Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Medaliści Ligi Klanów Juniorów U-21
Autor Wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-03-06, 01:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XVI




1 MIEJSCE

VSC Juniorzy

ŸGornik Walbrzych (grzegorz78)
Bandysie SA (mickk)
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona)
Myszewo (gram_pl)
fc Bartków Nowy (hulku)



2 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

Baboszewo(jahu29pl)
Blekitni Wronki(slawekzielony)
Latające Kabaczki(idolas)
Zagorzyn(gogo7)
Zaglebie Lubin (tio01)



3 MIEJSCE

Awanturnicy 1910 Juniors

Szalone Konie z Górna (papislukasz)
Aleksandra Jastrzebie (olseb)
Dynamo Reda (marcin357)
Giallorossi Juniors (alahh)
Arsenal London (lego90)



_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________


Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2012-03-06, 02:13, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-03-06, 01:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XVII


1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

ŸLatające Kabaczki (idolas)
Zaglebie Lubin (tio01)
Zagorzyn (gogo7)
Blekitni Wronki (slawekzielony)
AKS Kozienice (fenikss123)





2 MIEJSCE

VSC Juniorzy

fc Bartków Nowy (hulku)
MKS Kutno (radoss1)
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona)
Myszewo (gram_pl)



3 MIEJSCE

Awanturnicy 1910 Juniors

19A10AS Giallorossi (alahh)
Dynamo Reda 19A10 (marcin357)
19A10OLA U21 JASTRZĘBIE (olseb)
19A10 Arsenal London (lego90)
Tarnowskie Orliki (tarnowskie_orliki)
19A10 Szalone Konie (papislukasz)
XTEAM Zabrze (gregor999)



_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________


Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2012-03-06, 02:14, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-03-06, 01:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XVIII




1 MIEJSCE

VSC Juniorzy

Ÿ◇VSC◆™ fc Bartków Nowy (hulku) - kapitan
Bandysie SA (mickk) - vice
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona) - vice
ŸTEKŸ FC Leo Academy (leonidas1991) - vice
WuZet Team (dereim)



2 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

FC RADOM(sebbol26)
Zaglebie Lubin (tio01) - zastępca
AKS Kozienice (fenikss123)
Blekitni Wronki (slawekzielony)
Zagorzyn(gogo7) - kapitan



3 MIEJSCE

Awanturnicy 1910 Juniors

Dynamo Reda 19A10 (marcin357)
19A10AS Giallorossi (alahh)
19A10 Arsenal London (lego90)
19A10 Szalone Konie (papislukasz) zastępca
Bociany SA (rejbonaldinho) kapitan
19A10OLA U21 JASTRZĘBIE (olseb)
Glossop United- youth (agent1274) - Anglia
19A10 FC FESTINO (festyn)



_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________


Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2012-03-06, 02:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-03-06, 02:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XIX





1 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Juniors

ŸNight Nurses (marcino86) - kapitan
Nankatsu SC Pogorzelec (marcincinekk) - zastępca
AC MILAN (piotrek6598-)
KP Opel Kamień U-21 (adikol516)
MC Zet Tychy (tomasztychy)
KS Ceramika OPOCZNO (wozi)






2 MIEJSCE

VSC Juniorzy

Bandysie SA (mickk) - kapitan
Blue Clouds (samiswoi)
ŸTEKŸ FC Leo Academy (leonidas1991) - vice
Sojcze Football Club (svennnson)
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona) -vice



3 MIEJSCE

Drastic Clan Juniors

Zaglebie Lubin (tio01) - kapitan
Scorpio Marianka(skorpion_king) - zastępca
Jerominy(luki1980)
Goral Zywiec(firefox78)


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________


Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2012-03-07, 00:11, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-04-08, 02:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XX


1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

ŸAKS Kozienice (fenikss123) kapitano
Zaglebie Lubin (tio01) vice
Zagorzyn (gogo7) vice
Blekitni Wronki (slawekzielony)





2 MIEJSCE

Regiment Młodej Róży

Achromatyczni Zwoleń (najger) kapitan RMR I
White Wolves (nex01)
FC Pyrokezi (gpyrka) zastępca
KS Pogodna (julekk) Zastępca
Wilschkowitz SSA (promo83)
Bad Company (drumatic)



3 MIEJSCE

Heroic Freaks Juniors

ManU Zabrze (zajcev) - zastępca
Szelków SA (grego)
Fly Boys (lucky_luke) - kapitan
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb)
Wisła Białogard (arkadius34) - zastępca


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-07-14, 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXI





1 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Juniors

ŸNight Nurses (marcino86) - zastępca
AC MILAN (piotrek6598-) - kapitan
Glory Glory Man United (denyy16)
MC Zet Tychy (tomasztychy)
Wielkie Nieporozumienie (picu)





2 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Rookies

KP Opel Kamień U-21 (adikol516) - kapitan
Wściekłe Psy Gliwice (kojotos) - zastępca
Nankatsu SC Pogorzelec (marcincinekk)
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - zastępca
Szelków SA (grego)



3 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

AKS Kozienice (fenikss123) kapitan
Zagorzyn (gogo7) vice
Blekitni Wronki (slawekzielony)
Jerominy (luki1980)


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-09-29, 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXII





1 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Juniors

ŸNight Nurses (marcino86) - kapitan
Glory Glory Man United (denyy16) - upoważniony
KP Opel Kamień U-21 (adikol516) - zastępca
Wściekłe Psy Gliwice (kojotos) - zastępca





2 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Rookies

Wielkie Nieporozumienie (picu) - kapitan
Genialne Żółwie Mysłowice (gnomcio)
Patologia ™JASŁO™ (maczeta)
MC Zet Tychy (tomasztychy) - zastępca





3 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Future

TS Nysa United (eselu) - zastępca
FC Szambonurki (kobratede) - zastępca
Mdzewo SSA (mazurek87) - kapitan
Heaven Or Hell (encik) - upoważniony
Karpaty Krosno (kunas)
AC MILAN (piotrek6598-)
bianconeri - PŁOCK - (soul17)


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________


Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2012-12-29, 23:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2012-12-29, 23:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXIII




1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

AKS Kozienice(fenikss123) - kapitan
Zagorzyn(gogo7) - zastępca
 Akademia Massiora U20 (massior) - zastępca
Scorpio Marianka(skorpion_king) - zastępca





2 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Rookies

KP Opel Kamień U-21 (adikol516) - kapitan
bianconeri - PŁOCK - (soul17) - zastępca
Patologia ™JASŁO™ (maczeta)
Kernsdorf SSA (zadi86)
Pandemonium Warszawa (apatia) - upoważniony





3 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Juniors

Glory Glory Man United (denyy16) - kapitan
Genialne Żółwie Mysłowice (gnomcio) - upoważniony
Night Nurses (marcino86) - zastępca
Wielkie Nieporozumienie (picu) - upoważniony


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2013-03-30, 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXIV




1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

AKS Kozienice (fenikss123) - kapitan
Scorpio Marianka(skorpion_king) - zastępca
Achromatyczni Zwoleń (najger) - zastępca
Akademia Massiora U20 (massior) - zastępca





2 MIEJSCE

VSC Juniorzy

Myszewo (gram_pl) - kapitan
ŸŸŸŸTEKŸŸŸŸ FC Leo Academy (leonidas1991) - zastępca
Bandysie SA (mickk) - zastępca
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - zastępca
Sojcze Football Club (svennnson)






3 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Juniors

Glory Glory Man United (denyy16) - kapitan
Wielkie Nieporozumienie (picu) - zastępca
Pandemonium Warszawa (apatia)
Fae Folgore (nonpler)


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________


Ostatnio zmieniony przez adikol516 dnia 2013-03-31, 10:28, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2013-06-30, 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXV




1 MIEJSCE

VSC Juniorzy

Myszewo (gram_pl) - kapitan
Bandysie SA (mickk)
ŸTEKŸ FC Leo Academy (leonidas1991) - vice
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - vice
SKS Szczesc Boze Siedlce (tomek_barcelona)






2 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

Spójnia Zielona Góra(promo83) - vice
AKS Kozienice(fenikss123) - kapitan
FC Pyrokezi(gpyrka)
Zagorzyn(gogo7)





3 MIEJSCE

Drastic Clan Juniors

KS Pogodna(julekk) - kapitan
Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu)
MKS KOZIENICE(zjawa_reaktywacja)
Akademia Massiora U20 (massior) - vice


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2013-09-28, 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXVI




1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

AKS Kozienice (fenikss123)-kapitan
Akademia Massiora U20 (massior)- zastępca
FC Pyrokezi (gpyrka)
Jerominy (luki1980)
MKS Kozienice (zjawa_reaktywacja)





2 MIEJSCE

VSC Młodzież

Deathbat V.S.C Team (sowacz) - kapitan
◇VSC◆™J&J G★T Radocza Ÿ✘⓫ (mulemans) - zastępca
FC Harpie (palinass)
Sojcze Football Club (svennnson)
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku)





3 MIEJSCE

VSC Juniorzy

Myszewo Academy U21 (gram_pl) - kapitan
®TEK® FC Leo Academy (leonidas1991) - zastępca
Bandysie SA (mickk)
Spójnia Zielona Góra (promo83)
CoffeeEveryMorning SALE (agatonik)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2013-12-28, 21:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXVII




1 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Juniors

Kernsdorf SSA (zadi86) - kapitan
Asienaebaem UniteD SC (marinka)
Fc Norkins (bitoff_cfc) - zastępca
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151)





2 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

Liverpool Hillsborough 96(uber_zdzichu)
AKS Kozienice(fenikss123) - kapitan
Genialne Żółwie Mysłowice(gnomcio) - zastępca
Petarda Rzeszów CF(fff1166) - zastępca
FC Pyrokezi (gpyrka)
Destroy Inmature Enemies (tracer1565)





3 MIEJSCE

Heroic Freaks Rookies

OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb)
Arsenal London (lego90)
ManU Zabrze (zajcev) - kapitan
Nightmare (nightmare)
Bryłka Kalisz (brylka73) - zastępca

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2014-03-29, 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXVIII




1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

AKS Kozienice(fenikss123) - kapitan
Spójnia Zielona Góra(promo83)
Scorpio Marianka (skorpion_king) - zastępca
Genialne Żółwie Mysłowice(gnomcio)





2 MIEJSCE

Drastic Clan Juniors

Akademia Massiora U20 (massior) - kapitan
FC Pyrokezi(gpyrka) - zastępca
MKS Kozienice(zjawa_reaktywacja)
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki)
Destroy Inmature Enemies(tracer1565)





3 MIEJSCE

VSC Juniorzy

Deathbat V.S.C. Team (sowacz) - kapitan
FC Harpie (palinass)
Myszewo Academy U21 (gram_pl) - vice
Love me Im famous! (ughi)


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adikol516 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Lip 2011
Skąd: Rybnik
PostWysłany: 2014-06-30, 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXIX




1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

AKS Kozienice(fenikss123) - kapitan
Genialne Żółwie Mysłowice(gnomcio)
ManU Zabrze(zajcev)
Spójnia Zielona Góra(promo83) - vice





2 MIEJSCE

VSC Juniorzy

Deathbat V.S.C. Team (sowacz) - kapitan
◇VSC◆™ fc BaRtKóW NoWy (hulku) - zastępca
ŸTEKŸ FC Leo Academy (leonidas1991)
Sojcze Football Club (svennnson)





3 MIEJSCE

Drastic Clan Juniors

Petarda Rzeszów CF(fff1166) - kapitan
MKS Kozienice(zjawa_reaktywacja)
ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984)
The Stars Łomża(az19krzysiek) - vice


_________________
Team: KP Opel Kamień
Klan: Postrzeleni Futbolówką
_______________________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gram_pl Płeć:Mężczyzna
SZEF SZEFÓW

Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: Bytom
PostWysłany: 2014-09-27, 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MISTRZ LIGI KLANÓW JUNIORÓW
SEZON XXX




1 MIEJSCE

Drastic. Dies Irae

The Stars Łomża(az19krzysiek) - kapitan
ᅵDCᅵKKS LECH 2006(pniewiaki) - zastępca
ManU Zabrze(zajcev) - zastępca
Fc Śrem Academy(grzesiu_lol13) - zastępca
SLAYEROWE PRZEDSZKOLE(hussar025)





2 MIEJSCE

Postrzeleni Futbolówką Juniors

RM Black U21 (kozakk) - kapitan
ŻóŁtoCzerWoneSzatanY (adasko151) - zastępca
Wielkie Nieporozumienie (picu) - zastępca
Asienaebaem UniteD SC (marinka)





3 MIEJSCE

Drastic Clan Juniors

Akademia Massiora U20 (massior) - kapitan
Petarda Rzeszów CF(fff1166) - zastępca
ŚRÓDMIEŚCIE WRONKI(johny_1984) - zastępca
OLA JUNIORS JASTRZĘBIE (olseb)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 48