Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
◇VSC◆™ fc Bartków Nowy (hulku) - kapitan
Bandysie SA (mickk) - vice
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona) - vice
TEK FC Leo Academy (leonidas1991) - vice
WuZet Team (dereim)
2 MIEJSCE
Drastic. Dies Irae
FC RADOM(sebbol26)
Zaglebie Lubin (tio01) - zastępca
AKS Kozienice (fenikss123)
Blekitni Wronki (slawekzielony)
Zagorzyn(gogo7) - kapitan
3 MIEJSCE
Awanturnicy 1910 Juniors
Dynamo Reda 19A10 (marcin357)
19A10AS Giallorossi (alahh)
19A10 Arsenal London (lego90)
19A10 Szalone Konie (papislukasz) zastępca
Bociany SA (rejbonaldinho) kapitan
19A10OLA U21 JASTRZĘBIE (olseb)
Glossop United- youth (agent1274) - Anglia
19A10 FC FESTINO (festyn)
_________________ Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2012-03-06, 02:14, w całości zmieniany 1 raz
Night Nurses (marcino86) - kapitan
Nankatsu SC Pogorzelec (marcincinekk) - zastępca
AC MILAN (piotrek6598-)
KP Opel Kamień U-21 (adikol516)
MC Zet Tychy (tomasztychy)
KS Ceramika OPOCZNO (wozi)
2 MIEJSCE
VSC Juniorzy
Bandysie SA (mickk) - kapitan
Blue Clouds (samiswoi)
TEK FC Leo Academy (leonidas1991) - vice
Sojcze Football Club (svennnson)
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona) -vice
Achromatyczni Zwoleń (najger) kapitan RMR I
White Wolves (nex01)
FC Pyrokezi (gpyrka) zastępca
KS Pogodna (julekk) Zastępca
Wilschkowitz SSA (promo83)
Bad Company (drumatic)
3 MIEJSCE
Heroic Freaks Juniors
ManU Zabrze (zajcev) - zastępca
Szelków SA (grego)
Fly Boys (lucky_luke) - kapitan
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb)
Wisła Białogard (arkadius34) - zastępca
_________________ Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Night Nurses (marcino86) - zastępca
AC MILAN (piotrek6598-) - kapitan
Glory Glory Man United (denyy16)
MC Zet Tychy (tomasztychy)
Wielkie Nieporozumienie (picu)
Myszewo (gram_pl) - kapitan
TEK FC Leo Academy (leonidas1991) - zastępca
Bandysie SA (mickk) - zastępca
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - zastępca
Sojcze Football Club (svennnson)
3 MIEJSCE
Postrzeleni Futbolówką Juniors
Glory Glory Man United (denyy16) - kapitan
Wielkie Nieporozumienie (picu) - zastępca
Pandemonium Warszawa (apatia)
Fae Folgore (nonpler)
_________________ Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2013-03-31, 09:28, w całości zmieniany 4 razy
Myszewo (gram_pl) - kapitan
Bandysie SA (mickk)
TEK FC Leo Academy (leonidas1991) - vice
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - vice
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona)
2 MIEJSCE
Drastic. Dies Irae
Spójnia Zielona Góra(promo83) - vice
AKS Kozienice(fenikss123) - kapitan
FC Pyrokezi(gpyrka)
Zagorzyn(gogo7)
AKS Kozienice (fenikss123)-kapitan
Akademia Massiora U20 (massior)- zastępca
FC Pyrokezi (gpyrka)
Jerominy (luki1980)
MKS Kozienice (zjawa_reaktywacja)
2 MIEJSCE
VSC Młodzież
Deathbat V.S.C Team (sowacz) - kapitan
◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans) - zastępca
FC Harpie (palinass)
Sojcze Football Club (svennnson)
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku)
3 MIEJSCE
VSC Juniorzy
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - kapitan
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - zastępca
Bandysie SA (mickk)
Spójnia Zielona Góra (promo83)
CoffeeEveryMorning SALE (agatonik)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach