marqs napisał/a: |
Sorki za spóźnienie. Mam nadzieję, że mecz dojdzie do skutku. |
apogeum napisał/a: |
Kolejka nr 1 (22.06.2010)
Siemianowice Śląskie II - Tczew 13:10 S™S&R LOTNIK MICHALKOWICE (kamillopl) -WK Pomorze (lukov) 2:4, 1:0 Given To Fly (ptasiek) - Blaugrana Tczew (kris_1982) 1:9, 0:5 ◄19A10►ChorzowskaKG (plasterek) -Ordynarne Gdańskie Świnie (scoot_gd) 3:1, 4:2 AC MUSTANG ZGODA (kris63)-FC. Tczew (apogeum) 3:2 ,3:3 |
czaja91 napisał/a: |
Kolejka nr 1 (22.06.2010)
Wrocław - Warszawa II 24-0 Inkopax Wrocław (kulapeta) - Soul Hunters (soul_reaver) 3:1 3:2 Rokita Brzeg Dolny (florens) - FC MaRtino (neapolit14) 4:1 7:1 Olbin Wroclaw (w_kemot) - Bad Company (drumatic) 5:3 6:3 Juventus Football Club (nivellen) - The Ragga Twins (tovde) 3:2 5:2 |
lipi napisał/a: |
Kolejka nr 2 (29.06.2010)
Łaziska Górne - Siemianowice Śląskie II 19:4 Fedaykins (muadeep)-◄19A10►ChorzowskaKG (plasterek)2:1,5:1 Zakrzewo SSA (detoks99)-AC MUSTANG ZGODA (kris63)2:1,5:1 Slaytanic Army (bozzz)-S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) 4:1,4:0 Ruch Chorzów (psychofann) -S™S&R LOTNIK MICHALKOWICE (kamillopl)2:5,2:2 |
Kod: |
m z r p m.pkt bil pkt
1. Łaziska Górne 2 2 0 0 38- 8 +30 6 2. Szczecin II 2 1 1 0 27-18 +9 4 3. Tychy 2 1 1 0 26-20 +6 4 4. Czechowice-Dziedzice 2 1 1 0 21-18 +3 4 5. Kalisz 2 1 0 1 28-19 +9 3 6. Poznań III 2 1 0 1 21-18 +3 3 7. Siemianowice Śląskie II 2 1 0 1 17-29 -12 3 8. Tczew 2 0 1 1 21-24 -3 1 9. Wejherowo 2 0 0 2 17-29 -12 0 10. Gliwice II 2 0 0 2 7-40 -33 0 |
BLANCOSI napisał/a: |
Kolejka nr 3 (06.07.2010)
Kalisz - Czechowice-Dziedzice 3:15 ®TEK® Ogóry Zdzisława (wadimir) - DT Czechowice-Dziedzice (dhalsim) x-x/x-x Mecze zostały rozegrane! O co chodzi? |
zajafkowo napisał/a: |
tpprosze o wyniki |
apogeum napisał/a: |
Kolejka nr 5 (20.07.2010)
Tczew - Gliwice II 15-9 Blaugrana Tczew (kris_1982)-Ozimek (mosiu13) 2-1 3-2 FC.Tczew (apogeum)-Nankatsu (puki) 4-1 3-2 WK Pomorze (lukov)-4FuN (qss13) 1-4 1-2 Rojiblanco (magik_13)-FC Star City (ndawid87) 2-1 3-5 kolejka 6 (27.07.2010) Wejherowo - Tczew -Blaugrana Tczew (kris_1982) -WK Pomorze (lukov) -Rojiblanco (magik_13) -FC. Tczew (apogeum) !!!!!zmiana!!!!! apogeum zamiast scoota jak wyżej!!!!! |
Cytat: |
I Liga Grupa A
Kolejka nr 6 (27.07.2010) Bełchatów - Warszawa II 12-12 (19-17) Brunatna Stolica (bibek1983) - Soul Hunters (soul_reaver) 2-4, 3-4 Banda Czarnych Owieczek (errorbco) - FC MaRtino (neapolit14) 0-4, 4-0 GKS GD™ Polonia Belchatow (bialywilk) - The Ragga Twins (tovde) 2-1, 4-0 Faworyci Tego Meczu (crevo) - BrooklynBoogie (b0dyc0unt) 1-2, 3-2 |
Ciern napisał/a: |
Kolejka nr 7 (03.08.2010)
Siemianowice Śląskie II - Gliwice II Ozimek (mosiu13) 4FuN (qss13) GKS Milenium (dawidzio) FC Star City (ndawid87) |
Ciern napisał/a: |
Kolejka nr 8 (10.08.2010)
Siemianowice Śląskie II - Gliwice II S™S&R LOTNIK MICHALKOWICE (kamillopl) - Ozimek (mosiu13) Kamillopl nie wyslal wyzwan - wnosze o vo |
julekk napisał/a: |
Kolejka nr 8 (10.08.2010)
Warszawa II - Częstochowa III 14 : 8 Soul Hunters (soul_reaver)- Shadows of Night (miszcz_stachu) 3:3 , 2:2 FC MaRtino (neapolit14)- Parish Valley Spox (norghe) 4:1 , 1:7 BrooklynBoogie (b0dyc0unt)- GD™Saint City Częstochowa (maczugaxs17) 1:0 , 3:7 The Ragga Twins (tovde)- GOL (mundek) 4:1 , 3:2 |
oiom napisał/a: |
Kolejka nr 1 (24.08.2010)
Częstochowa III - Siemianowice Śląskie II wwwwiosna club cz-wa (rycho) - 19A10ChorzowskaKG (plasterek) GD™Saint City Częstochowa (maczugaxs17) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) GOL (mundek) - S™S&R LOTNIK MICHALKOWICE (kamillopl) Parish Valley Spox (norghe) - Given To Fly (ptasiek) Siemki jeśli można was prosić zaakceptuje ten skład, bo przez pomyłkę wcześniej dobrałem do was skład graczy z Częstochowy II. Mam nadzieje że mecz dojdzie do skutku |
pawelkuba napisał/a: |
oiom napisał/a:
Kolejka nr 1 (24.08.2010) Częstochowa III - Siemianowice Śląskie II wwwwiosna club cz-wa (rycho) - 19A10ChorzowskaKG (plasterek) GD™Saint City Częstochowa (maczugaxs17) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) GOL (mundek) - S™S&R LOTNIK MICHALKOWICE (kamillopl) Parish Valley Spox (norghe) - Given To Fly (ptasiek) Siemki jeśli można was prosić zaakceptuje ten skład, bo przez pomyłkę wcześniej dobrałem do was skład graczy z Częstochowy II. Mam nadzieje że mecz dojdzie do skutku ok a moja prosba o zmiane GOL (mundek) - S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) - kapitan |
damcio napisał/a: |
Tychy 6-18 Łomża
Ekipa Damcia (damcio)- Al-Ahly Łomża (baginiak) 2:0, 5:2 Unia Bieruń Stary (skartabel)- Export Łomża (chrzanek27) 0:3, 0:3 PUKKS CHRZCICIEL TYCHY (bartigol)- KS Greenpi (greenpi) 1:5, 2:4 Pittsburgh Tychy FC (y_m_z)- AC Milan (acmilan_15) 2:3, 2:5 |
rafcio18 napisał/a: |
Kolejka nr 3 (06.07.2010)
Łomża I - Wrocław - Juventus Football Club (nivellen) - Rokita Brzeg Dolny (florens) - Inkopax Wrocław (kulapeta) - Olbin Wroclaw (w_kemot) |
csd13 napisał/a: | ||
Taki mecz to już był. Zmieńcie, proszę, w nazwie tematu z 'mistrzoska' na 'mistrzoWska' bo to strasznie w oczy kole, przynajmniej mnie. |
zajafkowo napisał/a: |
Tutaj tez wlasciwe pary to sa te!!
|
damcio napisał/a: |
Kolejka nr 2 (31.08.2010)
Tychy 12-6 Białystok III Ekipa Damcia (damcio)-Whitestoczek FC (grka) 0:4, 2:2 FC Koksy (koks_)-Jagiellonia Bialystok (przemek77) 4:4, 2:2 Unia Bieruń Stary (skartabel)-FC HAMBURG (pukki) 6:0, 8:0, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY (bartigol)-Kadyny SA (chris3103) 2:1, 1:1 |
apogeum napisał/a: |
Kolejka nr 3 (7.09.2010)
Bełchatów - Tczew 1:16 Concordia SSA (absit_omen) - Ordynarne Gdańskie Świnie (scoot_gd) 0:3, 0:3 v.o Banda Czarnych Owieczek (errorbco) - WK Pomorze (lukov) 1:6, 1:3 GKS GD™ Polonia Belchatow (bialywilk) - Blaugrana Tczew (kris_1982) nie rozegrane Brunatna Stolica (bibek1983) - FC Tczew (apogeum) 1:1, 1:3 |
bibek1983 napisał/a: | ||
nie zgadzam się Kolejka nr 3 (7.09.2010) Bełchatów - Tczew 7:16 Concordia SSA (absit_omen) - Ordynarne Gdańskie Świnie (scoot_gd) 0:3, 0:3 v.o Banda Czarnych Owieczek (errorbco) - WK Pomorze (lukov) 1:6, 1:3 GKS GD™ Polonia Belchatow (bialywilk) - Blaugrana Tczew (kris_1982) 3:0v.o, 3:0v.o Brunatna Stolica (bibek1983) - FC Tczew (apogeum) 1:1, 1:3 |
pniewiaki napisał/a: |
I Liga TM,Grupa Mistrzowska,Grupa C
Kolejka nr 3 - 07.09.2010 BIAŁYSTOK III - POZNAŃ III 6-18 Jagiellonia Bialystok (przemek77) - KKS LECH 2006 (pniewiaki) 3-4 1-4 Kadyny SA (chris3103) - WARTA PIATKOWO (ssudio) 0-3 2-3 Whitestoczek FC (grka) - Bomba Masakra Gratis (bedzio2) 5-2 2-3 FC HAMBURG (pukki) - FC Puszczykowo (dresiu) 0-8 0-7 z tych wyników to mi wychodzi wynik 3-21 dangus |
pawelkuba napisał/a: |
Kolejka nr 4 (14.09.2010)
Siemianowice Śląskie II - Warszawa II 13:10 S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) -Bad Company (drumatic) 4:4 1:2 AC MUSTANG ZGODA (kris63)- KS Pogodna (julekk) 3:2 2:5 ◄19A10►ChorzowskaKG (plasterek)-The Ragga Twins (tovde) 2:1 2:4 S™S&R LOTNIK MICHALKOWICE (kamillopl) -BrooklynBoogie (b0dyc0unt) 2:1 4:1 |
Greenpi napisał/a: |
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Łomża - Tczew 14:8 AC Milan (acmilan_15) - FC. Tczew (apogeum) 7:1, 5:1 Al-Ahly Łomża (baginiak) - Ordynarne Gdańskie Świnie (scoot_gd) 5:1, 2:2 Export Łomża (chrzanek27) - Rojiblanco (magik_13) 2:2, 5:1 KS Greenpi (greenpi) - Blaugrana Tczew (kris_1982) 0:2, 1:2 |
Radeo napisał/a: |
Kolejka 5
Wrocław - Wejherowo 14:8 Rokita Brzeg Dolny (florens) - Słupski Manchester United (simsonson) 3:0 wo, 3:0 wo RS Wikowyje (sirralf) - Dymarki Wejherowo (dymus) 2:2, 0:6 Inkopax Wrocław (kulapeta) - FC WU (raek1) 5:2, 2:3 Olbin Wroclaw (w_kemot) - CSK Przewloka (diun) 5:2, 3:3 |