Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Składy na sezon XXXV
11.10.2014 (sobota) godzina 23:59 - ostateczny termin podawania składów
WYCIĄG Z REGULAMINU LK napisał/a:
VI. Przygotowania do nowego sezonu
2. Każdy klan ma obowiązek zgłoszenia składu klanu na nowy sezon w temacie "Składy na sezon ..." w lidze, w której klan będzie występował w następnym sezonie, z uwzględnieniem awansów i spadków. Klany grające baraże podają swoje składy w ligach, w których do tej pory występowały. Podanie składu jest równoznaczne z potwierdzeniem dalszego udziału klanu w rozgrywkach LK w następnym sezonie.
3. Terminem ostatecznym na zgłoszenie składu klanu do gry w nowym sezonie jest pierwsza sobota (godz. 23:59) po ostatniej kolejce barażowej.
4. Niezgłoszenie składu przez klan w terminie określonym w pkt. 3 skutkuje:
a) karą -3 pkt na koniec sezonu za 1 dzień spóźnienia;
b) karą -6 pkt na koniec sezonu za 2 dni spóźnienia;
c) degradacją do V ligi lub usunięciem klanu z rozgrywek (w zależności od wolnych miejsc w V lidze) za 3 i więcej dni spóźnienia.
RATAMATAFON
Mitschullen SSA (cubuus) - kapitan
Niepełnosprytni (xaos)
Sharks Szczecin C.F. (andydvorak) - z-ca kapitana
Bad Company (drumatic)
Knights of the Spring (rogalito)
Upoważnieni:
wszyscy oraz wiesiek i utsyzyf (obaj RATAMATAFON II - II liga)
Pro Gejmerzy
∫ f〈x〉dx (master789) - kapitan
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - zastępca
Orly (orzel) - Kanada
Iskra Krasne (aqua44) - upoważniony
Bears are Back (misiekksc) T.H.C Hapoel Otwock (baler28)
Upoważenieni:
Powersoft Wrocław (julius2u) - Pro Gejmerzy II (Liga II)
Postrzeleni Futbolówką
Kurzawka (whiter)
Okiem-Kibica.PL (mazak)
Siła Spokoju (damianoo1986)
Glory Glory Man United (denyy16)
Minho FC (lonis71) - Portugalia
KP Opel Kamień (adikol516) - kapitan
Night Nurses (marcino86) - zastępca kapitana
Upoważnieni:
aimar79 (Postrzeleni Futbolówką II, 1 Liga)
thepolishkiller (Postrzeleni Futbolówką II, 1 Liga)
zygfryd-genowefa (Postrzeleni Futbolówka III, 3 liga)
knot77 (Postrzeleni Futbolówką IV, 4 liga)
bitoff_cfc (Postrzeleni Futbolówką IV, 4 liga)
Siebie Warci
Wierzbocice SA (grzebrze)
AC Grassland (bubol)
FC Latające Siekiery (ajax2007)
KKS Legia Deptaka (deptak) - kapitan
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - zastępca kapitana
Gostyń CF (bodziu)
Zawój (tonik18)
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)
upoważnieni: deptak, yarota, bubol, tonik18, cinek229 cinek229 (Siebie Warci II, liga IIIb)
Emigranci
Kromolin SA (nosferatu19821)
Sosnowiec Predators (janish)
Dragões Vermelhos (akaj) - Brazylia - kapitan
Pietrusy SSA (giertych01888)
Kulesze SA (t3zzior) - zastępca kapitana
Dusznica SA (amper) - nowy
Phoenix Baia-Mare -MM- (alex_b) - Rumunia
upoważnieni:
zajafkowo (Emigranci IV - 4 liga)
picu (Emigranci III - II liga)
mezofeel (Emigranci III - II liga)
krystianj (Emigranci II - I liga)
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - kapitan
Mafia Koniaka (k0niak) - zastępca
KS Blizne (maximus491) - upoważniony
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) Turcja
Gryf Szczecin (debe)
Abandon All Hope (krawon)
Upoważnieni:
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV (III Liga)
Sixdroi (lapatrenera) - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV (III Liga)
WZG Sandomierz (misiekmk) - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV (III Liga)
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV (III Liga)
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III (II Liga)
Ostatnio zmieniony przez massior dnia 2014-11-18, 22:00, w całości zmieniany 9 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach