Kto ma reprezentować Ostrowiec Świętokrzyski w Meczu Gwiazd
Kto ma reprezentować Ostrowiec Świętokrzyski w Meczu Gwiazd ?
Langut SSA (fazik)
55%
[ 5 ]
Suvalki SA (woojeq)
11%
[ 1 ]
SAMSON (kubicki)
33%
[ 3 ]
Kamienna Ostrowiec (dobryg)
0%
[ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 9
Autor
Wiadomość
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2009-09-11, 21:03 Kto ma reprezentować Ostrowiec Świętokrzyski w Meczu Gwiazd
Każdy kto odda głos w ankiecie niech się wpisze, tak aby zgadzała się suma głosów z oddanymi przez nas głosami. Prawo głosu mają tylko osoby grające dla I, II lub III reprezentacji Ostrowca. Cys88 zrezygnował z gry w następnej edycji TM, więc nie wpisywałem go do ankiety, bo zapewne w Meczu Gwiazd też by nie wystąpił.
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Septirion
Dołączył: 01 Lut 2008 Skąd: Ostrowiec / Wroclaw
Wysłany: 2009-09-11, 22:34
klepniete
_________________ whatever the problem is Clint Eastwood is gonna fix it ...
Ślepawe Orełki
piootreek
Dołączył: 15 Lis 2008 Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2009-09-11, 23:16
glos oddany
dobryg
Dołączył: 09 Sie 2007 Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2009-09-12, 19:38
oddany
_________________ Pozdrawiam dobryg
Piłka : Kamienna Ostrowiec - div.2.1 / Ostrowiec Św. - Ekstraklasa w TM.
fazik
Wiek: 42 Dołączył: 06 Cze 2004 Skąd: Ostrowiec Św/Wrocław
Wysłany: 2009-09-13, 00:03
_________________Langut SSA - div1.3
UPSG - mistrz
Ostrowiec Świętokrzyski - zastępca kapitana
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2009-09-13, 22:57
Nie zdążyłem oddać głosu . POLSKA MISTRZEM EUROPY (w siatkówce oczywiście ).
A co do MZ, to Ostrowiec w TM w Meczu Gwiazd będzie reprezentował:
Langut SSA (fazik)
SAMSON (kubicki)
Trzymajcie wolne terminy na 22 września (wtorek).
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2009-09-15, 13:52
Mecz Gwiazd - 22.09.2009
Zachód - Wschód
Wicher Wilchwy (maik86) - Arkuszowo United (manager015)
Rokita Brzeg Dolny (florens) - Wareda FC (wareda)
Ekipa Damcia (damcio) - FC Magotts (maro)
GRYFIA Szczecin (sabribekdas) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)
FX Trader Forex Glogow (natraj) - Zakrzewo SSA (detoks99)
Gryf Szczecin (debe) - SAMSON (kubicki)
Brodwino (edwinsopot) - Karpaty Krosno (kunas)
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - PIVKOSII (pivko77)
INA Goleniów (chicken0) - Heide FC (simprasi)
Nieposkromione Lwy Poznań (romek99993) - Drink Team Siedlce (drasker)
Sharks Szczecin C.F. (andydvorak) - FC DROHICZYN (roleksiuk)
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - KS Pacany (matt_darson)
- Kuraki z Kentucky (lezonsquad)
- RS Wikowyje (sirralf)
- Kromolin SA (nosferatu19821)
- Slaytanic Army (bozzz)
- syCKam Gdynia (syckam)
- FC Chylonka (mudcio)
- MS Rybnik (maverick55)
- vel leszki (samwichura)
- FC Tworog Maly (marqs)
- Total Eclipse (el-bananos)
- Odra Opole (dread)
- FC Portowcy Szczecin (arturo2003)
Kubicki zna już swojego rywala w Meczu Gwiazd, natomiast Fazik musi jeszcze trochę poczekać . Przypominam: wyzwania obustronne.
Statystyka rywali naszych reprezentantów:
Gryf Szczecin (debe) - div.1.3 , miejsce 2 (reprezentant Szczecina III)
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2009-09-15, 15:32
Mecz Gwiazd - 22.09.2009
Zachód - Wschód
Wicher Wilchwy (maik86) - Arkuszowo United (manager015)
Rokita Brzeg Dolny (florens) - Wareda FC (wareda)
Ekipa Damcia (damcio) - FC Magotts (maro)
GRYFIA Szczecin (sabribekdas) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777)
FX Trader Forex Glogow (natraj) - Zakrzewo SSA (detoks99)
Gryf Szczecin (debe) - SAMSON (kubicki)
Brodwino (edwinsopot) - Karpaty Krosno (kunas)
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - PIVKOSII (pivko77)
INA Goleniów (chicken0) - Heide FC (simprasi)
Nieposkromione Lwy Poznań (romek99993) - Drink Team Siedlce (drasker)
Sharks Szczecin C.F. (andydvorak) - FC DROHICZYN (roleksiuk)
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - KS Pacany (matt_darson)
Kuraki z Kentucky (lezonsquad) - ®TEK® SzuwaX TeaM (backslide)
RS Wikowyje (sirralf) - New Fae Folgore (nonpler)
Kromolin SA (nosferatu19821) - Langut SSA (fazik)
Slaytanic Army (bozzz) - FC Gorylasy (worms)
syCKam Gdynia (syckam) - FC BARTOSZYCE(pabel1)
FC Chylonka (mudcio) - Jerry Team Elblag (aleksandrat)
MS Rybnik (maverick55) - Kulawe Slimaki (majox)
vel leszki (samwichura) - Karpaty Krosno (kirath)
FC Tworog Maly (marqs) - Tybur Team (tybur)
Total Eclipse (el-bananos) - Meravigliosi Sosnowiec (pietom)
Odra Opole (dread) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)
FC Portowcy Szczecin (arturo2003) - RKS Królewscy (przemolubek)
WYZWANIA OBUSTRONNE !
Mecz odbędzie się 22 września (wtorek).
Statystyka rywali naszych reprezentantów:
Gryf Szczecin (debe) - div.1.3 , miejsce 2 (reprezentant Szczecina III)
Kromolin SA (nosferatu19821) - div.2.2 , miejsce 2 (reprezentant Poznania)
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
dobryg
Dołączył: 09 Sie 2007 Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2009-09-16, 13:54
powodzenia, trzymamy kciuki za dobre występy.
_________________ Pozdrawiam dobryg
Piłka : Kamienna Ostrowiec - div.2.1 / Ostrowiec Św. - Ekstraklasa w TM.
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2009-09-22, 21:38
Wyniki naszych reprezentantów w Meczu Gwiazd:
Gryf Szczecin (debe) - SAMSON (kubicki) 7-2 ; 0-2
Kromolin SA (nosferatu19821) - Langut SSA (fazik) 2-2 ; 2-4
Wschód zdecydowanie pokonuje Zachód 84-51. (Ostrowiec również się przyczynił do tego rezultatu w naszych meczach 7-4 dla nas, czyli Wschodu)
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego