Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Rozmowy o niczym...
Autor Wiadomość
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-15, 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sadze ze sie nie zmieni...zawsze bedzie tak ze ja bede cos pisac albo tybur albo kacper i tyle bo sam widze ze np pielun czy trolas olewaja to a np dziewczynastronga tez czeka na konto od ponad pol roku i to bezsensu jest ale coz widac tak ma byc...

ja ju mowilem w wakacje ze jest cisza to kazdy mi tlumaczyl ze to przez urlopy i jak wroci rok szkolny to bedzie lepiej ale ja nie bede sztucznie podkrecal tematow bo jak widze inne fora sa aktywne nawet co godzine a u nas dupa i wszyscy maja to gleboko gdzies...i stac slabe wyniki pewnie...szkoda gadac...trzeba zrezygnowac

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kacper_majewski Płeć:Mężczyzna
Nuclear Clan


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-16, 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

podobno mail przypominający działa tutaj dość dobrze... ode mnie parę osób też czekało kawał czasu, a ktoś później się zarejestrował i po jakimś czasie wysłał maila to zaraz miał aktywne... więc nie wolno czekać tylko trzeba im łby suszyć to wtedy przyparci do muru w końcu dają za wygraną i aktywują... Wink
A poza tym Ci co mają konta to powinni dostać jakieś ostrzeżenia or something... w końcu tu nawet nikt nie wie jak idzie tym co mają grać, jak rezerwowi czy ktoś przypadkiem nie wyjechał, dobrze, że chociaż mecze grają ale to też tylko zasługa przecież Stronga, że zostawia wpisy na GB... :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1149857
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-20, 00:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kacper_majewski napisał/a:
podobno mail przypominający działa tutaj dość dobrze... ode mnie parę osób też czekało kawał czasu, a ktoś później się zarejestrował i po jakimś czasie wysłał maila to zaraz miał aktywne... więc nie wolno czekać tylko trzeba im łby suszyć to wtedy przyparci do muru w końcu dają za wygraną i aktywują... Wink
A poza tym Ci co mają konta to powinni dostać jakieś ostrzeżenia or something... w końcu tu nawet nikt nie wie jak idzie tym co mają grać, jak rezerwowi czy ktoś przypadkiem nie wyjechał, dobrze, że chociaż mecze grają ale to też tylko zasługa przecież Stronga, że zostawia wpisy na GB... :/


no niestety tak jest i tego nie zmienie...nie zamierzam nikomu przypominac bo mi sie nie chce a jak komus zalezy to sam powinien sie domagac...widac ze kadra Elblaga jest u schylku a na pewno moja kadencja...mi sie juz po prostu nie chce....nie wiem nawet czy pociagne ten TM X bo juz nawet na mnagerzone nie wchodze tak czesto i mam gdzies wyniki czy raporty...

juz sie wypalilem... Mad

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tybur Płeć:Mężczyzna
kapitan Elblaga

Wiek: 41
Dołączył: 17 Mar 2005
Skąd: Elblag
PostWysłany: 2006-11-20, 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Strongu wierze w Ciebie ze dasz rade Wink Gdybys jednak naprawde nie mial sily na prowadzenie kadry to w zastepstwo potrzebny bylby ktos kto mialby czas i checi by ciagnac ten wozek. Ja czesto wyjezdzam wiec odpadam raczej z tej funkcji. Moge zawsze pozostac zastepca Wink
Poki co captainem jest strong i niech tak zostanie ale w razie co taki mlody gniewny jak Kacper Majewski moglby przejac kadre Razz Musialaby to byc osoba ktora przede wszystkim pilnowalaby terminow i informowala o nich kadrowiczow.
Nie mamy sie co przejmowac. Mysle ze glosy ze kadra Elblaga sie wypala sa bez sensu. Smiem powiedziec ze 90% reprezentacji dziala na takiej zasadzie jak nasza. Samo uczestnictwo i swiadomosc wygranej jest przynajmniej dla mnie wystrczajace. Wiadomo ze fajnie by bylo wejsc w polemike na temat meczow, skladow na forum miastowym ale to jest trudne do zrealizowania. Ale moze to sie zmieni...

_________________
TM Elblag
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4995683
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-21, 10:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tybur napisał/a:
Strongu wierze w Ciebie ze dasz rade Wink Gdybys jednak naprawde nie mial sily na prowadzenie kadry to w zastepstwo potrzebny bylby ktos kto mialby czas i checi by ciagnac ten wozek. Ja czesto wyjezdzam wiec odpadam raczej z tej funkcji. Moge zawsze pozostac zastepca Wink
Poki co captainem jest strong i niech tak zostanie ale w razie co taki mlody gniewny jak Kacper Majewski moglby przejac kadre Razz Musialaby to byc osoba ktora przede wszystkim pilnowalaby terminow i informowala o nich kadrowiczow.
Nie mamy sie co przejmowac. Mysle ze glosy ze kadra Elblaga sie wypala sa bez sensu. Smiem powiedziec ze 90% reprezentacji dziala na takiej zasadzie jak nasza. Samo uczestnictwo i swiadomosc wygranej jest przynajmniej dla mnie wystrczajace. Wiadomo ze fajnie by bylo wejsc w polemike na temat meczow, skladow na forum miastowym ale to jest trudne do zrealizowania. Ale moze to sie zmieni...


no zobaczymy jak to bedzie i czy zdolam pociagnac Elblag w TM X ale jesli nie to sorki ale bede musial odejsc...nie sadze ze ktos moglby to pociagnac dalej i nie sadze ze tylko ja jestem dobry ale widze podejscie kadrowiczow i byloby ciezko a nie ma co udawac ze sie gra tylko grac...

...co do kacpra_majewskiego to mysle ze to dobry pomysl by zajal sie kadra Elblaga wiec niech sie sam wypowie co o tym sadzi Smile

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kacper_majewski Płeć:Mężczyzna
Nuclear Clan


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-21, 10:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tybur napisał/a:
Poki co captainem jest strong i niech tak zostanie ale w razie co taki mlody gniewny jak Kacper Majewski moglby przejac kadre Razz


Nie ma szans... ja mam jeszcze mniej czasu... poza tym jestem tylko chwilowo w kraju, a tylko w domku mam tak szeroki dostęp do neta... w Anglii niestety już tak fajnie nie jest i muszę się zadowolić godziną dziennie, którą muszę podzielić na swoją drużynę, Vallheru (tekstowe RPG online), klan (na szczęście póki co i tam udaje mi się wykręcić od wszelkich funkcji) i czasami parę innych mniej lub bardziej ważnych spraw...
Jeśli już miałbym coś robić, to chciałbym móc na to poświęcić sporo czasu, żeby to robić dobrze... a akurat ostatnio czas to coś czego nie mam zbyt wiele... Sad
I jeśli już to ew. ja mógłbym być zastępcą Tybura... zresztą ja nawet nie mam zielonego pojęcia o prowadzeniu klanu/kadry miastowej... :] Ale najlepiej to jakby Strongu został... :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1149857
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-21, 12:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Razz no to ladnie mnie zalatwiliscie Razz wyglada na to ze musze to ciagnac sam bo jesli cos robie to tez chce dobrze a jak widac ostatnio nie jest dobrze...juz nawet nie komentuje meczy do The Zone bo nie wiem co pisac jak widze jak gracie Sad

@kacper zastepca zasctepcy to zly pomysl bo to juz przesada ale JESLI BEDZIE taka potrzeba to Cie zobowiaze do czegos Smile a jak na razie grajcie lepiej bo zal patrzec !!!!!

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tybur Płeć:Mężczyzna
kapitan Elblaga

Wiek: 41
Dołączył: 17 Mar 2005
Skąd: Elblag
PostWysłany: 2006-11-21, 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No po porannych meczach troche lipa... Sad Tylko moje 3 punkty i 3 minimalne porazki ale pozwala to miec nadzieje ze wieczorem bedzie lepiej.

_________________
TM Elblag
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4995683
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-22, 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie bylo lepiej Sad

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kacper_majewski Płeć:Mężczyzna
Nuclear Clan


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-23, 13:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

strongmen, ani mi sie waz mnie zobowiazywac do czegokolwiek... no chyba, ze do grania... :] Naprawde teraz nie ma to najmniejszego sensu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1149857
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-23, 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kacper_majewski napisał/a:
strongmen, ani mi sie waz mnie zobowiazywac do czegokolwiek... no chyba, ze do grania... :] Naprawde teraz nie ma to najmniejszego sensu...


no tak najlepiej umyc raczki i przyjsc na gotowe Razz Razz Razz hehehe

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kacper_majewski Płeć:Mężczyzna
Nuclear Clan


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-24, 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gdybym byl w Polsce to nawet czemu nie... chociaz raczej nie jest to zabawa dla mnie... ale akurat jestem w Londynie i siedze po godzine dziennie, a MZ to nie jest jedyna gra, w ktora gram... :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1149857
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-24, 18:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kacper_majewski napisał/a:
gdybym byl w Polsce to nawet czemu nie... chociaz raczej nie jest to zabawa dla mnie... ale akurat jestem w Londynie i siedze po godzine dziennie, a MZ to nie jest jedyna gra, w ktora gram... :]


zartowalem Very Happy

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kacper_majewski Płeć:Mężczyzna
Nuclear Clan


Wiek: 36
Dołączył: 27 Lip 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-25, 14:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja mysle... Razz
A co do naszej kadry to dalej zero aktywnosci od reszty... i nie mowcie, mi ze Pielun w przerwie miedzy skillowaniem i zdobywaniem levela nie znalazlby 5 minut na wejscie na foruma... (skoro znajduje na MZ)... jak inni to nie wiem ale ja jakos mam czas, zeby tu zajrzec chociazby na chwile...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1149857
strongmen Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 03 Sty 2005
Skąd: Elbląg
PostWysłany: 2006-11-26, 00:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kacper_majewski napisał/a:
no ja mysle... Razz
A co do naszej kadry to dalej zero aktywnosci od reszty... i nie mowcie, mi ze Pielun w przerwie miedzy skillowaniem i zdobywaniem levela nie znalazlby 5 minut na wejscie na foruma... (skoro znajduje na MZ)... jak inni to nie wiem ale ja jakos mam czas, zeby tu zajrzec chociazby na chwile...


to juz jest plaga nie wchodzenia tutaj wiec w nowym sezonie TM X sa nowe zasady...nic nie wklejam na GB tylko kazda informacja i pary beda tutaj i to zmusi do aktywnosci i czytania forum...bedzie rygor ale przynajmniej owocny bo ja nie po to sie produkuje by ktos to olewal i tylko przyjmowal wyzwania...a jak nie bedzie znal par i beda walkowery to bede wyrzucal z kadry i tyle... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
KAPITAN miasta ELBLĄG Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 42