Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Postrzeleni Futbolówką IV - Inni Niż Wszyscy IV 26:2
KS Maly (maly619) - Margonin SA (marekmarek69) 4:2/3:0
MTS Pogoń Żory (mitus21) - As Konin (marcin21) 4:2/5:5
Wilhelmshof (sieko) - Benmore Utd (mariusz1974) 3:0/3:3
FC Sabinow Power (knot77) - Ave Silesia (ghede_p) 5:1/4:0
Twierdza Wrocław (czaja91) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 2:0/3:2
Inni Niż Wszyscy III - Małe Białe Misie 0:30
FC Wicher Szczecinek (francuz2000) - CWKS Legia Waszawa (legionista90) 0:2/2:4
FC LIV3RPOOL (pablovall) - Rising Angels (risingangels) 1:6/1:4
Widmo Gniew (pic) - VPABX FC (vpabx) 0:4/0:1
Czerwone Diabły (kynek1981) - Fragleses (ciosek_999) 1:7/2:3
Pogromcy Flaków (joonileon) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 0:3/0:9
Inni Niż Wszyscy III - Inni Niż Wszyscy IV 15:12
FC Wicher Szczecinek (francuz2000) - Paliszewo SA (eutanazja7) 3:3/1:3
FC LIV3RPOOL (pablovall) - Red Devils (kwachu) 10:1/2:1
Mironice SSA (robmio) - Ave Silesia (ghede_p) 2:1/2:2
Widmo Gniew (pic) - Benmore Utd (mariusz1974) 1:6/4:1
Czerwone Diabły (kynek1981) - LKS LOMPA CITY (mero1212) 2:2/1:4
Postrzeleni Futbolówką IV - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą V 16-13
FC Sabinow Power (knot77) - Kurziontken SSA (mnowak) 1:2 1:2
MTS Pogoń Żory (mitus21) - KKS Koluszki (kowalenko) 3:4 6:1
Wilhelmshof (sieko) - Strachówka (retroper) 1:0 6:0
Twierdza Wrocław (czaja91) - Utah Jazz (mookie) 5:0 1:3
KS Maly (maly619) - Szendorf (smyk) 1:1 2:0
CueniL Warszawa (patrick14) (6c) - spóźniony skład
Stumilowy Las Conspiration - Inni Niż Wszyscy III 19:8
BVB Volish Gdańsk (klenczonu) - FC Wicher Szczecinek (francuz2000) 4:0/5:1
Harpagan Przodkowo (nmarcinn) - FC LIV3RPOOL (pablovall) 3:3/1:1
Fc Aroosos (aroos) - Mironice SSA (robmio) 7:0/4:2
Królikowice (roljan4595) - Widmo Gniew (pic) 0:3Vo/0:3Vo
Roki-team (roki82) - Czerwone Diabły (kynek1981) 4:2/0:0
Małe Białe Misie - Postrzeleni Futbolówką IV 22:7
Górnik 09 Mysłowice (lokowany) - FC Sabinow Power (knot77) 3:2 3:2
CWKS Legia Waszawa (legionista90) - MTS Pogoń Żory (mitus21) 0:4 3:2
Rising Angels (risingangels) - Wilhelmshof (sieko) 1:3 3:2
VPABX FC (vpabx) - Twierdza Wrocław (czaja91) 2:0 3:1
Fragleses (ciosek_999) - KS Maly (maly619) 2:1 2:2
Inni Niż Wszyscy IV - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą V 24:7
Ave Silesia (ghede_p) - Kurziontken SSA (mnowak) 3:0/1:4
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - KKS Koluszki (kowalenko) 1:0/0:3
Red Devils (kwachu) - Utah Jazz (mookie) 3:1/1:0
Margonin SA (marekmarek69) - CueniL Warszawa (patrick14) 4:0/4:0
As Konin (marcin21) - Szendorf (smyk) 1:1/4:0
Runda 8 – 03.01.2014
Inni Niż Wszyscy III - Magic Players Juniors 9:21
FC LIV3RPOOL (pablovall) - Amanita Virosa (tuber) 4:2/5:0
Widmo Gniew (pic) - Olimpia HSB (gadzina86) 2:3/4:2
Mironice SSA (robmio) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 1:5/1:2
Pogromcy Flaków (joonileon) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 0:8/1:4
FC Wicher Szczecinek (francuz2000) - Tyski GKS (frog) 1:4/1:0
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą V - Stumilowy Las Conspiration 4:25
Kurziontken SSA (mnowak) - BVB Volish Gdańsk (klenczonu) 1:1;1:4
Szendorf (smyk) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 1:6;0:10
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - Fc Aroosos (aroos) 0:5;1:8
KKS Koluszki (kowalenko) - Roki-team (roki82) 0:2;0:1
Strachówka (retroper) - Pierwoszyno (pawel88) 3:0;0:1
Inni Niż Wszyscy IV - Małe Białe Misie 0:30
Benmore Utd (mariusz1974) - Rising Angels (risingangels) 0:3 vo 0:3 vo
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - VPABX FC (vpabx) 0:4/0:5
Red Devils (kwachu) - Fragleses (ciosek_999) 0:4/1:2
Ave Silesia (ghede_p) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 0:2/0:4
Margonin SA (marekmarek69) - Górnik 09 Mysłowice (lokowany) 0:2/2:3
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą V - Magic Players Juniors 12:15
Kurziontken SSA (mnowak) - CORSARZE (corsarz75) 2:1; 4:0
Strachówka (retroper) - Olimpia HSB (gadzina86) 0:3; 2:3
KKS Koluszki (kowalenko) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 1:3; 0:0
Utah Jazz (mookie) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 2:1; 1:1
CueniL Warszawa (patrick14) - Tyski GKS (frog) 1:1; 0:2
Inni Niż Wszyscy IV - Postrzeleni Futbolówką IV 7:22
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - FC Sabinow Power (knot77) 0:3 vo 0:3 vo
Margonin SA (marekmarek69) - MTS Pogoń Żory (mitus21) 0:4, 2:2
As Konin (marcin21) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 4:2, 1:2
Red Devils (kwachu) - Wilhelmshof (sieko) 1:2, 1:2
Ave Silesia (ghede_p) - Twierdza Wrocław (czaja91) 2:1, 0:2
Małe Białe Misie - Inni Niż Wszyscy III 11:17
CWKS Legia Waszawa (legionista90) - Sparta Torex (siur83) 0:2/3:4
Rising Angels (risingangels) - FC Wicher Szczecinek (francuz2000) 5:2/4:1
Fragleses (ciosek_999) - FC LIV3RPOOL (pablovall) 4:2/0:3
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Mironice SSA (robmio) 2:3/3:3
Górnik 09 Mysłowice (lokowany) - Widmo Gniew (pic) 2:7/3:3
Inni Niż Wszyscy IV - Inni Niż Wszyscy III 6:24
Czerwone Diabły (kynek1981) - As Konin (marcin21) 0:2/0:5
Sparta Torex (siur83) - Ave Silesia (ghede_p) 0:3/3:2
BESTIA GDAŃSK (janosto) - Red Devils (kwachu) 2:1/0:5
Widmo Gniew (pic) - Mrukowa (antek4651) 1:2/1:4
FC LIV3RPOOL (pablovall) - LKS LOMPA CITY (mero1212) 2:6/0:9
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą V - Postrzeleni Futbolówką IV 7:22
Strachówka (retroper) - FC Sabinow Power (knot77) 0:1, 0:1
KKS Koluszki (kowalenko) - MTS Pogoń Żory (mitus21) 2:3, 3:2
Utah Jazz (mookie) - Wilhelmshof (sieko) 0:2, 2:1
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 0:6, 2:5
Kurziontken SSA (mnowak) - Królewscy (patryk5l) 2:3, 2:2
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą V - Inni Niż Wszyscy IV 16:13
Strachówka (retroper) - Red Devils (kwachu) 0:1/ 2:2
Kurziontken SSA (mnowak) - Margonin SA (marekmarek69) 1:0/ 4:0
KKS Koluszki (kowalenko) - Benmore Utd (mariusz1974) 6:0/ 2:5
Utah Jazz (mookie) - As Konin (marcin21) 3:0/2:0
CueniL Warszawa (patrick14) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 2:3/2:4
Inni Niż Wszyscy II - HOOLIGANS V 18-9
K 44 (odra1922) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) 1-2 3-1
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Sadkowo SSA (xiz93) 2-2 2-2
LUBICZ (mabory) - HC Madball Jasło (bukowa) 2-1 1-0
FC ROJCA (piwosek1920) - MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) 0-3 2-2
Bekarty Wojny (daras060) - F. C. Ostrów (piotr_073) 6-1 10-1
FUGAZI - AlleNuclear Clan IV 24:6
GKS CZASTARY (thomas7) - FC Diamond (s-k-u-l-l) 8:0 10:0
CEGIA CREW (cegia) - GKS Dubie (zielonyx) 5:0 3:0
RECZYN LODZ (moniqa)- Lechia Lostowice (tusia95) 2:0 8:0
STAL SANOK (karl-malone) - FC Mylenium (zerojoa) 5:0 3:1
FC SZELKI SOSNOWIEC (dawid750)- Wittbach SSA (lemokato) 2:7 0:1
Runda 2 - 22.11.2013
Regiment Złotej Róży - Old School Managers 2-26
Monolit 77 (rado77)- GKS Milenium (dawidzio) 3-3 1-2
Cichawka (walldi)- SC Ronsko 07 (sfistaak) 0-3 0-3 vo
SPYRYTUS MOVENS FC (kewals)- kwiatkowski.co (kwiaciarnia) 0-6 1-6
Krukówka (kosnoxxx) - Dziś Wygramy (czezare) 4-6 1-1
Myslowitz FC (grzegorzg) - Amazing Team (turkov86) 1-2 0-7
AlleNuclear Clan IV - Shado Klan 15:15
GKS Dubie (zielonyx) - KS Pogo (jac0) 5:1 4:0
Serniawy SA (tassmo) - WYBRZEZE (tpazura) 1:2 2:3
KAMILOS (kamil131997) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) 0:3 3:0
Wittbach SSA (lemokato) - Pride of Poland (seq-q) 15:0 15:0
FC Mylenium (zerojoa) - Przemysl (yarek) 0:6 1:4
FUGAZI - Inni Niż Wszyscy II 12:15
CEGIA CREW (cegia)- JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) 3:0/5:0
GKS CZASTARY (thomas7)- Red Bulls (ziaro-6) 1:5/2:2
RECZYN LODZ (moniqa)- MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 4:4/1:2
FC SZELKI SOSNOWIEC (dawid750)-- Bekarty Wojny (daras060) 0:4/0:7
STAL SANOK (karl-malone)- RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 2:2/2:0
Runda 3 - 29.11.2013
Old School Managers - HOOLIGANS V 25-4
kwiatkowski.co (kwiaciarnia) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) 7-0 1-1
Amazing Team (turkov86) - HC Madball Jasło (bukowa) 2-0 8-2
Dziś Wygramy (czezare) - Grudki (walashnikov) 5-0 6-1
Zrazim SSA (caqerr) - Torpeda Rożental (lukasb84) 4-2 2-1
Rzepiko Wroclaw (chancenllor) - FC Gomolki (gomozalez) 1-5 6-3
Regiment Złotej Róży - AlleNuclear Clan IV 15:3
Monolit 77 (rado77)- FC Diamond (s-k-u-l-l) x-x x-x
KS Dalin Myslenice (lezak)- GKS Dubie (zielonyx) 4:3 1:2
Myslowitz FC (grzegorzg)- Lechia Lostowice (tusia95) 3:0vo 3:0vo
FC TYSKI FULL II (michag)- KAMILOS (kamil131997) x-x x-x
SPYRYTUS MOVENS FC (kewals)- Wittbach SSA (lemokato) 1:0 5:3
Shado Klan - Inni Niż Wszyscy II 14:14
WYBRZEZE (tpazura)- FC ROJCA (piwosek1920) 2:0/1:0
Niecki SA (zxcxz)- K 44 (odra1922) 0:2/0:2
SK Dragons Shado Szczecin (danielw23)- Oranjes Zamość (patrick89zmc) 2:2/3:1
MKS Volve (volve)- LUBICZ (mabory) 1:1/2:1
Przemysl (yarek) - Bekarty Wojny (daras060) 0:4/2:4
Runda 4 - 06.12.2013
AlleNuclear Clan IV - Old School Managers 4-23
FC Diamond (s-k-u-l-l) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-6 1-5
FC Mylenium (zerojoa) - kwiatkowski.co (kwiaciarnia) 1-6 0-9
Serniawy SA (tassmo) - Amazing Team (turkov86) 2-2 3-5
GKS Dubie (zielonyx) - Dziś Wygramy (czezare) 1-4 1-8
Wittbach SSA (lemokato) - Zrazim SSA (caqerr) 5-1 1-1
FUGAZI - HOOLIGANS V 14-14
GKS CZASTARY (thomas7) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) 2-2 2-1
CEGIA CREW (cegia)- MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) 1-2 2-0
STAL SANOK (karl-malone)- HC Madball Jasło (bukowa) 1-2 3-1
RECZYN LODZ (moniqa)- Grudki (walashnikov) 0-1 1-3
CIENIASY ROGALA (rogal_rts)- FC Gomolki (gomozalez) 2-1 2-2
Inni Niż Wszyscy II - Regiment Złotej Róży 18:9
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - Krukówka (kosnoxxx) 2:2/2:1
Bekarty Wojny (daras060) - Myslowitz FC (grzegorzg) 7:2/2:2
Red Bulls (ziaro-6) - Cichawka (walldi) 7:0/2:0
