Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
We are the champions - my friends
Autor Wiadomość
kylas Płeć:Mężczyzna
#managerzone.pl


Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: localhost
PostWysłany: 2006-01-13, 19:05   We are the champions - my friends Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

And we'll keep on fighting - till the end -
We are the champions -
We are the champions
No time for losers
'Cause we are the champions - of the MZ world Very Happy



Stało się to, co było nieuniknione. Jesteśmy mistrzami ligi klanów.
Po ciężkim sezonie i trudnych meczach chyba każdy przyzna, że zapracowaliśmy sobie na ten sukces. Tu nie można mówić o szczęściu czy przypadku, bo raczej więcej mieliśmy pecha w końcówkach aniżeli los nam sprzyjał. Tak czy inaczej udało się i z tego miejsca chciałbym Wam wszystkim podziękować, bo to jest nasz wspólny sukces. Chociaż jest jedna osoba, którą trzeba wyróżnić i wypchnąć przed szereg
Ja wiem, że zaraz ta osoba przez swoją wrodzoną skromność będzie się wzbraniała i sugerowała, że to sukces nas wszystkich, co oczywiście również jest prawdą, ale bez Dominika ten sukces byłby w moim przekonaniu wątpliwy.

Tak, więc wielkie gratulacje dla Dominika Pomorskiego vel Benny Kuleczka znanego bardziej jako naszego stróża o nicku zajafkowo
Bądź tak raz mało skromny i przyjmij gratulacje, bo to by się bez Ciebie nie udało.
Sam przyznaję, że na początku ignorowałem trochę te mecze, ale ten Twój entuzjazm zmienił moje podejście. Cotygodniowe taktyki, rady i mobilizacja chyba pozytywnie wpłynęła na większość wyników w tym sezonie. Jeszcze raz dzięki Dominik

Na cześć Dominika Kuleczki HIP HIP HURRA
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pyrek13 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2005
Skąd: Brusy
PostWysłany: 2006-01-13, 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla wszytskich userów OSE Smile Razz , brawo Dominik to wszystko przez Ciebie Very Happy

[ Dodano: 2006-01-13, 19:32 ]
kylas napisał/a:
Tak, więc wielkie gratulacje dla Dominika Pomorskiego


hehehe, albo pomyliła Ci sie literka na klawie, albo wogóle Ci sie pomyliło, ale nasz kochany Dominik jest Pokorski, a nie Pomorski Very Happy Very Happy . Pomorskie to jest województwo i w dodatku jeszcze to, w ktorym ja mieszkam i paski Very Happy Smile Razz Very Happy

_________________
FC Jagielonka--> Ekstraklasa
Okrutni Sciemniacze z Escupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2006-01-13, 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANOW SEZON 6






MISTRZ LIGI KLANOW SEZON 6

GRATULACJE


CHCIALBYM WSZYSTKIM KLANOWICZOM NIE TYLKO Z PIERWSZEGO KAPELUSZA KTORY GRAL W LIDZE KLANOW ALE ROWNIEZ TYM GRAJACYM W REZERWACH I MLODYCH SCIEMNIACZACH PODZIEKOWAC ZA WSPANIALY SUKCES JAKI ODNIESLISMY!! JESTEM Z WAS DUMNY DOKONALISMY TEGO CO JESZCZE POL ROKU TEMU WYDAWALO SIE WRECZ NIEMOZLIWE!! ZAMKNELISMY USTA WSZYSTKIM NIEDOWIARKA KTORZY SMIALI SIE Z NASZEGO KLANU WMAWIALI MI ZE NIE MAMY SZANS I WOGOLE CO MY ROBIMY W EKSTRAKLASIE!!PANOWIE GDZIE TERAZ JESTESCIE I CO POWIECIE?? A TU PROSZE TAKA NIESPODZIANKA. DLA MNIE TO NIE BYLA NIESPODZIANKA. CIEZKA PRACA I ZAANGAZOWANIE POPLACA!! JESZCZE RAZ GRATULUJE WSZYSTKIM MOIM KOCHANYM SCIEMNIACZOM!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2006-01-13, 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiedzialem ze powstal osobny temat wiec wklejam moj tekst tez tutaj Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
betonowy Płeć:Mężczyzna


Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2004
Skąd: Solec Kujawski
PostWysłany: 2006-01-13, 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gratulacje od całego Monkey Organization Very Happy

_________________
Betonowe Sandały
Mistrzostwo Ligi Rezerw w sezonie 12 z klanem Hardzi i Twardzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2006-01-13, 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pyrek13 napisał/a:
Gratulacje dla wszytskich userów OSE , brawo Dominik to wszystko przez Ciebie

[ Dodano: 2006-01-13, 19:32 ]
kylas napisał/a:
Tak, więc wielkie gratulacje dla Dominika Pomorskiego


hehehe, albo pomyliła Ci sie literka na klawie, albo wogóle Ci sie pomyliło, ale nasz kochany Dominik jest Pokorski, a nie Pomorski . Pomorskie to jest województwo i w dodatku jeszcze to, w ktorym ja mieszkam i paski



No pyrek dziekuje ze bronisz mojego dobrego imienia bo kylas juz jest na dzifkach i wodeczce Very Happy Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
miniokini Płeć:Mężczyzna
RaTaMaTaFoN


Wiek: 42
Dołączył: 08 Wrz 2004
Skąd: RTM
PostWysłany: 2006-01-13, 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gratki od Rata:) Szykujcie armaty bo w nastepnym sezonie ciekawa walka:) A ja przegrywac srednio lubie Very Happy

_________________
Proud member;) Remember;) Rock the MiCrOfOn:) Say..what?Smile I said RaTaMaTaFoN:)!
The Roof, The Roof, The Roof is on the Fire. We don`t need no water let the mada faka burn!!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pyrek13 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2005
Skąd: Brusy
PostWysłany: 2006-01-13, 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

inni mówili, że nie mamy szans, tak więc mozna powiedziec: NIEWIARYGODNE, LECZ PRAWDZIWE Very Happy Very Happy

[ Dodano: 2006-01-13, 19:41 ]
ja już wiem, oni napewno wiedzieli, że wygramy tylko tak mowili bo zazdroscili nam DOMINIKA, że on sie tak stara, napewno tez by chcieli miec kogos takiego w skladzie Razz

Jeszcze raz brawo dla Dominika Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robinxxx
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2006-01-13, 19:49   

Klan WolfPack GRATULUJE!!! tak niebywałego osiągnięcia...myslę ,że w next sezonie będziecie bronić tytułu...(miejmy nadzieję ,że obronicie- to tak od siebie Very Happy )
Powrót do góry
pyrek13 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2005
Skąd: Brusy
PostWysłany: 2006-01-13, 19:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zajafkowo napisał/a:
No pyrek dziekuje ze bronisz mojego dobrego imienia bo kylas juz jest na dzifkach i wodeczce



napewno jest bo nie ma go na forum i nic nie pisze, wiec napewno sobie poszedł sam opijac, nie wziął nas Sad Laughing Laughing Very Happy Very Happy

_________________
FC Jagielonka--> Ekstraklasa
Okrutni Sciemniacze z Escupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2006-01-13, 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kylas napisał/a:
Stało się to, co było nieuniknione. Jesteśmy mistrzami ligi klanów.
Po ciężkim sezonie i trudnych meczach chyba każdy przyzna, że zapracowaliśmy sobie na ten sukces. Tu nie można mówić o szczęściu czy przypadku, bo raczej więcej mieliśmy pecha w końcówkach aniżeli los nam sprzyjał. Tak czy inaczej udało się i z tego miejsca chciałbym Wam wszystkim podziękować, bo to jest nasz wspólny sukces. Chociaż jest jedna osoba, którą trzeba wyróżnić i wypchnąć przed szereg
Ja wiem, że zaraz ta osoba przez swoją wrodzoną skromność będzie się wzbraniała i sugerowała, że to sukces nas wszystkich, co oczywiście również jest prawdą, ale bez Dominika ten sukces byłby w moim przekonaniu wątpliwy.
Tak, więc wielkie gratulacje dla Dominika Pomorskiego vel Benny Kuleczka znanego bardziej jako naszego stróża o nicku zajafkowo
Bądź tak raz mało skromny i przyjmij gratulacje, bo to by się bez Ciebie nie udało.
Sam przyznaję, że na początku ignorowałem trochę te mecze, ale ten Twój entuzjazm zmienił moje podejście. Cotygodniowe taktyki, rady i mobilizacja chyba pozytywnie wpłynęła na większość wyników w tym sezonie. Jeszcze raz dzięki Dominik

Na cześć Dominika Kuleczki HIP HIP HURRA


Rzeczywiscie Kylasku napisze cos od siebie bo na pewno nie jest to moj sukces tylko Wasz czyli:

Cagny-ego
Chrzanskiego
Frenzy-ego
Kozia
Kylasa
Metallici-fan ( nie wiem jak to odmienic Very Happy )
Paskiego23
Tequili2002

I dalej

Artsa
Broniara
Charlsa
Fumena
Rogal_rts
Lolszaka
Marjanos
Moliego
Moniqa
Ysia
Zajafkowego

I dalej

Pyrka
Jocerka_pl
rogas81
rafko2
czorny_warta13
mozol_pl
bugsbunny
dzolo
mozol_pl

I dalej

Krotki_legia
Tomala
Barthezz83
Plicher

Bez Was panowie nigdy ten klan by nie powstal i teraz nie odnioslby tak spektakularnego sukcesu. To Arts i Rogal_rts stworzyli Sciemniaczy traktowali go jak rodzinne. Nawet jak spadlismy z Ekstraklasy nie zalamalismy sie odbudowalismy potege naszego kochanego Klanu. Jeszcze pamietam jak powstalo haslo : Przywrocmy blask Okrutnym Sciemniaczom jak w ta akcje wszyscy klanowicze sie zaangazowali. Powoli zaczeli przychodzi do Nas znani managerowie lub ci nieznani ktorzy dzieki Sciemniaczom sie wybili:!: Nie byloby tego wszystkiego bez waszego zaangazowania trzymania terminow zmian taktyki czyli ogolnie dbania o swoj team. Forum niestety troche podupadalo ale jak napisal Krotki jestesmy silni nie buzia (klawiatura) a czynami!! I te czyny przynosza nam teraz chwale i glorie zwyciezcow Exclamation Ja osobiscie uwazam sie za normalnego klanowicza i na pewno Mistrzostwo to nie jest moja zasluga --> TYLKO WASZA!!

JESTEM Z WAS DUMNY!!
JESTESCIE MOIMI PRZYJACIOLMI NA ZAWSZE!!
SPRAWILISCIE MI OGROMNA FRAJDE OGROMNE SZCZESCIE!!
POPLAKALEM SIE AZ ZE WZRUSZENIA!!

DZIEKUJE KOLEDZY KLANOWICZE!!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
konrad111 Płeć:Mężczyzna


Wiek: 34
Dołączył: 18 Maj 2004
Skąd: 98-161
PostWysłany: 2006-01-13, 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w imieniu Zagubionych miedzy Bramkami pozwole sobie zlozyc szczere gratulacje i zyczyc powtorzenia sukcesu w nastepnym sezonie Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7896763
paski23 Płeć:Mężczyzna
Okrutny Ściemniacz


Wiek: 39
Dołączył: 17 Lut 2004
Skąd: Czyrsk
PostWysłany: 2006-01-13, 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

:D:D Graty!!:) W szczegolnosci dla Dominika bo to jego zasluga;] Okrutni rulezzz!!!! :)

_________________
Ekstraklasa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1541028
pyrek13 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2005
Skąd: Brusy
PostWysłany: 2006-01-13, 20:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widzisz Dominik kolejna osoba mówi, że to Twoja zasługa, a Ty sie wypierasz i mowisz ze to nasza. Jeżeli trzy lub wiecej osob mówi Tobie to samo, że to przez Ciebie to wsyztsko sie stało to chyba tak jest Very Happy Very Happy

_________________
FC Jagielonka--> Ekstraklasa
Okrutni Sciemniacze z Escupa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zajafkowo Płeć:Mężczyzna
Emigranci są Super


Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2004
Skąd: Łódź
PostWysłany: 2006-01-13, 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nawet jak sto osb tak napisze to jest zasluga nas wszystkich Exclamation

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3240498
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 40