Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Ac Lolki(banan01) - FC Rasiaki Siemianowice (dawes) 3-5
Oker Goslar(adicek) - AKS WIRUS (wirusik73) x-x i x-x
MKS STAL Sójcze(koxx) - POLNIOKI SIEMIANOWICE (pietrucha) 3-1
Polonia Bytom(dab29) - Spirit of Siemianowice (filippo) 4-0
AKS Slask Sojcze(banero) - ®TEK® FC InteR ChoRzów (intermh85) 4-2
Ac Lolki(banan01) - FC Rasiaki Siemianowice (dawes) 3-5 i 2-2
Oker Goslar(adicek) - AKS WIRUS (wirusik73) x-x i x-x
MKS STAL Sójcze(koxx) - POLNIOKI SIEMIANOWICE (pietrucha) 3-1 i 3-2
Polonia Bytom(dab29) - Spirit of Siemianowice (filippo) 4-0 i 1-2
AKS Slask Sojcze(banero) - ®TEK® FC InteR ChoRzów (intermh85) 4-2 i 7-0
Olimpia Sójcze(slise)- Ruch Radzionków (cidrok88 )
Lech Bytom(nc)- Ochajo Team (gucio1987 )
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) - Warnice SSA (agiiin )
KS Gwardia Sójcze(ernan11)- ChorzowskaKG (plasterek)
Bytom II - Piotrków Trybunalski
Polonia Bytom(dab29)- Black Tigers Piotrków (too_strong_for_you)
Oker Goslar(adicek)- Arsenal FC (stokrotek87)
MKS Stał Sójcze(koxx)- Real Piotrków SSA (widzewiak100)
AKS Śląsk Sójcze (banero)- Arsenal Piotrków (jacus4)
My wyzywamy ! mamy czas do czwartku do 24.00
Przeciwnik przyjmuje wyzwania do soboty do 24.00 w przypadku braku akceptacji pisac na gg/forum/gb
Polonia Bytom(dab29)- Black Tigers Piotrków (too_strong_for_you) 2-0 3-0
Oker Goslar(adicek)- Arsenal FC (stokrotek87) 8-2 5-1
MKS Stał Sójcze(koxx)- Real Piotrków SSA (widzewiak100) 5-2 13-0
AKS Śląsk Sójcze (banero)- Arsenal Piotrków (jacus4) 5-1 5-0
Mam nadzieje ze taka forme pokazemy rowniez w normalnym sezonie i wreszcie po 3 sezonach uda sie awansowac do ekstraklasy bo mamy mozliwosci
GRUPA A
Pruszcz Gd. II - Bytom 0-24
CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI (skrzecz23) - Olimpia Sójcze(slise) 3-4 0-8
Bks Lechia (robson_35)-Lech Bytom(nc) 0-3 w/o 0-3 w/o
KOCHONEZ (mastahneo) - KS Gwardia Sójcze(ernan11) 2-3 2-3
FC Jagielonka (pyrek13) - Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) 0-11 0-19
Grupa B
Grupa B
Gliwice II - Bytom II 11-11
everRed (ipwnnoobs) - MKS Stal Sójcze(koxx) 3-3 1-2
Abandon All Hope (krawon) - Oker Goslar (adicek) 4-1 1-1
Dunkowa SA (kiker85) - Polonia Bytom(dab29) 1-0 2-1
FC Soslandia (Luszczyk) - AC Lolki(banan01) 0-4 2-3
15.04 6 kolejka
Grupa A
Bytom - Krynica Zdrój 20-2
Olimpia Sójcze(slise) - ®TEK® Jo Piepsze(ralfio1) 3-3 3-1
Beer Boys Honczary Bytom(bobeer) - Power Roman FC (karpacki) 6-2 4-0
Lech Bytom(nc) - Git Squad Nowy Sacz(bertekk) 4-1 7-2
KS Gwardia Sójcze(ernan11) - Mucka Team(lukasp) 4-1 1-1
Grupa B
Bytom II - Warszawa II 6-15
Polonia Bytom(dab29)-Klaudyny Wawa (pepemasta) 2-3 3-4
AKS Śląsk Sójcze(banero)-FC HARZ (xonox) 3-3 1-1
Oker Goslar(adicek)-Pablo Boyz (ciechan) 3-2 2-2
MKS Stal Sójcze(koxx)-Snakes Warszawa (marcinwezyk) 0-3 vo / 0-3 vo nie mam pytan
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach