Forum ManagerZone Polska

Gdynia - Archiwum - GDYNIA II - Ekstraklasa

BIALY30 - 2011-06-14, 19:23
Temat postu: Archiwum - GDYNIA II - Ekstraklasa
Skład na sezon

GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - kapitan
FC Gdynia (pietras79)
FC WU (raek1)
Bibus Menos Gdynia (koalka)
Weepers (kakudo)
BIALY30 - 2011-06-21, 22:18
Temat postu:
GR.B
1. kolejka (28.06.11r)

GDYNIA II - Łaziska Górne 9-15


FC WU (raek1) - Zakrzewo SSA (detoks99) 4-0 2-7
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Fedaykins (muadeep) 2-4 0-5
FC Gdynia (pietras79) - Ruch Chorzów (psychofann) 3-2 2-3
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Cieszymiętus Mściwobrody (xaos) 1-6 4-2

wysyłamy wyzwania!!!
raek1 - 2011-06-23, 06:26
Temat postu:
wyslane
powodzenia Gdynio
BIALY30 - 2011-06-28, 11:28
Temat postu:
panowiue wieczorem musimy powalczyć ,cieżko bedzie ale moze sie uda!
BIALY30 - 2011-06-28, 19:15
Temat postu:
GR.B
II kolejka (05-07-11):

Gdynia II - Białystok II 16-7


FC WU (raek1) - Widzew Łódź (seba_83) 4-2 3-2
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Bociany SA (rejbonaldinho) 4-2 1-2
Weepers (kakudo) - TolkoJaga (tolek1983) 1-4 5-5
FC Gdynia (pietras79) - Budapren Kleszczele (lokomotyf) 2-1 4-0
BIALY30 - 2011-07-05, 21:03
Temat postu:
GR B
III kolejka: 12.07.2011

Gdynia II - Poznań 18-6


FC WU (raek1) - KKS Legia Deptaka (deptak) 2-1 2-4
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Nieposkromione Lwy Poznań (romek99993) 2-3 3-0
Weepers (kakudo) - Luboński KS (rozol84) 4-2 4-2
FC Gdynia (pietras79) - Bomba Masakra Gratis (bedzio2) 7-3 3-2

jutro podam pary
BIALY30 - 2011-07-06, 19:06
Temat postu:
Jedziemy z nimi panowie mecze do wygrania
BIALY30 - 2011-07-12, 19:13
Temat postu:
Gr.B
IV kolejka (19-07-11)

Warszawa II - Gdynia II 15-9


Soul Hunters (soul_reaver) - FC Gdynia (pietras79) 3-1 3-2
PAIDAGOGOS (rosiu) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 1-4 7-0
Bad Company (drumatic) - Weepers (kakudo) 6-3 2-0
The Ragga Twins (tovde) - FC WU (raek1) 3-4 0-1

Zagramy tak samo jak z Poznaniem
BIALY30 - 2011-07-12, 19:32
Temat postu:
Brawo panowie ,ładna wygrana za tydzień kolejny mecz gramy w tym samym składzie.
Trzymamy wolne terminy!!!
BIALY30 - 2011-07-19, 12:20
Temat postu:
Gr.B
V kolejka (26-07-11)

Gdynia II - Warszawa 8-14


GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - FC DIABLO PŁOCK (nenah00) 2-6 1-4
FC Gdynia (pietras79) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 1-1 6-1
Bibus Menos Gdynia (koalka) - WPR Team Pruszków (piotrmaczynski) 0-8 1-5
FC WU (raek1) - Green Street Elite (czajas) 4-1 6-6


Sparing 26-07-11
Weepers (kakudo) - Olympique Gdynia (cristofff) 4-1 3-2

Jedziemy po 3 pkt.
BIALY30 - 2011-07-26, 19:28
Temat postu:
GR.B
VI kolejka (02-08-11)

Gdynia II - Gliwice 10-10


FC Gdynia (pietras79) - Trantitle (metaliczek) 3-3 0-4
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Sopoty SA (ciern) 3-1 3-3
Weepers (kakudo) - FC Star City (ndawid87) 2-2 4-0
FC WU (raek1) - Abandon All Hope (krawon) 3-3 1-4

Sparing.

Bibus Menos Gdynia (koalka) - Piast CISOWA (siarzewski) 4-0 6-1
BIALY30 - 2011-08-02, 15:25
Temat postu:
GR.B
VII kolejka (09-08-11)

Gdynia II - Łódź II 18-6


GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - SKiM(frobell) 1-4 1-2
FC WU (raek1) - Red Dragon(irish) 3-1 2-1
Weepers (kakudo) - Black Panther Krosniewice(czarek51) 2-1 3-0
FC Gdynia (pietras79) - Zblutowo(pigwa) 3-0 3-0 vo.


Wysyłamy wyzwania panowie i wygrana musi być!!!!
BIALY30 - 2011-08-09, 12:44
Temat postu:
ładnie panowie u mnie mała lipa nie dosyc ,ze grałem prawie cały mecz w 10 to jeszcze mi zawodnika wykosił i aż boje sie ile bedzie musiał mi pauzowac.
Pietras wygrał walkowerem bo gościu miał zajete terminy na dzien dzisiejszy.
BIALY30 - 2011-08-09, 19:32
Temat postu:
GR.B
VIII kolejka (16-08-11):

Wrocław - Gdynia II 13-10


Team Strzegom (iczy) - FC WU (raek1) 2-3 5-0
Turzyniec SA (beemone) - Weepers (kakudo) 4-3 1-3
Inkopax Wrocław (kulapeta) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 4-1 0-3
Rokita Brzeg Dolny (florens) - FC Gdynia (pietras79) 3-3 3-0

Przyjmujemy wyzwania , panowie cieżki przeciwnik ale są do pokonania!
kakudo - 2011-08-12, 00:20
Temat postu:
Nie otrzymałem wyzwań od beemone, mogę jeszcze poczekać na nie przez piątek, ale w sobotę rano wyjeżdzam, więc trzeba chyba wnieść o walkower.
Z powodu wyjazdu nie będę mógł zagrać w IX kolejce TM (23-08-2011).
edit: Wyzwania się pojawiły, więc je przyjąłem.
BIALY30 - 2011-08-16, 19:52
Temat postu:
GR.B
IX kolejka (23-08-11)

Gdańsk - Gdynia II 11 - 11


Greengos Pruszcz Gd. (ketlan) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 0-1 3-3
Dymarki Wejherowo (dymus) - FC WU (raek1) 1-3 1-1
Sardynki (player77) - FC Gdynia (pietras79) 1-2 2-0
Pikarnia (pacuh) - Weepers (kakudo) 3-0 3-0 vo.
BIALY30 - 2011-08-23, 20:14
Temat postu:
GR.B
X kolejka (30-08-11)

Tarnów - Gdynia II 11-11


FC ZARZECZE(loju76) - FC Gdynia (pietras79) 1-1 0-4
FC Tarnow Devils(lord-belial) - FC WU (raek1) 3-0 2-8
Gobiaty(worms_88) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 5-2 2-2
Tarnowskie Orliki(tarnowskie_orliki) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 3-4 7-1

Kakudo - wolne
kakudo - 2011-08-23, 20:30
Temat postu:
kakudo napisał/a:
Nie otrzymałem wyzwań od beemone, mogę jeszcze poczekać na nie przez piątek, ale w sobotę rano wyjeżdzam, więc trzeba chyba wnieść o walkower.
Z powodu wyjazdu nie będę mógł zagrać w IX kolejce TM (23-08-2011).edit: Wyzwania się pojawiły, więc je przyjąłem.

Szkoda, że mój post tutaj i na KG został przeoczony, kilka godzin temu wróciłem do domu, więc jestem już do dyspozycji.
BIALY30 - 2011-08-30, 19:28
Temat postu:
GR.B
XI kolejka (06-09-11)

Wodzisław Śląski - Gdynia II 6-18


Wicher Wilchwy (maik86) - FC Gdynia (pietras79) 0-1 2-3
FC Mateusz się spierdział (tomysz) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 2-3 2-3
MS Rybnik (maverick55) - FC WU (raek1) 6-2 3-2
Bebok Wodzislaw Slaski (remigiuszb) - Weepers (kakudo) 0-3 0-3 vo.

Koalka - wolne
BIALY30 - 2011-09-08, 19:48
Temat postu:
Grupa C miejsca 9-16
1 kolejka (13-09-11)

Gdynia II - Lublin 13-10


GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Tarpan Korchow (citko18) 1-6 3-1
Weepers (kakudo) - ᅵBPᅵ™ FC Bulwary United (diego_12) 2-1 2-1
FC Gdynia (pietras79) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 4-2 3-3
FC WU (raek1) - FUNGI (bobleccinum) 4-7 2-4
BIALY30 - 2011-09-13, 19:55
Temat postu:
Grupa C miejsca 9-16
2 kolejka (20-09-11)

Kraków II - Gdynia II 13-10


Tarnobrzeg (zizzi) - Weepers (kakudo) 0-5 0-3
AC GRASSLAND (bubol) - FC Gdynia (pietras79) 2-2 3-2
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30)3-0 0-1
सिम्युलेटर बकवास है (master789) - FC WU (raek1) 3-0 3-0
BIALY30 - 2011-09-20, 21:46
Temat postu:
Grupa C miejsca 9-16
3 kolejka (27-09-11)

Szczecin - Gdynia II 16-7


Sharks Szczecin C.F. (andydvorak) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 3-5 8-0
Blanka (bosmann) - FC Gdynia (pietras79) 2-1 3-2
Nankatsu Szczecin (miniokini) - FC WU (raek1) 6-1 4-6
Gryf Szczecin (debe) - Weepers (kakudo) 3-3 5-4

Przyjmujemy wyzwania panowie!!!
BIALY30 - 2011-09-27, 21:59
Temat postu:
Grupa C miejsca 9-16
4 kolejka (04-10-11)

Gdynia II - Łódź 10-13


FC Gdynia (pietras79) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 2-1 2-0
FC WU (raek1) - FC Maly team 06 (maly74) 6-0 3-4
Weepers (kakudo) - Nankatsu Łódź (przemol10) 3-4 1-1
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - FC Miszcze Świata (pawel21) 1-3 2-4

Panowie wysyłamy wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-03-14, 13:07
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 1 (20-03-2012)

Gdynia II - Poznań IV 10-13


FC Chylonka (mudcio) - KKS DĘBIEC POZNAŃ (jarkos1972) 2-0 1-2
Szalone Frecie (ptysia26) - FC Marjas (marjas7112) 1-3 1-1
Teremyski SA (piotrek_big) - camou team (camou) 1-2 1-4
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Huragan Pobiedziska (radeon101292) 2-0 2-1

Sparing
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 0-1 3-1

Wysyłamy wyzwania!
BIALY30 - 2012-03-20, 19:36
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 2 (27-03-2012)

Gdynia II - Białystok III 7-10


FC Chylonka (mudcio) - TolkoJaga (tolek1983) 2-0 2-1
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Grodzisko (lesiob) 0-2 0-4
Szalone Frecie (ptysia26) - Stawiszcze (lepek1) x-x x-x
Teremyski SA (piotrek_big) - Lubojna SSA (jaceksloma90) 1-2 1-1
BIALY30 - 2012-03-27, 20:33
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 3 (03-04-2012)

Lublin II - Gdynia II 12-12


Gosharp f.c. (gosharpwp) - Teremyski SA (piotrek_big) 4-1 3-1
Red Devils Lublin (carrick91) - FC Chylonka (mudcio) 0-3 0-3
19A10 FC Karpaty Lwów (brratiszka) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 0-1 0-3
Barkowo SA (slawek575) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 3-0 3-0 vo.
BIALY30 - 2012-04-03, 19:50
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 4 (10-04-2012)

Gdynia II - ŁaziskaGórne IV


GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 1:2, 1:2
FC Chylonka (mudcio) - Ministranci św.Stanisława (zory) 1:1, 0:0
Teremyski SA (piotrek_big) - Dangerous Łaziska (gahan4) 0:1, 1:1
Bibus Menos Gdynia (koalka) - FC Old Glass (pila3) 1:1, 1:2

spar
syCKam Gdynia (syckam) - Szalone Frecie (ptysia26) 3-1 3-0
BIALY30 - 2012-04-10, 19:34
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 5 (17-04-2012)

Częstochowa III - Gdynia II 6-18


FC Bankowa(duchu)- Teremyski SA (piotrek_big) 0-2 0-2
RKS Raków Częstochowa(golmen09)- Bibus Menos Gdynia (koalka) 0-7 1-2
Fc Dejta Spokój Ręce Lecą(marinka)- FC Chylonka (mudcio) 0-8 0-5
WKS ŚMIGŁY WILNO(evilzop)- GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 3-0 3-0 vo.

Spar
RC Widzar Gdynia (widzar) - Szalone Frecie (ptysia26) 4-0 6-0
BIALY30 - 2012-04-17, 20:43
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 6 (24-04-2012)

Gdynia II - Gdańsk II 8:14


GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - SEBACINO TCZEW (sebacino) 2:2 0:3
FC Chylonka (mudcio) - Ciumicze SSA (shadoww) 3:0 4:0
Bibus Menos Gdynia (koalka) - LECHIA GDANSK-BRZOZOWA (krzyzak_77) 2:3 0:3
Teremyski SA (piotrek_big) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 0:0 1:2

Wysyłamy wyzwania panowie, mecz prestiżowy DERBY

Szalone Frecie (ptysia26) - wolne
dymus - 2012-04-19, 10:51
Temat postu:
Sorry Panowie ze dopiero dzis podaje sklad ale coz, czasem tak bywa.

Kolejka nr 6 (24-04-2012)
Gdynia II - Gdańsk II

SEBACINO TCZEW (sebacino)
Ciumicze SSA (shadoww)
LECHIA GDANSK-BRZOZOWA (krzyzak_77)
PREZYDENT GDANSK (tclinton)

Mecz prestizowy wiec mam nadzieje, ze jednak uda sie rozegrac w pelni. Jeszcze raz sorki i powodzenia!
BIALY30 - 2012-04-24, 21:56
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 7 (01-05-2012)

Kielce II - Gdynia II 9-12


Brygada RR (rafal_r) - FC Chylonka (mudcio) 0-2 2-3
Heineken KS (marcin31) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 0-0 1-1
Czarnovia Kielce (pablockpl) - Teremyski SA (piotrek_big) 3-0 3-4
Korona Kielce (zonek) - Szalone Frecie (ptysia26) 1-1 3-2

Sparing wew.
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 2-4 2-2

Przyjmujemy wyzwania!!!

dymus - 2012-04-25, 01:09
Temat postu:
Jeszcze raz wielkie dzieki ze rozegralismy derby w pelnym wymiarze mimo mojego spoznialstwa. Powodzenia!
BIALY30 - 2012-05-01, 21:54
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 8 (08-05-2012)

Gdynia II - Toruń i Bydgoszcz III 16-7


Bibus Menos Gdynia (koalka) - ®TEK® Sroczyn (deleden) 1-0 1-2
Teremyski SA (piotrek_big) - KS Kopernik Toruń (jamal-lord) 1-0 1-1
FC Chylonka (mudcio) - Victoria Toruń (jacapl) 5-2 3-0
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - MSD 01 (sadgr_kulip) 1-3 2-0

Spar
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Szalone Frecie (ptysia26)

Wysyłamy wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-05-08, 20:13
Temat postu:
II liga Grupa A
Kolejka nr 9 (15-05-2012)

Bełchatów - Gdynia II 5-17


AA Bełchatów(qwetyuiop65) - Teremyski SA (piotrek_big) 1-2 1-1
MKS Bełchatów(wladeczek) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1-2 1-2
Belchatow UNITED(awaszki) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 1-1 4-3
PROVOCATIVE Bełchatów(kwachu1985) - FC Chylonka (mudcio) 0-1 2-3


Szalone Frecie (ptysia26) -wolne

Przyjmujemy panowie wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-05-16, 18:12
Temat postu:
Liga II Grupa C - mistrzowska
Kolejka nr 1 (22-05-2012) - tryb szybki

Gdynia II - Katowice III 17-5


Teremyski SA (piotrek_big) - Koguty Katowice (woseba) 1:2, 2-2
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) 4:0, 2-1
FC Chylonka (mudcio) - KS Dabrówka Mala (bartmaster) 5:1, 5-2
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 3:2, 2-2


Wysyłamy jak najszybciej wyzwania!!!

BIALY30 - 2012-05-22, 19:52
Temat postu:
Liga II Grupa C - mistrzowska
Kolejka nr 2 (29-05-2012)

Łaziska Górne V - Gdynia II 6-9


FC SIKORKI (najmar) - FC Chylonka (mudcio) x-x x-x
Mikołów City (stmikolaj) - Teremyski SA (piotrek_big) 3-5 0-0
Sixdroi (lapatrenera) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 1-0 1-1
KS KRUK (avwk) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 2-2 3-4

Przyjmujemy wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-05-31, 18:38
Temat postu:
Liga II Grupa C - mistrzowska
Kolejka nr 3 (05-06-2012)

Gdynia II - Kielce 10-13


GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Szalone Konie (papislukasz) 1-3 1-2
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Rybina SA (cholee) 0-5 5-2
Teremyski SA (piotrek_big) - Orleta Kielce II (tomasz) 2-1 0-4
FC Chylonka (mudcio) - Unthinkable (unthinkable) 4-1 2-2

Wysyłamy wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-06-04, 19:56
Temat postu:
II liga Gr.C
Kolejka nr 4 (12-06-2012)

Wrocław III - Gdynia II 6-18


Banda Ramzesa (sebas281) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 1-3 0-7
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Teremyski SA (piotrek_big) 0-3 0-3 vo.
Yeah!Bunny TEAM (ciejas) - FC Chylonka (mudcio) 6-0 2-0
WĘŻE vv KAPUŚCIE (del_stix) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1-2 1-3
BIALY30 - 2012-06-12, 19:32
Temat postu:
II liga Gr.C
Kolejka nr 5 (19-06-2012)

Przemyśl - Gdynia II 9-15


Junior Team (czuwaj) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 1-0 2-1
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0-2 0-3
Polonia Przemyśl (babello) - FC Chylonka (mudcio) 3-2 0-1
SKRA Przemysl (kuba335) - Teremyski SA (piotrek_big) 0-2 0-2

PRZYJMUJEMY WYZWANIA !!!
BIALY30 - 2012-06-21, 14:04
Temat postu:
Panowie dzieki za gre w tym sezonie wywalczyliście Awans do I LIGI

Chiałbym abyście dali mi info odnośnie Waszych planów co do drużyn czy macie zamiar jakieś wyprzedaże robic abym mógł powoli myślec o nowym sezonie oraz ustali ostateczny skład.
Spróbuje ustalic na następny wtorek jakis sparing z innym miastem ale na zbliżający sie wtorek ustalam pary na sparingi wew. 26.06.2012

Bibus Menos Gdynia (koalka) - FC Chylonka (mudcio)
Teremyski SA (piotrek_big) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663)
BIALY30 - 2012-07-10, 20:44
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka nr 1 (17-07-2012)

Gliwice - Gdynia II


Nankatsu (puki) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 2-4 3-4
FC Star City (ndawid87) - Teremyski SA (piotrek_big) 1-2 2-1
Sopoty SA (ciern) - FC Chylonka (mudcio) 3-1 2-2
Orzeł Stanica (parias) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 0-3 0-3 vo.

Bibus Menos Gdynia (koalka) - wolne (urlop do 16.07)
BIALY30 - 2012-07-17, 19:35
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka 2 - 24.07.2012

Gdynia II - Radomsko 7-16


Teremyski SA (piotrek_big) - Bunyodkor Taszkent (zimeczek) 2-3 1-2
FC Chylonka (mudcio) - Chrzelice SA (muzin) 5-2 0-2
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Fc Radomsko (blueeyes22) 1-3 3-1
Bibus Menos Gdynia (koalka) - S™S&R GRAD GOLI Radomsko (piskorki) 4-4 0-2

Sparing
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Wesola ferajna (lismen) 0-5 1-6

Wysyłamy zapy
BIALY30 - 2012-07-22, 17:48
Temat postu:
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - wolne w 3 kolejce
BIALY30 - 2012-07-24, 21:03
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka 3 - 31.07.2012

Katowice II - Gdynia II 3 - 15


TAJFUN Giszowiec (peps77) - FC Chylonka (mudcio) 0-3 1-3
Dzikie Bąki (mezs7) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0-1 3-0
Anioły i Demony (btm) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) x-x x-x
Koguty Katowice (woseba) - Teremyski SA (piotrek_big) 0-3 0-3 vo.

Przyjmujemy wyzwania!
BIALY30 - 2012-07-31, 20:02
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka nr 4 (07-08-2012)

Gdynia II - Siemianowice Śląskie 14-8


Andromeda Gdynia (pitaandrut) - PIVKOSII (pivko77) 0-0 4-0
Teremyski SA (piotrek_big) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 4-3 2-2
FC Chylonka (mudcio) - FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) 1-2 1-4
Bibus Menos Gdynia (koalka) - S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) 5-0 3-0

Sparing wew.
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Wesola ferajna (lismen) nie rozegrane

Wysyłamy wyzwania!
BIALY30 - 2012-08-07, 18:44
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka 5 - 14.08.2012

Kraków III - Gdynia II 4-19


Utah Jazz (mookie) - Teremyski SA (piotrek_big) 1-4 0-4
SwierszczyPakaZgroduKraka (michalsg) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1-3 0-1
KRK BULLS (fredek-krk) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 2-1 1-2
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - FC Chylonka (mudcio) 1-1 3-5


Przyjmujemy wyzwania!!!

BIALY30 - 2012-08-14, 19:42
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka 6 - 21.08.2012

Gdynia II - Poznań III 8-14


Bibus Menos Gdynia (koalka) - Poznań Predators FC (mjcoral) 1-2 1-3
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Max (marwie) 4-4 1-0
FC Chylonka (mudcio) - Orkan Ryczywół (bambus10) 0-3 0-3 vo.
Teremyski SA (piotrek_big) - Lech Max (maxmarcinw) 3-0 2-2

Panowie sory ale zapomniało mi sie o TM
Wysyłamy jak najszybciej zapy
BIALY30 - 2012-08-21, 19:28
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka 7 - 28.08.2012

Gdańsk II - Gdynia II 19-4


PREZYDENT GDANSK (tclinton) - FC Chylonka (mudcio) 3-0 4-1
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Teremyski SA (piotrek_big) 2-2 0-4
SEBACINO TCZEW (sebacino) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 3-0 3-0 vo.
Bks Lechia (robson_35) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 2-0 3-0

pitaandrut -urlop 20-30
BIALY30 - 2012-08-28, 19:41
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka 8 - 04.09.2012

Bełchatów - Gdynia II 9-15


Belchatow UNITED(awaszki) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 0-1 2-1
MKS Bełchatów(wladeczek) - FC Chylonka (mudcio) 1-2 1-4
AA Bełchatów(qwetyuiop65) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 3-0 3-0
PROVOCATIVE Bełchatów(kwachu1985) - Teremyski SA (piotrek_big) 0-3 0-3 vo.

W ostatnim meczu zaznaczony walkower na korzysc gracza piotrekbig , post złozony ale nie wiem jak sie ustosunkuje org. do zażalenia gracza Bełchatowa.
Jezeli walkower zostanie przyznany wynik 9-9
BIALY30 - 2012-09-04, 20:12
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka 9 - 11.09.2012

Gdynia II - Lublin 6-18


Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Queens of Lublin (natka90) 3-1 1-2
Bibus Menos Gdynia (koalka) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 1-2 0-5
Teremyski SA (piotrek_big) - Wieśniaki (ratfixx) 1-3 0-5
FC Chylonka (mudcio) - Motor Lublin (kaziu) 0-1 5-1

wysyłamy wyzwania !!!
BIALY30 - 2012-09-13, 09:54
Temat postu:
Grupa D
Kolejka 1 - 18.09.2012 - TRYB SZYBKI

Gdynia II - Wrocław II 6-18


Bibus Menos Gdynia (koalka) - K.P. Brzeg Dolny (mancarek) 0-3 1-3
FC Chylonka (mudcio) - WĘŻE vv KAPUŚCIE (del_stix) 3-1 2-3
Teremyski SA (piotrek_big) - Banda Ramzesa (sebas281) 5-3 1-3
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 1-2 2-3
BIALY30 - 2012-09-18, 19:50
Temat postu:
Grupa D
Kolejka 2 - 25.09.2012

Kraków IV - Gdynia II 3-21


Bahlsen Skawina (jozzy22) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0-1 2-3
FC Inter Kraków (maestro84) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 1-4 0-3
Błękit Żołynia (shaggy83) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 3-6 2-1
Mafia Koniaka (k0niak) - Teremyski SA (piotrek_big) 0-2 1-3

FC Chylonka (mudcio) - urlop do 30.09
BIALY30 - 2012-09-25, 12:19
Temat postu:
Grupa D
Kolejka nr 3 (02-10-2012)

Gdynia II - Łódź II 5-17


GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Zblutowo (pigwa) 2-2 1-3
Teremyski SA (piotrek_big) - 19A10 Widzew Lodz (piotrus1910) 2-0 1-2
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Buchacze Football Club (colo986) 0-1 1-2
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Brunsberga SSA (wazon1910) 2-2 0-3

Wysyłamy zapy!

Sparing wew.
FC Chylonka (mudcio) - Wesola ferajna (lismen) 1-3 2-2
BIALY30 - 2012-10-02, 19:31
Temat postu:
Grupa D
Kolejka nr 4 (09-10-2012)

Gdynia II - Poznań IV 21-3


FC Chylonka (mudcio) - KS Tecza (ks_tecza) 10-1 11-1
Bibus Menos Gdynia (koalka) - camou team (camou) 2-1 1-0
Teremyski SA (piotrek_big) - FC Marjas (marjas7112) 3-0 1-0
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Luboński KS (rozol84) 2-3 2-1

Andromeda Gdynia (pitaandrut) - wyprzedaż składu
BIALY30 - 2012-10-09, 20:11
Temat postu:
Grupa D
Kolejka 5 - 16.10.2012

Przemyśl - Gdynia II 7-10


Polonia Przemyśl (babello) - Teremyski SA (piotrek_big) 1-2 7-1
Junior Team (czuwaj) - FC Chylonka (mudcio) nie rozegrany
Granica Stubno (bonifacy767) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 0-2 2-2
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1-2 2-1

Przyjmować zapy !!!
BIALY30 - 2012-10-17, 09:35
Temat postu:
Zakończył sie sezon w TM
w przyszły wtorek rozegramy mecze towarzyskie

Spary wew. 23.10.2012

Kiler Whales Gdynia (iwa) - Teremyski SA (piotrek_big)
FC Chylonka (mudcio) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663)
Bibus Menos Gdynia (koalka) - FC Gdynia (pietras79)

Prosiłbym o rozegranie meczy I składem
BIALY30 - 2012-11-17, 09:33
Temat postu:
I Liga Grupa A
Kolejka nr 1 (20-11-2012) - tryb szybki

Ełk - Gdynia II


- GDYNIA SOCCER CLUB (negro663)
- Kiler Whales Gdynia (iwa)
- Teremyski SA (piotrek_big)
- FC Chylonka (mudcio)
BIALY30 - 2012-11-20, 21:56
Temat postu:
I Liga, Grupa A
Kolejka 2 - 27.11.2012

Gdynia II - Siedlce 12-12


Teremyski SA (piotrek_big) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 0-2 2-0
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Chudobczyce (sawqo) 0-3 0-3 vo.
FC Chylonka (mudcio) - POGOŃ SIEDLCE (xerses) 5-3 3-1
Kiler Whales Gdynia (iwa) - SVT Siedlce (bialybosik) 3-0 1-3

Sparing wew.
Bibus Menos Gdynia (koalka) - syCKam Gdynia (syckam) 0-5 0-5

Wysyłamy wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-11-27, 19:37
Temat postu:
I Liga, Grupa A
Kolejka 3 - 04.12.2012

Poznań III - Gdynia II 8-14


Poznań Predators FC (mjcoral) - Teremyski SA (piotrek_big) 1-3 0-3
Max (marwie) - Kiler Whales Gdynia (iwa) 2-1 4-0
Luboński KS (rozol84) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1-1 0-0
FC Wypyszek (pawel-w4) - FC Chylonka (mudcio) 2-3 3-4

Sparing wew.
RC Widzar Gdynia (widzar) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 7-0 6-1

Przyjmujemy wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-12-04, 19:36
Temat postu:
I Liga, Grupa A
Kolejka 4 - 11.12.2012

Łaziska Górne IV - Gdynia II 9-15


FC Manchester United (wolf1) - Teremyski SA (piotrek_big) 0-9 1-2
Dangerous Łaziska (gahan4) - FC Chylonka (mudcio) 1-3 1-4
Kruppinnen (piter_bobby) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 2-0 1-0
The Irons Chorzów (theirons) - Kiler Whales Gdynia (iwa) 2-0 1-4

Sparing wew.
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - syCKam Gdynia (syckam) 0-6 0-5

Przyjmujemy wyzwania
BIALY30 - 2012-12-11, 19:52
Temat postu:
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 5 (18-12-2012)

Gdynia II - Bełchatów II 13-10


FC Chylonka (mudcio) - Bełchatowianie 1977 (bialywilk) 0-3 0-3 vo.
Teremyski SA (piotrek_big) - GKS BROWAR (bro18) 8-0 6-1
Kiler Whales Gdynia (iwa) - KS KiKs Bełchatów(akiko85) 3-1 2-1
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 1-4 3-3

Sparing wew.
Bibus Menos Gdynia (koalka) - FC Gdynia (pietras79) 1-1 2-1

Wysyłamy zapy!!!

BIALY30 - 2012-12-18, 20:16
Temat postu:
I Liga, Grupa A
Kolejka 6 - 25.12.2012

Katowice III - Gdynia II 5-17


AS Mentor Fermenton (obzirtyszem) - Teremyski SA (piotrek_big) 1-3 2-5
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - Kiler Whales Gdynia (iwa) 2-3 3-1
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1-1 1-1
Ciderland (rtprezes) - FC Chylonka (mudcio) 0-1 0-1

Sparing wew.
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - FC Gdynia (pietras79) 1-1 0-4

Przyjmowac wyzwania!!!
BIALY30 - 2012-12-25, 20:36
Temat postu:
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 7 (01-01-2013)

Gdynia II - Tychy 3-21


Teremyski SA (piotrek_big) - Ekipa Damcia (damcio) 3-2 1-6
Kiler Whales Gdynia (iwa) - MasakratorS MczE (szpaku_) 1-4 0-8
Bibus Menos Gdynia (koalka) - EL Ciulos Lamos (tyszanin15) 0-1 0-3
FC Gdynia (pietras79) - FALCONS Tychy (havenpl) 0-7 0-4

Sparing wew.
FC Chylonka (mudcio) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663)

WYSYŁAMY WYZWANIA!!!
BIALY30 - 2013-01-01, 20:24
Temat postu:
I Liga, Grupa A
Kolejka 8 - 08.01.2013

Ostrowiec Świętokrzyski - Gdynia II 21-3


PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 1-0 4-1
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - Teremyski SA (piotrek_big) 1-3 2-1
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Kiler Whales Gdynia (iwa) 3-0 3-0 vo.
The dexters (dexter21) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 1-0 7-3

Przyjmować zapy!!!
BIALY30 - 2013-01-09, 20:24
Temat postu:
I liga Grupa A
Kolejka 9 - 15.01.2013

Gdynia II - Radomsko 3-21


Teremyski SA (piotrek_big) - S™S&R GRAD GOLI Radomsko (piskorki) 3-5 0-8
Kiler Whales Gdynia (iwa) - Fc Radomsko (blueeyes22) 1-8 0-5
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Bunyodkor Taszkent (zimeczek) 2-0 0-3
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Chrzelice SA (muzin) 1-2 0-4

Wysyłamy wyzwania!!!
BIALY30 - 2013-01-17, 18:01
Temat postu:
Sparing wew. 22.01.2013
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0-0 0-1
Teremyski SA (piotrek_big) - Kiler Whales Gdynia (iwa) 3-0 1-1
BIALY30 - 2013-01-24, 16:05
Temat postu:
I Liga - Grupa C
Kolejka nr 1 (29-01-2013)

Gdynia II - Katowice II 3-21


Kiler Whales Gdynia (iwa) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 0-9 1-2
GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) - TAJFUN Giszowiec (peps77) 0-3 0-3 vo.
Bibus Menos Gdynia (koalka) - GKS CZASTARY (thomas7) 0-7 0-2
Teremyski SA (piotrek_big) - Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) 3-2 1-3

Wysyłamy wyzwania jak najszybciej!!!

Sparing wew.
FC Chylonka (mudcio) - FC Gdynia (pietras79) 5-1 3-0
BIALY30 - 2013-01-31, 05:59
Temat postu:
I liga Grupa C
Kolejka 2 - 05.02.2013

Gdańsk II - Gdynia II 0-24

PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Teremyski SA (piotrek_big) 2-1 2-1
SEBACINO TCZEW (sebacino) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 3-1 2-0
Bks Lechia (robson_35) - Kiler Whales Gdynia (iwa) 4-0 5-1
LECHIA GDANSK – BRZOZOWA (krzyzak_77) - GDYNIA SOCCER CLUB (negro663) 3-0 3-0 vo.
BIALY30 - 2013-02-15, 11:39
Temat postu:
I liga Grupa C
Kolejka 4 [19.02.2013]

Łaziska Górne III - Gdynia II 19-4


Mikołów City (stmikolaj)- Kiler Whales Gdynia (iwa) 1-1 7-0
Bayern Munchen (marcin_25)- FC Gdynia (pietras79) 3-0 5-0
Slaytanic Army (bozzz)- Bibus Menos Gdynia (koalka) 3-0 1-0
Kamionka Death Squad (el-ronino)- Teremyski SA (piotrek_big) 4-2 0-1
BIALY30 - 2013-02-19, 20:07
Temat postu:
I liga Grupa C
Kolejka nr 5 (26-02-2013)

Bełchatów - Gdynia II


- Teremyski SA (piotrek_big)
- Bibus Menos Gdynia (koalka)
- FC Gdynia (pietras79)
- Kiler Whales Gdynia (iwa)
BIALY30 - 2013-04-04, 18:35
Temat postu:
SPARING WEW. 09.04.2013

Teremyski SA (piotrek_big) - Olympique Gdynia (cristofff)
KCA  (rafiooza) - FC Gdynia (pietras79)
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - syCKam Gdynia (syckam)

16.04 pierwsza kolejka TM w I lidze
bulitong - 2013-04-11, 08:55
Temat postu:
I Liga Grupa B
Kolejka nr 1 (16-04-2013) - tryb szybki
Gdynia II - Poznań III 7-16


Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Max (marwie) 1-3 0-4
Teremyski SA (piotrek_big) - ᅵBPᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki) 2-0 0-1
KCA  (rafiooza) - FC Wypyszek (pawel-w4) 0-9 1-6
Olympique Gdynia (cristofff) - Poznań Predators FC (mjcoral) 4-1 3-3
BIALY30 - 2013-04-16, 21:29
Temat postu:
I Liga Grupa B
Kolejka 2 - 23.04.2013

Ostrowiec Świętokrzyski - Gdynia II 18:6


PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 4:2 , 3:0
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Olympique Gdynia (cristofff) 4:1 , 1:2
The dexters (dexter21) - KCA  (rafiooza) 1:4 , 3:2
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - FC Gdynia (pietras79) 10:0 , 1:0
bulitong - 2013-04-24, 10:03
Temat postu:
l Liga, grupa B

Kolejka 3 - 30.04.2013

Gdynia II - Bełchatów II 7-16


KCA  (rafiooza) - Zjednoczeni w zieleni C.F (filipos09) 2-4 2-0
Olympique Gdynia (cristofff) - Notts County (toja888) 0-4 0-1
FC Gdynia (pietras79) - Choroszczynka SA(dziwnyy) 0-9 2-3
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - GKS BROWAR (bro18) 5-5 5-2
BIALY30 - 2013-04-30, 21:47
Temat postu:
l Liga, grupa B
Kolejka 4 - 07.05.2013

