janosik napisał/a: |
I Liga Grupa A
Kolejka nr 1 (22-04-2013) - tryb opóźniony Wrocław II - Wolsztyn 12:3 SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Zapniów (p_wol91) v3:0 | v3:0 Rokita Brzeg Dolny (florens) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0:0 | 2:2 FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - Grom Wolsztyn (rogas89) nierozegrane RS Wikowyje (sirralf) - Cisów SA (wujaszekwol) 3:1 | 0:0 |
volve napisał/a: |
l Liga Grupa B
Kolejka nr 3 (06-05-2014) Szczecin II - Ostrowiec Świętokrzyski II PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - Woytellen (marian_ostr) MKS Volve (volve) - KSZO Ostrowiec (tomek992) PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - PRO D.K. ReaL (prodkreal) Pogoń Barlinek (roberto28) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) |
szmina1990 napisał/a: |
l Liga Grupa B
Kolejka nr 3 (06-05-2014) Wrocław III - Czechowice-Dziedzice II CZECHOWICZANKA(zbiju) DT Czechowice-Dziedzice(dhalsim) BKS Bielsko Biala(masabb) Modlau(radomir) |
yarek napisał/a: |
I Liga Grupa A
Kolejka nr 5 (20-05-2014) Wolsztyn - Przemyśl 6:18 FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - FC Wiązownica (piotrek1234) 0:3 vo. 0:3 vo. Grom Wolsztyn (rogas89) - Junior Team (czuwaj) 0:3 vo. 0:3 vo. Zapniów (p_wol91) - Animus 03 RUFC (thelead) 0:13 0:16 Cisów SA (wujaszekwol) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) 2:1 4:3 dzięki za mecze |
Cytat: |
rosiu 02-06-2014 22:57
mój przeciwnik ma zajety termin |
janosik napisał/a: |
Zgłoszenie może i było w regulaminowym czasie, ale nie rozumiem dlaczego walkowery skoro rywal nie wysłał do mnie wyzwań, a zaplanowanie meczy jest obustronnym obowiazkiem, a jezeli zadna ze stron ich nie dopilnuje to walkower jest bezpunktowy. Równie dobrze i ja mógłbym zgłosić wniosek o walkower, choć zapomniałem o tym, i co wtedy by było?
Już nie chodzi mi o wynik bo i tak byśmy przegrali, ale o zasady Pomyślcie o tym, bo jak można nie wysłać wyzwań i dostać punkty walkowerem ? |
kwachu1985 napisał/a: |
I Liga grupa B
Kolejka nr 8 (10-06-2014) Warszawa II - Bełchatów II 21:3 Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) - Gold Team Bełchatów(l-viu) 8:0 2:0 Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - Lions Belchatow(polakes) 0:1 2:0 WKS Bukowice (radeo) - Red Devils(kwachu) 4:2 2:1 PSB Grodzisk (stanpierre) - GKS BROWAR(bro18) 6:0 3:0 |
rejbonaldinho napisał/a: |
l Liga grupa B
Kolejka nr 9 (17-06-2014) Bełchatów II - Białystok II 13:7 Gold Team Bełchatów(l-viu) - Marciszów (maniek1991) 2:3 5:3 Lions Belchatow(polakes) - Stawiszcze (lepek1) 2:1 4:0 Red Devils(kwachu) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 0:3vo. 4:0 Choroszczynka SA (dziwnyy) - Ruszajny (mariousz) 1:0 1:1 |
wiesiek napisał/a: |
halo czy tematu nie powinno się wyczyścić, a tabel uaktualnić? halo |
gosharpwp napisał/a: |
poprawiam Wink (nowa nazwa drużyny, na którą ciężko się przestawić) |
janosik napisał/a: |
akurat zajrzałem, zeby zglosić vo
Prosze oto dobrane pary: I Liga Grupa E Kolejka nr 4 (29-07-2014) Czechowice-Dziedzice II - Wolsztyn RKS Królewscy (przemolubek) - Cisów SA (wujaszekwol) BKS Bielsko Biala (masabb) – FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) DT Czechowice-Dziedzice (dhalsim) - Zapniów (p_wol91) Modlau (radomir) – Grom Wolsztyn (rogas89) |
rejbonaldinho napisał/a: |
I Liga Grupa E
Kolejka nr 3 (22-07-2014) Przemyśl - Białystok II 10:7 Junior Team (czuwaj) - Marciszów (maniek1991) 8:0 8:0 Animus 03 RUFC (thelead) - Ruszajny (mariousz) X : X X : X KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 5:1 1:1 FC Wiązownica (piotrek1234) - Stawiszcze (lepek1) 2:3 1:5 |