Czestochowa VI
Autor
Wiadomość
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-02-04, 23:50
III Liga Grupa J
Kolejka nr 3 (07-02-2012)
Lublin IV - Częstochowa VI
Księżyc Syriusza (maki27) - Jellinowen SA (mariusz_rks)
19A10 FC Karpaty Lwów (brratiszka) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80)
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - KS Wierzchowisko (sikor666)
MOTOR LUBLIN (liswitalis) - Błękitni Aniołów (tkaczorro)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-02-11, 09:15
Grupa J
Kolejka nr 3 (07-02-2012)
Lublin IV - Częstochowa VI 14-8
Księżyc Syriusza (maki27) - Jellinowen SA (mariusz_rks) 1:1 0:1
19A10 FC Karpaty Lwów (brratiszka) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80) 3:4 4:0
TEK Juventus F.C. (paul636) - KS Wierzchowisko (sikor666) 2:2 3:2
MOTOR LUBLIN (liswitalis) - Błękitni Aniołów (tkaczorro) 3:1 2:0
Grupa J
Kolejka nr 4 (14-02-2012)
Częstochowa VI - Siemianowice Śląskie II
Jellinowen SA (mariusz_rks)-AC MUSTANG ZGODA (kris63)
SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80)-S™S&R MAC DREAM™ SIEM-CE (macvip)
KS Wierzchowisko(sikor666)-Gawronki Siemce (varix)
Różowi Amatorzy(luki1994)-RUCH FABUD SIEMCE (miedzian)
wyzywamy
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-03-09, 16:23
Runda wstępna - 13.03.2012
Częstochowa VI - Łaziska Górne VII
Chłopcy z Ferajny ™(waldek666)- Upper Silesia ChoRzów (seba0909)
Błękitni Aniołów(tkaczorro)- FC Mikołów (technikos)
SKUNHEADS Bronki Cz-wa(bronsky80)- F.C.Podpite Ruda Śl. (cichy19813)
GD™KM Efektowni(szpiczak)- KS HajdukiWielkie Chorzów (cichociemny)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-03-17, 09:12
Liga III Grupa C
Kolejka nr 1 (20-03-2012)
Kraków V - Częstochowa VI
KS Pogon Szczucin (galenos1992) - Chłopcy z Ferajny (waldek666)
Bahlsen Skawina (jozzy22) - Błękitni Aniołów (tkaczorro)
Błękit Żołynia (shaggy83) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80)
Unia moscice Tarnów (radziu21) - GDKM Efektowni (szpiczak)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-03-21, 17:21
Liga III Grupa C
Kolejka nr 1 (20-03-2012)
Kraków V - Częstochowa VI 22-1
KS Pogon Szczucin (galenos1992) - Chłopcy z Ferajny(waldek666) 7-0 2-0
Bahlsen Skawina (jozzy22) - Błękitni Aniołów (tkaczorro) 4-0 2-0
Błękit Żołynia (shaggy83) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80) 3-3 3-1
Unia moscice Tarnów (radziu21) - GDKM Efektowni (szpiczak) 4-1 6-2
III Liga Grupa C
Kolejka nr 2 (27-03-2012)
Częstochowa VI - Łaziska Górne VI
SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80)- Korona Łaziska Dolne (geny1994)
GDKM Efektowni (szpiczak)- Bianconeri Mikolow (niedzwiedz11)
Różowi Amatorzy(luki1994)- The Irons Chorzów (theirons)
KS Wierzchowisko(sikor666)- F.C Batorex (ixetrunemir)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-03-28, 09:09
Liga III Grupa C
Kolejka nr 2 (27-03-2012)
Częstochowa VI - Łaziska Górne VI 3-21
SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80)- Korona Łaziska Dolne (geny1994)1-2; 0-1
GD�KM Efektowni (szpiczak)- Bianconeri Mikolow (niedzwiedz11)0-2; 1-0
Różowi Amatorzy(luki1994)- The Irons Chorzów (theirons)0-3; 0-3
KS Wierzchowisko(sikor666)- F.C Batorex (ixetrunemir) 0-6; 0-3
III Liga Grupa C
Kolejka nr 3 (03-04-2012)
Wrocław V - Częstochowa VI
KOSMOS Browariusz (keiler) - Chłopcy z Ferajny ™(waldek666)
Ermis Team (jkamyk) - Błękitni Aniołów(tkaczorro)
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - GD™KM Efektowni(szpiczak)
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa(bronsky80)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-04-06, 10:29
III Liga Grupa C
Kolejka nr 3 (03-04-2012)
Wrocław V - Częstochowa VI 18-5
KOSMOS Browariusz (keiler) - Chłopcy z Ferajny ™(waldek666)3-0; 3-0
Ermis Team (jkamyk) - Błękitni Aniołów(tkaczorro)3-2; 1-1
KS Dlugoleka2000 (kurion123) - GD™KM Efektowni(szpiczak)1-2; 2-0
WROCŁAWSKIE TRAMWAJE (nawiedzony) -SKUNHEADS Bronki Cz-wa(bronsky80)2-2;4-1
Liga III Grupa C
Kolejka nr 4 (10-04-2012)
Toruń i Bydgoszcz IV - Częstochowa VI
KuBaŃcZyK FC (jackobee4) - Błękitni Aniołów (tkaczorro)
FC Bizon (redman86) - GD™KM Efektowni (szpiczak)
Juve Team (irek023) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80)
Brudne Serca (gwiazda17) - KS Wierzchowisko (sikor666)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-04-13, 23:02
Liga III Grupa C
Kolejka nr 4 (10-04-2012)
Toruń i Bydgoszcz IV - Częstochowa VI 13:10
KuBaŃcZyK FC (jackobee4) - Błękitni Aniołów (tkaczorro) 3:0 / 3:1
FC Bizon (redman86) - GD™KM Efektowni (szpiczak) 2:0 / 3:7
Juve Team (irek023) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa (bronsky80) 1:3 / 2:3
Brudne Serca (gwiazda17) - KS Wierzchowisko (sikor666) 2:2 / 4:0
Kolejka nr 5 (17-04-2012)
Częstochowa VI - Piotrków Trybunalski
GD™KM Efektowni(szpiczak)-Camp Nou Juniors (aimar79)
SKUNHEADS Bronki Cz-wa(bronsky80)-Orka - Adra Ładzice (halinap)
Błękitni Aniołów(tkaczorro)-PIOTRCOVIA PIOTRKOW TRYB. (piotrkowtrybunalski)
Saint City Częstochowa(maczugaxs17)-Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-04-25, 09:28
Liga III Grupa C
Kolejka nr 6 (24-04-2012)
Wolsztyn - Częstochowa VI 18-0
Dyskobolia (adziu84) - Saint City Częstochowa(maczugaxs17)x-x; x-x
Wolsztyński KS U23 (adamuswol) - Chłopcy z Ferajny ™(waldek666)9-0; 6-0
Zapniów (p_wol91) - SKUNHEADS Bronki Cz-wa(bronsky80)6-1; 4-0
Cisów SA (wujaszekwol) - GD™KM Efektowni(szpiczak)2-1; 2-0
Liga III Grupa C
Kolejka nr 7 (01-05-2012)
Częstochowa VI - Poznań V
KS Wierzchowisko(sikor666)- KS Tecza (ks_tecza)
WKS ŚMIGŁY WILNO(evilzop)- BATORY Poznań (lukwie)
GD™ Actimel Team(xardas54)- Celtic Poznan (diml)
GD™KM Efektowni(szpiczak)- Dark Kingdom Janowiec (bzzzz)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-05-03, 10:17
Liga III Grupa C
Kolejka nr 7 (01-05-2012)
Częstochowa VI - Poznań V 0-12
KS Wierzchowisko(sikor666)- KS Tecza (ks_tecza) 0-2 0-5
WKS ŚMIGŁY WILNO(evilzop)- BATORY Poznań (lukwie) 1-6, 0-8
GD™ Actimel Team(xardas54)- Celtic Poznan (diml) x-x, x-x
GD™KM Efektowni(szpiczak)- Dark Kingdom Janowiec (bzzzz) x-x, x-x
Liga III Grupa C
Kolejka nr 8 (08-05-2012)
Jasło II - Częstochowa VI
STAL MIELEC SA ( jerry26 ) - WKS ŚMIGŁY WILNO(evilzop)
Strzelec Frysztak ( beatkaa ) - KS Wierzchowisko(sikor666)
J.K.S. Czarni 1910 Jasło ( fkjaslo ) - GD™KM Efektowni(szpiczak)
HC Madball Jasło ( bukowa ) - GD™ Actimel Team(xardas54)
_________________ Saint City Częstochowa
maczugaxs17
Dołączył: 14 Cze 2008 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-05-09, 16:57
Liga III Grupa C
Kolejka nr 8 (08-05-2012)
Jasło II - Częstochowa VI 21-3
STAL MIELEC SA ( jerry26 ) - WKS ŚMIGŁY WILNO(evilzop) 4:1, 4:1
Strzelec Frysztak ( beatkaa ) - KS Wierzchowisko(sikor666) 9:0, 10:0
J.K.S. Czarni 1910 Jasło ( fkjaslo ) - GD™KM Efektowni(szpiczak) 2:3, 11:1
HC Madball Jasło ( bukowa ) - GD™ Actimel Team(xardas54) 3:0, 3:0 wo
Kolejka nr 9 (15-05-2012)
Częstochowa VI - Lublin III
WKS ŚMIGŁY WILNO(evilzop)- Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio)
Olimpia HSB(gadzina86)- gerlach (szymall)
Saint City Częstochowa(maczugaxs17)- MOTOR LUBLIN (liswitalis)
GD™KM Efektowni(szpiczak)- MASH 4077 TH (tuptek)
_________________ Saint City Częstochowa