I Liga - Pary Wyniki (Sezon XXIX)
Autor
Wiadomość
jaro21
Wiek: 37 Dołączył: 06 Lis 2010 Skąd: Żmigród/Wrocław
Wysłany: 2014-03-18, 22:04
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Wolsztyn - Wrocław III
- ULKS Orkan Borzęcin (jaro21)
- Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
- Ave Silesia (ghede_p)
- KS LIONEL MESSI SZPROTAWA (dragon86)
_________________Kapitan
TM: Wrocław III
KLAN: UPSG III
ULKS Orkan Borzęcin Div 3.25
rejbonaldinho
Dołączył: 11 Lip 2009 Skąd: Zabłudów
Wysłany: 2014-03-18, 23:08
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Wrocław - Białystok II
Stawiszcze (lepek1)
Marciszów (maniek1991)
Ruszajny (mariousz)
FC Maggots (maro)
_________________ Bociany SA
div1.3
lipi
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2009 Skąd: ???
Wysłany: 2014-03-19, 05:39
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Kielce - Łaziska Górne III
Concordia Knurów (holy11)
Borcz (lipi)
Bayern Munchen (marcin_25)
Sixdroi (lapatrenera)
lippi99
Wiek: 37 Dołączył: 01 Lut 2011 Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-03-19, 07:14
Grupa D - Spadkowa
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Czechowice-Dziedzice II - Katowice II
Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci)
Real Katowice (el_marcinos)
Niemierich RK 06 (rybcior)
Ciderland (rtprezes)
cubuus
Mitschullen SSA
Wiek: 35 Dołączył: 31 Lip 2006 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-19, 09:19
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Warszawa III - Warszawa
- Bad Company (drumatic)
- KS Pogodna (julekk)
- Mitschullen SSA (cubuus)
- KS Blizne (maximus491)
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-19, 18:27
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Wrocław - Białystok II
Ostromecko (mistrzu23) - Stawiszcze (lepek1)
Deluxe Ski Jump (qx) - Marciszów (maniek1991)
Yeah!Bunny TEAM (ciejas) - Ruszajny (mariousz)
Victoria Przyborów (astard) - FC Maggots (maro)
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
janosik
Wiek: 36 Dołączył: 16 Maj 2011 Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 2014-03-19, 20:54
I Liga Grupa D
Kolejka nr 4 (18-03-2014)
Wrocław II – Wolsztyn 15:9
RS Wikowyje (sirralf) - Grom Wolsztyn (rogas89) 14:0 | 10:0
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - Zapniów (p_wol91) 2:0 | 12:0
WKS Slask Wroclaw (kombinator13) - Cisów SA (wujaszekwol) 0:5 | 1:0
Rokita Brzeg Dolny (florens) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0:2 | 0:1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
I Liga Grupa D
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Wolsztyn - Wrocław III
Cisów SA (wujaszekwol) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21)
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)
Grom Wolsztyn (rogas89) - Ave Silesia (ghede_p)
Zapniów (p_wol91) - KS LIONEL MESSI SZPROTAWA (dragon86)
_________________ Klan SIEBIE WARCI III - kapitan
TM Wolsztyn - kapitan
jazz
Dołączył: 24 Lis 2011 Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2014-03-19, 22:57
I Liga, Grupa C - Mistrzowska, Kolejka nr 5 (25-03-2014 )
Warszawa III - Warszawa
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA ( abuk_vader ) - Bad Company (drumatic)
Lokomotiv Warszawa ( dawidzior1990 ) - KS Pogodna (julekk)
Reduta Modlin ( samper ) - Mitschullen SSA (cubuus)
PAIDAGOGOS ( rosiu ) - KS Blizne (maximus491)
_________________ -=kielczanin z serca, mazowszanin z wyboru=-
bulitong
GDYNIA III
Wiek: 50 Dołączył: 15 Mar 2011 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-03-20, 14:02
I Liga, Grupa C - Mistrzowska
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Gdynia - Warszawa II
FC Chylonka (mudcio) - FC Lions Warsaw (sepek)
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - WKS Bukowice (radeo)
KCA (rafiooza) - PSB Grodzisk (stanpierre)
Olympique Gdynia (cristofff) - Legia Braszowice (bednarz25)
_________________TM GDYNIA
CF Belem - DOMINATORZY
Sons of Anarchy Gdynia - VHC ELITA
unthinkable
Dołączył: 20 Sie 2011 Skąd: Kielce
Wysłany: 2014-03-20, 19:12
I Liga, Grupa C - Mistrzowska
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Kielce - Łaziska Górne III
- Concordia Knurów (holy11)
Brygada RR (rafal_r) - Borcz (lipi)
Unthinkable (unthinkable) - Bayern Munchen (marcin_25)
Szalone Konie (papislukasz) - Sixdroi (lapatrenera)
_________________Unthinkable (206957)
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-03-20, 19:38
I liga Gr.D
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Jasło - Łaziska Górne IV
Bękarty Wojny ( daras060 ) - Dangerous Łaziska (gahan4)
Przemytnicy rzeżuchy ( ralfi2 ) - KS KRUK (avwk)
WZG Sandomierz ( misiekmk ) - WHITE TIGERS (tiger88)
Napalolone surykatki ( vojak ) - Inter Halemba (danielek1512)
_________________
julekk
Dołączył: 11 Wrz 2009 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-20, 20:49
I Liga
Grupa C - Mistrzowska
Warszawa - Białystok II 24:0
Bad Company (drumatic) - Stawiszcze (lepek1) 10:1, 3:1
KS Pogodna (julekk) - Marciszów (maniek1991) 8:1, 5:0
Mitschullen SSA (cubuus) - Ruszajny (mariousz) 4:1, 4:0
KS Blizne (maximus491) - FC Maggots (maro) 2:1, 3:1
_________________ Drużna KS Pogodna Klan Happy Drastic Clan
TM Warszawa I
LKJ Drastic Academy
szmina1990
Wiek: 33 Dołączył: 19 Wrz 2011 Skąd: Czechowice
Wysłany: 2014-03-20, 22:22
1liga grupa D
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Czechowice-Dziedzice II - Katowice II
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci)
Visca el Barca (kamikadze17) - Real Katowice (el_marcinos)
BKS Bielsko Biala (masabb) - Niemierich RK 06 (rybcior)
Modlau (radomir) - Ciderland (rtprezes)
lipi
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2009 Skąd: ???
Wysłany: 2014-03-21, 05:52
Kolejka nr 4 (18-03-2014)
Łaziska Górne III - Gdynia 8:14
Concordia Knurów (holy11)- Olympique Gdynia (cristofff)2:0,1:5
Borcz (lipi)- KCA (rafiooza)0:4,1:5
Bayern Munchen (marcin_25)- FC Chylonka (mudcio)2:3,2:2
Sixdroi (lapatrenera)- CF Belem (bulitong)1:1,6:0
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-03-25, 19:54
I liga Gr.D
Kolejka nr 5 (25-03-2014)
Jasło - Łaziska Górne IV 21-3
Bękarty Wojny ( daras060 ) - Dangerous Łaziska (gahan4) 5:2, 2:1
Przemytnicy rzeżuchy ( ralfi2 ) - KS KRUK (avwk) 1:2, 4:1
WZG Sandomierz ( misiekmk ) - WHITE TIGERS (tiger88) 4:0, 3:0
Napalolone surykatki ( vojak ) - Inter Halemba (danielek1512) 4:1, 4:1
_________________