Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Przenosiny na nowe forum
Autor Wiadomość
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2012-08-25, 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piszę zawsze tylko i wyłącznie za siebie, a nie za kogoś innego. Wydałem swoją opinię i proszę o jej uszanowanie bez zbytecznych komentarzy.
Takie mam zdanie i tak zagłosuję w potencjalnym głosowaniu.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2012-08-26, 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

el_plecinio napisał/a:
Nie trzeba tylko jeśli te przenosiny są dla widzimisie głosujących to sensu to najmnieszego nie ma . Bo dla użykowników nic się nie zmieni - tu czy tu będą pisać posty. Chodzi właśnie o organizatorów i to dla nich jest ta cała dyskusja.
Gdyby brakowało ludzi do pracy zgłosił byś się? Były takie sytuacje i czasem zero odzewu - tylko ogłaszanie sie gdzie sie dało pomogło... . Post z tabelą na głównej, tabela krzyżowa z tabelkownika oraz stworzenie bbcode do terminarza który by podawał najbliższe mecze - w zasadzie org edytowac postu by nie musiał.
Było by mało pracy (za 0zł/h )


pytasz członków Rady TM o sprawy dotyczące organizatorów i dziwisz się, że jest taki odzew jaki jest? ogłoście jako orgowie, że od nowego sezonu TM powstają nowe rozgrywki prowadzone przez Was na tym forum co piszesz i chętni do udziału mają się tam zgłaszać, wchodzisz nam na ambicję, że nie ma chętnych jak jest nabór na organizatorów, a co to ma dla mnie wspólnego z tematem nad którym debatujemy? ludzie szanują swój własny czas, dlatego pasuje mi i innym jak wszystko jest w jednym miejscu, nie będę logował się na oddzielne forum dla każdych rozgrywek, bo zwyczajnie mi się nie chce Cool to tak jak z zakupami, kupuję w markecie bo mimo, że nie jest najtaniej to wszystko kupię w jednym miejscu Very Happy

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
wiesiek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 04 Kwi 2004
Skąd: Skąd się da
PostWysłany: 2012-08-26, 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jestem zdecydowanie PRZECIWKO jakimkolwiek przenosinom TM na nowe forum Exclamation chyba, że razem z TM przewędrują tam wszystkie inne rozgrywki, w co nie wierzę Razz

_________________
Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christoph Płeć:Mężczyzna
Szczecin


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2012-08-26, 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poza tym co to za tytuł tematu "rozwój TM" ?
Pod jakim względem to ma niby być rozwój? Dajcie tytuł odpowiedni do treści czyli przeniesienie rozgrywek TM na nowe forum...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3276674
yarek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Gru 2004
Skąd: Przemyśl
PostWysłany: 2012-08-27, 06:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesiek napisał/a:
jestem zdecydowanie PRZECIWKO jakimkolwiek przenosinom TM na nowe forum Exclamation chyba, że razem z TM przewędrują tam wszystkie inne rozgrywki


podzielam zdanie kolegi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1024050
volve Płeć:Mężczyzna
MKS Volve


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2005
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2012-08-27, 08:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobrze, jako najdłuższy stażem organizator(od połowy 2008 roku, po odejściu sekura) wypada się wypowiedzieć na ten temat.

Najpierw jako organizator:
O przeniesieniach forum el_plecino pisał mi już od dłuższego czasu. Zapewne zresztą po to założył wspomniane forum. Na początku podchodziłem do tego z dość sceptycznie, jednak z czasem obserwując rozwój oraz zaangażowanie el_plecino w tworzenie nowych narzędzi zacząłem przekonywać się do pomysłu przenosin.
Z punktu widzenia organizatora ułatwiłoby to nam pracę, jednak od początku mówiłem el_plecino, że podstawą do przenosin musi być zgoda kapitanów.

Teraz jako dawny kapitan:
Cóż, już od dawna nie prowadzę żadnego miasta oraz klanu, dlatego w swoich rozważaniach na początku nie brałem tego pod uwagę. Faktycznie, macie rację, że wchodzenie na różne fora mija się z celem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby przeniesienie zarówno TM jak i LK. Jednak też to by oznaczało przeniesienie for klanowych i miastowych, rejestrację wszystkich użytkowników itp. Wiem, że rejestracja na pewno odbywa się o wiele szybciej, niż tutaj, jednak operacja jest potężna przy takiej liczbie użytkowników.

Picu napisał/a:
pytasz członków Rady TM o sprawy dotyczące organizatorów i dziwisz się, że jest taki odzew jaki jest? ogłoście jako orgowie, że od nowego sezonu TM powstają nowe rozgrywki prowadzone przez Was na tym forum co piszesz i chętni do udziału mają się tam zgłaszać


Nikt nie chce niczego robić na siłę. Chcieliśmy poznać Waszą opinię, ewentualnie spróbować Was przekonać. Jednak jeśli odzew będzie cały czas negatywny, to na pewno nie będziemy przenosić rozgrywek. To forum to też historia MZ, sam tutaj jestem od 2005r i ciężko byłoby się rozstać.

Ogólnie to nie chodzi tylko o usprawnienia dla obecnych organizatorów. W obecnym składzie bez problemu możemy "ciągnąć" rozgrywki. Jednak w momencie, gdy jedna lub dwie osoby zrezygnują, zaczyna się dramat. Znaleźć kogoś chętnego do pomocy nie jest łatwo. I to dlatego myślimy nad różnymi usprawnieniami, aby nawet w mniejszej liczbie organizatorów dało się prowadzić rozgrywki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1224346
Greenpi Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 27 Sie 2007
Skąd: Łomża
PostWysłany: 2012-08-29, 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gdyby non stop były jakieś problemy to rozumiem, ale przecież TM na tym forum daje radę.
Przeniesienie wszystkiego to przedsięwzięcie poważne i trudne do zrealizowania... nie wiem czy ewentualne korzyści związane z przenosinami będą adekwatne to chaosu jaki niewątpliwie powstanie.

_________________
Ambitio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 40