Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyniki i tabele końcowe - sezon XXXVII
Autor Wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-29, 11:54   Wyniki i tabele końcowe - sezon XXXVII Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ekstraklasa

Pro Gejmerzy 14 - 11, 1, 2 .. +99 - 34pkt
Happy Drastic Clan 14 - 10, 2, 2 .. +87 - 32pkt
Emigranci 14 - 8, 2, 4 .. +54 - 26pkt
4. Magic Players 14 - 6, 3, 5 .. +51 - 21pkt
5. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 14 - 4, 5, 5 .. -18 - 17pkt
6. Postrzeleni Futbolówką 14 - 5, 1, 8 .. -30 - 16pkt
7. RATAMATAFON 14 - 2, 2, 10 .. -99 - 8pkt
8. Emigranci II 14 - 2, 0, 12 .. -147 - 6pkt




I Liga


1. THE WINNERS 14 - 12-1-1 - 257:137 - +120 - 37 pkt
2. Emigranci III 14 - 10-1-3 - 249:156 - +93 - 31 pkt
3. Ambitio 14 - 8-2-4 - 226:166 - +60 - 26 pkt
4. Angry Boys 14 - 9-0-5 - 210:162 - +48 - 26 pkt
5. Drastic Clan 14 - 6-1-7 - 210:177 - +33 - 19 pkt
6. Young Drastic Clan 14 - 5-1-8 - 189:207 - -18 - 13 pkt
7. Postrzeleni Futbolówką II 14 - 1-0-13 - 104:278 - -174 - 3 pkt
8. VSC Elit@ 14 - 2-0-12 - 100:262 - -162 - 3 pkt

Bezpośrednie:

1. Ambitio 2 - 2-0-0 - 36:21 - +15 - 6 pkt
2. Angry Boys 2 - 0-0-2 - 21:36 - -15 - 0 pkt


1. Postrzeleni Futbolówką II 2 - 1-0-1 - 27:15 - +12 - 3 pkt
2. VSC Elit@ 2 - 1-0-1 - 15:27 - -12 - 3 pkt


tabela uwzględnia punkty karne uzyskane w sezonie XXXVII przez:
Angry Boys - 1 pkt
Fc Radomsko (blueeyes22) żółta kartka(1x) żółta kartka(4w) żółta kartka(9w)
VSC Elit@ czerwona kartka(10) czerwona kartka(11) - 3 pkt
Young Drastic Clan czerwona kartka(12) czerwona kartka(14) - 3 pkt



II Liga Grupa A

1 Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 14 (11 2 1) (270 138 132) 35pkt
2 Ambitio BLM 14 (8 1 5) (200 191 9) 25pkt
3 Silesia AFC 14 (8 0 6) (219 186 33) 24pkt
4 Rookies Drastic Clan 14 (7 1 6) (208 187 21) 22pkt
5 Pro Gejmerzy II 14 (7 1 6) (198 218 -20) 19pkt
6 Emigranci IV 14 (4 4 6) (199 196 3) 16pkt

7 Siebie Warci II 14 (3 2 9) (147 246 -99) 11pkt
8 Crazy Thornes III 14 (2 1 11) (151 250 -99) 7pkt


Pro Gejmerzy II -3pkt za 2x czerwona kartka



II Liga Grupa B

1 Regiment Białej Róży 14 (11 0 3) (220 164 56) 33pkt
2 Heroic Freaks 14 (10 0 4) (247 131 116) 30pkt
3 NO NAME 14 (9 1 4) (228 164 64) 28pkt
4 Stumilowy Las Corporation 14 (7 3 4) (197 188 9) 24pkt
5 Shado Propaganda Party 14 (5 0 9) (164 209 -45) 15pkt
6 Regiment Czarnej Róży 14 (3 2 9) (173 215 -42) 11pkt

7 Magic Players Future 14 (3 1 10) (152 230 -78 ) 10pkt
8 Future Drastic Clan 14 (3 3 8 ) (149 230 -81) 9pkt


Future Drastic Clan -3pkt za 2x czerwona kartka



III LIGA grupa A


1. Old School Managers 14 12-1-1 +195 37pkt
2. HOOLIGANS 14 10-0-4 +84 30pkt
3. Stumilowy Las Coalition 14 9-2-3 +81 29pkt
4. Blood Warriors 14 7-1-6 +24 22pkt
5. Crazy Thornes II 14 6-1-7 -48 19pkt
6. Evolution Sqad 14 5-3-6 +24 [15]pkt
7. Pogromcy Wszystkich 14 2-0-12 -192 6pkt
8. Awanturnicy 1910 II 14 1-0-13 -177 3pkt


tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
Evolution Sqad => kara -2pkt za 4 żółta kartka FC Marklowice (seba310884)
Evolution Sqad => kara -1pkt za 3 żółta kartka Junior Team (czuwaj)




III LIGA grupa B


1. Inni Niż Wszyscy 14 14-0-0 +259 42pkt
2. FAiTH Clan 14 12-0-2 +156 36pkt
3. Inni Niż Wszyscy II 14 8-1-5 -3 25pkt
4. Silesia 2 AFC 14 7-1-6 +30 [21]pkt
5. VSC Kadeci 14 5-1-8 -81 16pkt
6. Postrzeleni Futbolówką III 14 5-0-9 -96 [13]pkt
7. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 14 2-1-11 -147 [5]pkt
8. Siebie Warci III 14 1-0-13 -126 3pkt


tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV => kara -1pkt za 3 żółta kartka KS Nieobliczalni (bruno43)
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV => kara -1pkt za 3 żółta kartka Kotwica Sternberg (sirsn)
Postrzeleni Futbolówką III => kara -1pkt za 3 żółta kartka Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram)
Postrzeleni Futbolówką III => kara -1pkt za 3 żółta kartka Wisla Plock (cako21)
Silesia 2 AFC => kara -1pkt za 3 żółta kartka FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon)




III LIGA grupa C


1. Zagubieni Między Bramkami AFC 14 12-0-2 +171 [33]pkt
2. Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 14 11-0-3 +168 33pkt
3. Extraordinary Managers Clan 14 8-1-5 +54 25pkt
4. Crazy Thornes 14 6-1-7 -20 19pkt
5. Black Drastic Clan 14 6-0-8 +6 18pkt
6. Stumilowy Las Conspiration 14 5-2-7 -33 17pkt
7. AlleNuclear Clan I 14 5-2-7 -18 [10]pkt
8. Postrzeleni Futbolówką IV 14 0-0-14 -327 0pkt


tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
AlleNuclear Clan I => kara -6pkt za 3 czerwona kartka
AlleNuclear Clan I => kara -1pkt za 3 żółta kartka Atlético Świętochłowice (enzo-master)
Zagubieni Między Bramkami AFC => kara -3pkt za 2 czerwona kartka




III LIGA grupa D


1. ANGRY BOYS II 14 12-1-1 +180 37pkt
2. Awanturnicy 1910 14 11-1-2 +147 34pkt
3. Magic Players Juniors 14 9-1-4 +75 28pkt
4. Vendetta 14 8-0-6 +16 [20]pkt
5. FUGAZI 14 5-1-8 -24 16pkt
6. Emigranci V 14 5-0-9 -66 [14]pkt
7. Inni Niż Wszyscy III 14 3-0-11 -150 9pkt
8. New Power Evo Sqad 14 1-0-13 -198 [2]pkt


tabela uwzględnia kary na koniec sezonu:
Emigranci V => kara -1pkt za 3 żółta kartka FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl)
New Power Evo Sqad => kara -1pkt za 3 żółta kartka Astra Krotoszyn (ewa11)
Vendetta => kara -1pkt za 3 żółta kartka Markowy Team (don_browarro)
Vendetta => kara -3pkt za 2 czerwona kartka




IV Liga Tabela grupy A

1. Pro Gejmerzy III 10 - 6-2-2 - 167:104 - +63 - 20 pkt
2. Stumilowy Las Company 10 - 7-0-3 - 164:122 - +42 - 18 pkt
3. Magic Players Prospect 10 - 5-1-4 - 151:112 - +39 - 16 pkt
4. Immortal Evo Sqad 10 - 4-0-6 - 101:170 - -75 - 12 pkt
5. One More Drastic Clan 10 - 3-1-6 - 130:154 - -24 - 10 pkt
6. Angry Boys V 10 - 3-0-7 - 106:157 - -45 - 3 pkt

tabela uwzględnia punkty karne uzyskane w sezonie XXXVII przez:
Angry Boys V czerwona kartka [3][4][10] - - 6 pkt.

HOOLIGANS III czerwona kartka [2] [3] [6] [9] [11] klan usunięty z rozgrywek

Stumilowy Las Company czerwona kartka [10] [13] - -3 pkt.



IV liga Tabela grupy B

1. Amazing Drastic Clan 10 - 9-0-1 - 192:96 - +96 - 27 pkt
2. Stumilowy Las Confederation 10 - 6-1-3 - 176:115 - +61 - 19 pkt
3. Angry Boys IV 10 - 4-0-6 - 154:115 - +39 - 12 pkt
4. Zagubieni Między Słupkami AFC 10 - 4-0-6 - 102:160 - -58 - 12 pkt
5. HOOLIGANS II 10 - 3-1-6 - 115:160 - -45 - 10 pkt
6. Inni Niż Wszyscy IV 10 - 3-0-7 - 97:180 - -83 - 9 pkt


Bezpośrednie:
3. Angry Boys IV 2 - 2-0-0 - 44:8 - +36 - 6 pkt
4. Zagubieni Między Słupkami AFC 2 - 0-0-2 - 8:44 - -36 - 0 pkt


tabela uwzględnia punkty karne uzyskane w sezonie XXXVII przez:

VSC Mazurki czerwona kartka [9] [10] [11] klan usunięty z rozgrywek LK



IV liga Tabela grupy C


1. HOOLIGANS IV 12 - 9-2-1 - 216:126 - +90 - 29 pkt
2. The Winners II 12 - 8-1-3 - 191:131 - +60 - 25 pkt
3. Young Vendetta 12 - 7-2-3 - 213:114 - +99 - 22 pkt
4. Shado Klan 12 - 6-2-4 - 182:155 - +27 - 20 pkt
5. Angry Boys III 12 - 6-0-6 - 167:152 - +15 - 18 pkt
6. Stumilowy Las Cooperation 12 - 2-1-9 - 109:223 - -114 - 7 pkt
7. Creative Evo Sqad 12 - 0-0-12 - 84:261 - -177 - 0 pkt

tabela uwzględnia punkty karne uzyskane w sezonie XXXVII przez:

Young Vendetta - - 1pkt.
- Rgielew SSA (lukasiek) żółta kartka (2c) (4x) (11w)

.

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III


Ostatnio zmieniony przez kazdab dnia 2015-10-01, 10:29, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

II LIGA Grupa A



Runda 1 – 12.06.2015

Silesia AFC - Pro Gejmerzy II 19:10
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Rakow Czestochowa (skalcik) 2:1 1:0
Ruch Chorzów (psychofann) - Iskra Krasne (aqua44) 1:2 0:5
Naprzód Janów (marek844) - CSKA Moskwa (samihami2) 3:0 2:1
Ruch Radzionków (cidrok88) - XYZ (powi1) 0:18 2:1
Czechovitz Czechowice (marchol) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 3:0 2:2

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Ambitio BLM 22:7
Kurziontken SSA (mnowak) - KS Greenpi (greenpi) 3:2, 0:3
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - Lech Max (maxmarcinw) 5:2, 5:0
23s Wrocek (szczepinho) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 8:0, 3:2
Gerlach (szymall) - F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) 0:1, 2:1
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Vegoria Team (rostek_93) 1:0, 1:1

Rookies Drastic Clan - Siebie Warci II 22:7
Gdanszczanka S.A(rusty555) - Zblutowo (pigwa) 3:0 0:0
Grom Wolsztyn(rogas89) - Chojnickie Asiorki (pyda32) 1:2 3:0
Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) - STARGATE TEAM (blanco10) 3:1 3:1
Szybcy i Wściekli(robson77) - Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) 2:0 8:2
Baboszewo(jahu29pl) - Kania Gostyń (cinek229) 3:1 1:2

Emigranci IV - Crazy Thornes III czerwona kartka ---- 14:14
Lucky Losers (mezs7) - Concord Walden BDG (barthezg) 1-0 ; 2-3
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Amator Amsterdam (dan13) 1-3 ; 1-3
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 3-0 ; 1-2
Stomil Łabiszyn (meriva13) - Westbam 2012 (westbam2004) 4-4 ; 4-1
Depresja Zulawy (spalony1) - QxQ Torun (qxq) 1-1 ; 2-1

Devil Sosnowiec (krzysieg) żółta kartka(1c) - skład podany po czasie


Runda 2 – 19.06.2015

Siebie Warci II - Emigranci IV 9-18
Wodziany SSA (irekflaga) - Lucky Losers (mezs7) 0-1 0-2
Chojnickie Asiorki (pyda32) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1-3 1-2
Kania Gostyń (cinek229) - Stomil Łabiszyn (meriva13) 0-0 2-1
Rojiblanco (magik_13) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 1-2 2-2
Gostyń CF (bodziu) - Depresja Zulawy (spalony1) 1-0 0-0

Pro Gejmerzy II - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 3-27
White Owls (wuja) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 3-1 , 0-2
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - KS Blizne (maximus491) 1-2 , 1-4
Iskra Krasne (aqua44) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 1-3 , 1-3
XYZ (powi1) - 23s Wrocek (szczepinho) 2-3 , 0-5
Rakow Czestochowa (skalcik) - Gerlach (szymall) 0-3 , 1-6

Crazy Thornes III - Silesia AFC 3:27
Amator Amsterdam (dan13) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 1-5, 1-3
Concord Walden BDG (barthezg) - Ruch Chorzów (psychofann) 1-4, 1-4
Westbam 2012 (westbam2004) - Naprzód Janów (marek844) 1-2, 0-8
QxQ Torun (qxq) - Ruch Radzionków (cidrok88) 0-2, 0-4
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Czechovitz Czechowice (marchol) 6-2, 0-1

Ambitio BLM - Rookies Drastic Clan 16-13
KS Greenpi (greenpi) - Ewunin (marek1258) 6:0 , 4:0
Vegoria Team (rostek_93) - Szybcy i Wściekli (robson77) 1:2 , 4:1
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Gdanszczanka S.A (rusty555) 3:0 , 2:1
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Liverpool Football Club (liverpoolczyk92) 1:2 , 1:1
Rycerze Pomorza (ryba1234) - Baboszewo (jahu29pl) 0:4 , 1:3


Runda 3 – 26.06.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Siebie Warci II 23:5
Kurziontken SSA (mnowak) - Rojiblanco (magik_13) 4:0, 3:2
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) 2:0, 3:1
23s Wrocek (szczepinho) - FC Halowki Siedlce (zaghi17) 9:1, 4:2
Gerlach (szymall) - Gostyń CF (bodziu) 1:1, 1:5
KS Blizne (maximus491) - Kania Gostyń (cinek229) 1:1, 1:0

Emigranci IV 9-21 Pro Gejmerzy II
Stomil Łabiszyn (meriva13)-White Owls (wuja) 2-3 2-1
AC MUSTANG ZGODA (kris63)-Iskra Krasne (aqua44) 0-4 0-1
Lucky Losers (mezs7)-XYZ (powi1) 0-5 0-4
Depresja Zulawy (spalony1)-CSKA Moskwa (samihami2) 2-0 1-2
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr)-Bears are Back (misiekksc) 2-0 0-1

Silesia AFC - Ambitio BLM 17-11
Ruch Chorzów (psychofann) - KS Greenpi (greenpi) 1-7 2-3
Czechovitz Czechowice (marchol) - Vegoria Team (rostek_93) 3-2 3-0
Naprzód Janów (marek844) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 1-0 1-1
Ruch Radzionków (cidrok88) - F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) 3-2 2-2
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Lech Max (maxmarcinw) 2-1 1-3

Rookies Drastic Clan - Crazy Thornes III --- 20:8
Gdanszczanka S.A (rusty555) - Amator Amsterdam (dan13) 1:0, 5:3
Baboszewo (jahu29pl) - Westbam 2012 (westbam2004) 4:2, 18:0
Szybcy i Wściekli (robson77) - QxQ Torun (qxq) 2:1, 3:2
Akademia Varsika... (egonia) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 2:3, 0:9
Liverpool Football Club (liverpoolczyk92) - STARGARD FC (swojczlowiek) 1:1, 1:1


Runda 4 – 03.07.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Crazy Thornes III 24:6
KS Blizne (maximus491) - Amator Amsterdam (dan13) 3:1 (2-3)
The Stars Łomża (az19krzysiek) - QxQ Torun (qxq) 2:1 (1-4)
23s Wrocek (szczepinho) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 7:2 (5-2)
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - Celtic Wildcats (keco777) 3:2 (5-1)
Kurziontken SSA (mnowak) - Concord Walden BDG (barthezg) 2:1 (2-0)

Pro Gejmerzy II - Rookies Drastic Clan 5-23
żółta kartka Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)- Grom Wolsztyn(rogas89) 0-3 v.o , 0-3 v.o
Zawodzie SA (gamcio)- Szybcy i Wściekli(robson77) 1-1 , 1-6
CSKA Moskwa (samihami2)- Gdanszczanka S.A(rusty555) 1-6 , 3-0
White Owls (wuja)- Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 1-5 , 1-2
XYZ (powi1)- Baboszewo(jahu29pl) 0-0 , 2-3

Silesia AFC - Siebie Warci II czerwona kartka 22-7
Naprzód Janów (marek844) - Gostyń CF (bodziu) 6-0 4-0
Ruch Chorzów (psychofann) - Kania Gostyń (cinek229) 0-3 3-4
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Chojnickie Asiorki (pyda32) 2-0 2-2
Ruch Radzionków (cidrok88) - Zblutowo (pigwa) 4-0 1-0
Czechovitz Czechowice (marchol) - Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) 2-0 4-3

Kania Gostyń (cinek229) żółta kartka(3c) - skład po czasie

Ambitio BLM - Emigranci IV 17 - 11
Rycerze Pomorza (ryba1234) - GORNIK PIASKI (jery53) 0:2, 2:1
KS Greenpi (greenpi) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 4:1, 2:0
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Stomil Łabiszyn (meriva13) 4:3, 0:1
Vegoria Team (rostek_93) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 3:3, 2:1
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Depresja Zulawy (spalony1) 1:2, 1:1


Runda 5 – 10.07.2015

Siebie Warci II - Ambitio BLM 17-8
Rojiblanco (magik_13) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 1-1 1-1
Kania Gostyń (cinek229) - Vegoria Team (rostek_93) 2-2 3-1
Zblutowo (pigwa) - Rycerze Pomorza (ryba1234) 3-2 3-3
Chojnickie Asiorki (pyda32) - Lech Max (maxmarcinw) 2-2 2-1
Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 0-3 2-1

Rookies Drastic Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 17:11
Szybcy i Wściekli(robson77) - Kurziontken SSA (mnowak) 1:0 2:2
Grom Wolsztyn(rogas89) - KS Blizne (maximus491) 5:2 7:0
Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) żółta kartka 3:0 vo / 3:0 vo
Gdanszczanka S.A(rusty555) - 23s Wrocek (szczepinho) 1:3 1:2
Akademia Varsika...(egonia) - Gerlach (szymall) 3:5 1:1

Emigranci IV - Silesia AFC 23-5
Lucky Losers (mezs7) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 3-2 4-4
GORNIK PIASKI (jery53) - Ruch Chorzów (psychofann) 0-1 4-0
Stomil Łabiszyn (meriva13) - Naprzód Janów (marek844) 4-3 4-4
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Ruch Radzionków (cidrok88) 2-1 16-0
Depresja Zulawy (spalony1) - Czechovitz Czechowice (marchol) żółta kartka 3:0 vo 3:0 vo

Crazy Thornes III - Pro Gejmerzy II---- 15:12
Celtic Wildcats (keco777) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 1-1; 2-2
QxQ Torun (qxq) - Bears are Back (misiekksc) 0-4; 3-0
Amator Amsterdam (dan13) - White Owls (wuja) 4-2; 12-0
Concord Walden BDG (barthezg) - XYZ (powi1) 0-0; 1-2
Westbam 2012 (westbam2004) - Zawodzie SA (gamcio) 1-2 ; 2-1


Runda 6 – 17.07.2015

Emigranci IV - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 14-14
GORNIK PIASKI (jery53) - Kurziontken SSA (mnowak) 1-7 1-3
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - KS Blizne (maximus491) 3-2 3-1
Stomil Łabiszyn (meriva13) - 23s Wrocek (szczepinho) 4-2 1-4
Depresja Zulawy (spalony1) - Gerlach (szymall) 2-1 2-2
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - The Stars Łomża (az19krzysiek 0-0 1-2

Ambitio BLM - Crazy Thornes III ---- 19:10
FC Zacisze W-wa (tomwin) - Celtic Wildcats (keco777) 3-1 ; 3-1
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - QxQ Torun (qxq) 2-1 ; 2-3
Vęgoria Team (rostek_93) - Amator Amsterdam (dan13) 1-4 ; 3-2
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Concord Walden BDG (barthezg) 4-1 ; 2-2
Lech Max (maxmarcinw) - Westbam 2012 (westbam2004) 0-2 ; 3-2

Silesia AFC - Rookies Drastic Clan 13-16
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Grom Wolsztyn(rogas89) 0-1 1-1
Ruch Chorzów (psychofann) - Szybcy i Wściekli(robson77) 2-3 0-5
Ruch Radzionków (cidrok88) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 2-1 2-0
Naprzód Janów (marek844) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 4-2 4-0
Czechovitz Czechowice (marchol) - Akademia Varsika...(egonia) 4-5 1-2

Siebie Warci II - Pro Gejmerzy II czerwona kartka 7-22
Chojnickie Asiorki (pyda32) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 2-0 , 1-3
Rojiblanco (magik_13) - CSKA Moskwa (samihami2) 1-2 , 2-5
Kania Gostyń (cinek229) - Zawodzie SA (gamcio) 2-2 , 3-0
Gostyń CF (bodziu) - XYZ (powi1) 0-7 , 0-3
Zblutowo (pigwa) - Bears are Back (misiekksc) 0-1 , 1-6

Bears are Back (misiekksc) żółta kartka(6c) - skład po czasie


Runda 7 – 24.07.2015

Pro Gejmerzy II - Ambitio BLM 16-10
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 1-1 , 2-1
Zawodzie SA (gamcio) - F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) 1-1 , 3-2
Bears are Back (misiekksc) - Vęgoria Team (rostek_93) 4-2 , 2-1
CSKA Moskwa (samihami2) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 1-2 , 2-2
XYZ (powi1) - Lech Max (maxmarcinw) 3-4 , 1-1

Rookies Drastic Clan - Emigranci IV 10:4 / 15:12
Grom Wolsztyn(rogas89) - GORNIK PIASKI (jery53) 7:0 / 2:2
Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 0:3 / 1:2
Szybcy i Wściekli(robson77) - Stomil Łabiszyn (meriva13) 2:1 / 3:1
Akademia Varsika...(egonia) - Depresja Zulawy (spalony1) 3:1 / 0:5
Gdanszczanka S.A(rusty555) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 1:1 / 2:2

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Silesia AFC 18-12
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 3-0 0-3
Gerlach (szymall) - Ruch Chorzów (psychofann) 3-2 4-0
Kurziontken SSA (mnowak) - Naprzód Janów (marek844) 4-2 6-0
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Ruch Radzionków (cidrok88) 2-1 3-4
KS Blizne (maximus491) - Czechovitz Czechowice (marchol) 0-3 1-2

Crazy Thornes III - Siebie Warci II ---- 10:16
Amator Amsterdam (dan13) - Chojnickie Asiorki (pyda32) 1-2 ; 3-1
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Kania Gostyń (cinek229) 1-5 ; 1-3
Westbam 2012 (westbam2004) - Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) 2-2 ; 1-4
Concord Walden BDG (barthezg) - STARGATE TEAM (blanco10) 1-1 ; 3-1
QxQ Torun (qxq) - Zblutowo (pigwa) 1-1 ; 2-2


Runda 8 – 31.07.2015

Pro Gejmerzy II - Silesia AFC 13-16
Bears are Back (misiekksc)- FC DROHICZYN (roleksiuk) 1-4 0-6
XYZ (powi1)- Ruch Chorzów (psychofann) 0-5 1-1
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo)- Naprzód Janów (marek844) 2-0 3-1
Zawodzie SA (gamcio)- Ruch Radzionków (cidrok88) 6-2 2-3
CSKA Moskwa (samihami2)- Czechovitz Czechowice (marchol) 1-3 2-1

Ambitio BLM - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 10:19
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 0:2, 2:1
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Gerlach (szymall) 1:1, 4:2
Rycerze Pomorza (ryba1234) - Kurziontken SSA (mnowak) 2:3, 2:7
FC Zacisze W-wa (tomwin) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 2:1, 0:3
Lech Max (maxmarcinw) - Abandon All Hope (krawon) 1:2, 0:2

Siebie Warci II - Rookies Drastic Clan 14-14
Zblutowo (pigwa) - Grom Wolsztyn(rogas89) 3-2 ; 0-0
Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) - Szybcy i Wściekli(robson77) 2-2 ; 0-2
Black Hołdunów (czarny13) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 0-3 ; 5-2
Chojnickie Asiorki (pyda32) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 1-0 ; 1-2
Kania Gostyń (cinek229) - Akademia Varsika...(egonia) 4-2 ; 3-8

Crazy Thornes III 12-18 Emigranci IV
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) żółta kartka 3-0 vo 3-0 vo
QxQ Torun (qxq) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1-4 1-2
Amator Amsterdam (dan13) - Stomil Łabiszyn (meriva13) żółta kartka 3-0 vo 3-0 vo
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Depresja Zulawy (spalony1) 2-4 1-6
Westbam 2012 (westbam2004) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 0-2 2-3


Runda 9 – 07.08.2015

Emigranci IV - Siebie Warci II 14:14
Stomil Łabiszyn (meriva13) - Zblutowo (pigwa) 0:1 2-3
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Black Hołdunów (czarny13) 4:1 6-0
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Chojnickie Asiorki (pyda32) 3:0 5-2
Depresja Zulawy (spalony1) - Kania Gostyń (cinek229) 2:3 1-4
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) 1:1 2-2

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Pro Gejmerzy II 20:8
Kurziontken SSA (mnowak) - Bears are Back (misiekksc) 2:0 (2-1)
The Stars Łomża (az19krzysiek) -XYZ (powi1) 1:3 (1-1)
KS Blizne (maximus491) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 1:0 (1-0)
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) -Zawodzie SA (gamcio) 5:4 (0-1)
Abandon All Hope (krawon) -CSKA Moskwa (samihami2) 3:2 (1-1)

Silesia AFC - Crazy Thornes III 18-12
Ruch Chorzów (psychofann) - Newell´s de mi Vida II (mauroh) 1-3 1-4
Ruch Radzionków (cidrok88) - QxQ Torun (qxq) 3-0 4-2
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Amator Amsterdam (dan13) 0-2 2-3
Czechovitz Czechowice (marchol) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 5-1 2-1
Naprzód Janów (marek844) - Westbam 2012 (westbam2004) 5-0 2-1

Rookies Drastic Clan - Ambitio BLM 10 - 19
Gdanszczanka S.A(rusty555) - F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) 0:3, 3:1
Szybcy i Wściekli(robson77) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 2:2, 2:3
Grom Wolsztyn(rogas89) - Vegoria Team (rostek_93) 4:0, 0:2
Akademia Varsika...(egonia) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 0:9, 1:5
Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) - Lech Max (maxmarcinw) 0:3, 2:0


Runda 10 – 14.08.2015

Siebie Warci II - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 9-21
Kania Gostyń (cinek229) - KS Blizne (maximus491) 2-3 4-1
Rojiblanco (magik_13) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 0-2 0-3
Black Hołdunów (czarny13) - Kurziontken SSA (mnowak) 1-0 0-4
Zblutowo (pigwa) - Gerlach (szymall) 3-4 2-1
Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) - Abandon All Hope (krawon) 2-3 0-2

Pro Gejmerzy II - Emigranci IV 16-13
Bears are Back (misiekksc)-Stomil Łabiszyn (meriva13) 0-1 , 4-2
XYZ (powi1) -KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 5-0 , 4-0
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) -SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 3-0 , 1-1
Zawodzie SA (gamcio) -Depresja Zulawy (spalony1) 8-0 , 0-2
CSKA Moskwa (samihami2) -AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1-2 , 3-4

Ambitio BLM - Silesia AFC 15-12
Rycerze Pomorza (ryba1234) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 0-0 1-2
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Ruch Chorzów (psychofann) 3-2 1-1
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Naprzód Janów (marek844) 3-2 2-0
Vegoria Team (rostek_93) - Ruch Radzionków (cidrok88) 2-2 2-5
Lech Max (maxmarcinw) - Czechovitz Czechowice (marchol) 4-0 1-3

Crazy Thornes III - Rookies Drastic Clan 13:16
Amator Amsterdam (dan13) - Grom Wolsztyn(rogas89) 2:1 / 0:4
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Szybcy i Wściekli(robson77) 1:5 / 2:5
Concord Walden BDG (barthezg) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 1:3 / 1:2
QxQ Torun (qxq) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 2:1 / 2:2
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - Akademia Varsika...(egonia) 2:1 / 3:0)


Runda 11 – 21.08.2015

Crazy Thornes III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II ---- 12:18
QxQ Torun (qxq) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 1-2 ; 0-5
Amator Amsterdam (dan13) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 1-3 ; 2-1
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - Kurziontken SSA (mnowak) 4-0 ; 3-0
Concord Walden BDG (barthezg) - Gerlach (szymall) 2-1 ; 1-2
Westbam 2012 (westbam2004) - Abandon All Hope (krawon) 0-5 ; 1-2

Rookies Drastic Clan - Pro Gejmerzy II 10-16
Grom Wolsztyn (rogas89) - Bears are Back (misiekksc) 4-1 , 0-3
Akademia Varsika... (egonia) - XYZ (powi1) 3-3 , 3-6
Liverpool Football Club (liverpoolczyk92) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 1-1 , 0-3
Szybcy i Wściekli (robson77) - Zawodzie SA (gamcio) 1-1 , 1-1
Gdanszczanka S.A (rusty555) - CSKA Moskwa (samihami2) 1-2 3-2

Siebie Warci II - Silesia AFC 17-11
Black Hołdunów (czarny13) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 0-2 0-3
STARGATE TEAM (blanco10)- Ruch Chorzów (psychofann) 4-4 2-1
Kania Gostyń (cinek229) - Naprzód Janów (marek844) 2-0 4-3
FC Halowki Siedlce (zaghi17) - Ruch Radzionków (cidrok88) 3-3 1-4
Zblutowo (pigwa) - Czechovitz Czechowice (marchol) 4-1 3-1

Emigranci IV - Ambitio BLM 13 - 16
Stomil Łabiszyn (meriva13) - Rycerze Pomorza (ryba1234) 5:2, 4:0
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 1:5, 4:1
Depresja Zulawy (spalony1) - F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) 2:2, 0:3
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 0:4, 2:4
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Lech Max (maxmarcinw) 1:5, 2:1


Runda 12 – 28.08.2015

Ambitio BLM - Siebie Warci II 16 - 13
Vegoria Team (rostek_93) - Kania Gostyń (cinek229) 3:0, 2:3
FC Zacisze W-wa (tomwin) - Zblutowo (pigwa) 0:3, 1:2
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Rojiblanco (magik_13) 3:2, 1:0
Lech Max (maxmarcinw) - Biala Gwiazda SSA (krzysiekbab) 2:1, 2:1
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - STARGATE TEAM (blanco10) 1:1, 0:5

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Rookies Drastic Clan 18:12
Gerlach (szymall) - Grom Wolsztyn(rogas89) 1:2 / 2:4
KS Blizne (maximus491) - Szybcy i Wściekli(robson77) 5:2 / 0:2
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 5:1 / 1:0
Abandon All Hope (krawon) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 4:5 / 3:1
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Akademia Varsika...(egonia) 3:2 / 3:0

Silesia AFC - Emigranci IV 19-10
Czechovitz Czechowice (marchol) - GORNIK PIASKI (jery53) 1-0 4-0
Ruch Chorzów (psychofann) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 1-2 1-3
Naprzód Janów (marek844) - Stomil Łabiszyn (meriva13) 1-3 2-1
FC DROHICZYN (roleksiuk) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 3-1 0-0
Ruch Radzionków (cidrok88) - Depresja Zulawy (spalony1) 7-1 6-2

Pro Gejmerzy II - Crazy Thornes III 16-13
XYZ (powi1) - Amator Amsterdam (dan13) 3-2 , 1-2
CSKA Moskwa (samihami2) - Newell´s de mi Vida II (mauroh) 0-3 , 1-6
Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) - Concord Walden BDG (barthezg) 3-2 , 1-1
Bears are Back (misiekksc) - Westbam 2012 (westbam2004) 4-2 , 2-0
Zawodzie SA (gamcio) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 3-0 , 3-4


Runda 13 – 04.09.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Emigranci IV 14:14
Kurziontken SSA (mnowak) - AC MUSTANG ZGODA (kris63) 1:4; 0:1
KS Blizne (maximus491) - KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) 1:2; 4:1
Abandon All Hope (krawon) - Stomil Łabiszyn (meriva13) 1:1; 2:3
Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) - SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) 2:1; 4:2
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Depresja Zulawy (spalony1) 3:3; 7:1

Crazy Thornes III - Ambitio BLM 4 - 22
QxQ Torun (qxq) - Vegoria Team (rostek_93) 0:1, 0:2
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 2:2, 2:2
Concord Walden BDG (barthezg) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 2:2, 2:3
Amator Amsterdam (dan13) - Lech Max (maxmarcinw) 1:6, 3:5
Devil Sosnowiec (krzysieg) - Rycerze Pomorza (ryba1234) 1:6, 2:2

Rookies Drastic Clan - Silesia AFC 10-19
Grom Wolsztyn(rogas89) - FC DROHICZYN (roleksiuk) 1-0 0-2
Szybcy i Wściekli(robson77) - Ruch Chorzów (psychofann) 4-0 4-0
Gdanszczanka S.A(rusty555) - Naprzód Janów (marek844) 1-4 0-2
żółta kartka Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) - Ruch Radzionków (cidrok88) 0:3 vo 0:3 vo
Akademia Varsika...(egonia) - Czechovitz Czechowice (marchol) 2-3 3-3

Pro Gejmerzy II - Siebie Warci II 26-2
XYZ (powi1) - STARGATE TEAM (blanco10) 4-1 , 5-1
CSKA Moskwa (samihami2) - FC Halowki Siedlce (zaghi17) 3-2 , 1-0
Kosmos WrocLO (grzechoooooo) - Kania Gostyń (cinek229) 0-0 , 3-2
Zawodzie SA (gamcio) - Rojiblanco (magik_13) 3-2 , 2-2
Bears are Back (misiekksc) - Gostyń CF (bodziu) 2-0 , 5-0


Runda 14 – 11.09.2015

Ambitio BLM - Pro Gejmerzy II czerwona kartka 14 - 14
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Bears are Back (misiekksc) 4:2, 1:5
FC Zacisze W-wa (tomwin) - XYZ (powi1) 1:1, 2:1
Vęgoria Team (rostek_93) - Kosmos WrocLOVE (grzechoooooo) 2:4, 0:3
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Zawodzie SA (gamcio) 1:1, 1:4
Lech Max (maxmarcinw) - CSKA Moskwa (samihami2) 5:1, 2:0

Bears are Back (misiekksc) żółta kartka(14c) - skład podany po czasie

Emigranci IV - Rookies Drastic Clan 16:10
AC MUSTANG ZGODA (kris63) - Grom Wolsztyn(rogas89) 2:2 / 0:0
SKRAKUS (junior_team_skra_uwr) - Szybcy i Wściekli(robson77) 4:1 / 0:0
KOZIOŁKI KKS POZNAŃ (antoniw) - Gdanszczanka S.A(rusty555) 1:0 / 1:3
Stomil Łabiszyn (meriva13) - Liverpool Football Club(liverpoolczyk92) 2:1 / 1:1
Depresja Zulawy (spalony1) - Akademia Varsika...(egonia) 1:5 / 4:3

Silesia AFC - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 9-21
Ruch Radzionków (cidrok88) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 1-2 4-1
FC DROHICZYN (roleksiuk) - Dikili Sahil Spor (fuzzylogic) 2-3 1-4
Naprzód Janów (marek844) - Gerlach (szymall) 1-4 4-2
Ruch Chorzów (psychofann) - Abandon All Hope (krawon) 2-4 4-6
Czechovitz Czechowice (marchol) - KS Blizne (maximus491) 4-0 1-2

Siebie Warci II - Crazy Thornes III---- 10:19
Kania Gostyń (cinek229) - QxQ Torun (qxq) 0-1 / 2-2
Rojiblanco (magik_13) - Newell´s de mi Vida II (mauroh) 0-7 / 2-6
STARGATE TEAM (blanco10) - Concord Walden BDG (barthezg) 3-1 / 2-4
Zblutowo (pigwa) - Devil Sosnowiec (krzysieg) 5-0 / 5-0
Black Hołdunów (czarny13) - Westbam 2012 (westbam2004) 0-5 / 2-3
[/size]

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

II LIGA Grupa B



Runda 1 – 12.06.2015

Stumilowy Las Corporation 14-14 Future Drastic Clan
MaronHime (paain) 4-2 1-3 Heide FC (simprasi)
Angel from Heroes (resovia12) 2-3 2-5 Mamino (szkudi10)
Wy-pas (grzeczop) 3-1 2-2 Cracow Saints (keykeypl)
Wyszyny (detonator2000) 2-2 2-0 NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32)
Full Spontan PS (sebol) 3-0 2-3 KSF Racovia Częstochowa (raspolik)

NO NAME - Regiment Czarnej Róży 16-13
Punishment (krys121) - FC TYSKI FULL II (michag) 1-0/0-2
Karpaty Krosno (kunas) - Leszczów (karolek88) 1-4/1-3
41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) - FC Hazardzisci (marball) 6-3/1-2
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Queens of Lublin (natka90) 1-1/5-0
Celebrities (goki) - Krukówka (kosnoxxx) 2-1/4-2

Regiment Białej Róży - Magic Players Future 15-12
FC LIONS (bodzioxw) - FC DIABLO PŁOCK (nenah00) 0-4/1-4
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - ®TEK® Juventus F.C. (paul636) 0-1/3-2
frooGOAL (frookie) - LFC Avenue (podsi) 2-0/2-2
TS Wisla Krakow (robsonts) - Stasin SA (sportaaa) 4-1/0-0
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - Victory VIVIP Team (vivip) 1-0/1-1

Heroic Freaks - Shado Propaganda Party 20-2
Wisła Białogard (arkadius34) - KS Pogo (jac0) 2-1 / 1-1
żółta kartka KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) żółta kartka x-x / x-x
Gosharp f.c. (gosharpwp) - Pogoń Szczecin (mark_oh) 1-1 / 3-1
FUNGI (bobleccinum) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 4-3 / 2-0
Kociewie Ocypel (malytom) - WYBRZEZE (tpazura) 2-1 / 2-0


Runda 2 – 19.06.2015

Magic Players Future - Heroic Freaks 3:27
Victory VIVIP Team (vivip) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 0:1 0:2
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - Wisła Białogard (arkadius34) 1:2 1:3
Stasin SA (sportaaa) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 2:5 1:2
LFC Avenue (podsi) - FUNGI (bobleccinum) 0:3 1:6
FC DIABLO PŁOCK (nenah00) - Kociewie Ocypel (malytom) 0:4 5:2

Future Drastic Clan - NO NAME 8-20
Mamino (szkudi10) - Młode Szakale (km_pl) 5-1 4-4
NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) - Punishment (krys121) 2-3 4-1
The Silver Rangers (mysza8) - 41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) 0-5 0-6
Heide FC (simprasi) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 1-1 0-4
KSF Racovia Częstochowa(raspolik) - Celebrities (goki) 1-4 1-4

Shado Propaganda Party - Stumilowy Las Corporation 11-17
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) 1-3 2-0
WYBRZEZE (tpazura) - Karwinden SSA (czarli) 1-5 3-3
KS Pogo (jac0) - MaronHime (paain) 1-2 1-3
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Full Spontan PS (sebol) 2-2 1-0
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Wy-pas (grzeczop) 2-5 2-0

Regiment Czarnej Róży - Regiment Białej Róży 9-15
Queens of Lublin (natka90) -Myszków SSA (hoolt) 2-1/0-3
żółta kartka Leszczów (karolek88) -FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) żółta kartka x-x/x-x
FC TYSKI FULL II (michag) - frooGOAL (frookie) 0-4/1-4
Krukówka (kosnoxxx) - TS Wisla Krakow (robsonts) 2-0/4-1
FC Hazardzisci (marball) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) 1-3/0-3


Runda 3 – 26.06.2015

NO NAME 25 - 4 Magic Players Future
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - FC DIABLO PŁOCK (nenah00) 3-2,1-4
41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) - ®TEK® Juventus F.C. (paul636)3-2,4-1
Celebrities (goki) - LFC Avenue (podsi) 9-0,2-0
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Stasin SA (sportaaa) 8-0,1-1
Punishment (krys121) - Victory VIVIP Team (vivip) 2-1,3-2

Heroic Freaks - Future Drastic Clan 23-5
Kociewie Ocypel (malytom) - Mamino (szkudi10) 3-2 / 1-1
Gosharp f.c. (gosharpwp) - NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) 4-2 / 2-4
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - The Silver Rangers (mysza8) 6-0 / 5-1
FUNGI (bobleccinum) - Heide FC (simprasi) 4-1 / 2-1
Wisła Białogard (arkadius34) - Cracow Saints (keykeypl) 1-1 / 1-0

Stumilowy Las Corporation - Regiment Czarnej Róży 16-13
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)-Queens of Lublin (natka90) 3-4 1-0
Angel from Heroes (resovia12)-Leszczów (karolek88) 1-3 2-4
Wyszyny (detonator2000)-FC TYSKI FULL II (michag) 2-0 5-0
MaronHime (paain)-Krukówka (kosnoxxx) 3-2 0-2
Karwinden SSA (czarli)-FC Hazardzisci (marball) 1-1 2-1

Regiment Białej Róży 11-17 Shado Propaganda Party
Myszków SSA (hoolt)- KS Pogo (jac0) 0-1, 1-0
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)- PREZYDENT GDANSK (tclinton) 2-2, 0-6
frooGOAL (frookie) - Pogoń Szczecin (mark_oh) 3-1, 1-4
TS Wisla Krakow (robsonts) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 3-5, 1-2
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - WYBRZEZE (tpazura) 5-5, 3-1


Runda 4 – 03.07.2015

NO NAME - Shado Propaganda Party 19:10
Celebrities (goki) - WYBRZEZE (tpazura) 6:1 2:2
Punishment (krys121) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 1:4 2:1
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - Pogoń Szczecin (mark_oh) 0:3 0:6
41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020)- JABOLOWE OFIARY (wredny) 1:0 6:1
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - KS Pogo (jac0) 2:0 3:1

Future Drastic Clan 7-22 Regiment Białej Róży
Cracow Saints (keykeypl) - Myszków SSA (hoolt) 0-3 0-2
NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 0-4 1-2
The Silver Rangers (mysza8) - frooGOAL (frookie) 0-10 2-6
Heide FC (simprasi) - TS Wisla Krakow (robsonts) 4-1 1-1
Mamino (szkudi10) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) 3-0 2-5

Stumilowy Las Corporation - Magic Players Future 14-14
Karwinden SSA (czarli)-FC DIABLO PŁOCK (nenah00) 2-5 1-2
Wy-pas (grzeczop)-®TEK® Juventus F.C. (paul636) 1-1 1-1
Angel from Heroes (resovia12) -LFC Avenue (podsi) 5-1 1-3
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)-Stasin SA (sportaaa) 3-0 5-0
Wyszyny (detonator2000)-Victory VIVIP Team (vivip) 2-1 1-2

Regiment Czarnej Róży - Heroic Freaks 16-13
FC Hazardzisci (marball) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 2-1 / 1-1
Krukówka (kosnoxxx)- Kociewie Ocypel (malytom) 2-1 / 4-1
Leszczów (karolek88) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 3-1 / 1-0
Queens of Lublin (natka90)- FUNGI (bobleccinum) 1-4 / 1-3
FC TYSKI FULL II (michag) - Wisła Białogard (arkadius34) 0-6 / 1-6


Runda 5 – 10.07.2015

Magic Players Future - Regiment Czarnej Róży 12:15
FC DIABLO PŁOCK (nenah00) -FC Hazardzisci (marball) 1:2 1:4
Victory VIVIP Team (vivip) - Krukówka (kosnoxxx) 4:0 2:1
Stasin SA (sportaaa) - Leszczów (karolek88) 2:2 1:3
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - Queens of Lublin (natka90) 1:1 3:3
LFC Avenue (podsi) - FC TYSKI FULL II (michag) 2:1 0:1

Regiment Białej Róży - NO NAME 11-17
Myszków SSA (hoolt) - Celebrities (goki) 1-2/0-6
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - Punishment (krys121) 2-0/2-1
frooGOAL (frookie) - Młode Szakale (km_pl) 5-4/1-1
TS Wisla Krakow (robsonts) - 41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) 0-6/0-8
FC LIONS (bodzioxw) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 1-1/0-6

Heroic Freaks - Stumilowy Las Corporation 23-5
Gosharp f.c. (gosharpwp) - Wy-pas (grzeczop) 2-0 2-2
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - Wyszyny (detonator2000) 1-1 3-0
FUNGI (bobleccinum) - MaronHime (paain) 3-1 3-0
Kociewie Ocypel (malytom) - Full Spontan PS (sebol) 1-0 0-5
Wisła Białogard (arkadius34) - Angel from Heroes (resovia12) 5-1 2-1

Shado Propaganda Party - Future Drastic Clan 11:17
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Mamino (szkudi10) 0:2 0:3
JABOLOWE OFIARY (wredny) - NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) 2:1 8:1
KS Pogo (jac0) - Heide FC (simprasi) 1:2 0:3
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Ðies Irae (tio01) 1:1 0:0
WYBRZEZE (tpazura) - Cracow Saints (keykeypl) 4:1 3:4


Runda 6 – 17.07.2015

Heroic Freaks - NO NAME czerwona kartka 21-7
Kociewie Ocypel (malytom) - Celebrities (goki) 1-5 / 1-3
Wisła Białogard (arkadius34) - Punishment (krys121) 4-2 / 3-1
FUNGI (bobleccinum) - Młode Szakale (km_pl) 3-0 / 1-1
Gosharp f.c. (gosharpwp) - 41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) 12-0 / 11-0
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 3-1 / 4-0

Celebrities (goki) żółta kartka(6c) - skład po czasie

Regiment Czarnej Róży - Shado Propaganda Party 7:22
FC TYSKI FULL II (michag) - KS Pogo (jac0) 3:4 1:4
Krukówka (kosnoxxx)- PREZYDENT GDANSK (tclinton) 0:2 1:1
Queens of Lublin (natka90) - Pogoń Szczecin (mark_oh) 0:2 1:3
FC Hazardzisci (marball) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 2:1 1:2
Leszczów (karolek88) - WYBRZEZE (tpazura) 0:14 7:2

Stumilowy Las Corporation - Regiment Białej Róży 13-16
MaronHime (paain)-Myszków SSA (hoolt) 0-1 1-2
Wyszyny (detonator2000)-FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 2-3 2-2
Full Spontan PS (sebol)-frooGOAL (frookie) 0-1 0-1
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)-TS Wisla Krakow (robsonts) 5-2 3-0
Karwinden SSA (czarli)-FC LIONS (bodzioxw) 3-1 1-0

Magic Players Future - Future Drastic Clan czerwona kartka 15:0 Vo
Mamino(szkudi10)
NiepelnosprytnaJedenastka(peterson32)
Heide FC(simprasi)
Ðies Irae(tio01)
Cracow Saints(keykeypl)

Ðies Irae(tio01) żółta kartka(6c) - skład po czasie


Runda 7 – 24.07.2015

Future Drastic Clan 16-13 Regiment Czarnej Róży
Heide FC (simprasi) 3-4 5-1 AsyWpasY (leqvan)
Cracow Saints (keykeypl) 0-2 0-5 Leszczów (karolek88)
Mamino (szkudi10) 3-0 3-4 FC Hazardzisci (marball)
Ðies Irae (tio01) 1-1 4-0 Queens of Lublin (natka90)
NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) 2-0 3-1 Krukówka (kosnoxxx)

Regiment Białej Róży - Heroic Freaks 17-11
Myszków SSA (hoolt) - Kociewie Ocypel (malytom) 3-0 / 3-1
frooGOAL (frookie) - Wisła Białogard (arkadius34) 2-2 / 3-2
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - FUNGI (bobleccinum) 1-2 / 1-1
TS Wisla Krakow (robsonts) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 3-1 / 2-1
GKS Katowice (daras81) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 2-3 / 2-6

NO NAME 19-10 Stumilowy Las Corporation
Celebrities (goki) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) 4-0, 2-2
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Karwinden SSA (czarli) 2-1, 4-1
41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) - Wy-pas (grzeczop) 1-2, 3-1
Młode Szakale (km_pl) - Angel from Heroes (resovia12) 3-2, 3-2
IBRAMA ZAMOSC (kryf) - Full Spontan PS (sebol) 2-4, 0-3

Shado Propaganda Party - Magic Players Future 17:11
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Olimpia HSB (gadzina86) 2:2 2:1
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Victory VIVIP Team (vivip) 3:2 0:2
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Stasin SA (sportaaa) 0:1 0:3
KS Pogo (jac0) - ®TEK® Juventus F.C. (paul636) 3:1 2:2
WYBRZEZE (tpazura) - LFC Avenue (podsi) 4:3 4:0


Runda 8 – 31.07.2015

Future Drastic Clan - Stumilowy Las Corporation 7-22
Ðies Irae (tio01) - Wyszyny (detonator2000) 0-3 1-0
Heide FC (simprasi) - Wy-pas (grzeczop) 1-2 3-4
Cracow Saints (keykeypl) - Full Spontan PS (sebol) 0-5 0-4
Mamino (szkudi10) - Karwinden SSA (czarli) 2-1 1-3
NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) - MaronHime (paain) 2-2 0-3

Regiment Czarnej Róży 18-9 NO NAME
Krukówka (kosnoxxx) - Celebrities (goki) 3-2 /1-7
Queens of Lublin (natka90)- KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 1-1/1-1
FC Hazardzisci (marball) - 41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) 4-2/1-4
AsyWpasY (leqvan)- Młode Szakale (km_pl) 2-1/5-1
Leszczów (karolek88)- Karpaty Krosno (kunas) 2-1/2-2

Magic Players Future 12-15 Regiment Białej Róży
LFC Avenue (podsi) - Myszków SSA (hoolt) 0-6/3-1
Stasin SA (sportaaa) - frooGOAL (frookie) 0-2/1-3
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 0-0/0-2
Olimpia HSB (gadzina86) - TS Wisla Krakow (robsonts) 1-0/2-0
Victory VIVIP Team (vivip) - GKS Katowice (daras81) 2-2/1-1

Shado Propaganda Party - Heroic Freaks 10:13
WYBRZEZE (tpazura) - Kociewie Ocypel (malytom) 2:1 0:3
żółta kartka KS Pogo (jac0) - Wisła Białogard (arkadius34) żółta kartka X : X X : X
JABOLOWE OFIARY (wredny) - FUNGI (bobleccinum) 1:5 2:4
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Gosharp f.c. (gosharpwp) 1:0 3:1
Pogoń Szczecin (mark_oh)- KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 0:3 2:2


Runda 9 – 07.08.2015

Heroic Freaks - Magic Players Future 18-9
FUNGI (bobleccinum) - LFC Avenue (podsi) 7-1 / 2-1
Kociewie Ocypel (malytom) - Stasin SA (sportaaa) 2-1 / 3-2
Wisła Białogard (arkadius34) - ®TEK® Juventus F.C. (paul636) 2-2 / 2-0
Skarpa Ełk (januszek66) - Olimpia HSB (gadzina86) 1-5 / 0-2
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - Victory VIVIP Team (vivip) 1-1 / 1-1

NO NAME - Future Drastic Clan czerwona kartka 14:14
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - KSF Racovia Częstochowa (raspolik) 4:1 1-1
Punishment (krys121)- Mamino (szkudi10) 3:4 2-6
Celebrities (goki) - NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) 4-0,6-2
Karpaty Krosno (kunas)- Ðies Irae (tio01) 1:0 1-2
41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020)- Heide FC (simprasi) 2:2 2-3

Ðies Irae (tio01) żółta kartka(9c) - skład po czasie

Stumilowy Las Corporation - Shado Propaganda Party 20-8
Wyszyny (detonator2000)- KS Pogo (jac0) 1-0 3-0
Angel from Heroes (resovia12)- PREZYDENT GDANSK (tclinton) 4-1 2-2
Full Spontan PS (sebol) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 3-1 1-2
MaronHime (paain)- Pogoń Szczecin (mark_oh) 2-1 2-2
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)- WYBRZEZE (tpazura) 2-4 4-3

Regiment Białej Róży 17-11 Regiment Czarnej Róży
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - Krukówka (kosnoxxx) 2-0/3-1
frooGOAL (frookie) - Queens of Lublin (natka90) 0-0/2-1
TS Wisla Krakow (robsonts) - FC Hazardzisci (marball) 4-5/1-0
Myszków SSA (hoolt) - AsyWpasY (leqvan) 2-2/4-2
FC LIONS (bodzioxw) - Leszczów (karolek88) 3-4/2-4


Runda 10 – 14.08.2015

Magic Players Future - NO NAME 6:24
Victory VIVIP Team (vivip) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 1:3 0:1
Olimpia HSB (gadzina86) - BKS Sowlany (tomek1927) 2:0 3:0
LFC Avenue (podsi) - Celebrities (goki) 0:4 2:3
Stasin SA (sportaaa) - Karpaty Krosno (kunas) 0:4 0:2
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - A.D. Alcorcón (mikelony) 3:4 0:2

Future Drastic Clan - Heroic Freaks 10-19
Heide FC (simprasi) - Kociewie Ocypel (malytom) 1-1 3-0
żółta kartka NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32)- FUNGI (bobleccinum) 0-3 vo 0-3 vo
Mamino (szkudi10) - Skarpa Ełk (januszek66) 3-2 3-1
Cracow Saints (keykeypl) - Wisła Białogard (arkadius34) 1-4 0-8
KSF Racovia Częstochowa (raspolik) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 0-4 0-4

Regiment Czarnej Róży - Stumilowy Las Corporation 14 - 14
Queens of Lublin (natka90)-Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) 0-2 1-3
FC Hazardzisci (marball)-Wy-pas (grzeczop) 3-3 2-2
Leszczów (karolek88)-Karwinden SSA (czarli) 3-4 1-0
AsyWpasY (leqvan)-Angel from Heroes (resovia12) 3-2 2-1
Krukówka (kosnoxxx)-Wyszyny (detonator2000) 0-2 2-0

Shado Propaganda Party - Regiment Białej Róży 7:19
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 2:3 1:1
Pogoń Szczecin (mark_oh) - frooGOAL (frookie) 2:2 0:3
JABOLOWE OFIARY (wredny) - TS Wisla Krakow (robsonts) 2:2 1:1
KS Pogo (jac0) - Myszków SSA (hoolt) 2:1 0:4
WYBRZEZE (tpazura) - FC LIONS (bodzioxw) 2:4 2:3


Runda 11 – 21.08.2015

Shado Propaganda Party - NO NAME 10:19
Pogoń Szczecin (mark_oh) - KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 1:0 0:1
KS Pogo (jac0) - BKS Sowlany (tomek1927) 1:1 1:3
WYBRZEZE (tpazura) - Celebrities (goki) 2:6 1:3
JABOLOWE OFIARY (wredny) - Karpaty Krosno (kunas) 14:0 1:2
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - 41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) 2:1 2:3

Regiment Białej Róży - Future Drastic Clan 21-6
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)- Mamino (szkudi10) 2-2/2-2
frooGOAL (frookie)- The Silver Rangers (mysza8) 2-1/3-1
TS Wisla Krakow (robsonts)- Heide FC (simprasi) 2-0/1-1
Myszków SSA (hoolt)- KSF Racovia Częstochowa (raspolik) 4-0/2-1
FC LIONS (bodzioxw) - Ðies Irae (tio01) 3-1/0-4

Magic Players Future - Stumilowy Las Corporation 13-16
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - Full Spontan PS (sebol) 1-7 1-0
Olimpia HSB (gadzina86) - MaronHime (paain) 5-0 4-1
LFC Avenue (podsi) - Karwinden SSA (czarli) 1-1 1-3
Stasin SA (sportaaa) - Angel from Heroes (resovia12) 1-2 2-1
Victory VIVIP Team (vivip) - Wy-pas (grzeczop) 0-1 1-5

Heroic Freaks - Regiment Czarnej Róży 20-8
FUNGI (bobleccinum) - Queens of Lublin (natka90) 4-2 / 1-4
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - FC Hazardzisci (marball) 6-0 / 5-1
Kociewie Ocypel (malytom) - Leszczów (karolek88) 1-2 / 2-2
Wisła Białogard (arkadius34) - FC TYSKI FULL II (michag) 5-0 / 5-2
Skarpa Ełk (januszek66) - Krukówka (kosnoxxx) 3-1 / 2-2


Runda 12 – 28.08.2015

Regiment Czarnej Róży - Magic Players Future 13:16
AsyWpasY (leqvan) - ®TEK® Juventus F.C. (paul636) 7:0 3:0
Leszczów (karolek88) - Olimpia HSB (gadzina86) 0:4 1:2
Queens of Lublin (natka90) - LFC Avenue (podsi) 4:2 0:5
FC Hazardzisci (marball) - Stasin SA (sportaaa) 2:0 1:2
Krukówka (kosnoxxx) - Victory VIVIP Team (vivip) 1:2 2:2

NO NAME - Regiment Białej Róży 12-15
żółta kartka BKS Sowlany (tomek1927) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 0-3/0-3 v.o/v.o
Karpaty Krosno (kunas) - frooGOAL (frookie) 1-1/2-3
41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) - TS Wisla Krakow (robsonts) 2-3/2-1
Celebrities (goki)-Myszków SSA (hoolt) 2-2/4-0
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - FC LIONS (bodzioxw) 1-1/3-2

Stumilowy Las Corporation - Heroic Freaks 2-20
żółta kartka Full Spontan PS (sebol)- FUNGI (bobleccinum) żółta kartka x-x / x-x
Wyszyny (detonator2000)- Skarpa Ełk (januszek66) 1-2 / 2-3
MaronHime (paain)- Kociewie Ocypel (malytom) 3-3 / 2-3
Karwinden SSA (czarli)- Wisła Białogard (arkadius34) 0-1 / 1-3
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 1-4 / 1-1

Future Drastic Clan - Shado Propaganda Party 21:3
żółta kartka KSF Racovia Częstochowa(raspolik) - WYBRZEZE (tpazura) żółta kartka x-x / x-x
Heide FC (simprasi) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 2:1 4:1
Dies Irae (tio01) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 3:2 2:1
NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) - Pogoń Szczecin (mark_oh) 1:2 2:1
Mamino (szkudi10) - KS Pogo (jac0) 4:1 4:1


Runda 13 – 04.09.2015

NO NAME - Heroic Freaks 17-11
Karpaty Krosno (kunas) - FUNGI (bobleccinum) 2-7 / 2-2
41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) - Skarpa Ełk (januszek66) 2-0 / 0-10
KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) - Kociewie Ocypel (malytom) 1-0 / 3-2
BKS Sowlany (tomek1927) - Wisła Białogard (arkadius34) 4-2 / 2-1
Celebrities (goki) - KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) 0-0 / 0-2

Shado Propaganda Party - Regiment Czarnej Róży 15:9
WYBRZEZE (tpazura) - AsyWpasY (leqvan) 3:1 1:3
żółta kartka KS Pogo (jac0) - Leszczów (karolek88) żółta kartka X : X X : X
Pogoń Szczecin (mark_oh) - Queens of Lublin (natka90) 3:2 2:1
JABOLOWE OFIARY (wredny) - FC Hazardzisci (marball) 1:5 2:0
PREZYDENT GDANSK (tclinton) - Krukówka (kosnoxxx) 1:3 5:1

Regiment Białej Róży - Stumilowy Las Corporation 6 - 21
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx)-Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) 0-1 2-1
frooGOAL (frookie) -Wy-pas (grzeczop) 0-2 2-5
TS Wisla Krakow (robsonts) -Angel from Heroes (resovia12) 3-3 2-2
Myszków SSA (hoolt)-Full Spontan PS (sebol) 2-2 0-2
FC LIONS (bodzioxw) -Wyszyny (detonator2000) 2-5 0-2

Future Drastic Clan - Magic Players Future 10:19
Mamino (szkudi10) - TEK Juventus F.C. (paul636) 2:0 3:0
NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) - Olimpia HSB (gadzina86) 2:5 2:3
Resovia Maidenhead United (mysza8) - LFC Avenue (podsi) 2:6 0:4
Dies Irae (tio01) - Stasin SA (sportaaa) 3:3 2:1
Heide FC (simprasi) - Victory VIVIP Team (vivip) 1:4 1:2


Runda 14 – 11.09.2015

Regiment Czarnej Róży - Future Drastic Clan 15 : 15
FC Hazardzisci (marball)- Mamino (szkudi10) 0 : 4 ; 0 :2
Leszczów (karolek88) - NiepelnosprytnaJedenastka (peterson32) 5 : 1 ; 2 : 1
AsyWpasY (leqvan)- Resovia Maidenhead United (mysza8) 7 : 0 ; 4 : 0
Krukówka (kosnoxxx) - Dies Irae (tio01) 1 : 4 ; 1 : 3
FC TYSKI FULL II (michag)- Heide FC (simprasi) 0 : 6 ; 3 : 2

Heroic Freaks - Regiment Białej Róży 8-20
FUNGI (bobleccinum) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 1-1 / 2-3
Kociewie Ocypel (malytom) - frooGOAL (frookie) 1-3 / 3-4
Skarpa Ełk (januszek66) - TS Wisla Krakow (robsonts) 2-1 / 0-3
Wisła Białogard (arkadius34) - Myszków SSA (hoolt) 4-4 / 1-4
KS Mieszko Piast Cieszyn (werba) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) 3-0 / 2-3

Stumilowy Las Corporation - NO NAME 13-10
MaronHime (paain)-Karpaty Krosno (kunas ) 7-1 3-0
Karwinden SSA (czarli)-41 Niкσмєdiα ғк (phantom2020) 1-5 0-6
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123)-KS Hetman Zamosc (hetman_zamosc) 2-2 3-2
żółta kartka Angel from Heroes (resovia12)-BKS Sowlany (tomek1927) żółta kartka x-x x-x
Wy-pas (grzeczop)-Celebrities (goki) 1-6 3-2

czerwona kartka Magic Players Future - Shado Propaganda Party 6:21
Victory VIVIP Team (vivip) - KS Pogo (jac0) 1:1 2:2
Olimpia HSB (gadzina86) - Pogoń Szczecin (mark_oh) 2:1 3:3
LFC Avenue (podsi) - JABOLOWE OFIARY (wredny) 0:3 1:2
Stasin SA (sportaaa) - PREZYDENT GDANSK (tclinton) 1:4 0:6
®TEK® Juventus F.C. (paul636) - WYBRZEZE (tpazura) 0:1 3:4

FC LSG (lsg) żółta kartka(14c) - spóźnione pary
[/size]

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

III LIGA grupa A



Runda 1 – 12.06.2015

Awanturnicy 1910 II - Blood Warriors czerwona kartka 8:20
żółta kartka FC Maggots (maro) - kapitan
FC Kromers (zienek)-FC Maggots (maro) 2:4 0:11
BLOKERSI KUTNO (markus132)-FC Nazgulce (nazgul666) 0:5 0:7
Leszczyki Borowe (emilo) -FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 3:0 3:0 vo
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) -DOJO ZABRZE (dojo1) 0:0 2:3
Brunsberga SSA (wazon1910)-UEFA Real Gliwice (szymi12) 1:5 2:2

Crazy Thornes II - Evolution Sqad 12:12
FA Sandtown (jazz) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1-4 0:2
FC Płoszyce (romrom123) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 2-3 2:4
żółta kartka KS POGROMCY DZIEWIC (zbyszekzibi) - Los Desperados Szczecin (skkjod) żółta kartka x-x x-x
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - FC Marklowice (seba310884) 5-2 4:1
Victoria Toruń (jacapl) - vacat 3:0 3:0

HOOLIGANS - Old School Managers 10:19
F. C. Ostrów (piotr_073) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-5 1-7
Oblasek (adrianadi77) - Amazing Team (turkov86) 0-1 1-1
C MILAN (pwr1985) - TeReFerere (vx) 1-3 4-6
Los zapatos de la muerte (harlequin) - LEGIA Bielany (quentinzee) 5-1 4-1
Munited FC (fiend) - Cucumbers (og0r) 0-3 4-1

Pogromcy Wszystkich - Stumilowy Las Coalition 13:16
KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-2 1-4
AC Milan (progo9) - Roki-team (roki82) 1-2 2-1
Rychtal Football Club (rocket092) - Kodeniec (dominik17) 3-1 9-1
3A Kalisz (jendrekkks) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 3-2 3-3
Barça (katalonczyk92) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 1-4 1-6


Runda 2 – 19.06.2015

Old School Managers - Pogromcy Wszystkich 20:8
Amazing Team (turkov86) - KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 1-3 0-1
Cucumbers (og0r) - Zemsta Ludwinów (goda87) 5-0 3-3
TeReFerere (vx) - Rychtal Football Club (rocket092) 4-0 1-1
LEGIA Bielany (quentinzee) - 3A Kalisz (jendrekkks) 3-0 4-1
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Barça (katalonczyk92) 6-0 7-0

Blood Warriors - Crazy Thornes II 21:9
FC Maggots (maro) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 1:0 8:0
FC Nazgulce (nazgul666) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 3:2 6:0
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 0:3 0:5
DOJO ZABRZE (dojo1) - FC Płoszyce (romrom123) 1:3 2:0
UEFA Real Gliwice (szymi12) - Levadia (maks1993) 9:0 3:0

Stumilowy Las Coalition - Awanturnicy 1910 II 24:6
Diably Podlaskie (rafalow)- ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 3-1 4-0
Harpagan Przodkowo (nmarcinn) - Brunsberga SSA (wazon1910) 3-0 2-5
Roki-team (roki82)- FC Kromers (zienek) 3-2 0-4
Gold Team Bełchatów (l-viu) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 6-1 4-1
Zryw Samsonów (namsen)- BLOKERSI KUTNO (markus132) 5-0 4-1

Evolution Sqad - HOOLIGANS 10:19
FC Marklowice (seba310884) - Oblasek (adrianadi77) 1:3 1:6
żółta kartka U.C.MILAN (rolandinho) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0:3 vo 3:0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Hard Work (po10latach) 3:2 3:3
Los Desperados Szczecin (skkjod) - AC MILAN (pwr1985) 1:3 0:2
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Munited FC (fiend) 3:2 0:2


Runda 3 – 26.06.2015

Crazy Thornes II - Old School Managers 6:24
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - Amazing Team (turkov86) 1:2 0:5
Katliske (mistrz93) - Cucumbers (og0r) 1:3 1:2
FC Płoszyce (romrom123) - TeReFerere (vx) 2:1 6:0
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - LEGIA Bielany (quentinzee) 1:5 1:5
Legia Warszawa SA (dominik1989) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 3:6 0:5

Pogromcy Wszystkich - Blood Warriors 6:21
3A Kalisz (jendrekkks) - FC Maggots (maro) 0-9 0-4
KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) - FC Nazgulce (nazgul666) 2-2 2-2
AC Milan (progo9) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 3-0 1-2
Zemsta Ludwinów (goda87) - DOJO ZABRZE (dojo1) 0-10 0-3
Zjem Cię (prezes_wml) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 0-2 1-1

Awanturnicy 1910 II - Evolution Sqad 5:17
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0:5 0:5
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:5 1:1
FC Kromers (zienek) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 3:0 1:1
FC OPATÓWEK (ross009) - FC Marklowice (seba310884) 2:4 0:6
żółta kartka Leszczyki Borowe (emilo) - U.C.MILAN (rolandinho) żółta kartka x-x x-x

HOOLIGANS - Stumilowy Las Coalition 7:22
Oblasek (adrianadi77) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 0-1 0-3
Hard Work (po10latach) - Zryw Samsonów (namsen) 4-3 3-3
F. C. Ostrów (piotr_073) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 1-4 1-6
Los zapatos de la muerte (harlequin) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-2 2-3
AC MILAN (pwr1985) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 3-2 1-3


Runda 4 – 03.07.2015

czerwona kartka Crazy Thornes II - Stumilowy Las Coalition 6:24
żółta kartka FA Sandtown (jazz) - kapitan
KuBaŃcZyK FC (jackobee4) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 0:3 0:3 vo
Szczyrk SSA (krzysiek23) - Zryw Samsonów (namsen) 1-0 1-8
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 0:3 0:3 vo
Atlético Madryt (sonic69) - Roki-team (roki82) 0-6 2:0
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-6 1:7

Blood Warriors - HOOLIGANS 16:7
FC Maggots (maro) - Oblasek (adrianadi77) 3:3 2:1
FC Nazgulce (nazgul666) - Hard Work (po10latach) 2:0 3:0
żółta kartka FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Los zapatos de la muerte (harlequin) żółta kartka x-x x-x
DOJO ZABRZE (dojo1) - AC MILAN (pwr1985) 1:3 3:2
UEFA Real Gliwice (szymi12) - Munited FC (fiend) 4:1 2:3

Awanturnicy 1910 II - Old School Managers 4:25
FC OPATÓWEK (ross009) - Amazing Team (turkov86) 0-11 0-10
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - Cucumbers (og0r) 1-2 1-2
FC Kromers (zienek) - TeReFerere (vx) 0-2 4-3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - LEGIA Bielany (quentinzee) 4-4 1-3
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-7 1-7

Evolution Sqad - Pogromcy Wszystkich 13:16
żółta kartka Junior Team (czuwaj) - KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 0:3 0:3 vo
Los Desperados Szczecin (skkjod) - Zemsta Ludwinów (goda87) 4:0 2:3
FC Marklowice (seba310884) - Rychtal Football Club (rocket092) 0:8 0:8
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Barça (katalonczyk92) 3:0 2:1
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - AC Milan (progo9) 4:1 1:1


Runda 5 – 10.07.2015

Old School Managers - Evolution Sqad 18:12
Amazing Team (turkov86) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1-3 2-1
SC Ronsko 07 (sfistaak) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 2-0 3-0
Cucumbers (og0r) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 2-3 0-4
LEGIA Bielany (quentinzee) - FC Marklowice (seba310884) 10-0 14-0
TeReFerere (vx) - Stal Mielec (m_j1985) 1-3 8-4

HOOLIGANS - Crazy Thornes II 23:5
Hard Work (po10latach) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 1-1 1-3
Los zapatos de la muerte (harlequin) - FC Płoszyce (romrom123) 4-3 0-0
F. C. Ostrów (piotr_073) - Katliske (mistrz93) 4-0 2-0
Oblasek (adrianadi77) - FA Sandtown (jazz) 4-1 4-0
AC MILAN (pwr1985) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 4-2 5-2

Pogromcy Wszystkich - Awanturnicy 1910 II czerwona kartka 20:8
żółta kartka Wisniowa SA (tomg) - kapitan
AC Milan (progo9) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 2:1 1:1
Rychtal Football Club (rocket092) - FC Kromers (zienek) 3:0 3:0
Barça (katalonczyk92) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 0:2 1:1
Zjem Cię (prezes_wml) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 0:1 5:0
3A Kalisz (jendrekkks) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 5:0 6:1

Stumilowy Las Coalition - Blood Warriors 18:9
Gold Team Bełchatów (l-viu)-FC Maggots (maro) 1-9 2-2
Choroszczynka SA (dziwnyy)-FC Nazgulce (nazgul666) 3-0 9-2
Diably Podlaskie (rafalow)-FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 6-0 11-1
Roki-team (roki82)-DOJO ZABRZE (dojo1) 0-2 3-0
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)-UEFA Real Gliwice (szymi12) 3-3 0-0


Runda 6 – 17.07.2015

Pogromcy Wszystkich - Crazy Thornes II 8:20
Barça (katalonczyk92) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 0-1 2-3
Zemsta Ludwinów (goda87) - FC Płoszyce (romrom123) 0-9 0-6
3A Kalisz (jendrekkks) - FA Sandtown (jazz) 0-1 1-1
KS Start Przezchlebie (landzik) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 2-1 2-1
Zjem Cię (prezes_wml) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200) 1-4 1-1

Evolution Sqad - Stumilowy Las Coalition 7:16
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 2-1 1-1
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 3-0 1-2
Los Desperados Szczecin (skkjod) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-9 2-3
żółta kartka FC Marklowice (seba310884) - Roki-team (roki82) żółta kartka x-x x-x
Stal Mielec (m_j1985) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 2-5 1-6

Awanturnicy 1910 II - HOOLIGANS 7:22
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 1:5 0:9
◄19A10► Brunsberga (wazon1910)- Arsenal (adrianadi77) 1:2 0:3
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) 1:1 1:0
FC Kromers (zienek) - AC MILAN (pwr1985) 4:2 2:3
FC OPATÓWEK (ross009) - Hard Work (po10latach) 0:2 2:5

Old School Managers - Blood Warriors 30:0
Amazing Team (turkov86)- FC Maggots (maro) 2-1 2-1
TeReFerere (vx) - FC Nazgulce (nazgul666) 2-0 6-1
Cucumbers (og0r) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 1-0 2-0
SC Ronsko 07 (sfistaak) - DOJO ZABRZE (dojo1) 5-1 5-0
LEGIA Bielany (quentinzee) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 1-0 2-1


Runda 7 – 24.07.2015

Blood Warriors - Evolution Sqad 3:21
FC Nazgulce (nazgul666) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:6 2:1
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1:4 1:4
DOJO ZABRZE (dojo1) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 1:2 1:3
żółta kartka UEFA Real Gliwice (szymi12) - FC Marklowice (seba310884) żółta kartka x-x x-x
WNB Czechovice-Dz. (jarqa) - Stal Mielec (m_j1985) 1:5 1:8

HOOLIGANS - Pogromcy Wszystkich 25:4
Munited FC (fiend) - 3A Kalisz (jendrekkks) 2:2 0:1
Los zapatos de la muerte (harlequin) - Barça (katalonczyk92) 8:0 15:1
AC MILAN (pwr1985) - AC Milan (progo9) 3:0 5:1
Arsenal (adrianadi77) - Zjem Cię (prezes_wml) 5:1 4:0
F. C. Ostrów (piotr_073) - Rychtal Football Club (rocket092) 3:2 6:0

Crazy Thornes II - Awanturnicy 1910 II 17:11
FusbalClub Swietochlowice (siwy200) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 1-1 0-4
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - FC Kromers (zienek) 2-2 2-3
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 1-2 2-0
FC Płoszyce (romrom123) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 4-2 4-0
FA Sandtown (jazz) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 7-0 6-3

Stumilowy Las Coalition - Old School Managers 14:14
Choroszczynka SA (dziwnyy)- Amazing Team (turkov86) 0-2 2-3
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)- TeReFerere (vx) 2-2 2-2
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Cucumbers (og0r) 3-1 5-2
Kodeniec (dominik17)- SC Ronsko 07 (sfistaak) 0-7 0-10
Diably Podlaskie (rafalow)- LEGIA Bielany (quentinzee) 6-1 3-0


Runda 8 – 31.07.2015

Blood Warriors - Awanturnicy 1910 II 22:1
FC Maggots (maro) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 4-2 4-2
żółta kartka FC Nazgulce (nazgul666) - FC Kromers (zienek) żółta kartka x-x x-x
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 9-0 8:0
DOJO ZABRZE (dojo1) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 6-1 5:1
UEFA Real Gliwice (szymi12) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 1-1 4:1

Evolution Sqad - Crazy Thornes II 12:18
żółta kartka Junior Team (czuwaj) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 0:3 0:3 vo
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 2-0 2-0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Atlético Madryt (sonic69) 9-0 9-0
Los Desperados Szczecin (skkjod) - FC Płoszyce (romrom123) 2-5 1-2
Stal Mielec (m_j1985) - FA Sandtown (jazz) 2-4 1-2

Old School Managers - HOOLIGANS 11:17
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0-10 0-8
Amazing Team (turkov86) - AC MILAN (pwr1985) 5-2 8-3
Cucumbers (og0r) - Arsenal (adrianadi77) 2-4 1-5
LEGIA Bielany (quentinzee) - F. C. Ostrów (piotr_073) 6-0 0-3
TeReFerere (vx) - HardWork (po10latach) 1-1 0-0

Stumilowy Las Coalition - Pogromcy Wszystkich 30:0
Diably Podlaskie (rafalow)- AC Milan (progo9) 4-2 3-0
Choroszczynka SA (dziwnyy)- Zjem Cię (prezes_wml) 1-0 5-1
Kodeniec (dominik17)- Zemsta Ludwinów (goda87) 7-2 5-1
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Rychtal Football Club (rocket092) 5-1 4-2
Harpagan Przodkowo (nmarcinn) - KS Start Przezchlebie (landzik) 5-2 3-1


Runda 9 – 07.08.2015

Pogromcy Wszystkich - Old School Managers 0:30
Rychtal Football Club (rocket092) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 1-7 0-6
Zemsta Ludwinów (goda87) - Amazing Team (turkov86) 0-5 0-7
Zjem Cię (prezes_wml) - Cucumbers (og0r) 1-6 1-2
AC Milan (progo9) - LEGIA Bielany (quentinzee) 1-2 1-3
KS Start Przezchlebie (landzik) - TeReFerere (vx) 0-1 1-2

Crazy Thornes II - Blood Warriors 17:11
Legia Warszawa SA (dominik1989) - FC Maggots (maro) 1:7 2:5
Levadia (maks1993) - FC Nazgulce (nazgul666) 2:1 2:3
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 3:2 3:1
FA Sandtown (jazz) - DOJO ZABRZE (dojo1) 0:0 2:0
FC Płoszyce (romrom123) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 3:3 5:1

Awanturnicy 1910 II - Stumilowy Las Coalition 10:19
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - Diably Podlaskie (rafalow) 0-5 0-8
FC Kromers (zienek) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 4-1 2-6
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Kodeniec (dominik17) 3-2 0-0
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 0-3 2-1
◄19A10► BLOKERSI KUTNO (markus132) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 0-8 2-4

czerwona kartka HOOLIGANS - Evolution Sqad 5:23
żółta kartka Ponidzie Nida Pińczów (pawel2322) - kapitan
Los zapatos de la muerte (harlequin) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 3:4 2:3
AC MILAN (pwr1985) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 1:4 1:5
Arsenal (adrianadi77) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 1:0 3:3
F. C. Ostrów (piotr_073) - FC Marklowice (seba310884) 0:3 0:3 vo (nierozegrany)
HardWork (po10latach) - Stal Mielec (m_j1985) 0:0 1:3


Runda 10 – 14.08.2015

Old School Managers - Crazy Thornes II 25:4
LEGIA Bielany (quentinzee) - FusbalClub Swietochlowice (siwy200) 5:1 2:1
TeReFerere (vx) - KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) 2:0 6:0
Amazing Team (turkov86) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 9:1 16:0
Cucumbers (og0r) - Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) 1:1 0:3
SC Ronsko 07 (sfistaak) - FC Płoszyce (romrom123) 6:0 4:2

Blood Warriors - Pogromcy Wszystkich 30:0
FC Maggots (maro) - AC Milan (progo9) 7:0 4:0
FC Nazgulce (nazgul666) - Zjem Cię (prezes_wml) 2:1 3:0
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Zemsta Ludwinów (goda87) 6:0 3:0
DOJO ZABRZE (dojo1) - Rychtal Football Club (rocket092) 3:0 4:2
UEFA Real Gliwice (szymi12) - KS Start Przezchlebie (landzik) żółta kartka 3:0 3:0 vo

Evolution Sqad - Awanturnicy 1910 II 18:12
żółta kartka FC Marklowice (seba310884) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 0:3 0:3 vo
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - FC Kromers (zienek) 3:1 3:1
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 4:1 4:2
Los Desperados Szczecin (skkjod) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 0:10 0:7
Stal Mielec (m_j1985) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 8:0 7:2

Stumilowy Las Coalition - HOOLIGANS 9:21
Diably Podlaskie (rafalow)-Los zapatos de la muerte (harlequin) 2-3 2-3
Roki-team (roki82)-HardWork (po10latach) 2-1 1-2
Choroszczynka SA (dziwnyy)-Arsenal (adrianadi77) 1-2 3-5
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)-Munited FC (fiend) 2-3 0-2
Gold Team Bełchatów (l-viu)-F. C. Ostrów (piotr_073) 6-5 3-2


Runda 11 – 21.08.2015

Stumilowy Las Coalition - Crazy Thornes II 16:13
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 2:2 4:1
Harpagan Przodkowo (nmarcinn)- FC Płoszyce (romrom123) 1:4 2:5
Kodeniec (dominik17)- Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) 2:5 0:4
Roki-team (roki82)- Szczyrk SSA (krzysiek23) 3-1 4-3
Diably Podlaskie (rafalow)- Levadia (maks1993) 9:0 6:0

HOOLIGANS - Blood Warriors 17:11
Los zapatos de la muerte (harlequin) - FC Maggots (maro) 2:2 3:1
HardWork (po10latach) - FC Nazgulce (nazgul666) 1:0 1:2
Arsenal (adrianadi77) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 2:0 1:1
Munited FC (fiend) - DOJO ZABRZE (dojo1) 2:1 2:1
F. C. Ostrów (piotr_073) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 2:3 2:4

Old School Managers - Awanturnicy 1910 II 30:0
SC Ronsko 07 (sfistaak) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 2-1 4-1
LEGIA Bielany (quentinzee) - FC Kromers (zienek) 5-1 15-0
Amazing Team (turkov86) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 1-0 1-0
Cucumbers (og0r) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 6-0 5-0
TeReFerere (vx) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 5-0 7-0

Pogromcy Wszystkich - Evolution Sqad 4:13
żółta kartka Zemsta Ludwinów (goda87) - FC Marklowice (seba310884) żółta kartka x-x x-x
Zjem Cię (prezes_wml) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0:2 0:2
Barça (katalonczyk92) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:4 0:7
żółta kartka Rychtal Football Club (rocket092) - Los Desperados Szczecin (skkjod) żółta kartka x-x x-x
AC Milan (progo9) - Stal Mielec (m_j1985) 2:2 1:0


Runda 12 – 28.08.2015

Evolution Sqad - Old School Managers 12:18
brak ekipy - SC Ronsko 07 (sfistaak) 0-3 0-3
brak ekipy - LEGIA Bielany (quentinzee) 0-3 0-3
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Amazing Team (turkov86) 7-0 1-4
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - Cucumbers (og0r) 2-0 1-2
Stal Mielec (m_j1985) - TeReFerere (vx) 4-2 3-2

Crazy Thornes II - HOOLIGANS 13:16
Legia Warszawa SA (dominik1989) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0-1 0-3
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - HardWork (po10latach) 1-0 2-1
KKS Rodło Kwidzyn (pawcio2306) - Arsenal (adrianadi77) 0-3 2-2
Ks.Warka Pogromcy (slystal2) - Munited FC (fiend) 1-5 1-6
FC Płoszyce (romrom123) - F. C. Ostrów (piotr_073) 6-0 5-0

Awanturnicy 1910 II - Pogromcy Wszystkich 22:7
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - Zemsta Ludwinów (goda87) 4:1 4:0
FC Kromers (zienek) - Zjem Cię (prezes_wml) 1:0 1:1
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Barça (katalonczyk92) 2:1 3:2
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - Rychtal Football Club (rocket092) żółta kartka 3:0 3:0 vo
◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132 - AC Milan (progo9) 2:4 0:4

Blood Warriors - Stumilowy Las Coalition 16:10
FC Maggots (maro) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 5-1 1-1
FC Nazgulce (nazgul666) - Zryw Samsonów (namsen) 6-2 1-1
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 2-2 2-2
DOJO ZABRZE (dojo1) - Roki-team (roki82) 3-1 4-0
UEFA Real Gliwice (szymi12) - Diably Podlaskie (rafalow) 1-3 0-3


Runda 13 – 04.09.2015

Crazy Thornes II - Pogromcy Wszystkich 16:13
Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) - Zemsta Ludwinów (goda87) 5:3 0:3
Atlético Madryt (sonic69) - Zjem Cię (prezes_wml) 0:2 1:2
FA Sandtown (jazz) - Barça (katalonczyk92) 6:0 5:1
FC Płoszyce (romrom123) - Andromeda Gdynia (pitaandrut) 6:1 9:0
Szczyrk SSA (krzysiek23) - AC Milan (progo9) 2:4 3:3

Stumilowy Las Coalition - Evolution Sqad 15:15
Zryw Samsonów (namsen) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0:1 1:3
Choroszczynka SA (dziwnyy)- FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:1 1:3
Diably Podlaskie (rafalow)- Los Desperados Szczecin (skkjod) 5:2 4:1
Kodeniec (dominik17)- Junior Team (czuwaj) żółta kartka 3:0 3:0 vo
Gold Team Bełchatów (l-viu)- Stal Mielec (m_j1985) 3:1 1:2

HOOLIGANS - Awanturnicy 1910 II 23:5
Arsenal (adrianadi77) - ◄19A10► Brunsberga (wazon1910) 0:0 1:0
AC MILAN (pwr1985) - FC Kromers (zienek) 2:2 1:3
Munited FC (fiend) - ◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) 2:1 1:0
Los zapatos de la muerte (harlequin) - ◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) 7:1 6:0
Hard Work (po10latach) - ◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) 8:0 3:0

Blood Warriors - Old School Managers 9:21
FC Maggots (maro) - TeReFerere (vx) 3-0 3-1
FC Nazgulce (nazgul666) - Cucumbers (og0r) 0-5 0-2
FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) - Amazing Team (turkov86) 3-5 2-4
DOJO ZABRZE (dojo1) - LEGIA Bielany (quentinzee) 2-1 3-4
UEFA Real Gliwice (szymi12) - SC Ronsko 07 (sfistaak) 0-2 2-5


Runda 14 – 11.09.2015

Evolution Sqad - Blood Warriors 14:14
brak ekipy - FC Maggots (maro) 0:3 0:3
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - FC Nazgulce (nazgul666) 2:0 1:0
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - FC POLO II ZABRZE (asiaxxx) 1:0 2:2
Stal Mielec (m_j1985) - DOJO ZABRZE (dojo1) 3:1 1:1
Los Desperados Szczecin (skkjod) - UEFA Real Gliwice (szymi12) 0:12 0:16

Pogromcy Wszystkich - HOOLIGANS 1:28
Barça (katalonczyk92) - Arsenal (adrianadi77) 1:3 1:5
Zjem Cię (prezes_wml) - AC MILAN (pwr1985) 1:1 1:2
Zemsta Ludwinów (goda87) - Munited FC (fiend) 0:11 0:5
AC Milan (progo9) - Los zapatos de la muerte (harlequin) 0:4 0:2
Andromeda Gdynia (pitaandrut) - Hard Work (po10latach) 0:7 0:3

Awanturnicy 1910 II - Crazy Thornes II 9:21
FC Kromers (zienek) - Tysovia Królowie Śląska (bandyta21) 0:2 2:3
◄19A10► AKS Chorzów (kazelot) - FA Sandtown (jazz) 1:3 0:9
◄19A10► Brunsberga (wazon1910) - FC Płoszyce (romrom123) 0:1 2:1
◄19A10► Widzew Łódź (kuba_85) - Ks.Warka Pogromcy (slystal2) 3:2 1:0
◄19A10►BLOKERSI KUTNO (markus132) - Szczyrk SSA (krzysiek23) 0:4 2:4

Old School Managers - Stumilowy Las Coalition czerwona kartka 18:12
żółta kartka Choroszczynka SA (dziwnyy) - kapitan
Amazing Team (turkov86) - Choroszczynka SA (dziwnyy) 0-4 2-3
TeReFerere (vx) - Zryw Samsonów (namsen) 2-0 4-0
LEGIA Bielany (quentinzee) - Gold Team Bełchatów (l-viu) 5-3 0-4
SC Ronsko 07 (sfistaak) - Diably Podlaskie (rafalow) 4-1 2-4
Cucumbers (og0r) - Harpagan Przodkowo (nmarcinn) 5-2 3-1

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

III LIGA grupa B



Runda 1 – 12.06.2015

FAiTH Clan - Inni Niż Wszyscy 8:20
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) -Red Devils (kwachu) 0-1 4-4
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)-TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2-2 1-2
Guardian Force (loki_siemce)-MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) 0-4 5-4
FAiTH (ujarany) - Brygada RR (rafal_r) 1-2 3-0
ZIELONE LUDKI (schrek)-PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0-2 1-2

Inni Niż Wszyscy II - Postrzeleni Futbolówką III 19:4
As Konin (marcin21) - Wisla Plock (cako21) 18:0 18:0
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Sporting Giszowiec (nico1902) 1:2 0:0
żółta kartka Sparta Torex (siur83) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) żółta kartka x-x x-x
Ave Silesia (ghede_p) - FC REWOL (rewol) 3:2 3:0
Borussia Dortmund (szkal) - Królewscy (patryk5l) 3:1 1:0

czerwona kartka Siebie Warci III - Silesia 2 AFC 9:21
żółta kartka FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - wystawienie nieuprawnionego gracza
Murakami team Cracow (kinbot2) - WERK IMPERARE (fcmarco) 3:1 1:2
SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) - Astral (astralny) żółta kartka 3:0 3:0 vo
Az Alkmaar FC (jabolik) - Bayern Munchen (marcin_25) 0:2 0:4
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - The Irons Chorzów (theirons) 0:3 0:3 vo
Orzeł Tychy (rafaelcrspo) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 0:3 0:3 <-wynik zweryfikowany, nieprawidłowy nick

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - VSC Kadeci 10:19
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - SiNoFcorby (corby91) 0:6 0:0
F.C.Dan (podwych) - Warsaw City Academy U23 (assassin93) 0:2 0:1
FC PaRzaki (parzak) - RS Wikowyje (sirralf) 5:1 3:0
Srebrny Grom DK (yaretzky) - Dawcy (sza-v) 3:1 0:2
żółta kartka KS Nieobliczalni (bruno43) - 1 FC made in poland (merc82) 0:3 0:3 vo


Runda 2 – 19.06.2015

Silesia 2 AFC - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 22:7
WERK IMPERARE (fcmarco)- FC PaRzaki (parzak) 2:2 1:2
The Irons Chorzów (theirons) - F.C.Dan (podwych) 7:2 3:0
Kamionka Death Squad (el-ronino)- KS Nieobliczalni (bruno43) 1:2 3:2
Bayern Munchen (marcin_25)- The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 2:0 8:0
Astral (astralny)- Srebrny Grom DK (yaretzky) 5:0 5:0

Inni Niż Wszyscy - Inni Niż Wszyscy II 23:5
Red Devils (kwachu) - Ave Silesia (ghede_p) 2:0 3:1
KS KRUK (avwk) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 0:2 5:0
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - As Konin (marcin21) 4:0 2:2
Brygada RR (rafal_r) - Borussia Dortmund (szkal) 2:1 0:0
Inter Halemba (danielek1512) - Szczebrzusz SA (puyol987) 6:0 4:0

VSC Kadeci - FAiTH Clan 1:28
1 FC made in poland (merc82) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 0-1 0-2
Warsaw City Academy U23 (assassin93) - ZIELONE LUDKI (schrek) 1-4 0-2
Balbinów (pitek0212) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-1 1-4
RS Wikowyje (sirralf) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 2-2 2-3
SiNoFcorby (corby91) - Guardian Force (loki_siemce) 2-4 0-6

Postrzeleni Futbolówką III - Siebie Warci III 18:6
Sporting Giszowiec (nico1902) - Murakami team Cracow (kinbot2) 1:2 1:4
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 7:1 6:0
żółta kartka FC REWOL (rewol) - Stuhm SSA (janniezbedny) żółta kartka x-x x-x
Królewscy (patryk5l) - Pracze (sebkam) 2:0 4:0
Wisla Plock (cako21) -Orzeł Tychy (rafaelcrspo) 3:0 3:0 vo <- nieprawidłowy nick


Runda 3 – 26.06.2015

Inni Niż Wszyscy II - Silesia 2 AFC 10:19
Ave Silesia (ghede_p) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) 2:4 5:1
Borussia Dortmund (szkal) - WERK IMPERARE (fcmarco) 7:0 4:0
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Astral (astralny) 0:3 1:4
Sparta Torex (siur83) - Bayern Munchen (marcin_25) 1:1 1:3
Margonin SA (marekmarek69) - The Irons Chorzów (theirons) 0:9 1:6

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Inni Niż Wszyscy 4:25
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Red Devils (kwachu) 1:8 0:5
Srebrny Grom DK (yaretzky) - KS KRUK (avwk) 1:2 0:3
Kotwica Sternberg (sirsn) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2:2 3:1
FC PaRzaki (parzak) - Brygada RR (rafal_r) 2:3 1:4
KS Nieobliczalni (bruno43) - PRO D.K. ReaL (prodkreal) 1:2 0:4

FAiTH Clan - Postrzeleni Futbolówką III 22:7
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman)-Wisla Plock (cako21) 10-0 15-0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)-Sporting Giszowiec (nico1902) 1-1 2-0
Guardian Force (loki_siemce)-Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 0-1 1-3
Juliszew SSA (cmmt) -FC REWOL (rewol) 6-0 3-0
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)-Królewscy (patryk5l) 12-0 13-0

Siebie Warci III - VSC Kadeci 8:20
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - SiNoFcorby (corby91) 6-0 1-1
Pracze (sebkam) - Warsaw City Academy U23 (assassin93) 0-4 0-3
Az Alkmaar FC (jabolik) - RS Wikowyje (sirralf) 0-4 0-6
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Balbinów (pitek0212) 2-4 3-2
Murakami team Cracow (kinbot2) - 1 FC made in poland (merc82) 0-1 2-2


Runda 4 – 03.07.2015

Inni Niż Wszyscy II - VSC Kadeci 18:12
Ave Silesia (ghede_p) - SiNoFcorby (corby91) 6:3 7:0
As Konin (marcin21) - Warsaw City Academy U23 (assassin93) 1:4 2:3
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - RS Wikowyje (sirralf) 4:1 2:3
Oceania Rumia (marinero) - 1 FC made in poland (merc82) 4:2 3:2
Sparta Torex (siur83) - Balbinów (pitek0212) 0:2 5:0

Inni Niż Wszyscy - Siebie Warci III 22:7
KS KRUK (avwk) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1:0 2:3
Red Devils (kwachu) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 9:0 11:0
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Az Alkmaar FC (jabolik) 6:1 1:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 3:4 3:2
Brygada RR (rafal_r) - Murakami team Cracow (kinbot2) 5:2 4:0

FAiTH Clan - Silesia 2 AFC 18:12
Guardian Force (loki_siemce) - WERK IMPERARE (fcmarco) 1-3 7-0
ZIELONE LUDKI (schrek) - Astral (astralny) 1-5 0-2
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) - Bayern Munchen (marcin_25) 2-1 2-1
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) - The Irons Chorzów (theirons) 8-1 4-1
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 2-3 1-0

Postrzeleni Futbolówką III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV czerwona kartka 12:18
żółta kartka ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) - kapitan
FC REWOL (rewol) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 1-0 0-3
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980) 3-0 3-0 vo
Królewscy (patryk5l) - Kotwica Sternberg (sirsn) 0-9 0-12
Wisla Plock (cako21) - FC PaRzaki (parzak) 0-12 0-12
Sporting Giszowiec (nico1902) - KS Nieobliczalni (bruno43) 3-0 vo 0-1


Runda 5 – 10.07.2015

Silesia 2 AFC - Postrzeleni Futbolówką III 10:7
żółta kartka Astral (astralny) - FC REWOL (rewol) żółta kartka x-x x-x
Bayern Munchen (marcin_25) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 1-5 0-3
The Irons Chorzów (theirons) - Królewscy (patryk5l) 18-0 15-0
żółta kartka FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) - Wisla Plock (cako21) żółta kartka x-x x-x
Kamionka Death Squad (el-ronino) - Sporting Giszowiec (nico1902) 6-0 1-1

Siebie Warci III - Inni Niż Wszyscy II 10:19
Murakami team Cracow (kinbot2) - Borussia Dortmund (szkal) 0:0 4:0
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Szczebrzusz SA (puyol987) 0:5 0:4
Pracze (sebkam) - Ave Silesia (ghede_p) 0:9 1:5
Az Alkmaar FC (jabolik) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 0:2 1:2
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - Sparta Torex (siur83) 1:8 0:9

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - FAiTH Clan 1:28
żółta kartka Kotwica Sternberg (sirsn) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 0:3 0:3 vo
żółta kartka ↖ Sagittarius ↗ (pawcio1980)- Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0:3 0:3 vo
KS Nieobliczalni (bruno43) - Guardian Force (loki_siemce) 3:3 3:4
F.C.Dan (podwych) - Juliszew SSA (cmmt) 1:4 1:3
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 0:4 2:4

VSC Kadeci - Inni Niż Wszyscy 7:22
Balbinów (pitek0212)-Red Devils (kwachu) 1-6 0-6
RS Wikowyje (sirralf)-TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2-3 2-2
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93)-PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0-4 3-1
1 FC made in poland (merc82)-Inter Halemba (danielek1512) 2-5 3-1
SiNoFcorby (corby91)-Brygada RR (rafal_r) 1-8 0-4


Runda 6 – 17.07.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Inni Niż Wszyscy II 13:13
F.C.Dan (podwych) - Ave Silesia (ghede_p) ) 0:2 0:4
Kotwica Sternberg (sirsn) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 2:2 1:1
KS Nieobliczalni (bruno43) - As Konin (marcin21) 14:0 8:0
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Sparta Torex (siur83) 1:3 3:1
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Oceania Rumia (marinero) 1:1 1:1

Postrzeleni Futbolówką III - VSC Kadeci 19:10
Sporting Giszowiec (nico1902) - Balbinów (pitek0212) 3-0 1-2
Fc Norkins (bitoff_cfc) - RS Wikowyje (sirralf) 1-1 0-3
Wisla Plock (cako21) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 0-5 3-2
KS Maly (maly619) - 1 FC made in poland (merc82) 4-3 1-0
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - SiNoFcorby (corby91) 4-0 4-2

FAiTH Clan - Siebie Warci III 18:9
Guardian Force (loki_siemce) - Murakami team Cracow (kinbot2) 1-3 3-2
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)- Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 3-3 2-2
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)- SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 6-0 13-0
FAiTH™ Warsaw Fanatics (madej001) - Az Alkmaar FC (jabolik) 5-0 3-0
Juliszew SSA (cmmt)- FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0-2 1-1

Silesia 2 AFC - Inni Niż Wszyscy 9:21
The Irons Chorzów (theirons) -Red Devils (kwachu) 1:3 0:6
Astral (astralny)-KS KRUK (avwk) 0:3 3:3
Kamionka Death Squad (el-ronino)-TS Barca Skawina (miruswspanialy) 0:4 0:3
WERK IMPERARE (fcmarco)-Brygada RR (rafal_r) 0:0 1:1
FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) -PRO D.K. ReaL (prodkreal) 9:0 1:6


Runda 7 – 24.07.2015

Inni Niż Wszyscy - Postrzeleni Futbolówką III czerwona kartka 25:4
żółta kartka Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - kapitan
Red Devils (kwachu) - Wisla Plock (cako21) żółta kartka 3:0 3:0vo
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Sporting Giszowiec (nico1902) 4:2 2:2
Brygada RR (rafal_r) - FC REWOL (rewol) 3:0 4:1
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Fc Norkins (bitoff_cfc) 0:2 2:1
Inter Halemba (danielek1512) - KS Maly (maly619) 7:3 2:1

Siebie Warci III - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 18:9
Az Alkmaar FC (jabolik) - Kotwica Sternberg (sirsn) 1-4 1-3
żółta kartka Pracze (sebkam) - KS Nieobliczalni (bruno43) żółta kartka 1-5 x-x
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 2-1 2-1
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 3-0 1-0
Murakami team Cracow (kinbot2) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 3-1 1-0

Inni Niż Wszyscy II - FAiTH Clan 13:16
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 3-1 1-2
Ave Silesia (ghede_p) - ZIELONE LUDKI (schrek) 1-5 0-1
Szczebrzusz SA (puyol987) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-10 0-18
Borussia Dortmund (szkal) - FAiTH™ Warsaw Fanatics (madej001) 4-1 9-0
Sparta Torex (siur83) - Guardian Force (loki_siemce) 2-2 2-1

VSC Kadeci - Silesia 2 AFC 16:13
Schwidrowken (dariod) - The Irons Chorzów (theirons) 5-3 2-0
SiNoFcorby (corby91) - Bayern Munchen (marcin_25) 0-5 0-3
1 FC made in poland (merc82) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 3-3 1-4
RS Wikowyje (sirralf) - WERK IMPERARE (fcmarco) 2-1 1-2
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) 9-0 5-1


Runda 8 – 31.07.2015

Inni Niż Wszyscy - FAiTH Clan 18:9
KS KRUK (avwk) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 3:0 1:0
Brygada RR (rafal_r) - ZIELONE LUDKI (schrek) 1:1 0:1
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 4:3 2:2
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Juliszew SSA (cmmt) 1:1 0:2
Red Devils (kwachu) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 5:0 4:0

Postrzeleni Futbolówką III - Inni Niż Wszyscy II 4:25
Królewscy (patryk5l) - Ave Silesia (ghede_p) 0:9 0:12
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 4:0 2:2
Sporting Giszowiec (nico1902) - As Konin (marcin21) 1:2 1:4
KS Maly (maly619) - Sparta Torex (siur83) 1:5 0:5
FC REWOL (rewol) - Oceania Rumia (marinero) 0:1 1:2

Silesia 2 AFC - Siebie Warci III 24:6
Bayern Munchen (marcin_25) - Az Alkmaar FC (jabolik) 5:0 4:1
Astral (astralny) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 9:0 8:0
The Irons Chorzów (theirons) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 2:6 3:2
Kamionka Death Squad (el-ronino) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 0:3 3:1
WERK IMPERARE (fcmarco) - Murakami team Cracow (kinbot2) 2:1 1:0
żółta kartka Bayern Munchen (marcin_25) - kapitan - brak wyniku w terminie
żółta kartka FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - kapitan - brak wyniku w terminie

VSC Kadeci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 19:10
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) - F.C.Dan (podwych) 2-1 9-1
Schwidrowken (dariod) - Kotwica Sternberg (sirsn) 3-1 3-4
1 FC made in poland (merc82) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 3-1 0-2
RS Wikowyje (sirralf) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 1-1 0-1
SiNoFcorby (corby91) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 8-0 4-1


Runda 9 – 07.08.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Silesia 2 AFC 5:23
Kotwica Sternberg (sirsn) - Bayern Munchen (marcin_25) 0:5 1:1
AVIVA Łomża (csd13) - Astral (astralny) 2:2 0:2
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - The Irons Chorzów (theirons) 0:4 2:4
KS Nieobliczalni (bruno43) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 1:0 2:3
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - WERK IMPERARE (fcmarco) 0:1 1:3

Inni Niż Wszyscy II - Inni Niż Wszyscy 0:30
Ave Silesia (ghede_p) - Red Devils (kwachu) 0-4 1-3
As Konin (marcin21) - KS KRUK (avwk) 1-5 0-4
Borussia Dortmund (szkal) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 1-2 0-2
Sparta Torex (siur83) - Brygada RR (rafal_r) 0-2 1-2
Szczebrzusz SA (puyol987) - Inter Halemba (danielek1512) 0-16 0-9

FAiTH Clan - VSC Kadeci 23:5
Roman Tim Tfaruk(pawel-liman) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 4-1 6-1
Juliszew SSA(cmmt) - Schwidrowken (dariod) 2-2 1-0
KS EKIPA SOSNOWIEC(alisamyyen)- 1 FC made in poland (merc82) 3-2 2-0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY(ujarany) - RS Wikowyje (sirralf) 5-1 5-0
Guardian Force(loki_siemce) - SiNoFcorby (corby91) 1-1 0-1

Siebie Warci III - Postrzeleni Futbolówką III 13:16
Murakami team Cracow (kinbot2) - Sporting Giszowiec (nico1902) 7:0 6:0
Az Alkmaar FC (jabolik) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 1:7 0:4
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - FC REWOL (rewol) 1:2 1:1
Pracze (sebkam) - Fc Norkins (bitoff_cfc) 0:9 0:8
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - KS Maly (maly619) 2:0 3:0

Runda 10 – 14.08.2015

Silesia 2 AFC - Inni Niż Wszyscy II 12:18
Bayern Munchen (marcin_25) - Ave Silesia (ghede_p) 2:4 1:0
Astral (astralny) - Oranjes Zamość (patrick89zmc) 1:3 3:1
The Irons Chorzów (theirons) - Borussia Dortmund (szkal) 0:11 0:12
Kamionka Death Squad (el-ronino) - Sparta Torex (siur83) 2:0 2:3
WERK IMPERARE (fcmarco) - Oceania Rumia (marinero) 4:0 1:2

Inni Niż Wszyscy - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 27:3
Red Devils (kwachu) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 4:0 2:0
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Kotwica Sternberg (sirsn) 5:0 3:0
Brygada RR (rafal_r) - KS Nieobliczalni (bruno43) żółta kartka 3:0 3:0 vo
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - AVIVA Łomża (csd13) 3:0 3:1
Inter Halemba (danielek1512) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:1 2:1

