Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Dyskusja
Autor Wiadomość
sowacz Płeć:Mężczyzna
EMC


Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2015-09-12, 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc w sprawie sytuacji mojej i z marinką... wszelkie dyskusje prowadźmy tutaj. Z mojej strony mogę się przyznać do tego, że zapomniałem wysłać wyzwań wcześniej, niestety, ale tak to jest, że nie mz mi w głowie kiedy przebywam u palinass lub ona u mnie. Wyzwania jednak wysłałem w terminie, w czwartek późnym wieczorem, tak więc spełniłem swoją powinność w regulaminowym czasie. Sam marinka mógł wysłać wyzwania i nie byłoby teraz problemu. Cieszę się jednak, że kwestie punktowe rozegrały się na boisku i ubolewam nad tym, że musiało dojść do tego, że marinka otrzymał kartkę, gdyż gdybym wstrzymał się z podaniem o walkowera jeszcze pół godziny - nie byłoby tematu. Mogę tylko przeprosić marinkę, że nie wysłałem wyzwań wcześniej, jednak z punktu widzenia regulaminu, nie zrobiłem nic, co byłoby niezgodne z ogólnie przyjętymi w LKJ zasadami.

_________________
Deathbat U-21 Team
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2622988
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-09-24, 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałbym poinformować wszystkich, że planuję wprowadzić od nowego sezonu zasadę podobną jaka istnieje w Lidze Klanów seniorów, tzn. o możliwości rozgrywania spotkań jeśli skład został podany po czasie. Wszystkie informacje i nowe wpisy w regulaminie, jeśli uda mi się dość szybko takowe zrealizować, zostaną podane tutaj oraz w temacie Regulamin LKJ Wink

Jeśli ktoś jest temu przeciwny to proszę o jak najszybszą informację o tym oraz powód dlaczego tak sądzi, z góry dziękuję. Można pisać tutaj, na priv, na GB - obojetnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-10-11, 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ZMIANY W REGULAMINIE:

było:
Nie ma możliwości "dogadania się" klanów - walkower jest bezwzględny.

jest:
IV.4.a. Istnieje możliwość rozegrania meczów klanowych jeśli goście spóźnią się z podaniem składu pod następującymi warunkami:
- kapitan, zastępca lub upoważniony klanu gospodarzy wyrazi zgodę na rozegranie meczów w temacie "Tabele, wyniki i składy...", z zastrzeżeniem, że wiążąca jest pierwsza ogłoszona decyzja;
- czerwona kartka dla kapitana gości nie zostaje anulowana;
- każdy nierozegrany mecz to automatyczny walkower dla drużyny klanu gospodarzy w tej parze, w której mecz nie doszedł do skutku;
- zabronione jest negatywne bądź dwuznaczne komentowanie decyzji kapitana rywali zarówno przez zainteresowanych, jak i postronnych graczy. Każdy taki post będzie karany kartką dyscyplinarną ( żółta kartka ).


IV.5.a. Istnieje możliwość rozegrania meczów klanowych jeśli gospodarze spóźnią się z podaniem składu pod następującymi warunkami:
- kapitan, zastępca lub upoważniony klanu gości wyrazi zgodę na rozegranie meczów w temacie "Tabele, wyniki i składy...", z zastrzeżeniem, że wiążąca jest pierwsza ogłoszona decyzja;
- czerwona kartka dla kapitana gospodarzy nie zostaje anulowana;
- każdy nierozegrany mecz to automatyczny walkower dla drużyny klanu gości w tej parze, w której mecz nie doszedł do skutku;
- zabronione jest negatywne bądź dwuznaczne komentowanie decyzji kapitana rywali zarówno przez zainteresowanych, jak i postronnych graczy. Każdy taki post będzie karany kartką dyscyplinarną ( żółta kartka ).


Dodatkowo został dodany punkt:
IV.14.a. Wnioski o walkower powinny zostać rozpatrzone przez organizatora do piątku, do godz. 20:00. Jeśli do tego czasu wniosek nie zostanie rozpatrzony, gracz na rzecz którego zgłoszono wniosek może zaplanować mecz towarzyski na sobotę bez jakichkolwiek późniejszych negatywnych konsekwencji.


Zmiany te są już dostępne w temacie Regulamin LKJ i będą obowiązywały już od nadchodzącego sezonu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pniewiaki Płeć:Mężczyzna

Wiek: 42
Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Poznan
PostWysłany: 2015-10-11, 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

te zmiany były gdzieś uzgadniane i głosowane czy jedziesz sobie samowolkę ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-10-11, 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z kim mam głosować/uzgadniać skoro sam się zajmuję LKJ? Post wyżej o tym poinformowałem, odpowiednio wcześniej, oraz napisałem:
Cytat:
Jeśli ktoś jest temu przeciwny to proszę o jak najszybszą informację o tym oraz powód dlaczego tak sądzi, z góry dziękuję. Można pisać tutaj, na priv, na GB - obojetnie.

Nie dostałem żadnej odpowiedzi, więc postanowiłem zrealizować te zmiany dla dobra ogółu, bo większość przeważnie chciała mecze rozgrywać.

Jakie masz 'ale' w tym momencie? Chętnie wysłucham, bo widzę, że już z pretensjami lecisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 38