Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
HiT-y Pucharowe
Autor Wiadomość
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-08-23, 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to kolejny raport pucharowy :

Defender's cup - Dostalem 2-ligowego Hiszpana o zblizonym potencjale do mojego. Z tym ze jak sie okazalo u mnie pauzowal 1 zawodnik u niego 3 Smile. Mecz okazal sie jednostronny i zakonczyl wynikiem 5:1. Tym samym awansowalem do 1/64 pucharu - dawno mnie tu nie bylo Smile. Wyzej jednak nie podskocze - tym razem odstalem ekstraklase brazylijska.. Zadnych pauzujacych - wszystko rozstrzygnie sie na boisku...

National - Przez chwile obnizylem loty wpadly remis i porazka - ale ostatnio dobra passa wrocila, zostaly 2 mecze do konca i 5 pkt przewagi.. Awans pewny..

Summer Cup - Rozpoczyna sie nowy puchar, musze przyznac ze bardzo ciekawie wyglada, duze grupy, 4 mecze w tygodniu i jak zaraz zobaczycie calkiem niezle zespoly przynajmniej u mnie :

1. Dominators Hotspur FC 3 liga Norwegia
2. F.C HooligaN 5 liga Holandia
3. FC Erala 3 liga Estonia
4. FC Godfather Ekstraklasa Rumunia
5. Lanhas FC 6 liga Portugalia
6. Lithuanian Bucks 1 liga Litwa
7. Rodowo SA 7 liga Polska
8. SabaLasPeló ☆Fed. RS☆ 5 liga Argentyna
9. Sopoty SA 3 liga Polska
10. Torpacanons IF 2 liga Szwecja
11. WIZARDS 4 liga Portugalia
12. 【兄弟群英】海波★梦回汉朝★天骄★ 3 liga Chiny

Rumun wyglada na nie do ruszenia, mam nadzieje powalczyc o 2 miejsce ze Szwedem, Litwinem i Chinczykiem...

PS. Inslk - Fakt, ze pech Cie nei opuszcza, ale widze ze wygrana w kolejnych dwoch spotkaniach daje ci spore szanse na awans z 2 miejsca - powodzenia!!

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-09-01, 08:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monologu ciag dalszy... :

Defender's Cup - grajac w oslabieniu bez kontuzjowanego najlepszego pomocnika nie mialem szans z ekstraklasa brazylijska - gladkie 0:3 i 104 miejsce w pucharze - jedne z lepszych:).

United Player's Cup - Awans wywalczony juz dawno (latwo nie bylo), losowanie nie bylo najlepsze - Kolumbijska Ekstraklasa, dzobrze ze mecz u siebie Razz. Neistety 2 zawodnikow z pierwszego skladu pauzuje - czarno to widze..

National - Awans byl pewny, taraz na drodze 4-ligowiec Smocze Kule, pauzuje tylko jeden obronca wiec jestem dobrej mysli...

Summer Cup - Po pierwszych spotkaniach ze slabszymi rywalami rozpoczela sie prawdziwa walka - wczoraj pokonalem 1-ligowego Litwina 4:3 na wyjezdzie, wczesniej ulegl mi 3 ligowy Chinczyk 2:1. Aktualnie jestem jesdnym z 3 menadzerow bez straty punktow (niestety z najgorszym bilansem punktowym) pozostali to zgodznie z przewidywaniami Rumun z ekstra i co ciekawe 5 liga Argentynska - ale ten chyba samych leszczy na razie loil...

A jak wam idzie? Kogo dostaliscie z United i Nationalu?

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
maik86 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2006
Skąd: Wodzisław Śl/Gliwice
PostWysłany: 2009-09-01, 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w United Cup w pierwszej rundzie play-off koleś z Argentyny, grający w 5 div. Skład mam dużo lepszy, więc nie powinno być źle, natomiast w Nationalu zespół z 4 div. Również jestem faworytem, no ale czas pokaże Smile

_________________
Wicher Wilchwy
LK - Hardzi i Twardzi
TM - Wodzisław Śląski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2672776
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-09-06, 11:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

United Player's Cup -
Sopoty SA - ONCE AZUL FDC 2:0 SC 9:5
Niezbyt goscinni byli moi pilkarze a i sedzie mi sprzyjal... Obawialem sie tego spotkania - 2 dobrych zawodnikow z pauza.. Ale od 43 min przeciwnik gral w oslabieniu, pozniej jescze kontuzja i mozna powiedziec ze sim oddal co zabral i Kolumbijczyk z ekstraklasy wraca do domu...Smile. Niestety w kolejnej rundzie trafilem z deszczu pod rynne - Tym razem lider ekstraklasy norweskiej... Rolling Eyes

National's Cup -
Smocze Kule - Sopoty SA 0:1 SC 3:8
Szybko strzelona bramka ustawila spotkanie, pozniej moi atakowali ale rezili nieskutecznosci, co prawda po kontuzji pomocnika zrobilo sie nieco nerwowo, ale dobrze dysponowany bramkarz nie przepuscil zadnego z 3 celnych strzalow i Sopoty moga sie cieszyc z awansu..
W kolejnej rundzie V-ligowiec w formie - ale moi takze niezle sie spisuja Cool...

Summer Cup -
Cenny remis z 2-ligowym Szwedem na wyjezdzie - moze byc kluczowy w kontekscie awansu. Aktualnie bilans 7 zwyciestw i 1 remis - czyli drugie miejsce 2 punkty za Rumunem z ekstraklasy z ktorym gram w poniedzialek... Remis biore w ciemno Very Happy

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
inslk_afc Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 24 Lis 2008
Skąd: Legnica
PostWysłany: 2009-09-06, 13:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co prawda nie ma się co chwalić moimi pucharkami, ale aby Cierniu nie był sam też cosik skrobnę, ano:

United Player's Cup
Cóż...Wyjście z grupy bez problemowo (5-0-0), ale pierwszy meczyk w fazie pucharowej z Argentyńczykiem z 3div. w dupę 4:3 przy strzałach 14:21...a jego 4 gol w 94minucie - jeden z tych meczy z typu: qrwa-przecież-musiałem-to-wygrać...
Tak więc puchar z głowy...

National's Cup
Tutaj o wiele lepiej. Co prawda wyjście z grupy z drugiego miejsca (niecałe 2 pkt różnicy od drużynki zajmującej 3 miejsce), jednak faza pucharowa na początek 4div gładko ograna 6-0, a teraz silny lider 3div. Wierzę w taktyczne porady Ciernia więc zobaczymy co to będzie... Smile

Summer Cup
Początek fazy grupowej na pewno nie dla mnie...Bilans 4-1-3 i 5miejsce z odpowiednio 11pkt straty do lidera i 6pkt do 2 miejsca... Embarassed Mój team na papierze należy do faworytów do wyjścia, a 14 kolejek przede mną, tak więc o ile wszystko się fajnie potoczy, a sim w końcu po zmianach taktyki dopisze, jest szansa na wyjście...

to be continued...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dab_krycha Płeć:Mężczyzna
FOREVER RAKÓW


Wiek: 39
Dołączył: 01 Cze 2004
Skąd: Częstochowa-Błeszno
PostWysłany: 2009-09-06, 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

United Players Cup 2009
1/2048 - KOCHAM CIĘ ANIU 4-2 Monkey Slapper FC (div 1 australia)
1/1024 - Fúria do Cerrado MZ (div 1 brazylia) 1-4 KOCHAM CIĘ ANIU
1/512 - KOCHAM CIĘ ANIU 3-1 Wildermuth (div 4 argentyna)
1/256 - Queluzito (div 1 brazylia) x-x KOCHAM CIĘ ANIU

National's Cup
1/256 - KOCHAM CIĘ ANIU 1-0 F.C. Kona Lodygowice
1/128 - PREZYDENT GDANSK 1-2 KOCHAM CIĘ ANIU
1/64 - FC SZELKI SOSNOWIEC x-x KOCHAM CIĘ ANIU

Summer Cup
A tu komplecik caly czas.

Victory Cup
Zaczalem od wygranej i oby tak dalej.

_________________
PN-Trzynastki Bleszno Cz-wa-div3.11
Hokej-IHC Mendy Cz-wa-div3.23


Ostatnio zmieniony przez dab_krycha dnia 2009-09-12, 14:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1615952
skalcik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Gru 2004
Skąd: czestochowa/montreal
PostWysłany: 2009-09-06, 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

National's Cup
1. Rakow Montreal KS 16 12 3 1 65 18 47 39
W fazie grupowej poszlo mi bardzo dobrze, skonczylem na pierwszym miejscu, tuz za mna z 37 punktow obecny lider ekstraklasy a z tylu jeszcze 2 inne druzyny z najwyzszej ligi.
W 1/4 zagram z bardzo silna druzyna Bvlgari Utd.

United Players Cup 2009
2. Rakow Montreal KS 6 4 2 0 21 8 13 14
Szczesliwie awansowalem z 2 miejsca. 4 druzyny byly dosc silne.
W fazie pucharowej pokonalem brazyliczyka z div3 w meczu wyjazdowym 5:1
A teraz zagram przeciwko Juhas GDAŃSK z polskiej div5. Nie powinienem miec z nim problemow.

