Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Kto jest kto w Fugazi
Autor Wiadomość
kriskat Płeć:Mężczyzna
1FC KATOWICE ZAŁĘŻE


Wiek: 43
Dołączył: 02 Mar 2004
Skąd: Katowice
PostWysłany: 2006-09-10, 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak rogalo Ja go odkrylem dla MZ a on teraz, chcac mi sie odwdzieczyc w swym zespole ma kopalnie odkrywkowa oldboyow Laughing


KRISKAT

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5675619
lecho16 Płeć:Mężczyzna
F.C Miedzyrzec Utd


Wiek: 35
Dołączył: 21 Wrz 2006
Skąd: Międzyrzec Podlaski
PostWysłany: 2006-09-29, 22:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Jak sie nazywasz w realu (opcja nieobowiązkowa): Maciej Leszczuk
2. Gdzie mieszkasz (wystarczy miasto) : Międzyrzec Podlaski
3. Czym zajmujesz się na codzień (nauka, praca) : uczę się Razz
4. Jakie są twoje zainteresowania, hobby: sport,motory,kobiety,biologia,komputery
5. Czy uprawiasz jakiś sport (jeśli tak to jaki) : siatkowka koszykowka(198cm) ale amatorsko
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: Wisła Kraków
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: Manchester United
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: Irek Jeleń
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: RvN za czasów MU aktualnie C.Ronaldo
10. Ulubione filmy: Zycie jest piękne,Armagedon,Forest Gump,Piękny Umysł
11. Ulubiona muzyka: Dance,Pop,Hip-Hop i naprawde dobre techno(nie mozgotrzepy)
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło : 15.04.2004Kolega mi zaporoponowal gre i tak powatala pierwsza druzyna jaka prowadzilem ale dostala bana aktualnie gram nowym teamem od 12.02.2006
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz : Fify,PES3,Wolf ET,Strategie
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek : jasne

_________________
F.C Miedzyrzec United / Div 3.2 / Shado / TM-Międzyrzec Podlaski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5102181
Jankers Płeć:Mężczyzna
FUGAZI


Wiek: 39
Dołączył: 03 Mar 2005
Skąd: Katowice
PostWysłany: 2007-08-01, 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeszcze chyba nie jestem oficjalnie w Fugazi, ale co tam, napiszę.

1. Jak sie nazywasz w realu (opcja nieobowiązkowa) - Jasiu
2. Gdzie mieszkasz (wystarczy miasto) - Katowice, dzielnica Bogucice
3. Czym zajmujesz się na codzień (nauka, praca) - od roku mam pisać pracę licencjacką, ale ledwo ją tknąłem, temat: "Sponsoring w piłce nożnej na przykładzie GKS-u Katowice", piszę po niemiecku, bo studiowałem 3 lata język biznesu w tym właśnie języku Smile
Na co dzień jestem kelnerem w restauracji śródziemnomorskiej o wysokim standardzie Smile
4. Jakie są twoje zainteresowania, hobby - sport, kulinaria, lubię gotować, dobre trunki, wina, muzyka, MZ, dobry film, kibicowanie
5. Czy uprawiasz jakiś sport (jeśli tak to jaki) - kiedyś byłem po 8 godzin dziennie na boisku, czy to do kosza czy do nogi, non stop w ruchu. Niestety kontuzja kostki przerwała moją błyskotliwą karierę i teraz już nie gram. Ale ćwiczyć siebie mogę, mam przerwę, ale znów chcę zacząć dbać o sylwetkę. Kilka miesięcy chodziłem na tajski boks, półtora roku chodziłem na kurs tańca towarzyskiego, trochę na salsę, judo, kilka razy byłem na zajęciach piłkarskich na Stadionie Śląskim za małolata, kiedyś grałem w tenisa stołowego, próbowałem siatki, baseballa, tenisa ziemnego, snowboardu, nart, jeździłem parę razy konno, skoczyłem na bungee... wyczynowo jednak nic.
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: GKS Katowice, czynny kibic, w sierpniu wybieram się z Żółtą Armią GieKSy do Łomży, Gdyni, Wrocławia... wyjazdy to kwintesencja kibicowania Cool
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: Manchester United od roku '96
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: nie wiem
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: Ryan Giggs
10. Ulubione filmy: Chłopaki nie płaczą, Szukając siebie, Dług
11. Ulubiona muzyka: kiedyś rock, teraz prawie wszystko, poza techno i disco polo
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło - początek roku 2004, kolega z klasy/osiedla jakoś na to trafił, pokazał i jakoś tak zacząłem, on pograł ilka miesięcy bez sukcesów, a ja zostałem i sam wciągnąłem w to kilka osób
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz - jest kilka ciekawych, ale nie mam czasu się wciągać w nic nowego, więc nawet nie zaczynam
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek - owszem

pozdrawiam

_________________
Nazwij to pasją, wiarą w sny
GKS Katowice to właśnie MY

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kanastra Płeć:Mężczyzna
ReVeNgE Lidzbark


Wiek: 43
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: Lidzbark / Normanton
PostWysłany: 2007-08-01, 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kolejny fan M U, widac że wie co dobre ;]

_________________
ReVeNgE Lidzbark div. 3.18
[LK] - dragonsquad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2358970
Jankers Płeć:Mężczyzna
FUGAZI


Wiek: 39
Dołączył: 03 Mar 2005
Skąd: Katowice
PostWysłany: 2007-08-19, 01:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taka ciekawostka o mnie
zostałem uznany za najlepszego moderatora forum GieKSy, z bardzo wyraźną przewagą Razz
forum ma ze 3 razy tylu użytkowników co to xonoxa, a wiadomo, że czasami są drażliwe kwestie między kibicami
jednak miesiąc temu postanowiłem zrezygnować z moderowania z różnych względów

taka anegdotka tylko Razz

_________________
Nazwij to pasją, wiarą w sny
GKS Katowice to właśnie MY

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
buncol
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-08-19, 09:56   

szacuneczek Very Happy
Powrót do góry
kanastra Płeć:Mężczyzna
ReVeNgE Lidzbark


Wiek: 43
Dołączył: 04 Sie 2006
Skąd: Lidzbark / Normanton
PostWysłany: 2008-01-16, 04:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak sobie skrobne tu posta, żeby przypomieć o tym temacie, może ktoś z nowych, bądź starych niewpisanych sie dopisze Wink

_________________
ReVeNgE Lidzbark div. 3.18
[LK] - dragonsquad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2358970
djbat Płeć:Mężczyzna
BART SIMPSON TEAM

Wiek: 37
Dołączył: 15 Kwi 2004
Skąd: KG
PostWysłany: 2008-04-04, 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wysłany: 2005-10-19, 14:34 Zmień/Usuń ten post
1. Jak sie nazywasz w realu (opcja nieobowiązkowa) Bartek
2. Gdzie mieszkasz (wystarczy miasto) Piekary Śląskie
3. Czym zajmujesz się na codzień (nauka, praca) Ucze sie w LO w bytomiu
4. Jakie są twoje zainteresowania, hobby sport muzyka MZ Smile
5. Czy uprawiasz jakiś sport (jeśli tak to jaki) gram 11 lat w pilke nozna
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: K.S. Ruch Radzionkow
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: FC LIVERPOOL
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: M. Szymkowiak
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: G. Buffon
10. Ulubione filmy: horrorki Smile a dokladnie oszukac pzeznaczenie
11. Ulubiona muzyka: techno
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło 4/25/2003 naciagnal mnie qmpel z ktorym gralem w ruchu
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz MZ MZ i jeszcze MZ
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek tak

wpisuje sie tu drugi raz sam dla siebie zeby sie porownac Smile i zrobic malego update'a Smile



1. Jak sie nazywasz w realu (opcja nieobowiązkowa) Bartek
2. Gdzie mieszkasz (wystarczy miasto) Piekary Śląskie\Wrocław
3. Czym zajmujesz się na codzień (nauka, praca) Studiuje na Uniwersytecie Ekonomcznym we wrocławiu -> zarządzanie
4. Jakie są twoje zainteresowania, hobby sport muzyka MZ(znowu) snowboard
5. Czy uprawiasz jakiś sport (jeśli tak to jaki) pilka nożna ale raczej ostatnio biernie Smile :/
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: K.S. Ruch Radzionkow
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: FC LIVERPOOL, FC BARCELONA, JUVENTUS
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: coraz trudniej mi o wybor Razz Boruc za charakter? Dudek za final LM.. Błaszczykowski..
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: G. Buffon
10. Ulubione filmy: horrory
11. Ulubiona muzyka: hardtechno, hardstyle
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło 4/25/2003 naciagnal mnie qmpel z ktorym gralem w ruchu
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz Football Manager, Age of Empires
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek tak

_________________
BART SIMPSON TEAM - Div5.200
KLAN - FUGAZI
NIECH MOC BEDZIE Z WAMI :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1475862
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2008-04-04, 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze ktos przygotuje kolejny zestaw pytan bo widze ze jest zapotrzebowanie. Sini raczej juz nic podobnego nie wyprodukuje.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2008-11-21, 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawe tak saobie poczytać o Was chłopaki. Wzorem kolegi ja też przetestuję swoje zainteresowania po latach, nie czytając oczywiście pierwszej ankietki Smile

1. Jak sie nazywasz w realu (opcja nieobowiązkowa): Gieniek, eee żartowałem Krzysiek cały czas Razz
2. Gdzie mieszkasz (wystarczy miasto) : Warsiawka ursynów
3. Czym zajmujesz się na codzień (nauka, praca) : a firmę mam remontową ale powoli się wypalam i myślę o sklepie z parkietami Smile
4. Jakie są twoje zainteresowania, hobby: WoW na kompie, spotkania z przyjaciółmi, konsumpcja alkocholi wyskokowych, kibicowanie kopaczom w naszej lidze Smile
5. Czy uprawiasz jakiś sport (jeśli tak to jaki) : wyczynowo uprawiam podnoszenie ciężarów w wadze 3/4 litra lub 1 litr Very Happy
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: Legia Warszawa
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: Manchester United
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: Jacuś Krzynówek
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: Podolski za tą skruchę, jak nam zasadził bramy na euro
10. Ulubione filmy: LotR, Gwiedne wojny, chory portier Razz
11. Ulubiona muzyka: Pop, Rock
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to sie zaczeło : od 2003 roku, jakoś od wakacji, namówił mnie patefon znany bardziej jako adapter
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz : World of Warcraft, postać Wypas, serwer Executus, zapraszam
14. Czy podoba Ci sie pomysł takich ankietek : jasne, sam to wymysliłem zadaje się Razz

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2008-11-21, 23:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A teraz skoro już trochę się poznaliśmy garść pytań bardziej osobistych Smile

1. Gdzie chciałbyś się wybrać na wakacje/urlop??

2. Co chciałbys w życiu zobaczyć??

3. Co chciałbyś w życiu mieć??

4. Jakieś inne marzenia??

5. Jakie są Twoje przemyślenia o Euro 2008??

6. Co myślisz o przygotowaniach do euro 2012?? Razz

7. Czy bywasz na meczach ligowych??

8. Co byś zmienił na naszych stadionach??

9. Jak zapatrujesz się na spotkania klanowe, czy byłeś już na jakimś??

10. Jesli byłeś jakie są Twoje wspomnienia, jesli nie byłeś jak je sobie wyobrażasz??

11. Ulubiony napitek, trunek ??(postaramy się zorganizować na następnym spotkaniu) Very Happy

12. POmysł na spotkanie, gdzie ma się odbyć (knajpa, mecz, miasto, itd.) ??

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
rogal71 Płeć:Mężczyzna
Moderator
CIENIASY ROGALA
Moderator


Wiek: 52
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2008-11-22, 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Gdzie chciałbyś się wybrać na wakacje/urlop - Tatry po Słowackiej stronie, ale ze nigdzie praktycznie nie byłem od oooo a może jeszcze dłużej to obojetnie gdzie.

2. Co chciałbys w życiu zobaczyć - Kaczyńskiego obojętnie którego w łóżku z Gosiewskim

3. Co chciałbyś w życiu mieć - spokoi od kredytów i zdrówko, resztę mam

4. Jakieś inne marzenia - aby niemieć zbyt dużych problemów z dziećmi (wszelakiego rodzaju)

5. Jakie są Twoje przemyślenia o Euro 2008- Polska kompromitacja jak zwykle

6. Co myślisz o przygotowaniach do euro 2012?? - mogli by kilka dróg wybudować, stadiony nie potrzebne bo kibole i tak je rozwalą a po za tym i tak nam euro zabiorą. Very Happy

7. Czy bywasz na meczach ligowych - od 10 lat niestety nie (tyle lat jestem po ślubie) ale mam zamiar się wybrać.

8. Co byś zmienił na naszych stadionach - kolor trawy na niebieski, ponoć niebieski to kolor przyjaźni, moze było by mniej zadym.

9. Jak zapatrujesz się na spotkania klanowe, czy byłeś już na jakimś - ponoć byłem, ale nic z nich nie pamiętam (skleroza albo alkochol) Very Happy

10. Jesli byłeś jakie są Twoje wspomnienia, jesli nie byłeś jak je sobie wyobrażasz - jak zwykle za krótko

11. Ulubiony napitek, trunek ??(postaramy się zorganizować na następnym spotkaniu) - piwo Zielono Górskie w zielonej butelce po oleju z resztkami oleju w śodku, piłem to coś z 15 lat temu a do tej pory pamietam ten smak Very Happy

12. POmysł na spotkanie, gdzie ma się odbyć (knajpa, mecz, miasto, itd.) - jakiś stały w uczuciach jestem kręgielnia moim zdaniem to jest to.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dreco81 Płeć:Mężczyzna
Volcano Zabrze


Wiek: 42
Dołączył: 22 Wrz 2008
Skąd: Zabrze
PostWysłany: 2008-11-23, 10:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ad. 1 Ankiety

1. Jak się nazywasz w realu (opcja nieobowiązkowa): Janusz Stojek
2. Gdzie mieszkasz (wystarczy miasto) : Zabrze
3. Czym zajmujesz się na codzień (nauka, praca) : Ciągnę druty bez skojarzeń (Instalacje sieciowe i światłowody)
4. Jakie są twoje zainteresowania, hobby: Gry komputerowe, piłka nożna, formuła 1 skoki narciarskie, dobra muza.
5. Czy uprawiasz jakiś sport (jeśli tak to jaki) : Spacer po schodach i bieg do autobusu Razz
6. Twój ulubiony polski klub piłkarski to: Górnik Zabrze
7. Twój ulubiony zagraniczny klub piłkarski to: Arsenal Londyn
8. Twój ulubiony polski piłkarz to: Jakub Błaszczykowski drugi to nowy talent Robert Lewandowski
9. Twój ulubiony zagraniczny piłkarz to: Żywa Legenda Marco Van Basten
10. Ulubione filmy: Star Wars, Die Hard, Lethal.Weapon, Police Academy
11. Ulubiona muzyka: Muzyka Klubowa
12. Od kiedy grasz w MZ i jak to się zaczęło : 16.03.2006 niedawno wróciłem z woja, kumple mówili ze jakiś fajny manager jest onlinea, a dużo czasu miałem w pracy na stażu to pomyślałem ze co mi tam spróbuje i tak pozostało do dziś Razz,
13. W jakie inne gry poza MZ śmigasz : Od 1 do Ostatniej części jestem maniakiem NFS wiec wiadomo co teraz pykam Undercover Razz,
14. Czy podoba Ci się pomysł takich ankietek : no dobry pomyl 

Ad. 2 Ankiety

1. Gdzie chciałbyś się wybrać na wakacje/urlop – Marzy mi się Egipt no ale trochę dziki kraj Razz
2. Co chciałbyś w życiu zobaczyć – Trochę Świata Razz bo tej polski to oglądać już nie mogę a zwłaszcza Rządzących.
3. Co chciałbyś w życiu mieć – Zamek a co po marzyć można.
4. Jakieś inne marzenia – wszystko inne 
5. Jakie są Twoje przemyślenia o Euro 2008- Zejście na ziemie koniec bujania w obłokach jesteśmy na końcu europy i tyle Razz
6. Co myślisz o przygotowaniach do euro 2012?? – No na razie to cienko widze ale zobaczy jak to będzie 2009.
7. Czy bywasz na meczach ligowych – Tak bywam ale mój zespól mnie ostatnio do tego bardzo skutecznie zniechęca 
8. Co byś zmienił na naszych stadionach – po 1 to bym je zbudował Razz
9. Jak zapatrujesz się na spotkania klanowe, czy byłeś już na jakimś – Jakoś nie miałem jeszcze okazji być ale inicjatywa ciekawa.
10. Jeśli byłeś jakie są Twoje wspomnienia, jeśli nie byłeś jak je sobie wyobrażasz - heh normalnie balanga na 100 dwa Razz tak to sobie wyobrażam 
11. Ulubiony napitek, trunek ??(postaramy się zorganizować na następnym spotkaniu) – Ostatnio jestem smakoszem Góralskiej Herbaty zwanej „Watra” polecam daje czadu Razz
12. Pomysł na spotkanie, gdzie ma się odbyć (knajpa, mecz, miasto, itd.) – na takie spotkanie dobra jest kręgielnia a co do miasta to nie zdarzyłem się jeszcze zorientować skąd wszyscy klanowicze pochodzą

Pozdrawiam Dreco81
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zoltan1234 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
PostWysłany: 2008-11-23, 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to i ja coś naskrobię:

1. Gdzie chciałbyś się wybrać na wakacje/urlop - Chiny, Canton, Honkong, Pekin, może już niedługo się to uda.

2. Co chciałbys w życiu zobaczyć - Jak zamykają Rydzyka Smile

3. Co chciałbyś w życiu mieć - bardzo chciałbym mieć lamborgini Smile

4. Jakieś inne marzenia - bezpruderyjna sekretarka

5. Jakie są Twoje przemyślenia o Euro 2008- kocham podolskiego Smile

6. Co myślisz o przygotowaniach do euro 2012?? - szkoda mi bazaru w warszawie bo można było kupić tanie gry Razz

7. Czy bywasz na meczach ligowych - bywam czasami na łazienkowskiej, a jak wybudują nowy stadion to nawet se karnet kupię Smile

8. Co byś zmienił na naszych stadionach - konkretnie wprowadziłbym dożywotni zakaz wstępu bandytom

9. Jak zapatrujesz się na spotkania klanowe, czy byłeś już na jakimś - no bywam regularnie i zawsze zajebiście się bawię, zawsze wracam pijany do domu Razz

10. Jesli byłeś jakie są Twoje wspomnienia, jesli nie byłeś jak je sobie wyobrażasz - wspomnienia zajebiste, szczególnie eliks zapadł mi w pamięci Razz

11. Ulubiony napitek, trunek ??(postaramy się zorganizować na następnym spotkaniu) - wóda, wóda i jeszcze raz wóda Very Happy

12. POmysł na spotkanie, gdzie ma się odbyć (knajpa, mecz, miasto, itd.) - ja to wybrałbym się na jakiś meczyk a potem do agentury Razz

_________________
LK - FUGAZI - na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4076492
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 36