Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Nowy Symulator - nadzieje i obawy?!
Autor Wiadomość
shadoek9 Płeć:Mężczyzna
Sir Muppet


Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Z kryminału
PostWysłany: 2004-04-21, 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ten symulator to katastrofa druzynowa przegrywam prawie wszystko najlepiej by bylo jakby byl ten poprzedni symulator w ktorym szlo mi najlepiej Neutral

_________________
shadoek9-Al-Muhajir Fukpuss Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1878767
bludek1
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-04-21, 21:49   

w tym momencie czytając wszystkie tematy w których jest poruszany temat CREW cisnie mi sie na usta:
"Crewetka sra na nas wszystkich... Ja sram na Crewetke bo im za nic nie płace!! !! !!"
Powrót do góry
artek
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-04-21, 21:51   

shadoek9 napisał/a:
Dla mnie ten symulator to katastrofa druzynowa przegrywam prawie wszystko najlepiej by bylo jakby byl ten poprzedni symulator w ktorym szlo mi najlepiej Neutral


Wink a ja bym chciał ten sprzed paru sezonow bo na tamtym mi dobrze szlo, a tak wogóle to mogli by powtórzyć ligówki bo nie mam 1 miejsca Wink Cool

a tak na powarznie to poczekałbym jeszcze trochę z oceną sima. narazie widać niezadowolenie u tych co przegrywaja i zadowolenie u tych co wygrywają (chyba normalka Smile )
przed nami kolejne usprawnienia w symulatorze no i pewnie równie dużo tworzenia nowych tabel Wink

mam nadzieję (jak i inne osoby się tu wypowiadające), że zostaną w pełni (marzenie Very Happy ) wyeliminowane uniwersalne taktyki i kluczem do zwycięstwa będzie dopasowanie umiejętności piłkarzy do rozstawienia na boisku.

pożyjemy zobaczymy, zresztą to tylko gra :mrgreen:
Powrót do góry
majas17
Gość
PostWysłany: 2004-04-21, 22:08   

To co jest obecnie to istna parodia Laughing Śmiać mi sie chce jak widze teraz meczyki, buehhe. Dla przykładu:

Gwardia Strzeszyn - BKS Rypson 8:0 sc 53:3 [ mała skutecznosc, malo goli, duzo SC, nigdy w zyciu nie mialem tyle SC, przewaznie z Rypsonem wygrywalem zwykle 4-5 do 0, mając okolo 25 SC ]
Gwardia Strzeszyn - Taladro F.C. 1:1 sc 24:8 [ j.w. ]
IBRAMA ZAMOSC - Gwardia Strzeszyn 1:0 sc 11:19 [ j.w. ]
Gwardia Strzeszyn - Langut SSA 0:0 sc 32:4 [ j.w. Laughing ]

Wszystkie powyższe mecze to istne JAJA, a jak wiadomo Wielkanoc dawno za nami. To co się teraz dzieje to parodia, kpiny rodem wiadomo skąd... znad morza... ze Szwecji... KPINY !!! Mad
Powrót do góry
domin Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Sacz/Krakow
PostWysłany: 2004-04-22, 07:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jakie macie spostrzezenia odnosnie kosmetycznych poprawek wprowadzonych przez CREW

_________________
Pilka nozna: Raprerzy Nowy Sacz - div3.7 -> div2.7 -> div1.3 -> Ekstraklasa
Hokej: Raprerzy Nowy Sacz - div2.1 -> div1.1 -> Ekstraliga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misiuzeb Płeć:Mężczyzna
KS MIC-MAL

Dołączył: 19 Lut 2004
Skąd: Jastrzębie City
PostWysłany: 2004-04-22, 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spoko co ciekawe w nowym symulatorze najwięcej podań maja napastnicy
qa do kogo oni podają ? przecież mają strzelać Smile

_________________
-+= Liga 5.25 =+-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
67210
radom
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-04-22, 11:46   

Podają piłkę bramkarzom drużyny przeciwnej. (lekko strzelają) Sad
Powrót do góry
piotr_54 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 31
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Suwałki
PostWysłany: 2004-04-22, 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz bramkarz 6-8 piłek to już bramkarz który łapie prawie wszystko...Laughing mam nadzieje że dziś o 12:00 MZ będzie już działało i że będzie nowy sumulator bądź ten "stary"

_________________
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3451808
dread Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Opole
PostWysłany: 2004-04-22, 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

domin napisał/a:
I jakie macie spostrzezenia odnosnie kosmetycznych poprawek wprowadzonych przez CREW


Na plus - pomocnikom rzadziej zdarza się aby podania do napastników kończyły się za bramką przeciwnika (pewnie poprzez zmniejszenie siły uderzenia piłki), ale i tak w większości wypadków tak właśnie to wygląda.

Z drugiej strony piłkarze nadal uciekają od piłki i ogólnie zachowują sie tak jakby byli po paru browcach, ich czas reakcji jest tragiczny. Bramkarze nadal wyłapują część strzałow siłą woli Very Happy
Ilość płynnych akcji podczas meczu można policzyć na palcach jednej ręki... generalnie duży krok w tył w stosunku do starego symulatora.

Nie wyobrażam sobie aby na tym symulatorze miały być rozgrywane sobotnie mecze pucharowe i MŚ - po co w ogóle były te sparingi narodowe ? Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaceks Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
PostWysłany: 2004-04-22, 12:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ponad 30 strzalow oddanych przez jednego zawodnika to troche nie za duzo ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piko58 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lut 2004
Skąd: Białystok
PostWysłany: 2004-04-22, 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jaceks napisał/a:
Czy ponad 30 strzalow oddanych przez jednego zawodnika to troche nie za duzo ? Smile

Mój napadzior miał 52 (słownie: pięćdziesiąt dwa) strzały i strzelił 13 bramek Shocked

_________________
JAGA Bialystok div3.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Menes Płeć:Mężczyzna
meow meow...


Wiek: 38
Dołączył: 24 Lut 2004
Skąd: Dzialoszyn
PostWysłany: 2004-04-22, 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe no to niezla polka ;d;d;d;d Szwedzi ciagle pisha ze wszystko jest w trakcie poprawy heh oby Cool

_________________
Dzn Squad - pilka nozna | Nadwarcianskie Kojoty - hokej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1684853
macslomka Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lut 2004
PostWysłany: 2004-04-23, 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do symulatora jest dosc bardzo dziwny. Grajac z druzynami, z ktorymi zazwyczaj wygrywalem teraz w latwy sposob przegrywam Sad . A co do lepszych to gralem z 2 ligowym zespolem i jak sie okazalo zremisowalem 1:1. Tazke sam nie wiem o co chodzi, czy na tym ma polegac nowy symulator.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mcl1981
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-03, 11:41   

Tak sie zastanawiam, czy oni przypadkiem ciagle nie majstruja przy tym symulatorze... Wczoraj ogladalem mecz ligowy i mimo, ze padly tam 4 bramki samo spotkanie bylo smiertelnie nudne. Masa niecelnych podan, zero strzalow itd. Dzisiaj wlaczam live na mecz towarzyski i gra wyglada juz zupelnie inaczej - celne podania, masa strzalow, szybkie akcje. Shocked Mam nadzieje, ze bedzie tak juz zawsze bo inaczej nie wykupie pakietu na kolejny miesiac. Idea
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 28