Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Turniej Miast III - brak danych
Turniej Miast IV - brak danych
Turniej Miast V - nie bralismy udzialu
Turniej Miast VI - nie bralismy udzialu
Turniej Miast VII - nie bralismy udzialu
Turniej Miast VIII
1. Łódź
2. Warszawa
3. Wołów
4. Knurów
5. Kraków
6. Zabrze
7. Wrocław
8. Poznań
9. Tychy
Turniej Miast IX
1. Pruszcz Gdański
2. Wrocław
3. Dąbrowa Górnicza
4. Warszawa
5. Łódź
6. Kraków
7. Poznań
8. Tychy
42. Tychy
53. Tychy II
nie udalo sie awansowac z grup eliminacyjnych do Ekstraklasy
Składy XI edycja
Tychy I
Samurajz Tychy(greg0017)
Koniecpol (tytus_160) kapitan rep.I
Proszów(fabjab) vice kapitan rep.I
FC Bullshitz(woras)
Ekipa Damcia(damcio)-vice kapitan całej reprezentacji
Tychy II
THE FAVOURITES(michle)
EL Ciulos Lamos(tyszanin15)-kapitan całej reprezentacji
Ekipa Damcia(damcio)
FC Pieprzu(pieprzu)
FC Gruchlandia(gsg)
DBZ Dzidek(vegodzidek)
FC Bullshitz(woras)
Hellraiser FC(tychy21)
Turniej Miast XII
25 Tychy -1 miejsce w eliminacjach, awans do ekstraklasy
53 Tychy II
Składy XII edycja
Tychy
Koniecpol SA(tytus_160)-kapitan
FC Pieprzu(pieprzu)
Proszów(fabjab)
Ekipa Damcia(damcio)
Samurajz Tychy(greg0017)
Tychy II
EL Ciulos Lamos(tyszanin15)-kapitan
Tyski GKS(frog)
Bullshitz FC(woras)
THE FAVOURITES(michle)
Tychy Fight Club(majkel1)
Turniej Miast XIII
19 - Tychy - baraże spadek -ostatecznie 3 druzyny nie zglosily sie do rozgrywek dlatego w przyszlym sezonie startujemy w ekstraklasie
55 - Tychy II , Kraków IV
60 - Tychy IV
63 - Tychy III
Składy edycja XIII
Tychy
Koniecpol SA(tytus_160)-kapitan
FC Pieprzu(pieprzu)
Proszów(fabjab)
Ekipa Damcia(damcio)
Samurajz Tychy(greg0017)
Tychy II
EL Ciulos Lamos(tyszanin15)-kapitan
Tyski GKS(frog)
Bullshitz FC(woras)
THE FAVOURITES(michle)
Tychy Fight Club(majkel1)
Tychy III
MC Zet Tychy (tomasztychy)
ShadowMasterTeam (radeksg)
Tyski GKS(frog)
Pittsburgh Tychy FC (y_m_z)
PKE Laziska (bercik7522)
KS Polonia Laziska Gorne (emiliano_rodriguez)
Unia Bieruń Stary (skartabel)
Tychy IV
FC Pieprzu(pieprzu)
Siemens Tychy (kartis88)
PUKKS CHRZCICIEL TYCHY (bartigol)
FC Gruchlandia (gsg)
Podolsze (tajotay)
Turniej Miast XIV
1 Wrocław
2 Elbląg
3 Szczecin
4 Ostrowiec Świętokrzyski
5 Siemianowice Slaskie
6 Bialystok
7 Czechowice-Dziedzice
8 Głogów
9 Tychy
46 miejsce Tychy II
57 miejsce Tychy III
65 miejscy Tychy IV
Tychy I
Koniecpol SA (tytus_160) - kapitan Tychy I
Ekipa Damcia (damcio)
Slaytanic Army (bozzz)
KS Polonia Laziska Gorne (emiliano_rodriguez)
PKE Laziska (bercik7522)
Tychy II
Bajbusy Fabian-a (fabjab) - kapitan Tychy II
Pittsburgh Tychy FC (y_m_z)
Unia Bieruń Stary (skartabel)
Samurajz Tychy (greg0017)
Outlaw Boyz (woras)
MC Zet Tychy (tomasztychy)
Tychy III
Tychy Fight Club(majkel1) - kapitan Tychy III
GKS Tychy 1971 (olo1971)
Tyski GKS(frog)
EL Ciulos Lamos(tyszanin15)
THE FAVOURITES(michle)
FC Pieprzu (pieprzu)
Tychy IV
FC Gruchlandia (gsg) - kapitan Tychy IV
ShadowMasterTeam (radeksg)
Siemens Tychy (kartis88)
PUKKS CHRZCICIEL TYCHY (bartigol)
Grande Tychy (meristo)
FC BARCELONA (edvin79)
GKS Tychy (mrozik18)
gks tychy 2007 (macio1984)
GKS TYCHY 71 (groobas)
Grygorowce (nedved07)
GKS Tychy (kuba06)
Skład
Tychy I
Koniecpol SA (tytus_160) - kapitan Tychy I
Ekipa Damcia (damcio) - z-ca kapitana,
Slaytanic Army (bozzz)
KS Polonia Laziska Gorne (emiliano_rodriguez)
MC Zet Tychy (tomasztychy)
Tychy II
GKS Tychy 1971 (olo1971)
Pittsburgh Tychy FC (y_m_z)
THE FAVOURITES (michle)
Tyski GKS (frog)
Siemens Tychy (kartis88)
Bajbusy Fabian-a (fabjab)
upoważniony: majkel1
Tychy III
Unia Bieruń Stary ( Skartabel ) - kapitan
PUKKS CHRZCICIEL TYCHY ( bartigol )
Tychy Fight Club ( majkel1 )
EL Ciulos Lamos ( tyszanin15 )
FC Pieprzu ( pieprzu )
Blackborn ( mardok1985 )
Adex Tychy ( julius_76 )
Slask Tychy ( jurczykm )
ShadowMasterTeam ( radeksg )
Przerodki ( passus96 )
Ostatnio zmieniony przez damcio dnia 2009-05-10, 19:04, w całości zmieniany 1 raz
Tychy I
Koniecpol SA (tytus_160) - kapitan Tychy
Slaytanic Army (bozzz)
Ekipa Damcia (damcio) - z-ca kapitana Tychy
THE FAVOURITES (michle)
MC Zet Tychy (tomasztychy)
Tychy II
Unia Bieruń Stary (skartabel) - kapitan Tychy II
EL Ciulos Lamos (tyszanin15)
Pittsburgh Tychy FC (y_m_z) - z-ca kapitana Tychy II
FC Koksy (koks_)
Al Bundy Squad (al_bundy_)
GKS Tychy 1971 (olo1971)
Tychy III
Grygorowce (nedved07) - kapitan Tychy III
ShadowMasterTeam (radeksg)
SLASK TYCHY (jurczykm)
Tyski GKS (frog)
Siemens Tychy (kartis88)
MasakratorS MczE (szpaku_)
PUKKS CHRZCICIEL TYCHY (bartigol)
FC Pieprzu (pieprzu)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA XVI EDYCJI TURNIEJU MIAST
1. ŁÓDŹ
2. ELBLĄG
3. BIAŁYSTOK
4. Sosnowiec
5. Szczecin
6. Siemianowice Śląskie I
7. Wrocław
8. Poznań
9. Szczecin III
10. Ostrowiec Świętokrzyski
11. Krosno
12. Siemianowice Śląskie II
13. Tychy
------------------------
25. Warszawa I - awans
26. Kraków - awans
27. Toruń I - awans
28. Sosnowiec II - awans
29. Chrząstawa Wielka - baraże
30. Lublin I - baraże
31. Głogów
32. Wejherowo
33. Gliwice I
34. Warszawa II
35. Warszawa III
36. Częstochowa III
37. Gliwice II
38. Siemianowice Śląskie III
39. Łaziska Górne
40. Olsztyn i Lidzbark Warmiński II
41. Kraków II
42. Łomża I
43. Poznań V
44. Poznań IV
-------------Nowa II Liga---------------
45. Częstochowa II
46. Wrocław II
47. Katowice
48. Krosno II
49. Zabrze
50. Tychy II
51. Szczecin II
52. Jasło
53. Kalisz
54. Kraków III
55. Tychy III
56. Kraków IV
57. Tczew
58. Bełchatów
59. Siemianowice Śląskie IV
60. Kraków V
61. Poznań III
62. Łaziska Górne II
63. Poznań VI
64. Szczecin IV
Turniej Miast XVIII
Ektraklasa:
1. Siemianowice Slaskie I
2. Czestochowa I
3. Poznań
4. Gdańsk
5. Szczecin
6. Łódź
7. BIAŁYSTOK II
8. GDYNIA
9. Kraków
10. Sosnowiec
11. Ostrowiec Świętokrzyski
12. Siedlce
13. Olsztyn i Lidzbark Warmiński
14. Wodzisław Śląski
15. Tarnów
16. Warszawa
17. Szczecin III
18. Toruń
19. Białystok
20. Elbląg
21. Wrocław
22. Siemianowice Śląskie II
23. Czechowice-Dziedzice
24. Sosnowiec II
I Liga:
1. Lublin I
2. Kraków II
3. Chrząstawa Wielka
4. Poznań II
5. Gliwice I
6. Łaziska Górne
7. Tychy
8. Częstochowa III
9. Łomża I
10. Siemianowice Śląskie III
11. Wejherowo
12. Krosno
13. Warszawa II
14. Gliwice II
15. Białystok III
16. Poznań III
17. Poznań IV
18. Częstochowa II
19. Warszawa III
1. Łaziska Górne
2. Poznań III
3. Wrocław
4. Wejherowo
5. Tczew
6. Gliwice
7. Bełchatów
8. Łomża
9. Tychy
10. Białystok III
11. Zabrze
12. Warszawa II
13. Sosnowiec II
14. Poznań IV
15. Częstochowa III
16. Siemianowice Śląskie II
17. Kalisz
18. Szczecin II
19. Gliwice II
20. Czechowice-Dziedzice
KLASYFIKACJA KOŃCOWA II LIGA - SEZON XIX
1. Warszawa III
2. Lublin II
3. Łódź II
4. Jasło
5. Łódź III
6. Łaziska Górne II
7. Częstochowa II
8. Katowice
9. Toruń II
10. Kraków III
11. Ostrowiec Świętokrzyski II
12. Czechowice-Dziedzice II
13. Białystok IV
14. Poznań V
15. Radomsko
16. Oława
17. Tychy II
18. Łomża II
19. Warszawa IV
20. Tychy III
Ostatnio zmieniony przez damcio dnia 2011-07-05, 13:14, w całości zmieniany 1 raz
1. Zabrze - awans
2. Toruń - awans
3 Warszawa II - awans
4. Łomża - awans
5. Jasło - baraże
6. Siedlce - baraże
7. Warszawa III
8. Łódź II
9. Tychy
10. Sosnowiec II
11. Łaziska Górne II
12. Kraków II
13. Lublin II
14. Częstochowa III
15. Elbląg
16. Białystok III
17. Bełchatów - spadek
18. Siemianowice Śląskie II - spadek
19. Poznań IV- spadek
20. Łódź III - spadek
Klasyfikacja końcowa III ligi - sezon XX
1 miejsce
WARSZAWA IV
2 miejsce
KRAKÓW V
3 miejsce
WARSZAWA V
4 miejsce
TYCHY II
5 miejsce
KATOWICE II
6 miejsce
ŁOMŻA II
7 miejsce
PASŁĘK
8 miejsce
WROCŁAW III
9 miejsce
WODZISŁAW ŚLĄSKI II
10 miejsce
KRAKÓW IV
11 miejsce
SIEDLCE II
12 miejsce
PRZEMYŚL II
13 miejsce
PRZEMYŚL
14 miejsce
RADZYŃ PODLASKI
15 miejsce
JASŁO III
16 miejsce
JASŁO IV
17 miejsce
OŁAWA
18 miejsce
KATOWICE III
19 miejsce
ŁAZISKA GÓRNE III
20 miejsce
LUBLIN III
21 miejsce
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI III
22 miejsce
POZNAŃ VII
23 miejsce
KRAKÓW VI
24 miejsce
JASTRZĘBIE ZDRÓJ
25 miejsce
RADOMSKO II
26 miejsce
POZNAŃ VI
27 miejsce
JASŁO V
28 miejsce
KONIN III
29 miejsce
TORUŃ III
30 miejsce
KONIN
Ostatnio zmieniony przez damcio dnia 2012-03-19, 12:14, w całości zmieniany 3 razy
Klasyfikacja końcowa I ligi (Sezon XXI)
1. Gdynia II - awans
2. Kraków II - awans
3 Warszawa III - awans
4. Białystok II - awans
5. Tychy - baraże, brak awansu
6. Łódź II - baraże
7. Gliwice II
8. Elbląg
9. Łaziska Górne II
10. Częstochowa III
11. Poznań III
12. Siedlce
13. Wrocław II
14. Białystok III
15. Katowice
16. Kraków III
17. Lublin II - spadek
18. Kalisz - spadek
19. Rzeszów- spadek
20. Tarnów II - dyskwalifikacja za 3 wo
Klasyfikacja końcowa II ligi - sezon XXI
1. Wronki
2. Toruń II
3. Wrocław III
4. Warszawa 4
5. Częstochowa II
6. Radomsko
7. Jasło II
8. Warszawa 5
9. Siedlce II
10. Kraków V
11. Poznań IV
12. Bełchatów
13. Kraków IV
14. Ostrowiec Świętokrzyski II
15. Łomża II
16. Wodzisław Śląski II
17. Katowice II
18. Tychy II
19. Pasłęk
20. Siemianowice Śląskie II
Ostatnio zmieniony przez damcio dnia 2012-03-19, 12:12, w całości zmieniany 2 razy
1. Katowice - awans
2. Siedlce - awans
3. Gliwice II - awans
4. Ostrowiec Świętokrzyski - awans
5. Łomża - baraże
6. Łaziska Górne II - baraże
7. Szczecin II
8. Jasło
9. Wrocław II
10. Białystok III
11. Wronki
12. Kraków III
13. Tychy
14. Poznań III
15. Toruń II - baraże
16. Elbląg - baraże
17. Częstochowa III - spadek
18. Warszawa IV - spadek
19. Wrocław III - spadek
20. Siemianowice Śląskie - spadek
Turniej Miast XXIII
KLASYFIKACJA KOŃCOWA 1 LIGI
1. Łaziska Górne III -awans
2. Łódź II -awans
3. Łaziska Górne II -awans
4. Toruń -awans
5. Wronki -awans po barażach
6. Tychy -awans po barażach
7. Warszawa III
8. Jasło
9. Szczecin II
10. Kraków III
11. Poznań III
12. Wrocław II
13. Poznań II
14. Warszawa IV
15. Częstochowa II
16. Toruń II
17. Gdynia
18. Siedlce II
19. Białystok III
20. Lublin II
1. Szczecin
2. Gdańsk
3. Kraków
4. Katowice
5. Łaziska Górne
6. Białystok
7. Łódź
8. Łaziska Górne II
9. Wrocław
10. Gdynia
12.Wronki
13. Warszawa
14. Częstochowa
15. Warszawa II
14.Poznań
16.Toruń i Bydgoszcz
17. Lublin
18. Białystok II
19. Tychy
20. Łaziska Górne III
21. Łódź II
22. Siedlce
23. Zabrze
KLASYFIKACJA KOŃCOWA EKSTRAKLASY - SEZON XXV
1. Katowice
2. Wrocław
3. Łaziska Górne
4. Kraków
5. Białystok
6. Wronki
7. Szczecin
8. Poznań
9. Gdynia
10. Jasło
11. Warszawa
12. Gdańsk
13. Warszawa II
14. Kraków II
15. Poznań II
16. Łaziska Górne II
17.Częstochowa
18. Toruń i Bydgoszcz
19. Łódź
20. Łomża
21. Tychy
22. Łaziska Górne III
23. Białystok II
24. Ostrowiec Świętokrzyski
KLASYFIKACJA KOŃCOWA I LIGI - SEZON XXVI
1. Tychy
2. Łaziska Górne III
3. Radomsko
4. Bełchatów
5. Wrocław II
6. Siedlce
7. Katowice II
8. Gdańsk II
9. Ełk
10. Gdynia II
11. Poznań III
12. Białystok II
13. Ostrowiec Świętokrzyski
14. Katowice III
15. Bełchatów II
16. Siemianowice Śląskie
17. Warszawa IV
18. Chrząstawa Wielka
19. Jasło II
20. Łaziska Górne IV
KLASYFIKACJA KOŃCOWA EKSTRAKLASY - SEZON XXVII
1. Białystok
2. Wrocław
3. Łaziska Górne
4. Kraków
5. Szczecin
6. Katowice
7. Poznań
8. Wronki
9. Poznań II
10. Łódź
11. Łaziska Górne II
12. Gdańsk
13. Warszawa
14. Lublin
15. Siedlce
16. Łomża
17. Łaziska Górne III
18. Warszawa III
19. Radomsko
20. Bełchatów
21. Tychy
22. Warszawa II
23. Gdynia
KLASYFIKACJA KOŃCOWA I LIGI - SEZON XXVIII
1. Czechowice-Dziedzice
2. Elbląg
3. Radomsko
4. Toruń i Bydgoszcz
5. Warszawa III
6. Szczecin II
7. Ostrowiec Świętokrzyski
8. Poznań III
9. Gdynia
10. Wrocław II
11. Bełchatów II
12. Gliwice
13. Katowice II
14. Lublin II
15. Kraków III
16. Łaziska Górne IV
17. Łódź II
18. Siemianowice Śląskie
19. Tychy
20. Gdynia II
1. Łaziska Górne V
2. Przemyśl
3. Łódź II
4. Warszawa IV
5. Lublin III
6. Kraków IV
7. Tychy
8. Ostrowiec Świętokrzyski II
9. Gdynia II
10. Gdańsk III
11. Jasło II
12. Jasło_III
13. Bełchatów III
14. Poznań IV
15. Kraków V
16. Radziejów
17. Wrocław IV
18. Katowice III
19. Łaziska Górne VI
20. Gdańsk IV
KLASYFIKACJA KOŃCOWA II LIGI - SEZON XXX
1 Częstochowa
2 Dąbrowa Górnicza II
3 Warszawa_V
4 Gdańsk II
5 Tczew
6 Bełchatów III
7 Tychy
8 Warszawa VI
9 Rybnik
10 Wrocław IV
11 Jasło III
12 Poznań IV
13 Gdańsk III
14 Katowice III
15 Gdynia II
16 Radziejów
17 Przemyśl II
18 Żory
19 Lublin IV
20 Jasło IV
21 Radomsko II
22 Zory II
KLASYFIKACJA KOŃCOWA II LIGI - SEZON XXXI
1. Rybnik
2. Wrocław IV
3. Łaziska Górne V
4. Lublin IV
5. Tczew II
6. Wrocław V
7. Gdańsk III
8. Katowice III
9. Ostrowiec Świętokrzyski II
10. Żory II
11. Tychy
12. Lublin V
13. Żory
14. Jasło III
15. Wolsztyn
16. Gdynia II
1. Olsztyn
2. Bełchatów
3. Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec II
4. Siedlce
5. Warszawa IV
6. Toruń i Bydgoszcz
7. Łaziska Górne II
8. Przemyśl
9. Gdańsk II
10. Łaziska Górne III
11. Ostrowiec Świętokrzyski II
12. Łódź II
13. Warszawa V
14. Jasło
15. Rybnik
16. Gdynia
17. Bełchatów II
18. Tczew II
19. Tychy
20. Lublin III
21. Szczecin II
22. Katowice II
23. Wolsztyn
24. Wrocław III
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach