Forum ManagerZone Polska Strona Główna Forum ManagerZone Polska
Pierwsze nieoficjalne forum dla polskiej społeczności ManagerZone.com
Forum istnieje od 2004-02-12 godzina: 01:56
http://forum.managerzone.pl/

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Gdzie lepiej zaczac?
Autor Wiadomość
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2007-02-07, 18:48   Gdzie lepiej zaczac? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ave pomarancze;p

Potrzebuje rady: gdzie lepiej zaczac, ktorego z netowych bukow polecacie :>
Bo narazie to jestem na bet at home, ale to tylko dlatego ze bylem zielony i kumpel tam gral no to sie zapisalem :}

No i wiec co polecacie, gdzie wy gracie i gdzie wy zaczynaliscie :>

mam nadzieje ze pomoze mi to dokonac wyboru Very Happy

Narazie sie zastanawiam nad bwin'em, bo maja 50% bonusu od wplaty Wink

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-07, 19:09   

na dzien dzisiejszy polece Ci http://pl.unibet.com/punter/index.jsp?&lang=pl - podwajaja nowym klientom 100% depozytu do 100 zl, co prawda pisalem Ci w PW, ze ciezko wyciagnac tego bonusa, ale widze, ze zmienili minimalny kurs z 1,7 na 1,4 wiec raczej nie powinno byc problemu Razz

jesli chodzi o wyplacalnosc i takie tam to przynajmniej ja nie mialem problemow Smile

aktualnie gram w expekcie, niemniej uwazam ze najlepszy jest BWIN, ktory ma jedna z najwiekszych i najciekawszych ofert; najlepsza palete zakladow dla graczy obstawiajacych live [z mozliwoscia ich laczenia, chatem i transmisjami live [m. inn. liga portugalska, 2 niemiecka, czasami wloska]
Powrót do góry
zawal Płeć:Mężczyzna
Ostpreußen


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: Allenstein
PostWysłany: 2007-02-07, 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Unibet jest ok. Nie ma problemów z wypłacalnością, jak na początek jest ok. Odradzam natomiast BWIN - to, co pisze qbrl to prawda (duża oferta, wiele zdarzeń live, etc.), niemniej jednak kursy są dość mierne. Panuje obiegowa opinia, że BWIN to buk nastawiony na niedzielnych graczy.

_________________
Ostpreußen
LK: Emigranci
TM: Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-07, 19:39   

zawal, GGG jak gbrl Very Happy faktycznie masz racje jesli chodzi stricte o kursy live [jest duza roznica na niekorzysc BWIN ] natomiast co do pozostalych- zawsze jest jakas rozbieznosc, jedak nie moze byc zbyt duza, bo kiedys widzialem taki fajny system, ktory przy meczach gdzie praktycznie sie obstawia 1 albo 2 [glownie koszykowka] dawalby zawsze jakas wygrana bo u jednego buka stawiamy 1, u drugiego 2 i w/g wzoru dzielimy procentowo stawke [postaram sie go znalezc to wam go zaprezentuje, bo ciezko mi tak na sucho dobrze to wytlumaczyc]

polecilem go rowniez poczatkujacemu graczowi poniewaz gdy sie w nim splukalem na poczatku mej [zreszta watpliwej Very Happy] kariery, to dostalem indywidualny bonus/y- podwoili mi kolejne depozyty [za 1 razem bodajze do 20, za drugim do 40 zl] ja wiem ze to jest technika wabienia jelenia, ale jakby nie bylo milo jest dostac cos za darmo, bo u innych bukow nie spotkalem sie z czym takim Razz
Powrót do góry
zawal Płeć:Mężczyzna
Ostpreußen


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: Allenstein
PostWysłany: 2007-02-07, 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tylko że jak zaczynasz wygrywać i wypłacać sumy większe niż kilkadziesiąt złotych, błyskawicznie dostaniesz limit na zakład- taki np. rzędu 5 ojro.

Sposobów na to, by orżnąć bukmachera są tysiące, rzecz w tym, że większość można między bajki włożyć. 90% ludzi przegrywa swoją kasę, a reszta szybko dostaje limity - i to praktycznie wszędzie - prędzej czy później.

_________________
Ostpreußen
LK: Emigranci
TM: Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2007-02-07, 22:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czytajac regulamin na unibecie, moga Zażądać dokumentów potwierdzających tożsamość... żadaja :>

i takze to:

Cytat:
Unibet nie pobiera żadnych opłat za wypłatę:

* o ile nie jest ona niższa niż kwota minimalna, czyli odpowiednio: 25 CHF, 150 DKK, 15 EUR, 10 GBP, 150 NOK, 150 SEK, 75 PLN albo 15 USD; i/lub
* pod warunkiem, że nie żąda się wypłaty częściej niż jeden raż w ciągu 24 godzin.

W przypadku wypłat poniżej kwoty minimalnej, Unibet może pobrać, według własnego uznania, następującą opłatę odpowiednio do waluty konta: 5 CHF, 30 DKK, 3 EUR, 2 GBP, 30 NOK, 30 SEK, 15 PLN albo 3 USD.


czyli wychodzi ze musisz conajmniej 75zl wyplacic, albo orżna cie na 15zl ? :]

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-07, 23:44   

zawal, i tu niestety musze Ci przyznac racje, chociaz poki co w expekcie nie mialem zadnych problemow... moze mnie lubia Very Happy podobal mi sie natomiast numer, ktory mi wycieli- zostalo mi na koncie powiedzmy 10 zl- chce postawic za ta 10 zaklad- to nie moge, bo pisze, ze nie mam na tyle kasy- no to stawiam za 9,99 Cool przegrywam zaklad, ale ten nieszczesny grosz zostaje... jak myslisz wplacilem szybciej niz planowalem? Very Happy

kac89, pewnie licza na to, ze zanim uzbierasz te 76 zl to sie splukasz Smile
Powrót do góry
zawal Płeć:Mężczyzna
Ostpreußen


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: Allenstein
PostWysłany: 2007-02-08, 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gbrl, zapewne wiele razy obracałeś w ręku tego wirtualnego miedziaka Razz

kac89, u wszystkich buków internetowych są jakieś limity do wypłat. Przecież gdyby wszyscy wypłacali po 10-15 złotych co 2 dni, buk poszedłby z torbami.

_________________
Ostpreußen
LK: Emigranci
TM: Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boher
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-09, 13:17   

Na początek osobiście wybrałbym expekta. Oferta całkiem szeroka (choć nie ma LM w siate Confused), a kursy wysokie. Live też się poprawił, a support należy do najlepszych na rynku. Grałem tam dość długo, rozmnożyłem z 200 do 700, jednak denerwowały limity (max 200 na kupon). Z wypłacalnością OK.

Co do bwinu, to ma najszerszą oferte, jednak kursy na faworytów najniższe na rynku, odwrotnie na cieniasów. Szybko walą limity, zresztą znane są ich wały co do nierozliczania kuponów itp.

Najlepiej jednak wpłać, tam gdzie jest promocja, czyli unibet. Obróć szybko bonusa i wypłacaj, bo inaczej z każdym następnym kuponem wzrasta prawdopodobieństwo, że stracisz wszystko... Smile
Powrót do góry
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-09, 15:20   

zawal, cos w tym jest, ze bardziej sie szasta pieniedzmi, ktorych fizycznie nie ma, jesli sie wygrywa ok... ale nie zawsze jest rozowo Very Happy

boher, a jak grales [expekt] niskie kursy- wysoka stawka czy jaks inaczej, bo mi poki co nie dali limitu a troche juz sie bawie... moze za cienkim pionek Smile
Powrót do góry
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2007-02-09, 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra zarejestrowalem sie w unibecie i mam pytanie dotyczace depozytu bankowego przez przelew:

jest tam:

Cytat:
Cztery rzeczy do zapamiętania

1. Suma
2. Numer konta
Popatrz poniżej

3. Właściciel Konta Firstclear Ltd
4. Referencje
Nazwa i numer Twojego konta w Unibecie (ważne jest, aby podać Twój numer użytkownika Unibetu podczas dokonywania depozytu, aby przyśpieszyć ten process).


no i w punkcie 4 mam podac swoj login logowania, wlasciciela konta i ten numer co tam mam? ( czy co mam wpisac w tytule przelewu?)

pytanie skierowane do tych co wplacali ;]

zawal?

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GauchoR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Mar 2006
Skąd: Polska
PostWysłany: 2007-02-09, 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam gram na bet-at-home i nie narzekam.. to znaczy się narzekam bo uzależnia to troszku Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gbrl
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 2007-02-09, 20:31   

kac89, a nie masz kogos kto moglby Ci wplacic karta? tak najszybciej i najprosciej Smile
GauchoR, troszku.... Very Happy
Powrót do góry
kac89 Płeć:Kobieta
siusy..sius,sius:D


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: 71
PostWysłany: 2007-02-09, 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gbrl, no wlasnie wszystko wpisalem tak jak tam pisali i jakis blad wyskakuje :/ [przy probie wplacenia karta]

_________________
"A to jest juz bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zawal Płeć:Mężczyzna
Ostpreußen


Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2004
Skąd: Allenstein
PostWysłany: 2007-02-09, 22:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kac89, najlepiuej w tytule przelewu napisać coś takiego:

WPŁATA UNIBET KONTO [tu swoje nazwisko] NR [tu swój numer, który masz pod nazwiskiem jak się zalogujesz - lewy górny róg]

Odbiorcą takiego przelewu będzie FirstClear LTD

_________________
Ostpreußen
LK: Emigranci
TM: Olsztyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo ©2003 phpBB Group
domain & hosting donated by founders :: ownership by www.managerzone.pl
adaptation & modification by XoNoX :: logo made by groclinac
Copyright © 2002-2015 by XoNoX :: POLITYKA PRYWATNOŚCI (PRIVACY POLICY)
Wszystkie prawa zastrzeżone. Ten serwis nie ma jakichkolwiek powiązań z firmą ManagerZone AB. Publikowane komentarze
są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Serwis forum.managerzone.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści opinii.
Żaden z elementów tej witryny nie może być kopiowany i rozpowszechniany bez zgody właściciela.
Wykorzystane tu znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli
i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych oraz są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.
Zobacz też: www.managerzone.pl, www.ndmaz.pl, www.gramed.com, www.gramed.eu, www.projekt-bud.pl,
bronx.nsk.pl, forum.nsk.pl, futsal.nsk.pl, managerzone.nsk.pl, forum.managerzone.nsk.pl, medycyna.nsk.pl,
nlpna.nsk.pl, nowydwormaz.nsk.pl, projekt.nsk.pl, swit.nsk.pl, tv.nsk.pl, vectra.nsk.pl, www.nsk.pl, swit.ndmaz.pl
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 38