Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Kartki z fazy grupowej: KS Pogodna (julekk)
Bryłka Kalisz (brylka73)
MasakratorS MczE (szpaku_)
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
1. ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 10 10-0-0 53-5 30pkt
2. Sojcze Football Club (svennnson) 10 7-0-3 25-15 21pkt
3. Fc Norkins (bitoff_cfc) 10 3-0-7 14-14 9pkt
4. PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 10 2-0-8 13-16 6pkt
5. Baboszewo (jahu29pl) 10 2-0-8 10-23 6pkt
6. KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 10 0-0-10 6-48 0pkt
Kolejka 1 (30.04.2015)
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 2:1 4:2 PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Sojcze Football Club (svennnson) 2:4 2:0 Fc Norkins (bitoff_cfc)
Baboszewo (jahu29pl) 2:1 5:0 KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
Kolejka 2 (07.05.2015)
Sojcze Football Club (svennnson) 0:4 0:3 ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991)
Fc Norkins (bitoff_cfc) X:X X:X Baboszewo (jahu29pl)
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1:5 1:4 PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Kolejka 3 (14.05.2015)
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 6:1 2:0 Fc Norkins (bitoff_cfc)
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1:6 0:1 Sojcze Football Club (svennnson)
Baboszewo (jahu29pl) X:X X:X PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Kolejka 4 (21.05.2015)
Baboszewo (jahu29pl) 0:8 1:8 ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991)
Sojcze Football Club (svennnson) 3:1 5:0 PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Fc Norkins (bitoff_cfc) 6:0 3:2 KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
Kolejka 5 (28.05.2015)
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 9:0 7:0 KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) X:X X:X Fc Norkins (bitoff_cfc)
Sojcze Football Club (svennnson) 3:2 3:0 Baboszewo (jahu29pl)
Kartki fazy grupowej: Fc Norkins (bitoff_cfc)
Baboszewo (jahu29pl)
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99)
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
Kartki z fazy grupowej: Asienaebaem UniteD SC (marinka)
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
Kartki z fazy grupowej: Rudnia Zabłudów (chris3103)
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
Kartki z fazy grupowej: Fragmenty Nietoperzy (kujas)
Wojownicy Pana (rochon13)
Đies Irae (tio01)
RM Black U21 (kozakk)
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
Kolejka 1 (30.04.2015)
Spartans Lodz (olborinho) 4:2 2:3 Wieśniaki (ratfixx)
FC Nie ma lipy (robert271996) 7:0 12:0 GO4 (gosharpwp)
Kolejka 2 (07.05.2015) - PAUZA
Kolejka 3 (14.05.2015)
Spartans Lodz (olborinho) 11:1 10:1 GO4 (gosharpwp)
Wieśniaki (ratfixx) 1:4 2:2 FC Nie ma lipy (robert271996)
Kolejka 4 (21.05.2015) - PAUZA
Kolejka 5 (28.05.2015)
GO4 (gosharpwp) 0:11 0:7 Wieśniaki (ratfixx)
FC Nie ma lipy (robert271996) 6:0 0:2 Spartans Lodz (olborinho)
Kartki z fazy grupowej:
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
Kolejka 1 (30.04.2015)
ŻOKS Sikorski (emzt) X:X X:X Love me Im famous! (ughi)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 13:0 11:1 ◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans)
Legia Jasło (dangus76) - pauza
Kolejka 2 (07.05.2015)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 3:0 3:0 ŻOKS Sikorski (emzt)
◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans) 2:7 1:4 Legia Jasło (dangus76)
Love me Im famous! (ughi) - pauza
Kolejka 3 (14.05.2015)
ŻOKS Sikorski (emzt) X:X X:X ◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans)
Legia Jasło (dangus76) 1:7 1:4 Love me Im famous! (ughi)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - pauza
Kolejka 4 (21.05.2015)
Legia Jasło (dangus76) X:X X:X ŻOKS Sikorski (emzt)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1:1 3:2 Love me Im famous! (ughi)
◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans) - pauza
Kolejka 5 (28.05.2015)
Love me Im famous! (ughi) 3:0 3:0 ◇VSC◆™J&J G★T Radocza ✘⓫ (mulemans)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) X:X X:X Legia Jasło (dangus76)
ŻOKS Sikorski (emzt) - pauza
Kartki z fazy grupowej: Love me Im famous! (ughi)
ŻOKS Sikorski (emzt) - wykluczenie z rozgrywek
Legia Jasło (dangus76)
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
1. Szelków SA (grego) 8 6-2-0 47-6 20pkt
2. AKS Kozienice(fenikss123) 8 6-1-1 59-8 19pkt
3. KSZO Ostrowiec (tomek992) 8 4-1-3 24-18 13pkt
4. ®TEK® Juventus F.C. (paul636) 8 2-0-6 14-49 6pkt
5. Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) 8 0-0-8 3-66 0pkt
Kolejka 1 (30.04.2015)
KSZO Ostrowiec (tomek992) 1:8 0:5 AKS Kozienice(fenikss123)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) 0:8 1:6 ®TEK® Juventus F.C. (paul636)
Szelków SA (grego) - pauza
Kolejka 2 (07.05.2015)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) 0:5 1:7 KSZO Ostrowiec (tomek992)
®TEK® Juventus F.C. (paul636) 0:7 0:8 Szelków SA (grego)
AKS Kozienice(fenikss123) - pauza
Kolejka 3 (14.05.2015)
KSZO Ostrowiec (tomek992) 4:0 5:0 ®TEK® Juventus F.C. (paul636)
Szelków SA (grego) 6:2 1:1 AKS Kozienice(fenikss123)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) - pauza
Kolejka 4 (21.05.2015)
Szelków SA (grego) 2:0 2:2 KSZO Ostrowiec (tomek992)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) 0:13 0:6 AKS Kozienice(fenikss123)
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - pauza
Kolejka 5 (28.05.2015)
AKS Kozienice(fenikss123) 12:0 12:0 ®TEK® Juventus F.C. (paul636)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981) 0:8 1:13 Szelków SA (grego)
KSZO Ostrowiec (tomek992) - pauza
Kartki z fazy grupowej:
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nierozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach