Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
I runda (17.12.2015) o miejsca 1-8
mecz1: AKS Kozienice(fenikss123) 1:1 2:1 FC Saxon (rocoforus)
mecz2: ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 2:4 1:4 ► Akademia Massiora U20 ◄ (massior)
mecz3: OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) 0:3 2:2 Baboszewo (jahu29pl)
mecz4: Chełmża Team (superjasiu) 1:3 4:2 (bramki na wyjeździe) Myszewo Academy U21 (gram_pl)
o miejsca 9-16
mecz5: ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 2:5 6:0 ManU Zabrze (zajcev)
mecz6: RM Black U21 (kozakk) X:X 2:2 (SC 20:12) ᅵDCᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki)
mecz7: Asienaebaem UniteD SC (marinka) 4:0 5:0 Zagorzyn (gogo7)
mecz8: Kernsdorf SSA (zadi86) 4:1 4:1 LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)
o miejsca 17-24
mecz9: Wojownicy Pana (rochon13) 0:3 4:3 Love me Im famous! (ughi)
mecz10: Przemysl (yarek) 3:3 0:2 CKS Zbiersk (ccygan17)
mecz11: Kleinseedorf (siemano) 2:2 2:5 FC Nie ma lipy (robert271996)
mecz12: Sojcze Football Club (svennnson) 3:1 1:5 KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
o miejsca 25-32
mecz13: Zagłębie Charsznica (dikus) 3:0 1:7 KSZO Ostrowiec (tomek992)
mecz14: bianconeri - PŁOCK - (soul17) 2:2 6:2 Spartans Lodz (olborinho)
mecz15: FC SODA TEAM (sebol_1988) X:X X:X Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
mecz16: Szelków SA (grego) X:X X:X Wieśniaki (ratfixx)
II runda (24.12.2015) o miejsca 1-4
meczA: AKS Kozienice(fenikss123) 2:4 1:1 Baboszewo (jahu29pl)
meczB: ► Akademia Massiora U20 ◄ (massior) 3:0 6:1 Chełmża Team (superjasiu)
o miejsca 5-8
meczC: FC Saxon (rocoforus) 0:0 1:0 OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb)
meczD: ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 2:1 1:1 Myszewo Academy U21 (gram_pl)
o miejsca 9-12
meczE: ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 2:4 1:2 Asienaebaem UniteD SC (marinka)
meczF: RM Black U21 (kozakk) 1:3 1:3 Kernsdorf SSA (zadi86)
o miejsca 13-16
meczG: ManU Zabrze (zajcev) 3:2 4:5 (bramki na wyjeździe) Zagorzyn (gogo7)
meczH: ᅵDCᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki) 1:1 3:0 LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)
o miejsca 17-20
meczI: Love me Im famous! (ughi) 3:1 1:2 FC Nie ma lipy (robert271996)
meczJ: CKS Zbiersk (ccygan17)3:0 3:0 KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
o miejsca 21-24
meczK: Wojownicy Pana (rochon13) 1:2 2:0 Kleinseedorf (siemano)
meczL: Przemysl (yarek) 1:1 2:0 Sojcze Football Club (svennnson)
o 3 miejsce: AKS Kozienice(fenikss123) 7:0 8:0 Chełmża Team (superjasiu)
o miejsce 5:
FC Saxon (rocoforus) 3:5 2:0 (bramki na wyjeździe) ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991)
o miejsce 7:
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) 0:3 1:5 Myszewo Academy U21 (gram_pl)
o miejsce 9: Asienaebaem UniteD SC (marinka) 3:1 4:2 Kernsdorf SSA (zadi86)
o miejsce 11:
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 0:6 2:2 RM Black U21 (kozakk)
o miejsce 13: ManU Zabrze (zajcev) X:X X:X ᅵDCᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki)
o miejsce 15: Zagorzyn (gogo7) 5:1 5:1 LECHIA GDANSK - BRZOZOWA (krzyzak_77)
o miejsce 17: Love me Im famous! (ughi) 3:2 2:2 CKS Zbiersk (ccygan17)
o miejsce 19: FC Nie ma lipy (robert271996) X:X X:X KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
o miejsce 21:
Wojownicy Pana (rochon13) 1:1 0:3 Przemysl (yarek)
o miejsce 23: Kleinseedorf (siemano) 4:3 6:0 Sojcze Football Club (svennnson)
o miejsce 25:
KSZO Ostrowiec (tomek992) 1:2 4:7 bianconeri - PŁOCK - (soul17)
o miejsce 27:
Spartans Lodz (olborinho) 1:3 0:3 Zagłębie Charsznica (dikus)
o miejsce 29: Wieśniaki (ratfixx)3:0 3:0 (z powodu wykluczenia) Szelków SA (grego)
o miejsce 31: FC SODA TEAM (sebol_1988) 9:0 9:0 Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
Kartki z fazy grupowej: AKS Kozienice(fenikss123)
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b)
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
Zagorzyn (gogo7)
RM Black U21 (kozakk)
CKS Zbiersk (ccygan17)
Asienaebaem UniteD SC (marinka)
Kleinseedorf (siemano)
Szelków SA (grego) - wykluczenie
Love me Im famous! (ughi)
ᅵDCᅵ™KKS LECH 2006 (pniewiaki)
KSZO Ostrowiec (tomek992)
Ruch Wielkie Hajduki FC (dam1981)
Wieśniaki (ratfixx)
FC SODA TEAM (sebol_1988)
FC Nie ma lipy (robert271996)
ManU Zabrze (zajcev)
Wojownicy Pana (rochon13)
Przypominam, że:
VII.3. Wyniki dwumeczu należy podać w temacie obejmującym grupę, w której grają zainteresowani do godziny 23.59 w sobotę. Obowiązek podania wyniku spoczywa w równej mierze na obu grających.
VII.3.a. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w niedzielę, obie strony otrzymują
VII.3.b. za Nie podanie wyniku do godziny 23:59 w poniedziałek, mecz traktowany jest jako nie rozegrany, obie strony otrzymują przy czym kara nie zostaje cofnięta.
Ostatnio zmieniony przez gram_pl dnia 2016-01-07, 21:51, w całości zmieniany 40 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach