Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
REGIMENT MŁODEJ RÓŻY II - Nuclear Clan 0-24 vo (nieuprawniony zawodnik w składzie gospodarzy (promo83) )
Byczyna Saracana (saracan) - Genialne Żółwie (gnomcio)
Sierpc SSA (leszkob) - Semper Fidelis(leon003)
Wilschkowitz SSA (promo83) - Football Sajfon Team (sajfon)
White Wolves (nex01) - Morawa Youth Club(angstridden)
Wilschkowitz SSA (promo83)
10 kolejka [30.06.2012]
VSC Juniorzy - REGIMENT MŁODEJ RÓŻY II 22:1
Sojcze Football Club (svennnson) - Smocze Kule (junior85) 4-0 / 8-0
Myszewo (gram_pl) - White Wolves (nex01) 7-0 / 6-0
Bandysie SA (mickk) - Sierpc SSA (leszkob) 2-1 / 2-2
Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) - Byczyna Saracana (saracan) 3-1 / 4-0
Nuclear Clan - VSC Trampkarze 0-24
CSKA Moskwa (samihami2)
FC Harpie(palinass)
Deathbat V.S.C. Team (sowacz)
RS Wilkowyje (sirralf)
[po 10. kolejce]
1. Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą I 10 - (9, 0, 1,) - 27 pkt (awans do I ligi i baraż z 2 z I ligi o awans do Ekstraklasy) 2. Heroic Freaks Rookies 10 - (8, 0, 2,) - 24 pkt(awans do I ligi ) 3. Drastic Academy 10 - (7, 0, 3,) - 21 pkt (baraż o awans z 4 z I ligi) 4. Nuclear Clan 2 10 - (3, 1, 6,) - 10 pkt(baraż o utrzymanie z 4 z III llig) 5. Pro Gejmerzy 10 - (1, 1, 8,) - 4 pkt (spadek do III ligi) 6. RATATETRISOFON 10 - (1, 0, 9,) - 3 pkt (spadek do III ligi)
*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty
1 kolejka [28.04.2012]
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą I - RATATETRISOFON 18:6
Sapy KRAKOW (a-r-o-n) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 0:3 0:3 vo
Arsenal London (lego90) - fc browary academy (utsyzyf) 3:0 9:0
Łomża Juniors (az19krzysiek) - Mitschullen SSA (cubuus) 3:0 2:0
TheLostChildrensOfBabylon (alahh) - Green Street Elite (czajas) 4:0 5:1
Pro Gejmerzy - RATATETRISOFON 4-13
Powersoft Wrocław (julius2u) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) 0:0 2:0
ZAWODZIE SA (gamcio) - Green Street Elite (czajas) 0:1 0:2
MKS Halemba (wisior) - fc browary academy (utsyzyf) 0:3 0:3 vo
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Mitschullen SSA (cubuus) x : x, x : x (mecze nie rozegrane, brak wniosku o walkower na korzyść którejś ze stron)
Nuclear Clan 2 - Drastic Academy 0-24
Ruch Hajduki Wielkie(dam1981) - Goral Zywiec(firefox78) 0:8 1:3
KOSMOS Browariusz (keiler) - FC RADOM(sebbol26) 0:8 1:2
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - WiTeK TeAm(syfyscomeback) 0:2 2:3
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - Widzew Łódź(seba_83) 0:4 0:6
Heroic Freaks Rookies - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą I 10:13
Nightmare (nightmare) - FC Jableczni (rafcio18) 4:2, 0:1
Gosharp f.c. (gosharpwp) - Arsenal London (lego90) 2:3, 6:3
Brunsberga SSA (wazon1910) - Łomża Juniors (az19krzysiek) 0:2, 2:5
Tom Star Pleszew (tomstar) - TheLostChildrensOfBabylon (alahh) 8:3, 1:1
6 kolejka [02.06.2012]
RATATETRISOFON - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą I 3:18
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - FC Jableczni (rafcio18) 1:1, 0:0
Green Street Elite (czajas) - Arsenal London (lego90) 0-3, 0-3 vo
fc browary academy (utsyzyf) - Łomża Juniors (az19krzysiek) 0:3 vo, 0:0
Mitschullen SSA (cubuus) - TheLostChildrensOfBabylon (alahh) 1:2, 2:4
Heroic Freaks Rookies - Drastic Academy 15:6
Gosharp f.c. (gosharpwp) - Goral Zywiec (firefox78) - 0:3 2:2
Tom Star Pleszew (tomstar) - FC RADOM (sebbol26) - 3:1 3:1
Nightmare (nightmare) - WiTeK TeAm (syfyscomeback) - 3:0 2:2
Brunsberga SSA (wazon1910) - Widzew Łódź (seba_83) - 0:0 3:1
Nuclear Clan 2 - Pro Gejmerzy 19:4
F.C. Torpeda Halemba (diagar) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3-1 2-1
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - सिम्युलेटर बकवास है (master789) 6-0 2-1
KOSMOS Browariusz (keiler) - ZAWODZIE SA (gamcio) 0-0 0-1
Ruch Hajduki Wielkie (dam1981) - Powersoft Wrocław (julius2u) 3-0 1-0
7 kolejka [09.06.2012]
Nuclear Clan 2 - RATATETRISOFON 24-0 vo
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)
F.C. Torpeda Halemba (diagar) - fc browary academy (utsyzyf)
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Green Street Elite (czajas)
Ruch Hajduki Wielkie (dam1981) - Mitschullen SSA (cubuus)
Gość wystawił dwóch graczy mających pauzować w 7 kolejce.
