Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Wbrew cenzurze na oficjalnym forum
Autor Wiadomość
Firefox78 Płeć:Mężczyzna
Goral Zywiec

Wiek: 46
Dołączył: 10 Lip 2011
Skąd: Żywiec
PostWysłany: 2015-12-30, 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Picu napisał/a:
@jocer zebyś Ty na forum klanowym był taki aktywny jak tutaj, jak widzę jak poczujesz krew to atakujesz jak hiena do skutku Very Happy Very Happy Very Happy nawet ja się potrafię powstrzymać ale widzę mam godnego następcę Very Happy


Widocznie obca krew smakuje lepiej Wink

_________________
Organizator LK
LK: Happy Drastic Clan
LKJ: Drastic Roses
TM: Czechowice-Dziedzice
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2015-12-30, 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Picu napisał/a:
@jocer zebyś Ty na forum klanowym był taki aktywny jak tutaj, jak widzę jak poczujesz krew to atakujesz jak hiena do skutku nawet ja się potrafię powstrzymać ale widzę mam godnego następcę



akurat trafilo ze wolne do 4 stycznia to robie co moge by zabijac czas.
jak wiesz na wyspach leje non stop wiec w taka pogode nic sie nie chce Very Happy

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
Radeo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Cze 2005
Skąd: Podlasie/Mazowsze
PostWysłany: 2015-12-30, 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jocerek_pl napisał/a:
wiec ty mozesz krytykowac i stanac ponad regulaminem, ale juz cofac nie mozna bo to nie dopuszczalne i nie mozna w tej sytuacji stanac ponad regulaminem


Nie mogę. I nie staję! Jesteś mistrzem manipulacji. Pomijam już fakt, że ja regulaminu nie złamałem (gdzie jest ostrzeżenie albo ban? i za co w ogóle miałby być?), to zastanawia mnie dlaczego uporczywie używasz bardzo negatywnego określenia "staje ponad regulaminem". Aż tak bardzo chcesz się po mnie przejechać?

jocerek_pl napisał/a:
czyzbys nie zainsunuowal ze sowacz usuwa twoj post bo jest z kliki? ze skoro inni osukuja to on to tuszuje?


Gdzie to zainsynuowałem? Wzmianka o tym, że kilka osób jest z tego samego klanu pojawiła się wyłącznie na tym forum, już po kilku moich (zastopowanych) próbach napisania czegokolwiek na oficjalnym forum. Tego ostatniego zdania zabrakło na oficjalnym forum, podobnie jak paru innych. Wiedzą o tym sowacz, firefox i inni, którzy zdążyli przeczytać posta przed usunięciem. Gdyby nie zadziałała cenzura, także i ty i cała reszta zainteresowanych przekonalibyście się, że post nie łamał regulaminu. To jest dobra strona wolności słowa - każdy może sam ocenić to, co przeczytał. To prawo zostało tobie odebrane, ale jak widać po twoich postach, czujesz się z tym dobrze i bawisz się świetnie.

_________________
WKS Bukowice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leonidas1991 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 32
Dołączył: 21 Mar 2009
Skąd: stamtąd
PostWysłany: 2015-12-30, 23:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

teraz to strach się wypowiedzieć, terror kurwa... hools feniks wpadł tutaj jak pitbull w kurnik i porozstawiał wszystkich po kątach Very Happy buehehehe za małolata musieli ciebie chyba ostro ganiać i teraz te niepowodzenia trzeba odbijać sobie w internecie Very Happy





piona chuliganie Twisted Evil

_________________
Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie
Legia była,jest i wielka pozostanie !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2017673
sowacz Płeć:Mężczyzna
EMC


Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2015-12-30, 23:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radeo napisał/a:

Pomijam już fakt, że ja regulaminu nie złamałem (gdzie jest ostrzeżenie albo ban? i za co w ogóle miałby być?)


Cytuję:
Radeo, post z forum napisał/a:
A ja mam pytanie - ile razy mi i polskiej społeczności mz śmiać się będzie w twarz szmaciarz na U"


Zasady Spolecznosci napisał/a:
Stosuj się Netykiety: Zbyt częste używanie znaków specjalnych takich jak !!! i ??? lub pisanie dużymi literami jest ogólnie postrzegane jako niegrzeczne i niechciane w Naszej Społeczności. Bądź miły i przyjacielski, nie prowokuj i nie naciskaj innych; przekleństwa, słowa typu idiota nie są akceptowane, jak również używanie znaków zastępczych w przekleństwach jak np. id**ta.


Za samo to powinienem dać 3 dni. Jednak nie dałem bo chciałem być dobry, miły i teraz szczerze żałuję, że nie wyciąłem tego i kilku innych rzeczy z posta, a bana nie wlepiłem, zamiast usuwać całego, ale nie dawać nic. Co się jednak stało to się nie odstanie. Co do klanowości, okej, rozumiem. Zawsze takie głosy są i będą. Osobiście mam je w dupie bo jak ktoś łamie coś na forum to wlepiam bana niezależnie od klanu i zdarzyło mi się już dać coś gramowi czy leonidasowi, no, ale oczywiście sowacz jest stronniczy.

Życzę Ci radeo, że kiedyś staniesz po drugiej stronie i będziesz rozstrzygał sprawę w którą zaangażowana będzie osoba z twojego otoczenia. Nie twierdzę, że ughi poleciał za niewinność, ale czy to pozwala na nazywanie człowieka szmaciarzem? Wink

_________________
Deathbat U-21 Team
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2622988
jocerek_pl Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Aylesbury
PostWysłany: 2015-12-31, 01:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radeo napisał/a:
Nie mogę. I nie staję! Jesteś mistrzem manipulacji. Pomijam już fakt, że ja regulaminu nie złamałem (gdzie jest ostrzeżenie albo ban? i za co w ogóle miałby być?), to zastanawia mnie dlaczego uporczywie używasz bardzo negatywnego określenia "staje ponad regulaminem". Aż tak bardzo chcesz się po mnie przejechać?


sowacz napisał/a:
Za samo to powinienem dać 3 dni. Jednak nie dałem bo chciałem być dobry, miły i teraz szczerze żałuję, że nie wyciąłem tego i kilku innych rzeczy z posta, a bana nie wlepiłem, zamiast usuwać całego, ale nie dawać nic. Co się jednak stało to się nie odstanie. Co do klanowości, okej, rozumiem. Zawsze takie głosy są i będą. Osobiście mam je w dupie bo jak ktoś łamie coś na forum to wlepiam bana niezależnie od klanu i zdarzyło mi się już dać coś gramowi czy leonidasowi, no, ale oczywiście sowacz jest stronniczy.


krotka pilka teraz juz wiesz zemu wylecial post a nie zostal okrojony.... to teraz mam doniesc na Ciebie ze sa rowni i rowniejsi .........
Widzisz nawet teraz zaczynasz nalezec do kliki bo zamiast bana , masz czysta historie.
Jakie to zycie jest przewrotne Embarassed

_________________
***** FC ROYAL Chesterfield *****
*** 4.11--> 3.2--> 2.1--> 1.1 ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1549897
fenikss123 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 39
Dołączył: 09 Lis 2007
Skąd: Kozienice/Warszawa
PostWysłany: 2015-12-31, 08:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

leonidas1991 napisał/a:
teraz to strach się wypowiedzieć, terror kurwa... hools feniks wpadł tutaj jak pitbull w kurnik i porozstawiał wszystkich po kątach Very Happy buehehehe za małolata musieli ciebie chyba ostro ganiać i teraz te niepowodzenia trzeba odbijać sobie w internecie Very Happy



Obrazek

piona chuliganie Twisted Evil


po co swoje zdjęcie wstawiasz?? to nie sympatia czy inny portal randkowy...ćwierć inteligent się pojawił .....

_________________
AKS Kozienice (fenikss123)
Drastic. Dies Irae
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4707357
pawel-w4 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Chodzież
PostWysłany: 2016-01-05, 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba się starzeje, dawniej wyczuwałem każdą aferę a teraz wszystko przechodzi mi koło nosa :/

Koniec końców prawda jest taka, że w tej grze zawsze byli równi i równiejsi i żaden support nigdy nie był w stanie wspiąć się na wyżyny obiektywizmu. Za co od zawsze darzyłem tę instytucję sporą dawką antypatii Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5419977
massior Płeć:Mężczyzna


Wiek: 35
Dołączył: 13 Wrz 2010
Skąd: ...
PostWysłany: 2016-01-05, 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fenikss123 napisał/a:
leonidas1991 napisał/a:
teraz to strach się wypowiedzieć, terror kurwa... hools feniks wpadł tutaj jak pitbull w kurnik i porozstawiał wszystkich po kątach Very Happy buehehehe za małolata musieli ciebie chyba ostro ganiać i teraz te niepowodzenia trzeba odbijać sobie w internecie Very Happy



Obrazek

piona chuliganie Twisted Evil


po co swoje zdjęcie wstawiasz?? to nie sympatia czy inny portal randkowy...ćwierć inteligent się pojawił .....



Jaki kraj, taki leonidas Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Radeo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Cze 2005
Skąd: Podlasie/Mazowsze
PostWysłany: 2016-01-07, 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jocerek_pl napisał/a:
krotka pilka teraz juz wiesz zemu wylecial post a nie zostal okrojony....
Wiedziałem to już dawno, od samego początku, więc nie krótkopiłkuj mi tu. Post wyleciał dlatego, że nawet okrojony mówiłby o tym, że U jest szmaciarzem. A nie z wielkiego miłosierdzia. Gdzieś mam wasze pseudo-miłosierdzie. O wiele bardziej wolałbym bana, nawet 30-dniowego, ale w połączeniu z tym, że moja wiadomość trafi do innych. Niestety pewni ludzie wolą przymykać komuś usta, a potem jarać się, jacy to są listościwi Wink

jocerek_pl napisał/a:
to teraz mam doniesc na Ciebie ze sa rowni i rowniejsi .........

Skoro lubisz donosić i sprawi ci to przyjemność? Nie ma tu na co donosić, ale myślę, że powinieneś spróbować, tak dla dobrego samopoczucia Smile

jocerek_pl napisał/a:
Widzisz nawet teraz zaczynasz nalezec do kliki bo zamiast bana , masz czysta historie.

No dobra, chyba sam na siebie doniosę, nie będę potrafił żyć z tą świadomością, że ktoś nie miał argumentów, żeby mnie ukarać.

jocerek_pl napisał/a:
Embarassed

A nie " Very Happy " ?

sowacz napisał/a:
Za samo to powinienem dać 3 dni.

Jeżeli nie dałeś, a powinieneś, to jocerek chętnie na ciebie doniesie.

sowacz napisał/a:
Nie twierdzę, że ughi poleciał za niewinność, ale czy to pozwala na nazywanie człowieka szmaciarzem?
Po pierwsze szmaciarz, to gościu handlujący ubraniami. Po drugie - nie wiem kto to ughi, ja pisałem tylko o U. Po trzecie - nie twierdzę, że nie jest waszym kumplem, ale czy to pozwala na ślepe bronienie go?

_________________
WKS Bukowice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sowacz Płeć:Mężczyzna
EMC


Dołączył: 19 Sie 2007
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2016-01-07, 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Radeo napisał/a:
Po pierwsze szmaciarz, to gościu handlujący ubraniami. Po drugie - nie wiem kto to ughi, ja pisałem tylko o U. Po trzecie - nie twierdzę, że nie jest waszym kumplem, ale czy to pozwala na ślepe bronienie go?



szmaciarz
1. pot. «człowiek zajmujący się zbieraniem szmat i handlowaniem nimi»
2. pogard. «mężczyzna nędznie ubrany, zaniedbany»
3. pogard. «wyzwisko»

źródło: http://sjp.pwn.pl/sjp/szmaciarz;2526846.html

_________________
Deathbat U-21 Team
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2622988
Picu Płeć:Mężczyzna


Wiek: 41
Dołączył: 29 Gru 2007
Skąd: Skierniewice
PostWysłany: 2016-01-08, 05:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No widzisz sowacz jak mozesz usuwac posty majac tylko 33,3% pewnosci o ktore znaczenie radeo chodzilo?...

_________________
PIŁKA - Wielkie Nieporozumienie
HOKEJ - Gang Bang Squad
LK - Emigranci
HLK - Sudden Death
TM i HTM - Łódź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4084231
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 40