Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
Wysłany: 2015-09-27, 07:24 Terminarz IV ligi - sezon XXXVIII
GRUPA A
Runda 1 – 09.10.2015
ANGRY BOYS III - Inni Niż Wszyscy III 16:1
UNMAXED SEE RAPORT (mgrmanius) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) x-x x-x
Nasza Jaga (luki589) - BESTIA GDAŃSK (janosto) x-x- x-x
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - Orły Sołtysa (kevin-7) 2:0 7:0
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - CSKA Reactivation (andrij7) 4:2 2:2
F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 4:3 5:0
New Power Evo Sqad - One More Drastic Clan 13:10
Zagłębie Charsznica (dikus) - FC Jui Kuen(kerr_84) 2:3 5:2
Stal Sanok (jacek92) - Sparta Szamotuły(peugeot206sw) x-x x-x
FC SzwarcWald (eugen16) - FC CMG(mykundo) 4:0 3:1
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Tęcza Miłomłyn(pawter) 1:1 5:1
Som Lepsi (panlawinaa) - Bad Obernigk(tropheus) 2:3 1:2
SIEBIE WARCI III - Stumilowy Las Cooperation 9:21
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - kapitan
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Rokitek Tczew (mariolka) 0:3 0:3 vo
Az Alkmaar FC (jabolik) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 0:3 0:3 vo
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Pk Krusze (pawel_malisz) 0:3 0:3 vo
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - ArmagedoN (vilayla) 7:1 1:2
Murakami team Cracow (kinbot2) - GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 5:0 10:1
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - pauza
Runda 2 – 16.10.2015
Stumilowy Las Cooperation - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 9:21
Nst (nerrwus) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 0:8 0:8
Pk Krusze (pawel_malisz) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 0:9 0:8
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - AVIVA Łomża (csd13) 1:3 0:4
Rokitek Tczew (mariolka) - ŁAPSZE NIŻNE (thogim) 3:0 3:0 vo
ArmagedoN (vilayla) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 3:2 1:2
Inni Niż Wszyscy III - New Power Evo Sqad 11:5
Szczebrzusz SA (puyol987) - Zagłębie Charsznica (dikus) 1:1 3:1
nice (nice_56) - FC SzwarcWald (eugen16) 1:2 3:2
Margonin SA (marekmarek69) - Queens Park Rangers FC (harpooner) x-x x-x
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - Som Lepsi (panlawinaa) x-x x-x
Brokopondo (frodsen) - Wieśniaki (ratfixx) 0:0 3:0
pauza - ANGRY BOYS III
One More Drastic Clan - SIEBIE WARCI III 10:19
FC CMG(mykundo) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0:9 0:11
FC Jui Kuen(kerr_84) - Pracze (sebkam) 6:0 10:0
Bad Obernigk(tropheus) - Rojiblanco (magik_13) 0:4 1:3
Sparta Szamotuły(peugeot206sw) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 3:2 2:3
Tęcza Miłomłyn(pawter) - Murakami team Cracow (kinbot2) 2:3 1:1
Runda 3 – 23.10.2015
New Power Evo Sqad - Stumilowy Las Cooperation 10:19
Wieśniaki (ratfixx) - Rokitek Tczew (mariolka) 0:3 1:3
Zagłębie Charsznica (dikus) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 1:1 3:4
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - ArmagedoN (vilayla) 0:5 0:5
FC SzwarcWald (eugen16) - KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 3:1 2:1
Som Lepsi (panlawinaa) - Nst (nerrwus) 6:2 2:3
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Inni Niż Wszyscy III 17:11
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 4:2 2:3
AVIVA Łomża (csd13) - Orły Sołtysa (kevin-7) 4:1 6:2
Scandalieros Warszawa (wolkov) - CSKA Reactivation (andrij7) 6:0 1:2
F.C.Dan (podwych) - Brokopondo (frodsen) 2:4 2:2
Srebrny Grom DK (yaretzky) - FC CZARNUCHY (maradona16) 3:3 8:0
ANGRY BOYS III - One More Drastic Clan 22:1
Nasza Jaga (luki589) - FC CMG (mykundo) 13:0 8:0
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - FC Jui Kuen (kerr_84) 8:1 1:1
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - Bad Obernigk (tropheus) 7:0 8:0
Schaby Okęcie (mgrmanius) - Sparta Szamotuły (peugeot206sw) x-x x-x
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - Tęcza Miłomłyn (pawter) 2:0 4:0
SIEBIE WARCI III - pauza
Runda 4 – 30.10.2015
New Power Evo Sqad - pauza
Inni Niż Wszyscy III - SIEBIE WARCI III 9:18
Margonin SA (marekmarek69) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0:9 0:5
Szczebrzusz SA (puyol987) - Az Alkmaar FC (jabolik) 0:13 4:0
nice (nice_56) - Rojiblanco (magik_13) 2:2 0:5
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 2:1 0:4
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Murakami team Cracow (kinbot2) 2:2 2:2
One More Drastic Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 7:22
FC Jui Kuen(kerr_84) - ŁAPSZE NIŻNE (thogim) 5:2 8:2
Bad Obernigk(tropheus) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 2:2 1:4
FC CMG(mykundo) - Sparing The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 1:7 0:7
Tęcza Miłomłyn(pawter) - AVIVA Łomża (csd13) 0:4 0:2
Polskie Termopile(efialtes) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 0:3 0:7
Runda 5 – 06.11.2015
Stumilowy Las Cooperation - One More Drastic Clan 10:19
Nst (nerrwus) - FC Jui Kuen(kerr_84) 0:14 0:9
Rokitek Tczew (mariolka) - Bad Obernigk(tropheus) 3:5 2:2
ArmagedoN (vilayla) - FC CMG(mykundo) 4:0 6:0
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Tęcza Miłomłyn(pawter) 2:3 2:4
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) - Polskie Termopile(efialtes) 2:3 2:1
SIEBIE WARCI III - New Power Evo Sqad 24:6
Murakami team Cracow (kinbot2) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) 7:0 6:1
Rojiblanco (magik_13) - Som Lepsi (panlawinaa) 4:1 4:0
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - FC SzwarcWald (eugen16) 3:0 3:0 vo
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Stal Sanok (jacek92) 6:0 12:0
Az Alkmaar FC (jabolik) - Zagłębie Charsznica (dikus) 0:1 0:2
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - ANGRY BOYS III 8:20
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) 2:9 0:7
KS Nieobliczalni (bruno43) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 1:4 0:3
Scandalieros Warszawa (wolkov) - Nasza Jaga (luki589) 1:3 1:1
AVIVA Łomża (csd13) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 1:1 4:0
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Zabojka (maciek1458) 1:7 3:2
pauza - Inni Niż Wszyscy III
Runda 6 – 13.11.2015
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - New Power Evo Sqad 24:6
AVIVA Łomża (csd13) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) 6:0 8:0
Scandalieros Warszawa (wolkov) - Som Lepsi (panlawinaa) 5:1 6:0
KS Nieobliczalni (bruno43) - FC SzwarcWald (eugen16) 3:1 12:0
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Stal Sanok (jacek92) 5:0 5:1
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Zagłębie Charsznica (dikus) 0:1 0:1
One More Drastic Clan - pauza
ANGRY BOYS III - SIEBIE WARCI III 17:11
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - Murakami team Cracow (kinbot2) 4:1 0:0
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - Rojiblanco (magik_13) 3:1 0:1
F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1:0 1:2
Schaby Okęcie (mgrmanius) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 2:2 1:2
Zabojka (maciek1458) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 2:1 1:0
Stumilowy Las Cooperation - Inni Niż Wszyscy III 9:18
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 1:9 0:11
ArmagedoN (vilayla) - Orły Sołtysa (kevin-7) 1:1 3:2
Rokitek Tczew (mariolka) - CSKA Reactivation (andrij7) 2:2 2:2
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Brokopondo (frodsen) 0:1 4:3
Nst (nerrwus) - FC CZARNUCHY (maradona16) 0:5 0:11
Runda 7 – 20.11.2015
Inni Niż Wszyscy III - One More Drastic Clan 12:18
Mironice SSA (robmio) - FC Jui Kuen(kerr_84) 0:4 1:2
BESTIA GDAŃSK (janosto) - Oberschlesien Team(robinho07) 1:3 2:3
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Bad Obernigk(tropheus) 0:1 2:0
nice (nice_56) - Tęcza Miłomłyn(pawter) 2:3 2:1
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - FC CMG(mykundo) 4:0 6:0
SIEBIE WARCI III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 19:7
Murakami team Cracow (kinbot2) - AVIVA Łomża (csd13) 0:0 0:0
Bibus Menos Gdynia (koalka) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 2:2 1:5
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - KS Nieobliczalni (bruno43) 2:1 1:1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 6:0 2:0
Rojiblanco (magik_13) - FC Gryf Szczecinek (patryk6527) 4:0 5:0
New Power Evo Sqad - ANGRY BOYS III 1:22
Stal Sanok (jacek92) - F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) 0:5/0:9
Zagłębie Charsznica (dikus) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 0:3/0:1
FC SzwarcWald (eugen16) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 1:9/1:7
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Zabojka (maciek1458) x-x x-x
Som Lepsi (panlawinaa) - Schaby Okęcie (mgrmanius) 2:2 0:4
pauza - Stumilowy Las Cooperation
Runda 8 – 27.11.2015
Inni Niż Wszyscy III - ANGRY BOYS III 2:26
Szczebrzusz SA (puyol987) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:15 0:6
Margonin SA (marekmarek69) - Nasza Jaga (luki589) 1:3 0:4
Orły Sołtysa (kevin-7) - Schaby Okęcie (mgrmanius) 2:2 1:3
Brokopondo (frodsen) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 1:1 1:2
CSKA Reactivation (andrij7) - Zabojka (maciek1458) 2:3 2:4
One More Drastic Clan - New Power Evo Sqad 12:12
Oberschlesien Team(robinho07) - Stal Sanok (jacek92) 4:1 9:0
FC CMG(mykundo) - Zagłębie Charsznica (dikus) 1:5 2:3
FC Jui Kuen(kerr_84) - FC SzwarcWald (eugen16) 6:3 10:0
Tęcza Miłomłyn(pawter) - Som Lepsi (panlawinaa) 0:1 0:3
Bad Obernigk(tropheus) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) x-x x-x
Stumilowy Las Cooperation - SIEBIE WARCI III 1:28
Rokitek Tczew (mariolka) - Murakami team Cracow (kinbot2) 1:4 1:4
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) - Pracze (sebkam) 1:2 1:4
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0:4 0:6
KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0:8 0:5
ArmagedoN (vilayla) - Rojiblanco (magik_13) 1:3 1:1
New Power Evo Sqad - Inni Niż Wszyscy III 0:30
Zagłębie Charsznica (dikus) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 1:2 1:3
Queens Park Rangers FC (harpooner) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 0:3 0:3 vo
FC SzwarcWald (eugen16) - Mironice SSA (robmio) 1:4 0:1
Som Lepsi (panlawinaa) - MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 1:4 0:4
Stal Sanok (jacek92) - FC CZARNUCHY (maradona16) 1:7 1:4
ANGRY BOYS III - pauza
SIEBIE WARCI III - One More Drastic Clan 21:3
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - Oberschlesien Team (robinho07) 8:0 4:0
Bibus Menos Gdynia (koalka) - FC CMG (mykundo) 8:1 8:0
Az Alkmaar FC (jabolik) - FC Jui Kuen (kerr_84) 2:5 1:0
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Tęcza Miłomłyn (pawter) 3:0 2:0
Rojiblanco (magik_13) - Bad Obernigk (tropheus) x-x x-x
Runda 10 – 11.12.2015
Stumilowy Las Cooperation - New Power Evo Sqad 19:10
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) - Zagłębie Charsznica (dikus) 0:4 0:7
ArmagedoN (vilayla) - FC SzwarcWald (eugen16) 3:2 5:0
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Som Lepsi (panlawinaa) 2:3 3:2
Rokitek Tczew (mariolka) - Stal Sanok (jacek92) 5:1 2:1
Nst (nerrwus) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) 2:2 3:2
Inni Niż Wszyscy III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 12:18
nice (nice_56) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:1 1:6
Brokopondo (frodsen) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 0:3 3:2
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - KS Nieobliczalni (bruno43) 0:5 3:2
CSKA Reactivation (andrij7) - Fragleses (ciosek_999) 1:3 10:0
Orły Sołtysa (kevin-7) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 0:4 0:5
One More Drastic Clan - ANGRY BOYS III 12:18
Czarna Seria(tomig9) - F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) 0:3 0:3 vo
FC Jui Kuen (kerr_84) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 1:0 2:1
Tęcza Miłomłyn (pawter) - Nasza Jaga (luki589) 0:8 1:8
FC CMG (mykundo) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 0:14 1:13
Polskie Termopile(efialtes) - Zabojka (maciek1458) 9:0 1:0
pauza - SIEBIE WARCI III
Runda 11 – 18.12.2015
pauza - New Power Evo Sqad
SIEBIE WARCI III - Inni Niż Wszyscy III 17:5
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - Mironice SSA (robmio) 8:1 11:0
Murakami team Cracow (kinbot2) - Margonin SA (marekmarek69) x-x x-x
Pracze (sebkam) - Szczebrzusz SA (puyol987) 4:0 9:0
Rojiblanco (magik_13) - FC CZARNUCHY (maradona16) 0:4 2:2
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 3:1 1:1
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - One More Drastic Clan 18:6
Scandalieros Warszawa (wolkov) - Oberschlesien Team (robinho07) 4:1 5:1
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - FC Jui Kuen (kerr_84) 0:3 0:3 vo
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Tęcza Miłomłyn (pawter) x-x x-x
AVIVA Łomża (csd13) - FC CMG (mykundo) 4:0 13:0
Fragleses (ciosek_999) - Polskie Termopile(efialtes) 4:1 5:0
Runda 12 – 25.12.2015
One More Drastic Clan - Stumilowy Las Cooperation 9:18
FC CMG (mykundo) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 1:5 1:5
FC Jui Kuen (kerr_84) - Rokitek Tczew (mariolka) 1:1 2:2
Tęcza Miłomłyn (pawter) - GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 10:0 5:1
Polskie Termopile(efialtes) - ArmagedoN (vilayla) 0:1 1:4
Oberschlesien Team (robinho07) - KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 0:0 0:4
New Power Evo Sqad - SIEBIE WARCI III 3:21
Stal Sanok (jacek92) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0:4 0:5
FC SzwarcWald (eugen16) - Bibus Menos Gdynia (koalka) 2:6 2:4
Som Lepsi (panlawinaa) - Az Alkmaar FC (jabolik) x-x x-x
Zagłębie Charsznica (dikus) - Rojiblanco (magik_13) 0:3 1:0
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0:3 0:3 vo
ANGRY BOYS III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 20:2
F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 4:1 5:1
Zabojka (maciek1458) - KS Nieobliczalni (bruno43) 2:1 3:3
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 2:2 4:0
Schaby Okęcie (mgrmanius) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) x-x x-x
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - AVIVA Łomża (csd13) 3:1 3:2
Inni Niż Wszyscy III - pauza
Runda 13 – 01.01.2016
New Power Evo Sqad - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 10:19
Scandalieros Warszawa (wolkov) - kapitan
Stal Sanok (jacek92) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 3:0 3:0 vo
FC SzwarcWald (eugen16) - KS Nieobliczalni (bruno43) 1:3 0:7
Wieśniaki (ratfixx) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 0:2 0:4
Astra Krotoszyn (ewa11) - FC Gryf Szczecinek (patryk6527) 0:3 0:11
Zagłębie Charsznica (dikus) - AVIVA Łomża (csd13) 2:2 3:1
pauza - One More Drastic Clan
SIEBIE WARCI III - ANGRY BOYS III 8:20
Orzeł Tychy (rafaelcrespo)- Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:16 0:14
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 0:0 0:2
Murakami team Cracow (kinbot2) - Nasza Jaga (luki589) 0:0 0:3
Pracze (sebkam) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 0:10 0:7
Rojiblanco (magik_13) - Zabojka (maciek1458) 8:1 11:0
Inni Niż Wszyscy III - Stumilowy Las Cooperation 18:12
Orły Sołtysa (kevin-7) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 5:0 2:5
Mironice SSA (robmio) - Rokitek Tczew (mariolka) 4:1 0:5
FC CZARNUCHY (maradona16) - Nst (nerrwus) 3:0 3:0 vo
nice (nice_56) - ArmagedoN (vilayla) 2:1 0:3
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 1:2 6:1
Runda 14 – 08.01.2015
One More Drastic Clan - Inni Niż Wszyscy III 6:24
FC CMG (mykundo) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 1:6 2:9
FC Jui Kuen (kerr_84) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 3:0 3:0 vo
Tęcza Miłomłyn (pawter) - CSKA Reactivation (andrij7) 2:4 2:4
Polskie Termopile(efialtes) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 2:3 0:3
Oberschlesien Team (robinho07) - Brokopondo (frodsen) 0:6 0:13
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - SIEBIE WARCI III 7:22
AVIVA Łomża (csd13) - Murakami team Cracow (kinbot2) 3:0 0:3
KS Nieobliczalni (bruno43) - Az Alkmaar FC (jabolik) 2:2 5:0
Scandalieros Warszawa (wolkov) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0:1 0:2
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 2:3 0:2
FC Gryf Szczecinek (patryk6527) - Rojiblanco (magik_13) 1:7 1:7
ANGRY BOYS III - New Power Evo Sqad 24:6
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - Stal Sanok (jacek92) 2:0 6:0
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - FC SzwarcWald (eugen16) 9:1 10:2
KS Budowlanka Myszków (maly88) - Zagłębie Charsznica (dikus) 0:3 0:3 vo
F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) - Som Lepsi (panlawinaa) 11:0 8:1
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) 8:0 2:0
Stumilowy Las Cooperation - pauza
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Ostatnio zmieniony przez wiesiek dnia 2016-01-01, 10:31, w całości zmieniany 12 razy
AlleNuclear Clan I - ANGRY BOYS V 24:0
HellBoys Sieradz (kazmax) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 3-2 5-1
FC Bug River (andrzejtm) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 10-0 7-0
Kurcze SA (stawiar7) - FC Gdansk36 (jx2) 3-0 4-2
Stogniewice SA (terminator_mp) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 7-1 4-0
FC Lions Warsaw (sepek) - Mighty Bubbles (marcin160795) x-x x-x
Awanturnicy 1910 II - Hooligans II 9:9 Radomiak Radom (artur1608) - kapitan
Gryf Słupsk (irecki34) - Radomiak Radom (artur1608) 2:1 4:5