fc browary academy (utsyzyf)
Pro Gejmerzy - Heroic Freaks Rookies 4:19
MKS Halemba (wisior) - Nightmare (nightmare) 0:3 0:4
सिम्युलेटर बकवास है (master789) - Tom Star Pleszew (tomstar) 0:1 0:7
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 0:6 0:4
ZAWODZIE SA (gamcio) - Brunsberga SSA (wazon1910) 3:2 1:1
Drastic Academy - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą I 7:13
Goral Zywiec (firefox78) - TheLostChildrensOfBabylon (alahh) 6:1, 1:2
FC RADOM (sebbol26) - Arsenal London (lego90) 1:2, 2:2
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Łomża Juniors (az19krzysiek) 1:1, 0:8
Widzew Łódź (seba_83) - Sapy KRAKOW (a-r-o-n) 2:2, 2:2
8 kolejka [16.06.2012]
RATATETRISOFON - Drastic Academy 6:15
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - Goral Zywiec (firefox78) 0:8 0:9
fc browary academy (utsyzyf)- FC RADOM (sebbol26) 1:5 3:2
Mitschullen SSA (cubuus)- Arsenal&Liverpool(uber_zdzichu) 1:1 0:1
Sharks Szczecin C.F.(andydvorak)- Widzew Łódź (seba_83) 3:3 2:2
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą I - Pro Gejmerzy 22:1
FC Jableczni (rafcio18) - Kosmos WrocLOVE (grzechocąc) 6:0, 10:1
Arsenal London (lego90) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 6:0, 4:0
Sapy KRAKOW (a-r-o-n) - ZAWODZIE SA (gamcio) 4:1, 5:0
Łomża Juniors (az19krzysiek) - Powersoft Wrocław (julius2u) 0:0, 2:1
Stumilowy Las Maleństwa - The WINNERS Academy 8-14
Grochów WWA (tvardy) - MARKUS - Football Club (markus1959) 0:3 vo / 0:6
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - RKS WALCOWNIA (szmina1990) 1:1 / 1:0
Wy-pas (grzeczop) - BvB Borussia Dortmund (tesar15) 0:2 / 0:1
Kurzawka (whiter) - Orzegów Ruda Śląska (jaq24) 2:0 / 1:1
5 kolejka [26.05.2012]
The WINNERS Academy - Dominatorzy 12-12
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - FC Gdynia (pietras79) 6-0 5-0
BvB Borussia Dortmund (tesar15) - Bks Lechia (robson_35) 1-3 3-4
Gwiazda Pomorza (lanosos) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 0-6 0-5
MARKUS - Football Club (Markus1959) - FC Barlinek (luty69) 3-0 3-0
Heroic Freaks Reserves - Stumilowy Las Maleństwa 10-13
the empire (lord_darth_vader) - Lokomotiv Warszawa(dawidzior1990) 0-4; 0-5
Filip2007 (marcin_januszkiewicz) - Poznan Power(gumis1992) 3-0; 4-0
SB-MŁAWA (zubio69) - Kurzawka(whiter) 0-3; 0-2
TAJFUN Giszowiec (peps77) - FC Klenczonu 2010 Gdańsk(klenczonu) 0-0; 2-0
Regiment Młodej Róży III - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą III 19:4
Radziechowice SA (marek31kr) - Santos Futebol Clube MKL (skinn7) 6:0, 2:2
Phantasy World (vill) - EKROID kokos (barcelona2008robert) 7:0, 2:1
Newcastle United (jacek1998) - Christoph Szczecin (christoph) vo.3:0, vo.3:0
F.C. Internazionale (szefi1) - Gryf Szczecin (debe) 2:1, 0:7
6 kolejka [02.06.2012]
Dominatorzy - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą III 24-0 (vo)
Gryf Szczecin (debe)
EKROID kokos (barcelona2008robert)
Christoph Szczecin (christoph) - gracz ma pauzować w VI kolejce
Sixdroi (lapatrenera)
↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980)
Regiment Młodej Róży III - Stumilowy Las Maleństwa 15:9
Radziechowice SA (marek31kr) - Grochów WWA (tvardy) 0:1 ; 3:1
Phantasy World (vill) - Lokomotiv Warszawa(dawidzior1990) 5:1 ; 6:0
F.C. Internazionale (szefi1) - Kurzawka(whiter) 1:3 ; 0:1
Newcastle United (jacek1998) - Siła Spokoju (damianoo1986) 5:0 ; 2:0
Heroic Freaks Reserves - The WINNERS Academy 5:17
the empire (lord_darth_vader) - Odrynki (adriankrom) 0-3vo. 0-3vo.
TAJFUN Giszowiec (peps77) - Orzegów Ruda Śląska (jaq24) 1-2 4-0
Filip2007 (marcin_januszkiewicz) - MARKUS - Football Club (markus1959) 0-0 0-4
SB-MŁAWA (zubio69) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 0-1 0-0
The WINNERS Academy - Regiment Młodej Róży III 19:4
Gwiazda Pomorza (lanosos) - Radziechowice SA (marek31kr) 3:0 3:0 vo
MARKUS - Football Club (markus1959) - Phantasy World (vill) 0:1 2:2
BvB Borussia Dortmund (tesar15) - F.C. Internazionale (szefi1) 2:0 1:0
Odrynki (adriankrom) - DYNAMIT SA (kristott) 2:0 1:0
Stumilowy Las Maleństwa - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą III 9:9
Wy-pas(grzeczop) - Christoph Szczecin (christoph) 3:1, 1:3
Grochów WWA(tvady) - EKROID kokos (barcelona2008robert) vo.0:3, 2:0
BVB Volish Gdańsk(klenczonu) - Gryf Szczecin (debe) x-x, x-x
Kurzawka(whiter) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 2:1, 1:3
8 kolejka [16.06.2012]
Dominatorzy - Stumilowy Las Maleństwa 13:10
Bks Lechia (robson_35) - BVB Volish Gdańsk(klenczonu) 3-0 vo. 1-0
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 3-0 vo. 0-1
FC Barlinek (luty69) - Grochów WWA (tvardy) 0-1 0-0
Lipowska SA (blueruda22) - Wy-pas(grzeczop) 1-3 2-0
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą III - The WINNERS Academy 3:21
Dynamo Reda (marcin357) - Orzegów Ruda Śląska (jaq24) 0:2, 0:2
Christoph Szczecin (christoph) - MKS MLAWA (travka) 1:6, 3:0
EKROID kokos (barcelona2008robert) - FC BIELICE (cypiseekk) 0:3, 1:5
Sixdroi (lapatrenera) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 0:4, 0:4
Regiment Młodej Róży III - Heroic Freaks Reserves 10:10
Newcastle United (jacek1998) - the empire (lord_darth_vader) 3-0, 3-0 vo
DYNAMIT SA (kristott) - Filip2007 (marcin_januszkiewicz) 1:3, 0:1
Phantasy World (vill) - SB-MŁAWA (zubio69) 2:2, 3:1
F.C. Internazionale (szefi1) - TAJFUN Giszowiec (peps77) 0:3vo, 3:3
9 kolejka [23.06.2012]
Regiment Młodej Róży III - Dominatorzy 6-18
Radziechowice SA (marek31kr) - FC Gdynia (pietras79) 3-2 0-1
Newcastle United (jacek1998) - Bks Lechia (robson_35) 0-3 0-3 vo.
