Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Księga próśb, skarg i zażaleń
Autor Wiadomość
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2013-11-18, 06:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gram_pl napisał/a:
Wszystkie mecze wypaczam, bo nie mam co robić ...


tak też się domyślałem, cieszę się ze się przyznałeś.


gram_pl napisał/a:
.....z kolejkami zrobiłem błąd co się zdarza każdemu) i nie mam z tego żadnej satysfakcji.


ty robisz błąd to ktoś dostaje żółta kartka i piszesz "każdemu się zdarza" no i nie masz z tego satysfakcji.

jak gracz robi błąd to też dostaje żółta kartka i graczom błędy zdrzać się nie mogą, pewnie satysfakcji z ich błędów też nie masz .

Dziwna sprawa za twoje błędy i graczy płacą gracze
Błędy zdarzać się mogą tylko organizatorowi.
Jedno jest proste i pewne w jednej jak i drugiej sytuacji nie masz z tego satysfakcji - pocieszające Very Happy

Cytat:
Dalej, co do czytania regulaminu i co najważniejsze stosowania się do niego, to spójrz najpierw na siebie, bo my, jako organizatorzy już nie raz szliśmy na rękę uczestnikom tych rozgrywek, ale czepiać się najłatwiej i być mądralą, nie?

no właśnie Nie, bo jeśli ktoś z aptekarską precyzją trzyma się regulaminu i wymaga tego od graczy to sam też powinien swoje decyzje opierać o regulamin a nie o coś zwane niedopatrzeniem, bo czymże jest zgłoszenie wniosku o walkower bez dopisku "Zgłaszam wniosek o walkower." złamaniem regulaminu a może tylko niedopatrzeniem.

gram_pl napisał/a:
.... nie trzeba pisać kolejki, co było dla mnie logiczne, bo moim zdaniem się podaje wszystko za każdym razem, ale ok....


Albo regulamin albo logika, tych dwóch rzeczy niestety połączyć się nie da.

Twoim zdaniem post z wynikami winien zawierać nr kolejki - przyznaje jest to logiczne ale regulamin mówi inaczej.

moim zdaniem post w którym zgłaszam ze ktoś nie wysłał lub nie przyjmuje wyzwań jest wnioskiem o walkower (na jakiej odstawie ano jest to logiczne)- regulamin na to ze jesli taki post nie zawiera wpisu "Zgłaszam wniosek o walkower." to wnioskiem to juz nie jest. A czym ??

Jak widzisz dwa przypadki i oby dwa wykluczają współdziałanie logiki z regulaminem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2013-11-18, 07:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to jak już wszystko wiesz, to się cieszę i życzę powodzenia w narzekaniu dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2013-11-18, 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle małe niedopatrzenie z twojej strony, Problem w tym ze na pytanie które zadałem w pierwszym poście oczywiście odpowiedzi nie otrzymałem.

Pytanie brzmiało jak można i na jakiej podstawie przyznać kartkę graczowi który zgłasza walkower wnioskiem który nie jest wnioskiem podpierając się drugim wnioskiem który nie jest wnioskiem z punktu widzenia regulaminu.
Nie jest ważne co nastąpiło później i jak ostatecznie sprawa sie zakończyła bo to jest jasno napisane w regulaminie i nikt o to nie pytał, a pytanie było po to aby dowiedzieć się czy to jakaś reguła czy może nadinterpretacja i wypadało by to na przyszłość wyjaśnić.

A zaznaczam ze była to prośba
rogal_rts napisał/a:
....mógłbym poprosic o punt regulaminu ....

a odpowiedz była
gram_pl napisał/a:
To nie ja człowieku pisałem pierwszy komentarz i przyznałem walkower jeden, czy drugi (ja się podpisuję), więc się ogarnij.

czyli wszystko jasne, zdaniem organizatora - kolejny napinacz znów się będzie czepić Evil or Very Mad ja mu zaraz napisze Evil or Very Mad

Odpowiedzi już nie oczekuje bo poczytałem sobie "księgę próśb ....." i już wiem jak takie prośby są rozpatrywane. Ktoś bo sie nie podpisuje przyznaje sobie jakąś kartkę lub podejmuje jakąś decyzje z kosmosu bo na pewno nie w oparciu o regulamin, pada pytanie o powód takiej a nie innej interpretacji, nie odpowiada nikt, gracz się denerwuje ponawia pytanie nie odpowiada ten kto wniosek rozpatrywał tylko inny organizator, oczywiście na koniec nie zapomina albo postraszyć albo stwierdzić ze gracz się czepia aby rozmyć temat i zrobić z gracza głupka. Jak ktoś dalej ciągnie temat to pada słynne już w tym temacie hasło "NIEDOPATRZENIE" lub "a wystarczyło ZWRÓCIĆ UWAGĘ" a co my gracze robimy w pierwszych postach. (bez znaku zapytania bo nie liczę i nie oczekuje odpowiedzi)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym robieniu z nas głupków i napinaczy. (mimo ze to wam- ci nie sprawia satysfakcji) Very Happy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sirralf Płeć:Mężczyzna
RS Wikowyje


Dołączył: 24 Kwi 2006
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2013-11-22, 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rogal po co to robisz odpuść . Zobacz jak wszystko jest od długiego czasu robione zero opóźnień wszystko na bieżąco daj spokój. Daruj sobie złośliwości itp sprawy doceń prace. każdy ma prawo się pomylić ale potem to naprawić i koniec kropka. Tak wzorcowo nie były rozgrywki prowadzone nigdy także wrzuć na luz. To ja dałem ta kartkę może zbyt pochopnie ale też nie z sufitu.

_________________
VSC Klan / VSC junior kapitan
Reprezentować Wrocław to wielki honor
RS Wikowyje czołem pokłony bije

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9274301
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2013-11-22, 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
rogal po co to robisz odpuść


Po 1. aby dowiedzieć się za co moi gracz dostał czerwona kartka ?
co przeczytałem : ze jestem fałszerzem "....co wskazuje na fałsz z Waszej strony ...." ale może i nim nie jestem, żebym się ogarną , zostałem postraszony no i na koniec ze nie była to kartka z sufitu.

Faktycznie przepraszam wszystko zostało wyjaśnione niedopatrzenie z mojej strony Embarassed

Po 2. aby wyjaśnić za co dostałem żółta kartka

co uzyskałem : kartka została cofnięta, organizator dopatrzył regulamin.
co jeszcze przeczytałem - dowiedziałem się : ze zwrócenie uwagi i prośba o wyjaśnienie to nie to samo co ZWRÓCIĆ UWAGĘ i zapytać czemu tak.

gram_pl napisał/a:
... dopiero teraz przez zwrócenie uwagi się o tym dowiedziałem, że nie trzeba pisać kolejki ...


gram_pl napisał/a:
Rób wszystko zgodnie z regulaminem, a jak coś jest nie tak to wystarczy ZWRÓCIĆ UWAGĘ i zapytać czemu tak, a nie inaczej, a nie od razy z pyskiem ...

w jednym poście napisane jest iż zwróciłem uwagę (małymi literami) a zaraz w tym samym ze powinienem ZWRÓCIĆ UWAGĘ (dużymi literami)

Za wyjaśnienie sprawy dziękuję za użycie małych liter przepraszam i obiecuję poprawę.

sirralf napisał/a:
każdy ma prawo się pomylić ale potem to naprawić i koniec kropka.

o tym już pisałem, szkoda ze dla wasz każdy oznacza - organizator

sirralf napisał/a:
Zobacz jak wszystko jest od długiego czasu robione zero opóźnień wszystko na bieżąco daj spokój.

sirralf napisał/a:
Tak wzorcowo nie były rozgrywki prowadzone nigdy także wrzuć na luz.

Doceniam szybkość działania, szkoda ze nie możemy porozmawiać o jakości niektórych decyzji co prawda nielicznych ale jednak.
Dla co poniektórych nie tylko liczy się szybkość ale ważna jest też jakość. Może oprócz mnie jeszcze ze dwie osoby by się znalazły a nawet jeśli bym był osamotniony w swoich poglądach to mniejszości też jakieś prawa mają, lub choć powinny mieć.

Przepraszam ze zakłóciłem swoimi pytaniami wasz spokój, ale obiecuję poprawę - właśnie wrzuciłem na luz.

sirralf napisał/a:
Daruj sobie złośliwości itp sprawy doceń prace.

Mimo jź już na luzie ale jeszcze siłą rozpędu dopisze : DOCENIAM ale zwracanie uwagi organizatorowi ze zrobił błąd to nie złośliwości tylko zwracanie uwagi (chyba że znowu sie mylę) i przypominam to nie LKJ-u21 jest dla opiekunów tylko opiekunowie dla LKJ-u21 (zgodnie z punktem I Regulaminu LKJ-u21), a LKJ-u21 to klany i grający w nich managerowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2013-11-23, 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Organizator też człowiek, pomylić się może. Mimo, że zdarza się, że stawiają nam kłody pod nogi to staramy się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki.

_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzyzak_77 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2012
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2014-03-23, 08:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja odnośnie meczu z wczorajszej kolejki III ligi.

III LIGA

9 kolejka [22.03.2014]

Smyki z Hooligans - Angry Boys Young Power


Jak to jest? Zaglądałem codziennie i czekałem na uzupełnienie par przez gospodarzy. Ostatni raz w piątek po południu - ciągle brak. Więc byłem pewny, że wygramy walkowerem. Zaglądam przed chwilą i jakież jest moje zdziwienie, że pary się pojawiły. Co się dzieje?
Zaglądam do archiwum i znajduję post z parami wysłanymi przez gospodarzy dnia 17 marca...
Kto zawinił? I co teraz?

_________________
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
676482
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2014-03-23, 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krzyzak_77 napisał/a:
Ja odnośnie meczu z wczorajszej kolejki III ligi.

III LIGA

9 kolejka [22.03.2014]

Smyki z Hooligans - Angry Boys Young Power


Jak to jest? Zaglądałem codziennie i czekałem na uzupełnienie par przez gospodarzy. Ostatni raz w piątek po południu - ciągle brak. Więc byłem pewny, że wygramy walkowerem. Zaglądam przed chwilą i jakież jest moje zdziwienie, że pary się pojawiły. Co się dzieje?
Zaglądam do archiwum i znajduję post z parami wysłanymi przez gospodarzy dnia 17 marca...
Kto zawinił? I co teraz?


Pary są normalnie wpisane w temacie z ligą, a post z 17 marca świadczy o tym, że pary zostały normalnie dobrane. Jeśli by ich nie było to widniałby walkower.

_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzyzak_77 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2012
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2014-03-23, 16:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adikol516 napisał/a:
krzyzak_77 napisał/a:
Ja odnośnie meczu z wczorajszej kolejki III ligi.

III LIGA

9 kolejka [22.03.2014]

Smyki z Hooligans - Angry Boys Young Power


Jak to jest? Zaglądałem codziennie i czekałem na uzupełnienie par przez gospodarzy. Ostatni raz w piątek po południu - ciągle brak. Więc byłem pewny, że wygramy walkowerem. Zaglądam przed chwilą i jakież jest moje zdziwienie, że pary się pojawiły. Co się dzieje?
Zaglądam do archiwum i znajduję post z parami wysłanymi przez gospodarzy dnia 17 marca...
Kto zawinił? I co teraz?


Pary są normalnie wpisane w temacie z ligą, a post z 17 marca świadczy o tym, że pary zostały normalnie dobrane. Jeśli by ich nie było to widniałby walkower.


Tak nie ulega wątpliwości, że pary zostały dobrane. Natomiast jak już wspomniałem nie były one uzupełnione w temacie z tabelami, wynikami i składami.

Albo szanowny organizator chce zrobić ze mnie debila albo mam coś z oczami i powinienem pójść do okulisty...

Jeżeli ktoś popełnił błąd lub zapomniał tego uczynić wystarczy napisać, przeprosić i nie będzie tematu...

_________________
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
676482
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2014-03-23, 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

krzyzak_77 napisał/a:
adikol516 napisał/a:
krzyzak_77 napisał/a:
Ja odnośnie meczu z wczorajszej kolejki III ligi.

III LIGA

9 kolejka [22.03.2014]

Smyki z Hooligans - Angry Boys Young Power


Jak to jest? Zaglądałem codziennie i czekałem na uzupełnienie par przez gospodarzy. Ostatni raz w piątek po południu - ciągle brak. Więc byłem pewny, że wygramy walkowerem. Zaglądam przed chwilą i jakież jest moje zdziwienie, że pary się pojawiły. Co się dzieje?
Zaglądam do archiwum i znajduję post z parami wysłanymi przez gospodarzy dnia 17 marca...
Kto zawinił? I co teraz?


Pary są normalnie wpisane w temacie z ligą, a post z 17 marca świadczy o tym, że pary zostały normalnie dobrane. Jeśli by ich nie było to widniałby walkower.


Tak nie ulega wątpliwości, że pary zostały dobrane. Natomiast jak już wspomniałem nie były one uzupełnione w temacie z tabelami, wynikami i składami.

Albo szanowny organizator chce zrobić ze mnie debila albo mam coś z oczami i powinienem pójść do okulisty...

Jeżeli ktoś popełnił błąd lub zapomniał tego uczynić wystarczy napisać, przeprosić i nie będzie tematu...


Ja widziałem że było, nie sprawdzałem codziennie, jednak jeśli post był a organizator nie przeniósł to należy zwrócić orgowi uwagę, niestety jesteśmy tylko ludźmi, czasem błędy się zdarzają, jeśli gość/gospodarz po czasie nie poda składu zawsze można napisać o walkower, wtedy nie będzie wątpliwości czy mecz jest czy nie. A teraz same problemy powstały, pełno kartek, walkowerów i pauz.

_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzyzak_77 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2012
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 2014-03-30, 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adikol516 napisał/a:
krzyzak_77 napisał/a:
adikol516 napisał/a:
krzyzak_77 napisał/a:
Ja odnośnie meczu z wczorajszej kolejki III ligi.

III LIGA

9 kolejka [22.03.2014]

Smyki z Hooligans - Angry Boys Young Power


Jak to jest? Zaglądałem codziennie i czekałem na uzupełnienie par przez gospodarzy. Ostatni raz w piątek po południu - ciągle brak. Więc byłem pewny, że wygramy walkowerem. Zaglądam przed chwilą i jakież jest moje zdziwienie, że pary się pojawiły. Co się dzieje?
Zaglądam do archiwum i znajduję post z parami wysłanymi przez gospodarzy dnia 17 marca...
Kto zawinił? I co teraz?


Pary są normalnie wpisane w temacie z ligą, a post z 17 marca świadczy o tym, że pary zostały normalnie dobrane. Jeśli by ich nie było to widniałby walkower.


Tak nie ulega wątpliwości, że pary zostały dobrane. Natomiast jak już wspomniałem nie były one uzupełnione w temacie z tabelami, wynikami i składami.

Albo szanowny organizator chce zrobić ze mnie debila albo mam coś z oczami i powinienem pójść do okulisty...

Jeżeli ktoś popełnił błąd lub zapomniał tego uczynić wystarczy napisać, przeprosić i nie będzie tematu...


Ja widziałem że było, nie sprawdzałem codziennie, jednak jeśli post był a organizator nie przeniósł to należy zwrócić orgowi uwagę, niestety jesteśmy tylko ludźmi, czasem błędy się zdarzają, jeśli gość/gospodarz po czasie nie poda składu zawsze można napisać o walkower, wtedy nie będzie wątpliwości czy mecz jest czy nie. A teraz same problemy powstały, pełno kartek, walkowerów i pauz.

Powtarzam raz jeszcze. Nie wiedziałem, że pary zostały dobrane a co za tym idzie jak miałem zwrócić uwagę orgowi. A do archiwum zajrzałem dopiero jak ujrzałem te kartki (był to niedzielny poranek). Moim obowiązkiem nie jest codzienne przeglądanie archiwum tylko spojrzenie na daną kolejkę, a tam nie było to wklejone.
W zaistniałej sytuacji wydaje mi się, że chociaż te wszystkie kartki powinny być anulowane bo nie była to ani moja wina, ani gospodarzy. A niestety teraz my musimy ponosić konsekwencje...

_________________
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
676482
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2014-04-07, 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieję że sytuacja taka już nie będzie miała miejsce, ja ze swojej strony będę starał się częściej sprawdzać czy posty które są przeniesione są w tematach. A kartki już raczej nie będą miały żadnego znaczenia.

_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rochon13 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Mar 2013
Skąd: ...
PostWysłany: 2014-05-02, 07:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Proszę o zaktualizowanie punktu III.2. regulaminu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2014-05-02, 10:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rochon13 napisał/a:
Proszę o zaktualizowanie punktu III.2. regulaminu.


Dzięki za przypomnienie. Umknęło nam:) Poprawione.

_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dikus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Kwi 2012
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2014-05-07, 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę że temat się powtarza z graczem FC Liosalfar (malyrebel) w zeszłej kolejce mój gracz lippi 99 zagrał seniorami i prawidłowo dostaliście walkowera OK.Była majówka i po powrocie przeczytałem posta lippi99 FC Liosalfar (malyrebel) nie przyjmuje wyzwań z tym że napisał to 12 minut przed ostateczny terminem zaklepania meczu nie miałem dostępu do neta także przyznałem lippiego błąd. Ale teraz dostrzegam (gram_pl) że wasz gracz coś ma problem z normalnym zaakceptowaniem meczu lub Shocked robi to celowo w wiadomym celu.Nie zarzucam nic ale kiedyś może mu się to odbić czkawką Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 44