Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Chorzy psychicznie?
Autor Wiadomość
zajcev Płeć:Mężczyzna


Wiek: 40
Dołączył: 06 Kwi 2006
Skąd: Zabrze
PostWysłany: 2016-01-31, 13:24   Chorzy psychicznie? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat skopiowałem na to forum bo zapewne z głownego forum zniknie!

Witam.
Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że w tą gre grają ludzie tylko po to żeby uprzykrzać życie innym. Nie grają po to żeby szkolić, wygrywać, awansować i mieć z tego satysfakcje. Powstała nowa grupa ludzisk, a mianowicie chorzy psychicznie, którzy próbują uprzykrzyć życie innym i mieć z tego satysfakcje!

Bardzo proszę support o nie kasowanie tego tematu. Chciałbym żeby powstała dyskusja na ten temat i zgłaszać tutaj podobne sytuacje po to aby ukrucić te chore zabiegi.

O co wogóle mi chodzi.
Ciekawa sytuacja miała miejsce w piątek na liście transferowej. Trzy nowo powstałe dryżyny: Jedlinka SA, Moniuszki i Młodzieżowe Mastodonty wystawiły wszystkich swoich zawodników z s38 na sprzedaż. Kilku było z udostępnionymi wykresami, a inni bez wykresów. Co ciekawe wszystkie te druzyny powstały tego samego dnia 28 stycznia 2016. Wszyscy zawodnicy schodzili z listy transferowej dzień poźniej w odstępie 2 godzin.
Jak to zobaczyłem to od razu stwierdziłem, że to są czyjeś farmy i ktoś ewidentnie chce na tym zarobic !! Postanowiłem, nie przyglądac sie temu biernie i zawzięcie licytowalem przede wszystkim tych zawodników bez udostępnionego wykresu !! Tak samo pomyślalo jeszcze wielu innych managerów, którzy wyczuli super interes !! O czym zresztą napisalem na forum DC !! Wydalem na 4 zawodników ok 950k. Najwyżej strace pomyślalem.

Okazało sie, że trzech na czterech zawodników kupionych za "siatke gruszek" ma sporo zieleni i będzie z nich duży pożytek: http://mzplayer.se/?id=0131113331
Jeden okazał sie kompletnym niewypałem: http://mzplayer.se/?id=0131114771
Dwóch kupiłem od zespołu Młodzieżowe Mastodonty. Tego czerwonego kupiłem od zespołu Moniuszki za 55k i wystawiłem odrazu na liste za 1E z udostępnionym wykresem.
Co się okazało?
Dzis rano ktoś dał bida 500k za całego czerwonego grajka. Kto?? Oczywiście Młodzieżowe Mastodonty.
Pomyślalem... No kur.. debil !! Próbuje mnie ktoś zdyskredytować takim jawnym wałem !! Jeszcze żebym miał z tego jakiś pożytek. Przecież podatek z tego transferu zabierze 95% !!

Jakiś czas temu powstała nowa drużyna o nazwie ManU Zabrze i próbowała kupować ode mnie zawodników!! Zgłosiłem to na support to dostałem odpowiedź, że jestem czysty i nie musze sie przejmować bo widać ze ta druga drużyna to nie ja. Odpiściłem. Ten śmieszny zespół dalej gra i nawet licytował tych samych zawodników w piątek co ja!!

Czy naprawde ktoś ma z tego satysfakcję?? Mnie sie na to forum po tylu latach nawet nie chce wchodzić. Wogóle się tu nie udzielam bo uważam, że i tak nie ma sensu bo support i tak kasuje niewygodne tematy !! Nawet nie chce mi sie tutaj po prostu wypowiadać !! NIKOMU NIE ZALAZŁEM ZA SKÓRE SWOIMI WYPOWIEDZIAMI !!
Gram kur.. w to już ponad 11 lat i naprawde komuś tak żal dupe ściska, że mam jakieś osiągnięcia?
Po czymś takim to mi się odechciewa w to grać !! A support niech dalej nie reaguje na takie sytuacje to za chwilę będziecie sobie tutaj grać z samymi wałkarzami !!

Dziękuję za uwagę
Z poważaniem
zajcev (wkładający swoje pieniądze w tą gre od 11 lat)

_________________
Liga - div1.1
Liga U23 - div1.2
Liga U21 - Młoda Ekstraklasa
Liga U18 - Junior Ekstraklasa
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1939780
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 34