Phantasy World (vill) - GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) 4-1 1-4
F.C. Internazionale (szefi1) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 0-1 0-1
Heroic Freaks Reserves - Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą III 12-12
SB-MŁAWA (zubio69) - Santos Futebol Clube MKL (skinn7) 3-0 3-0
TAJFUN Giszowiec (peps77) - Christoph Szczecin (christoph) 0:1 1:0
Filip2007 (marcin_januszkiewicz) - EKROID kokos (barcelona2008robert) 0:1 1:0
FUNGI (bobleccinum) - Dynamo Reda (marcin357) 0-3, 0-3 vo
The WINNERS Academy - Stumilowy Las Maleństwa 18-6
Gwiazda Pomorza (lanosos) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 0-3vo 0-3vo
Orzegów Ruda Śląska (jaq24) - Grochów WWA (tvardy) 1-0 4-2
Odrynki (adriankrom) - Kurzawka(whiter) 3-0vo 3-0vo
BvB Borussia Dortmund (tesar15) - Wy-pas(grzeczop) 2-1 2-0
10 kolejka [30.06.2012]
Dominatorzy - The WINNERS Academy 8:14
Lipowska SA (blueruda22) - BvB Borussia Dortmund (tesar15) 2-3 7-0
Bibus Menos Gdynia (koalka) - MARKUS - Football Club (markus1959) 0-1 0-4
Bks Lechia (robson_35) - MKS MLAWA (travka) 2-2 3-3
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 2-3 5-1
Joga Bonito Adept - Angry Boys Young Power 7:16
WILGA (ralphdeejay) - FC Goool (marcin160795) 0-3, 0-3 vo
Wampiry (micha79) - Fc Radomsko (blueeyes22) 2-1 1-2
Victoria J-rzno (damian8312) - WKS Wawel Kraków (rufus03) 0-3 vo 0-3 vo
Dubienka (acze) - GKS CZASTARY (thomas7) 1-1 1-0
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Zlane Zoki 18:6
Peace. Love. Empathy. (adamak1990) - FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) 3:0, 2:1
Junior Football Academy (f-16) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) vo.0:3, vo.0:3
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Niebiescy(gucio14) 6:1, 3:2
FC IMPERATOR (khold) - Puste Kufle Siemianowice (dawes) 6:1, 8:0
7 kolejka [09.06.2012]
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - VSC młodzież 8:14
FC IMPERATOR (khold) - kawior team (kawiorek) 0:1 / 1:1
Peace. Love. Empathy. (adamak1990) - ŻOKS Sikorski (emzt) 0:3vo. / 0:2
Rokita BD - THE END (florens) - FC Legionista (dan121086) 0:4 / 1:1
Srebrny Grom DK (yaretzky) - FC Drows (lordyp) 7:1 / 6:0
Zlane Zoki - Joga Bonito Adept 12-12
Niebiescy (wojtekex)- Dubienka (acze) 0-3 vo i 0-3 vo
PIVKOSII (pivko77)- Wampiry (micha79) 3-0 vo i 2-1
KKS H5N1 Kalisz (jendrekkks)- FC Sabinow Power (knot77) 1-3 i 0-3
Puste Kufle Siemianowice (dawes)- Co ja pacze (karol2842) 3-0 vo i 3-0 vo
Angry Boys Young Power - Thornes Clan U-21 10-13
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Westbam 2012 (westbam2004) 2-1 4-2
KRK BULLS (fredek-krk) - Honorowi Dawcy Moczu FC (el_plecinio) 1-2 0-1
Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) - Victoria Toruń (jacapl) 0-0 1-2
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Tajfun Waligruchy (johnas93) 1-0 1-4
8 kolejka [16.06.2012]
VSC młodzież - Angry Boys Young Power 21:3
kawior team (kawiorek) - GKS CZASTARY (thomas7) 4:0 / 9:0
Trzebochowa (robson68) - Fc Radomsko (blueeyes22) 4:0 / 2:0
FC Legionista (dan121086) - FC Goool (marcin160795) 2:0 / 5:1
FC Drows (lordyp) - WKS Wawel Kraków (rufus03) 1:2 / 1:0
Joga Bonito Adept - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 9:15
Dubienka (acze) - Luboński KS (rozol84) 4:3, 0:5
Wampiry (micha79) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:6, 0:8
Co ja pacze (karol2842) - Peace. Love. Empathy. (adamak1990) 0:3, 0:9
FC Sabinow Power (knot77) - FC IMPERATOR (khold) 4:0, 3:0
9 kolejka [23.06.2012]
Joga Bonito Adept - VSC młodzież 2-20
Dubienka (acze) - kawior team (kawiorek) 0-5. 0-4
Wampiry (micha79) - ŻOKS Sikorski (emzt) 0-9, 1-8
FC Sabinow Power (knot77) - Trzebochowa (robson68) 1-2, 0-0
Victoria J-rzno (damian8312) - FC Drows (lordyp) 1-4, 0-0
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Thornes Clan U-21 16-7
rebrny Grom DK (yaretzky) - Honorowi Dawcy Moczu FC (el_plecinio) vo.3:0, 4:0
Junior Football Academy (f-16) - Victoria Toruń (jacapl) 1:2, 3:3
Luboński KS (rozol84) - AxKS Milowice Sosnowiec (axel910) 0-3, 1-0
Peace. Love. Empathy. (adamak1990) - SVT Siedlce (bialybosik) 4:0, 5:0
Zlane Zoki - Angry Boys Young Power 16-7
KKS H5N1 Kalisz (jendrekkks) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1-6 0-2
FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) - KRK BULLS (fredek-krk) 2-1 0-0
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 1-0 2-1
Niebiescy (gucio14) - Jaśnie Wielmożni Panowie (dziordzio) 6-0 7-0
10 kolejka [30.06.2012]
VSC młodzież - Zlane Zoki 13:10
Trzebochowa (robson68) - FC Zdziwiona Zuzia (olusia74) 4:0, 1:0
ŻOKS Sikorski (emzt) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 2:2, 2:0
kawior team (kawiorek) - Niebiescy (gucio14) vo.0:3, vo.0:3
FC Legionista (dan121086) - Niebiescy (wojtekex)vo.0:3, 4:0
Angry Boys Young Power - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 0-24
FC Goool (marcin160795) - FC IMPERATOR (khold) 0:4, 0:5
WKS Wawel Kraków (rufus03) - Rokita BD - THE END (florens) 1:3, 0:4
Fc Radomsko (blueeyes22) - Luboński KS (rozol84) 2:4, 0:7
GKS CZASTARY (thomas7) - Peace. Love. Empathy. (adamak1990) 0-3 0-3
07.07.2012 VSC Juniorzy - Drastic Academy 17:5
Myszewo (gram_pl) - Goral Zywiec(firefox78) 4-2 / 4-4
Sojcze Football Club (svennnson) - FC RADOM(sebbol26) 0-0 / 0-1
◇VSC◆™ hc BaRtKóW NoWy(hulku) - WiTeK TeAm(syfyscomeback) 3-0 / 3-0
Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) - Widzew Łódź(seba_83) 7-0 / 5-1
14.07.2012 Drastic Academy - VSC Juniorzy 3:21
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Myszewo (gram_pl) 1:3 0:7
FC RADOM(sebbol26) - Sojcze Football Club (svennnson) 1:3 0:3
Goral Zywiec(firefox78) - ◇VSC◆™ hc BaRtKóW NoWy(hulku) 2:3 3:2
Widzew Łódź(seba_83) - Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) 1:5 2:4
Baraże o II ligę:
14.07.2012 (mecz i rewanż w tym samym dniu, osobne składy na oba mecze)
Nuclear Clan 2 - Dominatorzy 0-12 vo
- GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30)
- FC Gdynia (pietras79)
- Bks Lechia (robson_35)
- FC Barlinek (luty69)
KOSMOS Browariusz (keiler)
Dominatorzy - Nuclear Clan 2 12-0 vo
KOSMOS Browariusz (keiler)
Baraż o I miejsce w III lidze:
(wygrany awansuje do I ligi, przegrany awansuje do II)
07.07.2012 (mecz i rewanż w tym samym dniu, osobne składy na oba mecze)
The WINNERS Academy - VSC młodzież 4:7
MARKUS - Football Club (markus1959) - kawior team (kawiorek) 2:3
BvB Borussia Dortmund (tesar15) - Trzebochowa (robson68) 1:1
MKS MLAWA (travka) - ŻOKS Sikorski (emzt) 3:1
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - FC Legionista (dan121086) 1:2
VSC młodzież - The WINNERS Academy 9:3
FC Drows (lordyp) - BvB Borussia Dortmund (tesar15) 0-3vo.
FC Legionista (dan121086) - MARKUS - Football Club (markus1959) 3-0
kawior team (kawiorek) - MKS MLAWA (travka) 4-1
Trzebochowa (robson68) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 3-1
Wynik ogólny: VSC młodzież 16-7 The WINNERS Academy
VSC młodzież awans do I ligi, The WINNERS Academy awans do II ligi
Baraż o III miejsce w III lidze:
(wygrany awansuje do II ligi, przegrany gra o awans do II ligi)
07.07.2012 (mecz i rewanż w tym samym dniu, osobne składy na oba mecze)
Dominatorzy - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 1:10
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:2
Bks Lechia (robson_35) - Rokita BD - THE END (florens) 3:3
Lipowska SA (blueruda22) - Peace. Love. Empathy. (adamak1990) 1:4
FC Barlinek (luty69) - Luboński KS (rozol84)0:1
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Dominatorzy 12-0 vo
GWIAZDY OBŁUŻA (BIALY30) brak składu
wynik całkowity Dominatorzy 1:22 Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II
Urodzeni pod Szczęśliwą Gwiazdą II awansuje do II ligi
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach