Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
baraż nr 8 (IVa6 - Vb3):zwycięzca: ForumMZ Clan II
ForumMZ Clan II - BRAVE BOYS 13:13
Northampton (bambus10) - JUVENTUS FROGCITY ( konop__ ) 2-3 0-12
Devil Sosnowiec (krzysieg) - AZ ALKMAAR ( jabolik ) 3-3 3-2
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) - CF Belem ( bulitong ) 7-0 4-0
Victoria Toruń (jacapl) - 3miasto SA (malinacpr75) 2-2 1-1
Moneylagan FC (jedras23) - JUNICO ( zapolak2707 ) 3-8 2-2
BRAVE BOYS - ForumMZ Clan II 11:17
3miasto SA (malinacpr75) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 4-1 4-3
JUVENTUS FROGCITY (konop__) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 1-0 2-3
ORHAN GROS DAB (janes05) - Victoria Toruń (jacapl) 5-5 0-1
JUNICO (zapolak2707) - Northampton (bambus10) 3-4 2-2
AZ ALKMAAR (jabolik) - Moneylagan FC (jedras23) 0-6 0-3
baraż nr 9 (IVb6 - Vc3):zwycięzca: Shado Propaganda Party
Shado Propaganda Party - Awanturnicy 1910 II 28:1
FC Stogi Gd. (gruchaklaps) - BLOKERSI KUTNO (markus132) 1:1 2:0
Christoph Szczecin (christoph) - ◄19A10► FC Piekary (wlodar90) 4:0 4:1
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Beniaminek Moderówka (trojannin) 4:0 4:0
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Wisniowa SA (tomg) 4:1 1:0
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) 5:2 5:2
Awanturnicy 1910 II - Shado Propaganda Party 7:22
Monster Energy FC (monsterphoenix07) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 0:5 0:5
Beniaminek Moderówka (trojannin) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 0:5 3:2
Wisniowa SA (tomg) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 1:5 2:2
S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) - Christoph Szczecin (christoph) 1:4 1:5
BLOKERSI KUTNO (markus132) - FC Stogi Gd. (gruchaklaps) 1:2 3:0
baraż nr 10 (IVc6 - Vd3):zwycięzca: VSC Pięć Cięć
VSC Pięć Cięć - Angry Boys II 30:0 vo
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - kapitan
Angry Boys II - VSC Pięć Cięć 22:7
Schaby Okecie (mgrmanius) - VSC™Corby Ninety-One (corby91) 0:8 2:11
CF 1995 Partizan B-B (meloniasty25) - FC Saxon (rocoforus) 3:1 0:0
Atakujące Zwieracze (skorup) - Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) 12:0 9:0
United FC (badboy1981) - FC Marjas (marjas7112) 4:0 2:0
Zdroj Ciechocinek (macbielecki) - RS Wikowyje (sirralf) 3:2 3:1
baraż nr 11 (IVd6 - Va3): zwycięzca: ForumMZ Clan III
Postrzeleni Futbolówką IV - ForumMZ Clan III 12:15
Bianconeri Włocławek (mag) - El Paso FC (rugger13) 0:2 0:2
FC REWOL (rewol) - SALI (sali78) 2:2 0:4
TS Nysa United (eselu) - Kosary(reul) 2:1 0:0
SLAWOZWIERZ GODULA (slawozwierz) - THC DZIEKANA (byn1ek) 2:2 1:4
MKP Wołów (hubert950) - KP Legia Warszawa (dominik1989) 4:1 6:1
ForumMZ Clan III - Postrzeleni Futbolówką IV 16:13
MATRIX TEAM (lech) - SLAWOZWIERZ GODULA (slawozwierz) 0-1 6-2
El Paso FC (rugger13) - Bianconeri Włocławek (mag) 2-0 2-0
THC DZIEKANA (byn1ek) - FC REWOL (rewol) 4-1 0-1
Kosary(reul) - MKP Wołów (hubert950) 1-3 1-1
SALI (sali78) - TS Nysa United (eselu) 3-1 1-2
O IV ligę
baraż nr 12 (Va6 - VIb4):zwycięzca: DOMINATORZY v2
DOMINATORZY v2 - Pogromcy Wszystkich II 20:8
Borussia Dortmund (martini__85) - 3l3m3nt 1987 Szczecin (el3m3nt7) 4:0 2:0
FC Barlinek (luty69) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 0:3 0:3 vo
sokół pyrzyce (tropheus77) - domb gaszowice (tigier) 3:1 1:0
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Lozy SA (marlbor) 0:0 0:0
Olympique Gdynia (cristofff) - Liverpool Fc Wola (kamilliverpool) 3:0 3:0 vo
Pogromcy Wszystkich II - DOMINATORZY v2 15:12
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Olympique Gdynia (cristofff) 2-2 3-1
3l3m3nt 1987 Szczecin (el3m3nt7) - sokół pyrzyce (tropheus77) 2-2 1-2
Lozy SA (marlbor) - Borussia Dortmund (martini__85) 3-0 4-2
domb gaszowice (tigier) - FC Barlinek (luty69) 2-2 2-4
Liverpool Fc Wola (kamilliverpool) - FC Manchester United (wolf1) 2-0 0-2
baraż nr 13 (Vb6 - VIc4):zwycięzca: Creative Evo Sqad
Creative Evo Sqad - Inni Niż Wszyscy III 21:9
Stal Sanok (jacek92) - Lech Poznan (bukmacher) 4:0 3:0
Ks Hetman (ripost) - Red Devils (kwachu) 4:2 3:0
Korona Chełmce (morcin111) - Widmo Gniew (pic) 2:5 6:1
MKS POGOŃ SZCZECIN (mariocarlos) - WHITE BEAVER 27 (elnino5122poznan) 5:0 3:2
Wolsze (zajeli_wszystko) - As Konin (marcin21) 0:4 1:4
Inni Niż Wszyscy III - Creative Evo Sqad 7:22
Lech Poznan (bukmacher) - Ks Hetman (ripost) 0-2 0-7
Red Devils (kwachu) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 1-1 0-2
As Konin (marcin21) - Stal Sanok (jacek92) 3-0 0-2
WHITE BEAVER 27 (elnino5122poznan) - Korona Chełmce (morcin111) 1-2 2-1
Widmo Gniew (pic) - MKS POGOŃ SZCZECIN (mariocarlos) 0-5 1-5
baraż nr 14 (Vc6 - VIb5):zwycięzca: HOOLIGANS II
HOOLIGANS II - AlleNuclear Clan V 16:13
FC Forteca (bialecki) - Atlético Świętochłowice (enzo-master) 6-0 4-0
SPECIALIZED (cambel23) - KAMILOS (kamil131997) 2-0 1-0
UKS Siemiatycze (juro) - FC Mylenium (zerojoa) 1-1 3-2
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - Football Sajfon Team (sajfon) 0:3 0:3 vo
FC Orlika (kazinho17) - Juventus Kartuzy (nedved11) 0-3 0-1
AlleNuclear Clan V - HOOLIGANS II 4:22
Juventus Kartuzy (nedved11) - FC Forteca (bialecki) 0:4 1:3
FC Mylenium (zerojoa) - MKS TeshnerS (majsteramanoren) 1:1 0:6
Football Sajfon Team (sajfon) - SPECIALIZED (cambel23) 1:2 1:1
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - FC Orlika (kazinho17) 1:3 0:0
KAMILOS (kamil131997) - UKS Siemiatycze (juro) 2:2 0:2
baraż nr 15 (Vd6 - VIa4):zwycięzca: Young Vendetta
Monkey Academy - Young Vendetta 0:30 vo
Brygada RR (rafal_r) - kapitan
Brygada RR (rafal_r) - Miedz Legnica (linden) - gracz nieuprawniony, pauza za kartki
Max (marwie) - �TEK� Juventus F.C. (paul636)
Luboński KS (rozol84)- Fc Porto (nickel97)
Fotbal Praha FC (p062)- Lukas Biała Podlaska (lukas505)
Lech Poznań (mikaelo)- Krzyżowcy Częstochowa (maxrbf)
Young Vendetta - Monkey Academy 30:0 vo
Brygada RR (rafal_r) - kapitan
klan Monkey Academy zostaje usunięty z LK
Nieśmiertelni II - Young VendettaANULOWANY!!! * * baraż nr 15 z udziałem klanu Nieśmiertelni II został anulowany ze względu na błąd w końcowej tabeli V ligi grupy D. Prawidłowa para barażowa to Monkey Academy - Young Vendetta. Klan Nieśmiertelni II utrzymał się w V lidze bez konieczności rozgrywania meczów barażowych.
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Ostatnio zmieniony przez wiesiek dnia 2013-03-23, 06:26, w całości zmieniany 79 razy
Zgodnie z regulaminem LK rozdz. V pkt 5 kapitan/zastępca/upoważniony manager są zobowiązani do przeglądania tematu "KARTKI I PAUZY SEZON XXIX", żeby uniknąć wystawienia gracza nieuprawnionego do gry w barażach, co w konsekwencji może doprowadzić do przegranej walkowerem.
Proszę pamiętać, że jeśli w w/w temacie jest informacja o pauzie drużyny na przełomie sezonów lub w nowym sezonie XXX, a klan tej drużyny uczestniczy w barażach, to pauza jest egzekwowana w pierwszym rzędzie właśnie w barażach!!!
W razie wątpliwości kartkowych proszę pytać w tym temacie!
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
3. Klan gości (kapitan, zastępca lub osoba upoważniona) zobowiązany jest podać skład do 23:59 w sobotę poprzedzającą daną kolejkę. Jeżeli tego nie uczyni klan gości otrzymuje czerwoną kartkę, a kapitan gości żółtą kartkę. Mecz jest weryfikowany jako walkower na korzyść gospodarzy.
zgłaszam walkower na korzyść Young Vendetta
/wiesiek
kilka dni temu ogłoszono tutaj, że Monkey Academy zostanie rozwiązane. niestety brak składu to potwierdza.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach