Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
el.MŚ 2010 losowanie
Autor Wiadomość
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2008-10-16, 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak roszke na marginesie..... na stronie wisly pokazal sie news jak podchodzi do treningu mercelo, brazylijczyk niedawno sprowadzony....

pochwalil sie na portalu ze w uzgodnieniu z trenerem przychodzi 2-3 godziny wczesniej i albo cwiczy indywidualnie albo zapiepsza na silowni, kibice juz sie smieja ze po takiej wiadomosci "rada starszych" szybko go przywola do pionu i nie bedzie wybiegal przed szereg.... da sie ?? jak sie chce?

to jest polska mentalnosc, u nas w kraju poprostu odrabia sie panszczyzne, na zachodzie niestety nie da sie bo jak nie trenujesz nie wykazujesz sie to cie nie ma... siedzisz i grzejesz lawe.
jak taki polski kompacz w polsce jest lokalna gwiazda i czy trenuje czy nie uwaza ze jest nie do ruszenia???
problem tkwi w mentalosci polskich zawodnikow a nie w systemie szkolenia... jakos brazylijczycy jesli chodzi o system szkolenia i infrastrukture nie sa chyba o 100 lat przed nami, a non stop wypuszczaja perelki, poprostu jak sie chce to i samemu sie zapiepsza by byc lepszym niz przecietnosc...

co do samego meczu... tak sie zastanawiam czym LEO kierowal sie dokonujac zmian w koncowce, goscie ktorzy sa w rytmie meczowym schodza z boiska, a ci ktorzy graja tylko w reprezentacji graja cale mecze.... czyzby od odpoczynku zwiekszala sie wydolnosc naszych gwiazd...

wielu trenerow jak jest wynik na styku, to zmiany zachowawcze przeprowadza na zyskanie czasu, a u nas juz 15 minut przed koncem broni sie wyniku, ciekawe w jakim celu, wychodzilo by na to ze czulismy sie gorsi od slowakow, bo przeciez zamierzalismy bronic wyniku... tylko zapomina sie ze jak nie ma czym straszyc w przodzie to pozniej doswiadczamy takich kwiatkow, ze jeden blad decyduje o wszystkim....

dla mnie np taki smolarek czy krzynio graja bo sa pupilkami mediow i niewazne czy dobrze czy zle to i tak miejsce sie nalezy. Czemu np. LEO nie stawia w koncowce meczu za smolarka np. lewandowskiego ktory to w meczach pucharu UEFA , pokazal ze moze grac na lewej flance i zostawic zdrowie , obroniac i atakujac , a taki smolarek tylko przeszkadza tak naprawde przez caly mecz.

do niedawna mielismy klopot bogactwa na lewej stronie, a teraz? zalosc.

zaskoczyly mnie noty na portalach i w prasie dotycznace Ebiego, ze byl najlepszym zawodnikiem meczu, ciekawe czym sie tak zasluzyl by go wychwalac....

poki co okazuje sie ze mamy do gry 4-6 grajkow i na tym koniec.

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-10-16, 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uno momento. W Brazyli jest znacznie lepszy system szkoleniowy z prostej przyczyny. Tam jest masa szkolek pilkarskich zakladanych przez kluby pilkarskie z Europy, a nawet samych znanych piilkarzy. Więc nawet jeśli odpowiednie instancje się tym nie zjamują, to zajmują sie tym osoby z zewnątrz - tylko, że tam warto, to jest kraj gdzie piłka nożna to prawdziwa pasja dla wszystkich, tam jest wylęgarnia talentów. Totalny brak porownania moim zdaniem. W Polsce nie rodza się tacy gracze jak Ronaldinho, Ronaldo, Kaka, Pele, itd.. itd..
Nie wiem co ma na to wpływ, ale u nas choćby zawodnicy dniami i nocami trenowali to takich miec nigdy nie będziemy i wcale nie dlatego, że brak im zaanagazowania choć to też prawda..

Dla przykladu rezerwy Górnika Zabrze, grajacy w mlodej Ekstraklasie reagularnie chodza i chleja po imprezach, nawet w przeddzien meczu o Puchar Polski kiedy dnao im zagrac w pierwszym składzie z Polonia Bytom polowe z nich mozna bylo spotkac na jedn ej imprezie, a innych na innej, na meczu niektorzy z wiaodmych przyczyn byli zaangazownai w gre chocby wcale, ale juz wieczorem na kolejnej imprezie byli bardziej ozywieni na parkiecie niz na boisku..choc mecz wygrali ;]

Takie zachowanie nie wrozy najlepiej po mojemu, ale co ja tam wiem Razz

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GauchoR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Mar 2006
Skąd: Polska
PostWysłany: 2008-10-16, 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie najbardziej wkurza to, że jak wczoraj Borucowi przytrafił się błąd to już dzisiaj w gazetach był wyzywany od patałachów i cieniasów, jak wiadomo chłopak ostatnio miał kłopoty, to prasa powinna go podnosić na duchu, a nawet nosić na rękach (za to co już dokonał w reprezentacji), a tutaj jakiś marny redaktorzyna zamiast bronić swojego dobra narodowego pisze takie pierdoły że sie srać chce, nic tylko mu przyjebać w łeb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2008-10-16, 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no wyzywanie Borubara od czczi i wiary nie ma sensu. Nie od dzis wiadomo ze zdarzaly mu sie farfocle, tyle ze zdarzaly mu sie w rozgrywkach ligowych, ale dosyc czesto.

poki co w Reprezenctacji do tej pory nie bylo ich , mysle ze wszyscy uwazali ze nigdy mu sie tam nie przydaza, bo to czlowiek skala, jak pokazal wywiad po meczu to tylko czlowiek.
chyb apo raz pierwszy w tej obecnej kadrze, widzialem zawodnika ktory stanal meznie po porazce, nie strzelal glupich min, tylko wygladal jak na krzesle elektrycznym tuz przed egzekucja.

zeby daleko nie szukac, na ME co zrobil cech i nadal broni w Angli jak i w reprze i nikt go nie ukrzyzowal.
wszyscy zagrali slabo, a niektorzy bardzo slabo, wydawac by sie moglo ze jak nie ma wyzwania nie ma wielkiej Reprezentacji....

mambo co do szkolek w brazyli, to ile one istnienia 5-7 lat? to efekty ich dopiero przyjda.... prawda??, poki co to sa efekty pracy, wysilku i talentu jednostek
moje zdanie w tym temacie jest takie nie problemem jest brak infrastruktury, tylko osob ktore beda wzorami dla mlodziezy i bedzie od kogo sie uczyc. te wszystkie kolegia trenerskie ktore pisza jak trenowac i gdzie to moze same by sie poswiecily i wziely do roboty i pokazaly ze mozna zbudowac cos z niczego a nie wcielaly jakies debilne programy ksiazkowe warte setki milionow ala Engel.
czemu jeden z drugim, nie pojedzie do jakiejs miesciny nie poswieci na szkolenie opiekunow tygodnia czasu, wola siedziec i pierdziec w stolek, a pozniej my kibice przytakujemy ze jak bedzie infrastruktura to beda wyniki, bo zaczenie sie szkolenie, jestem w stanie sie zalozyc ze i tak cala infrastruktura na niewiele sie zda, bo nie bedzie mial kto uczyc.....

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
pawel-w4 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Chodzież
PostWysłany: 2008-10-18, 00:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No już nie przesadzajcie, popadamy ze skrajności w skrajność.

Podczas meczu ze Słowacją już słyszałem: 'LEO LEO LEO' na trybunach. Teraz wracamy do szarej rzeczywistości. Jak dla mnie byliśmy zespołem od Słowaków lepszym, dwie bramki ewidentnie z dupy. Boruc? Jest bardzo dobrym bramkarzem, ale widzę u niego pewne wspólne cechy kariery, co u Dudka... Oczywiście do osiągnięć Jurka sporo mu brakuje. Fajnie by jednak było, gdyby Artur stał się postacią na miarę Van der Saara czy Casillas'a a nie bohaterem pojedynczych akcji, bo po wyeliminowaniu takich 'wiks', jak tej ze środy na pewno będzie go na to stać.

Trochę *********mnie SE, Fakty itp. Oczywiście nikt mnie nie zmusza do czytania tego, ale wszędzie to w tramwajach porozwieszane to i człowiek czasem spojrzy Razz tytuły 'przegraliśmy awans, wstydźmy się za Boruca' nie kwalifikują się nawet do prasy brukowej. Odczekamy 2tygodnie, Boruc wybroni mecz z Manchesterem i już widzę, jak ta sama marna dziennikarzyna będzie na łamach gazetki doznawać orgazmu a na pierwszej stronie włupie dużymi litermi 'KING ARTUR'. Co za zjeb... mentalność.

Mamy dwa punkty mniej od Słowaków i 6 meczy do rozegrania. Sprawa awansu jest otwarta, trenera trzeba było zmienić przed eliminacjami, teraz to już nic nie da, choć za Holendrem nie przepadam.

No chyba, że kosztem całkiem możliwego awansu na mundial chcemy budować kadrę na Euro2012, ale czy ta impreza w ogóle wypali? Po co tak ryzykować Wink

EDIT Jarqa:
wyrażaj sie, nastepnym razem cały post wyleci..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5419977
mamboleo Płeć:Mężczyzna


Wiek: 36
Dołączył: 08 Mar 2005
Skąd: Knurów
PostWysłany: 2008-10-19, 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jocerek, ale ja nie pisze tylko o infrastrukturze, a też o tym co mówisz. Tu musi się zmienić wszystko, począwszy od systemu szkolenia młodzieży, powinni się tym zajmowac prawdziwi fachowcy, ale fachowców najpierw musi wyszkolić inny fachowiec.

_________________
...nawet żyrafę, gdy przyciśnie bieda i tylko jeża przelecieć się nie da!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2008-10-19, 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gralem kiedys z lepkiem, ktory gral w reprezentacji Polski chyba rocznik 91 (moze jescze gra), tylko po to aby miec kase na blanty Very Happy

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GauchoR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Mar 2006
Skąd: Polska
PostWysłany: 2008-10-19, 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przynajmniej na alkohol nie wydaje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xubix Płeć:Mężczyzna
mniam :*


Wiek: 32
Dołączył: 31 Maj 2005
Skąd: Krotoszyn
PostWysłany: 2009-06-09, 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to ja powiem tak:

obserwując gre naszych kopaczy na zgrupowaniu w Afryce ,ciężko ich widzę.. mimo ,że nie grał najmocniejszy skład, to co pokazali, woła o pomste do nieba.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11715298
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 28