Summer Cup
1. FC Bullen 8 6 1 1 52 8 44 19
2. Rakow Montreal KS 8 6 1 1 42 7 35 19
3. future F.C 8 6 1 1 45 14 31 19
4. Turzyniec SA 8 5 1 2 43 16 27 16
5. CLUB ATLETICO MALANDRAS 8 5 1 2 37 15 22 16
Tutaj moze zdazyc sie wszystko. Kolejne 3 mecze pierwszej rundy powinienem wygrac, bede gral przeciwko druzynom z miejsc 6-8. A co w rewanzach to sie okaze

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4937830
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-09-10, 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

United Player's Cup -
Sopoty SA - IL Frøya 3:2 SC 13:19
Co za emocje co za mecz... Strzelam bramke na poczatku, chwile pozniej 1:1, akcje suna z obu stron, ale do przerwy wynik nie ulega zmianie... 10 min drugiej polowy i 2:1 dla mnie, niestety rywal znow wyrownal... Mimo okazji z obu stron wynik nie ulegl zmianie, dogrywki nie obfitowaly w akcje podbramkowe, pod sam koniec drugiej Norweg mogl zdobyc bramke ale zamiast tego poszla moja kontra i faul na moim pomocniku w polu karnym - wykorzystany przez napastnika ktoremu przez caly mecz nic nie wychodzilo - ale zrehabilitowal sie Very Happy. W kolejnej rundzie pierwszoligowy Holender - gram bez jednego pomocnika - on tez szanse 50/50...


National's Cup -
Sopoty SA - SWIT 3:2 SC 12:8
Szybko wyszedlem na prowadzenie 3:1, zapowiadalo sie na pogrom... Ale w tym momencie moja gra stanela... I zamiast kolejnych bramek, akcje konczyly sie przed polem karnym lub niecelnym strzalem... NA domiar zlego V-ligowiec zdobyl bramke kontaktowa w 67 min, ale na wiecej sil mu nie starczylo... Tu skonczyly sie slabe zespoly - w kolejnej rundzie czeka Astard i jego Victoria... A bylo juz tak pieknie Very Happy.

Summer Cup -
Po dramatycznym spotkaniu wygralem z Rumunem 4:3 !!! Zwieksza to znacznie moje szanse na awans, troche gorzej poszlo dzis - tylko remis z Argencem z V ligi i do tego sporo kartek... Ostatecznie 2 miejsce na polmetku, oby tak zakonczyc rozgrywki grupowe...

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
skalcik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Gru 2004
Skąd: czestochowa/montreal
PostWysłany: 2009-09-10, 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

National's Cup
Tak jak przewidywalem odpadlem w 1/4 finalu. Bvlgari Utd okazala sie mocniejsza ode mnie, ale mecz byl bardzo wyrownany.
Bvlgari Utd - Rakow Montreal 3:2 SC 9-10 43%-57%

United Players Cup 2009
2. Rakow Montreal KS 6 4 2 0 21 8 13 14
Szczesliwie awansowalem z 2 miejsca. 4 druzyny byly dosc silne.
W fazie pucharowej pokonalem brazyliczyka z div3 w meczu wyjazdowym 5:1
A teraz zagram przeciwko Juhas GDAŃSK z polskiej div5. Nie powinienem miec z nim problemow.
Update:
Nadal jestem w grze.
Rakow Montreal KS - Juhas GDAŃSK 5 - 3
Mazur Wydminy - Rakow Montreal KS 0 - 5

Summer Cup
1. FC Bullen 11 9 1 1 76 16 60 28
2. Rakow Montreal KS 11 8 2 1 49 9 40 26
3. future F.C 11 8 1 2 68 26 42 25
Po pierwszej rundzie jest ok.

Victory Cup 2009
Zaczalem pozytywnie, 3:1 ze szwedem z div 5

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4937830
dab_krycha Płeć:Mężczyzna
FOREVER RAKÓW


Wiek: 39
Dołączył: 01 Cze 2004
Skąd: Częstochowa-Błeszno
PostWysłany: 2009-09-12, 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

United Players Cup 2009
1/2048 - KOCHAM CIĘ ANIU 4-2 Monkey Slapper FC (div 1 australia)
1/1024 - Fúria do Cerrado MZ (div 1 brazylia) 1-4 KOCHAM CIĘ ANIU
1/512 - KOCHAM CIĘ ANIU 3-1 Wildermuth (div 4 argentyna)
1/256 - Queluzito (div 1 brazylia) x-x KOCHAM CIĘ ANIU

National's Cup
1/256 - KOCHAM CIĘ ANIU 1-0 F.C. Kona Lodygowice
1/128 - PREZYDENT GDANSK 1-2 KOCHAM CIĘ ANIU
1/64 - FC SZELKI SOSNOWIEC x-x KOCHAM CIĘ ANIU

Summer Cup
A tu komplecik caly czas.

Victory Cup
Zaczalem od wygranej i oby tak dalej.

_________________
PN-Trzynastki Bleszno Cz-wa-div3.11
Hokej-IHC Mendy Cz-wa-div3.23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1615952
sdhans Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Cze 2005
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-10-08, 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chcialem tylko poinformowac, ze na zlocie nie tylko sie licznie stawilismy, nie tylko ladnie pykalismy w noge na boisku, nie tylko mielismy najlepsze dżołki, ale tez godnie reprezentowalismy klan w FLach zlotowych, z czego jeden dzisiaj wygralem..
Turniej : 2009-07-11 Zlot Chorzów.

pozdrawiam; )

_________________
FC Gliwice
div. : za niska jak na moich ogórków
Życiowe motto " Pumy z gumy "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maik86 Płeć:Mężczyzna

Wiek: 37
Dołączył: 30 Sie 2006
Skąd: Wodzisław Śl/Gliwice
PostWysłany: 2009-10-09, 11:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No proszę Smile Moje gratulacje Smile

_________________
Wicher Wilchwy
LK - Hardzi i Twardzi
TM - Wodzisław Śląski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2672776
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-10-10, 12:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawodnicy Hansa widac to taki Liverpool - w lidze roznie ale w pucharach pokazuja klase:). To niby taki prywatny puchar - ale prestiz spory i dodajmy jakie zespoly musialy uznac wyzszosc FC Gliwice : Juventus Gnaszyn, Ekipa Damcia, Rokita Brzeg Dolny i Zakrzewo SSA - jak widac same slawy... Gratulacje tym bardziej zasluzone...

Dodam ze w 1/8 pucharku mielismy 4 reprezentantow, w tym nizej podpisanego - ale swoj wynik pozwole sobie przemilczec Rolling Eyes ...

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
skalcik Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Gru 2004
Skąd: czestochowa/montreal
PostWysłany: 2009-10-31, 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odswieze troche ten temat.

National Cup
1. i3liZZaRD NB 4 4 0 0 31 1 30 12
2. Shahin F.C. 4 4 0 0 13 2 11 12
3. NDG Fury FC 4 3 1 0 17 5 12 10
4. Rakow Montreal KS 3 2 1 0 17 4 13 7
Dwie pierwsze druzyny jeszcze nie graly ze mna ani z NDG Fury. Walka o pierwsze miejsce w grupie powinna rozegrac sie miedzy mna a NDG, pierwszy mecz 3:3.

2009 Continental Players Cup
wyszedlem z grupy z pierwszego miejsca i przeszedlem 2 rundy playoffow. Do finalu jeszcze daleko.

MZ Anniversary Cup 2009
1. Rakow Montreal KS 5 5 0 0 33 4 29 15
2. GENÇLİK SPOR 5 4 0 1 20 9 11 12
3. 『湘☆军』≮血杀≯风之子 5 3 0 2 35 13 22 9
NIEPOKONANY Smile

2009 Sportsmans Cup
1. Burjuc 8 7 0 1 33 17 16 21
2. Crimson Eagles FC 8 6 1 1 30 14 16 19
3. Rakow Montreal KS 8 5 1 2 26 14 12 16
Jak na polski klub przystalo "licze na innych" Very Happy Burjuc gra z Crimson w nastepnej rundzie.

2009 Team Spirit Cup
1. Rakow Montreal KS 7 7 0 0 37 7 30 21
2. Pinguim 4EVER 7 5 2 0 34 11 23 17
3. Amboy FC 7 5 1 1 29 12 17 16
NIEPOKONANY Smile

ManagerZone Cup
Bezapelacyjnie na pierwszym miejscu w grupie trwa wlasnie mecz trzynastej rundy.
Wygyrwam, dzieki temu bede mial juz 8 punktow przewagi nad drugim zespolem.

To na tyle z pucharowego pola boju.
Wyniki w pierwszej fazie bardzo dobre, ale nie przeklada sie to na faze playoff, zawsze dosc wczesnie odpadam, moze tym razem bedzie inaczej.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4937830
Ciern Płeć:Mężczyzna
Sopoty SA

Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2004
Skąd: Gliwice
PostWysłany: 2009-11-03, 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie moi jeszcze w kryzysie - dawno nie mialem pucharu z ktorego nie wychodze z grupy - ostatnio sie przytrafiaja - jak znajde chwile opisze dokladniej moje boje - szczegolnie ze zaczyna sie Divisional - moj ulubiony puchar:).

_________________
Sopoty SA
Piłka:Porażka...
Hokej:Wracamy do gry...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1374737
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 15 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 32