Forum ManagerZone Polska

Stalowa Wola - mecze ligowe

peterson32 - 2005-07-09, 11:08
Temat postu: mecze ligowe
Szukam osoby ktora by co tydzien opisywalaby mecze ligowe wszystkich osob ze ST
Kto wezmie ta odpowiedzialna funkcje?? Smile
zaba132 - 2005-07-11, 11:16
Temat postu:
ja nie stety nie moge mam duzo funkcji w klanie Razz
marcin_lejo - 2005-07-12, 18:19
Temat postu:
Mi wystarczy ze jestem kapitanem Blood Warriors
peterson32 - 2005-07-13, 13:39
Temat postu:
to co Smile wszystko ja mam opisywac?? Very Happy
Moze chociaz kazdy opisze swoj mecz?? Smile
zaba132 - 2005-07-15, 13:45
Temat postu:
Chyba tak bedzie najlepiej zeby kazdy sam swój mecz opisał, tak jak chce i umie go pokazać Smile bo raczej nie znajdzie sie osoba ktora bedzie chciała wszystkich mecze opisywać, kto Ci tyle znajdzie czasu ?Smile
Anonymous - 2005-07-20, 00:07
Temat postu:
od kiedy mamy zaczac opisywac? :>:>
peterson32 - 2005-07-20, 11:49
Temat postu:
od tej kolejki w ta niedziele
zaba132 - 2005-07-31, 16:23
Temat postu:
Będe pierwszy i opisze swój mecz:

Mecz ligowy Stal Stalowa Wola 87 - THE BN SQUADRON

Mecz zaczął się o 9:00 i była wspaniała pogoda do rozgrywania meczu zobaczymy jak sobie poradzą ze zmęczeniem zawodnicy.
Już od samego początku drużyna Stal Stalowa Wola 87 zaczeła mieć akcje na bramke przeciwnika, kibice Stali nie musili długo czekać na bramke gdyż w 7 minucie Bartosz Turak strzelił ponad interweniującym bramkarzem THE BN SQUADRON i aktualny wynik to 1:0!!! Chwile po tym bo w 17 min padła druga bramka ze strony Stali, gdzie Januarius Olchowy znalazł się w doskonałej sytuacji i strzelil gola, gdy bramkarz drużyny przeciwnej źle interweniował i jest już 2:0. Aleksander Zgonina z drużyny THE BN SQUADRON probował strzelać lecz z dużym niepowodzeniem. 27 minuta meczu i zawodnik drużyny Stali z narożnika pola bramkowego strzelił pomiędzy słupkiem, a lewym bokiem bramkarza i znów zmiana wyniku jest 3:0!!! strzelił go Bartosz Turak. Zawodnicy drużyny Stali do końca 1 połowy bardzo pudłowali i utrzymał się wynik 3:0, lecz drużyna gości postara się pewnie odrobić straty w drugiej połowie.
Druga połowe rozpoczyna Bertil Fransson pomocnik Stali i pierwsza akcja jaka się wydarzyła w drugiej połowie meczu w 50 min przynosi skutek akcji na bramkę, a co za tym idzie gola dla Stali którego strzelił Bartosz Turak i już jest 4:0. Zawodnicy Stali od 60 minty zaczęli pudłować, chyba przez ten upał, Jednak w 71 minucie Bartosz Turak przełamał się i zdobył piątą bramke dla swojego zespołu, aktualny stan meczu 5:0!!! Po tej bramce zawodnicy stali próbowali zaskoczyć kilka razy strzałem bramkarza drużyny przeciwnej, lecz bramkarz pokazał na co go naprawde stać. Stal Stalowa Wola 87 zdobyła pewne zwycięstwo wygrywając 5:0 z dotychaczasowym liderem, i obejmuje pozycje lidera. Mecz mógł się podobać !!!

Informacja o meczu

Najlepszym zawodnikiem meczu został: Bartosz Turak (Stal Stalowa Wola 87)

Statystyki SSW BN
Gole 5 0
Kontuzje 0 0
Żółte kartki 0 0
Czerwone kartki 0 0
Rzuty wolne 8 18
Rzuty karne 0 0
Rzuty rożne 0 0
Sytuacje bramkowe 16 3
Posiadanie piłki 67% 33%
peterson32 - 2005-08-26, 20:54
Temat postu:
po tej kolejce ligowej postaram sie opisac mecze tak jak to robi Krakow.
Licze ze po mojej interwencji znajdziecie troche czasu, aby mi pomoc
Pozdrawiam

2.0 powered by phpBB modified by Przemo © 2003-2005 phpBB Group