Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Etyka w mz
Autor Wiadomość
sowacz Płeć:Mężczyzna
EMC


Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2012-08-04, 00:03   Etyka w mz Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałem zwrócić pewną uwagę na etykę w tej grze. Takie rzeczy jak honor wydaje mi się, spełzły na niczym...

Nie raz nie dwa już zdarzało się, że ktoś kłamał w sprawie bloków. No zdarza się. Jednak należy sobie zadać pytanie czy warto? Ostatnio spotkałem się z kolejnym przypadkiem i to ze strony pewnego dość znanego polskiego manago. Nie chcę wyzywać nikogo od oszustów dlatego jego nicku na razie nie ujawnię choć zapewne wielu z Was będzie wiedziała o kogo chodzi. Chcę poznać Wasze opinie na ten temat zanim ujawnię o kogo chodzi. Tak samo proszę tych co wiedzą o kogo chodzi o nie mówienie o tym. Interpretację pozostawiam Wam. Ktoś powie, że kupujesz to co widzisz i w pełni się z tym zgadzam. Jednak dlaczego ktoś bawi się w iluzjonistę i pokazuje rzeczy nie takimi jakimi są?

Nie tak dawno rozpoczął się wysyp, mnóstwo młodych, zdolnych graczy z sezonu 24 pojawiło się na lt. Wśród wielu przeciętnych lub słabych zawodników trafiały się istne perełki, a wśród nich był Tomasz Bosco:

http://mzplayer.se/?id=0803212407

Gracz jak na swój wiek wybitny. Nie dziwota więc, że ustawiono za Niego wysoką cenę wywoławczą. A w kolejce po Niego stanęła dość duża grupa Polskich jak i zagranicznych manago. Pojawiła się również taka informacja:



Widmo gracza tak wspaniałego z tylko blokiem na strzale nie jednemu manago przewróciłaby w głowie. Ostatecznie zawodnik został kupiony za ponad 1,4kk. Cena pewnie byłaby wyższa gdyby pojawił się certyfikat o który prosiła duża ilość zainteresowanych w tym moja skromna osoba. Jak się później dowiedziałem odzewu i certyfikatów nie było bo manago był na urlopie.

Okazało się jednak, że tak naprawdę zawodnik wygląda tak:

http://mzplayer.se/?id=0803210300

Jak widać ktoś bawił się w Copperfielda i przedstawił iluzję godną tego maga. Czy uważacie, że manago zachował się właściwie? Czy mówienie tylko części prawdy Wam wystarcza? Mnie osobiście ta sprawa bardzo się nie podoba.

Pozdrawiam całe środowisko mz Wink

_________________
Deathbat U-21 Team
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2622988
f-16 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lut 2006
Skąd: pochodzą murzyni?
PostWysłany: 2012-08-04, 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten gostek o ktorym piszesz od zawsze leciał w kulki, nie tylko w sprawach transferowych...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11346613
czarkoski Płeć:Mężczyzna
The Winners Team


Wiek: 40
Dołączył: 28 Sie 2010
Skąd: Sosnowiec/Wiedeń
PostWysłany: 2012-08-04, 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ten oszust to soul_reaver

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6211662
master789 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Lip 2008
Skąd: Olkusz
PostWysłany: 2012-08-04, 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inna sprawa, że w tym przypadku nie można mówić o oszustwie, bo nigdzie nie było informacji, że jest zielony na innych skillach. Sam kiedyś naciąłem się w ten sposób (na dużo mniejszą sume) i już miałem pisać do sprzedawcy z pretensjami, ale w pore uświadomiłem sobie, że on przecież nie skłamał. Zresztą widząc taki wpis przy jednoczesnym braku odzewu o certyfikat łatwo można sie domyślić, że coś tu jest nie tak, rzeczywiście musiało was oślepić to widmo gracza Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nonpler Płeć:Mężczyzna

Wiek: 43
Dołączył: 17 Lip 2004
Skąd: ...
PostWysłany: 2012-08-05, 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ten przykład bardziej ukazuje jak ludzie są zaangażowani w tę grę, ciekawe czy oszuści mają w ogóle szacunek do siebie. Ja jestem w stopniu wysokim zainfekowany MZ, ale nigdy bym się do czegoś takiego nie posunął, bo czułbym się podle.

Inna sprawa że kiedyś czasem nie odpisywałem, i myślę że to jest ok. Kiedy inni mi nie odpisują nie kupuję - albo kupuję zawodnika takiego jakiego chcę, bez wiedzy o nim.

A certyfikatów nie chce mi się robić, bo uważam że jak chce się sfałszować to zawsze się sposób znajdzie.

_________________
Fae Folgore, div5, obecnie U-21
klan: Postrzeleni Futbolówką
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2012-08-05, 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kto nie mówi prawdy nie musi od razu kłamać Twisted Evil moim zdaniem zwykła naiwność, jakby był taki zielony to soul chwaliłby się nim na wszystkich forach, a tak to powiedzmy, że jego gracz zablokował się na strzale i ustawił go na grę głową, czy trenuje resztę zapomniał Cool

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
gorka8 Płeć:Mężczyzna
primus inter pares

Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2006
Skąd: Kraków
PostWysłany: 2012-08-08, 15:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie odpowiadanie na pytania o bloki gdy gracz jest zablokowany jak dla mnie jest czymś normalnym. Mam zielonego - to go reklamuję, poblokowany - siedzę cicho i nie zaniżam sobie wartości tego zawodnika. Dlatego nie mam nigdy nikomu za złe, że nie odpowiada, bo sam tak robię czasem. Po za tym, kupując w ciemno często zakladam wszędzie bloki, więc czasem czeka mnie miłe zaskoczenie Smile

Gdyby Bosco był zielony i były na to certyfikaty, to ta kwota byłaby znaaacznie wyższa Wink

_________________
AlleNuclear Clan

Bizarre Team -> div4.64
Dziarskie Pingwiny -> div4.36

Dawno temu:
KS Kosiarze Kraków -> div2.6
Dziarskie Pingwiny -> div2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
goki Płeć:Mężczyzna
emeryt i banita


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lis 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2012-08-14, 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście wprowadzili teraz historię treningu na lt. Teraz tylko kupuję graczy z historią, na takich bez to nawet nie patrzę...i cżłowiek jest zadowolony Smile

_________________
Klan: No Name(szef) | Reprezentuję barwy Wrocławia
http://img144.imageshack.us/img144/1033/szczurtz3.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
jak+chcesz+gg+pisz+na+pm
szmina1990 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2011
Skąd: Czechowice
PostWysłany: 2012-08-14, 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marinka głupi ciul rypie na blokach , miał wyglądać tak ( bez jednej piłki na obronie):
http://mzplus.com.ar/p?id=9UMmKhJ

okazało się, że ma bloka na szybkości i 500k poszło w plecy Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aroos Płeć:Mężczyzna


Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2011
Skąd: Pruszcz Gdański
PostWysłany: 2012-08-15, 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nawet wykres 100% pewności nie da. Bo przecież można było nie trenować na zablokowanym skillu gracza już przed wprowadzeniem wykresów, albo ściągnąć gracza z skilla w dniu zdobycia piłki i wtedy ani sprzedający ani kupujący nie wie o blokach. Ja tam nie zawsze będę używał pokazywania wykresów, ale zawsze można się spytać o bloki, a uczciwie odpowiem o nich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 36