temp1
Autor
Wiadomość
nawiedzony
Wiek: 48 Dołączył: 16 Maj 2011 Skąd: Trzebnica
Wysłany: 2014-12-10, 20:35
I liga Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014)
Toruń i Bydgoszcz - Wrocław IV
Victoria Przyborów (astard)
Omega Wrocław (piotrek135)
Glikogen Olesnica (kysssu2)
Goszczyna United (legus_7)
_________________ Mów mi wuju!
polonia75
Wiek: 48 Dołączył: 08 Sty 2011 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-12-10, 20:58
nawiedzony napisał/a: I liga Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014)
Toruń i Bydgoszcz - Wrocław IV
Victoria Przyborów (astard)
Omega Wrocław (piotrek135)
Glikogen Olesnica (kysssu2)
Goszczyna United (legus_7)
I liga Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Toruń i Bydgoszcz - Wrocław IV
Stasin SA (sportaaa) - Victoria Przyborów (astard)
Kujaviak (jacek76) - Omega Wrocław (piotrek135)
BYDGOSTIA (polonia75) - Glikogen Olesnica (kysssu2)
Dullen Lipno (mavik2) - Goszczyna United (legus_7)
_________________KLAN - Crazy Thornes - Kapitan
Drużyna: BYDGOSTIA
Kapitan TM - Toruń i Bydgoszcz
brejak
Dołączył: 17 Sty 2013 Skąd: Tczew
Wysłany: 2014-12-10, 21:24
I Liga Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Gdynia - Tczew II
CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan)
BKS LECHIA LGFT (zdzich66)
KS Widmo (pic)
Kociewie Ocypel (malytom)
_________________ Kapitan Tczew
distrek6
Dołączył: 23 Lut 2014 Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-12-10, 21:41
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Poznań II - Lublin IV
-TEK Juventus F.C. (paul636)
-IBRAMA ZAMOSC (kryf)
-LKP Patrol Lublin (patrol19)
-A w Babilonie Wojna (pentla2000)
_________________ Preber
PREBER Grizzly Ice / Ice Drastic Clan
bulitong
GDYNIA III
Wiek: 50 Dołączył: 15 Mar 2011 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-12-11, 11:14
I Liga Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Gdynia - Tczew II
KCA (rafiooza) - CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan)
CF Belem (bulitong) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66)
FC Chylonka (mudcio) - KS Widmo (pic)
Olympique Gdynia (cristofff) - Kociewie Ocypel (malytom)
_________________TM GDYNIA
CF Belem - DOMINATORZY
Sons of Anarchy Gdynia - VHC ELITA
yarek
Dołączył: 01 Gru 2004 Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2014-12-11, 17:34
I Liga Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Gdańsk II - Przemyśl
- Animus 03 RUFC (thelead)
- Junior Team (czuwaj)
- KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)
- Tornado (damiand170)
krzyzak_77
Dołączył: 13 Kwi 2012 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-12-11, 22:08
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Gdańsk II - Przemyśl
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Animus 03 RUFC (thelead)
KS Pogo (jac0) - Junior Team (czuwaj)
Fc Aroosos (aroos) - KKS Czuwaj Przemyśl (gad_77)
Fragmenty Nietoperzy (kujas) - Tornado (damiand170)
_________________ LECHIA GDANSK - BRZOZOWA
div3.23
div1.3 (U18)
div1.1 (U21)
div2.7 (U23)
div4.61 (WL)
Gdańsk - kapitan
psychofann
Wiek: 45 Dołączył: 13 Paź 2009 Skąd: BieRuń
Wysłany: 2014-12-11, 22:41
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Jasło - Łaziska Górne IV
- KS KRUK (avwk)
- Zakrzewo SSA (detoks99)
- FC Łaziska-WERK (fcmarco)
- FC Old Glass (pila3)
volve
MKS Volve
Wiek: 36 Dołączył: 27 Lut 2005 Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-12-12, 14:31
1Liga A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Warszawa IV - Szczecin II
MKS Volve (volve)
Pogoń Barlinek (roberto28)
Kaczy Team Pluta (dudzio777)
Amazing Team (turkov86)
Przepraszam za spóźnienie, zagapiłem się Proszę przeciwników o dobranie par i rozegranie meczy
_________________
dangus76
Organizator TM
Dołączył: 22 Lis 2008 Skąd: Jasło
Wysłany: 2014-12-12, 22:35
I Liga Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Jasło - Łaziska Górne IV
Przemytnicy rzeżuchy ( ralfi2 ) - KS KRUK (avwk)
STAL MIELEC SA ( jerry26 ) - Zakrzewo SSA (detoks99)
PF□TomcioTeam ( maczeta ) - FC Łaziska-WERK (fcmarco)
Liwocz Brzyska ( damciogit ) - FC Old Glass (pila3)
_________________
jazz
Dołączył: 24 Lis 2011 Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2014-12-12, 22:43
TM I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014)
Warszawa IV - Szczecin II
MATRIX TEAM (lech) - MKS Volve (volve)
Reduta Modlin (samper) - Pogoń Barlinek (roberto28)
fc browary academy (utsyzyf) - Kaczy Team Pluta (dudzio777)
Green Street Elite (czajas) - Amazing Team (turkov86)
Oczywiście, że gramy
_________________ -=kielczanin z serca, mazowszanin z wyboru=-
pniewiaki
Wiek: 42 Dołączył: 30 Lis 2008 Skąd: Poznan
Wysłany: 2014-12-13, 15:55
1 LIGA
I Liga, Grupa A
Kolejka nr 1 (16-12-2014) - tryb opóźniony
Poznań II - Lublin IV
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - TEK Juventus F.C. (paul636)
Śródmiescie Wronki (srodmiescie) - IBRAMA ZAMOSC (kryf)
FC Bonin (sirmarcus) - LKP Patrol Lublin (patrol19)
Poznań Predators FC (mjcoral) - A w Babilonie Wojna (pentla2000)
Sparing
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Bryłka Kalisz (brylka73)