nie ma sprawy.
Jeśli chodzi o przepisanie kartki, ja wstrzymuję się od głosu jako bezpośrednio zaangażowany.
Jak najbardziej dostosuję się do większości.

A widać powyżej: wiesiek i firefox ZA, ja się wstrzymuję, pozostaje klenczonu i massior, który jest nieobecny. Gdyby klenczonu był przeciw, to i tak nie zmieni już sytuacji.
Głosowanie ZA, wobec powyższego:

Wielkie Nieporozumienie (picu) żółta kartka
Nawsie (loki22) kartka anulowana
mmmm111 - 2015-02-23, 19:42
Temat postu:
mi tez sie kilka razy zdarzalo zglaszac wniosek wczesniej i moim zdaniem tez jest za malo czasu na zgloszenie walkowera w przypadku nieprzyjmowania wyzwan, no ale regulamin jest jaki jest
zastepca, lub sam zainteresowany moze rowniez prosby o walkowery skladac
zajafkowo - 2015-02-23, 19:51
Temat postu:
Naprawde respect, dziekujemy!!
wiesiek - 2015-02-23, 19:54
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Naprawde respect, dziekujemy!!

taaaaa, do następnej zawieruchy, która będzie dotyczyła PF lub Emigrantów Razz (żart Razz )
zajafkowo - 2015-02-23, 19:56
Temat postu:
Ja zabieram glos w sprawach wszystkich. Obojetnie jakie barwy reprezentuje Smile
wiesiek - 2015-02-23, 20:00
Temat postu:
zajafkowo napisał/a:
Ja zabieram glos w sprawach wszystkich. Obojetnie jakie barwy reprezentuje Smile

znaczy się - trybun Razz dobrze, że nie "Trybuna Ludu" Laughing
aimar79 - 2015-02-23, 20:13
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
zajafkowo napisał/a:
Naprawde respect, dziekujemy!!

taaaaa, do następnej zawieruchy, która będzie dotyczyła PF lub Emigrantów Razz (żart Razz )


wiesiek do dymisji Very Happy
głosujemy jawnie?
aimar79 - 2015-02-23, 20:17
Temat postu:
to wyżej oczywiście Razz

niemniej jednak "zawierucha" to tu zbyt duże słowo - 2krotnie pisałem wcześniej, że mój klanowicz nie byłby w stanie przyjąć meczu w żadnym terminie - ani w momencie zgłoszenia wniosku przed, jak i w czasie; wnioskując tylko o anulowanie kartki. wynik meczu w tym przypadku przecież się nie zmienił.

a że znowu trafiło na PF lub EMI? wiesiek, a kto by Ci inny dokuczał Razz

btw - massior w najlepsze licytuje 2 melonowe transfery jak widze dziś Laughing
Picu - 2015-02-23, 20:20
Temat postu:
wiesiek napisał/a:
Picu napisał/a:
Firefox78 napisał/a:
W tym konkretnym wypadku gdyby to sprawy podejść według propozycji nr.2 to myślę, że spokojnie można tą kartkę przepisać na osobę upoważnioną, która zawaliła (sorki, ale nie chce mi się sprawdzić, kto dokładnie zawalił)


no to przecież ja zgłaszałem walkower i wnioskowałem 2 razy o dobrowolne poddanie się karze, wiesiek napisał, że nie ma takiej opcji... Rolling Eyes

wiesiek nie jest cyborgiem, czasem też okazuje ludzkie uczucia Razz


wystarczy 500ml WD40 i nawet taki cyborg jak wiesiek mięknie Laughing dzięki za wyrozumiałość i zmianę decyzji zgodnie z życzeniem chłopstwa Cool
wiesiek - 2015-02-23, 20:28
Temat postu:
aimar79 napisał/a:
wiesiek napisał/a:
zajafkowo napisał/a:
Naprawde respect, dziekujemy!!

taaaaa, do następnej zawieruchy, która będzie dotyczyła PF lub Emigrantów Razz (żart Razz )


wiesiek do dymisji Very Happy
głosujemy jawnie?

już parę razy nawoływałeś do obalenia tyrana... albo do mojej self-abdykacji Razz póki co, nie wychodzi... ale próbuj dalej, nikt nie jest wieczny Razz
wiesiek - 2015-02-23, 20:32
Temat postu:
aimar79 napisał/a:
tbtw - massior w najlepsze licytuje 2 melonowe transfery jak widze dziś Laughing

nie wnikam w szczegóły życia innych orgów... albo się wywiązują w obowiązków, albo nie. być może trzeba będzie podjąć jakieś kroki "dyscyplinarne", ale to już nie jest kwestia to ustalania na forum publicznym.
diego_12 - 2015-02-23, 23:33
Temat postu:
Panowie no bez jaj, co to teraz każdą kartkę będzie można anulowac.

W związku z tą decyzją proszę o anulowanie kartki radziu21 z 14 kolejki poprzedniego sezonu (II liga) i przypisanie jej mojej skromnej osobie.
Ja także zgłosiłem za wcześnie zgłoszenie i niestety za późno zorientowałem się, że wniosek nie ważny.

Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby
Firefox78 - 2015-02-24, 08:43
Temat postu:
diego_12 napisał/a:
Panowie no bez jaj, co to teraz każdą kartkę będzie można anulowac.

W związku z tą decyzją proszę o anulowanie kartki radziu21 z 14 kolejki poprzedniego sezonu (II liga) i przypisanie jej mojej skromnej osobie.
Ja także zgłosiłem za wcześnie zgłoszenie i niestety za późno zorientowałem się, że wniosek nie ważny.

Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby


diego - daj spokój, bo to taka manifestacja z Twojej strony dla zasady. Co prawda regulamin się nie zmienił, ale zmieniła się jego interpretacja w pewnym szczególnym przypadku. Wcześniej była inna, obecnie jest inna. Jak dobrze wiesz prawo nie działa wstecz, a w szczególności gdy mamy do czynienia u nas z wcześniejszym sezonem i sytuacją, która nie ma wpływu na obecny stan rzeczy. Reasumując, będzie podobna sytuacja w przyszłości to wtedy będzie rozpatrzony taki wniosek. Pozdrawiam

firefox78
Picu - 2015-05-30, 11:05
Temat postu:
kiedy ruszamy z nowym sezonem? (nie mogę się nigdzie doszukać...) Cool
avwk - 2015-05-30, 11:14
Temat postu:
Picu napisał/a:
kiedy ruszamy z nowym sezonem? (nie mogę się nigdzie doszukać...) Cool


Runda 1 – 05.06.2015

/wiesiek
skąd ta informacja? nowy sezon startuje 12.06. teraz jest tygodniowa przerwa na ogarnięcie lig i składów

avwk - 2015-05-30, 12:32
Temat postu:
Było w terminarzu II ligi Runda 1 – 05.06.2015 stąd informacja Smile ale widzę już zmienione.

Bardzo dobrze że tydzień póżniej Smile

2.0 powered by phpBB modified by Przemo © 2003-2005 phpBB Group