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - FC ORLIKA (kazinho17) 3:0 3:0 vo (gracz nieuprawniony, pauzujący za kartki)
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) - KS Wigierki 10 (lukasz300) x-x x-x
◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) - Rembertów SA (tomitowidzi) 0:2 1:5
FC Kromers (zienek) - Czamanin (kingcrimson) x-x x-x
Immortal Evo Sqad - Stumilowy Las Conspiration 12:15
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Fc Aroosos (aroos) 0:8 1:2
Błękit Żołynia (shaggy83) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 1:0 1:2
Korona Chełmce (morcin111) - Pierwoszyno (pawel88) 1:7 1:1
Powolne Mazgaje (kinematograf) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 2:2 3:3
Poznań Predators FC (mjcoral) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 13:0 7:0
Zagubieni Między Słupkami AFC - pauza
Runda 2 - 16.10.2015
Stumilowy Las Conspiration - Zagubieni Między Słupkami AFC 16:13
Pierwoszyno (pawel88) - Dangerous Łaziska (gahan4) 8:0 5:1
Rybina SA (cholee) - FC Old Glass (pila3) 7:1 1:0
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Liwocz Brzyska (damciogit) 0:4 2:4
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - ODERKA Opole (milek72) 2:2 0:3
Fc Aroosos (aroos) - Victoria Przyborow (astard) 2:0 0:1
ANGRY BOYS V - Awanturnicy 1910 II 12:18
Wisniowa SA (tomg) - kapitan
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Gryf Słupsk (irecki34) 0:2 4:3
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 1:2 1:2
Vader (thomas66) - ◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) 0:4 0:5
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 0:8 2:1
FC Gdansk36 (jx2) - Beniaminek Moderówka (trojannin) 6:0 3:0
pauza - AlleNuclear Clan I
Hooligans II - Immortal Evo Sqad 6:15
The Mountain Beasts (jayesns) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 0:7 0:7
FC ORLIKA (kazinho17) - Poznań Predators FC (mjcoral) x-x x-x
Rembertów SA (tomitowidzi) - Błękit Żołynia (shaggy83) 3:0 1:1
Czamanin (kingcrimson) - Korona Chełmce (morcin111) 3:3 2:2
FC Gomolki (gomozalez) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 0:3 0:6
Runda 3 - 23.10.2015
Awanturnicy 1910 II - Stumilowy Las Conspiration 9:15
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Fc Aroosos (aroos) 3-1 1-2
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) - Pierwoszyno (pawel88) 1-6 0-4
Gryf Słupsk (irecki34) - Bielskie Nadzieje (wiola-67) 4-0 6-2
◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 2-3 0-4
FC Kromers (zienek)- Rybina SA (cholee) x-x x-x
Zagubieni Między Słupkami AFC - ANGRY BOYS V 16:7
Dangerous Łaziska (gahan4) -Puma Pietrzykowice (albi1752)3:5,3:3
FC Old Glass (pila3-KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 3:0,1:4
Liwocz Brzyska (damciogit) -Vader (thomas66)4:0,3:0
ODERKA Opole (milek72) -k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 5:0,11:0
Victoria Przyborow (astard)-FC Gdansk36 (jx2) x-x x-x
AlleNuclear Clan I - Hooligans II 24:6
HellBoys Sieradz (kazmax) - Rembertów SA (tomitowidzi) 1-0 0-4
FC Bug River (andrzejtm) - The Mountain Beasts (jayesns) 9-0 8-0
Stogniewice SA (terminator_mp) - Czamanin (kingcrimson) 6-0 4-0
FC Lions Warsaw (sepek) - Radomiak Radom (artur1608) 3-1 1-2
Kurcze SA (stawiar7) - FC Gomolki (gomozalez) 4-2 4-0
Immortal Evo Sqad - pauza
Runda 4 - 30.10.2015
Awanturnicy 1910 II - pauza
ANGRY BOYS V - Immortal Evo Sqad 6:24
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 0:1 5:1
FC Gdansk36 (jx2) - Poznań Predators FC (mjcoral) 2:3 2:6
Vader (thomas66) - Błękit Żołynia (shaggy83) 0:3 0:5
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Korona Chełmce (morcin111) 0:3 0:1
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 1:5 3:1
AlleNuclear Clan I - Stumilowy Las Conspiration 21:6
Kurcze SA (stawiar7) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 2-1 2-1
HellBoys Sieradz (kazmax) - Fc Aroosos (aroos) 1-1 1-2
FC Lions Warsaw (sepek) - Pierwoszyno (pawel88) 6-0 4-2
FC Bug River (andrzejtm) - Bielskie Nadzieje (wiola-67) 2-1 2-2
Stogniewice SA (terminator_mp) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 1-1 2-1
Hooligans II - Zagubieni Między Słupkami AFC 13:13
Victoria Wrzesnia (loj221) - kapitan
Rembertów SA (tomitowidzi) - Dangerous Łaziska (gahan4) 5:0 9:3
The Mountain Beasts (jayesns) - FC Old Glass (pila3) 0:5 0:4
Czamanin (kingcrimson) - Liwocz Brzyska (damciogit) 2:2 0:2
Radomiak Radom (artur1608) - ODERKA Opole (milek72) 6:0 0:0
FC Gomolki (gomozalez) - Victoria Przyborow (astard) 1:1 2:2
Runda 5 - 06.11.2015
Stumilowy Las Conspiration - Hooligans II 19:10
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Rembertów SA (tomitowidzi) 3:3 1:2
Rybina SA (cholee) -The Mountain Beasts (jayesns) 14:0 14:0
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - Czamanin (kingcrimson) 8:1 5:1
Fc Aroosos (aroos) -Radomiak Radom (artur1608) 2:3 2:3
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - FC Gomolki (gomozalez) 3:0 7:0
Immortal Evo Sqad - Awanturnicy 1910 II 9:21
Poznań Predators FC (mjcoral) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 2:3 0:3
Błękit Żołynia (shaggy83) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 2:6 1:2
Falkenau (toki) - ◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) 2:5 3:1
Korona Chełmce (morcin111) - FC OPATÓWEK (ross009) 13:1 13:1
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Gryf Słupsk (irecki34) 1:3 1:3
Zagubieni Między Słupkami AFC - AlleNuclear Clan I 9:21
Dangerous Łaziska (gahan4)- Kurcze SA (stawiar7) 0-11 0-6
FC Old Glass (pila3)- FC Lions Warsaw (sepek) 1-4 0-8
Liwocz Brzyska (damciogit)- Stogniewice SA (terminator_mp) 2-1 2-0
ODERKA Opole (milek72)- ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) 0-3 0-6
Victoria Przyborow (astard)- Suchodół SHDL Krosno (jozek898) 0-2 3-2
pauza - ANGRY BOYS V
Runda 6 - 13.11.2015
Zagubieni Między Słupkami AFC - Awanturnicy 1910 II 16:13
Dangerous Łaziska (gahan4)- ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 0:10 0:9
FC Old Glass (pila3)- ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 0:1 3:7
Liwocz Brzyska (damciogit)- Gryf Słupsk (irecki34) 1:1 3:0
ODERKA Opole (milek72)- ◄◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 3:2 3:0
Victoria Przyborow (astard)- ◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) 8:0 6:2
Hooligans II - pauza
AlleNuclear Clan I - Immortal Evo Sqad 18:12
FC Bug River (andrzejtm) - Poznań Predators FC (mjcoral) 1-2 1-5
HellBoys Sieradz (kazmax) - Błękit Żołynia (shaggy83) 0-1 2-0
FC Lions Warsaw (sepek) - Falkenau (toki) 4-1 4-2
Suchodół SHDL Krosno (jozek898) - Korona Chełmce (morcin111) 6-1 4-1
ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 2-3 3-1
Stumilowy Las Conspiration - ANGRY BOYS V 18:12
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - Nasza Jaga (luki589) 0:3 0:6
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 3:0 3:0 vo
Pierwoszyno (pawel88) - FC Gdansk36 (jx2) 2:1 0:10
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - ANAGRAM (para-1966) 3:0 3:0 vo
Fc Aroosos (aroos) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 0:3 3:1
Runda 7 - 20.11.2015
ANGRY BOYS V - Hooligans II 10:19
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - Rembertów SA (tomitowidzi) 0:2 7:1
Puma Pietrzykowice (albi1752) - The Mountain Beasts (jayesns) 10:0 11:0
Vader (thomas66) - Czamanin (kingcrimson) 1:2 2:2
FC Gdansk36 (jx2) - Radomiak Radom (artur1608) 0:3 2:4
Fc CALISIA (yetek) - FC Gomolki (gomozalez) 0:3 0:3 vo
Immortal Evo Sqad - Zagubieni Między Słupkami AFC 19:4
Falkenau (toki) - Dangerous Łaziska (gahan4) 5:1 9:4
Powolne Mazgaje (kinematograf) - FC Old Glass (pila3) 3:1 2:2
Poznań Predators FC (mjcoral) - Liwocz Brzyska (damciogit) 1:3 4:0
Błękit Żołynia (shaggy83) - ODERKA Opole (milek72) 5:1 3:1
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Victoria Przyborow (astard) x-x x-x
Awanturnicy 1910 II - AlleNuclear Clan I 4:25
◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) - Kurcze SA (stawiar7) 1-3 1-7
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) - Stogniewice SA (terminator_mp) 1-3 6-2
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) 0-4 3-5
Beniaminek Moderówka (trojannin) - Suchodół SHDL Krosno (jozek898) 0-3 0-3 vo
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - HellBoys Sieradz (kazmax) 1-1 4-3
pauza - Stumilowy Las Conspiration
Runda 8 - 27.11.2015
ANGRY BOYS V - AlleNuclear Clan I 7:22
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Kurcze SA (stawiar7) 0-4 1-3
FC Gdansk36 (jx2)- Stogniewice SA (terminator_mp) 0-2 1-2
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Suchodół SHDL Krosno (jozek898) 0-9 1-7
Manchester Devils (renek69) - FC Bug River (andrzejtm) 1-2 2-1
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - FC Lions Warsaw (sepek) 1-0 1-1
Hooligans II - Awanturnicy 1910 II 16:13
Wisniowa SA (tomg) - kapitan
Rembertów SA (tomitowidzi) - ◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) 5:1 4:1
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 2:2 6:1
Fc. Barcelona (czakuao) - Wisniowa SA (tomg) 3:0 3:0 vo
Radomiak Radom (artur1608) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 1:3 2:3
FC Gomolki (gomozalez) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 0:6 0:6
Stumilowy Las Conspiration - Immortal Evo Sqad 13:16
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - Falkenau (toki) 4:2 1:4
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 1:2 1:1
Pierwoszyno (pawel88) - Korona Chełmce (morcin111) 1:2 2:1
Fc Aroosos (aroos) - Poznań Predators FC (mjcoral) 3:0 1:0
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - Błękit Żołynia (shaggy83) 1:3 2:4
pauza - Zagubieni Między Słupkami AFC
Runda 9 - 04.12.2015
Zagubieni Między Słupkami AFC - Stumilowy Las Conspiration 6:24
Liwocz Brzyska (damciogit)- Fc Aroosos (aroos) 0-3 0-3vo
Dangerous Łaziska (gahan4) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 0-5 0-5
FC Old Glass (pila3)- Pierwoszyno (pawel88) 4-2 3-1
ODERKA Opole (milek72)- Rybina SA (cholee) 0-2 0-3
KS Choje Łaziska Średnie(gegol)- KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 0-13 0-13
Awanturnicy 1910 II - ANGRY BOYS V 10:19
◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 5:2 3:4
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) - FC Gdansk36 (jx2) 5:0 5:2
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Fc CALISIA (yetek) 2:2 3:6
brak drużyny - Manchester Devils (renek69) 0:3 0:3
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot)- KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 1:4 1:4
AlleNuclear Clan I - pauza
Immortal Evo Sqad - Hooligans II 19:10
Poznań Predators FC (mjcoral) - Rembertów SA (tomitowidzi) 2:3 1:1
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Radomiak Radom (artur1608) 2:1 0:4
Korona Chełmce (morcin111) - Czamanin (kingcrimson) 4:0 7:1
Powolne Mazgaje (kinematograf) - FC Gomolki (gomozalez) 4:0 4:0
Falkenau (toki) - Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) 3:1 1:2
Runda 10 - 11.12.2015
Stumilowy Las Conspiration - Awanturnicy 1910 II 21:9
Rybina SA (cholee) - ◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) 5-0 4-0
Fc Aroosos (aroos) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 3-2 1-3
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 5-0 5-1
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 0-10 1-5
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - FC Kromers (zienek) 3-0 3-0 v.o
ANGRY BOYS V - Zagubieni Między Słupkami AFC 16:7
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) - Liwocz Brzyska (damciogit) 3:0 3:0 vo
Manchester Devils (renek69) - Victoria Wrzesnia (loj221) 1:0 5:0
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - FC Old Glass (pila3) 1:2 2:1
Puma Pietrzykowice (albi1752) - ODERKA Opole (milek72) 2:4 2:2
Fc CALISIA (yetek) - Victoria Przyborow (astard) x-x x-x
Hooligans II - AlleNuclear Clan I 1:28
Rembertów SA (tomitowidzi) - Kurcze SA (stawiar7) 0-1 1-3
Radomiak Radom (artur1608) - FC Lions Warsaw (sepek) 1-3 2-2
Czamanin (kingcrimson) - ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) 0-4 0-5
FC Gomolki (gomozalez) - FC Bug River (andrzejtm) 0-4 2-5
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - Stogniewice SA (terminator_mp) 0-4 1-3
pauza - Immortal Evo Sqad
Runda 11 - 18.12.2015
pauza - Awanturnicy 1910 II
Immortal Evo Sqad - ANGRY BOYS V 15:9
Poznań Predators FC (mjcoral) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 1:3 0:2
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Manchester Devils (renek69) x-x x-x
Falkenau (toki) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 7:0 10:0
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 4:3 0:2
Błękit Żołynia (shaggy83) - FC Gdansk36 (jx2) 5:2 6:0
Stumilowy Las Conspiration - AlleNuclear Clan I 8:17
Pierwoszyno (pawel88)- Suchodół SHDL Krosno (jozek898) 0-8 0-5
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - HellBoys Sieradz (kazmax) 2-2 2-0
Fc Aroosos (aroos) - ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) 0-3 1-2
Rybina SA (cholee) - FC Lions Warsaw (sepek) 2-2 2-2
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - Kurcze SA (stawiar7) 1-1 2-2
Zagubieni Między Słupkami AFC - Hooligans II 3:27
ODERKA Opole (milek72)-Rembertów SA (tomitowidzi) 1:2 1:4
FC Old Glass (pila3)-Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) 1:3 0:1
Victoria Wrzesnia (loj221)-Fc. Barcelona (czakuao) 2:5 1:0
KS Choje Łaziska Średnie(gegol)-Radomiak Radom (artur1608) 0:2 1:3
Dangerous Łaziska (gahan4)-FC Gomolki (gomozalez) 2:6 0:1
Runda 12 - 25.12.2015
Hooligans II - Stumilowy Las Conspiration 12:18
Rembertów SA (tomitowidzi) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 0:2 1:6
FC Gomolki (gomozalez)- Fc Aroosos (aroos) 0:9 1:4
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - Rybina SA (cholee) 1:3 0:2
Radomiak Radom (artur1608) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 1:0 2:0
Fc. Barcelona (czakuao) - Pierwoszyno (pawel88) 2:0 11:0
Awanturnicy 1910 II - Immortal Evo Sqad 14:14
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - Poznań Predators FC (mjcoral) - 0:2 0:3
◄19A10► BLOKERSI KUTNO( markus132)- Korona Chełmce (morcin111) - 0:4 2:3
Rudnia Zabłudów( chris3103)- Falkenau (toki) - 4:0 3:0
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) - Błękit Żołynia (shaggy83) - 6:0 2:2
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Powolne Mazgaje (kinematograf) - 2:2 3:0
AlleNuclear Clan I - Zagubieni Między Słupkami AFC 28:1
Suchodół SHDL Krosno (jozek898) - ODERKA Opole (milek72) 7-0 5-1
ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) - KS Choje Łaziska Średnie(gegol) 2-2 3-0
Kurcze SA (stawiar7) - FC Old Glass (pila3) 4-0 2-0
Stogniewice SA (terminator_mp) - Dangerous Łaziska (gahan4) 6-0 6-0
FC Bug River (andrzejtm) - Victoria Wrzesnia (loj221) 6-0 5-0
ANGRY BOYS V - pauza
Runda 13 - 01.01.2016
Awanturnicy 1910 II - Zagubieni Między Słupkami AFC 22:7
◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) - ODERKA Opole (milek72) 3:0 3:0 vo
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - KS Choje Łaziska Średnie (gegol) 2:5 1:5
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - FC Old Glass (pila3) 2:1 2:2
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) - Dangerous Łaziska (gahan4) 7:2 8:1
Rudnia Zabłudów (chris3103) - Victoria Wrzesnia (loj221) 9:0 6:0
pauza - Hooligans II
Immortal Evo Sqad - AlleNuclear Clan I 3:27
Niewykorzystane szanse (mischkof) - Suchodół SHDL Krosno (jozek898) 0-7 0-6
Korona Chełmce (morcin111) - ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) 2-5 2-3
Błękit Żołynia (shaggy83) - Kurcze SA (stawiar7) 0-6 1-6
Powolne Mazgaje (kinematograf) - FC Lions Warsaw (sepek) 5-9 3-10
Poznań Predators FC (mjcoral) - HellBoys Sieradz (kazmax) 0-5 3-0
ANGRY BOYS V - Stumilowy Las Conspiration 17:11
Fc CALISIA (yetek) - Bielskie Nadzieje (wiola-67) 4:0 4:4
KS Pogoń Szczucin (galenos1992)- KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 2:0 1:0
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Fc Aroosos (aroos) 2:3 3:3
FC Gdansk36 (jx2) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 0:2 1:2
Manchester Devils (renek69) - Pierwoszyno (pawel88) 15:1 11:1
Runda 14 - 08.01.2015
Hooligans II - ANGRY BOYS V 16-13
Radomiak Radom (artur1608) - Fc CALISIA (yetek) 3:1 2:0
Fc. Barcelona (czakuao) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 1:3 1:4
Rembertów SA (tomitowidzi) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 4:3 6:3
Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 3:3 2:0
FC Gomolki (gomozalez) - Manchester Devils (renek69) 0:3 0:3 vo
Zagubieni Między Słupkami AFC - Immortal Evo Sqad 10:19
KS Choje Łaziska Średnie (gegol) - Korona Chełmce (morcin111) 2:0 1:1
FC Old Glass (pila3) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 4:2 1:3
Dangerous Łaziska (gahan4) - Poznań Predators FC (mjcoral) 0:8 1:3
Victoria Wrzesnia (loj221) - Błękit Żołynia (shaggy83) 0:4 1:8
ODERKA Opole (milek72) - Falkenau (toki) 4:1 2:3
AlleNuclear Clan I - Awanturnicy 1910 II 19 - 10
ULKS Grom Prace Małe (sebo91144) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 2-0, 6-1
FC Bug River (andrzejtm) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 2-0, 2-3
Kurcze SA (stawiar7) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 1-3, 3-1
Stogniewice SA (terminator_mp)- ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 4-0, 2-2
Suchodół SHDL Krosno (jozek898) - Rudnia Zabłudów (chris3103) 0-2, 3-1
Stumilowy Las Conspiration - pauza
_________________ Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what? I said RaTaMaTaFoN:)!
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach