Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Prezentacje
Autor Wiadomość
luszczyk Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 10 Cze 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2005-06-19, 14:50   Prezentacje Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niech każdy napisze tutaj co nieco o swojej drużynie, bo mało się znamy, więc moze ja będę pierwszy:

Zacząłem grę w Grudniu 2003, polecił mi ją kuruszi13, od razu spodobała mi się ona. Mój login to luszczyk, moja ksywa(łuszczyk), która pochodzi od nazwiska(skrót). Drużyne nazwałem FC Soslandia, czyli potoczna nazwa mojej dzielnicy Gliwic w której mieszkam, czyli Sośnicy. Na poczatku powodziło mi się nieźle, zwycięztwo w div7, a w meczu ligowym pierwsza porażkę odniosłem dopiero w 19 meczu ligowym. 6 liga okazała się ciężkim kawałem chleba. W pierwszym moim sezonie tam, zająłem 4 miejsce. Później w wakcaje całkowicie zaniedbałem drużynę, i kiedy postanowiłem wrócić do MZ, udało mi się wyprowadzić drużyne ze strefy spadkowej(dopiero w 14 kolejce, uff). Następny sezon byłm już lepszy, ale przy dobrych wynikach z lepszymi, potrafiłem przegrać z gorszymi i w konsekwencji tylko 5 miejsce. Ten sezon, pewnie bym przebrnał na pierwszym miejscu gdyby nie świetna drużyna(jak na div6), która wygrywała wszystko i musiałem zadowolić się drugim miejscem. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie awansować wyżej, bo dobrych drużyn już niema. Ważnym etapem w karierze managera, było założenie klanu Young Managers wraz z elastikiem. Było to w Maju 2004. Uzbieralismy poprzez forum chetnych do klanu i ruszyliśmy. Tak jak mówiłem, przez wakacje zaniedbałem MZ jak i elastik, na szczęście klan jakoś pociągnął chabior(niema juz go z nami) i dzięki niemu klan przetrwał wakacje, chociaż już go po jakimś czasie zostawił, fart że w porę przejąłem stery, wrócił też elastik(niema już go z nami) i klan trwa aż po dzisiaj, a wraz z napływem chetnych utworzyliśmy YM Clan i Young StarZ!
Pozdro


Ostatnio zmieniony przez luszczyk dnia 2005-10-24, 12:16, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3929319
Gość
PostWysłany: 2005-06-19, 23:23   

Witajcie wide ze niema zbytnio chetnych do pisania wiec ja przedstawie sie jako nastepny.

Druzyne w MZ prowadze od 16.04.2003r. nazwa mojej druzyny pochodzi od miasta jak i dzielnicy w jakiej mieszkam. Zaczynalem w lidze div5.214(razem z niejakim iqo ktory swietuje awans do div1) gdzie spedzilem 2 sezony po czym awansowalem do div4.73 z ktorej po jednym sezonie awansowalem do div3.5
i po nastepnym sezonie(zreszta bardzo ciezkim) zdolalem awansowac do div2.2, niestety okazalo sie ze zbyt wczesnie awansowalem. Okazalo sie ze jestm zbyt slaby co bylo spowodowane zmianami symulatora jak i bugami w grze przez ktore tracilem kase(podvzas rozbudowy stadiony nie pokazalo sie ze kupilem juz i znowu nacisnalem i zaduzo rozbudowalem) choc i przez moje pomylki z przyciskami:) i mosialem sprzedawac zawodnikow. Po niezbyt udanym sezonie spadlem do div3.18 w ktorej takrze sobie nieporadzilem(przegralem wszystko) nastepnie byla 4 liga z ktorej tez spadlem i trafilem spowrotem do 5 ligi w ktorej sie utrzymalem choc poczatek nie wygladal zbyt wesolo co bylo spowodowane moim gapiostwem, przysly sezon znow sie zapowiada ciezko i mam nadzieje ze uda mi sie utrzymac a w nastepnym sezonie awansowac.
greg18
Powrót do góry
oldrac_____
Gość
PostWysłany: 2005-07-03, 14:23   

No to ja bede nastepny bo niemam co robic Smile

Gre zaczalem jakos w lutym 2003r. Wlasciwie to 2002r, ale jedna mi niesprawiedliwie zbanowali, ale to juz inna bajka... Teraz gram w div.6 bo spalem, ale zbudowalem nowy sklad, majac 4.5mln na koncie i obecnie druzyna jest warta 3.8mln. Patrzac to jest to obecnie jedna z najlepszych ekip div6 (pod wzgledem skladu, bo taktykiem nigdy dobrym nie bylem). Zapraszam do sparingow w czwartki, bo w inne dni (piatek LK) gram rezerwami.

Nazwa druzyny (Lechia Gdansk) wzieta od druzyny na ktorej mecze chodze juz prawie 10lat.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 28