Forum ManagerZone Polska

Pytania - Hokej - Bramkarze - poprawka!

tombar - 2005-03-02, 06:55
Temat postu: Bramkarze - poprawka!
SZefostwo MZ postanowilo zmniejszyc % obronionych strzalów, a wiec i bedzie padac wiecej goli! Co wy na to?

p.s ja to sie boje że moja ekipka zaczne tracic duzo goli ja i juz traci :/
hks - 2005-03-02, 07:28
Temat postu:
jak juz gdzies pisalem moj gk teraz puszcza duzo goli to teraz juz bedzie calkiem klapa Very Happy ale moi zawodnicy moze wkoncu zaczna cos stzrelac Very Happy musze sie jakos utzymac w lidze Very Happy
pereszczak - 2005-03-02, 20:40
Temat postu:
chcialoby sie powiedziec nareszcie, bo te "typowo" hokejowe wyniki po 1-0 juz mnie po prostu miazdzyly. poza tym moze wreszcie moje nieudaczniki zaczną strzelać jakieś bramki, i podniosą średnią 2 na mecz Confused
junior82 - 2005-04-25, 09:27
Temat postu:
ja bym proponowal wydluzenie meczu zamiast dalsze oslabianie bramkarzy, bo obecna gra w przewadze/oslabieniu to 0-2 strzaly na bramke co jest raczej niezbyt duza iloscia, a i dluzej trwajacy mecz da wiecejs zans na strzelenie bramek
danp - 2005-04-25, 20:54
Temat postu:
junior82 napisał/a:
ja bym proponowal wydluzenie meczu zamiast dalsze oslabianie bramkarzy, bo obecna gra w przewadze/oslabieniu to 0-2 strzaly na bramke co jest raczej niezbyt duza iloscia, a i dluzej trwajacy mecz da wiecejs zans na strzelenie bramek

Junior super zostalo to rozwiazane w NHL Live 2005, normalnie czas leci przyspieszony (5 minut tercja), w momencie kary czas leci jak w rzeczywistosci, nie przyspieszony, oddaje sie 5-6 strzalow bez problemu, i tutaj tez tak powinno byc.
junior82 - 2005-04-26, 18:13
Temat postu:
danp - niezly pomsyl nawet zrobili, z tym ze moze to spowodowac ze mecze beda roznie trwaly, a pozatym wydaje mis ie ze latwiej zastosowac ogolne zwolnienie gry a nie tylko oslabien. ale pomysl niezly.

PS zgodnie z prawem wzglednosci, grajacemu w oslabieniu bedzie sie wydluzal ten czas w nieskonczonosc:D
danp - 2005-04-26, 19:15
Temat postu:
No i bardzo dobrze, bo oslabienie to ma byc kara a nie spokojne granie. Jak ogladalem nhl to sa prawdziwe emocje gdy druzyna broni sie w oslabieniu, oblezenie bramki a nie to co jest tutaj, to samo zreszta w nhl live, tam naprawde trzeba sie postarac aby nie stracic gola. No ale cos czuje ze jeszcze sporo wody w Wisle uplynie zanim sie to zmieni, a poza tym jak vicek napisal na forum mz problem w tym ze wiekszosc kar jest wyssana z palca, grasz pasywnie jedziesz z krazkiem typ cie podcina i ty dostajesz kare, to rowniez wymaga zmiany, jak jeszcze "pare" innych rzeczy...

2.0 powered by phpBB modified by Przemo © 2003-2005 phpBB Group