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - KS Dalin Myslenice (lezak) 2:3/1:2
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - SPYRYTUS MOVENS FC (kewals) 1:1/3:2
Inni Niż Wszyscy II - Old School Managers 9:21
Bekarty Wojny (daras060) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1:2/0:2
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - kwiatkowski.co (kwiaciarnia) 0:4/1:4
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - Amazing Team (turkov86) 3:2/4:2
Red Bulls (ziaro-6) - Dziś Wygramy (czezare) 2:1/1:2
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - Zrazim SSA (caqerr) 1:3/0:3
Regiment Złotej Róży - Shado Klan 8:20
Cichawka (walldi) - Niecki SA (zxcxz) 1:2 3:3
Myslowitz FC (grzegorzg) - Przemysl (yarek) 0:2 1:6
KS Dalin Myslenice (lezak) - MKS Volve (volve) 3:3 1:0
FC TYSKI FULL II (michag) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) 0:2 0:2
Krukówka (kosnoxxx) - WYBRZEZE (tpazura) 0:3 2:0
HOOLIGANS V - Inni Niż Wszyscy II 7:16
KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) - Bekarty Wojny (daras060) 1:4/1:4
Sadkowo SSA (xiz93) - JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) x-x x-x
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) - MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 0:6/5:0
Ruch Radzionków (makaveli91) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 1:5/1:7
Grudki (walashnikov) - LUBICZ (mabory) 3:0/0:0
Inni Niż Wszyscy II - Shado Klan 17:11
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - Przemysl (yarek) 2:2/2:1
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) 4:2/1:2
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - Niecki SA (zxcxz) 5:2/5:2
FC ROJCA (piwosek1920) - WYBRZEZE (tpazura) 0:4/0:11
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - MKS Volve (volve) 1:1/3:0
Runda 11 - 24.01.2014
Old School Managers - AlleNuclear Clan IV 27-3
Dziś Wygramy (czezare) - FC Diamond (s-k-u-l-l) 7-2 6-0
kwiatkowski.co (kwiaciarnia) - GKS Dubie (zielonyx) 5-0 2-3
Amazing Team (turkov86) - FC Mylenium (zerojoa) 6-1 4-0
Zrazim SSA (caqerr) - KAMILOS (kamil131997) 5-1 4-1
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Serniawy SA (tassmo) 6-0 7-0
Regiment Złotej Róży - Inni Niż Wszyscy II 6:24
Krukówka (kosnoxxx)- LUBICZ (mabory) 7:0/6:1
FC TYSKI FULL II (michag)- JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) 0:4/2:6
Cichawka (walldi)- MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 0:9/0:10
KS Dalin Myslenice (lezak)- RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 0:4/0:5
Myslowitz FC (grzegorzg)- Bekarty Wojny (daras060) 2:7/0:9
FUGAZI - Old School Managers 9-21
FC SZELKI SOSNOWIEC (dawid750) - Dziś Wygramy (czezare) 1-2 1-12
RECZYN LODZ (moniqa)- kwiatkowski.co (kwiaciarnia) 0-5 1-3
GKS CZASTARY (thomas7) - Zrazim SSA (caqerr) 3-2 3-1
CEGIA CREW (cegia) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-3 0-2
STAL SANOK (karl-malone)- GKS Milenium (dawidzio) 0-1 1-0
Inni Niż Wszyscy II - AlleNuclear Clan IV 25:4
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - FC Diamond (s-k-u-l-l) 10:0/7:1
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - GKS Dubie (zielonyx) 2:0/3:6
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - Lechia Lostowice (tusia95) 1:1/3:2
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - FC Mylenium (zerojoa) 3:0/3:1
Bekarty Wojny (daras060) - Wittbach SSA (lemokato) 6:0/6:2
Shado Klan - HOOLIGANS V 21:6
WYBRZEZE (tpazura) - KSZO Ostrowiec Św. (piotrgardynik) 2:2 0:1
SK Dragons Shado Szczecin (danielw23) - Lech Poznań (amaraldo) 8:0 7:1
MKS Volve (volve) - HC Madball Jasło (bukowa) 1:1 4:1
Przemysl (yarek) - F. C. Ostrów (piotr_073) 4:0 4:2
Niecki SA (zxcxz) - Grudki (walashnikov) 1:0 0:0
Old School Managers - Inni Niż Wszyscy II 13-16
Amazing Team (turkov86) - JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) 1:3 1:5
Dziś Wygramy (czezare)- MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 5:1 2:3
kwiatkowski.co (kwiaciarnia) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 2:3 4:1
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Bekarty Wojny (daras060) 5:0 3:3
GKS Milenium (dawidzio) - Grom Plewiska (camou) 2:3 5:1
Awanturnicy 1910 II - Hooligans II 10:19
BLOKERSI KUTNO (markus132) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0:4 0:6
FC Piekary (wlodar90) - MKS Darlovia Darlowo (szopinho) 4:2 1:3
Wisniowa SA (tomg) - Sparta Złotów (milanox71) 1:3 3:0
Beniaminek Moderówka (trojannin) - Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) 3:2 1:1
19A10 FC Galaktyczni (galaktyczny) - Wigry-Suwałki (patrix789) 2:4 0:3
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - ForumMZ Clan III --- 16:10
WZG Sandomierz (misiekmk) - TOPMUG - Sombra Amarella (adamou) 2:1 / 1:1
BRUISES FROM FILDS (carcar85)- Juventus B-stok (gozdzik79) 8:0 / 3:1
Hasta La Victoria Siempre (wx)- Kosary (reul) 0:3 / 0:0
GKS Katowice (wajss) - MATRIX TEAM (lech) 1:1 / 4:2
gerlach (szymall) - Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) 5:2 / 0:0
pauza - HOOLIGANS III
Runda 3 - 29.11.2013
AlleNuclear Clan III - Awanturnicy 1910 II 16:10
KS Ruda Slaska (cainpl) - S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) 3:1 1:1
DRINK TEAM (maczy7) - FC Piekary (wlodar90) 1:3 3:2
KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77) - Beniaminek Moderówka (trojannin) 2:2 1:1
...DILL GANG... (sikus100) - Wisniowa SA (tomg) 2:2 1:2
Jacobs TEAM (jacobs3) - 19A10 AKS Chorzów (kazelot) 6:1 6:2
Wisniowa SA (tomg) (3c) - spóźniony skład
Epic Drastic Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 4:25
Berkut Piotrków Tryb.(saturas82)- BRUISES FROM FILDS (carcar85) 0:6, 0:3
KSF Racovia Częstochowa(raspolik)- GKS Katowice (wajss) 0;0, 1:3
Gedaithen Czomolungma(zjemciem)- gerlach (szymall) 2:5, 2:5
olimpijczyk(pol7777)- Rokita Brzeg Dolny (florens) 0:4, 0:2
FC Przytupajewo(farel) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:2, 1:0
Hooligans II - pauza
ForumMZ Clan III - HOOLIGANS III --- 17:11
Kosary (reul) - LarryTaz (swatu) 1:0 / 0:0
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - Munited FC (fiend) 3:2 / 3:6
TOPMUG - Sombra Amarella (adamou) - Czarni Jasło (haos) 3:0 / 5:0
Orzeł Kraków (paavel) - Internacionale (fejsu) 2:1 / 1:4
MATRIX TEAM (lech) - SPECIALIZED (cambel23) 1:1 / 0:2
Runda 4 – 06.12.2013
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - AlleNuclear Clan III 27:3
BRUISES FROM FILDS (carcar85) - Jacobs TEAM (jacobs3) 5:0; 2:1
gerlach (szymall) - KS Ruda Slaska (cainpl) 4:0; 6:0
WZG Sandomierz (misiekmk) - DRINK TEAM (maczy7) 2:0; 3:2
Widzew Łódź (xardash) - BONE IDOLS (tomslon) 3:0; 4:2
Hasta La Victoria Siempre (wx) - Football Sajfon Team (sajfon) 2:3; 3:1
Hooligans II - Awanturnicy 1910 II [18:12]
Zagłębie Sosnowiec 1906 (snow01) - 19A10 FC Galaktyczni (galaktyczny) 1:2/7:1
Sparta Złotów (milanox71) - 19A10 FC Piekary (wlodar90) 5:1/ 0:4
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - Wisniowa SA (tomg) 2:3 / 0:2
Los zapatos de la muerte (harlequin) - S™S&R BLUE SIEMIANOWICE (pawelkuba) 4:3 / 3:0
Fc. Barcelona (czakuao) - 19A10 AKS Chorzów (kazelot) 3:2/5:1
Hooligans II - HOOLIGANS III 9:21
Los zapatos de la muerte (harlequin) - Grodkowo SA (macblack) 1:3 1:4
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - Internacionale (fejsu) 0:2 2:4
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - Okocimski KS Brzsko (ziampek) 3:2 5:1
Sparta Złotów (milanox71) - Czarni Jasło (haos) 2:1 3:4
Fc. Barcelona (czakuao) - SPECIALIZED (cambel23) 1:2 3:5
Epic Drastic Clan - pauza
Awanturnicy 1910 II - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 9:21
19A10 AKS Chorzów (kazelot) - gerlach (szymall) 0:8 0:15
Beniaminek Moderówka (trojannin) - GKS Katowice (wajss) 2:5 0:5
19A10 FC Galaktyczni (galaktyczny) - Hasta La Victoria Siempre (wx) 3:0 vo 1:4
Wisniowa SA (tomg) - Rokita Brzeg Dolny (florens) 3:0 vo 3:0 vo
19A10 FC Piekary (wlodar90) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 2:4 0:3
Simply Drastic Clan - MAŁE BIAŁE MSIE II 12-15
LKS Nidzica Dobiesławice (orzeshek92) - ASG Tczew (muerte1981) 3-1 / 2-2
Malsumo (timi1992) - Orzel Wysoka Glogowska (adamek21) 1-2 / 1-1
The Untouchables (wronkimb) - Visca el Barca (kamikadze17) 1-2 / 3-5
Kiemiany SA (czorny) - Poznań Predators FC (mjcoral) 5-0 / 1-2
Manchester United (krystian4747) - ASG Skenderbeg (neawer) 0-0 / 3-2
Pro Gejmerzy III - New Power Evo Sqad 17-8
FC LUBENIA (daro007)-Powolne Mazgaje (kinematograf) 3-3 , 4-2
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)-KS Zagórze Sosnowiec (hutol) 3-0 , 1-1
Bears are Back (misiekksc)-Queens Park Rangers FC (harpooner) 1-1 , 1-1
Sląsk Jaroszowice (marcin80)-MKS Korona Góra Kalwaria (kamil11osin) 2-3 , 5-3
MKS Halemba (wisior)-NMz woLa (mocny) 3-0 , 2-2
New Power Evo Sqad - ForumMZ Clan V --- 14:8
Som Lepsi (panlawinaa) - Trantitle (metaliczek) 0:2, 4:2
KS Zagórze Sosnowiec (hutol) - MKS Maczka (borys92) 6:1, 1:1
MKS Korona Góra Kalwaria (kamil11osin) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 3:3, 0:3
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Eao (araq_nideo) x : x x : x
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Westbam 2012 (westbam2004) 3:0, 4:1
Runda 14 – 14.02.2014
Pro Gejmerzy III - Amazing Drastic Clan 15-12
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Olimpia Złotoryja (semi999) 2-3 , 2-1
Guuners (guuners)- Nazwa Drużyny (piondisek) 3-1 , 1-1
Sląsk Jaroszowice (marcin80)- GKS Wieszczela Głębokie (revsn) 6-2 , 0-1
FC LUBENIA (daro007)- IBRAMA ZAMOSC (kryf) 1-1 , 2-2
Bears are Back (misiekksc)- KS Flota Tarnowiec Jasło (slawekm17) 1-2 , 5-4
ForumMZ Clan II - Simply Drastic Clan --- 28:1
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Manchester United (krystian4747) 3:1 / 4:0
SALI (sali78) - Legia Jasło (dangus76) 1:0 / 3:2
STARGARD FC (swojczlowiek) - Szybcy i Wściekli (robson77) 2:0 / 3:2
Concord Walden BDG (barthezg) - The Untouchables (wronkimb) 3:1 / 2:2
BYDGOSTIA (polonia75) - Kiemiany SA (czorny) 5:0 / 2:1
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach