Forum ManagerZone Polska

Ogólne - Hokej - Wyzwij czolowe zespoly - stracony kupon... !!!

doombringer - 2004-12-31, 03:08
Temat postu: Wyzwij czolowe zespoly - stracony kupon... !!!
Wyzwalem sobie dzisiaj z opcji "wyzwij czolowe zespoly" wszystkim dobrze znana druzynke Punishment - chcialem sobie sprawdzic nowe ustawienie taktyczne. Patrze na meczyk i co sie okazuje...? W skladzie krys121'a brakuje bramkarza, wiec mecz nie zostal rozegrany. Fajnie, tylko ze stracilem przez to de facto jeden kupon... Nie do tego chyba sluza?

Wiecej takich atrakcji poprosze. Evil or Very Mad

Pozdro!
danp - 2004-12-31, 03:29
Temat postu:
No to ladnie cie krys zalatwil bez mydla, wyzwij moja ekipe Brodwino Sopot, mecz odbedzie sie bez problemu, ale co stracony kupon to stracony wiec nie dziwie sie twojej frustracji, moze krys sprzedal gk i zapomnial nowego wstawic?
krys121 - 2004-12-31, 10:43
Temat postu:
Dokładnie to wyzwałeś mnie idealnie w chwili jak wczoraj odeszło odemnie 4 zawodników (trzech grało w podstawowej taktyce) których sprzedałem dzień wcześniej a nie zdąrzyłem ich zastąpic innymi bo większość dnia wczorajszego mnie nie było, a jak byłem to tylko na minutke na forum Sad Od dzisiaj około 2:00 w nocy czyli jak wróciłem do domu już ustawione dobrze Smile
Sorki że tak wyszło Sad ale nie było to zrobione umyślnie tylko przypadek a zdarza się niestety takie coś np. Lebik w zeszłym sezonie mecz ligowy przegrał przez to samo Sad Sorki jeszcze raz bo to moja wina Sad
Ps. Bramkarza pokazuje że nie ma zawsze jak się nie wystawi pełnej drużyny choćby nawet on był. U mnie był ale nie było trzech zawodników z pola Sad
doombringer - 2004-12-31, 13:22
Temat postu:
danp napisał/a:
No to ladnie cie krys zalatwil bez mydla, wyzwij moja ekipe Brodwino Sopot, mecz odbedzie sie bez problemu (...)

Juz wyzwalem - wtopiles 0-4 Cool

A co do calej sprawy - wg mnie powinno byc tu jakies zabezpieczenie - jesli system widzi, ze nie ma pelnego skladu to nie przyjmuje wyzwania... A nie ze wydaje jeden kupon, zeby sprawdzic sie z silnymi ekipami a tu taki zonk.

Zeby byla jasnosc - nie mam pretensji do Ciebie krys121 - sa rozne sytuacje, czasami ciezko przypilnowac sklad. Ja mam pretensje do "systemu".

Pozdro!
Anonymous - 2004-12-31, 14:18
Temat postu:
ja w zeszlym sezonie wygralem 5:0 walkowerem mecz wyzwij z huge...
krys121 - 2004-12-31, 14:19
Temat postu:
Gratki
Sam też już dwa razy na takim wyzywaniu uciepiałem i najbardziej zapadło mi w pamięć że to przez szwedów gryż wygrałem walkowerem z reprezentacją szwecji Sad
Takie zabespieczenie jak mówisz było by czymś idealnym Smile
Jeszcze raz sorki
domin - 2005-01-02, 03:15
Temat postu:
Też znam ten ból. Jedyne wytłumaczenie Szwedów (dla mnie i tak kiepskie) to fakt, iż min 99% wyzywających robi to z kuponów, nie zmienia to faktu, iż powionno się wprowadzić blokade wyzywania ekip nie posiadających pełnego składu w danej chwili

2.0 powered by phpBB modified by Przemo © 2003-2005 phpBB Group