Wrocław III - sezon XX
Autor
Wiadomość
czaja91
Wiek: 33 Dołączył: 24 Maj 2008 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-13, 14:19 Wrocław III - sezon XX
Wrocław III
WKS Slask Wroclaw (kombinator13)
Twierdza Wrocław (czaja91)
Kasperki (kasperek76)
Chłyt Materkindody (kac89)
CSKA Moskwa (samihami2)
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2)
terminarz:
_________________ Twierdza Wrocław
div5.147
LK- Joga Bonito University
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-13, 16:13
Do składu dopisałem ci tylko jeszcze jedną drużynę.
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-14, 19:55
Nie wystawiaj na razie SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) bo z tego co widzę na forum dostał bana, nie wiem za co:(
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
czaja91
Wiek: 33 Dołączył: 24 Maj 2008 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-15, 11:40
W takim razie dobrze że jest jeszcze jeden więcej..
Runda Wstępna - Wtorek 19.X.2010
WROCŁAW III – TYCHY II
Kasperki (kasperek76) - KS Paprocany (martincz)
CSKA Moskwa (samihami2) - Torpeda Tychy (michael79)
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - ShadowMasterTeam (radeksg)
Chłyt Materkindody (kac89) - FC KAROLINKA PAPROCANY (damianczypek)
_________________ Twierdza Wrocław
div5.147
LK- Joga Bonito University
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-19, 16:20
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) odzyskał drużynei może być brany pod uwagę przy ustalaniu składu od następnej kolejki.
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
czaja91
Wiek: 33 Dołączył: 24 Maj 2008 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-19, 22:58
1 Kolejka - 26.10.2010
WROCŁAW III – TYCHY II
Chłyt Materkindody (kac89) - Torpeda Tychy (michael79)
Kasperki (kasperek76) - Dewastator Tychy (beny_benas)
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - FC KAROLINKA PAPROCANY (damianczypek)
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - ShadowMasterTeam (radeksg)
_________________ Twierdza Wrocław
div5.147
LK- Joga Bonito University
diablik2
SEVEN TH-IMPULSE
Dołączył: 29 Gru 2005 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-26, 23:44
wygraliś♠my czy jak? z tego co widze przegralismy chyba 6 pkt...
_________________ Klub: SEVEN TH-IMPULSE
Reprezentuje Barwy Wrocław IV
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-27, 09:41
Wynik z pierwszej kolejki i podałem od razu skład na drugą kolejkę bo się trochę spóźniliśmy zastąpiłem tylko kasperka76 w jego miejsce zagra samihami2.
Kolejka 1
WROCŁAW III 8–14 TYCHY II
Chłyt Materkindody (kac89) - Torpeda Tychy (michael79) 2-7, 4-2
Kasperki (kasperek76) - Dewastator Tychy (beny_benas) 2-2, 1-5
SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) - FC KAROLINKA PAPROCANY (damianczypek) 3-2, 2-5
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - ShadowMasterTeam (radeksg) 3-5, 2-2
Kolejka 2
POZNAŃ VII – WROCŁAW III
- WKS Slask Wroclaw (kombinator13)
- Chłyt Materkindody (kac89)
- CSKA Moskwa (samihami2)
- SEVEN TH-IMPULSE (diablik2)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
czaja91
Wiek: 33 Dołączył: 24 Maj 2008 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-27, 11:34
dzięki za podanie składu.. ja niestety neta nie miałem.. o nawet nie mogłem o tym nikogo poinformować.
_________________ Twierdza Wrocław
div5.147
LK- Joga Bonito University
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-27, 14:19
Spoko, podanie składu to nie problem, akurat chciałem wkleić wyniki z poprzedniej kolejki bo diablik chciał zobaczyć i zauważyłem że składu nie ma to podałem.
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
diablik2
SEVEN TH-IMPULSE
Dołączył: 29 Gru 2005 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-28, 19:42
dzieki za wyniki nie pomylilem sie 6 w plecy z VII poznaniem to chyba juz musimy wygrac...
_________________ Klub: SEVEN TH-IMPULSE
Reprezentuje Barwy Wrocław IV
diablik2
SEVEN TH-IMPULSE
Dołączył: 29 Gru 2005 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-28, 19:57
coś widze ze spicie panowie
Kolejka 2
POZNAŃ VII – WROCŁAW III
...BIANCONERI… (elnino5122poznan) - WKS Slask Wroclaw (kombinator13)
KKS Pyrusy (ungurunguu)- Chłyt Materkindody (kac89)
BATORY Poznań (lukwie) - CSKA Moskwa (samihami2)
Semper Fidelis Warta Śrem (perez1992) - SEVEN TH-IMPULSE (diablik2)
_________________ Klub: SEVEN TH-IMPULSE
Reprezentuje Barwy Wrocław IV
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-28, 23:29
Pary wysłałem wszystkim na GB, pewnie czaja znowu ma problemy z netem.
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
diablik2
SEVEN TH-IMPULSE
Dołączył: 29 Gru 2005 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-02, 20:15
Kolejka 2
POZNAŃ VII – WROCŁAW III
...BIANCONERI… (elnino5122poznan) - WKS Slask Wroclaw (kombinator13) 1-4 4-3
KKS Pyrusy (ungurunguu)- Chłyt Materkindody (kac89) 2-1 3-3
BATORY Poznań (lukwie) - CSKA Moskwa (samihami2) 3-3 2-3
Semper Fidelis Warta Śrem (perez1992) - SEVEN TH-IMPULSE (diablik2) 1-5 2-3
8 - 14 dla nas dziekuje
_________________ Klub: SEVEN TH-IMPULSE
Reprezentuje Barwy Wrocław IV
diablik2
SEVEN TH-IMPULSE
Dołączył: 29 Gru 2005 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-02, 20:25
WROCŁAW III – JASŁO V
- STAL MIELEC SA ( jerry26 )
- JKS JASLO ( slawek84 )
- OKS Sobniów ( lukas1132 )
- JKS Czarni 1910 Jaslo ( yankes1993 )
_________________ Klub: SEVEN TH-IMPULSE
Reprezentuje Barwy Wrocław IV