Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusja nad zmianą w regulaminie (§1 punkt 13 i §3 punkt 3)
Autor Wiadomość
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2012-02-15, 19:08   Dyskusja nad zmianą w regulaminie (§1 punkt 13 i §3 punkt 3) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Proponuję zmianę poniższych punktów w regulaminie:

§1. Zasady ogólne
13. Nazewnictwo reprezentacji miast:
a) pierwsza reprezentacja nie musi używać przy swojej nazwie numeru reprezentacji
b) kolejne odłamy miast muszą zawierać w nazwie numer o jeden większy (II, III, IV,..)
c) do numeracji reprezentacji używamy liczb rzymskich
d) zakazane jest używanie w nazwie innych słów niż nazwa miasta (np. Motor Lublin, itp)

§3 Wyzwania
3. Do soboty do godziny 24.00 czas na podanie wyników poprzedniej kolejki



Proponuje niewielkie, ale ułatwiające prace organizatorom zmiany w regulaminie.

Odnoście punktu pierwszego chodzi o dodanie punktu e:
e) reprezentacja danego miasta grająca w wyższej klasie rozgrywkowej musi mieć niższy numer reprezentacji od reprezentacji grającej w lidze niższej

Chyba trochę zamotałem, więc wytłumaczę na przykładzie. Jeśli dane miasto ma dwie reprezentacje lub więcej i na przykład jedna z reprezentacji gra w Ekstraklasie a dwie w 1 lidze to punkt ten naniesie obowiązek, aby reprezentacja grająca w Ekstraklasie była oznaczona numerem I, a nie mogłaby być to reprezentacja z numerem II lub III.

Odnośnie punktu 3 proponuję skrócenie terminu na podawanie wyników, aby uniknąć sytuacji, która ma miejsce w Ekstraklasie, gdzie czekamy na wynik jednego meczu, aby rozpisać mecze barażowe. Zmieniłbym punkt nr 3 na następujący:

3. Kapitanowie mają czas na podanie wyniku z poprzedniej kolejki do:
a) czwartku do godziny 24:00 w przypadku, gdy następna kolejka jest rozgrywana w trybie normalnym
b) środy do godziny 12:00 w przypadku, gdy następna kolejka rozgrywana jest w trybie szybkim lub w następnej kolejce rozgrywane są baraże

Na razie temat poddaję pod dyskusję, a jeśli będą pozytywne opinie to poddamy ten wniosek pod głosowanie.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2012-02-15, 19:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

§3 punktu 3 - popieram zmianę tego punktu, wprowadzenie w życie nowej wersji usprawni, a bynajmniej powinno organizacje lig w TM, natomiast w §1 w punkcie 13 wprowadzenie podpunktu e jest zbędne, gdyż proponuje zostawić kapitanom miast wybór, czy chcą np. I repre oglądać w niższej lidze niż II.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
peps77 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 47
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Katowice
PostWysłany: 2012-02-15, 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tej chwili zastanawiam się, co mam zrobić, jeśli Katowice IV wygrają baraże o 2 ligę, a Katowice III zostały w 3 lidze. Po sezonie zawsze mieszam składy na nowo, żeby najlepsze drużyny były w wyższych sekcjach, a teraz wychodzi, że musiałbym dać mocniejsze do niższej sekcji. Zastanawiałem się, czy możliwa jest zmiana nazwy z III na IV i odwrotnie, ale dodanie punktu "e" na pewno rozwiązałoby mój problem, dlatego popieram go jak najbardziej. W punkcie 3 również jestem za.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
az19krzysiek Płeć:Mężczyzna
UPSG :)


Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2012-02-15, 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

peps77 napisał/a:
W tej chwili zastanawiam się, co mam zrobić, jeśli Katowice IV wygrają baraże o 2 ligę, a Katowice III zostały w 3 lidze. Po sezonie zawsze mieszam składy na nowo, żeby najlepsze drużyny były w wyższych sekcjach, a teraz wychodzi, że musiałbym dać mocniejsze do niższej sekcji. Zastanawiałem się, czy możliwa jest zmiana nazwy z III na IV i odwrotnie, ale dodanie punktu "e" na pewno rozwiązałoby mój problem, dlatego popieram go jak najbardziej. W punkcie 3 również jestem za.


oczywiście jest możliwość zmiany nazwy Smile sporo ten punkt ma rozwiać wątpliwości o tym czy można zmieniać numery reprezentacji w takim razie zmieniam zdanie i popieram dodanie tego podpunktu ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
35261099
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2012-02-15, 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o punkcie "e" mam na myśli tylko i wyłącznie nazwę tzn. numer, a skład jest już w zakresie kapitana. Jeśli zdarzy się, że II reprezentacja np. awansuje z 2 do 1 ligi, a I reprezentacja spadnie w tym samym czasie z 1 do 2 ligi to w następnym sezonie w 1 lidze będzie grała reprezentacja wciąż z nr 1, ale czy to będzie skład tej II reprezentacji która uzyskała awans czy mieszany to już kwestia kapitana.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
yarek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Gru 2004
Skąd: Przemyśl
PostWysłany: 2012-02-15, 20:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

§1 punkt 13 - zgadzam się na zmianę
§3 punkt 3 - zgadzam się na zmianę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1024050
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2012-02-15, 20:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

§1 punkt 13 - zgadzam się na zmianę
§3 punkt 3 - zgadzam się na zmianę

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
rafcio18 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2012-02-15, 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

§1 punkt 13 - zgadzam się na zmianę
§3 punkt 3 - zgadzam się na zmianę

_________________
FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1532165
el_plecinio Płeć:Mężczyzna
Konkurs ForumMZ.eu


Wiek: 31
Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: ForumMZ.eu-Free FL
PostWysłany: 2012-02-15, 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przypominam że to jest dyskusja a nie głosowanie "kopiuj - wklej"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6942884
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2012-02-18, 11:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrym pomysłem jest data podania składów, bo irytujący jest czasami brak jednego wyniku, bo kapitanowie zaspali. Niestety w twojej propozycji zabrakło jakiejkolwiek sankcji jak np. -1 punkt dla obu reprezentacji jeśli wynik nie pojawi się w terminie. Wtedy obu kapitanom będzie zależało. Wiadomo, że przepis bez sankcji nic nie zmieni niestety.

Co do numerów reprezentacji mam trochę mieszane uczucia, bo niby dlaczego mamy ingerować kapitanom w ich reprezentacje. Często jest, że ekipami I i II zajmuje się ktoś inny niż ekipami III i IV. Jeśli ten z niby słabszym składem osiągnął lepsze wyniki to czemu mamy mu zabraniać grać nadal pod swoim szyldem?
Z drugiej strony rozumiem pewne ułatwienie dla organizatorów ale chyba jednak nie aż tak duże.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
tomek992 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Kwi 2007
Skąd: Ostrowiec Św.
PostWysłany: 2012-02-18, 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuszna uwaga co do tych sankcji. Myślę, że - 1 pkt. dla obu reprezentacji to byłby odpowiednia kara. A co do tej numeracji to każdy ma trochę racji, ale myślę, że nawet jeśli występuje taki podział jak mówisz, że jedna osoba zajmuje się I i II reprezentacją, a druga osoba reprezentacją III i IV to np. gdy reprezentacja nr III awansuje wyżej od reprezentacji II to tylko zamienią się numerami, a składy mogą pozostać te same i osoby zajmujące się reprezentacjami również mogą się nie zmieniać to znaczy osoba pierwsza będzie się zajmowała teraz reprezentacją I i III (dawną II), a druga osoba reprezentacji II (dawną III) i IV. Po to jest ta dyskusja, żeby rozwiać wątpliwości Wink. A co do głosowania to myślę, że wstrzymamy się do rozpoczęcia kolejnej edycji TM, gdy będzie uzupełniony skład Rady TM.

_________________
Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1233298
maczugaxs17 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Częstochowa
PostWysłany: 2012-02-19, 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trzeba wprowadzić takie same rygorystyczne zasady jak w LK . I po wielu problemach w TM słuch zaginie.

_________________
Saint City Częstochowa

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 43