I Liga - Pary Wyniki (Sezon XXXI)
Autor
Wiadomość
RamzesS
FUGAZI Warszawa
Wiek: 48 Dołączył: 14 Lut 2004 Skąd: Gostynin, Piastów
Wysłany: 2014-08-20, 19:01
I Liga Grupa A
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Warszawa V - Wrocław III
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Deluxe Ski Jump (qx)
Legia Warszawa (tchr) - Powersoft Wroclaw (julius2u)
Skra Konstancin (rosolak06) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr)
FC Zacisze W-wa (tomwin) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21)
_________________RamzesS
Klan FUGAZI
krzyzak_77
Dołączył: 12 Kwi 2012 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-08-20, 20:28
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Gdańsk II - Warszawa IV
LECHIA GDANSK – BRZOZOWA (krzyzak_77) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader)
Fc Aroosos (aroos) - MATRIX TEAM (lech)
KS Pogo (jac0) - FC Lions Warsaw (sepek)
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - PAIDAGOGOS (rosiu)
_________________ LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan
krzyzak_77
Dołączył: 12 Kwi 2012 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-08-20, 20:32
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (19-08-2014) - tryb opóźniony
Bełchatów II - Gdańsk II 5:17
PROVOCATIVE Bełchatów (kwachu1985) - Fc Aroosos (aroos) 3:2 1:1
Choroszczynka SA (dziwnyy) - Fragmenty Nietoperzy (kujas) 1:3 1:4
GKS BROWAR (bro18) - Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) 0:3 wo. 0:3 wo.
Bełchatowianie 1977 (bialywilk) - LECHIA GDANSK – BRZOZOWA (krzyzak_77) 2:2 0:3
_________________ LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan
mrcszef
Wiek: 47 Dołączył: 03 Sie 2011 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-08-20, 20:55
I Liga, Grupa B
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Częstochowa - Szczecin II
FC GIDLE (stroker2) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23)
Olimpia HSB (gadzina86) - Pogoń Barlinek (roberto28)
Иуг Компания Ченстохова (oiom) - Kaczy Team Pluta (dudzio777)
FC GIDLE (stroker2) - MKS Volve (volve)
mrcszef
Wiek: 47 Dołączył: 03 Sie 2011 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-08-20, 20:58
Proszę o wykasowanie powyższego posta - błędnie przekleiłem drużynę FC Gidle.
Poniżej poprawnie:
Przepraszam za pomyłkę.
I Liga, Grupa B
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Częstochowa - Szczecin II
KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha) - SK Dragons Shado Szczecin (danielw23)
Olimpia HSB (gadzina86) - Pogoń Barlinek (roberto28)
Иуг Компания Ченстохова (oiom) - Kaczy Team Pluta (dudzio777)
FC GIDLE (stroker2) - MKS Volve (volve)
rejbonaldinho
Dołączył: 11 Lip 2009 Skąd: Zabłudów
Wysłany: 2014-08-20, 22:05
IA
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Białystok II - Jasło II
Stawiszcze (lepek1) - Legia Jasło ( dangus76 )
Marciszów (maniek1991) - PF□TomcioTeam ( maczeta )
Ruszajny (mariousz) - AS Monaco FC ( olekkiller )
BKS Jaga Białystok (lukas0408) - Bartenstein SA ( vlukasz )
_________________ Bociany SA
div1.3
lipi
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2009 Skąd: ???
Wysłany: 2014-08-21, 05:05
I Liga, Grupa B
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Łaziska Górne III - Kraków III
KS KRUK (avwk)- Grasshoppers Klucze (ang)
Concordia Knurów (holy11)- Partizan Limanowa (eldo)
ORHAN Piekary Śl (janes05)- TS Wisla Krakow (robsonts)
Sixdroi (lapatrenera)- frooGOAL (frookie)
robson77
Dołączył: 28 Mar 2014 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-08-21, 08:22
I Liga, Grupa B
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Dąbrowa Górnicza II - Warszawa III
Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) - Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek)
Szybcy i Wściekli (robson77) - ZIELONE LUDKI (schrek)
FC Torpedo Dąbrowa (cywil1468) - Green Street Elite (czajas)
GORNIK PIASKI (jery53) - fc browary academy (utsyzyf)
lippi99
Wiek: 37 Dołączył: 01 Lut 2011 Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-08-21, 10:42
I Liga Grupa A
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Łaziska Górne IV - Katowice II
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Real Katowice (el_marcinos)
MARKUS - Football Club (markus1959)
Ciderland (rtprezes)
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-08-21, 14:26
I Liga Grupa B
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Przemyśl - Poznań III 24:0 vo.
brak składu gości
lipi
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2009 Skąd: ???
Wysłany: 2014-08-21, 17:43
I Liga Grupa A
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Łaziska Górne IV - Katowice II
Zakrzewo SSA (detoks99) -PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
FC Łaziska-WERK (fcmarco)-Real Katowice (el_marcinos)
FC LongeR (loonger) -MARKUS - Football Club (markus1959)
WHITE TIGERS (tiger88)-Ciderland (rtprezes)
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-08-21, 22:30
I Liga Grupa A
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Toruń i Bydgoszcz - Bełchatów II
- PROVOCATIVE Bełchatów(kwachu1985)
- Choroszczynka SA(dziwnyy)
- GKS BROWAR(bro18)
- Bełchatowianie 1977(bialywilk)
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-08-21, 22:33
I Liga Grupa B
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Bełchatów III - Jasło
KS Belchatów(prochu1986) - Przemytnicy rzeżuchy ( ralfi2 )
Chotelek(creativ) - Karpaty Krosno ( kunas )
TeReFerere(vx) - STAL MIELEC SA ( jerry26 )
Arsenal Londyn(buli89) - KS Flota Tarnowiec Jasło ( slawekm17 )
polonia75
Wiek: 48 Dołączył: 08 Sty 2011 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-22, 12:55
kwachu1985 napisał/a: I Liga Grupa A
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Toruń i Bydgoszcz - Bełchatów II
- PROVOCATIVE Bełchatów(kwachu1985)
- Choroszczynka SA(dziwnyy)
- GKS BROWAR(bro18)
- Bełchatowianie 1977(bialywilk)
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Toruń i Bydgoszcz - Bełchatów II
Rycerze Pomorza (ryba1234) - PROVOCATIVE Bełchatów (kwachu1985)
Stasin SA (sportaaa) - Choroszczynka SA (dziwnyy)
P O L I C J A (miras55) - GKS BROWAR (bro18)
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Bełchatowianie 1977 (bialywilk)
_________________KLAN - Crazy Thornes - Kapitan
Drużyna: BYDGOSTIA
Kapitan TM - Toruń i Bydgoszcz
pniewiaki
Wiek: 42 Dołączył: 30 Lis 2008 Skąd: Poznan
Wysłany: 2014-08-22, 17:44
I Liga Grupa B
Kolejka nr 2 (26-08-2014)
Przemyśl - Poznań III
- Poznań Predators FC (mjcoral)
- Adoptowane Poznaniaki (deptak19)
- Bryłka Kalisz (brylka73)
- Astra Krotoszyn (ewa11)