Forum ManagerZone Polska Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56 http://forum.managerzone.pl/
W związku z mniejszą ilością klanów grających w IV lidze ustala się, że w bieżącym sezonie XXXVIII z III ligi do IV spadają klany, które ostatecznie zajmą 8 lokatę w tabeli, natomiast klany zajmujące 7 lokatę rozegrają baraże o utrzymanie w III lidze.
Bezpośredni awans z IV ligi do III uzyskają klany, które ostatecznie zajmą 1 i 2 lokatę w tabeli, natomiast klany zajmujące 3 i 4 lokatę rozegrają baraże o awans do III ligi według poniższego schematu.
W pozostałych ligach awanse i baraże nie ulegają zmianie.
BARAŻE SEZON XXXVIII (rozgrywane w dniach 15.01 i 22.01.2016 roku)
ZESTAW PAR:
O ekstraklasę
baraż nr 1 (E6 - I3): awans/utrzymanie:Emigranci Emigranci - Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II 22:7 nieETIkalni Lebork (rozgryf) - The Stars Łomża (az19krzysiek) 2:0 2:1
Wielkie Nieporozumienie (picu) - Słupski Manchester UNITED (simsonson) 2:2 0:1
Thug Passion (lukas1982) - TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) 6:2 2:0
RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) - KS Blizne (maximus491) 2:1 3:0
White Ravens (krystianj) - Juventus F.C. (miczung) 5:3 1:3
Urodzeni Pod Szczęśliwą Gwiazdą II - Emigranci 10:19 TEAM DEATHMATCH WARSZAWA (abuk_vader) - nieETIkalni Lebork (rozgryf) 1:0 1:2
Juventus F.C. (miczung) - Wielkie Nieporozumienie (picu) 1:4 1:3
The Stars Łomża (az19krzysiek) - Thug Passion (lukas1982) 1:3 1:2
Słupski Manchester UNITED (simsonson) - RPF Grabarze Olesnica (mezofeel) 5:0 3:2
KS Blizne (maximus491) - White Ravens (krystianj) 1:2 2:2
O I ligę
baraż nr 2 (I5 - IIa2): awans/utrzymanie:Ambitio Ambitio - FAiTH Clan 15:9 FC IMPERATOR (khold) - FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) 4:1 5:1
Rodzynki (farfocel) - Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) 0:5 0:4
KS Greenpi (greenpi) - Guardian Force (loki_siemce) 2:1 3:0
CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) - Juliszew SSA (cmmt) 0:3 1:0
FC Zacisze W-wa (tomwin) - FC Jableczni (rafcio18) vo bezpunktowy
FAiTH Clan - Ambitio 13:13 Roman Tim Tfaruk (pawel-liman) - FC IMPERATOR (khold) 2:2 3:0
FAiTH™SMOKE WEED EVERYDAY (ujarany) - Rodzynki (farfocel) 2:0 1:2
Guardian Force (loki_siemce) - KS Greenpi (greenpi) 2:6 0:1
FC Jableczni (rafcio18) - CHŁOPKI ROZTROPKI (agajacek1971) 2:2 3:1
Juliszew SSA (cmmt) - P O L I C J A (miras55) 3:3 3:3
Extraordinary Managers Clan - Rookies Drastic Clan 10:19 EL Ciulos Lamos (tyszanin15) - Markar DĄBROWA GÓRNICZA (karoci) 2:0 2:0
Spartans Lodz (olborinho) - Gdanszczanka S.A (rusty555) 1:5 1:3
...DILL GANG... (sikus100) - Grom Wolsztyn (rogas89) 1:5 0:1
SVT Siedlce (bialybosik) - Chojnickie Byki (grubby) 2:2 2:5
FC WNC (cuba_wnc) - Liverpool Football Club (liverpoolczyk92) 4:2 1:3
Baboszewo (jahu29pl) za brak składu w terminie
baraż nr 5 (IIa6 - IIIb2): awans/utrzymanie:Ambitio BLM Ambitio BLM - Inni Niż Wszyscy II 16:13 Vegoria Team (rostek_93) - Sparta Torex (siur83) 1:2 3:3
Devil Włocławek (przemo50) - WroclawscyKopaczeSobotni (ghede_p) 6:1 3:0
F.C. BARCA - POLICE (piecia1981) - Nojwiynksze Chachary 04 (hks) 1:3 3:1
Lech Max (maxmarcinw) - Oceania Rumia (marinero) 0:2 2:1
TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) - Red Bulls (ziaro-6) 2:0 1:2
Inni Niż Wszyscy II - Ambitio BLM 10:19 Oranjes Zamość (patrick89zmc) - Vegoria Team (rostek_93) 1:0 0:1
Oceania Rumia (marinero) - Devil Włocławek (przemo50) 1:2 2:5
Nojwiynksze Chachary 04 (hks) - Lech Max (maxmarcinw) 2:4 2:4
Sparta Torex (siur83) - TEAMGEIST Football Club (pawcio_pp) 1:2 1:1
Red Bulls (ziaro-6) - Rycerze Pomorza (ryba1234) 3:0 8:0
baraż nr 6 (IIb5 - IIIa2): awans/utrzymanie:Evolution Sqad VSC Elit@ - Evolution Sqad 7:22 Szczakowianka (djgrot) - Patriot Jasło (aquarel) 0:3 0:3 vo
Schwidrowken (dariod) - Real Sla-wa C.F (gucio666) 1:4 7:0
Sielce♦VSC♦Warszawa™ (assassin93) - Kolejarz Przybysławice (bogdan4691) 1:4 2:2
Wiesenfeld SA (ray2020) - Los Desperados Szczecin (skkjod) 2:3 4:1
RS Wikowyje (sirralf) - FlashField Bielsko-Biała (krisskos) 0:3 0:3 vo
Evolution Sqad - VSC Elit@ 15:0 vo VSC™ HETMAN ZAMOŚĆ (rejhu123) za brak składu w terminie
baraż nr 7 (IIb6 - IIId2): awans/utrzymanie:ANGRY BOYS II ANGRY BOYS II - Regiment Czarnej Róży 19:10 Fc Pawonk (grzegorz1968) - FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) 4:2 2:0
Fc V.A.C.S (piotr444) - FC TYSKI FULL II (michag) 4:0 3:0
FC Inter Kraków (maestro84) - Krukówka (kosnoxxx) 3:0 1:2
LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) - FC LIONS (bodzioxw) 4:4 2:3
CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) - FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) 3:0 2:3
Regiment Czarnej Róży - ANGRY BOYS II 16:10 Krukówka (kosnoxxx) - CWKS KĘDZIERZYN (mariuszsiemieniec) 3:3 1:2
FC Pierońskie Hanysy (danymxxx) - FC Inter Kraków (maestro84) 4:2 2:2
FC TYSKI FULL II (michag) - Fc Pawonków (grzegorz1968) 2:2 0:2
FC Torpedo Dabrowa (cywil1468) - Fc V.A.C.S (piotr444) 3:1 2:1
FC LIONS (bodzioxw) - LECHIA GDAŃSK FANS TCZEW (brejak) 1:0 1:1
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach