I liga - pary,wyniki(sezon XIX)
Autor
Wiadomość
pniewiaki
Wiek: 42 Dołączył: 30 Lis 2008 Skąd: Poznan
Wysłany: 2010-09-21, 19:35
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Poznań IV - Szczecin II 16-7
Szeplerzyzna (yyeettii) - Toxic Mushrooms Szczecin (cinek78) 3-1 1-1
Victoria Września (loj221) - Husaria Szczecin (jarekp) 1-2 1-4
Max (marwie) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 11-0 9-0
2kC Poznań (yoght) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) 1-0 1-0
apogeum
Wiek: 42 Dołączył: 04 Sie 2008 Skąd: Tczew
Wysłany: 2010-09-21, 19:46
Greenpi napisał/a: Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Łomża - Tczew 14:8
AC Milan (acmilan_15) - FC. Tczew (apogeum) 7:1, 5:1
Al-Ahly Łomża (baginiak) - Ordynarne Gdańskie Świnie (scoot_gd) 5:1, 2:2
Export Łomża (chrzanek27) - Rojiblanco (magik_13) 2:2, 5:1
KS Greenpi (greenpi) - Blaugrana Tczew (kris_1982) 0:2, 1:2
potwierdzam
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-09-21, 19:55
Radeo napisał/a: Kolejka 5
Wrocław - Wejherowo 14:8
Rokita Brzeg Dolny (florens) - Słupski Manchester United (simsonson) 3:0 wo, 3:0 wo
RS Wikowyje (sirralf) - Dymarki Wejherowo (dymus) 2:2, 0:6
Inkopax Wrocław (kulapeta) - FC WU (raek1) 5:2, 2:3
Olbin Wroclaw (w_kemot) - CSK Przewloka (diun) 5:2, 3:3
potwierdzam
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
damcio
Główny Admin HMA
Wiek: 43 Dołączył: 12 Lut 2004 Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-09-21, 20:07
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Bełchatów 13-10 Tychy
Brunatna Stolica (bibek1983) - Ekipa Damcia (damcio) 3:6, 0:3
GKS GD™ Polonia Belchatow (bialywilk) - Unia Bieruń Stary (skartabel) 2:1, 6:2
Banda Czarnych Owieczek (errorbco) - FC Koksy (koks_) 1:1, 4:0
Faworyci Tego Meczu (crevo) - PUKKS CHRZCICIEL TYCHY (bartigol) 3:2,3:4
soul_reaver
Wiek: 35 Dołączył: 18 Mar 2010 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-21, 21:02
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Warszawa II - Gliwice II 18:6
The Ragga Twins (tovde) - Nankatsu (puki) 6:3 ; 8:2
Bad Company (drumatic) - Total Eclipse (el-bananos) 6:3 ; 2:1
KS Pogodna (julekk) - Ozimek (mosiu13) 2:6 ; 0:6
Soul Hunters (soul_reaver) - 4FuN (qss13) 5:3 ; 2:0
_________________
dojo1
Wiek: 46 Dołączył: 01 Mar 2004 Skąd: ZABRZE
Wysłany: 2010-09-21, 21:45
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Zabrze - Czechowice-Dziedzice 19-4
Bochyn Team Zabrze (bochyn) - Czechovitz Czechowice (marchol) 3-1 2-5
Real Gliwice (szymi12) - RKS Królewscy (przemolubek) 5-2 4-2
Zymna SSA (mikig1) - DT Czechowice-Dziedzice (dhalsim) 4-3 2-1
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - FOR SALE (jarqa) 2-2 3-2
_________________ DOJO ZABRZE
pawelkuba
Wiek: 46 Dołączył: 12 Cze 2009 Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 2010-09-21, 22:31
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Sosnowiec II - Siemianowice Śląskie II 17:5
Przydonica SSA (nestleuser) - ◄19A10►ChorzowskaKG (plasterek) 3:0 3:3
Fc Viking (dudi102) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1:2 4:4
Boylers (lukas1982) - S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) 4:1 5:0
FC Rogers Sosnowiec (rogerkania) - Given To Fly (ptasiek) 7:0 3:0
grka
Dołączył: 28 Sty 2007 Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-09-21, 22:53
Łaziska Górne - Białystok III 18:6
Ruch Chorzów (psychofann)- Jagiellonia Bialystok (przemek77) 1:2 3:2
Slaytanic Army (bozzz)- Kadyny SA (chris3103) 3:2 1:2
Zakrzewo SSA (detoks99)- Whitestoczek FC (grka) 4:1 2:0
Fedaykins (muadeep)- FC HAMBURG (pukki) ) 15:0 14:1
_________________ grać by wygrywać
oiom
Wio
Wiek: 35 Dołączył: 14 Sty 2005 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-09-21, 23:20
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Kalisz - Częstochowa III 6:18
Gops Kalisz (gops_kalisz) - GOL (mundek) 1:3 1:5
Bryłka Kalisz (brylka73) - Parish Valley Spox (norghe) 0:3 0:3
C.F Aguila Blanca (blancosi) - GD™Saint City Częstochowa (maczugaxs17) 5:2 4:1
Tom Star Pleszew (tomstar) - Shadows of Night (miszcz_stachu) 0:3 0:3
_________________Иуг Компания Ченстохова Kraj: Polska Div3.22 Liga Światowa: div5.7
oiom
Wio
Wiek: 35 Dołączył: 14 Sty 2005 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-09-21, 23:20
Kolejka nr 5 (21.09.2010)
Kalisz - Częstochowa III 6:18
Gops Kalisz (gops_kalisz) - GOL (mundek) 1:3 1:5
Bryłka Kalisz (brylka73) - Parish Valley Spox (norghe) 0:3 0:3
C.F Aguila Blanca (blancosi) - GD™Saint City Częstochowa (maczugaxs17) 5:2 4:1
Tom Star Pleszew (tomstar) - Shadows of Night (miszcz_stachu) 0:3 0:3
_________________Иуг Компания Ченстохова Kraj: Polska Div3.22 Liga Światowa: div5.7
pawelkuba
Wiek: 46 Dołączył: 12 Cze 2009 Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 2010-09-25, 14:05
Baraż o I ligę (5.10.2010)
Łódź III - Siemianowice Śląskie II
◄19A10►ChorzowskaKG (plasterek)
AC MUSTANG ZGODA (kris63)
S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba)
S™S&R LOTNIK MICHALKOWICE (kamillopl)
oiom
Wio
Wiek: 35 Dołączył: 14 Sty 2005 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-09-27, 23:19
Baraż o I ligę (5.10.2010)
Łaziska Górne II - Częstochowa III
- GOL (mundek)
- Parish Valley Spox (norghe)
- GD™Saint City Częstochowa (maczugaxs17)
- Shadows of Night (miszcz_stachu)
_________________Иуг Компания Ченстохова Kraj: Polska Div3.22 Liga Światowa: div5.7
lipi
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2009 Skąd: ???
Wysłany: 2010-09-29, 06:42
Baraż o I ligę (5.10.2010)
Łaziska Górne II - Częstochowa III
Dangerous Łaziska (gahan4)- GOL (mundek)
Kamionka Death Squad (el-ronino)- Parish Valley Spox (norghe)
KS Bambo (borow33)- GD™Saint City Częstochowa (maczugaxs17)
MZ RUCH CHORZÓW (loonger)- Shadows of Night (miszcz_stachu)
pawelkuba
Wiek: 46 Dołączył: 12 Cze 2009 Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 2010-10-01, 14:50
Niestety brak składu Lodzi III - specjalnie wystawilem wczesniej nasz bo wiedzialem ze mam plany na wekeend.