EKSTRAKLASA PARY ,WYNIKI(SEZON XXXI)
Autor
Wiadomość
lippi99
Wiek: 37 Dołączył: 01 Lut 2011 Skąd: Bytom
Wysłany: 2014-10-23, 09:23
Ekstraklasa B
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Białystok - Katowice
Naprzód Janów (marek844)
WiTeK TeAm (syfyscomeback)
SANEL Chorzów (richat03)
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)
[/b]
k0niak
Wiek: 35 Dołączył: 19 Wrz 2006 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-10-23, 12:03
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Kraków II - Wrocław II
Młode Szakale (km_pl) - RS Wikowyje (sirralf)
Myszków SSA (hoolt) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21)
Unia moscice Tarnow (radziu21) - Powersoft Wroclaw (julius2u)
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - Celebrities (goki)
rejbonaldinho
Dołączył: 11 Lip 2009 Skąd: Zabłudów
Wysłany: 2014-10-23, 21:11
Ekstraklasa B
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Białystok - Katowice
FC Maggots (maro) - Naprzód Janów (marek844)
Rodzynki (farfocel) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)
Widzew Łódź (seba_83) - SANEL Chorzów (richat03)
Jagiellonia1920Białystok (dani1927) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)
_________________ Bociany SA
div1.3
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-10-23, 21:31
Ekstraklasa grupa B
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Bełchatów - Łaziska Górne
Belchatow UNITED (awaszki) - Ruch Radzionków (cidrok88)
Red Devils (kwachu) - Niepełnosprytni (xaos)
-AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Kamionka Death Squad (el-ronino)
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Apogeum Knurów (roju)
Sparing:
kwachu1985
PROVOCATIVE
Dołączył: 04 Sty 2012 Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2014-10-23, 23:53
Ekstraklasa grupa B
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Bełchatów - Łaziska Górne
Belchatow UNITED (awaszki) - Ruch Radzionków (cidrok88)
Red Devils (kwachu) - Niepełnosprytni (xaos)
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Kamionka Death Squad (el-ronino)
Gold Team Bełchatów (l-viu) - Apogeum Knurów (roju)
bulitong
GDYNIA III
Wiek: 50 Dołączył: 15 Mar 2011 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-10-24, 08:54
Ekstraklasa - I Runda (XXXI)
Grupa B
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Gdynia - Poznań
KCA (rafiooza) - KKS Legia Deptaka (deptak)
CF Belem (bulitong) - FC Wypyszek (pawel-w4)
FC Chylonka (mudcio) - Kromolin SA (nosferatu19821)
Olympique Gdynia (cristofff) - MKS Polonia Słubice (cmfan)
_________________TM GDYNIA
CF Belem - DOMINATORZY
Sons of Anarchy Gdynia - VHC ELITA
pawel-w4
Wiek: 35 Dołączył: 13 Lut 2004 Skąd: Chodzież
Wysłany: 2014-10-28, 19:23
Ekstraklasa - I Runda (XXXI)
Grupa B
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Gdynia - Poznań 2-20
KCA (rafiooza) - KKS Legia Deptaka (deptak) 2-2 2-3
CF Belem (bulitong) - FC Wypyszek (pawel-w4) 0-4 0-4
FC Chylonka (mudcio) - Kromolin SA (nosferatu19821) 0-4 1-5
Olympique Gdynia (cristofff) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 1-6 2-2
k0niak
Wiek: 35 Dołączył: 19 Wrz 2006 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-10-28, 19:35
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Kraków II - Wrocław II 17-5
Młode Szakale (km_pl) - RS Wikowyje (sirralf) 2-0 4-1
Myszków SSA (hoolt) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 2-2 2-1
Unia moscice Tarnow (radziu21) - Powersoft Wroclaw (julius2u) 2-1 0-5
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki) - Celebrities (goki) 2-1 1-1
tomek992
Dołączył: 23 Kwi 2007 Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2014-10-28, 19:35
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Ostrowiec Świętokrzyski - Warszawa II 3-21
The dexters (dexter21) - KS Pogodna (julekk) 0-3 ; 0-9
DYNAMIT SA (kristott) - PSB Grodzisk (stanpierre) 2-0 ; 0-5
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 0-1 ; 0-3
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Goclaw Wilga Warszawa (johnnytulipan) 2-3 ; 2-4
_________________ Organizator Turnieju Miast
TM - kapitan Ostrowca Świętokrzyskiego
k0niak
Wiek: 35 Dołączył: 19 Wrz 2006 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-10-28, 19:38
Ekstraklasa, Grupa A
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Gdańsk - Kraków 7 -16
BVB Volish Gdańsk (klenczonu) - ∫ f〈x〉dx (master789) 0-5 8-0
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - AC Grassland (bubol) 0-3 1-2
WYBRZEZE (tpazura) - Mogilska CF (finekk) 0-2 2-2
Dymarki Wejherowo (dymus) - Mafia Koniaka (k0niak) 3-0 1-2
rafcio18
Wiek: 39 Dołączył: 15 Lut 2004 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-28, 19:42
Lublin II - Wrocław 12-12 sc.18-18
gerlach (szymall) - Rokita Brzeg Dolny (florens) 4-2 ; 2-1
Motor Lublin (kaziu) - 23s Wrocek (szczepinho) 1-2 ; 4-3
Gotelp (barszczykovo) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3-4 ; 0-4
Queens of Lublin (natka90) - Yeah!Bunny TEAM (ciejas) 3-0 ; 1-2
_________________ FC Jableczni div5.53
HC Jableczni div1.2
Klan: Podarte Ciuchy
Reprezentant Wrocławia w Turnieju Miast
volve
MKS Volve
Wiek: 36 Dołączył: 27 Lut 2005 Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-10-28, 19:49
Ekstraklasa A
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Czechowice-Dziedzice - Szczecin 9 - 15
WNB Czechovice-Dz.(jarqa) - Gryf Szczecin (debe) 0-7; 0-7
Goral Zywiec (firefox78) - Sharks Szczecin C.F. (andydvorak) 0-4; 3-2
Czechovitz Czechowice (marchol) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 3-0; 14-0
DT Czechowice-Dziedzice (dhalsim) - FC BIELICE (cypiseekk) 1-3; 1-4
_________________
gosharpwp
Wiek: 49 Dołączył: 12 Sty 2009 Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-10-28, 20:16
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Łaziska Górne II - Lublin 4:19
The Irons Chorzów (theirons) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 2:4 / 0:5
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 0:3 / 0:3 vo
Ruch Chorzów (psychofann) - Wieśniaki (ratfixx) 1:2 / 4:2
Slaytanic Army (bozzz) - Wlodawianka Giants (astorcs) 2:3 / 2:2
_________________ GO4
div.3.7
Heroic Freaks | Lublin
zajafkowo
Emigranci są Super
Wiek: 42 Dołączył: 17 Paź 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-10-28, 20:24
Grupa B
Łódź 8-14 Warszawa
Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 1-1/4-4 KS Blizne (maximus491)
Kulesze SA (t3zzior) 2-1/1-2 Bad Company (drumatic)
White Ravens (krystianj) 2-0/1-10 Mitschullen SSA (cubuus)
Endorfina Piotrków Tryb. (saturas82) 1-4/1-2 WKS Bukowice (radeo)
_________________
zajafkowo
Emigranci są Super
Wiek: 42 Dołączył: 17 Paź 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-10-28, 20:35
Kolejka nr 11 (28-10-2014)
Łódź II 7-16 Dąbrowa Górnicza
Brunsberga SSA (wazon1910) 2-0/1-0 Ks Piastów Sosnowiec(zulus777)
Spartans Lodz (olborinho) 0-5/0-9 Boylers(lukas1982)
Zblutowo (pigwa) 0-6/1-9 Nawsie(loki22)
19A10 Widzew Lodz (piotrus1910) 1-1/0-1 Sosnowiec Predators(janish)
_________________