Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
TAKTYKA ?
Autor Wiadomość
riken
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-05-08, 15:38   

Ja dodam ze kto w hokeja nie ma ustawione w TAKTYCE gra AGRESYWNA to jest głupi Wink , w hoka jeszcze niema kar to mozna tak grac Exclamation
Przejdź na dół
Pawel82 Płeć:Mężczyzna
Moderator
Moderator


Wiek: 42
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-05-21, 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A kto napisze jaka jest najlepsza taktyka??
Niektore druzyny maja duzo gorszy sklad od mojego (ok 6-8 zawodnikow wartych 21tys, a u mnie tylko 2 ponizej 34tys) i oni wygrywaja liczbami dwucyfrowymi. A ja mam 4:2 ledwo z komputerami w lidze. Z innymi druzynami niezle, ale nigdy nie tak jak tamci z super taktyka.
Np druzyna: Potaszniki, gra w FL i tam wymiata wszystkich (w wiekszosci z lepszymi zawodnikami).

Ja nie potrawie wybadac taktyki z LIVE ani ANALIZERA

_________________
TERROR CORPS
Hockey: Div2.2. Drużyna wygrała National Cup Poland Edition 6, best rank: 9
Football: Div1.1. Drużyna wygrała Division 5 Cup Season 25 i Division 7-8 Poland Edition 10, best rank: 74
Kapitan reprezentacji Szczecina w Turnieju Miast w pilce. 1 miejsce w II i V edycji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5438178
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2004-06-10, 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z ta taktyka to jest ogolnie zabawnie... Ja w kokeja zaczalem grac na poczatku poprzedniego sezonu... pierwsze cztery mecze 1 zwyciestwo 3 porazki... Nie majac czasu i lekko zniecheconym bedac - zespol przegrywa dosc wyraznie mimo wielu prob zmian taktyki... Zostawilem druzyne na jakiejs tam taktyce... i jedyne co robilem to logowalem sie i sprawdzalem co tydzien jak tam w lidze...
Wygrali 1 mecz - no zdarza sie... Wygrali 2 .. no niezle... Wygrali 3... co sie dzieje..
Stwierdzilem ze jak wygraja 4 to w nagrode zaczne im towarzyskie ukladac Smile Coz wyszlo na to ze do konca sezonu meczu nie przegralem... Teraz w nowym przegralem 1 na wyjezdzie i prowadze w tabeli przewaga bramek.... W PP odpadlem szybko ale z 3 ligowa druzyna z duuzo lepszym skladem ode mnie w meczach bylo 6:5 dla niego i 7:7.
Teraz tylko czekam az taktyka sie "przestanie" sprawdzac... z tego co widze na MZ jest to popularne i niekoniecznie zwiazane ze zmiana symulatora... Tak samo mialem w pilce noznej... Do polowy poprzedniego sezonu wygrywalem wszystko... (tak samo jak polowe poprzedniego) spokojnie prowadzilem a pozniej niemal same porazki... w tym z ostatnia druzyna i w ostatniej kolajce odebrali mi 1 miejsce i awans do 1 ligi... A teraz to walcze o utrzymanie sie w grupie smierci Twisted Evil

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2004-06-13, 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak ustawiac obroncow ? szeroko czy wosko ?

zauwazylem ze nie przerywaja oni akcji srodkowego napastnika tylko jada pod wlasna bramke i patrza jak on strzela jak sa ustawieni wosko a jak szeroko to nie mam zadnych spostrzezen ale mysle ze atakuja oni skrzydlowych i staraja sie przeciac podania do nich ale to tylko moja mysl. wiec jak to jest lepiej szeroko czy wasko ?

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zak21 Płeć:Mężczyzna
Zak Wroclaw


Dołączył: 17 Lut 2004
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 2004-06-13, 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony moge powiedziec, że odpowiedniej taktyki należy ciągle szukać i ją poprawiać, często nawet po dostaniu przez któregoś z graczy jednego krążka w treningu zmieniam taktykę - pomyślcie o tym

i życze wszystkim powodzenia w szukaniu odpowiedniej taksy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1205078
domin Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Sacz/Krakow
PostWysłany: 2004-06-13, 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma optymalnej taksy. I jestem tego pewien Smile

_________________
Pilka nozna: Raprerzy Nowy Sacz - div3.7 -> div2.7 -> div1.3 -> Ekstraklasa
Hokej: Raprerzy Nowy Sacz - div2.1 -> div1.1 -> Ekstraliga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2004-06-14, 08:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedziec Smile a ten najlepszy klub ze Szwecji co zdobyl 2 puchary gra najlepsza taktyka czy po prostu ma takich dobrych zawodnikow ?

edit. wlasnie zobaczylem ma najlepszych zawodnikow na swiecie i gra tylko 3x5 pewnie przegrywa tylko przypadkiem

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel82 Płeć:Mężczyzna
Moderator
Moderator


Wiek: 42
Dołączył: 21 Lut 2004
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 2004-06-14, 09:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten Nord Hockey z tego co wiem to ma zdecydowanie najlepsza druzyne. Ale po tych wygranych pucharach idzie mu slabo w pucharach. Odpadal z druzynami ktore mialy na przyklad 5-6 zawodnikow powyzej 100tys EUR i na lodzie tez nie mial przewagi.
Wiec mysle, ze niektorzy maja lepsza taktyke. A ta jego czwarta piatka to pewnie zawodnicy z kondycja powyzej 5 krazkow kazdy.
Jest wypasiony i bylem mocno zdziwiony kiedys, ze zaczal przegrywac, bo myslalem, ze bedzie zgarnial wszystkie puchary.

_________________
TERROR CORPS
Hockey: Div2.2. Drużyna wygrała National Cup Poland Edition 6, best rank: 9
Football: Div1.1. Drużyna wygrała Division 5 Cup Season 25 i Division 7-8 Poland Edition 10, best rank: 74
Kapitan reprezentacji Szczecina w Turnieju Miast w pilce. 1 miejsce w II i V edycji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5438178
domin Płeć:Mężczyzna


Wiek: 44
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Nowy Sacz/Krakow
PostWysłany: 2004-06-14, 10:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nord Hockey ma obecnie bodajże najlepszą pakę. Wracając natomiast do taktyki to wiadomo jak ustawimy graczy w jakiś dziwny sposób to trudno wymagać aby coś grali.

_________________
Pilka nozna: Raprerzy Nowy Sacz - div3.7 -> div2.7 -> div1.3 -> Ekstraklasa
Hokej: Raprerzy Nowy Sacz - div2.1 -> div1.1 -> Ekstraliga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hussar1683
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2004-06-14, 23:07   

A czy mozna cokolwiek poradzic na totalnie niepowazne zachowanie obroncow ? Mam na mysli sytuacje, ktora zaobserwowalem juz jakis czas temu. Mianowicie obronca, chocby niewiem jak blisko srodka byl ustawiony, i tak nie przekroczy osi boiska. Jesli np. atak idzie lewym skrzydlem, wrazy napastnik zgubi/wywroci/przkupi Wink mojego lewego obronce, to prawy nawet gdy jest pod bramka szybciej od tego napastnika, i tak go nie zaatakuje, po prostu dojedzie do bramiki (caly czas po swojej stronie) i zatrzyma sie. Czy jest to kwestia np. niksiego przegladu gry, czy po prostu tak dziala symulator ? Wpienia mnie to troche, bo wlasnie tak trace wieksza czesc bramek Rolling Eyes
Powrót do góry
przestrzal Płeć:Mężczyzna


Wiek: 39
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Andrzej Czuma
PostWysłany: 2004-06-20, 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez mam taka sytuacje jak Ty i sie zastanawiam czy warto inwestowac w obroncow czy nie lepiej najlepszych zawodnikow wystawic na atak ? bo na obronie sie marnuja a teraz liczy sie bardziej sila i jazda na lyzwach niz odbior a jakby zamienic napastnikow z obroncami to obroncy grajacy w lini ataku mieli by wiecej przechwytow a napastnicy grajacy w lini obrony zdobywali by wiecej bramek po wygranych wznowieniach czy mam racje czy sie myle, czy ktos to stosuje ?

_________________
http://www.youtube.com/profile?user=kiziorro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hks Płeć:Mężczyzna
dum spiro spero


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lut 2004
Skąd: Wielkie Hajduki
PostWysłany: 2004-06-21, 00:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kiedys tak zrobilem i dalem moich dobrych obroncow do ataku niby sie bardziej oplaca ale zrezygnowalem z tego za duzo bramek tracilem poniewaz niby obroncy jada pod bramke ale tez jest duzo sytuacji co akurat obroncy przejmuja krazki tak wiec lepiej ich miec w obronie niz w ataku to tylko moje zdanie nie sluchajcie mnie ja sie nie znam na tym niech napsize cos jakis dobry manager Very Happy

_________________
http://e-pokersklep.pl

"zmieni się na lepsze - coś innego ci opowiem, zmieniło się na lepsze - dzisiaj jesteś moim wrogiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
crazeworm87 Płeć:Mężczyzna
:P


Wiek: 36
Dołączył: 25 Gru 2004
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2005-01-20, 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem tak ważne jest wszystko obrońcy powinni mieć wszystko bo tez strzelają bramki Exclamation Napastnicy powinni być szybcy i silni zresztą jak każdy na lodowisku Exclamation Polecam żeby grać 30 zawodnikami w taktyce "a" znaczy 20 w liniach 5 innych niż w liniach w grze w przewadze i 4 innych niez tamci w grze w osłabieniu Wink Taki jest mój przepis na sukces Very Happy A mojej druzynie do szczęścia brakuje gwiazd ale juniorów mam niezłych Very Happy

_________________
Hockey:
HC Worms - Div1.1
Football:
FC Worms - Div6.??? [szkolenie juniorów]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5584176
m3ti
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2005-01-23, 02:18   

Duze znaczenie ma przyspieszenie u graczy i z tym kazdy sie zgodzi przy wyprowadzaniu kontr przez obronce skrzydlowy majacy ilosc mniejsza min 1 w przysp do centra ma wieksza szanse niz skrzydlowy z 0 do centra np. 5 a to daltego ze niepoda mu w rytmie a center bedzie musial sie wracac po krazek (cofac) lub gonic go... zatem wyrownany ten skil u graczy ofensywnych ma b.duze znaczenie w plynnosci gry calego zespolu... Odbior jak domin kiedys napisal (moze teraz zmienilzdanie Wink ) niema znaczenia bo ogolnie w podstawach mam obroncow min 2 i daja sobie rade , sila takze niejest taka wazna przy face-offach i niewiem dlaczego bo moj defensywny center w jednym meczu gral z centrem ktory mial 6 w sile a on ma 3... Co do obroncow lepiej ustawiac ich ofensywnie na tzw. "wage" jeden obronca wyzej a drugi nizej tak samo ze skrzydlowymi patrzac oczywiscie na skile znaczace do tego by byl ofensywnym lub defensywnym tak samo tyczy sie centrow... Zauwazylem takze ze sporo menagerow ustawia graczy - obroncow blisko bramkarza , takze tak mialem ale przekonalem sie ze bedac na tej pozycji "startowej" nieprzyczyniaja sie do destrukcji akcji ofensywnych przeciwnego zespolu a raczej umozliwiaja do ich czestszych atakow przy wysunietych tych obroncach center/skrzydlowy ma problem z porzejsciem obroncy a jest ich nie jeden a 2 a czesem ustawienie skrzydlowego z defensywnym skilem moze wspomoc tych obroncow, tu skil wlasnie przyspieszenie jest bardzo wazny jak nie najwazniejszy...
Pomyslicie dlaczego ten skill wczesniej byla to kondycja, pozniej sila, potem podania, teraz przyspieszenie... wszystkie sa wazne i to zalezy od zespolu jakie skile ma na poziomie takim zeby gra byla na dobrym poziomie...
Wiec najlepiej szkolic kazdy skill i niebedziemy sie martwic ze niektorych skili mamy za malo Wink
Mimo tych malutkich moich wypocin wiem ze i tak zrobiona taktyka niebedzie perfekcyjna ale to juz cos z porownaniem do poczatq naszych zabaw w hoku Cool

Pozdrawiam m3ti
Powrót do góry
crazeworm87 Płeć:Mężczyzna
:P


Wiek: 36
Dołączył: 25 Gru 2004
Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: 2005-01-23, 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz m2ti to nie jest głupi pomysł tak ustawić obrońców mi w taktyce "b" się to sprawdziło ale jakoś w taktyce "a" nie poszło tak dobrze Confused

_________________
Hockey:
HC Worms - Div1.1
Football:
FC Worms - Div6.??? [szkolenie juniorów]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5584176
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 30