Gliwice - Gdynia II 12:12


Nankatsu (puki) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 0:1 , 2:5
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - FC Gdynia (pietras79) 3:0 , 3:0 vo
Orzel Stanica (parias) - Olympique Gdynia (cristofff) 0:3 , 0:3 vo
Abandon All Hope (krawon)- KCA  (rafiooza) 0:3 , 0:1
bulitong - 2013-05-07, 14:21
Temat postu:
I Liga Grupa B - I Runda (Sez. XXVII)
Kolejka 5 - 14.05.2013
Gdynia II - Częstochowa 15-9



KCA  (rafiooza) - RKS Raków Częstochowa (golmen09) 4-2 3-1
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 3-2 1-6
FC Gdynia (pietras79) - Dubiczyn SSA (marcin111) 0-4 0-5
Olympique Gdynia (cristofff) - wwwwiosna club cz-wa (rycho) 4-1 4-2

Wysyłamy wyzwania!!!

BIALY30 - 2013-05-14, 23:32
Temat postu:
I Liga Grupa B - I Runda (Sez. XXVII)
Kolejka 6 - 21.05.2013

Kraków II - Gdynia II 15-9


WZK Wyrwani Z Kontekstu (sojjer) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 1-5 5-2
WKS Wawel Kraków (rufus03) - KCA  (rafiooza) 1-0 0-2
AC Grassland (bubol)- Olympique Gdynia (cristofff) 4-2 1-2
KRK BULLS (fredek-krk) - FC Gdynia (pietras79) 3-0 3-0 v.o.
BIALY30 - 2013-05-21, 23:07
Temat postu:
I liga gr B
Kolejka 7 - 28.05.2013

Gdynia II - Wrocław II 9-12


Olympique Gdynia (cristofff) - KS LIONEL MESSI SZPROTAWA (dragon86) 1-1 4-2
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - RS Wikowyje (sirralf) 2-4 2-3
Bibus Menos Gdynia (koalka) - MKP Wołów (hubert950) 1-1 1-2
KCA  (rafiooza) - Smoliste Stolce (piotrek89) 3-3 3-1
BIALY30 - 2013-05-29, 08:32
Temat postu:
I liga gr B
Kolejka 8 - 04.06.2013

Katowice II - Gdynia II


Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Olympique Gdynia (cristofff) 4:0, 3:3
MYSŁOWICKA GIEKSA (bambi-1964) - KCA  (rafiooza) 0:3, 2:1
Anioły i Demony (btm) - Bibus Menos Gdynia (koalka) -.-, -.-
Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 0:10, 0:5
bulitong - 2013-06-05, 00:16
Temat postu:
I Liga, Grupa B
Kolejka 9 - 11.06.2013
Gdynia II - Kielce II 24-0


Andromeda Gdynia (pitaandrut) - AC KATARZYNKA KIELCE (dareczko23) 2:1 / 7:1
Olympique Gdynia (cristofff) - CrazyPlums FC (robaczekmz) 11:0 / 13:0
KCA  (rafiooza) - CK FC FESTINO (festyn) 4:0 / 7:0
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Marzenka FC (marzenka1990) 3:0 / 6:0
BIALY30 - 2013-06-18, 22:04
Temat postu:
Grupa D (Spadkowa)
Kolejka 2 - 25.06.2013

Gdynia II - Kraków III 17-5


KCA  (rafiooza) - Utah Jazz (mookie) 2-2 2-0
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Mafia Koniaka (k0niak) 4-3 4-3
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Błękit Żołynia (shaggy83) 2-2 4-2
Olympique Gdynia (cristofff) - Myszków SSA (hoolt) 2-4 3-1
BIALY30 - 2013-06-25, 20:52
Temat postu:
Grupa D (Spadkowa)
Kolejka 3 - 02.07.2013

Katowice III - Gdynia II 10:13


Ciderland (rtprezes) - Olympique Gdynia (cristofff) 2:1, 3:2
Football Club (markus1959) - KCA  (rafiooza) 0:2, 2:0
KS Dabrówka Mala (bartmaster) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0:2, 0:2
SANEL Chorzów (richat03) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 0:5, 3:3
BIALY30 - 2013-07-04, 13:58
Temat postu:
Grupa D (Spadkowa)
Kolejka 4 - 09.07.2013

Gdynia II - Jasło 13-10


Olympique Gdynia (cristofff) - CZARNI 1910 JASŁO ( michupo ) 0:2, 4:2
KCA  (rafiooza) - KS Flota Tarnowiec Jasło ( slawekm17 ) 3:2, 2:2
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Legia Jasło ( dangus76 ) 2:4, 2:1
Bibus Menos Gdynia (koalka) - KS Gamrat Jasło ( beatkaa ) 2:1, 0:2
BIALY30 - 2013-07-10, 21:23
Temat postu:
Grupa D (Spadkowa)
Kolejka 5 - 16.07.2013

Szczecin II - Gdynia II


Smocze Kule (junior85) - Olympique Gdynia (cristofff)
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - Andromeda Gdynia (pitaandrut)
Pogoń Barlinek (roberto28) - Bibus Menos Gdynia (koalka)
Christoph Szczecin (christoph) - KCA  (rafiooza)

2.0 powered by phpBB modified by Przemo © 2003-2005 phpBB Group