Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Historia LKJ XXXV edycja
Autor Wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-12-28, 13:12   Historia LKJ XXXV edycja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ekstraklasa


[po 10. kolejce]
1. Extraordinary Managers Clan 10 - (8, 1, 1,) - 25 pkt [Mistrz LKJ sezonu XXXIV]
2. Postrzeleni Futbolówką Juniors 10 - (7, 2, 1,) - 23 pkt [Wicemistrz LKJ sezonu XXXIV]
3. Drastic. Dies Irae 10 - (5, 2, 3,) - 17 pkt [Brązowy medalista LKJ sezonu XXXIV]
4. Postrzeleni Futbolówką Rookies 10 - (5, 1, 4,) - 16 pkt (baraż z 3 z I ligi)
5. VSC Juniorzy 10 - (2, 0, 8,) - 6 pkt (spadek do I ligi)
6. Heroic Freaks Juniors 10 - (0, 0, 10,) - 0 pkt (spadek do II ligi)

*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty


1 kolejka [24.10.2015]

Heroic Freaks Juniors - Extraordinary Managers Clan 3:21
GO4 (gosharpwp) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 0:3 / 0:7
Nightmare - The End (nightmare) - ®TEK®ŸŸ FC Leo Academy (leonidas1991) 0:5 / 2:0
Brunsberga SSA (wazon1910) - Chelmza Team (superjasiu) 0:5 / 0:12
Tom Star Pleszew (tomstar) - FC Harpie (palinass) 1:6 / 0:7

Drastic. Dies Irae - Postrzeleni Futbolówką Juniors 10:13
Baboszewo(jahu29pl) - ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) 1:0 0:1
AKS Kozienice(fenikss123) - Mdzewo SSA (mazurek87) 0:4 1:2
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) - Kernsdorf SSA (zadi86) 3:3 3:1
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) - FC Saxon (rocoforus) 4:2 1:2

Postrzeleni Futbolówką Rookies - VSC Juniorzy 24:0
Asienaebaem UniteD SC (marinka) - ZoX Junior VSC (zox) 6:1 7:1
RM Black U21 (kozakk) - Kleinseedorf (siemano) 2:0 8:0
Przemysl (yarek) - żółta kartka VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) 3:0vo. 2:0
★etu Grand★Team Chełm® (lalek1104) - RS Wikowyje (sirralf) 11:0 2:1

2 kolejka [31.10.2015]

Extraordinary Managers Clan - Drastic. Dies Irae 16:7
Chelmza Team (superjasiu) - Baboszewo(jahu29pl) 4:1 / 1:1
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - AKS Kozienice(fenikss123) 3:4 / 1:3
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) 2:0 / 2:1
FC Harpie (palinass) - OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) 3:0 / 3:2

Postrzeleni Futbolówką Juniors - Postrzeleni Futbolówką Rookies 14:8
Kernsdorf SSA (zadi86) - Asienaebaem UniteD SC (marinka) 3:1 0:2
Mdzewo SSA (mazurek87) - RM Black U21 (kozakk) 1:3 3:2
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - Przemysl (yarek) 1:1 3:1
FC Saxon (rocoforus) - ★etu Grand★Team Chełm® (lalek1104) 2:0 2:2

Heroic Freaks Juniors - VSC Juniorzy 7-16
ZoX Junior VSC (zox) czerwona kartka
Bryłka Kalisz (brylka73) - RS Wikowyje (sirralf) 2-3 1-3
Tom Star Pleszew (tomstar) - Kleinseedorf (siemano) 4-7 1-6
Nightmare - The End (nightmare) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 0-4 2-2
GO4 (gosharpwp) - ◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) 3:0 3:0 vo

3 kolejka [07.11.2015]

Postrzeleni Futbolówką Juniors - Extraordinary Managers Clan 7:16
Mdzewo SSA (mazurek87) - Chelmza Team (superjasiu) 5:0 / 0:1
FC Saxon (rocoforus) - ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 1:3 / 4:2
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 0:4 / 2:2
Kernsdorf SSA (zadi86) - FC Harpie (palinass) 2:4 / 1:2

Postrzeleni Futbolówką Rookies - Heroic Freaks Juniors 24-0
Asienaebaem UniteD SC (marinka) - Nightmare - The End (nightmare) 5-2 4-1
★etu Grand★Team Chełm® (lalek1104) - Tom Star Pleszew (tomstar) 9-0 5-2
RM Black U21 (kozakk) - ◄19A10►Brunsberga (wazon1910) 5-0 8-0
Przemysl (yarek) - GO4 (gosharpwp) 2-0 3-0

VSC Juniorzy - Drastic. Dies Irae 1:22
RS Wikowyje (sirralf) - ᅵDCᅵKKS LECH 2006 (pniewiaki) 0:6 ; 0:5
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Baboszewo (jahu29pl) 0:1 ; 1:1
Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) - OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) 2:4 ; 0:5
Kleinseedorf (siemano) - AKS Kozienice (fenikss123) 1:5 ; 1:7

4 kolejka [14.11.2015]

VSC Juniorzy - Extraordinary Managers Clan 3:21
ZoX Junior VSC (zox)- Chelmza Team (superjasiu) 0:9 0:4
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy(hulku)- ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 0:6 1:4
MZetowe Mastodonty (mrcszef) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 1:6 3:2
Fantastic Cosmo Crew (bobi1980)- FC Harpie (palinass) 1:2 1:4

Heroic Freaks Juniors - Postrzeleni Futbolówką Juniors 1-22
Bryłka Kalisz (brylka73) - ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) 0:7 0:3
Tom Star Pleszew (tomstar) - Mdzewo SSA (mazurek87) 0:3 0:3
Nightmare - The End (nightmare) - Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) 0:4 2:2
GO4 (gosharpwp) - FC Saxon (rocoforus) 1:6 0:5

Drastic. Dies Irae - Postrzeleni Futbolówką Rookies 13:10
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) - Asienaebaem UniteD SC (marinka) 2-1 3-0
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) - ★etu Grand★Team Chełm (lalek1104) 2-2 1-3
Baboszewo(jahu29pl) - RM Black U21 (kozakk) 1-4 1-3
AKS Kozienice(fenikss123) - Kernsdorf SSA (zadi86) 5-0 3-1

5 kolejka [21.11.2015]

Heroic Freaks Juniors - Drastic. Dies Irae 6:18
Nightmare - The End (nightmare) - ᅵDCᅵKKS LECH 2006 (pniewiaki) 3-1 2:1
Tom Star Pleszew (tomstar) - OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) 2-5 1:4
GO4 (gosharpwp) - Baboszewo (jahu29pl) 1-6 0:7
Bryłka Kalisz (brylka73) - AKS Kozienice (fenikss123) 0-9 0:8

Extraordinary Managers Clan - Postrzeleni Futbolówką Rookies 21:3
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991)- Asienaebaem UniteD SC (marinka) 3:1 3:1
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - ★etu Grand★Team Chełm (lalek1104) 3:1 6:0
Chelmza Team (superjasiu) - RM Black U21 (kozakk) 3:1 1:2
FC Harpie (palinass) - Kernsdorf SSA (zadi86) 3:1 2:0

Postrzeleni Futbolówką Juniors - VSC Juniorzy 16:7
FC Saxon (rocoforus) - Kleinseedorf (siemano) 7:1 9:2
Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 1:2 1:1
Mdzewo SSA (mazurek87) - Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) 3:0 5:0
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - RS Wikowyje (sirralf) 1:2 8:0

6 kolejka [28.11.2015]

Extraordinary Managers Clan - Heroic Freaks Juniors 22:1
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - Nightmare - The End (nightmare) 4:2 3:3
FC Harpie (palinass) - Tom Star Pleszew (tomstar) 2:0 4:3
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - GO4 (gosharpwp) 7:1 9:1
Chelmza Team (superjasiu) - Bryłka Kalisz (brylka73) 4:0 6:0

Postrzeleni Futbolówką Juniors - Drastic. Dies Irae 11:11
FC Saxon (rocoforus) - ᅵDCᅵKKS LECH 2006 (pniewiaki) 0-3 1-0
Mdzewo SSA (mazurek87) - OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb) 2-1 2-1
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - Baboszewo (jahu29pl) 1-1 3-3
Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) - AKS Kozienice (fenikss123) 0-2 1-2

VSC Juniorzy - Postrzeleni Futbolówką Rookies 7:16
ZoX Junior VSC (zox) czerwona kartka
Kleinseedorf (siemano) - Asienaebaem UniteD SC (marinka) 3:9 2:5
Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) - ★etu Grand★Team Chełm (lalek1104) 1:5 1:1
MZetowe Mastodonty (mrcszef) -RM Black U21 (kozakk) 2:5 3:1
RS Wikowyje (sirralf) -Kernsdorf SSA (zadi86) 4:2 1:3

7 kolejka [05.12.2015]

Drastic. Dies Irae - Extraordinary Managers Clan 3:21
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) - ®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) 0:2 / 0:2
AKS Kozienice(fenikss123) - FC Harpie (palinass) 1:2 / 0:2
Baboszewo(jahu29pl) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 0:5 / 2:3
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) - Chelmza Team (superjasiu) 3:2 / 1:6

Postrzeleni Futbolówką Rookies - Postrzeleni Futbolówką Juniors 9:12
RM Black U21 (kozakk)- FC Saxon (rocoforus) 3:3 0:1
Kernsdorf SSA (zadi86)- Mdzewo SSA (mazurek87) 0:0 1:0
Asienaebaem UniteD SC (marinka)- ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) 4:2 2:2
★etu Grand★Team Chełm (lalek1104)- Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) 1:6 0:5

VSC Juniorzy - Heroic Freaks Juniors 16-7
RS Wikowyje (sirralf)-GO4 (gosharpwp) 4-3 1-2
Fantastic Cosmo Crew (bobi1980)-Tom Star Pleszew (tomstar) 4-1 2-3
Kleinseedorf (siemano)-Bryłka Kalisz (brylka73) 8-1 3-1
MZetowe Mastodonty (mrcszef)-Nightmare - The End (nightmare) 2-2 2-1

8 kolejka [12.12.2015]

Extraordinary Managers Clan - Postrzeleni Futbolówką Juniors 12:12
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - FC Saxon (rocoforus) 2:3 3:2
FC Harpie (palinass) - Mdzewo SSA (mazurek87) 2:0 3:4
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) 2:1 3:0
Chelmza Team (superjasiu) - Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) 0:1 1:4

Heroic Freaks Juniors - Postrzeleni Futbolówką Rookies 4:19
GO4 (gosharpwp)-RM Black U21 (kozakk) 2:7 2:8
Tom Star Pleszew (tomstar)-Kernsdorf SSA (zadi86) 1:4 1:5
Nightmare - The End (nightmare)-Asienaebaem UniteD SC (marinka) 3:2 3:3
Bryłka Kalisz (brylka73)-★etu Grand★Team Chełm (lalek1104) 0:3 0:1

Drastic. Dies Irae - VSC Juniorzy 15:6
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) - RS Wikowyje (sirralf) 5-1 7-1
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) - Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) 1-1 4-1
Baboszewo(jahu29pl) - Kleinseedorf (siemano) 1-6 2-0
AKS Kozienice(fenikss123) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 3-3 2-2

9 kolejka [19.12.2015]

Extraordinary Managers Clan - VSC Juniorzy 21:3
FC Harpie (palinass) - RS Wikowyje (sirralf) 5:0 6:2
Chelmza Team (superjasiu) - Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) 5:1 3:0
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - MZetowe Mastodonty (mrcszef) 2:1 0:1
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - ◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) 2:1 3:0

Postrzeleni Futbolówką Juniors - Heroic Freaks Juniors 24:0
FC Saxon (rocoforus) - GO4 (gosharpwp) 4-0 7-0
Mdzewo SSA (mazurek87) - Tom Star Pleszew (tomstar) 3-2 6-1
Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) - Nightmare - The End (nightmare) 8-2 3-0
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - Bryłka Kalisz (brylka73) 8-0 5-0

Postrzeleni Futbolówką Rookies - Drastic. Dies Irae 12:12
Kernsdorf SSA (zadi86)- ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) 3:1 0:3
★etu Grand★Team Chełm (lalek1104)- OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) 2:1 3:4
RM Black U21 (kozakk)- Baboszewo(jahu29pl) 0:4 3:1
Asienaebaem UniteD SC (marinka)- AKS Kozienice(fenikss123) 4:1 1:6

10 kolejka [26.12.2015]

Drastic. Dies Irae - Heroic Freaks Juniors 21:3
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) - Nightmare - The End (nightmare) 3-1 1-2
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE(olseb) - GO4 (gosharpwp) 3-1 1-0
Baboszewo(jahu29pl) - Tom Star Pleszew (tomstar) 5-0 5-0
AKS Kozienice(fenikss123) - Bryłka Kalisz (brylka73) 10-0 11-0

Postrzeleni Futbolówką Rookies - Extraordinary Managers Clan 12:9
RM Black U21 (kozakk) - FC Harpie (palinass) 3:1 / 1:3
Kernsdorf SSA (zadi86) - Chelmza Team (superjasiu) 5:0 / 3:0
★etu Grand★Team Chełm (lalek1104) - Myszewo Academy U21 (gram_pl) 1:1 / 3:3
Asienaebaem UniteD SC (marinka) - ŸTEKŸ FC Leo Academy (leonidas1991) 2:5 / 2:2

VSC Juniorzy - Postrzeleni Futbolówką Juniors 3:21
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - FC Saxon (rocoforus) 1:0 1:3
Fantastic Cosmo Crew (bobi1980) - Mdzewo SSA (mazurek87) 0:2 1:2
Kleinseedorf (siemano) - ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) 3:4 0:5
RS Wikowyje (sirralf) - Juventus Turyn (gianluigibuffon_1) 0:6 0:10


Ostatnio zmieniony przez gram_pl dnia 2015-12-28, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-12-28, 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I LIGA


[po 10. kolejce]
1. Extraordinary Managers Clan II 10 - (9, 1, 0,) - 28 pkt (awans do Ekstraklasa)
2. Drastic Clan Juniors 10 - (7, 0, 3,) - 21 pkt (baraż o awans z 1 z II ligi)
3. Drastic Academy 10 - (6, 2, 2,) - 20 pkt (baraż o awans z 4 z Ekstraklasa )
4. Magic Players U-21 10 - (3, 1, 6,) - 10 pkt
5. Tygryski Stumilowego Lasu 10 - (2, 0, 8,) - 6 pkt (baraż o utrzymanie z 3 z II ligi)
6. The Winners Academy 10 - (1, 0, 9,) - 3 pkt (spadek do II ligi)

*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty


1 kolejka [24.10.2015]

Tygryski Stumilowego Lasu - Magic Players U-21 10:13
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 4-0 0-1
Kazdab Team (kazdab) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 0-2 1-3
żółta kartka Pogon salos Szczecin (maciekgrabek) - Dymarki Wejherowo (dymus) 0-3vo 3-3
MaronHime (paain) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 4-1 2-1

Drastic Academy - Extraordinary Managers Clan II 7:16
Zagorzyn(gogo7) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 1:3 2:4
Goral Zywiec(firefox78) - Sojcze Football Club (svennnson) 3:2 1:1
Ðies Irae(tio01) - Love me Im famous! (ughi) 0:3 1:3
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 0:6 3:2

Drastic Clan Juniors - The Winners Academy 24:0
ManU Zabrze (zajcev) - 1948 MKS (martinez1948) 5:1 10:1
Wojownicy Pana (rochon13) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 5:0 3:2
FC Nie ma lipy (robert271996) - GKS Diament (arek0404) 6:0 6:0
NotesKibica.pl (johny_1984) - PεTεЯº°¨¨°ºBŷTøM (lippi99) 2:1 4:1

2 kolejka [31.10.2015]

Magic Players U-21 - Drastic Academy 12:12
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Zagorzyn (gogo7) 0:6 3:6
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - Goral Zywiec (firefox78) 1:2 2:1
Dymarki Wejherowo (dymus) - Ðies Irae (tio01) 1:4 3:1
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 2:0 1:0

Extraordinary Managers Clan II - Drastic Clan Juniors 16:7
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - ManU Zabrze (zajcev) 3:2 2:1
Love me Im famous! (ughi) - Wojownicy Pana (rochon13) 1:2 1:1
Sojcze Football Club (svennnson) - FC Nie ma lipy (robert271996) 0:1 3:0
Deathbat U-21 Team (sowacz) - NotesKibica.pl (johny_1984) 3:1 3:1

Tygryski Stumilowego Lasu - The Winners Academy 9-15
Kazdab Team (kazdab)-Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 2-5 1-5
MaronHime (paain)-MARKUS - Football Club (markus1959) 4-0 4-0
Wy-pas (grzeczop)-Death Soldier (stlifest) 1-6 0-12
Błękitni Koziegłowy (dawidflor)-3A Kalisz (jendrekkks) 2-1 0-2

3 kolejka [07.11.2015]

Extraordinary Managers Clan II - Magic Players U-21 20:2
Sojcze Football Club (svennnson) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 3:0 2:0
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 3:0 0:0
Deathbat U-21 Team (sowacz) - Dymarki Wejherowo (dymus) 7:1 1:1
Love me Im famous! (ughi) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 4:0 5:2

Drastic Clan Juniors - Tygryski Stumilowego Lasu 18-6
Wojownicy Pana (rochon13) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) 1-0 5-0
czerwona kartka Drink Team (relanium) - Zryw Samsonów (Namsen) 0-3vo 0-3 vo
NotesKibica.pl (johny_1984) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 7-1 7-0
FC Nie ma lipy (robert271996) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor) 3-0 5-0

The Winners Academy - Drastic Academy 6-18
PεTεЯº°¨¨°ºBŷTøM (lippi99) - Zagorzyn (gogo7) 0:8 ; 1:5
Death Soldier (stlifest) - Goral Zywiec (firefox78) 4:3 ; 5:1
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski)- Ðies Irae (tio01) 0:4 ; 0:4
GKS Diament (arek0404) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 0:2 ; 1:3

4 kolejka [14.11.2015]

The Winners Academy - Magic Players U-21 8-14
1948 MKS (martinez1948) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 0-1 1-5
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 0-1 0-1
Death Soldier (stlifest) - Dymarki Wejherowo (dymus) 1-1 1-1
3A Kalisz (jendrekkks) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 2-0 1-0

Tygryski Stumilowego Lasu - Extraordinary Managers Clan II 3:21
Kazdab Team (kazdab)- Sojcze Football Club (svennnson) 2:0 0:4
Choroszczynka SA(dziwnyy)-- ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 0:14 0:11
MaronHime (paain)- Deathbat U-21 Team (sowacz) 0:6 3:4
Wy-pas (grzeczop) - Love me Im famous! (ughi) 0:7 0:6

Drastic Academy - Drastic Clan Juniors 15-9
Goral Zywiec (firefox78) - Wojownicy Pana (rochon13) 3-0 4:0
Zagorzyn (gogo7) - ManU Zabrze (zajcev) 0-2 5:3
BKS Jaga Białystok (lukas0408) - NotesKibica.pl (johny_1984) 0-5 1:6
Ðies Irae (tio01) - FC Nie ma lipy (robert271996) 3-2 4:0

5 kolejka [21.11.2015]

Tygryski Stumilowego Lasu - Drastic Academy 1:22
MaronHime (paain)- Goral Zywiec (firefox78 ) 1- 5 3-4
Kazdab Team (kazdab)- Zagorzyn (gogo7) 0-10 0-6
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek)- BKS Jaga Białystok (lukas0408) 4-5 2-2
Błękitni Koziegłowy (dawidflor) - Ðies Irae (tio01) 0-2 1-3

Magic Players U-21 - Drastic Clan Juniors 6:18
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - Wojownicy Pana (rochon13) 0:5 1:7
KSZO Ostrowiec (tomek992) - ManU Zabrze (zajcev) 0:4 1:6
Dymarki Wejherowo (dymus) - NotesKibica.pl (johny_1984) 0:3 0:4
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - FC Nie ma lipy (robert271996) 3:1 1:0

Extraordinary Managers Clan II - The Winners Academy 22:1
Love me Im famous! (ughi) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 8:2 4:2
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - GKS Diament (arek0404) 9:0 7:0
Sojcze Football Club (svennnson) - 3A Kalisz (jendrekkks) 2:2 3:0
Deathbat U-21 Team (sowacz) - Death Soldier (stlifest) 4:1 3:1

6 kolejka [28.11.2015]

Magic Players U-21 - Tygryski Stumilowego Lasu 8:14
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 2-2 0-2
KSZO Ostrowiec (tomek992) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor) 0-1 2-2
Dymarki Wejherowo (dymus) - MaronHime (paain) 0-5 0-2
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - Wy-pas (grzeczop) 2-0 5-1

Extraordinary Managers Clan II - Drastic Academy 11:11
Deathbat U-21 Team (sowacz) - Goral Zywiec (firefox78) 0:1 0:0
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Zagorzyn (gogo7) 2:3 1:1
Love me Im famous! (ughi) - BKS Jaga Białystok (lukas0408) 2:3 4:0
Sojcze Football Club (svennnson) - Galena Kielce(aragorn12) 5:0 4:1

The Winners Academy - Drastic Clan Juniors 6:18
PεTεЯº°¨™¨°ºBŷTøM (lippi99) - Wojownicy Pana (rochon13) 1-3/1-6
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - ManU Zabrze (zajcev) 1-7/1-4
MARKUS - Football Club (markus1959) - NotesKibica.pl (johny_1984) 0-8/0-13
Death Soldier (stlifest) - FC Nie ma lipy (robert271996) 5-1/3-2

7 kolejka [05.12.2015]

Drastic Academy - Magic Players U-21 13:10
Goral Zywiec(firefox78) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 5:0 5:1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 2:4 2:1
Galena Kielce(aragorn12) - Dymarki Wejherowo (dymus) 1:3 0:6
Zagorzyn(gogo7) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 1:1 2:0

Drastic Clan Juniors - Extraordinary Managers Clan II 6:18
ManU Zabrze(zajcev) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 0:12 3:5
FC Nie ma lipy(robert271996) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 1:8 1:6
Wojownicy Pana(rochon13) - Love me Im famous! (ughi) 2:3 1:2
NotesKibica.pl(johny_1984) - Sojcze Football Club (svennnson) 4:3 5:2

The Winners Academy - Tygryski Stumilowego Lasu 6:18
Death Soldier (stlifest)-Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 6-1 3-1
1948 MKS (martinez1948)-Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) 0-3 1-3
GKS Diament (arek0404)-Błękitni Koziegłowy (dawidflor) 0-3 0-2
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski)-MaronHime (paain) 1-3 0-5

8 kolejka [12.12.2015]

Magic Players U-21 - Extraordinary Managers Clan II 4:19
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 0:9 0:6
KSZO Ostrowiec (tomek992) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 1:3 0:7
Dymarki Wejherowo (dymus)- Love me Im famous! (ughi) 1:1 1:2
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - Sojcze Football Club (svennnson) 1:2 2:0

Tygryski Stumilowego Lasu - Drastic Clan Juniors 3:21
Zryw Samsonów (namsen)- ManU Zabrze(zajcev) 1-6 1-10
Kazdab Team (kazdab)- FC Nie ma lipy(robert271996) 2-1 0-5
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek)- Wojownicy Pana(rochon13) 1- 4 0-2
MaronHime (paain)- NotesKibica.pl(johny_1984) 0-4 1-7

Drastic Academy - The Winners Academy 15:6
Zagorzyn(gogo7) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 7:1 ; 2:0
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - MARKUS - Football Club (markus1959) 3:0 ; 4:3
Galena Kielce(aragorn12) - PεTεЯº°¨¨°ºBŷTøM (lippi99) 1:1 ; 1:1
Goral Zywiec(firefox78) - Death Soldier (stlifest) 2:2 ; 0:1

9 kolejka [19.12.2015]

Magic Players U-21 - The Winners Academy 19:7
Aerodynamiczne Nocniki (brusss) - Death Soldier (stlifest) 1:3 3:2
Olimpia Kolo U-23 (blizniak) - Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) 9:0 8:0
KSZO Ostrowiec (tomek992) - MARKUS - Football Club (markus1959) 6:0 7:1
Dymarki Wejherowo (dymus) - GKS Diament (arek0404) 1:0 1:1

Extraordinary Managers Clan II - Tygryski Stumilowego Lasu 24:0
Love me Im famous! (ughi) - Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) 7:1 9:0
Sojcze Football Club (svennnson) - Wy-pas (grzeczop) 5:1 7:1
ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) - Choroszczynka SA(dziwnyy) 11:0 6:0
Deathbat U-21 Team (sowacz) - Kazdab Team (kazdab) 6:1 4:0

Drastic Clan Juniors - Drastic Academy 16:7
NotesKibica.pl(johny_1984) - Zagorzyn(gogo7) 1:4 4:2
Wojownicy Pana(rochon13) - BKS Jaga Białystok(lukas0408) 1:0 2:1
FC Nie ma lipy(robert271996) - Galena Kielce(aragorn12) 4:0 4:0
ManU Zabrze(zajcev) - Goral Zywiec(firefox78) 2:3 1:1

10 kolejka [26.12.2015]

Drastic Academy - Tygryski Stumilowego Lasu 19:4
Goral Zywiec(firefox78) - Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek) 9:0 7:0
Zagorzyn(gogo7) - MaronHime (paain) 2:2 2:1
BKS Jaga Białystok(lukas0408) -Zryw Samsonów (namsen) 2:1 2:0
Galena Kielce(aragorn12) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor) 1:2 3:0

Drastic Clan Juniors - Magic Players U-21 18:3
Przemytnicy rzeżuchy (ralfi2) czerwona kartka

ManU Zabrze(zajcev) - Aerodynamiczne Nocniki (brusss) 4:0 5:3
Wojownicy Pana(rochon13) - Olimpia Kolo U-23 (blizniak) 6:1 4:0
FC Nie ma lipy(robert271996) - KSZO Ostrowiec (tomek992) 2:2 2:2
NotesKibica.pl(johny_1984) - Dymarki Wejherowo (dymus) 5:1 1:1

The Winners Academy - Extraordinary Managers Clan II 1:22
Zagłębie Sosnowiec (czarkoski) - Love me Im famous! (ughi) 1:8 1:6
3A Kalisz (jendrekkks) - Sojcze Football Club (svennnson) 2:2 0:4
MARKUS - Football Club (markus1959) - ЗЕНИТ GLIWICE (trocki428b) 0:10 0:13
Death Soldier (stlifest) - Deathbat U-21 Team (sowacz) 0:7 1:3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-12-28, 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

II LIGA


[po 10. kolejce]
1. Evolution Sqad 10 - (8, 1, 1,) - 25 pkt (awans do I ligi i baraż z 2 z I ligi o awans do Ekstraklasy)
2. Postrzeleni Futbolówką Future 10 - (7, 1, 2,) - 22 pkt (awans do I ligi)
3. Drastic Newbies 10 - (4, 2, 4,) - 14 pkt (baraż o awans z 4 z I ligi)
4. Extraordinary Managers Clan III 10 - (4, 0, 6,) - 12 pkt
5. Evolution Sqad II 10 - (3, 3, 4,) - 12 pkt
6. Kangurki Stumilowego Lasu 10 - (0, 1, 8,) - 1 pkt

*kolejno : mecze - (zwycięstwa, remisy, porażki) - punkty


1 kolejka [24.10.2015]

Extraordinary Managers Clan III - Evolution Sqad II 12:6
SVT Siedlce (bialybosik) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0:9 0:3
czerwona kartka IRON (lukasz87o) - czerwona kartka Gryf Szczecin (debe) X:X X:X
...DILL GANG... (sikus100) - czerwona kartka Stal Sanok (jacek92) 3:0 3:0 vo
Spartans Lodz (olborinho) - Wieśniaki (ratfixx) 1:0 1:0

Postrzeleni Futbolówką Future - Drastic Newbies 24:0
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 7:1 7:1
◇J&J Grand★Team Radocza®◆ (mulemans) - Villarreal MZCF (makami) 4:1 5:0
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - Husaria Polska (mcsolo) 10:0 12:0
Glory Glory Man United (denyy16) - WiTeK TeAm (syfyscomeback) 7:1 4:0

Kangurki Stumilowego Lasu - Evolution Sqad 0:18
Poznań Power (gumis1992) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 0:4 0:4
Harpagan Przodkowo (NMarcinN) - Zagłębie Charsznica (dikus) 0:4 1:3
czerwona kartka Karwinden SSA (czarli) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:3 0:3 vo
czerwona kartka Angel from Heroes (resovia12) - czerwona kartka Giallorossi Poland (tsubasa14) X:X X:X

2 kolejka [31.10.2015]

Evolution Sqad II - Postrzeleni Futbolówką Future 12-12
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - żółta kartka bianconeri - PŁOCK - (soul17) - 3:0 VO,3:1
czerwona kartka Stal Sanok (jacek92) - FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - 0:3,0:3 VO
Wieśniaki (ratfixx) - Glory Glory Man United (denyy16) - 0:3,1:0
Gryf Szczecin (debe) - ◇J&J Grand★Team Radocza®◆ (mulemans) - 1:7,3:2

Drastic Newbies - Kangurki Stumilowego Lasu 11:11
Villarreal MZCF(makami) - BVB Volish Gdańsk (klenczonu) 2:0;0:0
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - Poznań Power (gumis1992) 2:3;1:0
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Harpagan Przodkowo (NMarcinN) 0:0;0:2
FC SODA TEAM(sebol_1988) - Karwinden SSA (czarli) 3:2;2:4

Extraordinary Managers Clan III - Evolution Sqad 6-18
...DILL GANG... (sikus100) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 0-1 0-5
IRON (lukasz87o) - Zagłębie Charsznica (dikus) 0-13 0-9
Spartans Lodz (olborinho) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0-1 0-2
SVT Siedlce (bialybosik) - czerwona kartka Giallorossi Poland (tsubasa14) 3-0vo 3-0vo

3 kolejka [07.11.2015]

Drastic Newbies - Evolution Sqad II 8-8
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Gryf Szczecin (debe) - 0:3,0:2
czerwona kartka Villarreal MZCF(makami) - czerwona kartka Real Sla-wa C.F (gucio666) - X:X X:X
FC SODA TEAM(sebol_1988) - Wieśniaki (ratfixx) - 2:2,4:2
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - 1:0,2:2

Kangurki Stumilowego Lasu - Extraordinary Managers Clan III 7-13
BVB Volish Gdańsk (klenczonu)- SVT Siedlce (bialybosik) 2-2 2-1
Harpagan Przodkowo (NMarcinN)- Spartans Lodz (olborinho) 1-2 2-2
Angel from Heroes (resovia12)- ..DILL GANG... (sikus100) 0-3 0-2
CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan)- CKS Zbiersk (ccygan17) 0-0 1-1

Evolution Sqad - Postrzeleni Futbolówką Future 13-10
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - bianconeri - PŁOCK - (soul17) 2:2 4:0
.............................................. - FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) 0:3 0:3
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Glory Glory Man United (denyy16) 2:0 3:0
Zagłębie Charsznica (dikus) - ◇J&J Grand★Team Radocza®◆ (mulemans) 0:3 1:0

4 kolejka [14.11.2015]

Evolution Sqad - Evolution Sqad II 12-12
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Wieśniaki (ratfixx) - 1:4,0:5
Zagłębie Charsznica (dikus) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - 0:1,1:6
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Gryf Szczecin (debe) - 3:2,6:0
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Real Sla-wa C.F (gucio666) - 9:0,9:3

Extraordinary Managers Clan III - Drastic Newbies 7-16
CKS Zbiersk (ccygan17) - WiTeK TeAm(syfyscomeback) 0-0 2-0
SVT Siedlce (bialybosik) - Destroy Inmature Enemies(tracer1565) 1-5 2-3
...DILL GANG... (sikus100) - FC SODA TEAM(sebol_1988) 2-7 2-4
Spartans Lodz (olborinho) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 1-2 2-1

Postrzeleni Futbolówką Future - Kangurki Stumilowego Lasu 24-0
◇J&J Grand★Team Radocza®◆ (mulemans) - Angel from Heroes (resovia12) 3:0 3:0
Glory Glory Man United (denyy16) - Karwinden SSA (czarli) 3:2 6:1
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - BVB Volish Gdańsk (klenczonu) 3:0 9:1
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan) 6:0 4:1

5 kolejka [21.11.2015]

Extraordinary Managers Clan III - Postrzeleni Futbolówką Future 9:15
CKS Zbiersk (ccygan17) - ◇J&J Grand★Team Radocza®◆ (mulemans) 3:0 2:0
SVT Siedlce (bialybosik) - żółta kartka FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) 2:11 3:0vo
...DILL GANG... (sikus100) - Glory Glory Man United (denyy16) 0:3 1:5
Spartans Lodz (olborinho) - bianconeri - PŁOCK - (soul17) 0:6 0:2

Evolution Sqad II - Kangurki Stumilowego Lasu 19:4
Real Sla-wa C.F (gucio666) - CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan) - 5:0,1:0
Gryf Szczecin (debe) - Poznań Power (gumis1992) - 3:0,6:3
Wieśniaki (ratfixx) - Harpagan Przodkowo (NMarcinN) - 2:1,2:0
Giallorossi Poland (tsubasa14) - Karwinden SSA (czarli) - 1:1,0:3

Drastic Newbies - Evolution Sqad 0:24
Villarreal MZCF(makami) - Powolne Mazgaje (kinematograf) - 0:5,0:5
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - Zagłębie Charsznica (dikus) - 0:1,1:2
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - 0:3,0:7
FC SODA TEAM(sebol_1988) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - 0:8,2:3

6 kolejka [28.11.2015]

Evolution Sqad II - Extraordinary Managers Clan III 13:10
czerwona kartka Giallorossi Poland (tsubasa14) - CKS Zbiersk (ccygan17) - 0:3,0:3 vo
Wieśniaki (ratfixx) - SVT Siedlce (bialybosik) - 6:1,4:1
Real Sla-wa C.F (gucio666) - ...DILL GANG... (sikus100) - 9:0,4:1
Gryf Szczecin (debe) - Spartans Lodz (olborinho) - 1:2,3:3

Drastic Newbies - Postrzeleni Futbolówką Future 0:24
WiTeK TeAm (syfyscomeback) - bianconeri - PŁOCK - (soul17) 0:5 1:4
Destroy Inmature Enemies (tracer1565) - FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) 0:5 0:2
FC SODA TEAM (sebol_1988) - Glory Glory Man United (denyy16) 0:9 0:4
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - ◇J&J Grand★Team Radocza◆ (mulemans) 0:2 1:2

Evolution Sqad - Kangurki Stumilowego Lasu 18:6
czerwona kartka KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - BVB Volish Gdańsk (klenczonu)- 0:3,0:3 vo
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Poznań Power (gumis1992) - 5:0,4:0
Zagłębie Charsznica (dikus) - Harpagan Przodkowo (NMarcinN) - 4:1,1:0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Angel from Heroes (resovia12) - 9:1,8:0

7 kolejka [05.12.2015]

Postrzeleni Futbolówką Future - Evolution Sqad II 14:8
żółta kartka FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - Wieśniaki (ratfixx) 0:3 vo/2:2
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - żółta kartka Real Sla-wa C.F (gucio666) 3:0 vo/5:2
◇J&J Grand★Team Radocza◆ (mulemans) - Gryf Szczecin (debe) 3:5/1:1
Glory Glory Man United (denyy16) - czerwona kartka Stal Sanok (jacek92) 3:0 vo/3:0 vo

Kangurki Stumilowego Lasu - Drastic Newbies 0:24
CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan)-WiTeK TeAm (syfyscomeback) 0:1 0:3
BVB Volish Gdańsk (klenczonu)-Destroy Inmature Enemies (tracer1565) 0:5 0:7
Karwinden SSA (czarli)-FC SODA TEAM (sebol_1988) 1:3 0:3
Angel from Heroes (resovia12)-RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0:7 0:8

Evolution Sqad - Extraordinary Managers Clan III 18:6
Zagłębie Charsznica (dikus) - CKS Zbiersk (ccygan17) 1:2 0:2
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - SVT Siedlce (bialybosik) 6:1 9:1
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - ...DILL GANG... (sikus100) 4:0 4:1
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Spartans Lodz (olborinho) 7:0 6:0

8 kolejka [12.12.2015]

Evolution Sqad II - Drastic Newbies 0:24 vo
czerwona kartka Wieśniaki (ratfixx) [drużyna pauzująca w składzie - Stal Sanok (jacek92)]

Gryf Szczecin (debe) - WiTeK TeAm (syfyscomeback)
Wieśniaki (ratfixx) - Destroy Inmature Enemies (tracer1565)
Real Sla-wa C.F (gucio666) - FC SODA TEAM (sebol_1988)
Stal Sanok (jacek92) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel)

Extraordinary Managers Clan III - Kangurki Stumilowego Lasu 15:9
Spartans Lodz (olborinho) - CAFE FUTBOL TCZEW (alaskan) 1:0 4:1
CKS Zbiersk (ccygan17) - Poznań Power (gumis1992) 5:1 5:0
...DILL GANG... (sikus100) - Harpagan Przodkowo (NMarcinN) 1:3 1:4
SVT Siedlce (bialybosik) -Karwinden SSA (czarli) 0:2 3:2

Postrzeleni Futbolówką Future - Evolution Sqad 10:13
◇J&J Grand★Team Radocza◆ (mulemans) - Powolne Mazgaje (kinematograf) 0:0/0:2
Glory Glory Man United (denyy16) - Zagłębie Charsznica (dikus) 6:0/4:1
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 1:0/1:2
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) 0:1/1:2

9 kolejka [19.12.2015]

Evolution Sqad II - Evolution Sqad 2:14
czerwona kartka FC Burn (kamis) - czerwona kartka Powolne Mazgaje (kinematograf) - X:X X:X
Real Sla-wa C.F (gucio666) - Zagłębie Charsznica (dikus) - 1:1,1:2
Gryf Szczecin (debe) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - 1:5,0:3
Wieśniaki (ratfixx) - KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - 1:1,1:2

Drastic Newbies - Extraordinary Managers Clan III 9:15
FC SODA TEAM(sebol_1988) - Spartans Lodz (olborinho) 1:3 0:2
Villarreal MZCF(makami) - CKS Zbiersk (ccygan17) 0:12 0:8
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - ...DILL GANG... (sikus100) 4:0 3:1
Śródmiescie Wronki(srodmiescie) - żółta kartka SVT Siedlce (bialybosik) 3:0vo 1:3

Kangurki Stumilowego Lasu - Postrzeleni Futbolówką Future 0:24
czerwona kartka Angel from Heroes (resovia12) - ◇J&J Grand★Team Radocza◆ (mulemans) 0:3 vo. 0:3 vo.
BVB Volish Gdańsk (klenczonu) - FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) 0:10 0:14
Harpagan Przodkowo (NMarcinN) - Glory Glory Man United (denyy16) 0:3 0:2
Poznań Power (gumis1992) - bianconeri - PŁOCK - (soul17) 2:4 0:5

10 kolejka [26.12.2015]

Postrzeleni Futbolówką Future - Extraordinary Managers Clan III 22:1
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - Spartans Lodz (olborinho) 7:0 3:0
FC ROYAL Chesterfield (jocerekpl) - CKS Zbiersk (ccygan17) 1:0 0:0
◇J&J Grand★Team Radocza◆ (mulemans) - ...DILL GANG... (sikus100) 6:0 4:0
Glory Glory Man United (denyy16) - SVT Siedlce (bialybosik) 2:1 6:0

Kangurki Stumilowego Lasu - Evolution Sqad II 9:15
BVB Volish Gdańsk (klenczonu)- Real Sla-wa C.F (gucio666) 0:10 0:5
czerwona kartka Poznań Power (gumis1992)- Gryf Szczecin (debe) 0:3 vo / 0:3 vo
Harpagan Przodkowo (NMarcinN)- Giallorossi Poland (tsubasa14) 2:0 2:0
Karwinden SSA (czarli)- Wieśniaki (ratfixx) 0:4 0:5

Evolution Sqad - Drastic Newbies 7:10
czerwona kartka KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - czerwona kartka FC SODA TEAM(sebol_1988) X:X X:X
Zagłębie Charsznica (dikus) - WiTeK TeAm(syfyscomeback) 1;2 0;1
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - Destroy Inmature Enemies(tracer1565) 2;4 6;1
Powolne Mazgaje (kinematograf) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 2;2 4;1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2015-12-28, 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BARAŻE:

Baraże o ekstraklasę:

02.01.2016
Postrzeleni Futbolówką Rookies - Drastic Academy 17:5
★etu Grand★Team Chełm (lalek1104) - Goral Zywiec(firefox78) 0:3 2:2
Asienaebaem UniteD SC (marinka) - Zagorzyn(gogo7) 1:1 3:0
RM Black U21 (kozakk- BKS Jaga Białystok(lukas0408) 2:0 3:1
Kernsdorf SSA (zadi86) - Galena Kielce(aragorn12) 4:0 7:1


Drastic Clan Juniors - Evolution Sqad 24:0 vo
KSZO Ostrowiec (suchymaniek20)
Zagłębie Charsznica (dikus)
FlashField Bielsko-Biała (krisskos)
Powolne Mazgaje (kinematograf)

czerwona kartka Zagłębie Charsznica (dikus) [zawieszona drużyna w składzie]


09.01.2016
Drastic Academy - Postrzeleni Futbolówką Rookies 9:15
Goral Zywiec(firefox78) - ★etu Grand★Team Chełm (lalek1104) 0:2 0:2
BKS Jaga Białystok(lukas0408) - Asienaebaem UniteD SC (marinka) 0:9 0:8
Galena Kielce(aragorn12) - RM Black U21 (kozakk) 5:0 1:5
Zagorzyn(gogo7) - Kernsdorf SSA (zadi86) 3:1 2:1


Evolution Sqad - Drastic Clan Juniors 7:16
Zagłębie Charsznica (dikus) - ManU Zabrze(zajcev) 1:7 ; 0:5
czerwona kartka KSZO Ostrowiec (suchymaniek20) - NotesKibica.pl(johny_1984) 0:3 0:3 vo
Powolne Mazgaje (kinematograf) - Wojownicy Pana(rochon13) 2:1 ; 0:0
FlashField Bielsko-Biała (krisskos) - FC Nie ma lipy(robert271996) 6:1 ; 2:3



Baraże o I ligę:

02.01.2016
Tygryski Stumilowego Lasu - Drastic Newbies 10:13
Czerwone Lwy Podjuchy (robjot123) -WiTeK TeAm(syfyscomeback) 0-3 2-3
Pogoń salos Szczecin (maciekgrabek)-Destroy Inmature Enemies(tracer1565) 1-5 2-2
Kazdab Team (kazdab)-RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 0-7 2-0
MaronHime (paain)-Śródmiescie Wronki (srodmiescie) 5-2 9-0


09.01.2016
Drastic Newbies - Tygryski Stumilowego Lasu 16:7
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - Wy-pas (grzeczop) 3:0 5:1
FC SODA TEAM(sebol_1988) - MaronHime (paain) 0:3 2:2
Destroy Inmature Enemies(tracer1565) - Kazdab Team (kazdab) 1:2 2:0
WiTeK TeAm(syfyscomeback) - Błękitni Koziegłowy (dawidflor) 3:1 5:1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 37