Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
wow... Ja to widzialem na LIVE - nowy symlator...
Autor Wiadomość
bejrut3
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-04-20, 21:11   

moim zdaniem calosc do wymiany albo niech powroca do starego symulatoraa nie bylo qrfa przeciez tak zle :/
Przejdź na dół
SwenG
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-04-20, 21:38   

hehehehe, nie moge, normalnie leże....
mecz z FC Hopeless, wystawiłem wieczorem jak zwykle młodzików, patrzę, no 0-0, przy doświadczeniach porannych z symulatorem nie uznałem to za nic dziwnego dopóki....
hehehe
no właśnie, dopóki od niechcenia nie wrzuciłem MZ Managera i nie zaciągnąłem meczy
popatrzyłem na ustawienia i moim oczom ukazało się to, iż moje młodziki grały z pierwszym składem FC Hopeless, różnica w wartości 11-tki jakieś 4 miliony
brawo CREW Smile)))
Powrót do góry
Kirath Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Krosno
PostWysłany: 2004-04-20, 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Buhhehehehhee.... kupa śmiechu Very Happy

2 mecze towarzyskie juniorami... AŻ 1 gol [mojej ekipy Very Happy].. z RZUTU KARNEGO Very Happy

No ale dobra, to juniorzy - cioty, może podstawowi nieźle zagrają...

Mecze w FL wieczorem Laughing

Pierwszy meczyk CUDO, sc: 28-3 i wygrywam aż 1-0 po golu pomocnika w 91 minucie Very Happy
Drugi meczyk w sc:16-3, 2-0 Very Happy

Fajny mecz w HARZMANIAK 5 Czarnuszka Działoszyn z KS NIKEFOOTBALL, wynik 0-13.. w sc: 0 - 63 Very Happy Very Happy Very Happy

A mój kumpel [a dokładnie jego obrońca] pobił dzisiaj chyba rekord świata Very Happy W meczach w fl'ach strzelił sobie 2 samobóje Very Happy W jednym przegrał 0-1, w drugim 1-2 Very Happy Very Happy

PS. Sorry, za te wszystkie emotki, no ale normalnie ten nowy symulator to póki co taka tragedia, że można pęknąć ze śmiechu Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2004-04-20, 22:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mysle ze nowy symulator mozemy okreslic tylko jednym slowem- LOL

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
domin Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Sacz/Krakow
PostWysłany: 2004-04-20, 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj no to sie Szwedasy popisali Very Happy , juz sie nie moge doczekac czwartkowych promocji, znajac zycie pobija one zeszlosezonowe, hehe

_________________
Pilka nozna: Raprerzy Nowy Sacz - div3.7 -> div2.7 -> div1.3 -> Ekstraklasa
Hokej: Raprerzy Nowy Sacz - div2.1 -> div1.1 -> Ekstraliga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McDaniel Płeć:Mężczyzna
Olympique Lyonnais


Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Warszawa/Lublin
PostWysłany: 2004-04-20, 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

domin ja tez martwie sie tymi proporcjami, ale po cichu licze ze szwedzi nie pobija zeszlorozcnego "rekordu" Smile

_________________
"Błogosławiony człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5651352
hks Płeć:Mężczyzna
dum spiro spero


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Wielkie Hajduki
PostWysłany: 2004-04-20, 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i jak tu takte usatwic jak takie cuda sie dzieja rano myslalem ze to takta ale zmienilem i tez zonk i teraz to co czytam smiech na sali ten symulator tamten byl dobry jak dla mnie ale moze bedzie lepiej byle sie uwineli do nowego sezonu bo inaczej to loteria calkowita juz bedzie Smile
ps: szkoda ze nie moge zobaczyc tych fantastycznych podan Very Happy

_________________
http://e-pokersklep.pl

"zmieni się na lepsze - coś innego ci opowiem, zmieniło się na lepsze - dzisiaj jesteś moim wrogiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janiman Płeć:Mężczyzna


Wiek: 42
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Poznań/Koziegłowy
PostWysłany: 2004-04-20, 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rano zagrałem podstawowym składem przeciwko kumplowi z 8 ligi, który zaczął grę z 3 tygodnie temu. Mój skład to ponad 4,5 bańki a wynik ledwo co dla mnie 1-0. Wieczorem jeszcze śmieszniej, myślę sobie, że dam mu szanse i zagram rezerwą (wtedy szanse będą równe) - buahaha. Dostałem 10-0 w pacyne Laughing Dziwię się, że jeszcze nie ma newsów, że jutro będą zmiany powrotne Razz

_________________
Butchers div1.1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
593840
mates Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 14 Lut 2004
Skąd: Leszno
PostWysłany: 2004-04-21, 00:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee tam nie jest tak zle Wink CREW w dzisiejszym (no w sumie we wczorajszym Smile ) newsie zapewnia, ze caly ten system podan bedzie jeszcze poprawiany w tym tygodniu, wiec miejmy nadzieje, ze na nowy sezon bedziemy miec kolejna lepsza wersje symulatora.
Ale faktycznie, jesli sezon mialby sie rozpoczac dzis to byly by niezle jaja Laughing
Mi osobiscie najbardziej podobaja sie 'zmylki' (przeskakiwanie nad pilka) przy strzelaniu karnych Very Happy

_________________
Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1693725
kasper_zakowicz Płeć:Mężczyzna
Sir Żuk


Wiek: 36
Dołączył: 13 Lut 2004
Skąd: Ruda Śląska
PostWysłany: 2004-04-21, 03:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wedłog mnie en symulator nie jest taki zły , oprócz podań które zdecydowanie trzeba poprawic trzeba sie zaaiwc w atktyka i znaleźć cos pożadnego a nie błagac o inny symulator , napewno CREW musi popracowac nad pewnymi rzeczami ale ten symulator jest zabawny , jest duzo mnie goli a mój bramkarz to drugi Kahn Laughing

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5412569
naib Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
PostWysłany: 2004-04-21, 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dokonano jakiś zmian, bo nie było takiego sygnału w newsach, ale dzisiaj jakby wszystko było lepsze...
A może o wiele gorszy przeciwnik, nie, nie sądzę... Jednak musiały zajść jakieś poprawki...
Podania zaczęły dochodzić do zawodników, chyba więcej z nich idzie w środek i może dlatego...
Dodatkowo zauważyłem, bo udało mi się wreszcie strzelić kilka bramek, ze zawodnicy mają jakby większe pole manewru w sytuacjach sam na sam są jakby inteligentniejsi...
Już nie biegają tak szybko...
Zostaje tylko kwestia tego śmiesznego zasysacza u bramkarza, który przyciąga piłki z odległosci kilku metrów. Mogli by się chociaż pofatygować po nią...
No i jeszcze jedna rzecz, mój środkowy obrońca z 40-45 metrów będąc tuz przy lini bramkowej, przepięknym dośrodkowaniem pokonał bramkarza...
Cóż to był za gol!!!

Czy Wy również macie wrażenie, że mecze w livie strasznie zwolniły???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
florens Płeć:Mężczyzna


Wiek: 47
Dołączył: 18 Lut 2004
Skąd: Brzeg Dolny
PostWysłany: 2004-04-21, 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

naib chyba ogladałeś mecz z innej gry albo rzeczywiscie inny przeciwnik , bo u mnie się nic nie zmieniło, nadal wszyscy zawodnicy nadają się tylko do leczenia psychiatrycznego Crying or Very sad

_________________
Rokita Brzeg Dolny - przyszły mistrz Polski Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1007167
trebuh9 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 37
Dołączył: 18 Kwi 2004
Skąd: Dukla
PostWysłany: 2004-04-21, 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co to ma być ten nowy symulator Question Question Question Twisted Evil

Po pierwsze:
Bramkarze są jak magnesy (ogladając mecz na LIVE), piłka znajduje sie dość daleko od nich a oni jak gdyby nigdy nic przyciągają ją sobie Smile

Po drugie:
Bramkarze (co tu duzo mowić - słabi) bronią nadzwyczaj dobrze, troche lekka przesada Sad

Po trzecie:
Pada duzo goli samobójczych i w dodatku w bardzo głupi sposób (bramkarz mojego przeciwnika wybijał piłkę i to w taki sposób, że trafił w obrońce i piłka wylądowała w siatce Smile ). Kolejna przesada wg mnie Confused

Po czwarte:
Zawodnicy "nie umieją" wyrzucać autów - często zdarza się tak, że zawodnik wyrzucający piłkę z autu wyrzuci ją spowrotem za boisko, albo jest w statnie przerzuci nią prawie całe boisko (kolejna przesada Mad)

Po piąte:
Podania!!! Zawodnicy podaja beznadziejnie, większość podań jest niecelna lub za silna Sad

Po szóste:
Zawodnicy zamiast bieć do piłki zagranej od parntera, uciekają od niej Mad

Po siódme:
Sporo jest takich meczy które kończą się wynikiem np.: 0-1 a w sytuacjach było 20-5 Confused

Jednym słowem ten nowy symulator to wielka - PORAŻKA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Orly Trebuha - div4.50
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1923441
Gambol Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Działoszyn
PostWysłany: 2004-04-21, 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powoli dochodze do wniosku ze ten symulator jest super !
Tak nie pomylilem sie twierdze ze jest to najlepszy symulator jaki dotychczas wypuszczono.

A dlaczego ? spytacie.

Odpowiedż jest prosta - obojetnie czy wystawiam swoich najlepszych zawodników czy juniorow nie mieszczących się nawet w drugim składzie skutek jest identyczny minimalne przegrane lub minimalne wygrane - więc po co płacic pensje pierwszego składu 50 000 e jeśli mogą grać juniorzy którzt w tej chwili okazali się pełnowartościowymi zawodnikami.

50 000 e pensji + 20 000e pensji dla trenerów ( bez seniorów niepotrzebni) to daje 70 000e oszczedności tygodniowo. CREW jesteś wspaniały !!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek88 Płeć:Mężczyzna
#Piotrek88 ;]

Wiek: 36
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Dukla
PostWysłany: 2004-04-21, 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehehe Very Happy no w sumie masz racje... ale wkurza mnie jedna rzecz, mianowicie to ze moj najlepszy snajper, ktory wczesniej strzelal gola za golem teraz gra jak najwieksza ciota, a w mojej druzynie jest tylko dwoch normalnych zawodnikow co nie zapomnieli jak sie w pilke gra.... mam nadzieje ze Crew cos pozmienia w tym symulatorze, bo taka gra nie ma sensu, nawet takie fdobre klubu jak White StarZ ,Libido Social Club czy Isidor, gdy patrzy sie po ich wynikach to sa to albo 0:0 albo 1:0, a przeciez oni maja najlepszych zaowdnikow w tym calym MZ....

_________________
FearFactory
www.fearfactory.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3248039
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 27