Postrzeleni Futbolówką III - FAiTH Clan 13:16
Sporting Giszowiec (nico1902) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY(ujarany) 1-2 1-2
Wisla Plock (cako21) - Roman Tim Tfaruk(pawel-liman) 0-14 0-17
Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - KS EKIPA SOSNOWIEC(alisamyyen) 2-2 2-0
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Guardian Force(loki_siemce) 7-1 5-0
FC REWOL (rewol) - Juliszew SSA(cmmt) 3-2 2-4

VSC Kadeci - Siebie Warci III 21:6
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) - Murakami team Cracow (kinbot2) 5-0 5-2
1 FC made in poland (merc82) - Az Alkmaar FC (jabolik) 3-3 2-2
SiNoFcorby (corby91) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1-0 1-2
RS Wikowyje (sirralf) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 7-1 6-0
Schwidrowken (dariod) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 1-1 4-2


Runda 11 – 21.08.2015

VSC Kadeci - Inni Niż Wszyscy II czerwona kartka 8:20
żółta kartka Szczepankowice SSA (ixetrunemir) - kapitan
Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93)-Ave Silesia (ghede_p) 3:3 1:3
SiNoFcorby (corby91)-Oranjes Zamość (patrick89zmc) 2:2 3:7
RS Wikowyje (sirralf) -Borussia Dortmund (szkal) 0:2 2:4
Schwidrowken (dariod) -Sparta Torex (siur83) 2:0 4:1
1 FC made in poland (merc82)-Oceania Rumia (marinero) 1:2 1:5

Siebie Warci III - Inni Niż Wszyscy czerwona kartka 12:18
żółta kartka KS KRUK (avwk) - kapitan
Murakami team Cracow (kinbot2) - Red Devils (kwachu) 2:5 1:8
Az Alkmaar FC (jabolik) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 0:7 0:2
SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) - Brygada RR (rafal_r) 3:0 3:0 vo
Pracze (sebkam) - PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0:15 0:7
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Inter Halemba (danielek1512) 2:1 4:2

czerwona kartka Silesia 2 AFC - FAiTH Clan 7:22
żółta kartka Bayern Munchen (marcin_25) - kapitan
Kamionka Death Squad (el-ronino) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 3-3 3-1
Bayern Munchen (marcin_25) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-4 0-4
Astral (astralny) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 1-3 8-0
The Irons Chorzów (theirons) - Guardian Force (loki_siemce) 1-3 2-3
WERK IMPERARE (fcmarco) - Zielone Ludki (schrek) 0-3 0-3 vo

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Postrzeleni Futbolówką III 9:12
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Sporting Giszowiec (nico1902) 0-0 4-1
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) 1-4 0-3
WZG Sandomierz (misiekmk) - FC REWOL (rewol) 1-3 0-0
żółta kartka Kotwica Sternberg (sirsn) - Fc Norkins (bitoff_cfc) żółta kartka x-x x-x
AVIVA Łomża (csd13) - KS Maly (maly619) 2-1 1-1


Runda 12 – 28.08.2015

Postrzeleni Futbolówką III - Silesia 2 AFC 0:18
żółta kartka Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) żółta kartka x-x x-x
żółta kartka Fc Norkins (bitoff_cfc) - WERK IMPERARE (fcmarco) żółta kartka x-x x-x
KS Maly (maly619) - Astral (astralny) 1-4 0-4
FC REWOL (rewol) - The Irons Chorzów (theirons) 0-2 2-3
Sporting Giszowiec (nico1902) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 0-1 1-3

Inni Niż Wszyscy II - Siebie Warci III 19:10
Ave Silesia (ghede_p) - Murakami team Cracow (kinbot2) 2:1 3:0
Sparta Torex (siur83) - Az Alkmaar FC (jabolik) 6:2 4:1
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 5:0 4:0
As Konin (marcin21) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1:1 1:6
Borussia Dortmund (szkal) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0:2 2:5

FAiTH Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 25:4
ZIELONE LUDKI (schrek) - ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) 7-0 7-0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 4-0 4-1
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) - WZG Sandomierz (misiekmk) 4-2 6-1
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) - AVIVA Łomża (csd13) 3-0 1-1
Guardian Force (loki_siemce) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0-3 4-1

Inni Niż Wszyscy - VSC Kadeci 28:1
Red Devils (kwachu) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 5:1 4:0
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - SiNoFcorby (corby91) 10:1 5:0
KS KRUK (avwk) - RS Wikowyje (sirralf) 5:0 1:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - Schwidrowken (dariod) 2:1 2:0
Brygada RR (rafal_r) - 1 FC made in poland (merc82) 2:1 2:0


Runda 13 – 04.09.2015

Inni Niż Wszyscy II - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV 13:10
Ave Silesia (ghede_p) - The Magic Boss Team (grzesiunia2014) 2:1 6:0
Oranjes Zamość (patrick89zmc) - WZG Sandomierz (misiekmk) 1:11 1:6
Oceania Rumia (marinero) - AVIVA Łomża (csd13) 3:0 3:3
Sparta Torex (siur83) - Srebrny Grom DK (yaretzky) 0:2 3:1
żółta kartka Borussia Dortmund (szkal) - Kotwica Sternberg (sirsn) żółta kartka x-x x-x

czerwona kartka VSC Kadeci - Postrzeleni Futbolówką III 0:15 vo
żółta kartka SiNoFcorby (corby91) - kapitan
- Scorpions Aylesbury (sory_ale_wygram)
- Fc Norkins (bitoff_cfc)
- KS Maly (maly619)
- FC REWOL (rewol)
- Sporting Giszowiec (nico1902)

Siebie Warci III - FAiTH Clan 9:18
Murakami team Cracow (kinbot2) - ZIELONE LUDKI (schrek) 0-3 3-4
Pracze (sebkam) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 0-8 1-13
Az Alkmaar FC (jabolik) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0-0 2-5
FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) - KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen) 5-0 1-1
Orzeł Tychy (rafaelcrespo) - Guardian Force (loki_siemce) 2-1 1-1

Inni Niż Wszyscy - Silesia 2 AFC 22:4
żółta kartka Red Devils (kwachu) - FC Sejmowa SSA (wujach_gibbon) żółta kartka x-x 4:1
TS Barca Skawina (miruswspanialy) - WERK IMPERARE (fcmarco) 5:2 5:1
Inter Halemba (danielek1512) - Bayern Munchen (marcin_25) 3:3 1:2
PRO D.K. ReaL (prodkreal) - The Irons Chorzów (theirons) 6:0 1:0
Brygada RR (rafal_r) - Kamionka Death Squad (el-ronino) 4:0 2:1


Runda 14 – 11.09.2015

Postrzeleni Futbolówką III - Inni Niż Wszyscy 0:30
żółta kartka Wisla Plock (cako21) - KS KRUK (avwk) 0:3 0:3 vo
Sporting Giszowiec (nico1902) - TS Barca Skawina (miruswspanialy) 2:4 1:3
FC REWOL (rewol) - Brygada RR (rafal_r) 1:6 1:5
żółta kartka Królewscy (patryk5l) - PRO D.K. ReaL (prodkreal) 0:3 0:3 vo
KS Maly (maly619) - Inter Halemba (danielek1512) 1:4 0:8

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą IV - Siebie Warci III 18:12
WZG Sandomierz (misiekmk) - Pracze (sebkam) 14-0 9-0
ULKS Orkan Borzęcin (jaro21) - Az Alkmaar FC (jabolik) 3-2 4-2
Srebrny Grom DK (yaretzky) - SANDECJA Nowy Sącz (sadeczanin72) 7-0 4-0
The Magic Boss Team (grzesiunia2014) - FC Grom Wolsztyn K.S. (janosik) 1-12 1-5
F.C.Dan (podwych) - Orzeł Tychy (rafaelcrespo) 0-3 0-4

FAiTH Clan - Inni Niż Wszyscy II 27:3
KS EKIPA SOSNOWIEC (alisamyyen)- Margonin SA (marekmarek69) 9-0 3-1
Roman Tim Tfaruk (pawel-liman)- Ave Silesia (ghede_p) 6-2 0-1
Juliszew SSA (cmmt) - As Konin (marcin21) 4-0 5-1
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany)- Borussia Dortmund (szkal) 4-0 3-1
Guardian Force (loki_siemce)- Szczebrzusz SA (puyol987) 14-0 13-0

Silesia 2 AFC - VSC Kadeci 13:13
Bayern Munchen (marcin_25) - Sielce♦VSC♦Warszawa™(assassin93) 2:0 3:3
Astral (astralny) - Schwidrowken (dariod) 1:2 1:2
Kamionka Death Squad (el-ronino) - 1 FC made in poland (merc82) 4:3 4:1
WERK IMPERARE (fcmarco) - RS Wikowyje (sirralf) 1:1 3:3
The Irons Chorzów (theirons) - SiNoFcorby (corby91) 2:4 1:1

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

III LIGA grupa C



Runda 1 – 12.06.2015

AlleNuclear Clan I - Black Drastic Clan 18:12
HellBoys Sieradz (kazmax) - NIEZŁOMNI (newton91) 5-1 4-3
FC Lions Warsaw (sepek) - K.S. S-c (carloos99) 10-0 12-0
Tornado (damiand170) - Fast and Furious (totte89) 1-2 3-2
Kurcze SA (stawiar7) - Olimpia Złotoryja (semi999) 4-2 1-4
FC Bug River (andrzejtm) - Stawiszcze (lepek1) 0-13 0-10

Crazy Thornes - Extraordinary Managers Clan 16:13
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - Legia Warszawa (zusto_legionista) 1:0 4:3
MATRIX TEAM (lech) - ...DILL GANG... (sikus100) 1-1 4-2
SALI (sali78) - SVT Siedlce (bialybosik) 1-6 1-7
BYDGOSTIA (polonia75) - Drink Team Siedlce (drasker) 3-0 3-0
Gregersdorf (mateuszwie) - KS Ruda Slaska (cainpl) 1-2 0-3

Postrzeleni Futbolówką IV - Stumilowy Las Conspiration 10:19
Fc Norkins (bitoff_cfc)- Pierwoszyno (pawel88) 6:0 5:1
Nieciece (minik82) - Fc Aroosos (aroos) 0:9 0:12
Kernsdorf SSA (zadi86)- KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 1:6 1:5
KS Maly (maly619) - FC Chelsea Bialystok (kingi14) 3:3 3:1
FC Muminki (szymszyk) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 1:13 0:5

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Zagubieni Między Bramkami AFC 9:21
Scandalieros Warszawa (wolkov) - Dullen Lipno (mavik2) 1-3 1-3
Gryf Szczecin (debe) - Slaytanic Army (bozzz) 1-2 3-1
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - Ekipa Damcia (damcio) 0-2 1-4
FC NRG (chrismaster22) - Seniorita Varga (siksa20) 2-1 0-1
Sixdroi (lapatrenera) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 3-0 1-4


Runda 2 – 19.06.2015

Stumilowy Las Conspiration - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 7:22
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 0:0 3:2
Pierwoszyno (pawel88) - Sixdroi (lapatrenera) 0:9 1:4
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - Gryf Szczecin (debe) 2:5 0:9
Fc Aroosos (aroos) - FC NRG (chrismaster22) 0:7 0:1
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - ŁAPSZE NIŻNE (thogim) 4:1 0:2

Black Drastic Clan - Crazy Thornes 15:12
Rauschken SSA (plastek75) - Moneylagan FC (jedras23) 0:2 2:3
Fast and Furious (totte89) - MATRIX TEAM (lech) 2:0 2:1
Stawiszcze (lepek1) - SALI (sali78) 1:0 3:3
Olimpia Złotoryja (semi999) - BYDGOSTIA (polonia75) 1:3 1:1
Barra Bravas (hetmane) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 3:3 4:0

Zagubieni Między Bramkami AFC - AlleNuclear Clan I 21:6
Dullen Lipno (mavik2)- HellBoys Sieradz (kazmax)6:0 2:4
Seniorita Varga (siksa20)- FC Lions Warsaw (sepek)2:1 1:1
Ekipa Damcia (damcio)- Tornado (damiand170)2:2 3:3
Slaytanic Army (bozzz)- Kurcze SA (stawiar7) 5:1 5:1
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - Atlético Świętochłowice (enzo-master)10:0 7:0

Extraordinary Managers Clan - Postrzeleni Futbolówką IV 26:2
...DILL GANG... (sikus100) - Kernsdorf SSA (zadi86) 11-0 10-1
FC WNC (cuba_wnc) - KS Maly (maly619) 2-1 2-2
Spartans Lodz (olborinho) - FC Muminki (szymszyk) 16-0 15-0
FC Harpie (palinass) - Fc Norkins (bitoff_cfc) 1-1 3-1
KS Ruda Slaska (cainpl) - Los Lions (filipek4) 9-1 6-0


Runda 3 – 26.06.2015

Crazy Thornes - Stumilowy Las Conspiration 15:12
MATRIX TEAM (lech) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 1:3 1:1
SALI (sali78) - Fc Aroosos (aroos) 2:4 5:2
BYDGOSTIA (polonia75) - KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 1:1 2:2
Oldham Athletic A.F.C. (mdy) - KS Wisła Puławy (lukp21) 1:4 3:2
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - Bielskie Nadzieje (wiola-67) 3:0 7:0

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Black Drastic Clan 20:8
żółta kartka Scandalieros Warszawa (wolkov) - Barra Bravas (hetmane) 0:3 0:3 vo
FC NRG (chrismaster22) - Olimpia Złotoryja (semi999) 1:0 3:0
Gryf Szczecin (debe) - Fast and Furious (totte89) 2:0 1:0
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - Rauschken SSA (plastek75) 4:0 3:1
Sixdroi (lapatrenera) - NIEZŁOMNI(newton91) 2:2 2:2

AlleNuclear Clan I - Extraordinary Managers Clan 10:19
Kurcze SA (stawiar7) - Legia Warszawa (zusto_legionista) 0-3 1-2
HellBoys Sieradz (kazmax) - ...DILL GANG... (sikus100) 3-0 1-1
FC Bug River (andrzejtm) - SVT Siedlce (bialybosik) 1-2 0-7
Tornado (damiand170) - Drink Team Siedlce drasker) 2-3 0-3
FC Lions Warsaw (sepek) - KS Ruda Slaska (cainpl) 3-2 3-2

Postrzeleni Futbolówką IV - Zagubieni Między Bramkami AFC 3:27
FC Muminki (szymszyk) - Dullen Lipno (mavik2) 0:15 0:18
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Seniorita Varga (siksa20) 3:0 2:3
Nieciece (minik82) - Ekipa Damcia (damcio) 0:12 0:12
Kernsdorf SSA (zadi86) - Slaytanic Army (bozzz) 1:10 0:6
KS Maly (maly619) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 1:6 1:4


Runda 4 – 03.07.2015

Crazy Thornes - Zagubieni Między Bramkami AFC 8:20
MATRIX TEAM (lech) - DullenLipno (mavik2) 3:1 1:6
BYDGOSTIA (polonia75) - Slaytanic Army (bozzz) 2:2 2:1
SALI (sali78) - Ekipa Damcia (damcio) 2:6 1:3
Moneylagan FC (jedras23) - Seniorita Varga (siksa20) 2:5 1:1
Oldham Athletic A.F.C. (mdy) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 2:4 1:5

Black Drastic Clan - Postrzeleni Futbolówką IV 26:2
Barra Bravas (hetmane) - Fc Norkins (bitoff_cfc) 0:0 2:2
Rauschken SSA (plastek75 ) - Nieciece (minik82) 7:1 7:1
KS Flota Tarnowiec Jasło(slawekm17) - Kernsdorf SSA (zadi86) 10:0 7:0
Olimpia Złotoryja (semi999) - KS Maly (maly619) 4:2 3:0
NIEZŁOMNI(newton91)- FC Muminki (szymszyk) 18:0 10:0

AlleNuclear Clan I - Stumilowy Las Conspiration 13:13
Tornado (damiand170)- Pierwoszyno (pawel88) 2:2 0:4
Kurcze SA (stawiar7) - Fc Aroosos (aroos) 3:2 3:1
FC Lions Warsaw (sepek) - KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 3:1 1:1
HellBoys Sieradz (kazmax) - KS Wisła Puławy (lukp21) 0:2 1:1
NIEOBLICZALNI (jarek2006) - FC Chelsea Bialystok (kingi14) 2:2 2:7

Extraordinary Managers Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 7:22
SVT Siedlce (bialybosik) - FC NRG (chrismaster22) 1:2 4:0
Legia Warszawa (zusto_legionista) - Gryf Szczecin (debe) 2:3 2:1
Spartans Lodz (olborinho) - Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 3:7 0:2
...DILL GANG... (sikus100) - Sixdroi (lapatrenera) 0:1 2:2
Drink Team Siedlce (drasker) - ☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 (zawiedziony80) 1:4 0:1


Runda 5 – 10.07.2015

Stumilowy Las Conspiration - Extraordinary Managers Clan 10:19
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - Legia Warszawa (zusto_legionista) 2-5 2-3
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - ...DILL GANG... (sikus100) 0-15 0-7
Fc Aroosos (aroos) - SVT Siedlce (bialybosik) 0-3 6-3
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - KS Ruda Slaska (cainpl) 2-0 2-2
Pierwoszyno (pawel88) - Spartans Lodz (olborinho) 1-9 3-1

Postrzeleni Futbolówką IV - Crazy Thornes 6:24
żółta kartka Kernsdorf SSA (zadi86) - MATRIX TEAM (lech) 0:3 0:3 vo
Los Lions (filipek4) - BYDGOSTIA (polonia75) 0:11 0:12
KS Maly (maly619) - SALI (sali78) 3:1 1:3
Nieciece (minik82) - Newell´s de mi Vida II (mauroh) 0:15 0:12
Fc Norkins (bitoff_cfc) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 6:0 2:4

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - AlleNuclear Clan I 13:16
Sixdroi (lapatrenera) - FC Bug River (andrzejtm) 3-3 1-2
ŁAPSZE NIŻNE (thogim) - Kurcze SA (stawiar7) 2-4 1-3
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - FC Lions Warsaw (sepek) 3-2 1-3
☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) - HellBoys Sieradz (kazmax) 9-0 1-2
Gryf Szczecin (debe) - NIEOBLICZALNI (jarek2006) 5-0 5-0

Zagubieni Między Bramkami AFC - Black Drastic Clan 21:6
DullenLipno (mavik2)-Olimpia Złotoryja (semi999)3:1 1:1
Slaytanic Army (bozzz)-K.S. S-c(carloos99)3:1 0:8
Ekipa Damcia (damcio) -Fast and Furious (totte89)3:1 2:0
Seniorita Varga (siksa20)-KS Flota Tarnowiec Jasło(slawekm17)0;0 3:1
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)-Rauschken SSA (plastek75 )5:0 2:2


Runda 6 – 17.07.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Crazy Thornes 24:3
Sixdroi (lapatrenera)- MATRIX TEAM (lech) 1:1 4-2
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - BYDGOSTIA (polonia75) 2:1 0-0
☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) - SALI (sali78) 6:0 1-0
Scandalieros Warszawa (wolkov) - Moneylagan FC (jedras23) 2:2 4-1
FC NRG (chrismaster22)- Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 2:1 3-1

Extraordinary Managers Clan - Zagubieni Między Bramkami AFC 13:16
żółta kartka Drink Team Siedlce (drasker) - Dullen Lipno (mavik2) 0:3 0:3 vo
Spartans Lodz (olborinho) - Slaytanic Army (bozzz) 2:4 3:2
SVT Siedlce (bialybosik) - Ekipa Damcia (damcio) 2:3 0:7
Warsaw Players (zusto_legionista) - Seniorita Varga (siksa20) 2:0 1:1
...DILL GANG... (sikus100) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 2:0 2:1

AlleNuclear Clan I - Postrzeleni Futbolówką IV 18:0
FC Lions Warsaw (sepek) - Kernsdorf SSA (zadi86) 9-0 13-0
Atlético Świętochłowice (enzo-master) - FC Muminki (szymszyk) 5-1 13-0
żółta kartka Kurcze SA (stawiar7) - Nieciece (minik82) żółta kartka x-x x-x
HellBoys Sieradz (kazmax) - Los Lions (filipek4) 10-0 8-1
żółta kartka Tornado (damiand170) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) żółta kartka x-x x-x

Stumilowy Las Conspiration - Black Drastic Clan 17:11
Fc Aroosos (aroos) - K.S. S-c (carloos99) 2-2 2-0
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - Rauschken SSA (plastek75 ) 5-3 2-0
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - KS Flota Tarnowiec Jasło (slawekm17) 1-2 5-1
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - Piast Choszczno (mentos7) 2-1 1-1
KS Wisła Puławy (lukp21) - Olimpia Złotoryja (semi999) 0-2 0-9


Runda 7 – 24.07.2015

Black Drastic Clan - Extraordinary Managers Clan 13:16
Rauschken SSA (plastek75 ) vs Legia Warszawa (zusto_legionista) 0-6 0-5
Fast and Furious (totte89) vs ...DILL GANG... (sikus100) 1-2 7-1
Olimpia Złotoryja (semi999) vs SVT Siedlce (bialybosik) 0-1 2-1
NIEZŁOMNI(newton91) vs Drink Team Siedlce (drasker) 2-2 2-3
Barra Bravas (hetmane) vs Spartans Lodz (olborinho) 2-1 5-1

Postrzeleni Futbolówką IV - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 0:30
Los Lions (filipek4) - Sixdroi (lapatrenera) 0:10 0:6
Kernsdorf SSA (zadi86) - Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 1:5 1:8
FC Muminki (szymszyk) - ☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) 0:13 0:19
Bazinga! (martin_90) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 0:17 0:11
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - FC NRG (chrismaster22) 0:9 0:7

Crazy Thornes - AlleNuclear Clan I 21:9
Oldham Athletic A.F.C. (mdy) - FC Lions Warsaw (sepek) 0-2 1-0
BYDGOSTIA (polonia75) - HellBoys Sieradz (kazmax) 1-3 0-1
SALI (sali78) - Atlético Świętochłowice (enzo-master) 4-0 4-1
Newell´s de mi Vida II (mauroh) - FC Bug River (andrzejtm) 5-0 6-1
MATRIX TEAM (lech) - NIEOBLICZALNI (jarek2006) 3-1 5-0

Zagubieni Między Bramkami AFC - Stumilowy Las Conspiration 22:7
Slaytanic Army (bozzz)- Fc Aroosos (aroos) 1:1 2:0
Ekipa Damcia (damcio)- FC Chelsea Bialystok (kingi14) 1:3 0:3
Dullen Lipno (mavik2)- Bielskie Nadzieje (wiola-67) 4:2 5:1
Seniorita Varga (siksa20)- KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 3:1 3:2
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)- Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 4:0 2:0


Runda 8 – 31.07.2015

Black Drastic Clan - AlleNuclear Clan I czerwona kartka 16:13
żółta kartka Atlético Świętochłowice (enzo-master) - kapitan
KS Flota Tarnowiec Jasło (slawekm17) - HellBoys Sieradz (kazmax) 1:3 3:2
Olimpia Złotoryja (semi999) - FC Lions Warsaw (sepek) 0:1 1:1
Barra Bravas (hetmane) - Tornado (damiand170) 1:2 1:0
Fast and Furious (totte89) - Kurcze SA (stawiar7) 3:2 4:0
NIEZŁOMNI(newton91) - FC Bug River (andrzejtm) 2:4 11:1

Extraordinary Managers Clan - Crazy Thornes 25:4
Legia Warszawa (zusto_legionista) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 3-0 2-1
SVT Siedlce (bialybosik) - BYDGOSTIA (polonia75) 2-0 4-3
Drink Team Siedlce (drasker) - SALI (sali78) 4-1 2:2
KS Ruda Slaska (cainpl) - Moneylagan FC (jedras23) żółta kartka 3-0 3-0 vo
FC WNC (cuba_wnc) - MATRIX TEAM (lech) 2-3 4-2

Stumilowy Las Conspiration - Postrzeleni Futbolówką IV 30:0
Fc Aroosos (aroos) - Kernsdorf SSA (zadi86) 10-1 11-0
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - Nieciece (minik82) 4-1 1-0
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - Bazinga! (martin_90) 8-0 9-0
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 6-0 9-0
Pierwoszyno (pawel88) - Los Lions (filipek4) 5-1 8-0

Zagubieni Między Bramkami AFC - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 8:17
Slaytanic Army (bozzz)- ☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) 1:1 2:2
Ekipa Damcia (damcio)- Sixdroi (lapatrenera) 0:3 1:1
Dullen Lipno (mavik2)- Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 1:1 0:3
Seniorita Varga (siksa20)- Gryf Szczecin (debe) 1:2 2:2
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)- FC NRG (chrismaster22) 3:1 1:4


Runda 9 – 07.08.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Stumilowy Las Conspiration 24:6
FC NRG NOT MAXED READ GB (chrismaster22) - Fc Aroosos (aroos) 3:0 1:2
Biestrzykowice SSA (kamaz1992) - Bielskie Nadzieje (wiola-67) 2:0 4:2
ŁAPSZE NIŻNE (thogim) - KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 2:1 0:6
Gryf Szczecin (debe) - FC Chelsea Bialystok (kingi14) 5:1 5:1
☆☆☆ MuLtiPle ScorgasMZ☆☆☆ (zawiedziony80) - Pierwoszyno (pawel88) 6:0 3:0

Crazy Thornes - Black Drastic Clan 16:7
BYDGOSTIA (polonia75) - NIEZŁOMNI (newton91) 4:1 1:4
MATRIX TEAM (lech) - Fast and Furious (totte89) 3:0 4:2
SALI (sali78) - Barra Bravas (hetmane) 1:2 1:1
Oldham Athletic A.F.C. (mdy) - KS Flota Tarnowiec Jasło (slawekm17) 2:1 3:2
żółta kartka Celtic Wildcats (keco777) - Piast Choszczno (mentos7) żółta kartka x-x x-x

AlleNuclear Clan I - Zagubieni Między Bramkami AFC 6:21
FC Lions Warsaw (sepek) - Slaytanic Army (bozzz) 3-1 1-5
Kurcze SA (stawiar7) - Ekipa Damcia (damcio) 0-2 1-2
Tornado (damiand170) - Dullen Lipno (mavik2) x-x 1-2
NIEOBLICZALNI (jarek2006) - Seniorita Varga (siksa20) 0-1 1-3
HellBoys Sieradz (kazmax) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 1-3 2-0

Postrzeleni Futbolówką IV - Extraordinary Managers Clan 0:24
Bazinga! (martin_90) - Drink Team Siedlce (drasker) 0-14 0-16
FC Muminki (szymszyk) - KS Ruda Slaska (cainpl) 0-14 0-10
Los Lions (filipek4) - Spartans Lodz (olborinho) 0-8 0-5
żółta kartka Nieciece (minik82) - FC WNC (cuba_wnc) żółta kartka x-x x-x
Kernsdorf SSA (zadi86) - FC Harpie (palinass) 1-3 1-7


Runda 10 – 14.08.2015

Stumilowy Las Conspiration - Crazy Thornes 16:13
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - BYDGOSTIA (polonia75) 3:3 1:2
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - MATRIX TEAM (lech) 0:2 0:2
Pierwoszyno (pawel88) - SALI (sali78) 4:2 3:4
Fc Aroosos (aroos) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 4:3 3:1
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - Moneylagan FC (jedras23) 2:0 3:1

Black Drastic Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 3:21
K.S. S-c (carloos99) vs ☆☆☆ MuLtiPle ScorgasMZ☆☆☆ (zawiedziony80) 2:6 1:6
NIEZŁOMNI (newton91)vs Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 0:3 0:3
Olimpia Złotoryja (semi999)vs Sixdroi (lapatrenera) 1:3 1:0
NIEZŁOMNI (newton91) vs FC NRG (chrismaster22) 0:3 0:3 vo
żółta kartka Barra Bravas (hetmane) vs Gryf Szczecin (debe) żółta kartka x-x x-x

Extraordinary Managers Clan - AlleNuclear Clan I 17:11
FC WNC (cuba_wnc) - FC Lions Warsaw (sepek) 2-2 3-2
Spartans Lodz (olborinho) - HellBoys Sieradz (kazmax) 3-4 5-1
KS Ruda Slaska (cainpl) - Atlético Świętochłowice (enzo-master) 4-0 7-1
Drink Team Siedlce (drasker) - Kurcze SA (stawiar7) 3-2 2-2
FC Harpie (palinass) - NIEOBLICZALNI (jarek2006) 2-4 0-1

Zagubieni Między Bramkami AFC - Postrzeleni Futbolówką IV 30:0
Slaytanic Army (bozzz)-Kernsdorf SSA (zadi86) 9-0 13-0
Ekipa Damcia (damcio)-Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 6-0 7-0
Dullen Lipno (mavik2)-Los Lions (filipek4) 12-0 11-0
Seniorita Varga (siksa20)-FC Muminki (szymszyk) 15-0 13-0
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)-Bazinga! (martin_90) 12-0 12-0


Runda 11 – 21.08.2015

czerwona kartka Zagubieni Między Bramkami AFC - Crazy Thornes 23:5
żółta kartka Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - kapitan
Ekipa Damcia (damcio)- BYDGOSTIA (polonia75) 3:0 0:0
Slaytanic Army (bozzz)- MATRIX TEAM (lech) 3:1 3:0
Dullen Lipno (mavik2)- SALI (sali78) 3:1 4:1
Seniorita Varga (siksa20)- Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 2:3 1:1
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn)- Celtic Wildcats (keco777) 4:0 3:1

Postrzeleni Futbolówką IV - Black Drastic Clan 0:30
Kernsdorf SSA (zadi86) - KS Flota Tarnowiec Jasło (slawekm17 ) 1:7 0:8
FC Muminki (szymszyk) - Rauschken SSA (plastek75) 0:6 0:11
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - Olimpia Złotoryja (semi999) 0:4 0:9
Los Lions (filipek4) - NIEZŁOMNI (newton91) 2:7 0:9
Bazinga! (martin_90) - K.S. S-c (carloos99) 0:10 0:12

Stumilowy Las Conspiration - AlleNuclear Clan I czerwona kartka 16:13
żółta kartka Atlético Świętochłowice (enzo-master) - kapitan
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - FC Lions Warsaw (sepek) 2-4 1-3
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - HellBoys Sieradz (kazmax) 1-1 1-2
Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) - Atlético Świętochłowice (enzo-master) 2-0 2-0
Pierwoszyno (pawel88) - Kurcze SA (stawiar7) 1-3 5-2
Fc Aroosos (aroos) - NIEOBLICZALNI (jarek2006) 3-1 1-0

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Extraordinary Managers Clan 19:10
Biestrzykowice SSA (kamaz1992)- ...DILL GANG... (sikus100) 4:1 2:3
☆☆☆ MuLtiPle ScorgasMZ☆☆☆ (zawiedziony80) - SVT Siedlce (bialybosik) 6:0 5:1
FC NRG (chrismaster22) - KS Ruda Slaska (cainpl) 2:0 3:2
Sixdroi (lapatrenera) - Spartans Lodz (olborinho) 2:2 0:3
Scandalieros Warszawa (wolkov) - FC WNC (cuba_wnc) 3:0 0:4


Runda 12 – 28.08.2015

Extraordinary Managers Clan - Stumilowy Las Conspiration 15:15
KS Ruda Slaska (cainpl) - KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 0-3 1-3
Legia Warszawa (zusto_legionista) - Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 0-1 2-0
...DILL GANG... (sikus100) - Fc Aroosos (aroos) 5-1 1-0
FC WNC (cuba_wnc) - Pierwoszyno (pawel88) 3-4 2-4
Spartans Lodz (olborinho) - Bielskie Nadzieje (wiola-67) 2-1 4-1

Crazy Thornes - Postrzeleni Futbolówką IV 30:0
Moneylagan FC (jedras23) - Kernsdorf SSA (zadi86) 10:1 7:1
BYDGOSTIA (polonia75) - Nieciece (minik82) 7:1 2:1
Oldham Athletic A.F.C. (mdy) - Los Lions (filipek4) 4:2 9:0
SALI (sali78) - FC Muminki (szymszyk) 8:0 14:0
MATRIX TEAM (lech) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 6:0 6:0

AlleNuclear Clan I - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 16:10
Tornado (damiand170)- Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 1:4 1:2
FC Lions Warsaw (sepek) - ☆☆☆ MuLtiPle ScorgasMZ☆☆☆ (zawiedziony80) 2:2 2:2
HellBoys Sieradz (kazmax)- FC NRG (chrismaster22) 2:2 2:1
Kurcze SA (stawiar7) - Sixdroi (lapatrenera) 4:0 3:0
FC Bug River (andrzejtm)- Scandalieros Warszawa (wolkov) 1:0 0:0

Black Drastic Clan - Zagubieni Między Bramkami AFC 12:15
Piast Choszczno(mentos7) - Ekipa Damcia (damcio) 1:1 0:2
NIEZŁOMNI(newton91)- Slaytanic Army (bozzz) 2:3 3:1
Barra Bravas (hetmane) - Dullen Lipno (mavik2) 1:1 0:3
Olimpia Złotoryja (semi999) - Seniorita Varga (siksa20) 2:2 2:0
Fast and Furious (totte89) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 1:0 1:5


Runda 13 – 04.09.2015

Crazy Thornes - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III 5:23
MATRIX TEAM (lech) - ☆☆☆ MuLtiPle ScorgasMZ☆☆☆ (zawiedziony80) 0:3 1:4
Celtic Wildcats (keco777) - Gryf Szczecin (debe) 2:3 1:1
BYDGOSTIA (polonia75) - Biestrzykowice SSA (kamaz1992) 0:2 2:7
Oldham Athletic A.F.C. (mdy) - Scandalieros Warszawa (wolkov) 2:5 4:2
SALI (sali78) - ŁAPSZE NIŻNE (thogim) 3:3 2:3

Zagubieni Między Bramkami AFC - Extraordinary Managers Clan czerwona kartka 12:15
żółta kartka SVT Siedlce (bialybosik) - kapitan
Slaytanic Army (bozzz)- Legia Warszawa (zusto_legionista) 3-4 1-0
Dullen Lipno (mavik2)- ...DILL GANG... (sikus100) 5-5 2-2
Ekipa Damcia (damcio)- Spartans Lodz (olborinho) 1-3 3-3
Seniorita Varga (siksa20)- SVT Siedlce (bialybosik) 3-0 3-0 vo
Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - Drink Team Siedlce (drasker) 2-5 1-2

Postrzeleni Futbolówką IV - AlleNuclear Clan I czerwona kartka 9:21
żółta kartka Atlético Świętochłowice (enzo-master) - kapitan
Los Lions (filipek4) - Tornado (damiand170) 2-0 0-5
FC Muminki (szymszyk) - FC Lions Warsaw (sepek) 0-11 0-18
Nieciece (minik82) - HellBoys Sieradz (kazmax) 3-0 3-0 vo
Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) - Kurcze SA (stawiar7) 1-4 0-10
Bazinga! (martin_90) - FC Bug River (andrzejtm) 0-7 0-12

Black Drastic Clan - Stumilowy Las Conspiration 16:13
KS Flota Tarnowiec Jasło(slawekm17) vs KS Beskid Andrychów (goldenboy75) 0:0 0:4
Barra Bravas (hetmane) vs Fc Aroosos (aroos) 3:2 4:1
K.S. S-c(carloos99) vs Pierwoszyno (pawel88) 2:3 3:0
Olimpia Złotoryja (semi999) vs FC Chelsea Bialystok (kingi14) 6:1 1:2
Rauschken SSA (plastek75) vs Lokomotiv Warszawa (dawidzior1990) 0:1 2:1


Runda 14 – 11.09.2015

Runda 14 – 11.09.2015

Extraordinary Managers Clan - Black Drastic Clan 4:19
...DILL GANG... (sikus100) - Fast and Furious (totte89) 0:1 2:3
FC WNC (cuba_wnc) - NIEZŁOMNI(newton91) 3:3 0:4
Drink Team Siedlce (drasker) - Olimpia Złotoryja (semi999 ) 2:3 0:10
Spartans Lodz (olborinho) - K.S. S-c(carloos99 ) 2:3 3:0
żółta kartka Warsaw Players (zusto_legionista) - Barra Bravas (hetmane) żółta kartka x-x x-x

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą III - Postrzeleni Futbolówką IV 24:0
☆☆☆ FC KoPaCzE-U23 ☆☆☆ (zawiedziony80) - Kernsdorf SSA (zadi86) 11:0 10:1
Gryf Szczecin (debe) - FC Muminki (szymszyk) 12:0 13:0
żółta kartka ŁAPSZE NIŻNE (thogim) - Bazinga! (martin_90) żółta kartka x-x x-x
Sixdroi (lapatrenera) - Los Lions (filipek4) 7:0 8:0
Scandalieros Warszawa (wolkov) - Starówka FC Piotrków Tryb (yogi333) 18:0 10:0

AlleNuclear Clan I - Crazy Thornes 14:14
HellBoys Sieradz (kazmax) - MATRIX TEAM (lech) 5:0 3:3
FC Bug River (andrzejtm) - Moneylagan FC (jedras23) 2:2 1:0
Tornado (damiand170) - BYDGOSTIA (polonia75) 0:4 0:2
Kurcze SA (stawiar7) - Oldham Athletic A.F.C. (mdy) 2:4 0:6
FC Lions Warsaw (sepek) - SALI (sali78) 5:2 4:0

Stumilowy Las Conspiration - Zagubieni Między Bramkami AFC czerwona kartka 4:25
żółta kartka Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) - kapitan
FC Chelsea Bialystok (kingi14) - Slaytanic Army (bozzz) 2:3 0:4
KS Beskid Andrychów (goldenboy75) - Dullen Lipno (mavik2) 1:2 1:0
Pierwoszyno (pawel88) - Ekipa Damcia (damcio) 0:3 1:1
Bielskie Nadzieje (wiola-67) - Seniorita Varga (siksa20) 1:2 1:3
Fc Aroosos (aroos) - Gwardia Iktorn Opole (ksiaze_iktorn) 0:2 0:3

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

III LIGA grupa D



Runda 1 – 12.06.2015

ANGRY BOYS II - Awanturnicy 1910 11:17
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - Kyno Team (kyno) 3:1 5:1
Spital (arti03107) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 3:3 1:2
FC Bulwary United (diego_12) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) żółta kartka 3:0 vo 1:2
FC Inter Kraków (maestro84) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 3:3 0:3
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 1:2 1:2

Emigranci V - FUGAZI 8:20
Oranje FC (savagevoice) - RECZYN LODZ (moniqa) 0:5 0:5
Lech Bytom (nc) - CEGIA CREW (cegia) 2:2 1:2
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) - STAL SANOK (karl-malone) 1:2 3:1
Kumiria (qbson) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 2:0 1:1
CKS Armia Zaglebia (xamaxs) - Bierunese (giacomolopez) 0:6 0:5

Inni Niż Wszyscy III - Magic Players Juniors 6:24
Benmore Utd (mariusz1974) - Die Königsblauen Pustków (hamaluzs) 0:2 1:2
MACIOREX SESS (maciorek) - Borussia Dortmund (daniellor) 1:4 0:2
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 2:5 1:4
nice (nice_56) - FC SODA TEAM (sebol_1988) 4:1 3:2
Red Bulls (ziaro-6) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 3:4 1:4

New Power Evo Sqad - Vendetta 9:21
Poznań Predators FC (mjcoral) - Markowy Team (don_browarro) 1:3 4:2
Real Sla-wa C.F (gucio666) - Biala Bialystok (jamesbks) 0:5 1:2
Stal Mielec (m_j1985) - 1.SK. Myslowice (jaroski79) 3:1 4:1
Astra Krotoszyn (ewa11) - Slaytanic Division (grzesiek1990) 0:3 0:5
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Harlem Globetrotters (donandres) 0:9 0:5


Runda 2 – 19.06.2015

Magic Players Juniors - New Power Evo Sqad 25:4
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Astra Krotoszyn (ewa11) 2:1 4:1
Die Königsblauen Pustków (hamaluzs) - Poznań Predators FC (mjcoral) 2:0 3:1
Borussia Dortmund (daniellor) - Błękit Żołynia (shaggy83) 1:1 5:0
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 7:0 4:0
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Stal Mielec (m_j1985) 5:2 1:3

Awanturnicy 1910 - Emigranci V 20:8
Kyno Team (kyno) -Uhikau Fenris Team (fenrisek) 4:1 4:1
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) -Lech Bytom (nc) 1:2 3:2
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) -LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 5:2 4:2
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)-Gunners Puszczykowo (dresiu) 2:2 3:2
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- Kumiria (qbson) 1:1 1:3

czerwona kartka Vendetta - ANGRY BOYS II 10:19
żółta kartka Markowy Team (don_browarro) - kapitan
1.SK. Myslowice (jaroski79) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 2:4 3:0
Slaytanic Division (grzesiek1990) - FC Bulwary United (diego_12) 2:5 2:4
Biala Bialystok (jamesbks) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 3:0 1:2
Harlem Globetrotters (donandres) - LECHIA GDAŃSK FANS TC 2:2 1:3
Markowy Team (don_browarro)- Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) 0:1 2:0

FUGAZI - Inni Niż Wszyscy III 9:15
żółta kartka RECZYN LODZ (moniqa)- Red Street Elite (skocz_1992) żółta kartka x-x x-x
CEGIA CREW (cegia)- Red Bulls (ziaro-6) 0:3 4:7
STAL SANOK (karl-malone)- RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 0:5 0:11
CZERWONE DIABELKI (albercik)- Benmore Utd (mariusz1974) 0:2 5:1
Bierunese (giacomolopez)- MACIOREX SESS (maciorek) 9:0 6:1


Runda 3 – 26.06.2015

Emigranci V - Magic Players Juniors 9:21
Lech Bytom (nc) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 0:4 0:1
Kumiria (qbson) - FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) 3:0 1:0
REBORN (blochin81) - Borussia Dortmund (daniellor) 3:2 1:4
Gunners Puszczykowo (dresiu) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 0:9 0:1
KS Płomień Milowice (xxxleonxxx) - FC SODA TEAM (sebol_1988) 0:4 0:5

New Power Evo Sqad - Awanturnicy 1910 10:19
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Kyno Team (kyno) 0:4 0:7
Real Sla-wa C.F (gucio666) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 0:3 5:2
Stal Mielec (m_j1985) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 4:3 4:3
Poznań Predators FC (mjcoral) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 0:6 0:10
żółta kartka Błękit Żołynia (shaggy83) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 0:3vo 2:2

ANGRY BOYS II - FUGAZI 21:9
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - CEGIA CREW (cegia) 5:1 4:2
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - STAL SANOK (karl-malone) 5:2 3:2
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - CZERWONE DIABELKI (albercik) 2:0 4:0
Spital (arti03107) - Bierunese (giacomolopez) 2:3 0:3
FC Inter Kraków (maestro84) - RamzeS Gostynin (ramzess) 4:1 2:3

Inni Niż Wszyscy III - Vendetta 9:21
BESTIA GDAŃSK (janosto) - 1.SK. Myslowice (jaroski79) 1:2 0:5
Red Bulls (ziaro-6) - Slaytanic Division (grzesiek1990) 2:0 2:3
nice (nice_56) - Biala Bialystok (jamesbks) 1:6 0:5
Benmore Utd (mariusz1974) - Harlem Globetrotters (donandres) żółta kartka 3:0 3:0 vo
RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - Markowy Team (don_browarro) 4:5 2:8


Runda 4 – 03.07.2015

Emigranci V - Vendetta 13:16
vel leszki (samwichura)- Markowy Team (don_browarro) 1:6 4:1
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo)- Biala Bialystok (jamesbks) 0:4 2:1
REBORN (blochin81)- 1.SK. Myslowice (jaroski79) 0:1 1:3
Lech Bytom (nc)- Slaytanic Division (grzesiek1990) 4:3 0:2
Kumiria (qbson)- Harlem Globetrotters (donandres) 5:1 1:1

Awanturnicy 1910 - Inni Niż Wszyscy III 30:0
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) - Red Bulls (ziaro-6) 6:3 3:2
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl)- Benmore Utd (mariusz1974) 3:2 4:2
Kyno Team (kyno)- MACIOREX SESS (maciorek) 2:0 1:0
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- nice (nice_56) 3:0 6:0
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- Red Street Elite (skocz_1992) 8:2 7:1

ANGRY BOYS II - Magic Players Juniors 19:10
FC Bulwary United (diego_12) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 2:1 2:1
Spital (arti03107) - FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) 4:0 3:4
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Borussia Dortmund (daniellor) 3:3 0:2
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 5:0 1:4
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - FC SODA TEAM (sebol_1988) 4:3 3:0

FUGAZI - New Power Evo Sqad 14:5
RECZYN LODZ (moniqa) - Błękit Żołynia (shaggy83) 2-0 1-1
żółta kartka Bierunese (giacomolopez) - Poznań Predators FC (mjcoral) żółta kartka 1-0 x-x
CZERWONE DIABELKI (albercik)- Real Sla-wa C.F (gucio666) 2-2 0-3
żółta kartka CEGIA CREW (cegia)- Powolne Mazgaje (kinematograf) żółta kartka x-x x-x
RamzeS Gostynin (ramzess)- Stal Mielec (m_j1985) żółta kartka 3:0 3:0 vo
New Power Evo Sqad czerwona kartka za 3 zółte w jednej kolejce


Runda 5 – 10.07.2015

Magic Players Juniors - FUGAZI 21:9
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - RECZYN LODZ (moniqa) 3:2 3:0
FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) - Bierunese (giacomolopez) 1:3 1:2
Borussia Dortmund (daniellor) - CZERWONE DIABELKI (albercik) żółta kartka 3:0 3:0 vo
KSZO Ostrowiec (tomek992) - STAL SANOK (karl-malone) żółta kartka 3:0 3:0 vo
FC SODA TEAM (sebol_1988) - RamzeS Gostynin (ramzess) 3:2 2:4

Inni Niż Wszyscy III - Emigranci V 11:17
Red Bulls (ziaro-6) - Uhikau Fenris Team (fenrisek) 4:0 2:1
żółta kartka RED BULL MILANO TEAM (legionista25) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 0:3 0:3 vo
Benmore Utd (mariusz1974) - Lech Bytom (nc) 0:3 1:1
nice (nice_56) - Gunners Puszczykowo (dresiu) 6:0 3:3
BESTIA GDAŃSK (janosto) - Kumiria (qbson) 0:5 0:2

New Power Evo Sqad - ANGRY BOYS II 7:22
Poznań Predators FC (mjcoral) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 0:7 2:8
Astra Krotoszyn (ewa11) - Spital (arti03107) 0:5 0:2
Błękit Żołynia (shaggy83) - FC Inter Kraków (maestro84) 0:1 2:5
Real Sla-wa C.F (gucio666) - Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) 4:1 4:0
Powolne Mazgaje (kinematograf) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 2:2 2:5

Vendetta - Awanturnicy 1910 9:21
Harlem Globetrotters (donandres) - Kyno Team (kyno) 0:7 0:10
Biala Bialystok (jamesbks) - 19A10 GD Radomsko (piskorki) 3:1 3:2
Markowy Team (don_browarro) - 19A10 Widzew Lodz (piotrus1910) 1:3 1:0
1.SK. Myslowice (jaroski79) - 19A10 R W R Warriors (madmat_pl) 0:1 1:2
Slaytanic Division (grzesiek1990) - 19A10 FC Galaktyczni (galaktyczny) 2:5 1:4


Runda 6 – 17.07.2015

New Power Evo Sqad - Emigranci V 9:21
Poznań Predators FC (mjcoral) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 0:7 2:4
Astra Krotoszyn (ewa11) - REBORN (blochin81) 0:4 1:2
Real Sla-wa C.F (gucio666) - vel leszki (samwichura) 7:0 3:1
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Lech Bytom (nc) 0:4 3:2
Błękit Żołynia (shaggy83) - Kumiria (qbson) 3:4 1:5

FUGAZI - Vendetta 20:8
CEGIA CREW (cegia) - Markowy Team (don_browarro) 2:2 2:2
RECZYN LODZ (moniqa) - Biala Bialystok (jamesbks) 3:0 2:0
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) - 1.SK. Myslowice (jaroski79) 0:8 3:1
Bierunese (giacomolopez) - Slaytanic Division (grzesiek1990) 4:0 4:2
RamzeS Gostynin (ramzess) - Harlem Globetrotters (donandres) 3:2 3:8

ANGRY BOYS II - Inni Niż Wszyscy III 24:6
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - Red Bulls (ziaro-6) 4:1 2:1
Spital (arti03107) - Benmore Utd (mariusz1974) 2:0 4:0
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - MACIOREX SESS (maciorek) żółta kartka 3:0 3:0 vo
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - nice (nice_56) 1:3 4:5
FC Inter Kraków (maestro84) - Red Street Elite (skocz_1992) 8:1 9:0

Magic Players Juniors - Awanturnicy 1910 9:18
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Kyno Team (kyno) 2:2 4:1
FC SODA TEAM (sebol_1988) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 0:2 0:0
FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 2:0 0:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 1:4 0:1
Borussia Dortmund (daniellor) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 3:4 1:1


Runda 7 – 24.07.2015

Awanturnicy 1910 - FUGAZI 17:11
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- CEGIA CREW (cegia) 2:0 3:2
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) - RECZYN LODZ (moniqa) 2:1 2:3
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 9:0 6:2
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl)- Bierunese (giacomolopez) 1:2 0:5
Kyno Team (kyno)- RamzeS Gostynin (ramzess) 0:0 2:2

Inni Niż Wszyscy III - New Power Evo Sqad 18:6
żółta kartka BESTIA GDAŃSK (janosto) - Poznań Predators FC (mjcoral) żółta kartka x-x x-x
nice (nice_56) - Astra Krotoszyn (ewa11) 4:1 1:0
Red Street Elite (skocz_1992) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 0:6 0:7
Benmore Utd (mariusz1974) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 4:0 3:2
Red Bulls (ziaro-6) - Błękit Żołynia (shaggy83) 3:2 5:1

Emigranci V - ANGRY BOYS II 5:23
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 2:8 0:2
REBORN (blochin81)- CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 1:13 2:1
Kumiria (qbson)- Spital (arti03107) 1:1 2:2
Oranje FC (savagevoice)- FC Inter Kraków (maestro84) 0:4 0:9
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl)- Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) 0:4 1:2

Vendetta - Magic Players Juniors 17:11
Slaytanic Division (grzesiek1990) - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 2-1 2-1
żółta kartka 1.SK. Myslowice (jaroski79) - FC SODA TEAM (sebol_1988) 0-2 0-3 vo
Markowy Team (don_browarro) - FORZA BIANCOVRDE (hamaluzs) 3-4 1-1
Harlem Globetrotters (donandres) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 2-0 4-3
Biala Bialystok (jamesbks) - Borussia Dortmund (daniellor) 0-0 2:1


Runda 8 – 31.07.2015

Awanturnicy 1910 - ANGRY BOYS II 15:15
Kyno Team (kyno)- LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1:3 3:2
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 0:7 0:7
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)- Spital (arti03107) 0:5 4:0
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl)- FC Inter Kraków (maestro84) 4:1 0:2
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 2:0 1:0

FUGAZI - Emigranci V 13:16
Cieniasy Rogala (rogal_rts) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 0-13 0-5
Bierunianie (giacomolopez) - REBORN (blochin81) 3-1 5-0
CEGIA CREW (cegia) - Kumiria (qbson) 0-4 0-4
RamzeS Gostynin (ramzess) - Lech Bytom (nc) 1-1 2-4
RECZYN LODZ (moniqa) - CKS Armia Zaglebia (xamaxs) 5-0 8-1

Magic Players Juniors - Inni Niż Wszyscy III 16:13
Borussia Dortmund (daniellor) - Red Bulls (ziaro-6) 5:2 0:2
Die Königsblauen Pustków (hamaluzs) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) 0:1 3:3
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Benmore Utd (mariusz1974) 3:2 3:2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - nice (nice_56) 2:3 0:2
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Red Street Elite (skocz_1992) 7:0 5:1

Vendetta - New Power Evo Sqad 21:3
żółta kartka Slaytanic Division (grzesiek1990) - Astra Krotoszyn (ewa11) żółta kartka x-x 4:0
Biala Bialystok (jamesbks) - Poznań Predators FC (mjcoral) 5:3 6:1
żółta kartka Harlem Globetrotters (donandres) - Błękit Żołynia (shaggy83) żółta kartka 7:1 x-x
1.SK. Myslowice (jaroski79) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 2:1 1:7
Markowy Team (don_browarro) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 4:3 7:1


Runda 9 – 07.08.2015

New Power Evo Sqad - Magic Players Juniors 6:24
brak drużyny - Borussia Dortmund (daniellor) 0:3 0:3
Powolne Mazgaje (kinematograf)- FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) 1:3 1:3
brak drużyny - MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 0:3 0:3
Astra Krotoszyn (ewa11)- KSZO Ostrowiec (tomek992) 0:8 0:8
Real Sla-wa C.F (gucio666)- FC SODA TEAM (sebol_1988) 2:0 3:2

Emigranci V - Awanturnicy 1910 11:17
Uhikau Fenris Team (fenrisek) - Kyno Team (kyno) 1:2 5:5
Lech Bytom (nc)- ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 2:6 4:2
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 2:1 0:2
Oranje FC (savagevoice)- ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 0:2 1:5
Kumiria (qbson)- ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 6:0 3:3

ANGRY BOYS II - Vendetta 19:10
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - Slaytanic Division (grzesiek1990) 2:4 2:1
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - Biala Bialystok (jamesbks) 2:2 3:2
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - Harlem Globetrotters (donandres) 1:2 4:2
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - 1.SK. Myslowice (jaroski79) 4:1 1:2
FC Inter Kraków (maestro84) - Markowy Team (don_browarro) 2:0 5:1

Inni Niż Wszyscy III - FUGAZI 15:9
BESTIA GDAŃSK (janosto) - Bierunianie (giacomolopez) 0-5 0-7
Benmore Utd (mariusz1974) - CEGIA CREW (cegia) 2-1 3-2
Red Bulls (ziaro-6) - RamzeS Gostynin (ramzess) 2-1 0-2
żółta kartka Red Street Elite (skocz_1992) - RECZYN LODZ (moniqa) żółta kartka x-x x-x
nice (nice_56) - GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 5-2 5-4


Runda 10 – 14.08.2015

Magic Players Juniors - Emigranci V 23:5
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 12:0 10:0
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Kumiria (qbson) 2:1 0:4
FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) - REBORN (blochin81) 2:0 1:0
Borussia Dortmund (daniellor) - Uhikau Fenris Team (fenrisek) 5:2 2:2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - vel leszki (samwichura) 5:2 3:3

Awanturnicy 1910 - New Power Evo Sqad 30:0
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- Astra Krotoszyn (ewa11) 11:0 9:1
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) - Poznań Predators FC (mjcoral) 9:0 6:0
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- Błękit Żołynia (shaggy83) 3:0 6:1
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)- Real Sla-wa C.F (gucio666) 6:4 3:2
Kyno Team (kyno)- Powolne Mazgaje (kinematograf) 3:1 7:0

FUGAZI - ANGRY BOYS II 7:22
Bierunianie (giacomolopez) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1:2 3:0
CEGIA CREW (cegia) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 0:8 1:10
Cieniasy Rogala (rogal_rts) - Spital (arti03107) 2:1 2:5
RamzeS Gostynin (ramzess) - Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) 1:1 0:1
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 0:6 0:8

Vendetta - Inni Niż Wszyscy III 20:2
1.SK. Myslowice (jaroski79) - Red Bulls (ziaro-6) 2:2, 2:1
żółta kartka Bad Boys Team (pczepan) - RED BULL MILANO TEAM (legionista25) żółta kartka x-x x-x
Slaytanic Division (grzesiek1990) - Benmore Utd (mariusz1974) 3:0 3:0
Markowy Team (don_browarro) - nice (nice_56) 2:2 4:2
Biala Bialystok (jamesbks) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 7:0 5:1


Runda 11 – 21.08.2015

Vendetta - Emigranci V czerwona kartka 25:4
żółta kartka FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - kapitan
Biala Bialystok (jamesbks) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 1-0 1-1
Slaytanic Division (grzesiek1990) - Kumiria (qbson) 3-2 1-0
1.SK. Myslowice (jaroski79) - REBORN (blochin81) 3-1 4-0
Markowy Team (don_browarro) - vel leszki (samwichura) 5-0 2-3
Harlem Globetrotters (donandres) - Oranje FC (savagevoice) 2-1 3-0

Inni Niż Wszyscy III - Awanturnicy 1910 4:25
Red Bulls (ziaro-6) - Kyno Team (kyno) 0:2 1:1
Benmore Utd (mariusz1974) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 5:3 0:3
nice (nice_56) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 0:1 0:6
BESTIA GDAŃSK (janosto) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 0:5 1:3
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 0:12 0:8

Magic Players Juniors - ANGRY BOYS II 6:24
FC SODA TEAM (sebol_1988) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 1:5 0:2
FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 1:4 2:1
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Spital (arti03107) 0:2 1:2
Borussia Dortmund (daniellor) - FC Inter Kraków (maestro84) 1:3 2:3
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 1:2 2:0

New Power Evo Sqad - FUGAZI 9:21
Astra Krotoszyn (ewa11) - Bierunianie (giacomolopez) 0:11 0:6
Powolne Mazgaje (kinematograf) - CEGIA CREW (cegia) 2:3 3:2
Błękit Żołynia (shaggy83) - Cieniasy Rogala (rogal_rts) 8:0 6:0
Real Sla-wa C.F (gucio666) - RamzeS Gostynin (ramzess) 1:2 0:4
Poznań Predators FC (mjcoral) - RECZYN LODZ (moniqa) 2:7 2:5


Runda 12 – 28.08.2015

FUGAZI - Magic Players Juniors 14:14
RECZYN LODZ (moniqa)- FC SODA TEAM (sebol_1988) 2:1 3:3
RamzeS Gostynin (ramzess) - FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) 2:4 2:4
CEGIA CREW (cegia)- KSZO Ostrowiec (tomek992) 3:3 4:0
Bierunianie (giacomolopez)- Borussia Dortmund (daniellor) 8:0 3:0
GKS Wybrzeze Gdansk (babolex)- MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 0:6 0:7

Emigranci V - Inni Niż Wszyscy III 19:4
żółta kartka REBORN (blochin81) - Red Bulls (ziaro-6) żółta kartka x-x x-x
vel leszki (samwichura)- Benmore Utd (mariusz1974) 3:4 3:1
Kumiria (qbson)- nice (nice_56) 3:2 1:1
Lech Bytom (nc)- BESTIA GDAŃSK (janosto) 2:0 4:3
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo)- FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 9:0 13:0

ANGRY BOYS II - New Power Evo Sqad 27:3
Zaglebie Sosnowiec (Mizer07) - Astra Krotoszyn (ewa11) żółta kartka 3:0 3:0 vo
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 1:0 5:0
Spital (arti03107) - Błękit Żołynia (shaggy83) 4:0 1:2
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 3:0 2:1
FC Inter Kraków (maestro84) - Poznań Predators FC (mjcoral) 6:1 6:2

Awanturnicy 1910 - Vendetta 12:15
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)- Slaytanic Division (grzesiek1990) 4:4 0:5
Kyno Team (kyno)- Biala Bialystok (jamesbks) 1:1 1:3
◄19A10► GD Radomsko (piskorki) - Harlem Globetrotters (donandres) 1:3 3:4
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl)- 1.SK. Myslowice (jaroski79) 3:2 2:2
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)- Markowy Team (don_browarro) 1:0 2:0


Runda 13 – 04.09.2015

Emigranci V - New Power Evo Sqad 19:10
LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo)- Powolne Mazgaje (kinematograf) 2:0 4:1
żółta kartka Kumiria (qbson)- Błękit Żołynia (shaggy83) 0:3 0:3 vo
Lech Bytom (nc)- Real Sla-wa C.F (gucio666) 3:2 7:2
vel leszki (samwichura) - Poznań Predators FC (mjcoral) 1:2 1:1
Oranje FC (savagevoice)- brak ekipy 3:0 3:0

czerwona kartka Vendetta - FUGAZI 13:16
żółta kartka Markowy Team (don_browarro) - kapitan
Markowy Team (don_browarro) - RECZYN LODZ (moniqa) 2:2 2:0 wynik zweryfikowany na 0:3 0:3 <- drużyna nieuprawniona
1.SK. Myslowice (jaroski79) - RamzeS Gostynin (ramzess) 0:0 1:3
Biala Bialystok (jamesbks) - CEGIA CREW (cegia) 6:3 5:0
Slaytanic Division (grzesiek1990) - Bierunianie (giacomolopez) 2:3 0:3
Harlem Globetrotters (donandres)- GKS Wybrzeze Gdansk (babolex) 6:0 6:0

Inni Niż Wszyscy III - ANGRY BOYS II 0:30
Red Bulls (ziaro-6) - LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) 0:4 1:4
Benmore Utd (mariusz1974) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 0:9 1:5
nice (nice_56) - Spital (arti03107) 0:3 1:2
BESTIA GDAŃSK (janosto) - FC Inter Kraków (maestro84) 2:3 1:3
FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 0:8 0:10

Awanturnicy 1910 - Magic Players Juniors 11:14
◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) -FC SODA TEAM (sebol_1988) 6:1 5:0
◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910)-FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) 0:0 0:0
◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny)-KSZO Ostrowiec (tomek992) 2:3 1:4
Kyno Team (kyno)- Borussia Dortmund (daniellor) 2:2 2:2
◄19A10► GD Radomsko (piskorki)-MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) 3:3 1:5


Runda 14 – 11.09.2015

Runda 14 – 11.09.2015

FUGAZI - Awanturnicy 1910 9:21
Cieniasy Rogala (rogal_rts) - Kyno Team (kyno) 1-4 0-6
CEGIA CREW (cegia) - ◄19A10► GD Radomsko (piskorki) 3-4 0-6
Bierunianie (giacomolopez) - ◄19A10► Widzew Lodz (piotrus1910) 2-1 0-1
RamzeS Gostynin (ramzess) - ◄19A10► R W R Warriors (madmat_pl) 0-3 0-4
RECZYN LODZ (moniqa) - ◄19A10► FC Galaktyczni (galaktyczny) 1-0 3-0

New Power Evo Sqad - Inni Niż Wszyscy III 16:13
Błękit Żołynia (shaggy83) - Red Bulls (ziaro-6) 2:2 0:1
Poznań Predators FC (mjcoral) - Benmore Utd (mariusz1974) 5:3 3:2
Powolne Mazgaje (kinematograf) - nice (nice_56) 2:0 1:4
Real Sla-wa C.F (gucio666) - BESTIA GDAŃSK (janosto) 3:1 2:1
żółta kartka Astra Krotoszyn (ewa11) - FC WrAs Trzebnica (nawiedzony) 0:3 0:3 vo

ANGRY BOYS II - Emigranci V 19:10
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - KS Płomień Milowice (xxxleonxxx) 2:4 4:0
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - LiGhTninG cOuLd StRikE (zajafkowo) 5:4 3:1
FC Inter Kraków (maestro84) - Lech Bytom (nc) 14:0 13:1
Spital (arti03107) - vel leszki (samwichura) 0:7 3:2
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) - Kumiria (qbson) 1:1 1:4

Magic Players Juniors - Vendetta 21:9
Borussia Dortmund (daniellor) - Markowy Team (don_browarro) 2:1 3:1
FORZA BIANCOVERDE (hamaluzs) - 1.SK. Myslowice (jaroski79) 4:0 3:0
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Biala Bialystok (jamesbks) 1:5 0:4
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Slaytanic Division (grzesiek1990) 3:0 3:0
MERAVIGLIOSI SOSNOWIEC (pietom) - Harlem Globetrotters (donandres) 2:3 2:0

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

IV LIGA grupa A


Runda 1 – 12.06.2015

Angry Boys V - HOOLIGANS III 1:28
FC Gdansk36 (jx2) - HC Madball Jasło (bukowa) 0-0 / 2-3
Szymaniszki (cube1985) - GearsOfWar (gearsofwar77) 1- 2 / 1-4
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Czarni Jasło (haos) 0-7 / 0-5
ANAGRAM (para-1966) - Gryf Słupsk (irecki34) 3-4 / 1-5
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Sparta Złotów (milanox71) 2-5 / 1-4


Immortal Evo Sqad - Magic Players Prospect 11:17
Silesia Marklowice (plastus29) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 2:2 2:1
Som Lepsi (panlawinaa) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 2:2 1:2
Korona Chełmce (morcin111) - CORSARZE (corsarz75) 1:2 2:7
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - MasakratorS MczE (szpaku_) 1:2 3:2
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Amanita Virosa (tuber) 1:0 1:2


One More Drastic Clan - Pro Gejmerzy III 15:15
FC Pęgów(sebasta) - Powersoft Wroclaw (julius2u) 0:2 2:1
Mańkowo CF(kobra87) - Zawodzie SA (gamcio) 0:4 2:4
La Masía(barca13579) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 0:5 0:1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Niebiański&Team (pawoman1) żółta kartka 3:0vo 3:0vo
LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) - Al Walidy bin Talale (dioda) 2:0 3:0


Stumilowy Las Company - pauza


Runda 2 – 19.06.2015

Pro Gejmerzy III - Stumilowy Las Company 19:10
Zawodzie SA (gamcio) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 3-3; 2-1
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 3-1; 2-1
Goszczyna United (legus_7) - Rybina SA (cholee) 2-1; 3-4
Powersoft Wroclaw (julius2u) - Poznań Power (gumis1992) 0-14; 1-9
Real Madrid (tomaszmks) - Rotterdam Tychy (modyhajdi) 3-0; 3-1


HOOLIGANS III czerwona kartka - Immortal Evo Sqad 4:13
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) żółta kartka - wystawienie do gry zespołu pauzującego za kartki
Czarni Jasło (haos) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - 1:3,1:1
Gryf Słupsk (irecki34) żółta kartka - Silesia Marklowice (plastus29) żółta kartka x/x;x/x - mecze nie zostały rozegrane
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - Los BLANCOS (stankoo) - 0:3vo;0:3vo
Torpeda Rożental (lukasb84) żółta kartka - Som Lepsi (panlawinaa) żółta kartka x/x;x/x - mecze nie zostały rozegrane
Sparta Złotów (milanox71) - Korona Chełmce (morcin111) - 2:3,1:0


Magic Players Prospect - One More Drastic Clan 8:17
CORSARZE (corsarz75) - FC Pęgów (sebasta) 2:2 1:2
Amanita Virosa (tuber) - Mańkowo CF (kobra87) 1:5 0:4
MasakratorS MczE (szpaku_) żółta kartka - La Masía (barca13579) żółta kartka x/x; 4:1 - pierwszy mecz nie został rozegrany
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 1:2 0:0
Tyski GKS (frog) - LKS Nidzica Dobiesławice (orzeshek92) 3:0 1:4


Angry Boys V - pauza


Runda 3 – 26.06.2015

Immortal Evo Sqad - Pro Gejmerzy III 13:10
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Zawodzie SA (gamcio) - 1:3,1:0
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - 1:0,3:0
Korona Chełmce (morcin111) żółta kartka - Real Madrid (tomaszmks) żółta kartka - x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Los BLANCOS (stankoo) - Goszczyna United (legus_7) - 1:1,3:1
Som Lepsi (panlawinaa) - MKS Halemba (wisior) - 2:6,0:4


Stumilowy Las Company - HOOLIGANS III czerwona kartka 15:0 vo
GearsOfWar (gearsofwar77) żółta kartka - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie

Angry Boys V - Magic Players Prospect 7:16
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Tyski GKS (frog) 3:1 4:4
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 5:1 1:2
Szymaniszki (cube1985) żółta kartka - MasakratorS MczE (szpaku_) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
FC Gdansk36 (jx2) - MKS OŁAWA (ralfinio) 1:6 0:3
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 0:4 1:5


One More Drastic Clan - pauza


Runda 4 – 03.07.2015

HOOLIGANS III - One More Drastic Clan 18:9
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) 3:3 0:1
HC Madball Jasło (bukowa) - La Masía(barca13579) 7:0 6:0
GearsOfWar (gearsofwar77) - BKS Jaga Białystok(lukas0408) 2:0 2:2
Czarni Jasło (haos) - FC Pęgów(sebasta) 1:0 1:0
Gryf Słupsk (irecki34) - Mańkowo CF(kobra87) 0:1 1:1


Angry Boys V czerwona kartka - Pro Gejmerzy III 0:24
Giallorossi Poland (tsubasa14) żółta kartka - Al Walidy bin Talale (dioda) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 2-4, 0-4
Puma Pietrzykowice (albi1752) żółta kartka - Real Madrid (tomaszmks) 0-3vo, 0-3vo
ANAGRAM (para-1966) żółta kartka - Goszczyna United (legus_7) 0-3vo, 0-3vo
FC Gdansk36 (jx2) - MKS Halemba (wisior) 0-5, 2-3

Magic Players Prospect - Stumilowy Las Company 7:22
CORSARZE (corsarz75) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 0-6; 1-8
Tyski GKS (frog) - FC Albion (djkogi) 0-7; 2-8
MKS OŁAWA (ralfinio) - Królikowice (roljan4595) 4-2; 3-8
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - Rybina SA (cholee) 2-5; 0-4
Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 1-1; 4-0


Immortal Evo Sqad - pauza


Runda 5 – 10.07.2015

Pro Gejmerzy III - Magic Players Prospect 16:13
Goszczyna United (legus_7) - CORSARZE (corsarz75) 1:4 2:3
Real Madrid (tomaszmks) - MKS OŁAWA (ralfinio) 2:1 1:2
MKS Halemba (wisior) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 1:1 3:2
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Fani Dużych Szczytów (alfabetulicy) 17:0 18:0
FC Dworzec Adama (woligator) - Amanita Virosa (tuber) 3:2 0:10


One More Drastic Clan - Immortal Evo Sqad 13:16
GKS Wieszczela Głębokie(revsn) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - 1:8,0:8
FC Pęgów(sebasta) - Silesia Marklowice (plastus29) - 1:1,10:0
LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) - Los BLANCOS (stankoo) - 3:1,1:6
Mańkowo CF(kobra87) - Korona Chełmce (morcin111) - 4:1,4:1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Queens Park Rangers FC (harpooner) - 2:5,0:2


Stumilowy Las Company - Angry Boys V czerwona kartka 21:9
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) żółta kartka - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie
FC Albion (djkogi) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 6-1; 1-5
Rotterdam Tychy (modyhajdi) - FC Gdansk36 (jx2) 2-0; 0-4
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - KS Pogoń Szczucin (galenos1992) 9-0; 9-0
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 5-2; 1-0
Królikowice (roljan4595) - PUMA PIETRZYKOWICE (albi1752) 2-3; 3-2


HOOLIGANS III - pauza


Runda 6 – 17.07.2015

Stumilowy Las Company - Immortal Evo Sqad 22:7
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 3-1; 2-0
Poznań Power (gumis1992) - Silesia Marklowice (plastus29) 15-0; 13-0
FC Albion (djkogi) - Los BLANCOS (stankoo) 0-6; 2-6
Rybina SA (cholee) - Korona Chełmce (morcin111) 5-2; 3-1
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Queens Park Rangers FC (harpooner) 4-0; 1-1


Angry Boys V - One More Drastic Clan 9:21
Szymaniszki (cube1985) - FC Pęgów(sebasta) 1:2 1:0
ANAGRAM (para-1966) - Mańkowo CF(kobra87) 2:8 3:4
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Manchester Ochota(Fabianwawa) 3:1 8:0
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Sailor Jerry(szuwar2001) 1:6 0:7
Nasza Jaga (luki589) - NotesKibica.pl(johny_1984) 0:6 0:5


Pro Gejmerzy III - HOOLIGANS III czerwona kartka 15:0
GearsOfWar (gearsofwar77) żółta kartka - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie
- MKS Darlovia Darlowo (szopinho)
- HC Madball Jasło (bukowa)
- GearsOfWar (gearsofwar77)
- Czarni Jasło (haos)
- Gryf Słupsk (irecki34)


Magic Players Prospect - pauza


Runda 7 – 24.07.2015

HOOLIGANS III - Magic Players Prospect 9:18
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) - Tyski GKS (frog) 2-2 3:1
HC Madball Jasło (bukowa) - Amanita Virosa (tuber) 3-2 0:0
Czarni Jasło (haos) - MasakratorS MczE (szpaku_) 0-5 0:1
Gryf Słupsk (irecki34) - MKS OŁAWA (ralfinio) 1-3 1:1
Sparta Złotów (Milanox71) - CORSARZE (corsarz75) 0-6 0:6


One More Drastic Clan - Stumilowy Las Company 13:16
Sailor Jerry(szuwar2001) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) 0-3; 3-0
FC Pęgów(sebasta) - Rotterdam Tychy (modyhajdi) 4-1; 6-0
Mańkowo CF(kobra87) - Rybina SA (cholee) 2-1; 2-2
Bad Obernigk(tropheus) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 0-10; 3-8
NotesKibica.pl(johny_1984) - Poznań Power (gumis1992) 0-4; 0-6


Immortal Evo Sqad - Angry Boys V 9:21
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - Szymaniszki (cube1985) - 1:0,0:2
Los BLANCOS (stankoo) - ANAGRAM (para-1966) - 1:7,5:3
Korona Chełmce (morcin111) - Giallorossi Poland (tsubasa14) - 0:5,2:3
Som Lepsi (panlawinaa) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - 2:3,1:0
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Nasza Jaga (luki589) - 0:2,0:8


Pro Gejmerzy III - pauza


Runda 8 – 31.07.2015

HOOLIGANS III - Angry Boys V 15:9
MKS Darlovia Darlowo (szopinho) żółta kartka - Szymaniszki (cube1985) żółta kartka vo bezpunktowy
HC Madball Jasło (bukowa) - ANAGRAM (para-1966) 3:0 2:0
Gryf Słupsk (irecki34) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 0:1 2:3
Czarni Jasło (haos) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 1:2 2:1
GearsOfWar (gearsofwar77) - Nasza Jaga (luki589) 9:0 8:0


Magic Players Prospect - Immortal Evo Sqad 24:3
MKS OŁAWA (ralfinio) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 1:1 4:1
Amanita Virosa (tuber) - Los BLANCOS (stankoo) 2:2 3:1
Tyski GKS (frog) - Som Lepsi (panlawinaa) 5:2 2:2
MasakratorS MczE (szpaku_) - Korona Chełmce (morcin111) 11:0 13:0
CORSARZE (corsarz75) - Queens Park Rangers FC (harpooner) 12:0 8:2


Pro Gejmerzy III - One More Drastic Clan 11:17
Niebiański&Team (pawoman1) - Sailor Jerry (szuwar2001) 0:3 3:3
Real Madrid (tomaszmks) - FC Pęgów (sebasta) 0:1 2:2
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Mańkowo CF (kobra87) 3:0 4:0
MKS Halemba (wisior) - Sparta Szamotuły (peugeot206sw) 0:3 0:4
Goszczyna United (legus_7) - NotesKibica.pl (johny_1984) 1:3 3:0


Stumilowy Las Company - pauza


Runda 9 – 07.08.2015

Stumilowy Las Company - Pro Gejmerzy III 9:15
FC Albion (djkogi) żółta kartka - FC Dworzec Adama (woligator) żółta kartka vo bezpunktowy
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 1:3 1:6
Poznań Power (gumis1992) - Real Madrid (tomaszmks) 5:0 1:2
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Goszczyna United (legus_7) 4:3 3:1
Rotterdam Tychy (modyhajdi) - FC ZARZECZE (loju76) 0:3 2:3


Immortal Evo Sqad - HOOLIGANS III czerwona kartka 15:0 vo
GearsOfWar (gearsofwar77) żółta kartka
za brak składu gości w terminie


One More Drastic Clan - Magic Players Prospect 5:23
Sparta Szamotuły (peugeot206sw) - MKS OŁAWA (ralfinio) 0:3 1:2
NotesKibica.pl (johny_1984) - Amanita Virosa (tuber) 2:5 0:4
Mańkowo CF (kobra87) - Tyski GKS (frog) 2:2 0:1
GKS Wieszczela Głębokie (revsn) - MasakratorS MczE (szpaku_) 0:10 2:10
FC Pęgów (sebasta) - CORSARZE (corsarz75) 2:2 5:2


Angry Boys V - pauza


Runda 10 – 14.08.2015

Pro Gejmerzy III - Immortal Evo Sqad 24:0
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 1:0 1:0
Real Madrid (tomaszmks) - Los BLANCOS (stankoo) 8:0 16:0
FC Dworzec Adama (woligator) żółta kartka - Korona Chełmce (morcin111) żółta kartka vo bezpunktowy
MKS Halemba (wisior) - Som Lepsi (panlawinaa) 4:0 11:2
Goszczyna United (legus_7) - Queens Park Rangers FC (harpooner) 5:0 7:0


HOOLIGANS III - Stumilowy Las Company czerwona kartka 15:0 vo
- Królikowice (roljan4595)
- Rybina SA (cholee)
- AA Bełchatów (qwetyuiop65)
- KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral)
- Rotterdam Tychy (modyhajdi)
Poznań Power (gumis1992) żółta kartka
za brak składu gości w terminie


Magic Players Prospect - Angry Boys V czerwona kartka 15:0 vo
- Nasza Jaga (luki589)
- k. s. Niebieskie Michały (rumikon)
- FC Gdansk36 (jx2)
- ANAGRAM (para-1966)
- Puma Pietrzykowice (albi1752)
KS Pogoń Szczucin (galenos1992) żółta kartka
za brak składu gości w terminie


One More Drastic Clan - pauza


Runda 11 – 21.08.2015

One More Drastic Clan - HOOLIGANS III czerwona kartka
GearsOfWar (gearsofwar77) żółta kartka
za brak składu gości w terminie


Pro Gejmerzy III - Angry Boys V 18:12
The Fighting Mangooses FC (maly_pl) - Nasza Jaga (luki589) 2-0, 3-1
MKS Halemba (wisior) - k. s. Niebieskie Michały (rumikon) 4-6, 1-2
Goszczyna United (legus_7) - FC Gdansk36 (jx2) 4-0, 1-0
Real Madrid (tomaszmks) - ANAGRAM (para-1966) 4-0, 5-0
FC ZARZECZE (loju76) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 2-5, 0-2


Stumilowy Las Company - Magic Players Prospect 16:13
Poznań Power (gumis1992) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 3:0 5:2
Rybina SA (cholee) - CORSARZE (corsarz75) 4:0 2:1
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - Tyski GKS (frog) 1:2 3:1
Królikowice (roljan4595) - MKS OŁAWA (ralfinio) 2:2 0:2
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - MasakratorS MczE (szpaku_) 2:4 0:3


Immortal Evo Sqad - pauza


Runda 12 – 28.08.2015

Magic Players Prospect - Pro Gejmerzy III 15:15
MKS OŁAWA (ralfinio) - The Fighting Mangooses FC (maly_pl) 5-3 , 1-0
Tyski GKS (frog) - Real Madrid (tomaszmks) 1-4 , 1-2
CORSARZE (corsarz75) - FC Dworzec Adama (woligator) 0-1 , 2-6
MasakratorS MczE (szpaku_) - FC ZARZECZE (loju76) 8-1 , 5-0
Amanita Virosa (tuber) - Goszczyna United (legus_7) 4-5 , 5-2


Immortal Evo Sqad - One More Drastic Clan 20:8
Korona Chełmce (morcin111) - FC CMG(mykundo) 1:0 3:3
Los BLANCOS (stankoo) - Bad Obernigk(tropheus) 3:1 6:1
Queens Park Rangers FC (harpooner) żółta kartka - Manchester United(Fabianwawa) 0:3 vo 0:3 vo
Som Lepsi (panlawinaa) - Polskie Termopile(efialtes) 5:1 3:0
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - Sparta Szamotuły(peugeot206sw) 3:2 0:0


Angry Boys V - Stumilowy Las Company 13:16
Nasza Jaga (luki589) - Poznań Power (gumis1992) 1-0; 2-3
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Rybina SA (cholee) 4-2; 2-0
FC Gdansk36 (jx2) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) 0-11; 1-7
Puma Pietrzykowice (albi1752) - Królikowice (roljan4595) 0-8; 2-7
ANAGRAM (para-1966) - FC Albion (djkogi) 3-2; 3-3



Runda 13 – 04.09.2015

Immortal Evo Sqad - Stumilowy Las Company czerwona kartka 16:13
Poznań Power (gumis1992) żółta kartka - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie
Korona Chełmce (morcin111) - AA Bełchatów (qwetyuiop65) - 1:6,0:7
Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - Królikowice (roljan4595) - 1:2,2:2
Los BLANCOS (stankoo) - FC Albion (djkogi) - 3:0vo,3:0vo
Som Lepsi (panlawinaa) - KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - 3:0vo,3:0vo
Queens Park Rangers FC (harpooner) - Rybina SA (cholee) - 0:2,2:1


One More Drastic Clan - Angry Boys V 11:17
Sailor Jerry(szuwar2001) - Nasza Jaga (luki589) 0:5 1:2
Mańkowo CF(kobra87) - ANAGRAM (para-1966) 4:2 5:1
FC Pęgów(sebasta) - Puma Pietrzykowice (albi1752) 2:2 2:0
GKS Wieszczela Głębokie(revsn) - Giallorossi Poland (tsubasa14) 2:3 0:3
Sparta Szamotuły(peugeot206sw) - Szymaniszki (cube1985) 0:1 1:1


Pro Gejmerzy III - pauza

Magic Players Prospect - pauza


Runda 14 – 11.09.2015

Stumilowy Las Company - One More Drastic Clan 19:10
FC Albion (djkogi) - Manchester United(Fabianwawa) żółta kartka 3:0vo 4:5
AA Bełchatów (qwetyuiop65) - LKS Nidzica Dobiesławice(orzeshek92) 5:0 2:0
KS ROTAVIA NIEPORĘT (koral) - Bad Obernigk(tropheus) 4:1 4:1
Rybina SA (cholee) - NotesKibica.pl(johny_1984) 1:1 2:0
Rotterdam Tychy (modyhajdi) - Mańkowo CF(kobra87) 1:2 1:2


Angry Boys V - Immortal Evo Sqad 18:6
Szymaniszki (cube1985) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) - 2:6,0:10
k. s. Niebieskie Michały (rumikon) - Los BLANCOS (stankoo) żółta kartka - 3:0vo;3:0vo
ANAGRAM (para-1966) - Korona Chełmce (morcin111) - 7:0,8:0
Nasza Jaga (luki589) żółta kartka - Queens Park Rangers FC (harpooner) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Som Lepsi (panlawinaa) - 4:0,3:0


Magic Players Prospect - pauza

Pro Gejmerzy III - pauza

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

IV LIGA grupa B


Runda 1 – 12.06.2015

Amazing Drastic Clan - Angry Boys IV 22:7
K.S. Sokół Kleczew (hossa1) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) żółta kartka 3:0vo;3:0vo
FC Pivkarzyki(pelek) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 2:2 / 4-1
Goral Zywiec(firefox78) - Galacticos (malygrzes77) 1:2 / 5-0
Belchatow UNITED(awaszki) - Tychy Fight Club (majkel1) 2:0 / 1-3
Legia Jasło(dangus76) - PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) 2:0 / 5-1


HOOLIGANS II - Inni Niż Wszyscy IV 11:17
Radomiak Radom (artur1608) - Orły Sołtysa (kevin-7) 1:3/4:1
Rembertów SA (tomitowidzi) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 10:0/10:0
KS Wigierki 10 (lukasz300) - CSKA Reactivation (andrij7) 1:8/0:5
FC ORLIKA (kazinho17) - Brokopondo (frodsen) 0:0/1:1
The Mountain Beasts (jayesns) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 0:10/0:9


Stumilowy Las Confederation - VSC Mazurki 28:1
Małe Koxy (maruszkk) - Momehnen (lukasz22) żółta kartka 3:0vo 3:0vo
Kings Of Rock (screw7) - Mszczyczyn (kret275) 2:0 2:0
ELDUNARI (eragon03) - FC Marjas (marjas7112) 0:0 6:0
Arsenal Londyn (marzol123) - Tomekkardas SSA (kardi31) 12:1 3:1
Manchester United (andrzej1136) - Balbinów (pitek0212) 4:0 2:1


Zagubieni Między Słupkami AFC - pauza


Runda 2 – 19.06.2015

VSC Mazurki - Zagubieni Między Słupkami AFC 1:28
Turbo Lacze (luukas91) - FC Old Glass (pila3)0:8,2:11
Mszczyczyn (kret275) - Liwocz Brzyska (damciogit)0:2,0:5
FC Marjas (marjas7112) - ODERKA Opole (milek72)2:2,0:3
Tomekkardas SSA (kardi31) - FC Gruchlandia (spleenone)0:17,0:2
Momehnen (lukasz22) - Przyborow (astard)0:3,0:6


Angry Boys IV - HOOLIGANS II 10:19
Galacticos (malygrzes77) - Radomiak Radom (artur1608) 3:0 1:2
Tychy Fight Club (majkel1) - Rembertów SA (tomitowidzi) 0:5 1:1
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 1:3 1:7
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - FC ORLIKA (kazinho17) 0:3 0:1
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - Czamanin (kingcrimson) 8:1 5:0


Inni Niż Wszyscy IV - Stumilowy Las Confederation 12:18
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - Małe Koxy (maruszkk) 1:2/1:2
CSKA Reactivation (andrij7) - Kings Of Rock (screw7) 5:2/2:1
Orły Sołtysa (kevin-7) - ELDUNARI (eragon03) 1:3/1:2
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Arsenal Londyn (marzol123) 4:3/1:2
Brokopondo (frodsen) - Manchester United (andrzej1136) 2:1/0:2


Amazing Drastic Clan - pauza


Runda 3 – 26.06.2015

HOOLIGANS II - VSC Mazurki 24:0
Radomiak Radom (artur1608) - FC Marjas (marjas7112) 2:0 4:0
Rembertów SA (tomitowidzi) - Tomekkardas SSA (kardi31) 4:1 8:0
KS Wigierki 10 (lukasz300) - Momehnen (lukasz22) 5:1 3:1
FC ORLIKA (kazinho17) żółta kartka - Mszczyczyn (kret275) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
FC Gomolki (gomozalez) - Turbo Lacze (luukas91) 4:1 3:2


Zagubieni Między Słupkami AFC - Angry Boys IV 8:20
Przyborow (astard)-Galacticos (malygrzes77) 1:3 0:1
FC Gruchlandia (spleenone)-Tychy Fight Club (majkel1) 1:3 0;4
Liwocz Brzyska (damciogit)-PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) 4:0 1:1
ODERKA Opole (milek72)-FC Harnaś Sanok (jerzykw)1:2 2:2
FC Old Glass (pila3)-Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:5 3:1


Amazing Drastic Clan - Inni Niż Wszyscy IV 12:18
► Akademia Massiora U20 ◄(massior) żółta kartka - Orły Sołtysa (kevin-7) 0:3vo;0:3vo
Belchatow UNITED(awaszki) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 2:1/0:1
Goral Zywiec(firefox78) - KS Górnik Wieliczka (markos1) 3:0/3:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 2:3/0:5
Galena Kielce(aragorn12) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 1:0/1:3


Stumilowy Las Confederation - pauza


Runda 4 – 03.07.2015

Angry Boys IV - Stumilowy Las Confederation 10:19
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - Małe Koxy (maruszkk) 1:2, 0:2
Tychy Fight Club (majkel1) - Kings Of Rock (screw7) 5:0, 3:0
Galacticos (malygrzes77) - Arsenal Londyn (marzol123) 2:5, 3:3
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - Manchester United (andrzej1136) 0:6, 0:4
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - ELDUNARI (eragon03) 0:3, 3:1


Amazing Drastic Clan - VSC Mazurki 30:0
Belchatow UNITED(awaszki) - FC Marjas (marjas7112) 9:0 5:0
Zełba Gdańsk(macio87) - Tomekkardas SSA (kardi31) 7:0 6:1
Legia Jasło(dangus76) - Momehnen (lukasz22) 5:0 10:1
FC Pivkarzyki(pelek) - Mszczyczyn (kret275) 7:0 8:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - Turbo Lacze (luukas91) 13:1 8:0


Inni Niż Wszyscy IV - Zagubieni Między Słupkami AFC 10:19
Orły Sołtysa (kevin-7) - FC Old Glass (pila3) 4:0/0:2
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Liwocz Brzyska (damciogit) 0:1/1:2
CSKA Reactivation (andrij7) - 7ODERKA Opole (milek72) 1:1/3:1
Brokopondo (frodsen) - FC Gruchlandia (spleenone) 1:4/0:2
JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) - Przyborow (astard) 5:1/0:3


HOOLIGANS II - pauza


Runda 5 – 10.07.2015

VSC Mazurki - Inni Niż Wszyscy IV 1:28
Tomekkardas SSA (kardi31) - KS Górnik Wieliczka (markos1) 1:5/1:1
Momehnen (lukasz22) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 1:4/1:6
Mszczyczyn (kret275) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 0:13/0:11
FC Marjas (marjas7112) - Brokopondo (frodsen) 0:2/1:2
Turbo Lacze (luukas91) - Orły Sołtysa (kevin-7) 1:11/0:15


Stumilowy Las Confederation - HOOLIGANS II 12:12
Arsenal Londyn (marzol123) - Radomiak Radom (artur1608) 2-5,4-2
ELDUNARI (eragon03) - Rembertów SA (tomitowidzi) 2-4,2-3
Manchester United (andrzej1136) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 2-4,2-0
Małe Koxy (maruszkk) - FC ORLIKA (kazinho17) 2-1,5-3
Kings Of Rock (screw7) żółta kartka - The Mountain Beasts (jayesns) żółta kartka x/x;x/x walkover bezpunktowy, mecze nie zostały rozegrane


Zagubieni Między Słupkami AFC - Amazing Drastic Clan 12:18
Przyborow (astard)- Belchatow UNITED(awaszki) 1:3 0:4
Liwocz Brzyska (damciogit) - Zełba Gdańsk(macio87) 3:0 6:0
FC Gruchlandia (spleenone)- ► Akademia Massiora U20 ◄(massior) 0:5 0:4
ODERKA Opole (milek72)- Goral Zywiec(firefox78) 0:4 0:4
FC Old Glass (pila3)- ByleDoPrzodu(mati2001) 2:0 7:2


Angry Boys IV - pauza


Runda 6 – 17.07.2015

Zagubieni Między Słupkami AFC - HOOLIGANS II 18:12
FC Gruchlandia (spleenone) - Radomiak Radom (artur1608) 1-5,3-1
FC Old Glass (pila3)- Rembertów SA (tomitowidzi) 0-1,0-1
Liwocz Brzyska (damciogit) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 3-1,2-0
Dangerous Łaziska (gahan4)- FC ORLIKA (kazinho17) 6-5,9-1
ODERKA Opole (milek72)- Czamanin (kingcrimson) 5-0,1-2


Amazing Drastic Clan - Stumilowy Las Confederation 18:12
Belchatow UNITED(awaszki) - Arsenal Londyn (marzol123) 2:1, 2:4
FC Pivkarzyki(pelek) - Małe Koxy (maruszkk) 1:3, 2:4
► Akademia Massiora U20 ◄(massior) - Manchester United (andrzej1136) 2:0, 1:0
Goral Zywiec(firefox78) - ELDUNARI (eragon03) 1:0, 3:1
Legia Jasło(dangus76) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 2:1, 0:2


VSC Mazurki - Angry Boys IV 0:30
Mszczyczyn (kret275) - PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) 0-2 0-5
Turbo Lacze (luukas91)- FC Harnaś Sanok (jerzykw) 0-7 1-10
Momehnen (lukasz22) - Galacticos (malygrzes77) 0-8 0-8
Tomekkardas SSA (kardi31) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0-10 0-5
FC Marjas (marjas7112) - Tychy Fight Club (majkel1) 0-6 0-2


Inni Niż Wszyscy IV - pauza


Runda 7 – 24.07.2015

Angry Boys IV - Inni Niż Wszyscy IV 11:17
Tychy Fight Club (majkel1) - Fc Szczecinek Lakers (tomek62) 0:2/2:4
Galacticos (malygrzes77) - CSKA Reactivation (andrij7) 2:1/4:2
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - Brokopondo (frodsen) 0:0/1:1
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 1:3/4:1
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 1:2/0:2


Stumilowy Las Confederation - Zagubieni Między Słupkami AFC 19:7
Manchester United (andrzej1136) - FC Gruchlandia (spleenone) 4:1, 4:0
Arsenal Londyn (marzol123) - FC Old Glass (pila3) 4:1, 1:3
ELDUNARI (eragon03) - Liwocz Brzyska (damciogit) 1:1, 2:2
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Dangerous Łaziska (gahan4) 2:2, 0:0
Małe Koxy (maruszkk) - ODERKA Opole (milek72) 1:0, 4:1


HOOLIGANS II - Amazing Drastic Clan 7:22
Radomiak Radom (artur1608) - Zełba Gdańsk(macio87) 2:2 1:2
Rembertów SA (tomitowidzi) - ► Akademia Massiora U20 ◄(massior) 0:6 0:5
KS Wigierki 10 (lukasz300) - Goral Zywiec(firefox78) 0:5 2:4
FC ORLIKA (kazinho17) - Legia Jasło(dangus76) 6:0 2:1
FC Gomolki (gomozalez) - Belchatow UNITED(awaszki) 0:11 0:4


VSC Mazurki - pauza


Runda 8 – 31.07.2015

Angry Boys IV - Amazing Drastic Clan 9:12
Galacticos (malygrzes77) - Zełba Gdańsk (macio87) 3:5 2:7
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) - Goral Zywiec (firefox78) 0:9 2:2
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - Belchatow UNITED (awaszki) 1:1 0:0
Tychy Fight Club (majkel1) - Galena Kielce (aragorn12) 2:0 6:1
FC Harnaś Sanok (jerzykw) żółta kartka - ByleDoPrzodu (mati2001) żółta kartka vo bezpunktowy


Inni Niż Wszyscy IV - HOOLIGANS II 9:21
Orły Sołtysa (kevin-7) - Radomiak Radom (artur1608) 2:1 3:4
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - FC ORLIKA (kazinho17) 3:1 5:3
CSKA Reactivation (andrij7) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 2:6 2:3
KS Górnik Wieliczka (markos1) - Rembertów SA (tomitowidzi) 2:6 2:7
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - Czamanin (kingcrimson) 0:10 1:12
Radomiak Radom (artur1608) żółta kartka
za brak rundy/kolejki w poście z wynikami


VSC Mazurki - Stumilowy Las Confederation 1:28
Mszczyczyn (kret275) - Kings Of Rock (screw7) 0:9 0:14
Tomekkardas SSA (kardi31) - Małe Koxy (maruszkk) 1:6 1:6
FC Marjas (marjas7112) - Manchester United (andrzej1136) 0:6 2:2
Turbo Lacze (luukas91) - ELDUNARI (eragon03) 0:11 0:12
Momehnen (lukasz22) - Arsenal Londyn (marzol123) 1:2 1:3


Zagubieni Między Słupkami AFC - pauza


Runda 9 – 07.08.2015

Zagubieni Między Słupkami AFC - VSC Mazurki czerwona kartka 25:4
FC Gruchlandia (spleenone) - Momehnen (lukasz22) 3:0 3:0 vo
ODERKA Opole (milek72) - Turbo Lacze (luukas91) 11:0 7:0
FC Old Glass (pila3) - Mszczyczyn (kret275) 3:1 5:0
Liwocz Brzyska (damciogit) - FC Marjas (marjas7112) 6:0 5:0
Dangerous Łaziska (gahan4) - Tomekkardas SSA (kardi31) 2:3 4:4
Momehnen (lukasz22) żółta kartka
za brak składu gości w terminie


HOOLIGANS II - Angry Boys IV 4:19
Rembertów SA (tomitowidzi) żółta kartka - PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) żółta kartka vo bezpunktowy
KS Wigierki 10 (lukasz300) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:4 0:6
FC ORLIKA (kazinho17) - Tychy Fight Club (majkel1) 2:2 1:8
Czamanin (kingcrimson) - Galacticos (malygrzes77) 2:1 4:7
FC Gomolki (gomozalez) żółta kartka - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 0:3 0:3 vo


Stumilowy Las Confederation – Inni Niż Wszyscy IV 17:11
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Orły Sołtysa (kevin-7) 0:3 1:2
Arsenal Londyn (marzol123) - Brokopondo (frodsen) 4:2 4:0
Manchester United (andrzej1136) - ORHAN Piekary Śl (janes05) 0:1 2:2
Małe Koxy (maruszkk) - JURZEC 71 TEAM TYCHY (chicomasters) 6:0 7:0
ELDUNARI (eragon03) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 4:1 1:1


Amazing Drastic Clan - pauza


Runda 10 – 14.08.2015

VSC Mazurki czerwona kartka - HOOLIGANS II 0:15 vo
- Radomiak Radom (artur1608)
- Rembertów SA (tomitowidzi)
- KS Wigierki 10 (lukasz300)
- FC ORLIKA (kazinho17)
- Czamanin (kingcrimson)
Momehnen (lukasz22) żółta kartka
za brak składu gospodarzy w terminie


Angry Boys IV - Zagubieni Między Słupkami AFC 24:0
FC Harnaś Sanok (jerzykw) - FC Gruchlandia (spleenone) żółta kartka 3:0 3:0 vo
Tychy Fight Club (majkel1) - ODERKA Opole (milek72) 4:0 4:1
Gleszcz SSA (ShpaQ1) - FC Old Glass (pila3) 3:2 3:2
PARTYZANT DOJAZDÓW (malary) żółta kartka - Liwocz Brzyska (damciogit) żółta kartka vo bezpunktowy
Galacticos (malygrzes77) - Dangerous Łaziska (gahan4) 4:0 9:0


Inni Niż Wszyscy IV - Amazing Drastic Clan 3:27
Orły Sołtysa (kevin-7) - Zełba Gdańsk (macio87) 5:4 0:4
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Goral Zywiec (firefox78) 1:4 1:3
CSKA Reactivation (andrij7) - Belchatow UNITED (awaszki) 2:4 1:4
KS Górnik Wieliczka (markos1) żółta kartka - FC Pivkarzyki (pelek) 0:3 0:3 vo
Brokopondo (frodsen) - ByleDoPrzodu (mati2001) 2:6 0:4


Stumilowy Las Confederation - pauza


Runda 11 – 21.08.2015

Stumilowy Las Confederation - Angry Boys IV 17:11
Małe Koxy (maruszkk) - Tychy Fight Club (majkel1) 2:2, 5:1
Manchester United (andrzej1136) - FC Galaxy Tarnów (avichi90_pl) żółta kartka 3:0vo;3:0vo
ELDUNARI (eragon03) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 4:0, 2:4
Arsenal Londyn (marzol123) - Galacticos (malygrzes77) 2:1, 2:7
Kings Of Rock (screw7) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 1:1, 0:2


VSC Mazurki czerwona kartka - Amazing Drastic Clan
- Zełba Gdańsk (macio87)
- Goral Zywiec (firefox78)
- Belchatow UNITED (awaszki)
- Galena Kielce (aragorn12)
- ByleDoPrzodu (mati2001)
Momehnen (lukasz22) żółta kartka
za brak składu gospodarzy w terminie


Zagubieni Między Słupkami AFC – Inni Niż Wszyscy IV czerwona kartka15:0 vo
- Orły Sołtysa (kevin-7)
- Fc Szczecinek Lakers (tomek62)
- CSKA Reactivation (andrij7)
- Brokopondo (frodsen)
- MKS Mazur Ełk (mazurowiec88)
Brokopondo (frodsen) żółta kartka
za brak składu gości w terminie


HOOLIGANS II - pauza


Runda 12 – 28.08.2015

HOOLIGANS II - Stumilowy Las Confederation 16:13
Radomiak Radom (artur1608)- Arsenal Londyn (marzol123) 3:1, 3:1
Rembertów SA (tomitowidzi)- ELDUNARI (eragon03) 0:4, 1:0
KS Wigierki 10 (lukasz300)- Manchester United (andrzej1136) 1:1, 2:0
FC ORLIKA (kazinho17)- Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 2:3, 4:0
Czamanin (kingcrimson)- Małe Koxy (maruszkk) 2:3, 1:2


Amazing Drastic Clan - Zagubieni Między Słupkami AFC 27:3
Goral Zywiec(firefox78) - Liwocz Brzyska (damciogit) 3:0 5:0
Belchatow UNITED(awaszki) - ODERKA Opole (milek72) 7:1 5:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - FC Gruchlandia (spleenone) żółta kartka 3:0 v0 3:0 vo
FC Pivkarzyki(pelek) - Victoria Przyborow (astard) 2:1 0:4
Zełba Gdańsk(macio87) - Dangerous Łaziska (gahan4) 6:0 1:0


Angry Boys IV - pauza

Inni Niż Wszyscy IV - pauza



Runda 13 – 04.09.2015

HOOLIGANS II - Zagubieni Między Słupkami AFC 4:19
Rembertów SA (tomitowidzi) - Liwocz Brzyska (damciogit) 2:3 2:2
KS Wigierki 10 (lukasz300) - ODERKA Opole (milek72) 3:4 1:3
FC ORLIKA (kazinho17) żółta kartka - Victoria Przyborow (astard) żółta kartka - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Radomiak Radom (artur1608) - Dangerous Łaziska (gahan4) 4:2 2:3
FC Gomolki (gomozalez) żółta kartka - FC Old Glass (pila3) 0:3vo;0:3vo


Stumilowy Las Confederation - Amazing Drastic Clan 13:16
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) - Goral Zywiec(firefox78) 0:6, 0:5
Arsenal Londyn (marzol123) - Belchatow UNITED(awaszki) 1:2, 1:1
Manchester United (andrzej1136) - ByleDoPrzodu(mati2001) 6:1, 5:0
Małe Koxy (maruszkk) - FC Pivkarzyki(pelek) 3:2, 6:2
ELDUNARI (eragon03) - Zełba Gdańsk(macio87) 0:2, 0:7


Angry Boys IV - pauza

Inni Niż Wszyscy IV - pauza


Runda 14 – 11.09.2015

Inni Niż Wszyscy IV - Angry Boys IV 0:30
ORHAN Piekary Śl (janes05) - Galacticos (malygrzes77) 2:6 0:2
Brokopondo (frodsen) - FC Harnaś Sanok (jerzykw) 1:2 0:6
Orły Sołtysa (kevin-7) - Gleszcz SSA (ShpaQ1) 0:9 0:13
MKS Mazur Ełk (mazurowiec88) - F.C. TIRAS CRIULENI (duduzzu) 0:8 0:5
Fc Szczecinek Lakers (tomek62) - Tychy Fight Club (majkel1) 2:5 0:1


Zagubieni Między Słupkami AFC - Stumilowy Las Confederation 2:26
Liwocz Brzyska (damciogit)- Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 1:2, 0:0
ODERKA Opole (milek72)- Arsenal Londyn (marzol123) 3:3, 1:4
Dangerous Łaziska (gahan4)- Manchester United (andrzej1136) 0:5, 0:2
FC Old Glass (pila3)- Małe Koxy (maruszkk) 1:5, 0:11
Victoria Przyborow (astard)- ELDUNARI (eragon03) 0:2, 1:2


Amazing Drastic Clan - HOOLIGANS II 18:12
Zełba Gdańsk(macio87) - Radomiak Radom (artur1608) 7:0 10:0
ByleDoPrzodu(mati2001) - Rembertów SA (tomitowidzi) 1:7 0:5
FC Pivkarzyki(pelek) - KS Wigierki 10 (lukasz300) 5:2 3:1
Belchatow UNITED(awaszki) - FC ORLIKA (kazinho17) 3:0 0:6
Galena Kielce(aragorn12) - Czamanin (kingcrimson) 0:6 3:0

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-09-30, 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

IV LIGA grupa C


Runda 1 – 12.06.2015

Angry Boys III - Creative Evo Sqad 20:8
Fc-Criuleni-City (vologhea) - xPolonia Marklowice (n0name) 2:2 0:1
Hutnik Nowa Huta (rafael92) - FC SzwarcWald (eugen16) 3:1 8:0
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 0:0 1:3
Tychy Falcons (tatlik20) - Patriot Jasło (aquarel) żółta kartka 3:0 vo 3:0 vo
Mighty Bubbles (marcin160795) - Zagłębie Charsznica (dikus) 5:0 9:0


HOOLIGANS IV - Shado Klan 18:12
Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) - Przemysl (yarek) 1:4 1:9
PUB GARAGE EŁK (karczek) - MKS Volve (volve) 1:2 4:2
Krojanty (agik0123) - Deluxe Ski Jump (qx) 2:1 2:0
Kalitka SA (robercuss) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 0:1 3:0
Grudki (walashnikov)- Pride of Poland (seq-q) 2:1 3:2


Stumilowy Las Cooperation - The Winners II 13:16
Pk Krusze (pawel_malisz) - MARKUS - Football Club (markus1959) 4:3/3:1
Kazdab Team (kazdab) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 2:3/3:4
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) - GKS Diament (arek0404) 1:3/1:2
CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 5:0/5:0
Rokitek Tczew (mariolka) - Death Soldier (stlifest) 1:1/2:3


Young Vendetta - pauza


Runda 2 – 19.06.2015

The Winners II - Young Vendetta czerwona kartka 10:16
Rgielew SSA (lukasiek) żółta kartka - kapitan - skład nie został podany w wyznaczonym terminie
MARKUS - Football Club (markus1959) - RKS Mazur Radzymin (mamilla) 0:5/0:6
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - Dolcan Ząbki (isokolow) 1:5/0:5
GKS Diament (arek0404) - Rgielew SSA (lukasiek) 2:2/3:3
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Szarzy Zamość (smutny) 3:3/3:2
Death Soldier (stlifest) - Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 1:1/3:1

Creative Evo Sqad - HOOLIGANS IV 7:22
Polonia Marklowice (n0name) - Fc. Barcelona (czakuao) 4-2 / 3-0
S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) - PUB GARAGE EŁK (karczek) 1-1 / 0-4
FC SzwarcWald (eugen16) - Krojanty (agik0123) 1-4 / 0 - 3
Stal Sanok (jacek92) - Kalitka SA (robercuss) 0-5 / 1 -7
Zagłębie Charsznica (dikus) - Grudki (walashnikov) 0-10 / 0-9

Shado Klan - Stumilowy Las Cooperation 17:5
Przemysl (yarek) – Kazdab Team (kazdab) 3:0 2:1
Pride of Poland (seq-q) – MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 2:4 3:3
Deluxe Ski Jump (qx) – CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan) 4:0 5:0
MKS Volve (volve) – ArmagedoN (vilayla) 2:1 2:2
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) żółta kartka – Pk Krusze (pawel_malisz) żółta kartka x/x;x/x - mecze nie zostały rozegrane


Angry Boys III - pauza


Runda 3 – 26.06.2015

HOOLIGANS IV - The Winners II 15:15
Krojanty (agik0123) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 4:1 1:2
PUB GARAGE EŁK (karczek) - GKS Diament (arek0404) 0:3vo 0:3vo
Grudki (walashnikov) - MARKUS - Football Club (markus1959) 2:0 0:4
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 0:3 5:3
Kalitka SA (robercuss) - 7even Sins (skull_pain) 6:1 10:0


Young Vendetta - Creative Evo Sqad 30:0
Dolcan Ząbki (isokolow) - Patriot Jasło (aquarel) 4:2, 3:0
Rgielew SSA (lukasiek) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 3:2, 5:1
RKS Mazur (mamilla) - Polonia Marklowice (n0name) 2:1, 3:2
Szarzy Zamość (smutny) - FC SzwarcWald (eugen16) 4:0, 7:0
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - Stal Sanok (jacek92) 5:1, 5:3


Angry Boys III - Shado Klan 15:12
Fc-Criuleni-City (vologhea) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 2:2 3:3
Zabojka (maciek1458) - Pride of Poland (seq-q) 1:1 1:0
Hutnik Nowa Huta (rafael92) - Deluxe Ski Jump (qx) 1:4 2:0
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - Przemysl (yarek) 2:1 1:3
KS Budowlanka Myszków (maly88) - MKS Volve (volve) 6:2 0:2


Stumilowy Las Cooperation - pauza


Runda 4 – 03.07.2015

Creative Evo Sqad - Stumilowy Las Cooperation 12:18
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) – MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 0:5/1:9
Stal Sanok (jacek92) – Rokitek Tczew (mariolka) 1:4/0:6
Polonia Marklowice (n0name) – GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 4:0/5:0
FC SzwarcWald (eugen16) – Pk Krusze (pawel_malisz) 3:1/1:7
Wieśniaki (ratfixx) – ArmagedoN (vilayla) 2:0/1:2


Angry Boys III - The Winners II 6:24
Hutnik Nowa Huta (rafael92)żółta kartka - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 0:3vo 0:3vo
Tychy Falcons (tatlik20) - GKS Diament (arek0404) 0:12 0:4
Vader (thomas66) - MARKUS - Football Club (markus1959) 0:3 0:2
Fc-Criuleni-City (vologhea) - Kujaviak (jacek76) 0:5 0:6
Mighty Bubbles (marcin160795) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 4:2 4:2

Shado Klan - Young Vendetta 12:12
Deluxe Ski Jump (qx) - Dolcan Ząbki (isokolow) 2:5 1:6
MKS Volve (volve) żółta kartka - Rgielew SSA (lukasiek) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - RKS Mazur Radzymin (mamilla) 0:2 0:1
Przemysl (yarek) - Szarzy Zamość (smutny) 4:1 4:2
Pride of Poland (seq-q) - Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 5:0 8:0


HOOLIGANS IV - pauza


Runda 5 – 10.07.2015

The Winners II - Shado Klan 12:18
Kujaviak (jacek76) - Deluxe Ski Jump (qx) 2:1 3:2
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - MKS Volve (volve) 0:10 0:4
GKS Diament (arek0404) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 0:5 1:0
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - Przemysl (yarek) 0:2 0:3
MARKUS - Football Club (markus1959) - Pride of Poland (seq-q) 0:2 3:0


Stumilowy Las Cooperation - HOOLIGANS IV 6:18
Pk Krusze (pawel_malisz) – Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) 2:3 2:3
ArmagedoN (vilayla) – PUB GARAGE EŁK (karczek66) 2:6 0:3
Nst (nerrwus) żółta kartka – KP Starogard (kociewiaczek) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Kazdab Team (kazdab) – Kalitka SA (robercuss) 1:2 4:0
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – Fc. Barcelona (czakuao) 2:3 3:1


Young Vendetta - Angry Boys III 16:7
Path to Awakening (tmc) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 1:1 ; 4:3
Rks Mazur Radzymin (mamilla) - Mighty Bubbles (marcin160795) 3:1 ; 2:0
Dolcan Ząbki (isokolow) - KS Budowlanka Myszków (maly88) 6:2 ; 2:1
Podlasie Biala Podlaska (lukas505) - Zabojka (maciek1458) 1:2 ; 2:6
Szarzy Zamość (smutny) żółta kartka - Vader (thomas66) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane


Creative Evo Sqad - pauza


Runda 6 – 17.07.2015

Young Vendetta - HOOLIGANS IV 22:7
Rgielew SSA (lukasiek) - Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) 3:1 7:2
Dolcan Ząbki (isokolow) - Grudki (walashnikov) 2:1 2:4
RKS Mazur Radzymin (mamilla) - PUB GARAGE EŁK (karczek66) 2:1 2:1
Path to Awakening (tmc) - Krojanty (agik0123) 1:3 3:3
Szarzy Zamość (smutny) - KP Starogard (kociewiaczek) 5:2 4:1


Angry Boys III - Stumilowy Las Cooperation 24:6
Zabojka (maciek1458) - Kazdab Team (kazdab) 3:2 1:0
Tychy Falcons (tatlik20) - MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 4:1 2:3
Fc-Criuleni-City (vologhea) - Pk Krusze (pawel_malisz) 3:0 3:1
Hutnik Nowa Huta (rafael92) - GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) 7:3 5:1
Mighty Bubbles (marcin160795) - ArmagedoN (vilayla) 6:1 1:4


The Winners II - Creative Evo Sqad 15:3
Death Soldier (stlifest)- Polonia Marklowice (n0name) 5-0,5-1
MKS Mława (travka) żółta kartka- FC SzwarcWald (eugen16) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
MARKUS - Football Club (markus1959) żółta kartka - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) żółta kartka x/x;x/x - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
GKS Diament (arek0404)- Wieśniaki (ratfixx) 5-3,2-3
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski)- Stal Sanok (jacek92) 6-1,5-1


Shado Klan - pauza


Runda 7 – 24.07.2015

Creative Evo Sqad - Shado Klan 6:24
Zagłębie Charsznica (dikus) - Deluxe Ski Jump (qx) - 0:8,0:8
Wieśniaki (ratfixx)- MKS Volve (volve) - 1:9,1:6
Stal Sanok (jacek92) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) żółta kartka 3:0vo;3:0vo
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Przemysl (yarek) - 0:1,1:5
FC SzwarcWald (eugen16) - Pride of Poland (seq-q) - 0:2,0:3


Stumilowy Las Cooperation - Young Vendetta 6:21
ArmagedoN (vilayla) – Rgielew SSA (lukasiek) 1:2;2:2
Kazdab Team (kazdab) – Path to Awakening (tmc) 0:1;1:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – Szarzy Zamość (smutny) 1:6;1:3
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) – Podlasie Biała Podlaska (lukas505) 1:9;3:5
Pk Krusze (pawel_malisz) – LKS Orzeł Pustyny (arasso1994) 2:2;5:0


HOOLIGANS IV - Angry Boys III 19:10
Kalitka SA (robercuss) - Zabojka (maciek1458) 0-2 v 6-0
Krojanty (agik0123) - Hutnik Nowa Huta (rafael92) 8-0 v 3-1
Grudki (walashnikov) - KS Budowlanka Myszków (maly88) 0-1 v 4-1
MKS DĄBROWA GÓRNICZA (arek1971) - Tychy Falcons (tatlik20) 2-2 v 0-3
Fc. Barcelona (czakuao) - Mighty Bubbles (marcin160795) 3-2 v 4-2


The Winners II - pauza


Runda 8 – 31.07.2015

Creative Evo Sqad - Angry Boys III 6:24
FC SzwarcWald (eugen16) - Tychy Falcons (tatlik20) 1:4 0:11
Patriot Jasło (aquarel) - Fc-Criuleni-City (vologhea) 4:1 3:0
Zagłębie Charsznica (dikus) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 0:12 0:10
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - KS Budowlanka Myszków (maly88) 0:3 0:6
Stal Sanok (jacek92) - Vader (thomas66) 0:2 0:5


Shado Klan czerwona kartka - HOOLIGANS IV 8:20
JABOLOWE OFIARY (wredny) żółta kartka - wystawienie do gry drużyny pauzującej za kartki
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) 0:3vo;0:3vo
Pride of Poland (seq-q) - PUB GARAGE EŁK (karczek66) 0:7 0:4
Przemysl (yarek) - KP Starogard (kociewiaczek) 5:0 3:1
Deluxe Ski Jump (qx) - Fc. Barcelona (czakuao) 1:1 1:1
MKS Volve (volve) - Krojanty (agik0123) 2:3 2:3


The Winners II - Stumilowy Las Cooperation 15:12
Kujaviak (jacek76) – Kazdab Team (kazdab) 2:2 2:1
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) – MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 1:6 0:6
GKS Diament (arek0404) – Rokitek Tczew (mariolka) 3:1 3:1
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) – Pk Krusze (pawel_malisz) 1:1 3:1
MARKUS - Football Club (markus1959) – ArmagedoN (vilayla) 1:1 0:3


Young Vendetta - pauza


Runda 9 – 07.08.2015

Young Vendetta - The Winners II 13:16
Path to Awakening (tmc) - MARKUS - Football Club (markus1959) 2:3 2:3
RKS Mazur Radzymin (mamilla) - Kujaviak (jacek76) 0:1 2:1
Rgielew SSA (lukasiek) - MKS Mława (travka) 3:1 0:3
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 3:3 1:3
Dolcan Ząbki (isokolow) - GKS Diament (arek0404) 5:1 5:1


HOOLIGANS IV - Creative Evo Sqad 24:6
Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) - Patriot Jasło (aquarel) 2:6 6:1
Grudki (walashnikov) - Stal Sanok (jacek92) 8:0 7:1
Krojanty (agik0123) - K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 3:1 8:0
KP Starogard (kociewiaczek) - FC SzwarcWald (eugen16) 2:3 6:0
Kalitka SA (robercuss) - Zagłębie Charsznica (dikus) 17:0 17:0


Stumilowy Las Cooperation - Shado Klan 14:14
Nst (nerrwus) – Pride of Poland (seq-q) 3:1 6:1
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – Deluxe Ski Jump (qx) 0:4 2:2
Kazdab Team (kazdab) – Przemysl (yarek) 1:2 2:6
ArmagedoN (vilayla) – MKS Volve (volve) 2:2 0:3
Pk Krusze (pawel_malisz) – Niecki SA (zxcxz) 5:0 6:0


Angry Boys III - pauza


Runda 10 – 14.08.2015

The Winners II - HOOLIGANS IV 10:19
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) 3:5 4:3
Kujaviak (jacek76) - PUB GARAGE EŁK (karczek66) 3:1 3:4
MARKUS - Football Club (markus1959) - KP Starogard (kociewiaczek) 3:1 2:2
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - Krojanty (agik0123) 3:4 0:4
MKS Mława (travka) - Kalitka SA (robercuss) 1:2 1:3


Creative Evo Sqad - Young Vendetta 6:24
Patriot Jasło (aquarel) - Path to Awakening (tmc) 5:2 4:1
Stal Sanok (jacek92) - RKS Mazur Radzymin (mamilla) 0:10 0:13
FC SzwarcWald (eugen16) - Rgielew SSA (lukasiek) 0:6 0:3
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) - Szarzy Zamość (smutny) 1:2 0:2
Zagłębie Charsznica (dikus) - Dolcan Ząbki (isokolow) 0:15 0:15


Shado Klan - Angry Boys III 18:12
Deluxe Ski Jump (qx) - Tychy Falcons (tatlik20) 2:3 2:1
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - Zabojka (maciek1458) 1:2 3:2
Pride of Poland (seq-q) - BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 0:4 0:6
MKS Volve (volve) - Vader (thomas66) 3:2 7:3
Przemysl (yarek) - KS Budowlanka Myszków (maly88) żółta kartka 3:0 3:0 vo


Stumilowy Las Cooperation - pauza


Runda 11 – 21.08.2015

Stumilowy Las Cooperation - Creative Evo Sqad 18:12
ArmagedoN (vilayla) – Patriot Jasło (aquarel) 3:5 3:2
Pk Krusze (pawel_malisz) – Stal Sanok (jacek92) 7:0 12:0
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – FC SzwarcWald (eugen16) 2:3 3:2
Nst (nerrwus) – K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) 2:4 1:3
Rokitek Tczew (mariolka) – Wieśniaki (ratfixx) 7:0 12:0


The Winners II - Angry Boys III czerwona kartka15:0 vo
- Tychy Falcons (tatlik20)
- Fc-Criuleni-City (vologhea)
- Hutnik Lockerbie (rafael92)
- Zabojka (maciek1458)
- BKS LECHIA LGFT (zdzich66)
Mighty Bubbles (marcin160795) żółta kartka
za brak składu gości w terminie
LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77) żółta kartka
za negatywny komentarz decyzji kapitana rywali


Young Vendetta - Shado Klan 10:19
Dolcan Ząbki (isokolow) - Deluxe Ski Jump (qx) 1:2 3:1
RKS Mazur Radzymin (mamilla) - PIONIER SZCZECIN (krokodyl) 1:2 0:2
LKS Orzeł Pustyny (arasso1994) - Pride of Poland (seq-q) 2:0 1:2
Szarzy Zamość (smutny) - MKS Volve (volve) 3:2 3:3
Rgielew SSA (lukasiek) żółta kartka - Przemysl (yarek) 0:3vo;0:3vo


HOOLIGANS IV - pauza


Runda 12 – 28.08.2015

Shado Klan - The Winners II 10:19
Przemysl (yarek) - Kujaviak (jacek76) 1:1 0:4
Deluxe Ski Jump (qx) - GKS Diament (arek0404) 6:2 4:5
MKS Volve (volve) żółta kartka - MARKUS - Football Club (markus1959) 0:3vo 0:3vo
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - MKS Mława (travka) 3:0 1:0
Pride of Poland (seq-q) - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 1:12 0:13


HOOLIGANS IV - Stumilowy Las Cooperation 23:5
Grudki (walashnikov) – Kazdab Team (kazdab) 4-0 v 1-0
Krojanty (agik0123) – MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 3-3 v 4-2
PUB GARAGE EŁK (karczek66) – Rokitek Tczew (mariolka) 3-1 v 4-2
Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) – Pk Krusze (pawel_malisz) 3-3 v 9-3
Fc. Barcelona (czakuao) – ArmagedoN (vilayla) 1-4 v 5-2


Angry Boys III - Young Vendetta 14:8
Hutnik Lockerbie (rafael92) żółta kartka - Dolcan Ząbki (isokolow) żółta kartka - walkower bezpunktowy;mecze nie zostały rozegrane
Mighty Bubbles (marcin160795) - RKS Mazur Radzymin (mamilla) 1:1 1:0
Zabojka (maciek1458) - Path to Awakening (tmc) 1:3 3:2
Tychy Falcons (tatlik20) - Szarzy Zamość (smutny) 0:4 1:1
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - LKS Orzeł Pustyny (arasso1994) 8:0 7:0


Creative Evo Sqad - pauza


Runda 13 – 04.09.2015

HOOLIGANS IV - Young Vendetta 14:14
Fc. Barcelona (czakuao) - Dolcan Ząbki (isokolow) 1-4 v 1-7
Grudki (walashnikov) - RKS Mazur Radzymin (mamilla) 2-2 v 2-1
Kalitka SA (robercuss) - Path to Awakening (tmc) 1-4 v 2-1
Krojanty (agik0123) - Szarzy Zamość (smutny) 1-3 v 1-1
PUB GARAGE EŁK (karczek66) - LKS Orzeł Pustyny (arasso1994) żółta kartka 3:0vo;3:0vo

Stumilowy Las Cooperation - Angry Boys III 3:24
Pk Krusze (pawel_malisz) – Tychy Falcons (tatlik20) 0:4;1:5
GreenTeamVegas 2007 (pawel_wegorzewo) – Zabojka (maciek1458) 0:6;1:9
Kazdab Team (kazdab) – Fc-Criuleni-City (vologhea) 0:4;0:3
Rokitek Tczew (mariolka) – BKS LECHIA LGFT (zdzich66) 1:1;1:3
MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) – Mighty Bubbles (marcin160795) 2:2;4:4


Creative Evo Sqad - The Winners II 6:24
Zagłębie Charsznica (dikus) - Kujaviak (jacek76) 0-9 0-8
FC SzwarcWald (eugen16) - GKS Diament (arek0404) 1-2 0-8
Stal Sanok (jacek92) - MARKUS - Football Club (markus1959) 0-8 0-8
Patriot Jasło (aquarel) - MKS Mława (travka) 4-1 6-1
K.S.CRACOVIA.1906 (kerir) żółta kartka - PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) 0-3vo 0-3vo


Shado Klan - pauza


Runda 14 – 11.09.2015

Shado Klan - Creative Evo Sqad 18:12
Pride of Poland (seq-q) - FC SzwarcWald (eugen16) 2:6 0:3
Przemysl (yarek) - Patriot Jasło (aquarel) żółta kartka 3:0vo;3:0vo
PIONIER SZCZECIN (krokodyl) - S.K.S STAR STARACHOWICE (christos132) 0:4 0:4
Deluxe Ski Jump (qx)- Zagłębie Charsznica (dikus) 8:0 8:1
MKS Volve (volve) - Stal Sanok (jacek92) 8:1 6:1


Young Vendetta - Stumilowy Las Cooperation 27:3
Dolcan Ząbki (isokolow) – Kazdab Team (kazdab) 4:0 / 6:0
Szarzy Zamość (smutny) – MOTOR LUBLIN S.A. (liswitalis) 4:2 / 2:3
Path to Awakening (tmc) – Rokitek Tczew (mariolka) 3:0 / 6:1
RKS Mazur Radzymin (mamilla) – ArmagedoN (vilayla) 2:0 / 7:1
Podlasie Biała Podlaska (lukas505) – KS GÓRNIK WAŁBRZYCH 1946 (lukaszsz182) 1:0 / 2:0


Angry Boys III - HOOLIGANS IV 11:17
Mighty Bubbles (marcin160795) - Orzeł Ptaszkowa (LambournePL) 0:2 2:4
Zabojka (maciek1458) - PUB GARAGE EŁK (karczek66) 2:2 4:2
Tychy Falcons (tatlik20) - Fc. Barcelona (czakuao) żółta kartka 3:0 3:0 vo
BKS LECHIA LGFT (zdzich66) - Grudki (walashnikov) 0:4 1:1
Fc-Criuleni-City (vologhea) - Krojanty (agik0123) 0:3 0:5


The Winners II - pauza

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-10-01, 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ekstraklasa


Runda 1 – 12.06.2015

Emigranci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 17:11
Kromolin SA (nosferatu19821) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 2:1, 1:6
Nawsie (loki22) - Juventus F.C. (miczung) 0:18, 1:1
Kulesze SA (t3zzior) - Mafia Koniaka (k0niak) 3:1, 2:1
Pietrusy SSA (giertych01888) - Harry Noble House FC (harry84) 2:2, 0:2
Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) - Abandon All Hope (krawon) 3:0, 5:1

Emigranci II - Magic Players 17:11
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Dymarki Wejherowo (dymus) 2:6 1:5
Slavia Praha (efendy1) - WKS Bukowice (radeo) 2:2 2:2
White Ravens (krystianj) - KCA ♥ (rafiooza) 0:3 5:2
Dusznica SA (amper) - FC GIDLE (stroker2) 2:0 2:1
Thug Passion (lukas1982) - Aerodynamiczne nocniki (brusss) 3:2 3:0

Happy Drastic Clan - Pro Gejmerzy 15:12
Drink Team(relanium) - ∫ f〈x〉dx (master789) 1:2 / 2-0
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - Mogilska CF (finekk) 1:1 2-2
TeMpE kLeNiE (mcbzynio) - KS Przecinaki Elbląg (yarota) 3:0 , 3:0
Śląsk Bytom(wessu) - Orly (orzel) 4:1 1-2
Oliwczak FC (drugi) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28)1:1 2-4

RATAMATAFON - Postrzeleni Futbolówką 6:21
Mitschullen SSA (cubuus) - Glory Glory Man United (denyy16) 1:1 3:3
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - Siła Spokoju (damianoo1986) 0:4 0:2
Biedronka Szczecin (lezon) - Olympique Gdynia (cristofff) 1:3 2:3
żółta kartka Knights of the Spring (rogalito) - Minho FC (lonis71) 0:3 0:3 vo
Bad Company (drumatic) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 4:2 2:2


Runda 2 – 19.06.2015

Pro Gejmerzy - Emigranci 15:12
∫ f〈x〉dx (master789) - Kromolin SA (nosferatu19821) 3-3 2-3
Orly (orzel) - Nawsie (loki22) 4-0 6-0
Mogilska CF (finekk) - Kulesze SA (t3zzior) 2-2 1-2
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Pietrusy SSA (giertych01888) 3-3 4-2
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) 2-4 2-1

Postrzeleni Futbolówką - Emigranci II 16:13
Glory Glory Man United (denyy16) - Dusznica SA (amper) 2-1 0-3
Okiem-Kibica.PL (mazak) - Sosnowiec Predators (janish) 2-1 4-2
Siła Spokoju (damianoo1986) - White Ravens (krystianj) 2-3 2-3
Olympique Gdynia (cristofff) - Slavia Praha (efendy1) 4-1 1-5
Minho FC (lonis71) - KS Wymyśle (gepetto) 2-2 1-0

Magic Players - Happy Drastic Clan 10:16
WKS Bukowice (radeo) - WiTeK TeAm (syfyscomeback) 2:1, 4:4
Olimpia HSB (gadzina 86) - Śląsk Bytom (wessu) 2:0, 0:5
Dymarki Wejherowo (dymus) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio) 1:2, 1:1
KCA (rafiooza) - Drink Team (relanium) 0:2, 1:1
FC GIDLE (stroker2) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)1:1, 0:4

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - RATAMATAFON 13:16
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Mitschullen SSA (cubuus) 0:2 0:2
Juventus F.C. (miczung) - Knights of the Spring (rogalito) 2:3 1:1
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Biedronka Szczecin (lezon) 0:3 4:3
Abandon All Hope (krawon) - Bad Company (drumatic) 1:2 2:1
Harry Noble House FC (harry84) - Green Street Elite (czajas) 2:0 3:2


Runda 3 – 26.06.2015

Emigranci - Postrzeleni Futbolówką 19:10
Kromolin SA (nosferatu19821) - Glory Glory Man United (denyy16) 4-0 2-0
Kulesze SA (t3zzior) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 3-1 0-4
White Ravens (krystianj) - Siła Spokoju (damianoo1986) 3-2 1-1
Pietrusy SSA (giertych01888) - Minho FC (lonis71) 0-2 1-2
Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) - Olympique Gdynia (cristofff) 5-2 8-0

Emigranci II - Pro Gejmerzy 13:16
Dusznica SA (amper) - ∫ f〈x〉dx (master789) 1-1 3-1
Slavia Praha (efendy1) - Mogilska CF (finekk) 2-1 1-2
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - KS Przecinaki Elbląg (yarota) 0-3 1-4
KS Wymyśle (gepetto) - Orly (orzel) 1-6 1-0
Thug Passion (lukas1982) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 2-1 1-2

Happy Drastic Clan - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 15-15
Śląsk Bytom(wessu) - Juventus F.C. (miczung) 1:2, 1-2
Drink Team(relanium) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 1:2, 6:0
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - Abandon All Hope (krawon) 4:1, 1-6
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Harry Noble House FC (harry84) 5:0, 4-1
TeMpE kLeNiE(mcbzynio) - Mafia Koniaka (k0niak) 1:3, 3-1

RATAMATAFON - Magic Players 15:15
Biedronka Szczecin (lezon) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 1:2 3:2
Bad Company (drumatic) - Dymarki Wejherowo (dymus) 2:1 0:4
Mitschullen SSA (cubuus) - WKS Bukowice (radeo) 0:1 0:5
Fajna Paczka Kiwaczka (wiesiek) - KCA ♥ (rafiooza) 1:0 1:2
Knights of the Spring (rogalito) - FC GIDLE (stroker2) 1:0 2:1


Runda 4 – 03.07.2015

Magic Players - Emigranci 20:8
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - Kromolin SA (nosferatu19821) 2-1 2-3
Dymarki Wejherowo (dymus) - Kulesze SA (t3zzior) 3-2 1-1
KCA ♥ (rafiooza) - White Ravens (krystianj) 1-2 1-1
WKS Bukowice (radeo) - Pietrusy SSA (giertych01888) 8-1 5-0
Olimpia HSB (gadzina86) - Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) 3-2 1-0

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Emigranci II 19:10
Juventus F.C. (miczung) - Dusznica SA (amper) 2-3 3-0
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Sosnowiec Predators (janish) 2-0 1-1
Abandon All Hope (krawon) - Thug Passion (lukas1982) 1-0 1-0
Mafia Koniaka (k0niak) - Slavia Praha (efendy1) 0-3 3-1
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - KS Wymyśle (gepetto) 7-0 1-2

Happy Drastic Clan - Postrzeleni Futbolówką 21:9
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Olympique Gdynia (cristofff) 6:1, 5:0
TeMpE kLeNiE(mcbzynio) - Siła Spokoju (damianoo1986) 4:1, 3:0
Oliwczak FC(drugi) - Minho FC (lonis71) 2:1, 2:3
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 7:2, 4:2
Drink Team(relanium) - Glory Glory Man United (denyy16) 1:6, 0:1

Pro Gejmerzy - RATAMATAFON 17:11
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Biedronka Szczecin (lezon) 3:3 7-2
∫ f〈x〉dx (master789) - Bad Company (drumatic) 3:1 0-2
Orly (orzel) - Mitschullen SSA (cubuus) 1:1 0-1
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Knights of the Spring (rogalito) 3:0 3-1
Mogilska CF (finekk) - Green Street Elite (czajas) 1:2 2-1


Runda 5 – 10.07.2015

Emigranci - RATAMATAFON 17:11
White Ravens (krystianj) - Biedronka Szczecin (lezon) 1-3 1-0
Kromolin SA (nosferatu19821) - Bad Company (drumatic) 1-0 0-14
Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) - Mitschullen SSA (cubuus) 3-0 2-1
Kulesze SA (t3zzior) - Knights of the Spring (rogalito) 2-2 2-2
Pietrusy SSA (giertych01888) - Green Street Elite (czajas) 4-3 2-6

Happy Drastic Clan - Emigranci II 28:1
TeMpE kLeNiE(mcbzynio) - Dusznica SA (amper) 9-0 9-0
Śląsk Bytom(wessu) - Sosnowiec Predators (janish) 2-2 7-5
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - Thug Passion (lukas1982) 4-2 3-1
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Slavia Praha (efendy1) 5-0 6-0
Oliwczak FC(drugi) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777) 2-1 2-0

Postrzeleni Futbolówką - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 15:15
Siła Spokoju (damianoo1986) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 5:0, 2:3
Glory Glory Man United (denyy16) - Abandon All Hope (krawon) 4:0, 3:0
Olympique Gdynia (cristofff) - Mafia Koniaka (k0niak) 1:3, 1:3
Okiem-Kibica.PL (mazak) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 2:1, 2:3
Minho FC (lonis71) - Harry Noble House FC (harry84) 3:1, 0:5

Magic Players - Pro Gejmerzy 7:22
Dymarki Wejherowo (dymus)- ∫ f〈x〉dx (master789) 6:0 5:0
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - Mogilska CF (finekk) 2:4 1:1
Olimpia HSB (gadzina86)- KS Przecinaki Elbląg (yarota) 1:3 0:2
FC GIDLE (stroker2) - Orly (orzel) 0:1 0:5
WKS Bukowice (radeo)- T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 2:5 2:3


Runda 6 – 17.07.2015

Emigranci II - Emigranci 7-22
Slavia Praha (efendy1) - White Ravens (krystianj) 2:1 1:4
KS Wymyśle (gepetto) - Thug Passion (lukas1982) 0:2 1:1
Lucky Losers (mezs7) - Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) 2:1 0:4
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Kulesze SA (t3zzior) 0:1 1-4
Sosnowiec Predators (janish) - Pietrusy SSA (giertych01888) 2:6 0:5

RATAMATAFON - Happy Drastic Clan 10:19
Knights of the Spring (rogalito) - WiTeK TeAm (syfyscomeback) 5:1 2-3
Bad Company (drumatic) - Śląsk Bytom (wessu) 1:0 3-3
Green Street Elite (czajas) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio) 2:7 0-7
Biedronka Szczecin (lezon) - Drink Team (relanium) 2:3 5-1
Mitschullen SSA (cubuus) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 1:6 1-2

Postrzeleni Futbolówką - Pro Gejmerzy 11-17
Olympique Gdynia (cristofff) - ∫ f〈x〉dx (master789) 1-1 3-3
Okiem-Kibica.PL (mazak) - Mogilska CF (finekk) 2-1 2-0
Siła Spokoju (damianoo1986) - KS Przecinaki Elbląg (yarota) 1-2 1-5
Glory Glory Man United (denyy16) - Orly (orzel) 0-2 0-4
Minho FC (lonis71) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 3-2 0-1

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Magic Players 5:23
Mafia Koniaka (k0niak) - KCA ♥ (rafiooza) 3:3 1:2
Juventus F.C. (miczung) - WKS Bukowice (radeo) 1:1 1:3
FC PaRzaki (harry84) - Olimpia HSB (gadzina86) 4:2 1:4
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 1:2 0:4
Abandon All Hope (krawon) - Dymarki Wejherowo (dymus) 0:12 0:5


Runda 7 – 24.07.2015

Emigranci II - RATAMATAFON 16-13
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Knights of the Spring (rogalito) 2-2 1-3
KS Wymyśle (gepetto) - Bad Company (drumatic) 2-3 2-3
Sosnowiec Predators (janish) - Green Street Elite (czajas) 5-3 3-5
Lucky Losers (mezs7) - Biedronka Szczecin (lezon) 3-2 5-2
Slavia Praha (efendy1) - Mitschullen SSA (cubuus) 3-1 3-1

Happy Drastic Clan - Emigranci 17:11
TeMpE kLeNiE(mcbzynio) - White Ravens (krystianj) 6:0, 0:1
Drink Team(relanium) - Thug Passion (lukas1982) 2:0 , 3:0
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) 2:3, 2:1
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Kulesze SA (t3zzior) 5:2, 3:3
Śląsk Bytom(wessu) - Pietrusy SSA (giertych01888) 4:4, 1:3

Magic Players - Postrzeleni Futbolówką 22:7
KCA ♥ (rafiooza) - Olympique Gdynia (cristofff) 1:1 5:0
Dymarki Wejherowo (dymus) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 2:0 2:3
Aerodynamiczne Nocniki (brusss)- Siła Spokoju (damianoo1986) 0:2 3:0
WKS Bukowice (radeo) - Glory Glory Man United (denyy16) 2:1 4:1
FC GIDLE (stroker2) - Minho FC (lonis71) 3:2 5:1

Pro Gejmerzy - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 26:2
Orly (orzel) - Mafia Koniaka (k0niak) 3:0, 3:2
∫ f〈x〉dx (master789) - Juventus F.C. (miczung) 4:0, 6:0
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - FC PaRzaki (harry84) 2:2, 3:1
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 5:0, 0:0
Mogilska CF (finekk) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 3:1, 3:2


Runda 8 – 31.07.2015

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Emigranci 15-15
Juventus F.C. (miczung) - White Ravens (krystianj) 1-3 5-0
23s Wrocek (szczepinho) - Thug Passion (lukas1982) 0-2 3-2
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) 0-2 0-3
Mafia Koniaka (k0niak) - Kulesze SA (t3zzior) 2-3 7-1
FC PaRzaki (harry84) - Pietrusy SSA (giertych01888) 3-0 3-0

Magic Players - Emigranci II 25:4
Dymarki Wejherowo (dymus) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777) 4-1 5-3
WKS Bukowice (radeo) - KS Wymyśle (gepetto) 3-1 4-1
KCA ♥ (rafiooza) - Sosnowiec Predators (janish) 0-0 15-0
Aerodynamiczne nocniki (brusss) - Lucky Losers (mezs7) 3-2 3-1
FC GIDLE (stroker2) - Slavia Praha (efendy1) 0-2 6-1

Pro Gejmerzy - Happy Drastic Clan 22:7
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - WiTeK TeAm (syfyscomeback) 3:2, 5:0
∫ f〈x〉dx (master789) - Śląsk Bytom (wessu) 4:0, 2:4
Mogilska CF (finekk) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio) 2:4, 2:2
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Drink Team (relanium) 3:0 vo, 3:0 vo
Orly (orzel) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 3:1, 1:0

Postrzeleni Futbolówką - RATAMATAFON 17:11
Okiem-Kibica.PL (mazak) - Knights of the Spring (rogalito) 0:2 3:3
Glory Glory Man United (denyy16) - Bad Company (drumatic) 4:1 3:1
Olympique Gdynia (cristofff) - Green Street Elite (czajas) 3:1 1:1
Siła Spokoju (damianoo1986)- Biedronka Szczecin (lezon) 0:1 2:0
Minho FC (lonis71) - Mitschullen SSA (cubuus) 2:0 2:3


Runda 9 – 07.08.2015

Emigranci II - Postrzeleni Futbolówką 13:16
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 0-2 2-0
KS Wymyśle (gepetto) - Glory Glory Man United (denyy16) 0-2 0-8
Lucky Losers (mezs7) - Olympique Gdynia (cristofff) 3-0 1-3
Sosnowiec Predators (janish) - Siła Spokoju (damianoo1986) 0-0 1-2
Slavia Praha (efendy1) - Minho FC (lonis71) 4-0 6-1

Emigranci - Pro Gejmerzy 14:14
Kulesze SA (t3zzior) - ∫ f〈x〉dx (master789) 2-3 1-0
White Ravens (krystianj) - Mogilska CF (finekk) 0-3 1-0
Thug Passion (lukas1982) - KS Przecinaki Elbląg (yarota) 1-1 0-2
Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) - Orly (orzel) 3-0 4-1
Pietrusy SSA (giertych01888) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 3-3 0-13

Happy Drastic Clan - Magic Players 16:13
WiTeK TeAm(syfyscomeback) -Dymarki Wejherowo (dymus) 3:6 1:4
TeMpE kLeNiE(mcbzynio) -WKS Bukowice (radeo) 0:2 3:0
Śląsk Bytom(wessu) -KCA (rafiooza) 2:2 4:2
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) -Aerodynamiczne nocniki (brusss) 0:2 2:0
Oliwczak FC(drugi) -FC GIDLE (stroker2) 2:0 1:0

RATAMATAFON - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 13:16
Bad Company (drumatic) - Juventus F.C. (miczung) 3:2 4:2
Biedronka Szczecin (lezon) - 23s Wrocek (szczepinho) 1:6 3:2
Knights of the Spring (rogalito) - Mafia Koniaka (k0niak) 2:1 1:2
Mitschullen SSA (cubuus) - FC PaRzaki (harry84) 2:5 2:3
Green Street Elite (czajas) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 1:1 1:2


Runda 10 – 14.08.2015

Postrzeleni Futbolówką - Emigranci 16-10
Minho FC (lonis71) - Kulesze SA (t3zzior) 1-1 2-2
Siła Spokoju (damianoo1986) - White Ravens (krystianj) 1-1 0-4
Glory Glory Man United (denyy16) - Thug Passion (lukas1982) 3-0 2-4
Okiem-Kibica.PL (mazak) - Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) 2-1 1-1
Olympique Gdynia (cristofff) - Pietrusy SSA (giertych01888) 5-1 3-2

Pro Gejmerzy - Emigranci II 26-2
Orly (orzel) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777) 4-2 0-0
∫ f〈x〉dx (master789) - KS Wymyśle (gepetto) 4-1 4-0
Mogilska CF (finekk) - Lucky Losers (mezs7) 6-0 3-0
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Sosnowiec Predators (janish) 3-3 3-0
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Slavia Praha (efendy1) 3-1 2-0

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Happy Drastic Clan 14-14
FC PaRzaki (harry84) - Śląsk Bytom (wessu) 4-1 1-0
Mafia Koniaka (k0niak) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio) 2-0 6-1
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Drink Team (relanium) 3-5 0-11
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Oliwczak FC (drugi) 0-3 1-1
23s Wrocek (szczepinho) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 2-3 3-3

Magic Players - RATAMATAFON 14:14
WKS Bukowice (radeo) - Bad Company (drumatic) 6:0 4:2
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - Biedronka Szczecin (lezon) 1:1 1:4
FC GIDLE (stroker2) - Knights of the Spring (rogalito) 0:2 0:4
Dymarki Wejherowo (dymus) - Mitschullen SSA (cubuus) 1:0 0:0
KCA ♥ (rafiooza) - Green Street Elite (czajas) 0:3 2:0


Runda 11 – 21.08.2015

Emigranci - Magic Players 18:9
Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) - WKS Bukowice (radeo) 0-2 1-1
Kulesze SA (t3zzior) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 3-0 3-1
Thug Passion (lukas1982) - FC GIDLE (stroker2) 2-0 3-2
Pietrusy SSA (giertych01888) - Dymarki Wejherowo (dymus) 1-1 2-5
White Ravens (krystianj) - KCA  (rafiooza) 1-1 1-0

Emigranci II - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 5:23
Slavia Praha (efendy1) - FC PaRzaki (harry84) 3-1 2-3
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Mafia Koniaka (k0niak) 2-5 0-5
Lucky Losers (mezs7) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 0-4 1-1
KS Wymyśle (gepetto) - 23s Wrocek (szczepinho) 2-3 4-4
Sosnowiec Predators (janish) - Juventus F.C. (miczung) 3-5 0-7

Postrzeleni Futbolówką - Happy Drastic Clan 13-16
Minho FC (lonis71) - Destroy Inmature Enemies(tracer1565) 2-3 4-2
Okiem-Kibica.PL (mazak) - TeMpE kLeNiE(mcbzynio) 3-2 (5-18 ;/) 2-2
Olympique Gdynia (cristofff) - Drink Team(relanium) 1-0 1-2
Glory Glory Man United (denyy16) - Oliwczak FC(drugi) 0-4 1-0
Siła Spokoju (damianoo1986) - WiTeK TeAm(syfyscomeback) 1-4 1-4

RATAMATAFON - Pro Gejmerzy 7:22
Biedronka Szczecin (lezon) - ∫ f〈x〉dx (master789) 2:3 0:3
Knights of the Spring (rogalito) - Mogilska CF (finekk) 2:1 2:3
Green Street Elite (czajas) - KS Przecinaki Elbląg (yarota) 0:8 1:6
Bad Company (drumatic) - Orly (orzel) 1:4 1:1
Mitschullen SSA (cubuus) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 1:7 2:1


Runda 12 – 28.08.2015

RATAMATAFON - Emigranci 3:27
Bad Company (drumatic) - Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) 0-1 2-5
Knights of the Spring (rogalito) - Kulesze SA (t3zzior) 3-5 0:2
Biedronka Szczecin (lezon) - Thug Passion (lukas1982) 3-0 1-3
Mitschullen SSA (cubuus) - Pietrusy SSA (giertych01888) 2-3 1-2
Green Street Elite (czajas) - White Ravens (krystianj) 2-5 0-3

Emigranci II - Happy Drastic Clan 5:23
Slavia Praha (efendy1) - Śląsk Bytom (wessu) 0-0 2-1
KS Wymyśle (gepetto) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio) 0-2 2-7
Lucky Losers (mezs7) - Oliwczak FC (drugi) 1-5 2-2
KS Piastów Sosnowiec (zulus777) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 0-1 2-3
Sosnowiec Predators (janish) - WiTeK TeAm (syfyscomeback) 1-5 1-3

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Postrzeleni Futbolówką 17:11
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - Siła Spokoju (damianoo1986) 2:0, 3:0
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - Glory Glory Man United (denyy16) 3:3, 2:3
Juventus F.C. (miczung) - Olympique Gdynia (cristofff) 3:0, 3:1
Mafia Koniaka (k0niak) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 1:3, 1:1
23s Wrocek (szczepinho) -Minho FC (lonis71) 1:4, 2:1

Pro Gejmerzy - Magic Players 7:22
∫ f〈x〉dx (master789) - KCA ♥ (rafiooza) 4:0 1:3
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Dymarki Wejherowo (dymus) 1:2 1:2
Orly (orzel) - FC GIDLE (stroker2) 2:1 0:1
Mogilska CF (finekk) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 1:2 0:2
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - WKS Bukowice (radeo) 2:2 1:3


Runda 13 – 04.09.2015

Emigranci - Emigranci II 18:9
Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) - Slavia Praha (efendy1) 1-1 3-1
Kulesze SA (t3zzior) - KS Wymyśle (gepetto) 4-3 0-24
Thug Passion (lukas1982) - Lucky Losers (mezs7) 2-2 1-2
Pietrusy SSA (giertych01888) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777) 5-1 5-5
White Ravens (krystianj) - Sosnowiec Predators (janish) 2-1 1-0

Happy Drastic Clan - RATAMATAFON 22-4
Śląsk Bytom(wessu) - Bad Company (drumatic) 2-3 3-2
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Knights of the Spring (rogalito) 4-0
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - Biedronka Szczecin (lezon) 2-2 6-0
TeMpE kLeNiE(mcbzynio) - Mitschullen SSA (cubuus) 4-0 3-1
Oliwczak FC(drugi) - Green Street Elite (czajas) 6-1 4-1

Pro Gejmerzy - Postrzeleni Futbolówką 16:13
∫ f〈x〉dx (master789) - Siła Spokoju (damianoo1986) 3:0,3:0
KS Przecinaki Elbląg (yarota) - Glory Glory Man United (denyy16) 0:3,4:0
T.H.C Hapoel Otwock (baler28) - Olympique Gdynia (cristofff) 1:1,0:1
Orly (orzel) - Okiem-Kibica.PL (mazak) 5:0,4:1
Mogilska CF (finekk) - Minho FC (lonis71) 0:2,0:2

Magic Players - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą 14:14
WKS Bukowice (radeo) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 2:1, 2:0
Dymarki Wejherowo (dymus) - Juventus F.C. (miczung) 2:1, 6:1
KCA ♥ (rafiooza) - Mafia Koniaka (k0niak) 0:3, 2:2
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - 23s Wrocek (szczepinho) 2:3, 1:2
FC GIDLE (stroker2) - FC PaRzaki (harry84) 0:0, 0:4


Runda 14 – 11.09.2015

RATAMATAFON - Emigranci II 17-11
Green Street Elite (czajas) - Slavia Praha (efendy1) 3-3 2-6
Bad Company (drumatic) - KS Wymyśle (gepetto) 2-1 2-2
Biedronka Szczecin (lezon) - Lucky Losers (mezs7) 2-4 1-5
Knights of the Spring (rogalito) - KS Piastów Sosnowiec (zulus777) 3-0 4-0
Mitschullen SSA (cubuus) - Sosnowiec Predators (janish) 3-0 3-0 vo

Emigranci - Happy Drastic Clan 16-13
Drag&otilde;es Vermelhos (akaj) - WiTeK TeAm (syfyscomeback) 6-1 2-2
White Ravens (krystianj) - Śląsk Bytom (wessu) 3-2 2-1
Pietrusy SSA (giertych01888) - TeMpE kLeNiE (mcbzynio) 2-1 0-4
Kulesze SA (t3zzior) - Oliwczak FC (drugi) 2-4 0-5
Thug Passion (lukas1982) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 0-4 3-2

Postrzeleni Futbolówką - Magic Players 9:18
Olympique Gdynia (cristofff) - WKS Bukowice (radeo) 0:2, 0:3
Siła Spokoju (damianoo1986) - Dymarki Wejherowo (dymus) 1:1, 1:2
Okiem-Kibica.PL (mazak) - KCA ♥ (rafiooza) 1:1, 1:1
Minho FC (lonis71) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 0:3, 3:0
Glory Glory Man United (denyy16) - FC GIDLE (stroker2) 3:1, 0:3

Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą - Pro Gejmerzy 13:16
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - ∫ f〈x〉dx (master789) 1:0, 3:1
Mafia Koniaka (k0niak) - Mogilska CF (finekk) 2:3, 1:2
TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - KS Przecinaki Elbląg (yarota) 0:4, 1:6
FC PaRzaki (harry84) - Orly (orzel) 2:0, 1:1
23s Wrocek (szczepinho) - T.H.C Hapoel Otwock (baler28) 2:1, 1:4

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III


Ostatnio zmieniony przez kazdab dnia 2015-10-05, 20:37, w całości zmieniany 29 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kazdab Płeć:Mężczyzna


Wiek: 61
Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Lublin
PostWysłany: 2015-10-01, 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I Liga


Runda 1 – 12.06.2015

THE WINNERS - Ambitio 16:13
Partizan Limanowa (eldo) - FC IMPERATOR (khold) 1:4/0:4
Gwiazda POMORZA (lanosos) - Rodzynki (farfocel) 2:4/0:3
FC BIELICE (cypiseekk) - P O L I C J A (miras55) 1:1/7:1
1948 MKS (martinez1948) - Devil Włocławek (przemo50) 3:1/2:0
SANEL Chorzów (richat03) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 2:0/6:0

Angry Boys - Young Drastic Clan (10:1) 17:5
Fc Pawonk (grzegorz1968) - Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) 5:1 / 1:2
Fc Radomsko (blueeyes22) - La Vecchia Signora(mmmm111) mecze nie rozegrane
Ganja Fanatics (jasiu_bno) - Scorpio Marianka(skorpion_king) 2:1 / 1:1
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) 3:1 / 2:0
Psicodélia Eagles (mithras) - INTER Sosnowiec(marcino1906) 3:3 / 3:0

Postrzeleni Futbolówką II - Drastic Clan 11-17
Studnie (karbar69) - Liverpool Jaslo(przemko0022) 1:0 2:3
Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) - ManU Zabrze(zajcev) 0:2 1:3
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Poor Gummi Bears(leszkob) 3:0 0:0
BRASIL (brazyliaa) - Śródmiescie Wronki(srodmiescie) 2:5 2:1
Szalone Konie (papislukasz) - KOLEJORZ POZNAŃ(marwie) 1:1 1:4

Emigranci III - VSC Elit@ 16:13
Ostpreußen (zawal) - VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 3:2 2:4
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Szczakowianka (djgrot) 1:3 0:3
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 1:6 2:2
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - KS Juliusz Cezar (nataniel9) 3:0 3:0
FC Kolanijo (nicram24) - Wiesenfeld SA (ray2020) 4:1 2:0


Runda 2 – 19.06.2015

VSC Elit@ - THE WINNERS 5:20
Szczakowianka (djgrot) - FC BIELICE (cypiseekk) 2:2/3:3
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - SANEL Chorzów (richat03) 2:2/2:2
żółta kartka Wiesenfeld SA (ray2020) - Gwiazda POMORZA (lanosos) 0:3vo/0:3vo
VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Partizan Limanowa (eldo) 1:1/1:2
Dawcy (sza-v) - 1948 MKS (martinez1948) 0:2/1:6

Ambitio - Angry Boys 15:12
Rodzynki (farfocel) - KRK BULLS (fredek-krk) 3:2 1:0
FC IMPERATOR (khold) - Fc Radomsko (blueeyes22) 2:0 3:3
P O L I C J A (miras55) - Fc V.A.C.S (piotr444) 2:2 1:0
FC Zacisze W-wa (tomwin) - Psicodélia Eagles (mithras) 1:4 1:5
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 2:3 2:2

Young Drastic Clan - Postrzeleni Futbolówką II 22-7
INTER Sosnowiec(marcino1906) - BRASIL (brazyliaa) 2-0, 1-0
Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) - Szalone Konie (papislukasz) 0-0, 3-0
Scorpio Marianka(skorpion_king) - Studnie (karbar69) 2-0, 3-2
La Vecchia Signora(mmmm111) - FC Sabinow Power (knot77) 5-0, 2-1
Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 0-3, 1-2

Drastic Clan - Emigranci III 10-19
ManU Zabrze(zajcev) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 0:0 1:4
KOLEJORZ POZNAŃ(marwie) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0:2 3:7
Śródmiescie Wronki(srodmiescie) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 8:0 6:1
Poor Gummi Bears(leszkob)- Ostpreußen (zawal) 1:3 1:2
Liverpool Jaslo(przemko0022) - FC Kolanijo (nicram24) 0:1 2:1


Runda 3 – 26.06.2015

THE WINNERS - Young Drastic Clan 19-10
FC BIELICE (cypiseekk) - Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) 5:0/2:3
Partizan Limanowa (eldo) - La Vecchia Signora (mmmm111) 2:3/2:1
SANEL Chorzów (richat03) - Scorpio Marianka (skorpion_king) 3:2/7:0
1948 MKS (martinez1948) - INTER Sosnowiec (marcino1906) 1:2/1:1
Gwiazda POMORZA (lanosos) - Unia moscice Tarnow (radziu21) 1:0/3:1

Angry Boys - Drastic Clan 17:11
KRK BULLS (fredek-krk) - Chojnickie Byki(grubby) 1:0 0:2
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Śródmiescie Wronki(srodmiescie) 0:1 4:0
Fc Pawonk (grzegorz1968) - Liverpool Jaslo(przemko0022) 3:0 3:1
Psicodélia Eagles (mithras) - ManU Zabrze(zajcev) 0:1 1:1
Fc Radomsko (blueeyes22) - Poor Gummi Bears(leszkob) 1:1 2:0

Emigranci III - Ambitio 14 - 14
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - Rodzynki (farfocel) 1:2, 2:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - FC IMPERATOR (khold) 1:1, 3:0
Ostpreußen (zawal) - P O L I C J A (miras55) 3:4, 4:0
FC Kolanijo (nicram24) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 1:1, 1:4
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Devil Włocławek (przemo50) 3:4, 4:2

Postrzeleni Futbolówką II - VSC Elit@ 12:15
Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) - Szczakowianka (djgrot) 1:1,1:1
BRASIL (brazyliaa) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 0:1,4:2
Szalone Konie (papislukasz) - Wiesenfeld SA (ray2020) 1:3,4:4
MKS Polonia Słubice (cmfan) - VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 5:2,0:1
FC Sabinow Power (knot77) - Dawcy (sza-v) 1:0,1:2


Runda 4 – 03.07.2015

Drastic Clan - THE WINNERS 13-16
Liverpool Jaslo(przemko0022) - FC BIELICE (cypiseekk) 0:4/0:2
Śródmiescie Wronki(srodmiescie) - Partizan Limanowa (eldo) 2:0/1:0
ManU Zabrze(zajcev) - SANEL Chorzów (richat03) 2:2/0:2
Poor Gummi Bears(leszkob) - 1948 MKS (martinez1948) 0:1/4:3
Chojnickie Byki(grubby) - Gwiazda POMORZA (lanosos) 2:1/1:3

VSC Elit@ - Angry Boys (5:Cool 10:16
Dawcy (sza-v) - Psicodélia Eagles (mithras) 0:8 / 0:5
Szczakowianka (djgrot) - Fc Radomsko (blueeyes22) 3:0 / 3:0 vo
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - KRK BULLS (fredek-krk) 2:2 / 1:2
Wiesenfeld SA (ray2020) - Fc V.A.C.S (piotr444) 2:3 / 2:2
VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Ganja Fanatics (jasiu_bno) 1:1 / 1:1

Postrzeleni Futbolówką II - Ambitio 8 - 20
Studnie (karbar69) - Rodzynki (farfocel) 2:4, 0:1
BRASIL (brazyliaa) - FC Zacisze W-wa (tomwin) 0:3, 2:2
Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) - P O L I C J A (miras55) 2:0, 0:1
FC Sabinow Power (knot77) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 2:3, 3:2
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Devil Włocławek (przemo50) 2:2, 0:4

Emigranci III - Young Drastic Clan 20:8
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) 1:0 0:0
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - La Vecchia Signora (mmmm111) 1:2 1:1
Ostpreußen (zawal) - INTER Sosnowiec (marcino1906) 3:2 3:4
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Unia moscice Tarnow (radziu21) 3:0 2:0
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) 6:1 1:0


Runda 5 – 10.07.2015

THE WINNERS - Emigranci III 21-9
1948 MKS (martinez1948)- RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 1:2/3:1
Partizan Limanowa (eldo) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 3:2/0:2
FC BIELICE (cypiseekk) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 1:0/5:3
Gwiazda POMORZA (lanosos) - Ostpreußen (zawal) 2:0/1:3
SANEL Chorzów (richat03) - FC Kolanijo (nicram24) 3:2/4:0

Angry Boys - Postrzeleni Futbolówką II (13:1) 25:4
Ganja Fanatics (jasiu_bno)- FC Sabinow Power (knot77) 2:0 / 2:1
KRK BULLS (fredek-krk) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 2:2 / 2:3
Fc V.A.C.S (piotr444) - Szalone Konie (papislukasz) 5:2 /4:2
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Studnie (karbar69) 3:1 / 3:2
Psicodélia Eagles (mithras) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 4:0 / 3:0

Ambitio - VSC Elit@ 22 - 7
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Szczakowianka (djgrot) 2:7, 0:2
Devil Włocławek (przemo50) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 6:0, 2:0
FC IMPERATOR (khold) - Wiesenfeld SA (ray2020) 3:1, 5:0
Rodzynki (farfocel) - VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 1:0, 1:1
KS Greenpi (greenpi) - Dawcy (sza-v) 6:2, 4:1

Young Drastic Clan - Drastic Clan 13:13
Scorpio Marianka(skorpion_king) - Poor Gummi Bears(leszkob) 0:4 0:0
La Vecchia Signora(mmmm111) - ManU Zabrze(zajcev) 2:0 1:1
INTER Sosnowiec(marcino1906) - KOLEJORZ POZNAŃ(marwie) 1:3 1:1
Unia moscice Tarnow(radziu21) - Chojnickie Byki(grubby) 7:1 4:2
Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) - Śródmiescie Wronki(srodmiescie) 2:2 1:3


Runda 6 – 17.07.2015

Postrzeleni Futbolówką II - THE WINNERS 12-18
FC Sabinow Power (knot77) - SANEL Chorzów (richat03) 0:5/0:4
Szalone Konie (papislukasz) - 1948 MKS (martinez1948) 0:2/3:1
Studnie (karbar69) - FC BIELICE (cypiseekk) 0:4/1:7
BRASIL (brazyliaa) - Partizan Limanowa (eldo) 3:2/2:3
MKS Polonia Słubice (cmfan) - FC.Baca (baca1982) 3:1/4:1

Angry Boys - Emigranci III 17:11
Fc Radomsko (blueeyes22) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 4:2 4:2
Fc Pawonk (grzegorz1968) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 1:3 0:3
Psicodélia Eagles (mithras) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 1:0 0:3
FC POLMOTOR TCZEW (aborg) - Ostpreußen (zawal) 0:0 2:2
Ganja Fanatics (jasiu_bno) - FC Kolanijo (nicram24) 6:0 2:1

Ambitio - Drastic Clan 8 - 20
P O L I C J A (miras55) - Liverpool Jaslo (przemko0022) 0:4, 1:1
FC IMPERATOR (khold) - ManU Zabrze (zajcev) 1:3, 0:3
Devil Włocławek (przemo50) - Poor Gummi Bears (leszkob) 0:3, 3:0
KS Greenpi (greenpi) - Śródmiescie Wronki (srodmiescie) 1:1, 3:1
Rodzynki (farfocel) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) 2:4, 0:2

VSC Elit@ - Young Drastic Clan 16:13
Szczakowianka (djgrot) - INTER Sosnowiec (marcino1906) 3:2, 4:5
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - La Vecchia Signora (mmmm111) 1:2 3:0
Wiesenfeld SA (ray2020) - Unia moscice Tarnow (radziu21) 4:1, 4:2
VSC HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Scorpio Marianka (skorpion_king) 3:3, 1:0
Dawcy (sza-v) - Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) 0:11, 1:5


Runda 7 – 24.07.2015

THE WINNERS - Angry Boys 20-8
SANEL Chorzów (richat03) - Fc Radomsko (blueeyes22) 4:2/3:0
1948 MKS (martinez1948) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 1:5 /3:1
FC BIELICE (cypiseekk) - Psicodélia Eagles (mithras) 5:0 /2:2
Partizan Limanowa (eldo) - FC POLMOTOR TCZEW (aborg) 3:2/2:1
Gwiazda POMORZA (lanosos) - Ganja Fanatics (jasiu_bno)1:1/0:1

Young Drastic Clan - Ambitio 17 - 11
Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 1:0, 0:1
Scorpio Marianka (skorpion_king) - Devil Włocławek (przemo50) 0:2, 1:1
Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) - KS Greenpi (greenpi) 1:2, 2:1
INTER Sosnowiec (marcino1906) - FC IMPERATOR (khold) 1:1, 10:0
La Vecchia Signora (mmmm111) - P O L I C J A (miras55) 5:2, 2:0

Drastic Clan - VSC Elit@ 15:6
Liverpool Jaslo(przemko0022) - Szczakowianka (djgrot) 4:1 4;2
Śródmiescie Wronki(srodmiescie)- KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 1:2 0:3 vo
Poor Gummi Bears(leszkob)- Wiesenfeld SA (ray2020) x-x x-x
ManU Zabrze(zajcev) - VSC HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 3:0 2;0
KOLEJORZ POZNAŃ(marwie) - Dawcy (sza-v) 4:2

Emigranci III - Postrzeleni Futbolówką II 20-8
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 3-0,1-1
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - Szalone Konie (papislukasz) 6-0,4-1
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Studnie (karbar69) 3-2,0-1
Ostpreußen (zawal) - BRASIL (brazyliaa) 2-0,7-1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 0-2,1-1

Runda 8 – 31.07.2015

Ambitio - THE WINNERS 14-14
Devil Włocławek (przemo50) - SANEL Chorzów (richat03) 2:1/1:0
Rodzynki (farfocel) - 1948 MKS (martinez1948) 3:1/1:1
KS Greenpi (greenpi) - FC BIELICE (cypiseekk) 1:2/3:4
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Partizan Limanowa (eldo) 1:1/1:2
FC IMPERATOR (khold) - FC.Baca (baca1982) 5:2/1:2

Young Drastic Clan - Angry Boys (6:9) 7:22
Unia moscice Tarnow(radziu21) - KRK BULLS (fredek-krk) 2:1 / 0:2
Scorpio Marianka(skorpion_king) - Ganja Fanatics (jasiu_bno) 3:2 / 0:3
Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) - Fc Radomsko (blueeyes22) 0:3 / 2:3
La Vecchia Signora(mmmm111) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 0:1 / 0:1
INTER Sosnowiec(marcino1906) - Psicodélia Eagles (mithras) 0:1 / 2:2

Drastic Clan - Postrzeleni Futbolówką II 23:5
Liverpool Jaslo (przemko0022) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 7:2 5:2
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) - Szalone Konie (papislukasz) 0:2 6:0
Śródmiescie Wronki (srodmiescie) - Studnie (karbar69) 2:2 2:1
ManU Zabrze (zajcev) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 1:1 3:1
Poor Gummi Bears (leszkob) - FC Sabinow Power (knot77) 4:0 5:1

VSC Elit@ - Emigranci III 10-19
vacat - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 0-3 0-3
Dawcy (sza-v) - Иуг Компания Ченстохова(oiom) 1-3 0-7
Szczakowianka (djgrot) - Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) 4-0 1-2
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 2-1 1-2
VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) - Ostpreußen (zawal) 1-1 3-2


Runda 9 – 07.08.2015

THE WINNERS - VSC Elit@ 26-2
FC BIELICE (cypiseekk) - Szczakowianka (djgrot) 3:3/4:1
SANEL Chorzów (richat03) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 1:0/6:0
Partizan Limanowa (eldo) - Wiesenfeld SA (ray2020) 2:1/2:1
1948 MKS (martinez1948) - VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 2:0/3:3
Gwiazda POMORZA (lanosos) - Dawcy (sza-v) 5:1/6:0

Angry Boys - Ambitio (0:15) 9:21
Fc Pawonk (grzegorz1968) - Devil Włocławek (przemo50) 2:3 / 4:3
Psicodélia Eagles (mithras) - Rodzynki (farfocel) 1:2 / 1:3
Fc Radomsko (blueeyes22) - KS Greenpi (greenpi) 0:3 / 0:3 vo
KRK BULLS (fredek-krk) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 0:4 / 1:0
Ganja Fanatics (jasiu_bno) - FC IMPERATOR (khold) 1:2 / 2:0

Postrzeleni Futbolówką II - Young Drastic Clan 4:25
BRASIL (brazyliaa) - La Vecchia Signora(mmmm111) 1:2, 4:2
FC Sabinow Power (knot77) - Scorpio Marianka(skorpion_king) 0:3, 0:4
MKS Polonia Słubice (cmfan) - Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) 1:1, 1:2
Studnie (karbar69) - Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) 0:2, 1:5
Szalone Konie (papislukasz) - INTER Sosnowiec(marcino1906) 3:4, 0:7

Emigranci III - Drastic Clan 21:9
Иуг Компания Ченстохова (oiom) - Liverpool Jaslo (przemko0022) 0-7 1-3
Wielkie Nieporozumienie (picu) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) 3-1 6-1
FC Kolanijo (nicram24) - Śródmiescie Wronki (srodmiescie) 3-1 2-3
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - ManU Zabrze (zajcev) 3-2 3-1
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Poor Gummi Bears (leszkob) 2-1 2-1


Runda 10 – 14.08.2015

Young Drastic Clan - THE WINNERS 9-21
Scorpio Marianka (skorpion_king) - SANEL Chorzów (richat03) 1:3/1:4
La Vecchia Signora (mmmm111) - 1948 MKS (martinez1948) 2:1/3:2
Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) - FC BIELICE (cypiseekk) 0:2/0:4
Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) - Partizan Limanowa (eldo) 1:3/1:0
INTER Sosnowiec (marcino1906) - FC.Baca (baca1982) 3:4/1:3

Drastic Clan - Angry Boys (5:Cool 10:16
Chojnickie Byki(grubby) - KRK BULLS (fredek-krk) 1:1 /4:2
ManU Zabrze(zajcev) - Ganja Fanatics (jasiu_bno) 1:1 / 2:2
Śródmiescie Wronki(srodmiescie) - Fc V.A.C.S (piotr444) 0:1 / 0:1
Poor Gummi Bears(leszkob) - Psicodélia Eagles (mithras) 0:2 / 1:2
Liverpool Jaslo(przemko0022) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 3:0 / 1:1

Ambitio - Emigranci III 17-11
Devil Włocławek (przemo50) - Ostpreußen (zawal) 3:3, 2:2
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 2:1, 1:3
KS Greenpi (greenpi) - FC Kolanijo (nicram24) 2:1, 1:0
Rodzynki (farfocel) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 3:2, 1:3
FC IMPERATOR (khold) - Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) 4:1, 1:2

VSC Elit@ - Postrzeleni Futbolówką II 0:15 vo


Runda 11 – 21.08.2015

THE WINNERS - Drastic Clan 14-8
FC BIELICE (cypiseekk) - Liverpool Jaslo(przemko0022) 2:2/0:3
Partizan Limanowa (eldo) - Chojnickie Byki(grubby) 1:2/1:1
1948 MKS (martinez1948) - ManU Zabrze(zajcev) 3:2/2:1
żółta kartka FC.Baca (baca1982) - żółta kartka Śródmiescie Wronki(srodmiescie) x-x/x-x
SANEL Chorzów (richat03) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) 2:0/6:3

Angry Boys - VSC Elit@ 15:0 vo
Brak Składu Gości

Ambitio - Postrzeleni Futbolówką II 24 - 3
KS Greenpi (greenpi) - BRASIL (brazyliaa) 4:0, 1:1
FC IMPERATOR (khold) - FC Sabinow Power (knot77) 2:2, 4:0
Rodzynki (farfocel) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 4:1, 3:0
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Szalone Konie (papislukasz) 8:0, 8:0
Devil Włocławek (przemo50) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 2:2, 9:0

Young Drastic Clan - Emigranci III 9:21
Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 1-3 0-3
Unia moscice Tarnow (radziu21) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 2-6 1-4
Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) - Иуг Компания Ченстохова (oiom) 3-1 3-0
INTER Sosnowiec (marcino1906) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0-2 1-3
La Vecchia Signora (mmmm111) - Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) 3-1 2-3


Runda 12 – 28.08.2015

Emigranci III - THE WINNERS 18-12
FC Kolanijo (nicram24) - SANEL Chorzów (richat03) 3:1/3:0
Wielkie Nieporozumienie (picu) - 1948 MKS (martinez1948) 2:0/2:1
Ostpreußen (zawal) - FC BIELICE (cypiseekk) 0:5/0:5
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Partizan Limanowa (eldo) 1:2/2:0
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - FC.Baca (baca1982) 7:1/1:2

Postrzeleni Futbolówką II - Angry Boys (3:12) 6:21
Studnie (karbar69) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 2:4 / 0:0
BRASIL (brazyliaa) - Fc V.A.C.S (piotr444) 1:3 / 1:1
Szalone Konie (papislukasz) - Psicodélia Eagles (mithras)1:2 / 1:8
MKS Polonia Słubice (cmfan) - KRK BULLS (fredek-krk) 3:1 / 0:0
FC Sabinow Power (knot77) - Ganja Fanatics (jasiu_bno) 1:2 / 1:3

VSC Elit@ - Ambitio 0 - 24
Szczakowianka (djgrot) - KS Greenpi (greenpi) 1:3, 0:2
Wiesenfeld SA (ray2020) - FC IMPERATOR (khold) nierozegrane
Dawcy (sza-v) - Rodzynki (farfocel) 0:8, 0:5
brak rywala - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 0:3, 0:3 walkowery
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - P O L I C J A (miras55) 1:17, 0:18

Drastic Clan - Young Drastic Clan 11-17
ManU Zabrze(zajcev) - Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu) 4-0 5-0
Chojnickie Byki(grubby) - Unia moscice Tarnow(radziu21) 1-2 3-3
KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) -Kapitan Jastrząb Gdańsk(kamaro) 1-8 2-4
Poor Gummi Bears (leszkob) - INTER Sosnowiec(marcino1906) 3-3 0-11
Liverpool Jaslo(przemko0022) - La Vecchia Signora(mmmm111) 1-4 3-1


Runda 13 – 04.09.2015

THE WINNERS - Postrzeleni Futbolówką II 18-9
FC.Baca (baca1982) - Studnie (karbar69) 1:1/3:2
Partizan Limanowa (eldo) - BRASIL (brazyliaa) 1:2/4:1
SANEL Chorzów (richat03) - Tobi TechniQa TymiSoara (aimar79) 0:3/0:0
FC BIELICE (cypiseekk) - MKS Polonia Słubice (cmfan) 2:2/3:1
1948 MKS (martinez1948) - FC Sabinow Power (knot77) 4:1/ 7:2

Emigranci III - Angry Boys 20:8
FC Kolanijo (nicram24) - Fc Pawonk (grzegorz1968) 1:0 2:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Ganja Fanatics (jasiu_bno) 2:1 1:1
nieETIkalni Lebork (rozgryf) - Fc Radomsko (blueeyes22) 4:1 1_1
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - KRK BULLS (fredek-krk) 2:1 3:0
Legion 1906 Sosnowiec (waldi111) - Psicodélia Eagles (mithras) 1:4 1:4

Drastic Clan - Ambitio 22 - 7
ManU Zabrze(zajcev) - KS Greenpi (greenpi) 4:0, 2:1
Chojnickie Byki(grubby) - FC IMPERATOR (khold) 3:0, 3:0 walkowery
Poor Gummi Bears (leszkob) - Rodzynki (farfocel) 1:2, 3:1
Śródmiescie Wronki(srodmiescie) - P O L I C J A (miras55) 1:1, 4:0
Liverpool Jaslo(przemko0022) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 4:3, 2:4

Young Drastic Clan - VSC Elit@ 21-9
Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) - Szczakowianka (djgrot) 0-4, 1-3
La Vecchia Signora (mmmm111) - Dawcy (sza-v) 7-0, 5-1
Unia moscice Tarnow (radziu21) - KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) 19-0, 18-0
INTER Sosnowiec (marcino1906) - VSC HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 2-1, 0-2
Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) - vacat 3:0 3:0 vo


Runda 14 – 11.09.2015

Angry Boys - THE WINNERS 7-22
Psicodélia Eagles (mithras) - SANEL Chorzów (richat03) 4:2/2:1
KRK BULLS (fredek-krk) - 1948 MKS (martinez1948) 1:2/2:6
KOCHAM CIĘ ANIU (dab_krycha) - FC BIELICE (cypiseekk) 0:1/0:4
Fc Radomsko (blueeyes22) - Partizan Limanowa (eldo) 1:2/0:1
Ganja Fanatics (jasiu_bno) - FC.Baca (baca1982) 0:2/2:2

Ambitio - Young Drastic Clan 16-13
Rodzynki (farfocel) - Liverpool Hillsborough 96 (uber_zdzichu) 3:0, 2:1
Devil Włocławek (przemo50) - Unia moscice Tarnow (radziu21) 4:1, 1:2
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Kapitan Jastrząb Gdańsk (kamaro) 2:2, 4:1
P O L I C J A (miras55) - INTER Sosnowiec (marcino1906) 0:3, 0:8
KS Greenpi (greenpi) - La Vecchia Signora (mmmm111) 1:3, 6:1

VSC Elit@ - Drastic Clan 1:15
Szczakowianka (djgrot) - Chojnickie Byki(grubby) 0:0
KS LUXIK RUDA ŚLĄSKA (lux19922) - Poor Gummi Bears (leszkob) 0:17
VSC HETMAN ZAMOŚĆ(rejhu123) - Śródmiescie Wronki(srodmiescie) 0:3
Dawcy (sza-v) - KOLEJORZ POZNAŃ (marwie) 1:7
vacat - Liverpool Jaslo (przemko0022) 0:3 0:3

Postrzeleni Futbolówką II - Emigranci III 0-30
MKS Polonia Słubice (cmfan) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0-1 0-1
BRASIL (brazyliaa) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 1-5 0-1
Studnie (karbar69) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 0-3 1-4
Szalone Konie(papislukasz)- Ostpreußen (zawal) 2-5 2-4
FC Sabinow Power (knot77) - FC Kolanijo (nicram24) 1-2 0-5

_________________
Organizator LK
Kapitan Lublin III
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 45