Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kto jest kto w Fugazi
Autor Wiadomość
wt Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 07 Cze 2004
Skąd: Sanok
PostWysłany: 2005-11-03, 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a niech mnie, sami fani arsenalu albo reklama portalu O2 Very Happy
tudziez fani manchesteru w sytym kamuflazu Smile
wszytskie znaki na niebie mowia mi ze po prawej stoi rogal
wiec czekam na rozwiazanie tej zagadki
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1047102
sini
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-11-03, 20:36   

Wszystkich co usiłowali dopatrzyć się mojej osoby na zdjęciu informuję, iż kibicuje MU jak przystało na prawdziwego Legionistę w związku z powyższym od Arsenalu jak najdalej Very Happy Faktycznie ten koleś w środku to jakby mało zadowolony z wyjazdu. Pewnie dlatego, że dymał z Łodzi do Pragi jakimś starym oplem Very Happy Dobrze, że się nie dałem wkręcić na ten wyjazd, bo nie dość, że Arsenal wygrał to jeszcze musiałbym tych pijaków wozić Very Happy
Powrót do góry
piotr_zajc Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Mar 2004
PostWysłany: 2005-11-04, 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wstrzymuję sie od głosu Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sojkaa2 Płeć:Mężczyzna
Ehyeh-Aszer-Ehyeh

Wiek: 45
Dołączył: 03 Paź 2005
Skąd: Sanok/Warszawa
PostWysłany: 2005-11-04, 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ku....! Macie siłę Panowie. Nie będę strzelał, bo nie ma sensu, ale... macie siłę, powaga! Smile

_________________
Ehyeh-Aszer-Ehyeh; (ongiś: KAMEHAMEHA - div3.23 Piłka nożna); div3.2 Hokej
Niech moc będzie z klanem FUGAZI & miastem SANOKIEM !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6314261
Radziola Płeć:Mężczyzna
Play and Die !!!


Dołączył: 29 Lut 2004
Skąd: Pszczółki
PostWysłany: 2005-11-04, 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to był strzał ciemno Very Happy
adapter, zajawkowy,rogal
P.S. wydaje mi sie ze to jest jakis blef

Z tajemniczego zrodla juz sie dowiedzialem kto jest na zdjęciu Very Happy ale nie będe zdradzał tajemnicy kto jest kto...
Tak sie tylko zastanawiam jak sie uchowal ten szczypior w srodku, chyba biega z kompem (hehehehehe)

_________________
LK: ...:::FUGAZI:::...
TM: ...:::PRUSZCZ GDAŃSKI:::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-11-05, 10:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pora na rozwiazanie naszej mini ankiety.

Prawidłowa odpowiedz to Zajawkowy, Rogal, Adapter

44% z was trafiło lub jak co poniektorzy poprostu wiedzieli.

Ale fajnie ze pojawiły sie tez inne odpowiedzi jak i czasami ciekawe komentarze. Very Happy

A bochyn trafił w sedno, na siłe ubrali mnie w jakis czerwony uniform Wink , zwiazali mi rece i kazali pozowac do zdjec Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2005-11-05, 12:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobrze wytypowalem kto jest, tylko zla kolejnosc;p

ale nie wiem jak, ale rogal mi sie kojarzy z grubym rogalem Rolling Eyes Laughing

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2005-11-05, 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam na tym zdjeciu jest dwoch chudych chlopow , tylko Adi jest jakis przy kosci Very Happy Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
piotr_zajc Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Mar 2004
PostWysłany: 2005-11-06, 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zajafkowo napisał/a:
Przepraszam na tym zdjeciu jest dwoch chudych chlopow , tylko Adi jest jakis przy kosci Very Happy Very Happy


Jaki gruby poprostu się cieplo ubrałem Laughing

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamildavid
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-11-29, 10:46   

1. Jak się nazywasz w realu - Kamil
2. Gdzie mieszkasz - Łódź
3. Czym zajmujesz sie na codzień - siedze w firmie, sprzedaje komóry i gram w menagera(FM i MZ)
4.Jakie są Twoje zainteresowania - hmmm,,,duzo tego ...komputery, film, sport(głównie piłka nożna), motoryzacja
5. Czy uprawiasz jakis sport? - no niestety aktualnie nie....ale lubie pograc w pile z kumplami na sali:P
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski - WISŁA KRAKÓW, ŁKS ŁÓDŹ
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski - bezapelacyjnie BARCELONA
8. Twój ulubiony polski piłkarz - M.Żurawski, J.Krzynówek, M.Szymkowiak
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz - Ronaldinho, Etoo, Xavi, Joaquin, Juninho, Henry i kiedys Zidane....
10. Ulubione filmy- ojej tu moglbym wymieniac....na pewno filmy Kieślowskiego, Gladitor, Szósty zmysł, ostatnio komornik i od cholery innych , których nie sposób wymienic.
11. Ulubiona muzyka - polska, rock, filmowa, elektroniczna, hiphop
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to się zaczęło? - Braciak mnie wciągnął(jakos w 2003 Very Happy ) bo wiedział, że jestem maniakiem menagera ( gramy praktycznie nonstop w FMa)
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz? - FOOTBALL MANAGER 2006, PES5, GUILDWARS i wiele wiele innych......
14. Czy podoba Ci się pomysł takich ankietek?? - OCZYWIŚCIE!
Powrót do góry
rado1979
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2006-02-16, 14:27   

1. Jak sie nazywasz w realu RADEK BULWAN
2. Gdzie mieszkasz: OD 8 LAT W KRAKOWIE, ALE JESTEM Z SANOKA
3. Czym zajmujesz się na codzień: JESTEM PRAWNIKIEM ZJEBASEM, NA CODZIEN UTRUDNIAM LUDZIOM ZYCIE
4. Jakie są twoje zainteresowania: PILKA NOZNA, SPOTKANIA I KONTUZJE BAROWE
5. Czy uprawiasz jakiś sport: PILKA NOZNA, OD JAKICHS 17 LAT (ZALICZONE MISTRZOSTWO 3 LIGI PODKARPACKIEJ ZE STALA SANOK)
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: NO PEWNIE ZE WISLA KRAKOW
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: BARCELONA, ALE LUBIE TEZ MU ZA TO ZE GRALO TAM KILKU PSYCHOPATOW
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: HMM, PEWNIE WOJTEK KOWALCZYK - MIAL CHLOPAK CIAG NA BRAMKE (CZYTAJ: BAR), TAK NA SERIO TO ZURAW I FRANEK
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: NA DZIEN DZISIAJSZY ODPOWIEDZ JEST TYLKO JEDNA: RONALDINHO
10. Ulubione filmy: NA DZIE DZISIAJSZY: AMERICAN PSYCHO (tAKI MAM TERAZ NASTROJ)
11. Ulubiona muzyka: CIEZSZE KLIMATY
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło Question: OD PAZDZIERNIKA 2003, WT MI TO SPRZEDAL
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz Question: JESTEM PSYCHOFANEM HEROES III. ALE NIESTETY ZNAM JUZ NA PAMIEC WSZYSTKIE MAPY WIEC GRA STALA SIE DLA MNIE ZBYT LATWA
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek Question: CZEMU NIE, MOZE KIEDYS WYSKOCZYMY GDZIES RAZEM TO UWAZNIE TO PRZESTUDIUJE I BEDE JUZ COS O WAS WIEDZIAL
Powrót do góry
eliks Płeć:Mężczyzna
(VA)


Wiek: 43
Dołączył: 01 Kwi 2006
Skąd: Lidzbark
PostWysłany: 2006-04-27, 12:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Jak sie nazywasz w realu Tomasz Sokołowski
2. Gdzie mieszkasz: Lidzbark Welski - mazury
3. Czym zajmujesz się na codzień: 5 lat prowadziłem własny biznes, teraz na zasiłku. Robię kurs na intruktora prawa jazdy
4. Jakie są twoje zainteresowania: Sport (ogólnie), TV, pub, komputer
5. Czy uprawiasz jakiś sport: Piłka nożna (przez jakiś czas liga okręgowa), siłownia i boks rekreacyjnie.
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: Oczywiście K.S. Wel Razz Poza tym kibicuję polskim drużynom extraklasy ale nie jestem żadnej z nich zagorzałym fanem. Mam poprostu kilka ulubionych jak: Cracovia, Korona, Lech, Arka.
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: ogólnie kluby Ameryki Płd.
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: Żurawski i Frankowski - czekam na taki duet w extraklasie.
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: Ronaldinho
10. Ulubione filmy: Za dużo aby wymieniać
11. Ulubiona muzyka: wszystkiego po trochu (preferuje klimaty metal/rock)
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło: gram od 22 lutego 2006. Kumpel mnie wkręcił który gra w to miesiąc dłużej
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz: Rune, Gothic 1, 2, Noc Kruka.
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek: obojętnie jak dla mnie, i tak każdy zrobi jak uważa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
978049
RamzesS Płeć:Mężczyzna
FUGAZI Warszawa


Wiek: 48
Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Gostynin, Piastów
PostWysłany: 2006-08-17, 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe jakie to fajne, to chyba sini mógł tylko wymyśleć Smile
Dowiedziałem się, że thomas jest specem od c.o. ale jaja. Właśnie mam dylemat ciepłowniczy....

1. Jak sie nazywasz w realu Robert
2. Gdzie mieszkasz: pod Warszawą
3. Czym zajmujesz się na codzień: tracę czas na informatykę. Jestem szefem osrodka przewarzania danych.
4. Jakie są twoje zainteresowania: trochę się wspinam, bardzo lubię wszelkie rgy zespoowe i jazdę konną - niestety nie mam czasu.
5. Czy uprawiasz jakiś sport: wyłącznie rekraacyjnie - wspinaczka i jazda konna (dawno nie byłem) Sad kiedyś grałem w piłkę
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to:zagorzałym fanem jestem tylko GKS CZASTARY, ale kibicuje Wiśle Płock i Widzewowi.
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: Juve
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: Józek Młynarczyk
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: Socrates - pewnie nikt nie wie kto to Smile
10. Ulubione filmy: Pulp Fiction i generalnie Quentin T
11. Ulubiona muzyka: Deep Purple i polski stary punk.
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło: nie pamiętam, ale rogal powinien wiedziec Smile Ktoś mi pokazał. Nie pamiętam ale chętnie bym go zabił.
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz: Lubie powyżywać się na niemcach (tylko tych w mundurach ze swastyką - bez urazy) i żółtych też w mundurach, czyli wszystkie wojenki. Ostatnio Call of Duty.
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek: super. Ale thomas to normalnie jest bossem.

_________________
RamzesS
Klan FUGAZI



Ostatnio zmieniony przez RamzesS dnia 2008-04-08, 15:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2111334
thomas7 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 48
Dołączył: 07 Mar 2004
Skąd: KATOWICE
PostWysłany: 2006-08-20, 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

a co robisz dom budujesz Smile))

dlaczego bossem Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3100016
eliks Płeć:Mężczyzna
(VA)


Wiek: 43
Dołączył: 01 Kwi 2006
Skąd: Lidzbark
PostWysłany: 2006-08-22, 10:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jestem ciekaw ilu z was jest zaobrączkowanych Smile

_________________
Necrolust - div. 3.4
[LK] - FUGAZIONTKA
[TM] - Lidzbark Welski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
978049
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 38