Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Tydzień z Rogerem
Autor Wiadomość
dab_krycha Płeć:Mężczyzna
FOREVER RAKÓW


Wiek: 39
Dołączył: 01 Cze 2004
Skąd: Częstochowa-Błeszno
PostWysłany: 2009-12-18, 16:49   Tydzień z Rogerem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1.Napisz coś krótko o sobie…
Ambitny, zdecydowany, konkretny
2.Ile masz lat?
31
3.Skąd jesteś?
Sosnowiec
4.Gdzie mieszkasz?
Sosnowiec
5.Czy masz żonę, dziewczynę?
Jestem żonaty od 5lat
6.Czy masz jakieś hobby?
Zawsze to był sport, w szczególności piłka nożna
7.Najlepszy znany Ci kawał?
Nie mam pamięci do kawałów
8.Jaki jesteś w życiu prywatnym?
Teraz liczą się tylko córki, wszystko jest podporządkowane pod nie
9.Największe marzenie? Spełnione i niespełnione?
Być właścicielem klubu piłkarskiego – kiedyś tak będzie 
10.Kiedy zaczynałeś grać i skąd dowiedziałeś się o MZcie?
MZ to rok 2004, październik, od tej daty miałem stały Internet, zupełnie przypadkiem trafiłem na stronę MZ-ta
11.Co Cię zafascynowało w tej grze?
Grałem do tej pory w różne managery piłkarskie na Amidze, potem na PC-cie – to był kolejny etap
12.Historia powstania obecnej nazwy drużyny?
Najpierw klub nazywał się KKS Czarni Sosnowiec, potem zmieniłam na obecną nazwę chcąc być oryginalnym.
13.W jakim jesteś teraz miejscu z zespołem?
Przez wiele sezonów doszedłem do wniosku, że jest to jednak gra specyficzna, niestety nie są określone reguły za co odpowiada każda umiejętność zawodnika, na jakiej pozycji coś liczy się bardziej co mniej – niestety kolejne zmiany wprowadzane przez Crew powodują, wg mnie, coraz większą losowość w wynikach meczów, a to zniechęca do jakichkolwiek działań – prowadzę podobną politykę od początku : doświadczenie + co sezon wprowadzony co najmniej 1 wychowanek do 1 składu
14.Ile czasu poświęcasz dziennie na MZ?
Kiedyś więcej, teraz mniej – najtrudniej jest gdy trzeba kogoś kupić, bo jednak trzeba trochę przy tym posiedzieć. Teraz mniej więcej 10-15 minut dziennie.
15.Jakie są Twoje największe sukcesy?
Jako byłego sportowca: brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych z Zagłębiem Sosnowiec.
16.Jakie są Twoje największe sukcesy w eMZecie?
Najwyżej byłem w 1 lidze, przez 3 czy 4 sezony – nie udało się wejść do ekstraklasy, raczej to była walka o utrzymanie.
17.W jakiej grasz lidze? Jakie masz cele na ten sezon?
Po spadku do 3 ligi naturalnym wyzwaniem był powrót do 2 ligi – na razie sim losuje dla mnie częściej lepiej niż gorzej, ale będzie ciężko awansować.
18.Co sądzisz o poziomie ligi w jakiej grasz?
Jeszcze raz powtarzam: losowość w całym MZ jest za duża co powoduje, że zespoły od barażów o awans i spadek mają zbliżoną ilość punktów – 2,3 zwycięstwa w sezonie więcej wystarczą aby było super – brak tych zwycięstw i sezon jest nieudany
19.Skład opierasz na wychowankach czy kupionych graczach?
60% wychowanków, 40 transfery, ale dąże do zwiększenia proporcji na korzyść wychowanków
20.Twój najlepszy wychowanek?
Nie mam szczęścia do super talentów, którzy robią po 9,10 piłek w teoretycznie kluczowych umiejętnościach – obecnie grający najlepszy wychowanek to Leszek Bronder
21.Twój najlepszy emeryt?
W 8 lidze na starcie dostałem fajnego 22 latak o nazwisku Turek – grał u mnie do końca kariery jeszcze w 2 lidze
22.Twój najbardziej wartościowy zawodnik w historii?
Miałem kilku o wartości bliskiej 1mln, ale to były transfery
23.Przedstaw swojego najlepszego zawodnika.
Mam raczej zawodników o podobnym poziomie, niech będzie, że najlepszy jest ten, który ma największą wartość: Protezy Zbydniowski zakupiony za 1 005 073

24.Czy planujesz jakieś transfery?
W tym sezonie nie.
25.Twój największy HiT/KiT transferowy?
Będąc w 7 lidze kupiłem Argentyńczyka 18-letniego z 4 piłkami na bramce za około 10 000 – doszedł treningu do 10 piłek, grał u mnie przez wiele sezonów i został sprzedany za 1 300 000 u schyłku kariery.KIT-u nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać, ale ze względu na to, że raczej wydaje kasę bardzo przemyślanie to nie wpakowałem się w nieudane transfery.
26.Jak zdobywasz fundusze? Kupno/Sprzedaż czy Wychowanie/Sprzedaż czy może masz jakieś inne sposoby?
Sprzedaż wychowanków, którzy nie zmieszczą się w moim składzie – na j eden transfer do klubu składa się około 3-4 transferów wychowanków.
27.Jaki jest stan Twojego konta MZtowego drużyny?
W chwili obecnej to 1 267 872 EUR
28.Grasz w płatnych pucharach, masz jakieś osiągnięcia?
Wole ligi towarzyskie, kilka udało się wygrać
29.Co chciałbyś osiągnąć w tej grze?
Oczywiście szczyt: mistrzostwo
30.Co sądzisz o zmianach w MZ? Czy idą one w dobra stronę, czy raczej coraz bardziej komplikują grę?
Jak już pisałem wcześniej z czasem dochodzi się do wniosku, że wpływ na ostateczny wynik nie jest taki jaki by się chciało – może poświęcając więcej czasu można coś wykombinować, ale uniwersalnej metody na zwycięstwa nie ma. Zawsze mam nadzieję, że kolejny sim będzie „normalniejszy”, że nie wygram o 11:00 w towarzyskim 5-1, żeby wieczorem przegrać 2-7 grając takimi samymi ustawieniami.
31.Jakie pomysły CREW uważasz za najlepsze, a jakie za najgorsze, od czasu przystąpienia do gry?
Obozy na plus, wprowadzenie ligi 12-zespołowej i baraży, na minus: wciąż narastająca losowość wyników w meczach
32.Grasz w jakiejś reprezentacji z Turnieju Miast? Jeśli tak to jakie są wasze osiągnięcia?
Gram dla Sosnowca, obecnie w II zespole – w zeszłym sezonie było 4 miejsce w ekstraklasie
33.Jak podoba Ci się pomysł koszulki klanowej i czy byłbyś
zainteresowany jej kupnem?

Podoba mi się, byłbym chętny
34.Kogo najbardziej z klanu lubisz i czemu to ....?
Nie mam zdecydowanego faworyta, podoba mi się zapał ludzi, którzy dużo robią, dla atmosfery na forum i pilnują, żeby ta „maszynka” dobrze się kręciła: maik, ciern, dab_krycha
35.Jaki jestem Hardy i Twardy, czyli moje naj, naj ,naj..?
?
36.Jeśli grasz/grałbyś w piłkę to na jakiej pozycji się widzisz?
Grałem najpierw w trampkarzach i juniorach w Czarnych Sosnowiec na pozycji napastnika, potem najlepszy okres w moim życiu sportowym to gra w juniorach Zagłębia Sosnowiec jako napastnik i pomocnik, potem powrót w seniorskiej piłce do Czarnych jako napastnik i pomocnik – gdy zacząłem studia w Gliwicach musiałem zrezygnować z regularnych treningów.
37.Najładniejsza bramka w życiu?
Zaglębie-Stal ST. Wola na 3-1 w półfinałach Mistrzostw Polski juniorów – wpadło w okno a bramka zdecydowała o tym, że graliśmy o medal
38.Jakiej drużynie/-y z polski kibicujesz/nie lubisz?
Oczywiście Zagłębie i Legia – nie lubie GKS Katowice
39.Jakiej drużynie/-y z zagranicy kibicujesz/nie lubisz?
Kibicuje Barcelonie, nie lubie Bayern Monachium
40.Ulubiony piłkarz polski?
Ze wszystkich Roman Kosecki, z obecnie grających: Marek Saganowski
41.Ulubiony piłkarz zagraniczny?
Nie mam
42..Jeśli Polska nie bierze udziału w wielkiej imprezie to kibicuję…
Hiszpanii
43.Ulubione państwo poza Polską?
Hiszpania

Coś ode mnie: Nie jestem typem pisarza na forum, rzadko coś pisze, ale codziennie zaglądam. Jestem z Wami, mimo że mnie nie widać. Pozdrawiam. Roger

_________________
PN-Trzynastki Bleszno Cz-wa-div3.11
Hokej-IHC Mendy Cz-wa-div3.23


Ostatnio zmieniony przez dab_krycha dnia 2009-12-31, 11:31, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1615952
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-12-18, 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nareszcie nowy wywiad:). I to ile warty - nasz malomowny Roger dal sie przekonac - super!. Mysle ze znajde neidlugo wiecej czasu by na spokojnie go przeczytac i skomentowac:).

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
majkel1 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Sie 2004
Skąd: Tychy
PostWysłany: 2009-12-19, 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dab_krycha napisał/a:
4.Gdzie mieszkasz?
Sosnowiec

dziwne, że obcokrajowiec występuje u nas w LR Razz

dab_krycha napisał/a:
19.Skład opierasz na wychowankach czy kupionych graczach?
60% wychowanków, 40 transfery, ale dąże do zwiększenia proporcji na korzyść wychowanków

a jak to się przekłada na wyjściową 11 Very Happy

dab_krycha napisał/a:
Coś ode mnie: Nie jestem typem pisarza na forum, rzadko coś pisze, ale codziennie zaglądam. Jestem z Wami, mimo że mnie nie widać. Pozdrawiam. Roger

to fakt, mało Twoich postów widujemy, ale nie pamiętam też, żeby coś z poziomu forum do Ciebie nie doszło Cool

_________________
!!! HiT dziękuje FAiTH !!!


Geralt99 - wspaniały człowiek i wielka postać HiT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7660904
maik86 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2006
Skąd: Wodzisław Śl/Gliwice
PostWysłany: 2009-12-19, 11:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dab_krycha napisał/a:
4.Gdzie mieszkasz?
Sosnowiec

dziwne, że obcokrajowiec występuje u nas w LR Razz


No właśnie. W LR ponoć nie mogą grać obcokrajowcy, więc będziemy musieli przesunąć Ragera do LK lub do Biesiadników, ale to może w przyszłym sezonie dopiero Very Happy

Cieszę się, że kolejny wywiadzik za nami Smile

_________________
Wicher Wilchwy
LK - Hardzi i Twardzi
TM - Wodzisław Śląski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2672776
rogerkania Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2009-12-20, 07:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

majkel1 napisał/a:
dab_krycha napisał/a:
19.Skład opierasz na wychowankach czy kupionych graczach?
60% wychowanków, 40 transfery, ale dąże do zwiększenia proporcji na korzyść wychowanków

a jak to się przekłada na wyjściową 11 Very Happy


obecnie 5 wychowankow gra w podstawowej 11



majkel1 napisał/a:
dab_krycha napisał/a:
Coś ode mnie: Nie jestem typem pisarza na forum, rzadko coś pisze, ale codziennie zaglądam. Jestem z Wami, mimo że mnie nie widać. Pozdrawiam. Roger

to fakt, mało Twoich postów widujemy, ale nie pamiętam też, żeby coś z poziomu forum do Ciebie nie doszło Cool


na forum zaglądam codziennie, wiec jestem na bieżąco



maik86 napisał/a:
Cytat:
dab_krycha napisał/a:
4.Gdzie mieszkasz?
Sosnowiec

dziwne, że obcokrajowiec występuje u nas w LR Razz


No właśnie. W LR ponoć nie mogą grać obcokrajowcy, więc będziemy musieli przesunąć Ragera do LK lub do Biesiadników, ale to może w przyszłym sezonie dopiero Very Happy


widze błąd w waszym rozumowaniu - właściwie to tylko ja gram "legalnie" w LR - reszta to obcokrajowcy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurdeflaszka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Lip 2006
Skąd: Kraków
PostWysłany: 2009-12-20, 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rogerkania napisał/a:

maik86 napisał/a:
Cytat:
dab_krycha napisał/a:
4.Gdzie mieszkasz?
Sosnowiec

dziwne, że obcokrajowiec występuje u nas w LR Razz


No właśnie. W LR ponoć nie mogą grać obcokrajowcy, więc będziemy musieli przesunąć Ragera do LK lub do Biesiadników, ale to może w przyszłym sezonie dopiero Very Happy


widze błąd w waszym rozumowaniu - właściwie to tylko ja gram "legalnie" w LR - reszta to obcokrajowcy Laughing


Nie jest tak źle roger. 20 lat mieszkałem w Dąbrowie Górniczej i nieraz byłem na Zagłębiu:). A mój brat mizer07 dalej mieszka w Dąbrowie Górniczej i dalej regularnie chodzi na Zagłębie. Które zresztą z pierwszą ligą powita się w połowie roku:D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 35